SON DAKİKA SİVRİHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Sivrihisar Haberleri

11:22
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı Sabancı Topluluğunun on-line alışveriş platformu Kliksa, Eskişehir'in on-line alışveriş haritasını hazırladı.
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı
14:38
Şüphe Üzerinde Durduruldu, Üzerinden Silah Çıktı Eskişehir’de, şüphe üzerinde durdurulan bir kişi üzerinde ruhsatsız tabanca ele geçirildi.
Şüphe Üzerinde Durduruldu, Üzerinden Silah Çıktı
17:19
Gölette Boğulan 2 Çocuğun Cenazesi Toprağa Verildi Eskişehir'in Sivrihisar İlçesi'nde dün düştükleri gölette boğulan 11 yaşındaki Yusuf Melemez ile 9 yaşındaki Talha Dinçer'in cenazeleri, bugün gözyaşlarıyla toprağa verildi.
Gölette Boğulan 2 Çocuğun Cenazesi Toprağa Verildi
17:08
Yapay Gölete Düşüp Ölen Yusuf ve Talha'nın Cenazeleri Defnedildi Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde yapay gölete düşüp hayatını kaybeden Yusuf Melemez ve Talha Dinçer'in cenazeleri, toprağa verildi.
Yapay Gölete Düşüp Ölen Yusuf ve Talha'nın Cenazeleri Defnedildi
15:08
Eskişehir'de 2 Çocuğun Yapay Gölete Düşmesi Yapay gölete düşüp hayatını kaybeden Yusuf Melemez ve Talha Dinçer'in cenazeleri, defnedildi.
Eskişehir'de 2 Çocuğun Yapay Gölete Düşmesi
00:37
Eskişehir'de Gölete Düşen 2 Çocuk Hayatını Kaybetti Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde, oyun oynadıkları sırada gölete düştüğü iddia edilen 2 çocuk hayatını kaybetti.
Eskişehir'de Gölete Düşen 2 Çocuk Hayatını Kaybetti
22:11
Eskişehir'de Gölete Düşen 2 Çocuk Öldü Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde gölete düşen 11 yaşındaki Yusuf Melemez ile 9 yaşındaki Talha Dinçer boğuldu.
Eskişehir'de Gölete Düşen 2 Çocuk Öldü
19:04
Eskişehir'de 2 Çocuk Yapay Gölette Boğuldu Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde yapay gölete düşen 2 çocuğunda cesedine ulaşıldı.
Eskişehir'de 2 Çocuk Yapay Gölette Boğuldu
16:14
Eskişehir'de Bıçaklı Kavga: 3 Yaralı Dinlenme tesisinde 11 kişinin karıştığı kavgada, 3 kişi bıçakla yaralandı.
17:32
Sivrihisar'da Huzurevi Yapımı İçin Yardım Sivrihisarlı hayırsever 88 yaşındaki Hacı Vehbi Tunç, Nasrettin Hoca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği'ne huzurevi yapımı için 100 bin lira bağışta bulundu.
14:02
Eskişehir'deki Eğlence Merkezindeki Silahlı Kavga Sivrihisar ilçesinde 1 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin davada, tutuklu 2 sanık, 25'er yıl hapis cezasına çarptırıldı.
17:23
Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi" Eskişehir'de, "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi" kapsamında Sivrihisar, Mihalıççık, Tepebaşı ve Çifteler ilçelerinde kurs açıldı.
14:00
Sivrihisarlı'lardan Destici'ye Plaket Eskişehir’de bulunan Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Gençlik Kolları tarafından Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’ye plaket takdim edildi.
Sivrihisarlı'lardan Destici'ye Plaket
17:39
Fal Bakma Bahanesi ile Soyulduğu İddiası Eskişehir’de bir vatandaşın, fal bakma bahanesi ile parasının çalındığı iddia edildi.
13:36
Annelik" Sevincini Doyasıya Yaşayamadı Eskişehir'de yaptığı doğumun ardından karnında tampon unutulan kadın, ameliyatı gerçekleştiren doktor ve personel hakkında suç duyurusunda bulundu.
00:13
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Çifteler İlçesini Ziyaret Etti Milli Eğitim Bakanı Avcı: - "Bu son atamalarla birlikte ilçelerimizde öğretmen açığını büyük ölçüde kapatmış olduk. Sivrihisar'da 60, Çifteler'de 40 yeni göreve başlayan öğretmenlerimiz var"ESKİŞEHİR (AA) - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Bu son atamalarla birlikte ilçelerimizde öğretmen açığını büyük ölçüde kapatmış olduk. Sivrihisar'da 60, Çifteler'de 40 yeni göreve başlayan öğretmenlerimiz var" dedi.
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Çifteler İlçesini Ziyaret Etti
23:04
Bakan Avcı: İlçelerdeki Öğretmen Açığını Büyük Ölçüde Kapattık Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, son atamalar sonrasında ilçelerde öğretmen açığının büyük ölçüde kapattıklarını söyledi.
Bakan Avcı: İlçelerdeki Öğretmen Açığını Büyük Ölçüde Kapattık
22:17
Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması "Bu son atamalarla birlikte ilçelerimizde öğretmen açığını büyük ölçüde kapatmış olduk. Sivrihisar'da 60, Çifteler'de 40 yeni göreve başlayan öğretmenlerimiz var"
Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması
19:19
"150 Bin Civarında Suriyeli Öğrenci Şu Anda Türkiye'de Eğitim Görüyor" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "150 bin civarında Suriyeli öğrenci şu anda Türkiye'de eğitim görüyor." dedi.
'150 Bin Civarında Suriyeli Öğrenci Şu Anda Türkiye'de Eğitim Görüyor'
18:11
Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması "150 bin civarında Suriyeli öğrenci şu anda Türkiye'de eğitim görüyor.
15:02
Bakan Avcı: Bayrak Etnik Kökeni Ne Olursa Olsun, Bütün Vatandaşlarının Ortak Sembolüdür Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı bayrağı tahrip etmenin yasalara aykırı olduğunu hatırlatarak, "Bayrak etnik kökeni ne olursa olsun bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ortak sembolüdür.
Bakan Avcı: Bayrak Etnik Kökeni Ne Olursa Olsun, Bütün Vatandaşlarının Ortak Sembolüdür
14:20
Bakan Avcı'dan Bayrak Genelgesi Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, 81 İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gönderdiği ’Türk Bayrağının Korunması’ başlıklı gönderdiği genelgeyle ilgili olarak, "Türkiye kamuoyunda, Doğusuyla Batısıyla, Kuzeyiyle Güneyiyle ortak şerefimiz, ortak namusumuzun simgesi olan bayrağımıza herkes aynı bilinçle sahip çıkar. Bu genelge de buna vesile olur” dedi.
Bakan Avcı'dan Bayrak Genelgesi Açıklaması
09:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan Davutoğlu'nu Kabul Edecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı Çankaya Köşkü'nde ayrı ayrı kabul edecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Davutoğlu'nu Kabul Edecek
15:33
Açık Öğretim Sınavları Polatlı'da da Yapılacak Polatlı ilçesinde de Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavları yapılacak.
17:13
Sivrihisar'da İş Yerinden Hırsızlık İddiası Sivrihisar ilçesindeki bir markette hırsızlık meydana geldiği iddia edildi.
18:39
Sivrihisar Kaymakamı Yılmaz, Görevine Başladı Diyarbakır Ergani'den gelerek, Sivrihisar Kaymakamlığı'na atanan Erdinç Yılmaz, görevine başladı.
17:15
Eskişehir'de Asayiş Kurusıkı tabancayla kendini yaraladı.
18:02
Ergani Kaymakamı Yonsuz Göreve Başladı İçişleri Bakanlığı tarafından çıkarılan son Kaymakamlar kararnamesiyle Tunceli Vali Yardımcılığı’ndan Ergani Kaymakamlığı’na atanan Eşref Yonsuz, görevine başladı.
Ergani Kaymakamı Yonsuz Göreve Başladı
16:59
Bos-Der'de Görev Değişimi Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bulunan Sivrihisarlılar Derneği (BOS-DER) başkanlığında görev değişimi yapıldı.
Bos-Der'de Görev Değişimi
15:30
Ergani Kaymakamı Yonsuz, Görevine Başladı Ergani Kaymakamlığına atanan Eşref Yonsuz, görevine başladı.
12:02
Sokakta Birbirimizi Görsek Tanımayız Ama O Müdürler Bize Puan Verdi' Aktif Eğitim Sendikası (Aktif Eğitim Sen) Eskişehir İl Temsilcisi Murat Gürcan, okul müdürlüklerinin puanlama sistemi ile belirlenmesinde adaletsiz ve komik durumların yaşandığını ve birçok okulun müdür olmadan eğitim ve öğretim yılına başladığını vurguladı.
16:14
Eskişehir'de Evlenmek Vaadiyle Dolandırıcılık İddiası Sivrihisar'da güvenlik güçlerine başvuran bir kişi, Ağrı'dan 12 bin lira başlık parası ödeyerek evlenmek vaadiyle gelen kadının, evde bulunan ziynet eşyası ve parayı alıp kaçtığını iddia etti.
Eskişehir'de Evlenmek Vaadiyle Dolandırıcılık İddiası
15:19
Sivrihisar'ın Kurtuluşunun 93'üncü Yıl Dönümü Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 93'üncü yıl dönümü kutlandı.
09:04
Kara Yollarında Durum Kara yollarının asfalt ve yol yapım ile kontrol sistemlerinin yenilenmesi çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
23:30
Bakan Avcı, Eskişehir'de Hasan Polatkan'ı Anma Etkinliğine Katıldı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de düzenlenen Hasan Polatkan'ı Anma etkinliğine katıldı.
Bakan Avcı, Eskişehir'de Hasan Polatkan'ı Anma Etkinliğine Katıldı
21:22
Bakan Nabi Avcı Hasan Polatkan'ı Anma Etkinliğine Katıldı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Eskişehir'de düzenlenen Hasan Polatkan'ı Anma etkinliğine katıldı, restoresi tamlanan bir caminin açılışını yaptı.
Bakan Nabi Avcı Hasan Polatkan'ı Anma Etkinliğine Katıldı
21:16
Hasan Polatkan'ın Ölümünün 53. Yıldönümü Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Hasan Polatkan’ın ölümünün 53’üncü yıl dönümü nedeniyle düzenlenen anma programında, Anadolu Üniversitesi Havaalanı’nın ‘Hasan Polatkan Havaalanı’ olarak değiştirileceği sözünü verdi.
Hasan Polatkan'ın Ölümünün 53. Yıldönümü
21:05
Hasan Polatkan'ı anma etkinliği - Nabi Avcı - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Doğrusu ben de bu kadar yıldır Hasan Polatkan için böyle bir toplantı düzenlenmediğini içim burkularak öğrendim. Bu, biz Eskişehirlilerin vefasızlığından ziyade bu memlekette yıllarca nasıl bir korku atmosferi, nasıl bir ön yargı atmosferinin oluşturulduğunun bir göstergesi olabilir" dedi.
Hasan Polatkan'ı anma etkinliği - Nabi Avcı -
21:03
Hasan Polatkan'ın Ölümünün 53. Yıldönümü Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Hasan Polatkan’ın ölümünün 53’üncü yıl dönümü nedeniyle düzenlenen anma programında, Anadolu Üniversitesi Havaalanı’nın ‘Hasan Polatkan Havaalanı’ olarak değiştirileceği sözünü verdi.
Hasan Polatkan'ın Ölümünün 53. Yıldönümü
20:11
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Eskişehir'de Açıklaması "Doğrusu ben de bu kadar yıldır Hasan Polatkan (27 Mayıs darbesi sonrasında idam edilen dönemin Maliye Bakanı) için böyle bir toplantı düzenlenmediğini içim burkularak öğrendim. Bu, biz Eskişehirlilerin vefasızlığından ziyade bu memlekette yıllarca nasıl bir korku atmosferi, nasıl bir ön yargı atmosferinin.
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Eskişehir'de Açıklaması
15:13
Motor Kaputu Kafasına Düştü Eskişehir'de bozulan aracı tamir etmeye çalışan kişi, motor kaputunun kafasına düşmesi sonucu yaralandı.
Motor Kaputu Kafasına Düştü
14:44
Asfalt Kaplama Ekipleri Sivrihisar ve Beylikova İlçelerinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, asfalt sathi kaplama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Asfalt Kaplama Ekipleri Sivrihisar ve Beylikova İlçelerinde
12:23
Kaymakam Yılmaz'a Veda Yemeği Eskişehir Sivrihisar Kaymakamlığına atanan Ergani Kaymakamı Yılmaz için veda yemeği düzenlendi.
10:21
Ziraat Odası'ndan Kaymakam Yılmaz'a Veda Yemeği Diyarbakır’ın Ergani İlçe Ziraat Odası Başkanı İzzet Güzel, Sivrihisar’a tayini çıkan Kaymakam Erdinç Yılmaz’a veda yemeği verdi.
Ziraat Odası'ndan Kaymakam Yılmaz'a Veda Yemeği
16:37
Eskişehir'de Asayiş Haşere ilacından zehirlenen kişi tedavi altına alındı.
Eskişehir'de Asayiş
18:28
Huysuz Atlar Zor Anlar Yaşattı Konya’da düzenlenen mahalli at yarışlarında start makinesine girmek istemeyen atlar görevliler ve sahiplerinin tehlikeli anlar yaşamasına neden oldu.
Huysuz Atlar Zor Anlar Yaşattı
17:28
MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel, Sivrihisar'da MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel, Sivrihisar ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel, Sivrihisar'da
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
08:25
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
17:56
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu Başbakan Ahmet Davutoğlu, hükümet programını TBMM Genel Kurulu’nda okudu.
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:37:47. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİVRİHİSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]