SON DAKİKA SÖKE HABERLERİ

Son Dakika Söke Haberleri

21:39
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, 2015 milletvekilliği seçimlerinde Aydın'dan aday olacaklar için bir ön seçim yapacaklarını söyledi.
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı
15:39
Başkan Toyran, Söke Basınını Ağırladı Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran Söke Basınını, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde unutmadı.
Başkan Toyran, Söke Basınını Ağırladı
17:45
Kuşadası'nda İl Kadın Girişimciler Kurulu Seçimleri Aydın İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi 4. dönem üyeleri görevlerine başladı.
Kuşadası'nda İl Kadın Girişimciler Kurulu Seçimleri
15:10
Kuşadası'nın Yüksek Kesimleri Kar Altında Tüm yurdu etkisi altına alan soğuk ve kar yağışlı hava Kuşadası’nın yüksek kesimleri ile Söke ilçe sınırında etkili oldu.
Kuşadası'nın Yüksek Kesimleri Kar Altında
12:02
Selası Verilen Esnaf, Çifte Pasta ile Doğum Günü Kutladı Aydın'ın Söke İlçesi'nde, arkadaşlarının şaka amacıyla öldüğünü belirtip selasını verdirdiği Bağ-Kur emeklisi 60 yaşındaki Nazım Lokmanoğlu, yaşadığını anlatabilmek için basın mensupları ve taraftarı olduğu Sökespor'un yönetici ve futbolcularının da katılımıyla doğum gününü çifte pasta keserek kutladı.
Selası Verilen Esnaf, Çifte Pasta ile Doğum Günü Kutladı
10:00
Didim'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Didim'de meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı.
Didim'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
04:24
Latmos Beyaza Büründü Batı Anadolu'nun en etkileyici ve arkeolojik açıdan en zengin bölgelerinden biri olan Söke'deki Beşparmak Dağları uzun bir aradan sonra yeniden beyaza büründü.
Latmos Beyaza Büründü
00:12
Latmos Beyaza Büründü Batı Anadolu’nun en etkileyici ve arkeolojik açıdan en zengin bölgelerinden biri olan Söke’deki Beşparmak Dağları (Latmos) uzun bir aradan sonra yeniden beyaza büründü.
Latmos Beyaza Büründü
15:34
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor Aydın Ticaret Odası'nın geçen yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle afiş giydirilerek dizayn edilen tanıtım TIR'ı bu yıl da "Yerel Medyana Sahip Çık" diyecek.
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor
10:43
Ukraynalı Diplomattan Erdoğan'ın Basın Özgürlüğü Sözlerini Eleştiri Ukrayna’nın eski İstanbul Başkonsolosu Bogdan Yaremenko, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7. Büyükelçiler Konferansı’da yaptığı konuşmasında, Türkiye'de basın özgürlüğü ile ilgili sözlerini eleştirdi.
Ukraynalı Diplomattan Erdoğan'ın Basın Özgürlüğü Sözlerini Eleştiri
15:08
Büyük Menderes Nehri'ndeki Su Taşkını Aydın'da sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehri'nde oluşan su taşkınında 5 bin dönüm tarım arazisinin zarar gördüğü bildirildi DSİ 21. Bölge Müdürü Kaya Yıldız: "Taşkın sırasında ekiplerimiz, sürekli teyakkuz halinde olup taşkın boyutunun büyümemesi için gerekli müdahaleleri yapmıştır"
09:25
Kar Kuşadası'nda Kartpostallık Görüntüler Ortaya Çıkardı Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk hava Aydın ve ilçelerinde de etkili olurken, Kuşadası ile Söke ilçe sınırına kar yağdı.
Kar Kuşadası'nda Kartpostallık Görüntüler Ortaya Çıkardı
16:47
Kocabaş: Pamukta Dışa Bağımlılıktan Kurtulmanın Yolu Üreticiyi Desteklemek Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kemal Kocabaş, pamukta dışa bağımlılıktan kurtulmanın yolunun, üreticiyi desteklemekten geçtiğini söyledi.
16:39
Yurtta Kış Aydın'daki kar yağışı Çine, Karacasu, Koçarlı ve Söke'de ilçelerinde hayatı olumsuz yönde etkiledi.
16:30
Yurtta Kış - Aydın/bingöl/ Yurtta Kış- Aydın'daki kar yağışı Çine, Karacasu, Koçarlı ve Söke'de ilçelerinde hayatı olumsuz yönde etkiledi Aydın'da etkili olan kar yağışı Çine ilçesinde bir çok mahallenin yolu kapanırken Karacasu'da eğitime 1 günlük ara verildiği bildirildi.
Yurtta Kış - Aydın/bingöl/
11:09
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı Aydın'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı, birçok ilçede köy yollarının kapanmasına neden oldu.
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı
16:07
Söke Çarşısı Sirkeci Ali'yi Kaybetti Söke’nin en eski esnaflarından olan ve ’Sirkeci Ali’ olarak tanınan Ali Mazlum Erten vefat etti.
Söke Çarşısı Sirkeci Ali'yi Kaybetti
15:37
Büyük İkramiyeyi Verdi, Kendisine Amorti Çıktı Milli Piyango'nun yıl başı özel çekilişinde Aydın'a isabet eden iki çeyrekten birisini satan Sökeli Ahmet Tınaztepeli, amorti biletiyle teselli buldu.
Büyük İkramiyeyi Verdi, Kendisine Amorti Çıktı
09:18
Yılbaşı Talihlisi Hesabını Kapatıp Kaçtı 12.5 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiği Halit Abak, notere gidip biletini tasdik ettirdikten sonra ailesiyle birlikte ortadan kayboldu.
Yılbaşı Talihlisi Hesabını Kapatıp Kaçtı
22:10
Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını Söke Ovasını Vurdu Aydın'da hafta boyunca etkili olan yağmur sonrası taşan Büyük Menderes Nehri sularının çekilmeye başlamasıyla tarım arazilerinde hasar tespit çalışmalarına başlandı.
Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını Söke Ovasını Vurdu
16:05
Aydın'da Talihlilerden Haber Yok Milli Piyango'nun "Yılbaşı Özel Çekilişi"nde büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletin Aydın'daki talihlilerinden henüz haber çıkmadı Yılbaşı tatilinin sona ermesi ve yarın mesainin başlaması nedeniyle dikkatler, talihlinin veya vekilinin parayı tahsil için gitmesi gereken Milli Piyango İdaresi'ne çevrildi.
13:46
Büyük Menderes Nehri'ndeki Su Taşkını Bölgede zarar tespit çalışmalarına başlandı.
13:00
Menderes Nehri'nin Taşan Suları Çekilmeye Başladı Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke ilçelerinden geçen ve yağmurla birlikte nehir setlerindeki çökme sonucu iki noktadan taşan Büyük Menderes Nehri suları, doldurduğu tarlalardan çekilmeye başladı.
Menderes Nehri'nin Taşan Suları Çekilmeye Başladı
11:15
Menderes Nehri'nin Taşan Suları Çekilmeye Başladı Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke ilçelerinden geçen ve yağmurla birlikte nehir setlerindeki çökme sonucu iki noktadan taşan Büyük Menderes Nehri suları, doldurduğu tarlalardan çekilmeye başladı.
Menderes Nehri'nin Taşan Suları Çekilmeye Başladı
10:46
Menderes'te Faciadan Dönüldü Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke ilçelerinden geçen ve yağmurla birlikte setlerindeki çökme sonucu iki noktadan taşan Büyük Menderes Nehri suları, doldurduğu tarlalardan çekilmeye başladı.
Menderes'te Faciadan Dönüldü
15:25
Söke Yalnız Yaşayan Kadın, Elleri ve Ağzı Bantlanıp Boğuldu Aydın'ın Söke İlçesi'nde yalnız yaşayan 54 yaşındaki Neriman Aktarmacı; evinde ağzı bantlı, elleri ve ayakları bağlı, boğulmuş vaziyette bulundu.
Söke Yalnız Yaşayan Kadın, Elleri ve Ağzı Bantlanıp Boğuldu
15:06
Didim'de Kat Hizmetleri Elemanı Kursu Başladı Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Didim Rumelili Romanlar Derneği ile Kat Hizmetleri Elemanı alanında 25 Roman kursiyerin eğitimi için imzalanan protokol çerçevesinde planlanan kurs başladı.
Didim'de Kat Hizmetleri Elemanı Kursu Başladı
15:01
Aydın'da Cinayet Söke ilçesinde yalnız yaşayan Neriman Aktarmacı adlı üç çocuk annesi kadın evinde elleri bağlı, ağzı bantlı ölü olarak bulundu.
14:48
Söke'de Vahşet: Ütü Kablosuyla Boğuldu Aydın'ın Söke İlçesi'nde yalnız yaşayan 54 yaşındaki Neriman Aktarmacı, evinde ağzı bantlı, elleri ve ayakları bağlı, boğulmuş olarak bulundu.
Söke'de Vahşet: Ütü Kablosuyla Boğuldu
14:02
Üç Çocuk Annesi Kadının Cesedi, Elleri Bağlanmış ve Ağzı Bantlanmış Halde Bulundu Aydın’ın Söke ilçesinde yalnız yaşayan üç çocuk annesi kadının cesedi, evinde, elleri bağlanmış ve ağzı bantlanmış halde bulundu.
11:04
Bağarası'nın 60 Yıllık Sorunu Çözülüyor Söke'ye bağlı Bağarası Mahallesinin 73. Kümeevler mevkiine yerleşim başladığından bugüne ilk kez içme suyu bağlanıyor.
Bağarası'nın 60 Yıllık Sorunu Çözülüyor
21:31
Aydın Talihlilerden Biri Kamyon Şoförü Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 4'e bölünürken, Aydınlı iki talihliden birisinin Sökeli kamyon şoförü Halit Abak olduğu bilgisine ulaşıldı.
Aydın Talihlilerden Biri Kamyon Şoförü
21:24
Yılbaşı Talihlilerinden Biri Kamyon Şoförü Halit Abak Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 4'e bölünürken, Aydınlı iki talihliden birisinin Sökeli kamyon şoförü Halit Abak olduğu bilgisine ulaşıldı.
Yılbaşı Talihlilerinden Biri Kamyon Şoförü Halit Abak
20:46
Aydın "Talihlilerini" Arıyor Milli Piyangonun Yılbaşı Özel Çekilişinde 50 milyon liralık büyük ikramiyenin 4 ortağından 2'sini kazanan Aydınlı talihliler ortaya çıkmadı.
Aydın 'Talihlilerini' Arıyor
19:21
CHP'den Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını İçin Önerge CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar, Büyük Menderes Nehrindeki taşkın alanının afet bölgesi ilan edilmesiyle ilgili önerge vereceklerini söyledi.
CHP'den Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını İçin Önerge
17:54
Büyük Menderes Nehri'ndeki Su Taşkını CHP Aydın Milletvekili Baydar: "Taşkın bölgesinin afet bölgesi ilan edilmesiyle ilgili önerge vereceğiz"
17:44
Aydın "Talihlilerini" Arıyor Milli Piyangonun Yılbaşı özel çekilişinde 50 milyon liralık büyük ikramiyenin 4 ortağından 2'sini kazanan Aydınlı talihliler ortaya çıkmadı.
Aydın 'Talihlilerini' Arıyor
17:14
Menderes Nehri Taştı, Ekili Alanlar Su Altında Kaldı Aydın’da etkili olan sağanak sonucunda Menderes Nehri, Koçarlı ve Söke Ovası bölgelerinde taşarak ekili alanları su altında bıraktı.
16:45
Aydın, Büyük İkramiyenin Talihlilerinin Ortaya Çıkmasını Bekliyor Aydın'da büyük ikramiyenin talihlisinin ortaya çıkmaması farklı söylentilerin çıkmasına neden oldu. Söylentilere göre bilet Aydın'dan alınıp Denizli'de satılmış olabilir.
Aydın, Büyük İkramiyenin Talihlilerinin Ortaya Çıkmasını Bekliyor
15:34
Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını Giderildi Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehrinde oluşan taşkın DSİ 21. Bölge Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucu giderildi.
Büyük Menderes Nehrindeki Su Taşkını Giderildi
14:21
Büyük Menderes Nehrinde Su Taşkını Aydın'da günlerdir etkili olan sağanak nedeniyle Büyük Menderes Nehrinde oluşan taşkın DSİ 21. Bölge Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucu giderildi.
10:10
Menderes Taştı, Aydın Ovası Göle Döndü Aydın'da yaklaşık bir haftadır aralıksız devam eden yağışlar sonucu Büyük Menderes Nehri taştı.
Menderes Taştı, Aydın Ovası Göle Döndü
09:58
Menderes Taştı, Aydın Ovası Göle Döndü Aydın’da yaklaşık bir haftadır aralıksız devam eden yağışlar sonucu Büyük Menderes Nehri taştı.
Menderes Taştı, Aydın Ovası Göle Döndü
09:30
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem "Battı-Çıktı" Projelerini Sordu AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, yaptığı basın açıklaması ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na seçim projeleri arasında yer alan ‘Battı-Çıktı’ projelerini sordu.
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem 'Battı-Çıktı' Projelerini Sordu
15:28
Aydın Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke İlçeleri'nden geçen ve son günlerde hiç kesilmeyen yağmur nedeniyle Büyük Menderes nehri iki ayrı noktada taştı.
Aydın Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu
14:12
Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu Aydın'ın İncirliova, Germencik ve Söke İlçeleri'nden geçen ve son günlerde hiç kesilmeyen yağmur nedeniyle Büyük Menderes nehri iki ayrı noktada taştı.
Büyük Menderes Taştı, Söke Ovası Göl Oldu
19:31
Çiftçileri Taşkın Korkusu Sardı Aydın'da çiftçileri taşkın korkusu sardı- Aydın'da sağanak nedeniyle Menderes Nehri'nde su seviyesinin yükselmesi, çiftçileri taşkın konusunda endişelendirdi- İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ayaydın: "Menderes Nehri'nin 1,5 metre daha yükselmesi durumunda taşkın oluşacak, tüm tarlalar sular altında kalacaktır.
Çiftçileri Taşkın Korkusu Sardı
19:16
Aydın'da Çiftçileri Taşkın Korkusu Sardı Aydın'da sağanak nedeniyle Menderes Nehri'nde su seviyesinin yükselmesi, çiftçileri taşkın konusunda endişelendirdi İncirliova Ziraat Odası Başkanı Ayaydın: "Menderes Nehri'nin 1,5 metre daha yükselmesi durumunda taşkın oluşacak, tüm tarlalar sular altında kalacaktır.
18:01
Kuşadası'ndaki Cinayet Davasında Karar Kuşadası'nda 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı silahlı kavgayla ilgili davada karar açıklandı Tutuklu 3 sanık 12 ile 36 yıl arası hapis cezalarına çarptırıldı.
17:41
Söke Ovası'nda Ekili Arazileri Su Bastı Aydın’da Büyük Menderes Nehri’nin ıslahın yapılmadığı noktalarda taşması sonucu bazı ekili araziler sular altında kaldı.
Söke Ovası'nda Ekili Arazileri Su Bastı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:27:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SÖKE HABERLERİ
[Hata Bildir]