SON DAKİKA SOMA HABERLERİ

Son Dakika Soma Haberleri

   

  Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor

  Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor

  Türkiye’nin en büyük tarımsal sanayi kuruluşlarından biri olan ve hedefini dünyanın en büyük 5 gıda şirketi arasına girmek olarak belirleyen Konya Şeker, Kangal Termik santralinden sonra özelleştirme ihalesinde Soma Termik Santralini alarak enerji sektöründe de dev bir adım attı. (14 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Soma Faciasında Sorumluluk Şimdi de Müdürlere Kaldı

  Manisa’nın Soma ilçesinde 13 Mayıs 2014’te meydana gelen maden ocağı faciasından sonra iş güvenliği konusunda sorumluluk sahte imza gerekçesiyle Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Ramazan Doğru’ya yüklenirken bu sefer de tek tek müdürlere yıkıldı. (14 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Özel: AKP Termik Santral Özelleştirme İhalesini Yaparak Somalıları Kandırdı

  CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, AKP iktidarının Soma B Termik Santrali'nin özelleştirmesini erteleyeceğini söylemesine rağmen ihalesini yaparak Somalıları kandırdığını iddia etti. (14 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Soma B Termik Santrali Özelleştirmesi

  İhalede en yüksek teklifi, 685,5 milyon dolarla Konya Şeker Sanayi ve Ticaret AŞ? verdi. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Soma B Termik Santrali Özelleştirme İhalesi

  Anadolu Birlik Holding Üst Yöneticisi Koca: "Gıda ve enerjide iddialı olacağız. Dolayısıyla gıdada ve enerjide her türlü özelleştirme ve yatırım platformlarına açığız" "Sözleşmeden kaynaklı zorunlu yatırımlar var. Yaklaşık 288 milyon dolar. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Konya Seker Wins 990 Mw Power Plant Privatisation Tender

  – Turkish sugar producer Konya Seker Sanayi ve Ticaret placed the highest bid of 685.5 million dollars (582.5 million euro) in the tender for the privatisation of the 990 MW Soma B thermal power plant in the western province of Manisa, Turkey's Privatisation Administration said on Tuesday. The final. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  ' 2014 Yılı Başarılı Yelkenciler Ödül Töreni'

  " 2014 Yılı Başarılı Yelkenciler Ödül Töreni"

  Türkiye Yelken Federasyonu, 2014 yılında başarı kazanan sporculara, Milli Olimpiyat Komitesi - Olimpiyat Evinde 10 Ocak 2015 tarihinde ödüllerini verdi. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Soma B Termik Santrali Özelleştirmesi

  Soma B Termik Santrali Özelleştirmesi

  Soma B Termik Santrali özelleştirmesiSoma B Termik Santrali özelleştirmesi ihalesinde en yüksek teklifi, 685,5 milyon dolarla Konya Şeker Sanayi ve Ticaret AŞ? verdi. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Soma Termik Santraline En Yüksek Teklif Konya Şeker'den

  Soma Termik Santraline En Yüksek Teklif Konya Şeker'den

  Soma Elektrik Üretim ve Ticaret'e ait Soma B termik santrali ve bu santral tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirilme ihalesinde en yüksek teklifi 685.5 milyon dolar ile Konya Şeker verdi. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Soma B Termik Santrali İhalesini Konya Şeker Kazandı

  Soma Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.’ye ait Soma B Termik Santrali ve taşınmazlarının bütün halinde özelleştirilmesi ihalesini Konya Şeker 685.5 milyon dolarla kazandı. (13 Ocak 2015 Salı )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 06:23:50. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SOMA HABERLERİ
[Hata Bildir]