09:1900
SON DAKİKA SOMA HABERLERİ

Son Dakika Soma Haberleri

   

  Sadece Soma'nın Değil, Depremlerin de Kahramanı Madenciler

  Sadece Soma'nın Değil, Depremlerin de Kahramanı Madenciler

  Zonguldak'ta Türkiye Taşkömürü Kurumunda çalışan madenciler, maden kazalarında görev almalarının yanı sıra 17 Ağustos, 12 Kasım ve Van depremleride kazma, kürek ve tokmak gibi yer altında kullandıkları basit malzemelerle kurtarma çalışmalarının isimsiz kahramanları oldu Madenciler, 17 Ağustos'ta 32, 12 Kasım'da 71 ve 2011'deki Van Depremi'nde de 7 kişiyi enkazdan sağ çıkartmayı başardı. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Hanefi Bostan: 'Torba Yasa Sonbahara Ertelendi'

  Hanefi Bostan: "Torba Yasa Sonbahara Ertelendi"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, cumhurbaşkanı seçimlerinden dolayı torba yasa tasarısının ertelendiğini iddia ederek, “Plan ve bütçe komisyonunda 38 gün süren tartışmaların ardından sonbahara ertelendi” dedi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  TESK'ten Shopping Fest Uyarısı

  TESK'ten Shopping Fest Uyarısı

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bu yıl yaşanan Soma faciası nedeniyle ertelenen Alışveriş Festivalleri'nin (Shopping Fest) sadece AVM festivali olmadığını, esnaf ve sanatkarın da etkin olarak katılması gerektiğini söyledi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  TESK Başkanı Bendevi Palandöken Açıklaması

  TESK Başkanı Bendevi Palandöken Açıklaması

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bu yıl yaşanan Soma faciası nedeniyle ertelenen Alışveriş Festivallerinin (Shopping Fest) sadece AVM festivali olmadığını, esnaf ve sanatkarında etkin olarak katılması gerektiğini söyledi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Dikili Soma'yı Unutmadı

  Dikili Soma'yı Unutmadı

  İnsana dokunan, insan odaklı belediyecilik anlayışıyla projeler geliştiren Dikili Belediyesi, Soma’da yaşanan üzücü felaketin yaralarını sarmak için ’Kalplerimiz Soma’yla. Soma’yı unutmadık, unutturmayacağız’ konulu etkinlik gerçekleştirdi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Fenerbahçe'nin Konuğu Olympiakos

  Fenerbahçe'nin Konuğu Olympiakos

  Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Yunanistan temsilcisi Olympiakos ile bugün İstanbul'da karşılaşacak. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 09:19:31. #1.13#