11:0700
SON DAKİKA SOMA HABERLERİ

Son Dakika Soma Haberleri

  Mersin'de Bilirkişi Mimarlar Göreve Hazır

  Mersin'de Bilirkişi Mimarlar Göreve Hazır

  Mimarlar Odası Mersin Şubesi tarafından odaya kayıtlı mimarlara, ’Bilirkişi Temel Eğitimi’ verildi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Soma Kömür İşletmeleri: Kapatmadık, İzin Bekliyoruz

  Soma Kömür İşletmeleri: Kapatmadık, İzin Bekliyoruz

  Manisa'nın Soma İlçesi'nde, 301 kişinin hayatını kaybettiği maden ocağı da dahil olmak üzere 3 işletmesi bulunan Soma Kömür İşletmeleri A.Ş., gerekli izinler gelmediği için faaliyetlerini durdurma kararı aldığı yönündeki haberlere açıklama yaptı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Valisi'nden Şehit Madenci Ailesine Ziyaret

  İzmir Valisi'nden Şehit Madenci Ailesine Ziyaret

  İzmir'in Kınık İlçesi'ne gelen Vali Mustafa Toprak ve eşi, Kınık Kaymakam Vekili, Bergama Kaymakamı Uğur Kolsuz ve eşi ile birlikte Soma maden faciasında şehit olan İbrahim Salgın'ın evini ziyaret etti. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  AK Parti Soma İlçe Başkanı Özkan: 'Kapalı olan üç maden ocağından öncelikle Işıklar Ocağının bir an önce tüm eksiklerinin tamamlanarak ve iş güvenliği önlemleri de tamamıyla alınmış olarak üretime açılmasını arzu ediyoruz'' (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma Kömür İşletmeleri'ne ait Işıklar madenindeki eksikliklerin giderildiği ve üretime izin verilmesi için başvuru yapılacağı, maden ocağını kapatma gibi bir kararın bulunmadı bildirildi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Soma Kömür İşletmeleri Üretimi Durdurmasıyla İlgili Açıklama Yaptı

  Soma Kömür İşletmeleri A.Ş., ilçede kendine ait maden ocaklarıyla ilgili açıklama yaptı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Soma Kömür İşletmeleri'nden Açıklama

  Soma Kömür İşletmeleri'nden Açıklama

  Soma’da 13 Mayıs tarihinde Soma Kömür İşletmeleri’nin Eynez Maden Ocağı’nda meydana gelen maden faciası sonrasında iş güvenliği şartlarını taşımadığı gerekçesiyle üretime kapatılan şirketin diğer maden ocaklarının son durumu ile ilgili Soma Kömür İşletmeleri’nden açıklama yapıldı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 11:07:40. #1.11#