06:3000
SON DAKİKA SOMALİ HABERLERİ

Son Dakika Somali Haberleri

   

  Çü Fen Bilimleri Enstitüsü Yeni Eğitim-öğretim Yılına Hazır

  Çü Fen Bilimleri Enstitüsü Yeni Eğitim-öğretim Yılına Hazır

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü yeni eğitim öğretim yılına hazır. Ziraat, fen ve mühendislik alanlarında lisansüstü eğitim ve öğretim yaptırmak amacıyla 1982 yılında eğitim-öğretime başlayan Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nün Müdürü Prof. Dr. Mustafa Gök, şu an 4 fakültenin (fen edebiyat, mühendislik-mimarlık, ziraat ve su ürünleri) 34 anabilim dalıyla eğitim-öğretime devam ettiklerini söyledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması Yarın Yapılacak

  Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek etkinliğe, Bosna Hersek, Arnavutluk, Moritanya, Somali, Makedonya, Yemen, Suriye, Filistin, Gürcistan, Kırgızistan, Pakistan, Sri Lanka ve Tanzanya'dan çocuklar katılacak. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hizmet Hareketi Belgeseli, Avrupalı İzleyiciden Tam Not Aldı

  Hizmeti Hareketi'ni anlatan "Love is a Verb" adlı belgesel, Avrupa turnesinin startını önceki akşam Brüksel'de verdi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Çü Fen Bilimleri Enstitüsü Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Hazır

  Çü Fen Bilimleri Enstitüsü Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Hazır

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü yeni eğitim öğretim yılına hazır.Ziraat, Fen ve Mühendislik alanlarında lisansüstü eğitim ve öğretim yaptırmak amacıyla 1982 yılında eğitim-öğretime başlayan Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nün Müdürü Prof.Dr. Mustafa Gök, şu an Fen Edebiyat, Mühendislik-Mimarlık, Ziraat ve Su Ürünleri fakülteleri 34 anabilim dalıyla eğitim-öğretime devam ettiklerini söyledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu: Gazze ile Aramızdaki Tarihi İnsanlık Evrensel Bir Bağdır

  Davutoğlu: Gazze ile Aramızdaki Tarihi İnsanlık Evrensel Bir Bağdır

  Ankara'da Yaşayan Gazze programına katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Gazze ile aramızdaki tarihi, insanlık, evrensel bir bağdır" dedi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Yaşayan Gazze' Programı

  Yaşayan Gazze" Programı

  Başbakan Davutoğlu: (1) "(Gazze'de) Birisi elimden tuttu, heyecanla 'Üstad, seni geçenlerde Arakan'da gördüm, ne olur Arakanlıları yalnız bırakmayın' dedi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Aras Nehri Kuş Cenneti, Havadan Görüntülendi

  Iğdır'da 258 kuş türüne ev sahipliği yapan Aras Nehri Kuş Cenneti, KuzeyDoğa Derneği ekibi tarafından 200 metre yükseklikten "uçan kamera" ile görüntülendi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Afrikalı Öğrenciler: Kimse Yok mu Hayallerimizi Gerçekleştirdi

  Afrikalı Öğrenciler: Kimse Yok mu Hayallerimizi Gerçekleştirdi

  Kimse Yok Mu Derneği tarafından Somali'den Isparta'ya üç yıl önce eğitim için götürülen Afrikalı öğrenciler, Türk insanına minnettar olduklarını belirtiyor. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekçi Almanya'da

  Ekonomi Bakanı Zeybekçi Almanya'da

  Ekonomi Bakanı Zeybekçi: ''Senaryosunda olmadığı oyunlarda Türkiye'nin olmasını kimse beklemesin'' ''Son süreçte IŞİD'e karşı kullanılmak üzere Türkiye'nin bir desteğinin ya da yardımının değil ancak ihtiyaçları olduğu için bazı ihtiyaçları giderilmiş olabilir'' ''DEİK'in hükümete bağlandığı yönündeki. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Somali'de Bombalı Saldırı

  Somali'de Bombalı Saldırı

  Bir garajda bomba yüklü aracın patlaması sonucu 5 kişi öldü, 5 kişi yaralandı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Somali'de Bombalı Saldırı

  Başkent Mogadişu'da patlayıcı yerleştirilen aracın infilak etmesi sonucu 8 kişi öldü, 6 kişi yaralandı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Hollande, Somali Cumhurbaşkanı Mahmud İle Görüştü

  Fransa Cumhurbaşkanı François Holllande, Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud ile görüştü. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 06:30:40. #1.13#