02:4700
SON DAKİKA SON DAKIKA HABERLERİ

Son Dakika Son Dakika Haberleri Haberleri

  Mısır'daki Bombalı Saldırı

  Mısır'ın Kuzey Sina ilinde güvenlik noktasına düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybedenler için ülkede 3 gün yas ilan edildi Mısır Ulusal Güvenlik Konseyi: "Saldırıda hayatını kaybedenlerin intikamını alacağız" Saldırı, siyasi partiler ve farklı gruplar tarafından kınandı. (Bugün 02:20)

   

  Eşini Silahla Vurduğu İleri Sürülen Koca, Tutuklandı

  Tavşanlı ilçesinde, iş yerinde eşini silahla vurduktan sonra kaçtığı iddia edilen koca Mehmet A. yakalandı. (Bugün 02:18)

   

  Fuhuş Operasyonu

  Fuhuş Operasyonu

  Eskişehir'de fuhuş operasyonu- Polis ekiplerince yapılan denetimlerde, masaj salonunda fuhuş yaptıkları iddia edilen 3 kadın gözaltına alındıESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de polis ekipleri tarafından masaj salonlarına yönelik yapılan denetimlerde bir iş yerinde fuhuş yaptıkları öne sürülen 3 kadın, gözaltına alındı. (Bugün 02:14)

   

  İki Büzme Nasıl Örülür

  İki Büzme Nasıl Örülür

  İki Büzme Nasıl Örülür (Bugün 02:09)

   

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması

  "Demokrasi 'evet', insan hakları 'evet', onurlu bir şekilde, şerefli bir şekilde bu ülkede yaşayan vatandaşın bu yaşama zevkinden, kalitesinden birşey kaybettirmeden onun huzurunu kaçırmaya çalışanlara 'hayır' diyen bir yapılanmayı, önümüzdeki günlerde parlamentoya taşıyoruz ve inşallah bu vandalların hesabını da soracak olan güçlü Türkiye Cumhuriyeti Devleti'dir. (Bugün 02:06)

   

  Sokak Ortasında Darp Edildikten Sonra Tüfekle Vuruldu

  Sokak Ortasında Darp Edildikten Sonra Tüfekle Vuruldu

  Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, Orçun Güzel (32) kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından sokak ortasında darp edildikten sonra tüfekle vuruldu. (Bugün 02:05)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 02:47:56. #1.12#