17:3300
SON DAKİKA SON DAKIKA HABERLERİ

Son Dakika Son Dakika Haberleri Haberleri

  Mısır'da 528 Kişinin İdama Mahkum Edilmesi

  Mısır'da 528 Kişinin İdama Mahkum Edilmesi

  Ulaştırma Memur Sen üyesi bir grup, kararı protesto etti. (Bugün 17:16)

   

  Sbs Sonuçlarına İptal

  Ankara 18. İdare Mahkemesinin SBS'nin iptaline ilişkin kararın gerekçesinde, hatalı değerlendirildiği tespit edilen ve yeniden hesaplanan 718 adayın yabancı dil testlerine ait test ortalamaları ve standart sapmalarının diğer tüm öğrencilerin puanını ve Türkiye geneli başarı sıralamasını ve yerleştirmeyi etkilediği ifade edildi Kararda bu nedenle yalnızca Almanca ve Fransızca testlerini yanıtlayan 718 adayın sınav sonuçlarının ve cevap anahtarının değil sınava giren tüm adayların tamamının (Bugün 17:16)

   

  Endonezya'da Tekne Battı

  Kazada 3’ü çocuk 8 kişi hayatını kaybetti. (Bugün 17:15)

   

  Haydi Çocuklar 23 Nisan'da İlk Toyota'nızı Test Edin!

  Haydi Çocuklar 23 Nisan'da İlk Toyota'nızı Test Edin!

  Toyota, "23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri" ile tüm çocukları ve ailelerini 23-27 Nisan tarihleri arasında Toyota plazalara davet ediyor. (Bugün 17:15)

   

  Özelleştirme Karşıtı İşçilere Polis Müdahalesi: 8 Gözaltı

  Özelleştirme Karşıtı İşçilere Polis Müdahalesi: 8 Gözaltı

  Ankara’da termik santrallerin özelleştirilmesine karşı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı karşısında toplanan işçilerin, barikatı yıkması üzerine, polis gruba biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. (Bugün 17:15)

   

  Türkiye Gençlik Konfederasyonu'ndan Anayasa Mahkemesi'ne Destek

  Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, Anayasa Mahkemesinin HSYK değişikliğinde Adalet Bakanının olağanüstü yetkilerini iptal etmesini memnuniyetle karşıladıklarını ifade etti. (Bugün 17:15)

   

Manşet Haberleri