20:0900
SON DAKİKA SON DAKIKA HABERLERİ

Son Dakika Son Dakika Haberleri Haberleri

   

  İsrail ile Filistin Arasındaki Kalıcı Ateşkes

  İsrail ile Filistin Arasındaki Kalıcı Ateşkes

  İsrail Dışişleri Bakanı Liberman: "Hamas, Gazze'nin kontrolünü elinde bulundurduğu sürece İsrail vatandaşlarının güven içinde olması mümkün olmadığı gibi Hamas ne siyasi ne de güvenlik alanındaki herhangi bir anlaşmanın ortağı değil" (Bugün 19:42)

   

  Torku Konyaspor Taraftarı İçin Ek Sefer

  Kulüp Basın Sözcüsü Baydar: "Eskişehirspor maçını izlemeye gidecek taraftarımızın dönüşü için yapılan girişimler sonucunda saat 23:00'de Eskişehir'den Konya'ya YHT ek seferi konuldu. (Bugün 19:42)

   

  İphone İçin Şık Bir İşitme Cihazı: Linx!

  İphone İçin Şık Bir İşitme Cihazı: Linx!

  Aksesuar görünümlü işitme cihazı...Apple ile Danimarka firması olan Resound'un ortak projesi olarak ortaya çıkan Resound LiNX; iPhone destekli ilk işitme cihazı ünvanını taşıyor. (Bugün 19:41)

   

  Giresunspor'da, Samsunspor Maçı Hazırlıkları

  Kulüp asbaşkanı Özkul: "(Karadeniz derbisi) denilebilir ancak bizim için her maç aynı olacak, kazanmak için sahaya çıkacağız" (Bugün 19:40)

   

  Hırsızlık Şüphelisine Adliye Önünde Mağdur Dayağı

  Hırsızlık Şüphelisine Adliye Önünde Mağdur Dayağı

  Alanya'da otelde çalıştığı arkadaşının kredi kartı ve nüfus cüzdanını çalarak bankadan para çeken Mehmet K., yakalandı. Mağdur vatandaş adliye çıkışı zanlıya saldırdı. (Bugün 19:39)

   

  Davutoğlu: 'Eksen kayması dediler' -

  Davutoğlu: "Eksen kayması dediler" -

  AK Parti Genel Başkan adayı ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "Kim ne derse desin, kim hangi ithamda bulunursa bulunsun. 'Eksen kayması' dediler yıllarca. Sonra 'yalnızlaştık' dediler. (Bugün 19:39)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.08.2014 20:09:30. #1.12#