SON DAKİKA SORGUN HABERLERİ

Son Dakika Sorgun Haberleri

 • 15:15Sorgun Belediye Başkanı Şimşek, Teog Birincisi Öğrenciyi ÖdüllendirdiSorgun Belediye Başkanı Şimşek, Teog Birincisi Öğrenciyi ÖdüllendirdiSorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, TEOG sınavında Sorgun birincisi Sena Kaya’yı yarım altın ile ödüllendirdi.
 • 14:19Kütüphane Kitap Bağışı BekliyorSorgun'un Yeniyer Belediyesi tarafından Ahmetfakılı Mahallesi'nde açılan kütüphane, vatandaşlardan kitap bağışı bekliyor.
 • 13:58Başkan Şimşek, Teog Birincisi Öğrenciyi ÖdüllendirdiSorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Sorgun'da Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) birincisi olan Sena Kaya'yı yarım altın ile ödüllendirdi.
 • 10:02Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKonya, Karaman, Aksaray ve Afyonkarahisar'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 07:02Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKonya, Karaman, Aksaray ve Afyonkarahisar'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 05:06Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKonya, Karaman, Aksaray ve Afyonkarahisar'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 02:20Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKonya, Karaman, Aksaray ve Afyonkarahisar'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 20:22Manavgat'ta Orta Refüj Aydınlatma Kablolarının Çalındığı Ortaya ÇıktıManavgat'ta Orta Refüj Aydınlatma Kablolarının Çalındığı Ortaya ÇıktıAntalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş, Manavgat’ta orta refüj aydınlatma kablolarının çalındığını söyledi.
 • 17:03Yozgat Darbe Şehitleri İçin Mevlit Okutup, Döner-ayran DağıttıYozgat Darbe Şehitleri İçin Mevlit Okutup, Döner-ayran DağıttıDarbe şehitleri için mevlit okutup, döner-ayran dağıttıYOZGAT'ın Sorgun ilçesinde dönerci esnafı Mustafa Doğar, darbe girişimine tepki göstermek ve şehitlerin ruhu için mevlit okuttu, Cuma namazı sonrası 3 bin kişiye bedava döner-ayran dağıttı.
 • 16:12Darbe Şehitleri İçin Mevlit Okutup, Döner- Ayran DağıttıDarbe Şehitleri İçin Mevlit Okutup, Döner- Ayran DağıttıYozgat'ın Sorgun İlçesi'nde dönerci esnafı Mustafa Doğar, darbe girişimine tepki göstermek ve şehitlerin ruhu için mevlit okuttu, Cuma namazı sonrası 3 bin kişiye bedava döner-ayran dağıttı.
 • 15:55Darbe Girişimi Başarısız Oldu 3 Bin Kişiye Döner ve Ayran DağıttıDarbe Girişimi Başarısız Oldu 3 Bin Kişiye Döner ve Ayran DağıttıYozgat’ın Sorgun ilçesinde bir restoran sahibi, FETÖ’nün darbe girişimine tepki göstermek ve şehitlerin ruhu için 3 bin kişiye bedava döner ve ayran dağıttı.
 • 12:33Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Demokrasi Mücadelesine Katılanlara Yemek İkramında BulunduSorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Demokrasi Mücadelesine Katılanlara Yemek İkramında BulunduYozgat’ın Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, demokrasi mücadelesine katılan vatandaşlara teşekkür ederek yemek ikramında bulundu.
 • 11:09AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, "Bu topraklara ait hiç kimse, kendi vatandaşını devletin emanet ettiği silahlarla, bombalarla yok etmeye kalkışamaz. Bu vahşeti insan yapamaz." dedi.
 • 12:30Çeşme Başında Fetullah Gülen Kitapları BulunduÇeşme Başında Fetullah Gülen Kitapları BulunduYozgat'ın Sorgun İlçesi'nde bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri, Aşağıcumafakılı Köyü yol güzergahında bir çeşme başında Fetullah Gülen'e ait 560 kitap buldu.
 • 12:09Yozgat'ta Gülen'e Ait Atılmış Kitaplar BulunduYozgat'ta Gülen'e Ait Atılmış Kitaplar BulunduYozgat’ta köy yolunda bir çeşmenin arkasına atılmış olan 7 kolinin içerisinde Fethullah Gülen’e ait 560 adet kitap çıktı.
 • 17:35Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerYozgat'ın Sorgun ilçesinde gençler, FETÖ'nün darbe girişimine tepki göstermek için İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret ederek, çiçek ve bayrak verdi.
 • 16:11Sorgun Tso'dan Darbe Girişimine TepkiSorgun Tso'dan Darbe Girişimine TepkiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği 81 ilde 365 oda ve borsa olarak ortak basın açıklaması kapsamında Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri basın açıklaması yaptı.
 • 22:33Sorgun'da Ekili Tarım Arazisi YandıSorgun'da Ekili Tarım Arazisi YandıYozgat’ın Sorgun ilçesine bağlı Bahadın Kasabası ile Sungur Köyüne ait yaklaşık 400 dönümlük hububat ekili alan henüz belirlenemeyen bir nedenle yandı.
 • 09:55Vatandaşlar Fetö'nün Darbe Girişimini Protesto EttiVatandaşlar Fetö'nün Darbe Girişimini Protesto EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Meydana demokrasi nöbeti için toplanan kalabalık Saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun'un konuşması Kuranı Kerim okunması, dualar Beyşehir'deki meydana telefonla bağlanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun'un kalabalığa hitaben sözleriFETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Konya'da vatandaşlar FETÖ'nün darbe girişimini protesto etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun: "İşgal ordularının bile yapmadığını yapmaya kalkan bu haşhaşiler bir şeyi hesap edemediler.
 • 03:05Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, "İşgal ordularının bile yapmadığını yapmaya kalkan bu haşhaşiler bir şeyi hesap edemediler.
 • 17:41Yozgat'ta 4 Hakim ve 3 Savcı Gözaltına AlındıBaşarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi sonrası yurt genelinde başlatılan soruşturmalar kapsamında Yozgat'ta 4 hakim ve 3 savcı gözaltına alındı.
 • 17:36Yozgat'ta 4 Hakim ve 3 Savcı Gözaltına Alınırken, 4 Hakim ve 3 Savcı da Firar EttiBir grup askerin 15 Temmuz Cuma günü yaptığı ve başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi sonrası yurt genelinde başlatılan soruşturmalar kapsamında Yozgat’ta 4 hakim ve 3 savcı gözaltına alındı.
 • 18:56Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerTatvan Belediyesi ekipleri, olası bir darbe girişimine karşı, ilçedeki askeri binaların önünde iş makineleriyle nöbet tutuyor.
 • 18:06Tatvan Belediyesi İş Makineleriyle NöbetteTatvan Belediyesi İş Makineleriyle NöbetteBİTLİS (İHA) – Bitlis’in Tatvan Belediyesi, olası darbe girişimine karşı dünden beri iş makineleriyle nöbet tutuyor.
 • 16:52Mastob Başkanı Barut: Misafirlerimiz Çok SakinMastob Başkanı Barut: Misafirlerimiz Çok SakinManavgat Side Turistik Otelciler Birliği Derneği (MASTOB) Başkanı Cengiz Haydar Barut, dün gece yaşanan darbe girişiminin ardından, bölgede tatillerini geçiren misafirlerin çok sakin olduğunu açıkladı.
 • 16:32Uluslararası Kültür Turizmi ve Medya KurultayıUluslararası Kültür Turizmi ve Medya KurultayıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un karşılanması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un salona gelişi RTÜK Başkanı İlhan Yerlikaya'nın konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun'un konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay'ın konuşması Uluslararası Kültür Turizmi ve Medya Kurultayı RTÜK Başkanı Yerlikaya: "(Terör olaylarına ilişkin yayın hassasiyeti) Bu konuda Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve RTÜK olarak biz de yayıncılarımızla çok sayıda toplantı yaptık. Son zamanlarda Türkiye'deki yayıncılarımız bu konuda gerçekten hassas davranıyor" "İfade özgürlüğünün temeli de çoğulculuğa dayanır. Türkiye'de de Allah'a şükür çoğulculuk vardır.
 • 15:59Sorgun'da İşgem Projesinin Toplantısı YapıldıSorgun'da İşgem Projesinin Toplantısı YapıldıYozgat'ın Sorgun Belediyesi tarafından hazırlanan ve AB destekleriyle yapılacak olan İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) projesinin toplantısı yapıldı.
 • 13:12Uluslararası Kültür Turizmi ve Medya KurultayıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, terör olaylarında yayın hassasiyetine ilişkin, "Bu konuda Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve RTÜK olarak biz de yayıncılarımızla çok sayıda toplantı yaptık. Son zamanlarda Türkiye'deki yayıncılarımız bu konuda gerçekten hassas davranıyor" dedi.
 • 11:13Erdemli Belediyesi, Okul ve Camilere Hizmet Götürmeye Devam EdiyorErdemli Belediyesi, Okul ve Camilere Hizmet Götürmeye Devam EdiyorMersin’in Erdemli ilçe Belediyesi, ilçede bulunan okullara ve camilere hizmet götürmeye devam ediyor.
 • 12:20Srebrenitsa Soykırımının 21. YılıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Srebrenitsa soykırımının 21. yılında Bosnalıların acılarını bir kez daha paylaştığını belirterek, "Bu tür vahşetlerin insanlık fotoğrafından çıkartılmasını, zulmün, acının ve gözyaşının yerini barışın ve huzurun aldığı bir dünya düzeninin tesis edilmesini, Allah'tan niyaz ediyorum.
 • 16:32Hapis Boğazı Hitit Heykel Atölyesi Festivali DüzenlendiYozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Yeniyer beldesinde 2. Hapis Boğazı Hitit Heykel Atölyesi Festivali yapıldı.
 • 11:57Sdk Geleneksel 6. Sorgun BuluşmasıSorgun Düşünce Kulübü (SDK) tarafından düzenlenen Geleneksel Sorgun Kahvaltı Buluşmasının 6'ncısı yapıldı.
 • 09:20Aydıncık-Eymir Yolu Karayolları Tarfından Yeniden YapılacakAydıncık-Eymir Yolu Karayolları Tarfından Yeniden YapılacakYozgat’ın Sorgun İlçesine bağlı Eymir beldesi ile Aydıncık ilçesini bağlayan yol, karayolları tarafından yeniden yapılacak.
 • 18:00Sorgun Düşünce Kulübü Üyeleri Sorgun'da ToplandıSorgun Düşünce Kulübü Üyeleri Sorgun'da Toplandıİstanbul’da faaliyet gösteren Sorgun Düşünce Kulübü’nün geleneksel olarak her yıl düzenlediği kahvaltılı toplantısının 6’ıncısını Sorgun Şahbazlar Tesislerinde yaptı.
 • 11:54Yozgat'ta Ramazan BayramıYozgat'ın Sorgun ilçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.
 • 16:14Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek Ramazan Bayramını KutladıSorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek Ramazan Bayramını KutladıSorgun İlçe Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, dini bayramların insanlar asında birlik, beraberliği ve dayanışmayı sağladığını söyledi.
 • 11:06Ramazan Bayramı'na DoğruSorgun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Kaplan, Ramazan Bayramı nedeniyle sürücüleri uykusuz ve bakımsız araçlarla yola çıkmamaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.
 • 14:07Eymir'de 40 Bin Metrekare Kilit Parke Yol YapıldıYozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Eymir belediyesi tarafından, bu yıl tüm beldenin cadde ve sokaklarına 40 bin metrekare kilit parke döşendi.
 • 12:49Sorgun'da Kosgeb Girişimcilik Eğitimi TamamlandıSorgun'da Kosgeb Girişimcilik Eğitimi TamamlandıSorgun Belediyesi, ORAN Kalkınma Ajansı, Sorgun KOSGEB Hizmet Noktası ve Yozgat KOSGEB İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sona erdi.
 • 23:14Sorgun: Sorgun: "Kuklayı Kimin Oynattığına Bakmak Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun'un gelişi ve konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun: "Bugün bu hadiselerin temelinde Türkiye'nin budanması, önüne engellerin çıkarılması yatıyor.
 • 22:19AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, "Bugün bu hadiselerin temelinde Türkiye'nin budanması, önüne engellerin çıkarılması yatıyor.
 • 21:49Yozgat Veteriner Hekimler Odasından İftar YemeğiYozgat Veteriner Hekimler Odasından İftar YemeğiYozgat Veteriner Hekimler Odası tarafından iftar programı düzenlendi.
 • 18:27Sorgun'da Kosgeb Girişimcilik Eğitimi TamamlandıYozgat KOSGEB İl Müdürlüğü tarafından Sorgun'da düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi sona erdi.
 • 13:59Kuşadası Amara Sea Light Otel Yeni Lüks Oteller Kategorisine GirdiKuşadası Amara Sea Light Otel Yeni Lüks Oteller Kategorisine GirdiTurizm sektöründe dünyanın en önemli tur operatörlerin biri olan Thomas Cook, kış sezonundan itibaren lüks otellerini ’Signature’ adı altında ayrı bir kategoride toplayacağını açıkladı.
 • 23:5111. Geleneksel Konyalılar İftar BuluşmasıKonyalılar, Başkentte geleneksel olarak düzenlenen iftarda buluştu.
 • 15:10Şehit Ateşi Sorgun'a Düştü (2)Şehit Ateşi Sorgun'a Düştü (2)Toprağa VERİLDİDiyarbakır'ın Bismil İlçesi'nde dün akşam marketten ekmek aldıktan sonra iftar için evine girmek üzereyken teröristlerin silahlı saldırısında şehit olan uzman çavuş 36 yaşındaki Erdem Ünal, Yozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Çayözü Köyü'nde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 11:11Babasının Hayalini Aşevinde GerçekleştiriyorYozgat'ın Sorgun ilçesinde yaşayan iş adamı Mehmet Kılıç, 7 yıl önce vefat eden babasının hayalini, kurduğu aşevinde ramazan ayı boyunca dar gelirlilere iftar yemeği dağıtarak gerçekleştiriyor.
 • 11:04Şehit Ateşi Yozgat'a DüştüŞehit Ateşi Yozgat'a DüştüDiyarbakır'ın Bismil ilçesinde marketten ekmek aldıktan sonra iftar için evine girmek üzereyken teröristlerce silahlı saldırıya uğrayan Uzman Çavuş Erdem Ünal'ın şehit haberi, Yozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Çayözü Köyü'nde oturan annesi Kadriye Ünal'a verildi.
 • 11:00Şehit Ateşi Sorgun'a DüştüŞehit Ateşi Sorgun'a DüştüDiyarbakır'ın Bismil İlçesi'nde dün akşam marketten ekmek aldıktan sonra iftar için evine girmek üzereyken teröristlerin silahlı saldırısında şehit olan uzman çavuş 36 yaşındaki Erdem Ünal'ın, Yozgat'ın Sorgun ilçesindeki babaevine acı haber ulaştı.
 • 10:44Yozgat Şehit Ateşi Yozgat'a DüştüYozgat Şehit Ateşi Yozgat'a DüştüŞehit ateşi Yozgat'a düştüDiyarbakır'ın Bismil ilçesinde marketten ekmek aldıktan sonra iftar için evine girmek üzereyken teröristlerce silahlı saldırıya uğrayan Uzman Çavuş Erdem Ünal şehit oldu.