13:5700
SON DAKİKA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI HABERLERİ

Son Dakika Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Haberleri

  5 Çocuk Annesi Kadın Çöp Toplayarak Geçinmeye Çalışıyor

  5 Çocuk Annesi Kadın Çöp Toplayarak Geçinmeye Çalışıyor

  Muğla'nın Milas ilçesinde, 5 çocuğuyla birlikte yaşam mücadelesi veren 37 yaşındaki Seçil Kaya, çöp toplayarak geçinmeye çalışıyor. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Özalp Kaymakamlığından Hasta Anne ve Çocuklarına Yardım Eli

  Özalp Kaymakamlığından Hasta Anne ve Çocuklarına Yardım Eli

  Van’ın Özalp ilçe Kaymakamlığı Aile Kültür Merkezi görevlileri ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) çalışanları, Yünkuşak Mahallesinde ikamet eden 5 nüfuslu Uçmaz ailesini ziyaret ederek, hasta olan anne ve üç çocuğunu evlerinden alıp Özalp Devlet Hastanesi’ne götürüp sağlık kontrolünden geçirdi. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Çocuksuz Çiftten Anlamlı Bağış

  Çocuksuz Çiftten Anlamlı Bağış

  Denizli'de çocukları bulunmayan 82 yaşındaki Mehmet Tekin ile eşi 66 yaşındaki Ayşe Tekin, 453 metrekare arsa içinde bulunan 2 katlı evlerini, ölümlerinden sonra hayır işlerinde kullanılması amacıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na bağışladı. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Yaşlı Çiftten Anlamlı Bağış

  Denizlili Tekin ailesi, Pamukkale ilçesinde bulunan iki katlı evlerini hayır işlerinde kullanılması amacıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na bağışladı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Engelli Aile, Kaymakamlık Tarafından Yaptırılan Evlerine Kavuştu

  Gaziantep'in Araban ilçesinde yaşayan engelli aile, kaymakamlık tarafından yaptırılan evlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gönüllü Gençlerden 92 Yaşındaki Nineye Yeni Ev Sürprizi

  Erzincan'da dört yıl önce kurulan, kendilerine "Gönüllü Gençler" adını veren ve sayıları 50'ye ulaşan ekip, çalışmalarıyla kendilerinden söz ettiriyor. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kaymakam Şekerci'den Yaşlılara Ziyaret

  Kavak Kaymakamı Mevlüt Şekerci, köyken mahalleye dönüşen yerleşim birimlerine yaptığı gezileri sırasında yaşlıları da ziyaret ediyor. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Çorum'da 10 Bin Aileye 20 Bin Ton Kömür Yardımı Yapılacak

  Çorum'da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 10 bin aileye 20 bin ton kömür yardımı yapılacağı bildirildi. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gönüllü Gençler' 92 Yaşındaki Kadını Yeni Eve Yerleştirdi

  Gönüllü Gençler' 92 Yaşındaki Kadını Yeni Eve Yerleştirdi

  Erzincan'da, 'Gönüllü Gençler' adı altında bir araya gelen gençler harabe bir evde yalnız yaşayan 92 yaşındaki Nazife Demir'e yeni bir ev hazırlayarak sürpriz yaptı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yaşlı Çiftten Anlamlı Bağış

  Yaşlı Çiftten Anlamlı Bağış

  Denizlili işçi emeklisi Mehmet Tekin, Karşıyaka Mahallesinde bulunan 453 metrekare içinde bulunan iki katlı evlerini hayır işlerinde kullanılması amacıyla Denizli Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na bağışladı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Karaköprü'de Kömür Dağıtımı Başladı

  Karaköprü'de Kömür Dağıtımı Başladı

  Şanlıurfa'nın Karaköprü Kaymakamlığı'na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ailelere kömür dağıtımına başladı. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  10 Yıl Sonra Anne Oldu

  10 Yıl Sonra Anne Oldu

  Tokat’ta 10 yıldır çocuk sahibi olamayan 34 yaşındaki Zeliha Kılıç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından başlatılan "Tüp Bebek Projesi" sayesinde anne oldu. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  10 Yıllık Evli Çiftin Tüp Bebek Yöntemiyle Çocukları Oldu

  10 Yıllık Evli Çiftin Tüp Bebek Yöntemiyle Çocukları Oldu

  Tokat merkeze bağlı Yayladalı Köyü'nde oturan 10 yıllık evli 34 yaşındaki Zeliha ve 32 yaşındaki Ahmet Kılıç çifti, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın 'Tüp Bebek' projesi kapsamında gördükleri tedavi sonrası çocuk sahibi oldu. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 13:57:13. #1.13#