SON DAKİKA SOZCU GAZETESI RESIMLERI HABERLERİ

Son Dakika Sozcu Gazetesı Resımlerı Haberleri

20:22
Real Madrid'in Mabedi Santiago Bernabeu'nun İsmi Değişiyor İspanyol devi Real Madrid, uzun süredir planladığı stadyumunu yenileme işlemini başlatıyor.
18:32
Galatasaray Kulübü'nden Açıklama Açıklaması "Galatasaray Kulübü, yöneticileri ve sporcuları, Erkan Koyuncu'nun ailesini kesinlikle mağdur etmemiştir"
18:11
Kırıkkale'nin Futbol Tarihi Sergilendi Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Kırıkkale Şubesi (TÜFAD), 50’nci Yıl Dönümü etkinlikleri çerçevesinde, ilde bulunan spor kulüplerinin tarihi fotoğrafları, geçmişte kullanılan futbol malzemeleri ve evraklardan oluşan sergi açtı.
Kırıkkale'nin Futbol Tarihi Sergilendi
17:55
Litvinenko Soruşturmasında Putin Nükleer Terörizmle Suçlandı' İspanya'da bir mahkemede, eski ajan Aleksandr Litvinenko'ya Vladimir Putin'in Rus organize suç mafyasıyla ilişkilerini sergilemesini durdurmak için Kremlin'in emriyle suikast yapıldığı iddia edildi.
17:47
Ürdün Işid ile Takası Kabul Etti Ürdün hükümeti, ABD'nin öncülüğündeki koalisyon güçlerine ait bir Ürdün uçağının düşürülmesi sonucu IŞİD'in eline geçen pilotun kurtarılması için takasa hazır olduklarını duyurdu.
17:13
Real Madrid'in Yeni Stadının İsmi Abu Dhabi Bernabeu Olacak Real Madrid, sponsorluk anlaşması çevresinde yeniden inşa edeceği Santiago Bernabeu Stadı'nın ismini Abu Dhabi Bernabeu olarak değiştirecek.
Real Madrid'in Yeni Stadının İsmi Abu Dhabi Bernabeu Olacak
16:49
Nijerya Gazetesinden Türk Okulu Tepkisi: Erdoğan, Afrikalıları Moron Zannediyor Afrika’daki en büyük İslam ülkelerinden Nijerya’nın muteber gazetesi Leadership, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afrika’daki Türk okullarını kapatma girişimini sert şekilde eleştirdi.
Nijerya Gazetesinden Türk Okulu Tepkisi: Erdoğan, Afrikalıları Moron Zannediyor
16:10
Hizbullah'tan İsrail'e Misilleme Saldırısı Hizbullah, Lübnan sınırında devriye gezen devriye araçlarını hedef aldı.
14:31
Elektrik Trafoları Yeni Haliyle Göz Kamaştırdı İzmir’de, kentin farklı noktalarındaki üç elektrik trafosuna yapılan grafitiler vatandaşlar tarafından beğenildi.
Elektrik Trafoları Yeni Haliyle Göz Kamaştırdı
14:19
Juventus İçin Son Orta Saha Adayı: Ravel Morrison İtalya Serie A takımlarından Juventus'un West Ham United forması giyen Ravel Morrison ile ilgilendiği iddia edildi.
Juventus İçin Son Orta Saha Adayı: Ravel Morrison
13:36
Demirci Ustası Ressam Oldu Adıyaman’da inşaatlarda demirci ustası olarak çalışan Sefer İpek, hobi olarak başladığı resim yapma işini meslek edindi.
Demirci Ustası Ressam Oldu
13:24
Papa Françesko'dan Bir İlk Katolik aleminin ruhani lideri Papa Françesko bir İspanyol transseksüeli makamında kabul etti.
Papa Françesko'dan Bir İlk
13:21
Trabzonspor'dan Son Taarruz Beşiktaş'la anlaşan Tolgay Arslan konusunda hayal kırıklığına uğrayan Trabzonspor, ara transferde son bir hamleyle en az 2 oyuncuyla anlaşmak istiyor.
Trabzonspor'dan Son Taarruz
12:57
Demirci Ustası Ressam Oldu Adıyaman’da inşaatlarda demirci ustası olarak çalışan Sefer İpek, hobi olarak başladığı resim yapma işini meslek edindi.
Demirci Ustası Ressam Oldu
12:26
Afgan Talibanı Çin'i Ziyaret Etmiş Afganistan Talibanı, Çin’i son zamanlarda ziyaret ettiklerini doğruladı.
12:11
Silopi Eski Belediye Başkanı Toğurlu Tahliye Edildi KCK operasyonları kapsamında 2011 yılında gözaltına alınan Silopi eski Belediye Başkanı Emin Toğurlu tahliye edildi.
Silopi Eski Belediye Başkanı Toğurlu Tahliye Edildi
12:02
Toğurlu Tahliye Edildi KCK operasyonları kapsamında 2011 yılında gözaltına alınan Silopi eski Belediye Başkanı Emin Toğurlu tahliye edildi.
Toğurlu Tahliye Edildi
10:44
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Devam Ediyor Gazeteci çetin Emeç'in anısına, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi başarılı gazetecileri ödüllendiriyor.
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Devam Ediyor
10:30
Mali'deki Olaylar MINUSMA'ya karşı düzenlenen gösteride ölü sayısı 3'e çıktı.
Mali'deki Olaylar
10:20
Mehmet Baransu Bir Kez Daha Gözaltında Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu, gözaltına alındığını Twitter hesabından duyurdu.
Mehmet Baransu Bir Kez Daha Gözaltında
09:31
Cumhuriyet Gazetesi Camiden Rahatsız Oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na yapılacak cami hakkındaki açıklamaları Cumhuriyet gazetesini rahatsız etti.
09:29
Kto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz Açıklaması Kayseri Ticaret Odasının Ocak ayı meclis toplantısı yapıldı.
Kto Başkanı Mahmut Hiçyılmaz Açıklaması
09:21
Cumhuriyet Gazetesi Camiden Rahatsız Oldu Hz. Muhammed'in karikatürlerini basan zihniyetin Osmanlı korkusu
Cumhuriyet Gazetesi Camiden Rahatsız Oldu
08:57
Cemaat Seçimlerde Kimi Destekleyecek? Demirtaş- Ilıcak buluşmasının sebebi ortaya çıktı
Cemaat Seçimlerde Kimi Destekleyecek?
08:53
Tablo Değil Trafo! Kentin üç farklı noktasındaki elektrik trafolarına yapılan grafitiler çok beğenilince, İzmir Büyükşehir Belediyesi harekete geçti.
08:45
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı Gazeteci yazar Ilıcak, 7 Haziran'daki genel seçimlerde oyunu HDP'ye vereceğini açıkladı. Ilıcak, "HDP barajın altında kalırsa, temsilde adalet büyük yara alacaktır" dedi.
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı
23:23
ABD ile Küba Arasındaki Normalleşme Süreci ABD, Fidel Castro'nun mesajını "olumlu işaret" olarak niteledi.
ABD ile Küba Arasındaki Normalleşme Süreci
18:56
Dilek İğdirli'ye Byegm'den 'Sarı Basın Kartı' Kastamonu Sözcü Gazetesi Sayfa Editörü Dilek İğdirli, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından ‘Sarı Basın Kartı’ verildi.
Dilek İğdirli'ye Byegm'den 'Sarı Basın Kartı'
17:25
Ressam ve Gazeteci-Yazar Fikret Otyam'ın Sağlık Durumu Antalya’da yaşayan 89 yaşındaki ressam ve gazeteci-yazar Fikret Otyam’ın yoğun bakımdaki tedavisine devam ediliyor.
Ressam ve Gazeteci-Yazar Fikret Otyam'ın Sağlık Durumu
17:22
El Hayat: Erdoğan'ın Partisine Halkın Desteği Düşüyor Arap dünyasının önde gelen gazetelerinden El Hayat, genel seçimler öncesi AK Parti'nin önemli ölçüde halk desteğini kaybettiğini yazdı.
El Hayat: Erdoğan'ın Partisine Halkın Desteği Düşüyor
17:12
Papa Vatikan'da Bir İspanyol Transseksüeli Ağırladı Dha DIŞ HABER - Papa Vatikan'da bir İspanyol transseksüeli ağırladı Esma Çakır - Roma / DHA KATOLİK Hristiyanların ruhani lideri Papa Francesco bir tabuyu daha yıkarak, Kilise'nin dışladığı İspanyol bir transseksüel ve onun kadın sevgilisini Vatikan'da (Kutsal Makam) kabul etti.
16:35
Mali'deki Olaylar MINUSMA'ya karşı düzenlenen gösteri sırasında 2 kişi öldü.
16:24
Türkiye'de Antisemitizm Endişesi Türkiye'deki Yahudiler, son dönemlerde İsrail'in politikaları nedeniyle protestoların hedefi olduklarını söylüyor.
Türkiye'de Antisemitizm Endişesi
16:08
Castro Sessizliğini Bozdu: 'Abd'nin Politikasına Güvenmiyorum Ama...' Küba devriminin efsanevi lideri Fidel Castro ülkesiyle Amerika Birleşik Devletleri (ABD) arasında normalleşme sürecine giren diplomatik ilişkiler hakkında sessizliğini bozdu.
Castro Sessizliğini Bozdu: 'Abd'nin Politikasına Güvenmiyorum Ama...'
16:07
Keçi Adası'ndaki İnşaat Faaliyetleri Çevrecileri Kızdırdı Muğla’nın Marmaris Körfezi’ndeki Keçi adasındaki inşaat faaliyetleri, çevreci derneğinin tepkisine yol açtı.
Keçi Adası'ndaki İnşaat Faaliyetleri Çevrecileri Kızdırdı
13:02
Turizmde Yeni Arayışlar Masaya Yatırıldı Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) desteği ile EMITT Fuarı'nda "Turizmde Yeni Arayışlar" paneli yapıldı
12:41
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç'in Basın Toplantısı Sözcü Bilgiç: "Suriye’de yaklaşık 15 bin yabancı savaşçı var. İstihbarat paylaşımı sonucunda 'girişi yasak' listesine koyduğumuz kişi sayısı yaklaşık 10 bin civarında.
12:29
Batmanda İşsizlik Oranı Yükseliyor İşsizlik oranının en yüksek olduğu il olan Batmanda, 1 yıl içinde 28 bin kişi, İşkur'a iş başvurusunda bulundu.
Batmanda İşsizlik Oranı Yükseliyor
12:23
Kırgızistan'da Yılın Büyükelçisi Metin Kılıç Kırgızistan'da 2014 yılının büyükelçisi Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Metin kılıç seçildi.
Kırgızistan'da Yılın Büyükelçisi Metin Kılıç
12:04
Ak Parti'yi Örnek Almışlar Aynısını biz de yapacağız...
Ak Parti'yi Örnek Almışlar
12:01
Kırgızistan'da "Yılın Büyükelçisi" Metin Kılıç Kırgızistan'da "2014 yılının büyükelçisi" Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Metin kılıç seçildi.
11:25
Lizard SquadF Hacker Grubu Hakkında Detaylar Kendilerine Lizard SquadF grubu diyen hacker grubu sabah yaşanan Facebook ve Instagram kesintilerinin kendilerinden kaynaklandığını iddia ediyor.
Lizard SquadF Hacker Grubu Hakkında Detaylar
10:02
Erzurum Milletvekili Dr.cengiz Yavilioğlu Açıklaması Erzurum ve ilçelerinde gezi ve incelemelerde bulunan AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, İHA Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
Erzurum Milletvekili Dr.cengiz Yavilioğlu Açıklaması
10:02
Hani 'Darbeci' Değildiniz Paraleller? Paralel yapı ile ilgili şimdiye kadar hiçbir yazı yazmayan Can Dündar, paralelin hukuk ayağı Celal Kara ile bir röportaj yaptı. Star Gazetesi yazarı Ahmet Kekeç de Dündar'a cevaplaması zor sorular sordu. İşte Kekeç'in bugünkü yazısı;
09:19
ABD ile Küba Arasında Normalleşme Süreci Küba devriminin lideri Fidel Castro, süreçle ilgili sessizliğini bozdu Castro, görüşmeleri desteklediğini, ancak Washington'ın politikalarına güvenmediğini açıkladı.
ABD ile Küba Arasında Normalleşme Süreci
07:49
Ronaldo'ya 12 Maç Ceza Gündemde Real Madrid'in Cordoba'yı 2-1 yendiği maçta, Edimar'a vurduğu için kırmızı kartla oyun dışı kalan Cristiano Ronaldo'ya, 12 maç men cezası gündemde.
Ronaldo'ya 12 Maç Ceza Gündemde
07:43
Alex Telles, Haftanın İlk 11'inde Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Alex Telles, Barcelonalı yıldızlar Lionel Messi ve Neymar ile aynı listeye girdi.
Alex Telles, Haftanın İlk 11'inde
06:12
ABD: IŞİD'in Kobani'den Püskürtülmesi Olumlu Bir Gelişme ABD Dışişleri Bakanlığı, Kobani'nin neredeyse tamamının Kürt gruplar ve Özgür Suriye Ordusuna geçmesini memnuniyetle karşıladı.
ABD: IŞİD'in Kobani'den Püskürtülmesi Olumlu Bir Gelişme
22:49
F-16 Uçağı Düştü: 10 Ölü İspanya'da bulunan Yunanistan'a ait F-16 savaş uçağının düşmesi sonucu ölenlerin sayısı 10'a yükselirken bu kişilerin hangi ülkelere ait olduğuda açıklandı.
F-16 Uçağı Düştü: 10 Ölü
19:41
Yunanistan'da Hükümet Kurma Çalışmaları - Steffen Seibert Yunanistan'da hükümet kurma çalışmaları- Almanya Hükümet Sözcüsü Seibert: - "Yunanistan'ın sorumluluklarını yerine getirmesi gerekiyor"- "Yunanistan'ın öncelikli muhatabı AB'dir" Almanya Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Yunanistan'da dün yapılan erken genel seçimlerde Radikal Sol Koalisyon İttifakı'nın (SYRIZA) seçimi kazanması ile ilgili olarak, Yunanistan'ın sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini söyledi.
Yunanistan'da Hükümet Kurma Çalışmaları - Steffen Seibert
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:14:42. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SOZCU GAZETESI RESIMLERI HABERLERİ
[Hata Bildir]