SON DAKİKA SÖZCÜ GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Sözcü Gazetesi Haberleri

22:49
İspanya'da Düşen F-16 Uçağında Ölenlerin Kimlikleri Açıklandı Nato çalışmaları kapsamında İspanya'da bulunan Yunanistan'a ait F-16 bir savaş uçağının düşmesi sonucu ölenlerin sayısı 10'a yükselirken bu kişilerin hangi ülkelere ait olduğuda açıklandı.
19:41
Yunanistan'da Hükümet Kurma Çalışmaları - Steffen Seibert Yunanistan'da hükümet kurma çalışmaları- Almanya Hükümet Sözcüsü Seibert: - "Yunanistan'ın sorumluluklarını yerine getirmesi gerekiyor"- "Yunanistan'ın öncelikli muhatabı AB'dir" Almanya Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Yunanistan'da dün yapılan erken genel seçimlerde Radikal Sol Koalisyon İttifakı'nın (SYRIZA) seçimi kazanması ile ilgili olarak, Yunanistan'ın sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini söyledi.
Yunanistan'da Hükümet Kurma Çalışmaları - Steffen Seibert
18:54
İngiliz Basını Işid'e Katılan 5 Futbolcuyu Konuşuyor Dha DIŞ HABER - Daily Star'ın manşeti: "5 futbol yıldızı gizli cihatçı" İngiltere'de yayımlanan Daily Star gazetesi, birinci sayfadaki "5 futbol yıldızı gizli cihatçı" manşetli haberinde, İngiltere'den IŞİD'e katılmak için Suriye'ye giden 5 futbolcunun baş kesen Cihatçı John ile ilişkilerinden şüphe edildiğine dikkat çekti.
İngiliz Basını Işid'e Katılan 5 Futbolcuyu Konuşuyor
18:40
İngiltere IŞİD'e Katılan 5 Futbolcuyu Konuşuyor İngiliz Daily Star gazetesi, İngiltere'den Suriye'ye giden 5 futbolcunun IŞİD'e katıldığını ve Cihatçı John ile ilişkileri olduğundan şüphelenildiğini yazdı.
İngiltere IŞİD'e Katılan 5 Futbolcuyu Konuşuyor
17:21
FIFA'nın Real Madrid'i Soruşturduğu İddiası FIFA'nın, reşit olmayan futbolcuların transferinde yönetmeliği yerine getirip getirmediği araştırmak için Real Madrid Kulübü'nden bilgi istediği öne sürüldü Yeni transfer Odegaard'ın maaşı tartışma konusu oldu.
17:21
Yunanistan'da Hükümet Kurma Çalışmaları Almanya Hükümet Sözcüsü Seibert: "Yunanistan'ın sorumluluklarını yerine getirmesi gerekiyor" "Yunanistan'ın öncelikli muhatabı AB'dir"
17:20
Orta Afrika Cumhuriyeti'nde Spor Bakanının Kaçırılması Spor Bakanı Sayo'nun küçük bir Anti balaka grubu tarafından kaçırıldığı iddia edildi.
16:25
İspanya, Yunan Seçimlerinin Ülkelerine Bulaşmasından Endişe Ediyor Yunanistan'da gerçekleşen erken genel seçimlerde sol parti Syriza'nın kazanması İspanya'yı endişeli bir bekleyişe itti.
İspanya, Yunan Seçimlerinin Ülkelerine Bulaşmasından Endişe Ediyor
16:24
Kobani'de Kontrol Kürtlerde' Suriyeli aktivistlerin verdiği bilgilere göre, Kürt birlikleri Kobani'yi tamamen kontrol altına aldı.
Kobani'de Kontrol Kürtlerde'
16:02
Barcelona'dan Sonra Real Madrid'e de FIFA Şoku Mehmet ÇİFTÇİ/MADRİD, DHA FIFA Real Madrid'in son beş yıl içinde gerçekleştirdiği 18 yaş altı transferleri gözlem altına aldı.
Barcelona'dan Sonra Real Madrid'e de FIFA Şoku
15:03
Real Madrid, Transfer Yasağıyla Karşı Karşıya FIFA, İspanya'nın köklü takımlarından Real Madrid'e küçük yaştaki oyuncuların transferinde usulsüzlük nedeniyle soruşturma başlattı.
Real Madrid, Transfer Yasağıyla Karşı Karşıya
14:57
Erdoğan Gibi Bir Lider Gelmedi CHP'li bir çevrede büyüyen Kazaz'tan ilginç açıklamalar
Erdoğan Gibi Bir Lider Gelmedi
14:50
Cemaatin Adamı Köpük Partisinde Bir kadının fotoğrafını paylaşıp "bu islami değil" demişliği bile var
Cemaatin Adamı Köpük Partisinde
14:24
İslam Dünyasının En Büyük 20 İcadı Ünlü İngiliz gazetesi yazdı
İslam Dünyasının En Büyük 20 İcadı
14:06
Beyaz Saray Bahçesinde Şüpheli Aygıt ABD Başkanı Barack Obama’nın Sözcüsü Josh Earnest, Beyaz Saray’ın bahçesinde şüpheli ama herhangi bir tehdit teşkil etmeyen bir aygıt bulunduğunu açıkladı.
14:03
Alman Futbolcu Danny Blum Müslüman Oldu Camide Namaz Kıldı Alman futbolcu Danny Blum müslüman oldu. Belek'te devre arası kampı yapan FC Nürnberg'in futbolcusu Danny Blum'un islam dinini seçtiği ve Belek'te bulunan Camii'nde ibadet ettiği Alman basınında haber oldu.
Alman Futbolcu Danny Blum Müslüman Oldu Camide Namaz Kıldı
13:52
Çocuk Senfoni Orkestrasına Büyük İlgi Uğur Mumcu Anma Etkinliği için Eskişehir’de bulunan Hürriyet Gazetesi yazarı Melis Alphan ve Fox Tv Haber Spikeri Fatih Portakal ile eşi Armağan Portakal, Tepebaşı Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası’nın çalışmasına konuk oldu.
Çocuk Senfoni Orkestrasına Büyük İlgi
12:56
El Pais Gazetesi Atletico Madrid'in 1967'deki Göztepe Yenilgisini Yazdı İspanyol El Pais gazetesi siyah-beyaz anılar köşesinde Atletico Madrid'in İzmir'de 3-0 kaybettiği Göztepe maçını sayfalarına taşıdı.
El Pais Gazetesi Atletico Madrid'in 1967'deki Göztepe Yenilgisini Yazdı
11:51
Spor Yazarı Aydın Bayram'ın 2. Kitabı Çıktı Aydın Bayram 2. kitabını yazdı.
Spor Yazarı Aydın Bayram'ın 2. Kitabı Çıktı
11:33
Alman Futbolcu Müslüman Oldu, Belek'te Camiye Gitti Belek'te devre arası kampı yapan FC Nürnberg'in futbolcusu Danny Blum'un islam dinini seçtiği ve Belek'te bulunan Camii'nde ibadet ettiği Alman basınında haber oldu.
Alman Futbolcu Müslüman Oldu, Belek'te Camiye Gitti
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
10:35
Klavyelerde 'Türkçe' Devrimi F klavyelerdeki yabancı kelimelerin yerine Türkçeleri konulacak. 'Delete' yerine 'Sil', 'Insert' yerine 'Ekle', 'Enter' yerine 'Giriş' gibi kelimeler yer alacak.
Klavyelerde 'Türkçe' Devrimi
09:29
Demirci; "Peygamber Efendimize Hakaret Edilemez" Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Nazilli Temsilciliği, Hz. Muhammed’e hakaret içerikli karikatürleri yayımlayan Charlie Hebdo Dergisi ve Cumhuriyet Gazetesi’ni kınadı.
Demirci; 'Peygamber Efendimize Hakaret Edilemez'
09:04
Onlar da Hz. Muhammed Karikatürü Yayınladı CHP'li belediye ücretsiz dağıttı
Onlar da Hz. Muhammed Karikatürü Yayınladı
07:43
4 Ayrı Örgüt, Türkiye'ye 35 Canlı Bomba Gönderdi Sultanahmet'te patlayan canlı bombadan sonra Emniyet, DHKP-C, MLKP, TKPM-L/TİKKO ve Devrimci Karargah'a mensup 6'sı kadın 35 teröriste karşı alarma geçti.
4 Ayrı Örgüt, Türkiye'ye 35 Canlı Bomba Gönderdi
00:55
Mısır'da 25 Ocak Devrimi'nin 4'üncü Yılı Mısırlı Gazeteciler Sendikası: "Ocak Devrimi yıl dönümü olaylarını takipte basın mensuplarına yönelik uygulamalar kabul edilemez"
Mısır'da 25 Ocak Devrimi'nin 4'üncü Yılı
20:19
Başbakan Davutoğlu'nun Programlarında Basına Ayrımcılık Yapıldı Diyarbakır ve Batman'da konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, yasakları kaldırdıklarını belirterek, "Biz bütün yasakları kaldırdık.
19:35
Nurgül Yeşilçay Hocası Büyükerşen'i Ziyaret Etti ESKİŞEHİR (İHA) – Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, üniversitede hocası olan ve Acıbadem Hastanesi’nde geçirdiği bel fıtığı ameliyatı sonrası sağlığına kavuşan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
Nurgül Yeşilçay Hocası Büyükerşen'i Ziyaret Etti
17:49
Nsu Soruşturma Komisyonu Gazetecileri Dinleyecek Almanya'da 8'i Türk 10 kişiyi öldüren NSU Terör Örgütü’nün Baden-Württemberg’deki (BW) bağlantılarını ve çalışmalarını soruşturma amacıyla kurulan BW Eyalet Meclisi NSU Soruşturma Komisyonu halka açık ilk toplantıyı Cuma günü yaptı.
16:08
Güney Kıbrıs Doğalgazı 10-15 Milyara Kadar Kar Getirebilir Güney Kıbrıs’ın sözde “Münhasır Ekonomik Bölgesi” içerisinde 12’nci parseldeki Afrodit yatağından 10-15 milyar dolar civarında kazanç elde edilebileceği belirtildi.
15:01
Türkiye Avrupa'da İstenmese De İhtiyaç Var Alman 'Welt Am Sonntag' Gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdiği tam sayfa yazıya 'Kefen'le beraber' başlığını kullandı.
15:01
Alman Welt Am Sonntag Gazetesinden Çarpıcı Başlık Alman 'Welt Am Sonntag' Gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdiği tam sayfa yazıya 'Kefen'le beraber' başlığını kullandı.
14:36
İngiliz Hükümetine Müslüman Toplumla İlgili Politika Eleştirisi Barones Warsi: "Hükümet üç milyonluk Müslüman toplumla ilgilenmek konusunda başarısız bir politika yürütmüştür"
13:43
Sloat'tan Rum Yönetimine 'Telkin'..."Barbaros'un Bağlı Olması Erdoğan'ın Jesti, Bu Jeste Olumlu... Abd Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Amanda Sloat'ın geçen hafta adaya yaptığı ziyaret sırasında Rum Yönetimi'ne, Türkiye'nin Navtex yayımlamış olmasına karşın Barbaros Hayreddin Paşa gemisini Gazi Mağusa'da bağlı tutmasının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın jesti olduğu ve buna olumlu yaklaşılması gerektiğini söylediği bildirildi.
13:11
Dha Dış Haber - Welt Am Sonntag Gazetesi Türkiye Avrupa'da Ne Kadar İstenmese de Türkiye'ye İhtiyaç... Dha DIŞ HABER - Welt Am Sonntag Gazetesi Türkiye Avrupa'da ne kadar istenmese de Türkiye'ye ihtiyaç var Alman 'Welt Am Sonntag' Gazetesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdiği tam sayfa yazıya 'Kefen'le beraber' başlığını kullandı.
Dha Dış Haber - Welt Am Sonntag Gazetesi Türkiye Avrupa'da Ne Kadar İstenmese de Türkiye'ye İhtiyaç...
13:07
Welt Am Sonntag: Türkiye Avrupa'da Ne Kadar İstenmese de Türkiye'ye İhtiyaç Var Alman 'welt Am Sonntag' Gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdiği tam sayfa yazıya 'Kefen'le beraber' başlığını kullandı.
Welt Am Sonntag: Türkiye Avrupa'da Ne Kadar İstenmese de Türkiye'ye İhtiyaç Var
12:57
Bild Am Sonntag: Almanya Suudi Arabistan'a Silah Satışını Durdurdu Alman Bild am Sonntag gazetesi, Başbakan Angela Merkel başkanlığındaki güvenlik kurulunun, bölgenin şu anda istikrarsız olduğu gerekçesiyle, Suudi Arabistan'a Almanya'dan her türlü silah ihracatını durdurma kararı aldığını yazdı.
12:49
The Sun: " Özil'in Topçuları Çok Büyük" Faruk Zabcı, Londra-DHA (fotoğraflı) The Sun gazetesi spor sayfasındaki "Özil'in Topçular'ı çok büyük" başlıklı haberinde, bugünkü Federasyon Kupası maçı seyahati öncesi Mesut Özil'den fazla kilolarını atmasnın istendiğine ve Arsenal'in 42.5 milyon Sterlin'lik yıldızının takımda ilk 11'e girmekte zorlanacağına dikkat çekti.
The Sun: ' Özil'in Topçuları Çok Büyük'
12:40
Ergenekon'un Silinmesi İçin İmza Attı HDP'li Ayla Akat Ata, Hrant Dink isminin caddeye verilmesi için imza kampanyasına destek verdi.
Ergenekon'un Silinmesi İçin İmza Attı
11:46
Çölaşan Kelime-i Şehadetten Rahatsız Oldu Meselenin ne olduğu çok açık
Çölaşan Kelime-i Şehadetten Rahatsız Oldu
11:10
Uğur Mumcu, 22. Yılında Edremit'te Yoğun Bir Katılımla Anıldı Edremit ilçesinde gazeteci-Yazar Uğur Mumcu ölümünün 22. yıldönümünde Akçay ve Altınoluk Mahallesi’nde Uğur Mumcu’nun adının verildiği parklarda ve Edremit merkezde düzenlenen üç ayrı etkinlik ile anıldı.
Uğur Mumcu, 22. Yılında Edremit'te Yoğun Bir Katılımla Anıldı
11:00
Sözlü: "Sağlıklı ve Güçlü Basın, Güçlü Adana Demektir" Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ekspres Gazetesi’nin 34. Kuruluş Yıldönümü Gecesi’nde, yerel basının daha güçlü ve uzun ömürlü olması için desteklenmesi gerektiğini, bu konuda üzerlerine düşeni yapmaya devam edeceklerini söyledi.
Sözlü: 'Sağlıklı ve Güçlü Basın, Güçlü Adana Demektir'
10:52
Faz Editörü Dr. Hermann: Erdoğan Rakip Gördüğü Herkesi Yok Etmek İstiyor 'Erdoğan eğer Türkiye'yi bir diktatörlüğe dönüştürmek istiyorsa bunu başaramayacak.
Faz Editörü Dr. Hermann: Erdoğan Rakip Gördüğü Herkesi Yok Etmek İstiyor
10:42
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı 17 Aralık soruşturmasının savcısı Celal Kara, elinden alınan iddianameyle ilgili konuştu. Kara, "Soruşturmada 1 numaralı isim Erdoğan'dı." dedi.
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı
09:58
Kumarhane Olacaktı Cumhurbaşkanı Ofisi Oldu Fena mı? Murat Bardakçı Vahideddin Köşkü'nü anlattı
Kumarhane Olacaktı Cumhurbaşkanı Ofisi Oldu Fena mı?
08:19
Yunanistan'da Erken Genel Seçim Yunanistan'da bugün düzenlenen erken genel seçimlerde oy verme işlemi başladı.
Yunanistan'da Erken Genel Seçim
08:00
İş Sağlığı Kurallarını İhlal Eden İşçi Kovulacak İş Sağlığı ve Güvenliği tasarısında yer alan maddeye göre iş güvenliği kurallarını 3 kez ihlal eden işçinin aldığı 3 uyarıdan sonra iş akti feshedilecek.
İş Sağlığı Kurallarını İhlal Eden İşçi Kovulacak
03:31
Özür Dilemek Ha! Zaman gazetesi yazarı Ahmet Kurucan, Erdoğan'ın Cemaat mensuplarından 'özür'dileyeceğini yazdı. Terbiyesize bak… Cemaat'in ne olduğunu millet gördü. Hep gördük. Hem sen kimsin kardeşim? Cürmün ..
01:12
Doktoru, Cumhurbaşkanı'nın Sağlık Durumunu Açıkladı Ak Partili Cevdet Erdöl, doktorluğunu yaptığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumunun söylentilerin aksine çok iyi olduğunu açıkladı.
Doktoru, Cumhurbaşkanı'nın Sağlık Durumunu Açıkladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:28:27. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SÖZCÜ GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]