SON DAKİKA SOZCU GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Sozcu Gazetesi Haberleri

  • 22 Şubat 2017 14:50 Sözcü Kalın'dan Almanya'ya Ditib Tepkisi Sözcü Kalın'dan Almanya'ya Ditib Tepkisi Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Almanya’da DİTİB mensuplarına yönelik yapılan suçlamalara ilişkin, Almanya ve Avrupa’nın diğer ülkelerinde PKK, FETÖ, DHKP-C gibi terör örgütlerinin cirit attığı bir dönemde asıl yoğunlaşılması gerekenin DİTİB değil, terör örgütleri olduğunu söyledi.
  • 22 Şubat 2017 10:31 Adana 5 Ocak Gazetesi Ödül Töreni Adana 5 Ocak Gazetesi Ödül Töreni Adana 5 Ocak Gazetesi’nin 18’inci kuruluş yıldönümü gecesinde, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’na, “Yılın İşadamı” ödülü verildi.
  • 21 Şubat 2017 14:21 F.bahçeli Kongre Üyesi: Zaman Gazetesi Okuma Cezası Verdiler F.bahçeli Kongre Üyesi: Zaman Gazetesi Okuma Cezası Verdiler Şike davasından dolayı FETÖ'den ilk şikayetçi olan Fenerbahçe Kongre Üyesi Sadettin Sakızcı'ya, davaya bakan savcı tarafından sabaha kadar nezarette Zaman Gazetesi okuma cezası verildiği ortaya çıktı.
  • 21 Şubat 2017 14:16 Sabaha Kadar Zaman Gazetesi Okuma Cezası Sabaha Kadar Zaman Gazetesi Okuma Cezası Şike davasından dolayı FETÖ’den ilk şikayetçi olan Fenerbahçe Kongre Üyesi Sadettin Sakızcı’ya, davaya bakan savcı tarafından sabaha kadar nezarette Zaman Gazetesi okuma cezası verildiği ortaya çıktı.
  • 18 Şubat 2017 11:11 Sözcü Müftüoğlu: Belçika'nın Bu Kararını Tanımıyoruz Sözcü Müftüoğlu: Belçika'nın Bu Kararını Tanımıyoruz Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Hüseyin Müftüoğlu, Belçika Temsilciler Meclisinde kabul edilen tavsiye kararı hakkında bir soruya cevap verdi.
  • 17 Şubat 2017 14:15 Hırvatistan Gazetesi: Tudor, İstanbul'un Yeni Kralı Hırvatistan Gazetesi: Tudor, İstanbul'un Yeni Kralı Hırvatistan'ın en köklü gazetelerinden Jutarnji List, Galatasaray'ın başına gelen Igor Tudor için "Tudor, İstanbul'un yeni kralı" benzetmesini yaptı.