SON DAKİKA SOZCU GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Sozcu Gazetesi Haberleri

  • 02:34Umed Başkanı Değirmenci Fransız Gazetesi Le Monde'yi Özür Dilemeye ÇağırdıUmed Başkanı Değirmenci Fransız Gazetesi Le Monde'yi Özür Dilemeye ÇağırdıUluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) Başkanı Aslan Değirmenci, “Türkiye, medyası, milleti, siyaseti, sivil toplum örgütü ve devletiyle Fransa’da meydana gelen alçak terör saldırıları karşısında tek yürek olup, Fransız halkının acısını paylaşırken, Le Monde, yaptığı haberlerle terör şebekesi FETÖ’nün bütün imkan ve kabiliyetlerini kullanarak, haince katlettiği vatandaşlarımıza büyük saygısızlık yapmıştır” dedi.
  • 12:14Bild Gazetesi Darbecilerin Başarısız Olmasından Çok RahatsızBild Gazetesi Darbecilerin Başarısız Olmasından Çok RahatsızTürkiye'de FETÖ terör örgütü tarafından girişilen ancak başarısız olunan darbe girişimi sonrası gelişmeler Paralel Yapı'ya yakın veya destekçisi olan Alman gazetelerini çok rahatsız etti.
  • 11:59Avusturya Gazetesi: Avusturya Gazetesi: "Türkiye'den 100 Bin Mülteciye Hazır Olun"Avusturya gazetesi Türkiye'de idamın gelmesiyle 100 bin mültecinin Avrupa'ya geleceğini yazdı. Gazete, idam cezasından kaçan binlerce asker ve polisin Avrupa'ya kaçacağını iddia etti.
  • 15:41Alman Bild Gazetesi, Tatil İçin Antalya'yı ÖnerdiAlmanya'nın en çok okunan gazetelerinden Bild, "Antalya'da darbe hissedilmedi" başlığı ile yayımladığı haberde, Antalya'nın güvenli bir tatil yöresi olduğunu bildirdi.