03:4100
SON DAKİKA SOZCU GAZETESI HABERLERİ

Son Dakika Sozcu Gazetesı Haberleri

  Gökmen Ulu, Sözcü İzmir Temsilciliğine Atandı

  Gökmen Ulu, Sözcü İzmir Temsilciliğine Atandı

  Sözcü Gazetesi Haber Muhabiri Gökmen Ulu, İzmir Temsilciliğine atandı. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  TGC: Gazetecilere Reva Görülen Davranışlar Kabul Edilemez

  TGC, Soner Yalçın'ın gözaltına alınmasını ve Yeni Şafak gazetesi muhabiri Kübra Kara'nın, AK Parti Milletvekili Metin Külünk'ün sözlü saldırısına uğramasını kınadı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tgc Soner Yalçın'a Gözaltıyı, Kübra Kara'ya Sözlü Saldırıyı Kınadı

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu, Sözcü gazetesi yazarı ve Oda TV.com'un imtiyaz sahibi Soner Yalçın'ın, konferans için gittiği Denizli'de sabah 05.00'de gözaltına alınmasını ve Yeni Şafak muhabiri Kübra Kara'nın AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün sözlü saldırısına uğramasını kınadı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı (2) Yeniden

  Sözcü gazetesi yazarı ve OdaTV.com'un imtiyaz sahibi Soner Yalçın, konferans için gittiği Denizli'de bu sabah gözaltına alındı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı

  Sözcü gazetesi yazarı ve OdaTV. com'un imtiyaz sahibi Sonar Yalçın, konferans için gittiği Denizli'de bu sabah gözaltına alındı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Güney Kıbrıs Alarmda

  Türkiye’nin, Barbaros Hayreddin Paşa Sismik Araştırma Gemisi’nin sismik araştırma yapacağı Doğu Akdeniz’de bazı bölgeler konusunda yayınladığı Navtex’ın ardından Kıbrıs Rum Yönetimi’nin alarmda olduğu, bazı üçüncü ülkelerle birlikte Türk gemilerinin hareketlerini yakından izlediği belirtildi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 03:41:22. #1.13#