SON DAKİKA SSK HABERLERİ

Son Dakika Ssk Haberleri

 • 20:05Cumhurbaşkanı Erdoğan Aksaray'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Demokrasi sicili bozuk Doğan Medyası ve bazı uluslararası basın kuruluşları da bu çatının reklamını, pazarlamasını yapıyor.
 • 19:59Cumhurbaşkanı Erdoğan Aksaray'daCumhurbaşkanı Erdoğan Aksaray'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin demokrasi tarihinin en önemli seçimlerinden birine hazırlandığını belirterek, "Sandıktan umudunu kesenlerin, kaybedeceklerini anlayanların farklı yöntemlere girdiği bir durumdan geçiyoruz" dedi.
 • 18:25CHP'li Aday, Cumhurbaşkanı Hakkında Tedbir İstemiyle Aym'ye BaşvurduCHP'li Aday, Cumhurbaşkanı Hakkında Tedbir İstemiyle Aym'ye BaşvurduCHP'li aday, Cumhurbaşkanı hakkında tedbir istemiyle AYM'ye başvurdu ANTALYA'da CHP'nin 6'ncı sıradan milletvekili adayı olarak gösterdiği avukat Figen Çalıkuşu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarıyla kendisinin seçilme hakkını ve eşitlilik ilkesini ihlal ettiğini savunarak Anayasa Mahkemesi'ne (AYM) bireysel başvuruda bulundu.
 • 16:21CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İmam Hatiplerin kapatılmayacağını belirterek, "İmam hatip okullarını kuran biziz. Ben her imamın, her hatibin çok iyi eğitim almasını isterim" dedi.
 • 16:10Sgk Kayıt İncelemesi RehberiSgk Kayıt İncelemesi RehberiAhmet Metin Aysoy/ SGK E. Başmüfettiş Bu rehber, çeşitli nedenlerle SGK tarafından yapılan kayıt incelemesi ile ilgili olarak, işverenlere ve mali müşavirlere yararlı olacak bilgileri sunma amacıyla, soru-cevap tarzında hazırlanmıştır.
 • 14:06CHP'li Aday, Cumhurbaşkanı Hakkında Tedbir İstemiyle Aym'ye BaşvurduCHP'li Aday, Cumhurbaşkanı Hakkında Tedbir İstemiyle Aym'ye BaşvurduAntalya'da CHP'nin 6'ncı sıradan milletvekili adayı olarak gösterdiği avukat Figen Çalıkuşu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarıyla kendisinin seçilme hakkını ve eşitlilik ilkesini ihlal ettiğini savunarak Anayasa Mahkemesi'ne (AYM) bireysel başvuruda bulundu.
 • 11:31Vatikan'dan 'Özel Uçak' Açıklaması:?papa'nın Ne Özel Uçağı Ne de Helikopteri Var?Vatikan'dan 'Özel Uçak' Açıklaması:?papa'nın Ne Özel Uçağı Ne de Helikopteri Var?Dha DIŞ HABER ' (Yeniden) Vatikan'dan 'özel uçak' açıklaması: 'Papa'nın ne özel uçağı ne de helikopteri var' Vatikan'dan Türkiye'deki 'Özel uçak' tartışmalarına dair açıklama yapıldı.
 • 11:13(Yeniden) Vatikan'dan 'Özel Uçak' Açıklaması: "Papa'nın Ne Özel Uçağı Ne de Helikopteri Var"Vatikan'dan Türkiye'deki 'Özel uçak' tartışmalarına dair açıklama yapıldı.
 • 09:13AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “Son kamuoyu araştırmasında bizim oylarımız yüzde 44-46 bandında.
 • 22:43Kültür ve Turizm Bakanı Ömer ÇelikKültür ve Turizm Bakanı Ömer ÇelikGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Ömer Çelik'in gelişi- Bakan Çelik'in selamlaması- Bakan Çelik otururken- Bakan Çelik'in konuşması- Bakan Çelik'in kürsüden inişi ve halkın yanına gelişi- Bakan Çelik'in ayrılışı Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Mersin'de- Bakan Çelik: -"Hep beraber göreceğiz, çözüm süreci de başarıya ulaşacak ve bir gün bu topraklardan silahlı unsurlarıntamamen arındığı, artık silahlı unsurların hiçbir şekilde bulunmadığı bir Türkiye'yi sizlerle beraber el ele inşaedeceğiz"- "Eğer bir ülkede istikrar varsa Mersinli çiftçiler çok iyi bilirler, istikrar toprağa atılan tohumdur.
 • 22:33Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Mersin'deKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Hep beraber göreceğiz, çözüm süreci de başarıya ulaşacak ve bir gün bu topraklardan silahlı unsurların tamamen arındığı, artık silahlı unsurların hiçbir şekilde bulunmadığı bir Türkiye'yi sizlerle beraber el ele inşa edeceğiz" dedi.
 • 21:39Bakan Çelik Mersin'de 16 Tesisin Temelini AttıBakan Çelik Mersin'de 16 Tesisin Temelini AttıKültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, çözüm sürecinin başarıya ulaşacağını belirterek, “Biz sizin bize teslim ettiğiniz milli iradeyi hiçbir çeteye, hiçbir gruba kaptırmadık ve kaptırmayacağız. Sonuna kadar sahip çıkacağız” dedi.
 • 21:21Erdoğan: Demokrasi Sancağı 7 Haziran'da Daha Yüksek Bir Burca Dikilecek (2)Erdoğan: Demokrasi Sancağı 7 Haziran'da Daha Yüksek Bir Burca Dikilecek (2)27 MAYIS'TA MENDERES'İN MEMLEKETİNDE Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın ziyaretinde ilk olarak Valiliği ziyaret etti.
 • 21:16Cumhurbaşkanı Erdoğan Aydın'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu seçimde anamuhalefeti, yavru muhalefeti, eşbaşkanların partisi, bölücü örgüt, paralel örgüt bir oldu onlara bir de malum Doğan Medyası ve Ermeni lobisi de katıldı.
 • 20:54Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın'a 391 Milyon TL'lik 89 Projenin Açılışını YaptıCumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın'a 391 Milyon TL'lik 89 Projenin Açılışını YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Sonunuz Menderes gibi olacak’ diyorlar.
 • 18:17Erdoğan: Demokrasi Sancağı 7 Haziran'da Daha Yüksek Bir Burca DikilecekErdoğan: Demokrasi Sancağı 7 Haziran'da Daha Yüksek Bir Burca DikilecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uşak Cumhuriyet Meydanı'nda 27 Mayıs'ın yıldönümünde toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Bir yiğitten alınan demokrasi sancağı sizlerin desteğiyle 7 Haziran'da daha yüksek bir burca dikilecek.
 • 16:48Başbakan Yardımcısı Babacan: Başbakan Yardımcısı Babacan: "Siyasi İstikrar Her Şeyin Zemini"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Çeşme Devlet Hastanesi'nin yeni hizmet binası açılış töreni-Hastane detayları -Bakanın karşılanması ve dinleyicilerden detaylar-Konuşması-Kurdele kesimi-Hastane odalarını ve ameliyathanesini gezmesi-Hastaneden ayrılışı - Başbakan Yardımcısı Babacan: - "Ekonominin sıhhatli olması için memlekette siyasi istikrar lazım. Siyasi istikrar her şeyin zemini. Siyasi istikrarı bozulup da ekonomisi sağlam bir ülke dünyada gösteremezsiniz"- "Önümüzdeki dönemde Türkiye'nin gösterdiği başarının devamı çok önemli" Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Ekonominin sıhhatli olması için memlekette siyasi istikrar lazım. Siyasi istikrar her şeyin zemini. Siyasi istikrarı bozulup da ekonomisi sağlam bir ülke dünyada gösteremezsiniz" dedi.
 • 16:31Siyasi İstikrar Her Şeyin Zemini"Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Ekonominin sıhhatli olması için memlekette siyasi istikrar lazım. Siyasi istikrar her şeyin zemini. Siyasi istikrarı bozulup da ekonomisi sağlam bir ülke dünyada gösteremezsiniz" dedi.
 • 16:02Elibol: Elibol: "Koalisyon Türkiye'nin Felaketi Olur"AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, CHP, MHP ve HDP’nin koalisyon hayalleri kurduğunu belirterek, paralel yapının da üç partinin akıl hocalığını yaptığını söyledi.
 • 14:05Genel Seçime DoğruCHP Edirne milletvekili adayları seçim çalışmalarına devam ediyor.
 • 11:20Eskişehir'de Sağlık FestivaliEskişehir'de Sağlık FestivaliEskişehir Sağlık Müdürlüğünün koordinasyonunda; Kamu Hastahaneleri Birliği Genel Sekreterliği, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, özel kuruluşlar ve Kızılay’ın katılımlarıyla vilayet meydanında 2. Sağlık Festivali gerçekleştirildi.
 • 09:53Annelere Erken Emeklilik HakkıAnnelere Erken Emeklilik HakkıDoğum yapanlar ile engelli çocuğu olan anneler erken emekli olabiliyor. Doğum borçlanması ile anneler 6 yıl prim kazanırken, engelli çocuğu olanların da yaşı düşüyor.
 • 02:08Zeybekci: Zeybekci: "Yüzde 68 CHP'li 'Hükümet Değişmeyecek' Diyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin ziyaretleri Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de- Bakan Zeybekci: - "Bu ülkede bir daha asla koalisyon olmayacak.
 • 00:19Cumhurbaşkanı Erdoğan: (3)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ziyaret ettiği illerde şu ana kadar HDP'nin belediye başkanlarının kendisin karşılamadığını belirterek, "Mardin'e, Diyarbakır'a gittim, gelemedi.
 • 00:04Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar…(1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 ülkelerinin birçoğunun başkanlık sistemiyle yönetildiğine işaret ederek, "Bu ülkeler başkanlık sistemine bu denli önem verdiklerine göre, bu değişimi biz neden düşünmeyelim. Türkiye yakın siyasi tarihine baktığımız zaman liderlerin büyük birçoğunun başkanlık sisteminin savunduğunu görüyoruz" dedi.
 • 22:11Erdoğan, Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı Açılış Törenine Katıldı -...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in gelişi ve selamlaşmaları- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın gelişi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişi, selamlaşması - Protokoldeki görüntüleri - Erdoğan'nın yanında oturan küçük kız ile konuşması - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a uzatılan tabloyu imzalaması - Erdoğan'ın yanına gelen Türkiye Boks Federasyonu temsilcileri ile fotoğraf çektirmesi - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında oturan küçük kızdan çiçek alması ve ceketinin cebine koyması Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı açılış töreni- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)- "Bu ülkede, millete 'göbeğini kaşıyan adamlar, bidon kafalılar' diyenler, 'baldırı çıplak' diyenler, kılığına kıyafetine bakarak insanımızı Sıhhiye'nin ötesine almayanlar, insanlarımızın gönül dünyasında ciddi kırılmalara yol açtı"- "Hatta öyle ileri gittiler ki, 'Kabe Arap'ın olsun, bize Çankaya yeter' diyenler, Hacı Bayram Veli'yi, yani gercek Ankara'yı hafızamızdan silmek, kazımak istediler.
 • 21:39Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AçıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Başkent’in doğru dürüst bir havalimanı yoktu.
 • 20:29Gediz Myo Bahar Dönemi Futbol Turnuvası Sona ErdiGediz Myo Bahar Dönemi Futbol Turnuvası Sona ErdiDumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen Halı Saha Futbol Bahar Turnuvası sona erdi.
 • 20:28Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'deEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Bu ülkede bir daha asla koalisyon olmayacak.
 • 20:26Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı Açılış TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu millet, demokratik hakkını kullanarak, bunlara gereken dersi vermesi lazım ama burada kalmaması lazım bunun. Çünkü sen cumhurbaşkanısın tarafsız kal' diyorlar.
 • 20:00AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Konya'da İlçe Mitinglerine KatıldıAK Parti Grup Başkanvekili Ünal Konya'da İlçe Mitinglerine KatıldıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Konya’da partisinin düzenlediği Çumra ve Karapınar ilçe mitinglerine katıldı.
 • 17:36Faruk Çaturoğlu: Faruk Çaturoğlu: "Ak Parti Zonguldak'ta Yine 1. Çıkacak"AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu daha önceki seçimlerde olduğu gibi 7 Haziran 2015 seçimlerinde de Zonguldak halkının AK Parti’yi birinci çıkaracağını söyledi.
 • 17:25Bakan İslam Akçakoca'daBakan İslam Akçakoca'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Akçakoca’da esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 14:38AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Seçim Çalışmalarına Devam EdiyorAK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Seçim Çalışmalarına Devam EdiyorAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta, seçim çalışmaları kapsamında karış karış gezerek adeta Trabzon’u arşınladı.
 • 13:11Erdoğan: Sen Ne Zamandan Beri Amerika'dan Buraya El Uzatmaya BaşladınErdoğan: Sen Ne Zamandan Beri Amerika'dan Buraya El Uzatmaya BaşladınCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, " Çıkmış New York Times benimle ilgili, 'Erdoğan'ın Türkiye'sinde baskı var, şu var, bu var...'. Ne baskısı var? Neye dayanarak bunu söylüyorsun. Sen bir defa haddini bil ya... Haddini bil" "Sen ne zamandan beri Amerika'dan buraya el uzatmaya başladın.
 • 13:11Besni Belediye Başkanı Öztürk, AK Parti'ye KatıldıBesni Belediye Başkanı Öztürk, AK Parti'ye Katıldı30 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Belediye Başkanı seçilen Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, düzenlenen törenle AK Parti’ye katıldı.
 • 13:01Üsküdar Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Millet sefalet içindeyken, hastane kuyruklarında sabahlarken, çocuğuna kitap defter bulamazken, bunların her işi yolunda gidiyordu.
 • 12:50Erdoğan: Erdoğan: "Sen Ne Zamandan Beri Amerika'dan Buraya El Uzatmaya Başladın. Haddini Bil" (2)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu.
 • 12:12Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sen Nasıl Bu Ülkede Müftü OlmuşsunCumhurbaşkanı Erdoğan: Sen Nasıl Bu Ülkede Müftü OlmuşsunErdoğan, HDP'den aday olan eski müftü Erdoğmuş'a sert sözlerle yüklendi: "Partimin dini zerdüştlük olsa yine aday olurdum' diyor. Sen nasıl bu ülkede müftü olmuşsun!"
 • 22:56Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Lafa Değil İcraata Bakmak Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın gelişi-Akdoğan'ın açıklaması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "(Kemal Kılıçdaroğlu) Megakentler kuracaklarmış, megakent görmek isteyen gelsin Kayseri'ye baksın, gelsinler Konya'ya baksınlar, Bursa'ya baksınlar.
 • 22:32Tekirdağ - Davutoğlu Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlarTekirdağ - Davutoğlu Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlarDavutoğlu Türkiye'nin yükselmesini durdurmak istiyorlar (3) TEKİRDAĞ'DA 61'İNCİ MİTİNG Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Çanakkale'de düzenlediği mitingin ardından beraberindeki Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ile birlikte Tekirdağ'a geldi.
 • 21:55Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Biz Millete Sevdalı Bir Kadroyuz"Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, “Biz millete sevdalı bir kadroyuz. Biz insan odaklı çabanın içerisindeyiz” dedi.
 • 21:45Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türk Tipi Başkanlık Sistemi Niye Olmasın?Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türk Tipi Başkanlık Sistemi Niye Olmasın?Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, "Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı" (SETA) tarafından düzenlenen 'Başkanlık Sistemi Örnekleri ve Türkiye için Yol Haritası Sempozyumu'nda konuştu.
 • 21:29Sultanbeyli'de Tapu Devir TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Pensilvanya'daki zat. Hadi gel, niye gelmiyorsun? Şimdi Türkiye'den kaçıp gelenlere orada ev sahipliği mi yapıyorsun?" dedi.
 • 21:23Davutoğlu: Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlar (3)Davutoğlu: Türkiye'nin Yükselmesini Durdurmak İstiyorlar (3)Tekirdağ'da 61'İNCİ MİTİNG Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Çanakkale'de düzenlediği mitingin ardından beraberindeki Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ile birlikte Tekirdağ'a geldi.
 • 21:08Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "3. Kuvay-ı Milliye AK Parti Hareketidir"Başbakan Ahmet Davutoğlu, 100 yıllık tarihte üç büyük Kuvay-ı Milliye Hareketi olduğunu, 3. Kuvay-i Milliye Hareketi’nin AK Parti Hareketi olduğunu söyledi.
 • 21:08Davutoğlu: 4 Yıl İstiyorsun da Niye Projelerini 20 Yıl İlan Ediyorsun?AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu bir mega proje hazırladı 2035 yılını tarih verdi, 20 yıl sonra, kim öle kim kala. Kılıçdaroğlu o zaman herhalde Allah ömür versin ama 85-90 yaşını belki bulacak.
 • 21:00AK Parti'nin Tekirdağ MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, dünyanın en büyük havalimanını, hemen yanında dünyanın en uzun kuleli 3. köprüsünü ve bunun biraz güneyinde iki boğaz köprüsü arasında üç katlı tünel yaptıklarını belirterek, "Yerin altında, denizin altında üç katlı tüneli yapıyoruz.
 • 20:46Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Türkiye Ekonomik Yükseliş Projesine" ilişkin "Megakentler kuracaklarmış, megakent görmek isteyen gelsin Kayseri'ye baksın, gelsinler Konya'ya baksınlar, Bursa'ya baksınlar.
 • 20:44Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Bu Seçim, Seçimlerin Anasıdır (2)Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Bu Seçim, Seçimlerin Anasıdır (2)Akdoğan, KAYSERİ MAHALLESİNİN TANITIM KOKTEYLİNE KIZI İLE KATILDI Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Tarihi Kayseri Mahallesi'nin tanıtım kokteyline katıldı.