SON DAKİKA SSK HABERLERİ

Son Dakika Ssk Haberleri

 • 27 Mart 2017 23:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Canlı Yayında: (3) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde sadece cumhurbaşkanı olacağını belirterek, "Cumhurbaşkanı da kendisi için bir, iki, üç neyse yeterli sayıda başkan yardımcısını atayacak, altına bakanlarını atayacak ve böylece hizmette şöyle bir konsensüs meydana gelecek.
 • 27 Mart 2017 19:26 Başbakan Yardımcısı Türkeş: Başbakan Yardımcısı Türkeş: "(Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesi) Bu Diş Macunu Gibidir, Tüpten... Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Turgut Özal ANAP'ı kurmuş, halktan oy almış, kendi kurduğu parti iktidarda, o da Cumhurbaşkanı. 'Sen partisizsin' desen kim inanır buna. Bu oyunu kime karşı oynuyoruz, herkes biliyor.
 • 27 Mart 2017 19:03 Büyükçekmece'de Toplu Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1960 darbesinden sonraki ilk cumhurbaşkanlığı seçiminde, bir adayın başına silah dayayarak adaylıktan çekilmesinin sağlandığını belirterek, "1970'li yıllarda cumhurbaşkanı ile başbakan arasındaki genelkurmay başkanı ataması tartışmasının sonu, 1980...
 • 27 Mart 2017 18:54 Cumhurbşakanı Erdoğan Beylikdüzü'nde Toplu Açılış Töreninde Konuştu BEYLİKDÜZÜ'nde toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, 16 Nisan için sandığa gittiğinde dün ile bugünün mukayesesini yaparak kararını vermelidir.
 • 27 Mart 2017 18:52 Dha İstanbul - Cumhurbşakanı Erdoğan Beylikdüzü'nde Toplu Açılış Töreninde Konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan;-"Düşünün, bu ülke başbakanını idam ettiği zaman, iki bakanını idam ettiği zaman şu andaki ana muhalefet alkışlıyordu,alkışlıyordu.
 • 27 Mart 2017 18:36 Kılıçdaroğlu Özür Dilesin ya Da... Kılıçdaroğlu Özür Dilesin ya Da... " AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, "Kılıçdaroğlu, ya milletten özür dilesin ya da yalan söylemeyi bıraksın.
 • 27 Mart 2017 18:30 AK Parti'li Gül: AK Parti'li Gül: "Kılıçdaroğlu ya Milletten Özür Dilesin ya da Yalan Söylemeyi Bıraksın" AK Parti'li Gül: "Kılıçdaroğlu ya milletten özür dilesin ya da yalan söylemeyi bıraksın" "18 yaşında milletvekili olsa 2 sene sonra emekli olacak milletvekilliğinden' diyor, böyle bir şey yok" "Mevcut sistemde sandıktan hükümet çıkmıyor.
 • 27 Mart 2017 18:29 AK Parti'li Gül: AK Parti'li Gül: "Kılıçdaroğlu ya Milletten Özür Dilesin ya da Yalan Söylemeyi Bıraksın" AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, "Kılıçdaroğlu, ya milletten özür dilesin ya da yalan söylemeyi bıraksın.
 • 27 Mart 2017 17:48 Başbakan Yardımcısı Türkeş: (2) Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Turgut Özal ANAP'ı kurmuş, halktan oy almış, kendi kurduğu parti iktidarda, o da Cumhurbaşkanı. 'Sen partisizsin' desen kim inanır buna. Bu oyunu kime karşı oynuyoruz, herkes biliyor.
 • 27 Mart 2017 17:46 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Skandal Pankarta Tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Skandal Pankarta Tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan skandal pankarta tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beylikdüzü'nde toplu açılış törenine katıldı "Bir dönemde 5 defa parti değiştiren milletvekillerine şahit olduk" "Hangi cunta toplantılarının yapıldığını, hangi cinayetlerin bahane olarak kullanılmaya çalışıldığını...
 • 27 Mart 2017 17:40 Beylikdüzü'nde Toplu Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şimdi bugün, ana muhalefetin başındaki zat, İnegöl'de konuşuyor.
 • 27 Mart 2017 17:36 Dha Yurt Bülteni - 13 Yaralı asker, Hakkari'de şehit oldu(2)ŞEHİT ASTSUBAY TÖRENLE MEMLEKETİNE GÖNDERİLDİHakkari'nin Yüksekova İlçesi İkiyaka Dağları Düztepe mevkiinde dün helikopterden personel ve malzeme indirilmesi sırasında teröristlerin açtığı ateş sonucu ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Hakkari...
 • 27 Mart 2017 17:36 Sizin Her Yeriniz Silah Olsa Ne Yazar Sizin Her Yeriniz Silah Olsa Ne Yazar" Cumhurbaşkanı Erdoğan İsviçre'de terör örgütlerinin eylemi sırasında açılan skandal pankarta değinerek, "Sizin her yeriniz silah olsa ne yazar. Rabbimin tayin ettiği ömür kimsenin almaya gücü yetmez" dedi.
 • 27 Mart 2017 17:20 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Skandal Pankarta Tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Skandal Pankarta Tepki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İsviçre’de terör örgütlerinin eylemi sırasında açılan skandal pankarta değinerek, "Posterimi yapmışlar, şakağıma silahı dayamışlar ‘Erdoğan’ı öldürün’ diyorlar.
 • 27 Mart 2017 17:15 Gaziantep - Ak Partili Gül, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirdi Gaziantep - Ak Partili Gül, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirdi Ak Partili Gül, Kılıçdaroğlu'nu eleştirdiAK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, "Kılıçdaroğlu, ya milletten özür dilesin ya da yalan söylemeyi bıraksın.
 • 27 Mart 2017 17:12 Ak Partili Gül, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirdi AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, "Kılıçdaroğlu, ya milletten özür dilesin ya da yalan söylemeyi bıraksın.
 • 27 Mart 2017 17:03 Ak Partili Gül, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirdi Ak Partili Gül, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirdi AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, "Kılıçdaroğlu, ya milletten özür dilesin ya da yalan söylemeyi bıraksın.
 • 27 Mart 2017 15:56 Yıldırım, Genel Yayın Yönetmenleriyle Buluştu Yıldırım, Genel Yayın Yönetmenleriyle Buluştu Başbakan Binali Yıldırım, Galatasaray'ın Arif Erdem ve Hakan Şükür ile ilgili kararına ilişkin, "Her camiada yanlış adamlar olabilir.
 • 27 Mart 2017 14:53 İş Adamını Öldüren Zanlılar 16 Yıl Sonra Yakalandı İş Adamını Öldüren Zanlılar 16 Yıl Sonra Yakalandı İş adamını öldüren zanlılar 16 yıl sonra yakalandı Konya'da 16 yıl önce tabancayla vurularak öldürüldükten sonra yol kenarında cesedi bulunan Ali Ergün'ün katil zanlıları başka bir cinayetten 14 yıl hapis yatıp çıktıktan sonra 4 aylık takibin ardından yakalandı Tetikçilik yaptığı...
 • 27 Mart 2017 14:43 İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İkiyaka Dağları'nda, Tendürek'te, Beslerdereler'de sürdürülen 30'un üzerinde operasyonda görev yapan güvenlik güçlerinin, "Biz bu ülkede PKK'yı bitireceğiz ve bir daha bu ülkede bu musibet bizim milletimize, insanımıza maliyet ödetemeyecek.
 • 27 Mart 2017 14:26 Iş Adamını Öldüren Zanlılar 16 Yıl Sonra Yakalandı Iş Adamını Öldüren Zanlılar 16 Yıl Sonra Yakalandı Konya'da 16 yıl önce tabancayla vurularak öldürüldükten sonra yol kenarında cesedi bulunan Ali Ergün'ün katil zanlısı 4 kişi yakalandı.
 • 27 Mart 2017 14:18 İş Adamını Öldüren Zanlılar 16 Yıl Sonra Yakalandı İş Adamını Öldüren Zanlılar 16 Yıl Sonra Yakalandı Konya’da 16 yıl önce tabancayla vurularak öldürüldükten sonra yol kenarında cesedi bulunan Ali Ergün’ün katil zanlısı 4 kişi yakalandı.
 • 27 Mart 2017 13:11 Top Atsan Yıkılmaz Bir Sistem Oluşturulacak Top Atsan Yıkılmaz Bir Sistem Oluşturulacak" Anayasa değişikliğiyle güçlü bir sistem kurulacağını ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bizden önceki nesillerin çektiğini, bizden sonra gelecek nesiller çekmesini istiyoruz" dedi.
 • 27 Mart 2017 13:02 İçişleri Bakanı Soylu Trabzon'da İçişleri Bakanı Soylu Trabzon'da Anayasa değişikliğiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir sistem kuracağını ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bizden önceki nesillerin çektiğini, bizden sonra gelecek nesiller çekmesini istiyoruz” dedi.
 • 25 Mart 2017 15:38 Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Gazi Mustafa Kemal'e Niye İhanet Ediyorsun Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Gazi Mustafa Kemal'e Niye İhanet Ediyorsun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan,Erdoğan, milletvekili seçilme yaşının 18'e düşürülmesini eleştiren Kılıçdaroğlu'na "Gazi Mustafa Kemal'e niye ihanet ediyorsun?" diyerek cevap verdi.