SON DAKİKA SSK HABERLERİ

Son Dakika SSK Haberleri

10:26
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Yılın son ayında İstanbul merkezli gerçekleştirilen paralel yapı operasyonu kapsamında şüpheli Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkarılmasına karar verildi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
15:42
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda AK Parti Grup Başkanvekili Aydın "Faiz giderlerinin 2002 yılı toplam bütçe giderleri içindeki payı yüzde 44,7'dir." dedi.
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
18:41
Davutoğlu: CHP'de Aşçı Yamağı Bile Yok Başbakan Ahmet Davutoğlu, "İnşallah önümüzdeki on yıllarda da 2023'e giderken hep o lezzetli yemeği yapacak, AK Parti'nin yetenekli, ehil aşçıları iş başında olacak.
18:22
Eroğlu: "17 Aralık'ın Sebebi Milletin Önünü Kesmektir" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Türkiye’nin önünü kesmek için büyük bir gayret var. Partiyi kapatmak için muvaffak olamadılar.
Eroğlu: '17 Aralık'ın Sebebi Milletin Önünü Kesmektir'
18:06
AK Parti Bolu 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Kılıçdaroğlu, katıldığı televizyon programında, 'benim yakınlarımdan yedi kişi bile girmiş olsa, ben istifa etmeye hazırım' demişti.
14:55
Çalık: "Chp, Cemaati Kendisine Dost Edindi" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhuriyet Halk Partisi’nin sadece laf ürettiğini ifade ederek, "CHP, cemaati kendisine dost edindi.
Çalık: 'Chp, Cemaati Kendisine Dost Edindi'
13:40
Bakan Şimşek: "2014 Yılında Hane Halkı Borcunun Gayri Safi Milli Hasılaya Oranı Yüzde 22" Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "2014 yılında hane halkı borcunun gayri safi milli hasılaya oranı yüzde 22” dedi.
07:35
Evlatlık Verene ve Edinene Erken Emeklilik Sigortalı kadın, 2 yaşından küçük çocuğu evlat edindiğinde bir buçuk yıllık doğum borçlanması hakkına sahip olacak. Çocuğunu evlatlık veren anne, 6 aylık borçlanabilecek.
Evlatlık Verene ve Edinene Erken Emeklilik
18:12
Tarihi Kemeraltı'nda Festival Coşkusu Konak Belediyesi ile Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği’nin ortaklaşa hayata geçirdiği ‘Kemeraltı Günleri’ coşkulu başladı.
Tarihi Kemeraltı'nda Festival Coşkusu
18:25
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay Açıklaması "(İstanbul merkezli "paralel yapı" operasyonu) Bu, bir basın suçu değil. Gözaltına alınanlar basın suçundan dolayı gözaltına alınmış değil, düşünce suçundan dolayı gözaltına alınmış değil" "Ekonomimizden olumsuz bir tutum gibi gelişmeyi kimse beklememeli. Şu anda kendimizden eminiz.
15:30
Beşir Atalay : İnsan Hakkı İhlali Var, Hükümetle Bir İlgisi Yok Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, parti genel merkezinde açıklamalarda bulunarak basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
09:34
Esnaf ve Zanaatkarın Emekli Olmak İçin Yapması Gerekenler Torba Yasa kapsamında birçok esnaf borçlarını yeniden yapılandırmaya çalışıyor. Emekli olmayı hayal eden milyonlarca BAĞKUR'luyu oldukça zorlu bir süreç bekliyor.
Esnaf ve Zanaatkarın Emekli Olmak İçin Yapması Gerekenler
17:02
Tunalı: Vergi Borcu Bulunanlar Son Günü Beklememeli Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, vergi borcu bulunanların yapılandırma için son günü beklememeleri gerektiğini söyledi.
Tunalı: Vergi Borcu Bulunanlar Son Günü Beklememeli
13:49
Yeni Yılda Yeniden Kemeraltı İzmir’in önemli tarihi ve kültürel değerlerinden biri olan Kemeraltı Çarşısı’nı yeniden eski canlı günlerine kavuşturmak adına Konak Belediyesi ile Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği’nin birlikte düzenlediği "Kemeraltı Günleri" bu yıl 20-28 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Yeni Yılda Yeniden Kemeraltı
13:38
SSK Primleri Adaşına Yazıldı, Gerçek 9 Yıl Sonra Ortaya Çıktı Rize'de 2680 günlük SSK primi aynı adı, soyadı, doğum tarihi ile anne ve baba adı aynı olan bir başka kişiye yazılan adamın hukuk mücadelesi 9 yıl sürdü.
SSK Primleri Adaşına Yazıldı, Gerçek 9 Yıl Sonra Ortaya Çıktı
10:38
SSK'dan Emekli Olmak İsteyen Kadınlar Dikkat! 4/A yani 'SSK' ile çalışan kadınlar için hayat çok daha zor. Büyük bölümü asgari ücretle çalışan kadınların erken emekli olmak için şunlara dikkat etmesi gerekiyor
17:38
Konya İstanbul Yht Seferleri Başladı Konya-İstanbul Yüksek Hızlı Tren seferleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı törenle başladı.
17:27
Konya-İstanbul Yht Seferi Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Biz şunu söyledik: 'Bu millet azizdir, bu ülke azizdir.
17:24
Biyonik Göz İçin Sgk Desteği Talebi Prof. Dr. Özmert: "Biz ilk hasta taramasını yaklaşık bir ay önce yaptık. Yaklaşık 15 hastamız esasen ameliyata hazır. Biz bu ameliyatta uygulanan vitreoretinal cerrahiyi Türkiye'de ilk uygulayanlardanız" "Şu anda SGK'nın, devletin desteği önemli. Bu destek yapılırsa burada görülen ülkelerin arasında.
17:05
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Haluk Koç, “AB vizyonunu kapatmış bir Türkiye görünüyor.
CHP Myk Toplantısı
16:57
"Bu Ülkeyi Hoca Görüntüsü Altındaki Şaklabanlara Teslim Etmeyeceğiz" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu ülkeyi maşalara asla teslim etmeyeceğiz." dedi.
'Bu Ülkeyi Hoca Görüntüsü Altındaki Şaklabanlara Teslim Etmeyeceğiz'
16:10
Haluk Koç: Fotokopi Başbakanlığı Yapıyorsun O Göreve Hırsızlıkları Yolsuzlukları Soruşturmamak... Chp Sözcüsü Haluk Koç, MYK esnasında basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Haluk Koç: Fotokopi Başbakanlığı Yapıyorsun O Göreve Hırsızlıkları Yolsuzlukları Soruşturmamak...
11:21
İzmir Genç Üniversitelinin Sır Ölümü İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde ailesiyle yaşayan ve Ege Üniversitesi'nde eğitim gören 20 yaşındaki Berkay Özkaral, spor yapmak için eşofmanlarını giyip evden ayrıldıktan sonra bir daha dönmedi, oğlunu aramak için dışarıya çıkan baba Osman Özkaral, evinin yakınlarındaki bir özel okulun bahçesinde 15 metre yüksekliğindeki istinat duvarının önünde talihsiz gencin cesedini buldu.
İzmir Genç Üniversitelinin Sır Ölümü
10:53
Genç Üniversitelinin Sır Ölümü Karabağlar'da ailesiyle yaşayan ve Ege Üniversitesinde eğitim gören Berkay Özkaral, spor yapmak için eşofmanlarını giyip evden ayrıldıktan sonra bir daha dönmedi.
Genç Üniversitelinin Sır Ölümü
15:39
Bakan Çelik, CHP'li Koç'un İddialarını Yanıtladı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "İstisnai kadro, bugün AK Parti döneminde ortaya çıkmış bir kadro değil. İstisnai kadro, 1929 yılında Mustafa Kemal Atatürk döneminde var olan, o günden bugüne 85 yıldır mevzuatımızda olan bir atama türüdür" "2003 2014'e kadar geçen 12 yıl içinde 787 kişi istisnai kadrodan alınmış.
Bakan Çelik, CHP'li Koç'un İddialarını Yanıtladı
16:25
Palabıyık'tan Akçay ve Oral'a Jet Yanıt AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık’tan Kula MHP İlçe Kongresi’nde konuşan Milletvekili Erkan Akçay ve Sümer Oral’a yanıt geldi.
Palabıyık'tan Akçay ve Oral'a Jet Yanıt
22:54
Arınç: "Ak Parti'den Daha İyisini Bulun Size Helal Olsun" Başbakan Yardımcısı Arınç: (1)- "(Kemal Kılıçdaroğlu) Sayın Başbakan bir foyasını çıkardı.
Arınç: 'Ak Parti'den Daha İyisini Bulun Size Helal Olsun'
22:08
Başbakan Yardımcısı Arınç: Başbakan Kılıçdaroğlu'nun Foyasını Çıkardı Bursa'nın Orhangazi ilçesinde konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Allah'a ne kadar dua etsek, şükretsek azdır, böyle güçlü bir parti görülmedi." dedi.
Başbakan Yardımcısı Arınç: Başbakan Kılıçdaroğlu'nun Foyasını Çıkardı
21:54
Arınç: "Birtakım Operasyonlar Düşünebilirler" Başbakan Yardımcısı Arınç: (1)- "(Kemal Kılıçdaroğlu) Sayın Başbakan bir foyasını çıkardı.
Arınç: 'Birtakım Operasyonlar Düşünebilirler'
21:49
Bursa Arınç: Başbakan, Kılıçdaroğlu'nun Foyasını Çıkardı Bursa'nın Orhangazi İlçesi'nde konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.
Bursa Arınç: Başbakan, Kılıçdaroğlu'nun Foyasını Çıkardı
21:47
"Kıyamet Kopmadıkça AK Parti Yeniden İktidara Gelecek" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kıyamet kopmadıkça AK Partinin yeniden iktidara geleceğini söyledi.
'Kıyamet Kopmadıkça AK Parti Yeniden İktidara Gelecek'
21:44
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması "(Kemal Kılıçdaroğlu) Sayın Başbakan bir foyasını çıkardı.
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması
20:31
"Yani Kıyamet Kopmadıkça AK Parti Tekrar İktidara Gelecek" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye'de kendilerinden başka hükumet kuracak kimsenin bulunmadığını söyledi.
'Yani Kıyamet Kopmadıkça AK Parti Tekrar İktidara Gelecek'
20:22
Arınç: "Kıyamet Kopmadıkça AK Parti Yeniden İktidara Gelecek" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kıyamet kopmadıkça AK Parti’nin yeniden iktidara geleceğini söyledi.
Arınç: 'Kıyamet Kopmadıkça AK Parti Yeniden İktidara Gelecek'
14:26
AK Parti Nevşehir 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "(Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürlüğü döneminde) Bin 272 kişi sınavla alınıyor, geri kalanların puanları yükseltilerek, 3 bin 209 kişi sınavsız bir şekilde üstü tamamlanıyor.
13:31
Davutoğlu - Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürlüğü Dönemi Başbakan Davutoğlu, "(Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürlüğü döneminde) Bin 272 kişi sınavla alınıyor, geri kalanların puanları yükseltilerek, 3 bin 209 kişi sınavsız bir şekilde üstü tamamlanıyor.
Davutoğlu - Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürlüğü Dönemi
13:15
Çalıştıkça Emekli Maaşı Düşecek Olan Asgari Ücretliler İçin Umut 2015'te Türkiye’de prim gününü doldurmasına rağmen emeklilik için yaşa takıldıkları için çalışmak zorunda kalan ve çalıştıkça yükselen prim günleri nedeniyle emekli maaşlarının düşeceği belirtilen asgari ücretten primi yatırılan SSK'lılar için 2015 yılı umut oldu.
13:01
Başbakan Davutoğlu: 'Biz Ayağa Kalktık mı Herkes Bize Selam Durur' – BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, partisinin Nevşehir İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, AK Parti'nin sadece ve sadece milletinden güç aldığını ve hiçbir zaman darbelerden medet ummadığını belirterek, "Biz ayağa kalktık mı herkes bize selam durur" dedi.
Başbakan Davutoğlu: 'Biz Ayağa Kalktık mı Herkes Bize Selam Durur'
12:14
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: Al Sana Belge Başbakan Davutoğlu, Nevşehir'de CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun "İspat et istifa ederim" dediği belgeleri göstererek "Sayın Kılıçdaroğlu al sana belge" dedi.
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: Al Sana Belge
12:07
Başbakan Ahmet Davutoğlu Nevşehir'de Partisinin Nevşehir’deki il kongresine katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, ülkeyi yönetmek için 4 yıl isteyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na, milletin 4 dakika bile ülkeyi emanet etmeyeceğini söyledi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu Nevşehir'de
11:27
Kılıçdaroğlu Meydan Okudu: İspat Etsinler Siyaseti Bırakırım SSK'da akrabalarını işe aldığı iddialarıyla ilgili açıklama yapan CHP Lideri "70 değil, 7 akrabamı sınavsız aldığımı ispatlasınlar siyaseti bırakırım" dedi.
Kılıçdaroğlu Meydan Okudu: İspat Etsinler Siyaseti Bırakırım
11:21
Tavşanlı, Enjeksiyon Servisini Kullanmıyor Doç. Dr. Mustafa Kalemli, Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Ünalan, 3 Kasım'da başlattıkları ücretsiz enjeksiyon taşıma hizmetlerinden hastaların faydalanmadığını söyledi.
Tavşanlı, Enjeksiyon Servisini Kullanmıyor
11:05
Milletvekili Çıray: Hasta Kuyrukları Uzadıkça AKP Hekimleri Hedefe Koyuyor CHP İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ‘aile hekimlerine nöbet genelgesi’ne tepki göstererek, “Meslektaşlarım bu keyfi hukuk dışı genelgeyi protesto etmekte haklılar.
Milletvekili Çıray: Hasta Kuyrukları Uzadıkça AKP Hekimleri Hedefe Koyuyor
11:22
Avrupa'daki Türklere Sgk Uyarısı Almanya'nın Köln kentinde Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Torlak, yurtdışında çalışıp emekli olmak için Türkiye'deki SGK'ya müracaat edecek olanların yüksek emeklilik primi ödemek zorunda kalmamaları için yılbaşından önce müracaat etmelerini önerdi.
Avrupa'daki Türklere Sgk Uyarısı
10:23
Düşük Emeklilik Primi İçin Yılbaşından Önce Müracaat Edin Köln'de Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Torlak, yurtdışında çalışıp emekli olmak için Türkiye'deki SGK'ya müracaat edecek olanların yüksek emeklilik primi ödemek zorunda kalmamaları için yılbaşından önce müracaat etmelerini önerdi.
Düşük Emeklilik Primi İçin Yılbaşından Önce Müracaat Edin
00:17
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması "Benim dönemimde sınava girip de kazanamadığı halde bir kişinin atandığını ispat etsinler, ben o dönemki genel müdürlükten ötürü çıkar özür dilerim, ayrıca ben genel başkan olarak da siyaseti bırakırım, bu kadar açık ve net söylüyorum.
21:01
Kılıçdaroğlu: İspat Etsinler Siyaseti Bırakırım CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendi döneminde SSK'da sınavsız bir kişinin alındığının ispatlanması halinde siyaseti bırakacağını söyledi.
Kılıçdaroğlu: İspat Etsinler Siyaseti Bırakırım
11:59
SSK ve Bağ-Kur Emeklisi 2015'te Ne Kadar Zam Alacak 9 milyonu bulan SSK ve Bağ-kur emeklisinin 2015 yılı başında alacakları zam oranı tüketici fiyatları endeksine göre aşağı yukarı 2,76 olarak belirlendi.
SSK ve Bağ-Kur Emeklisi 2015'te Ne Kadar Zam Alacak
21:46
Başbakan CHP'ye "Darbecisiniz" Dedi, Meclis Karıştı Bütçe görüşmelerine Başbakan'ın CHP'lilere yönelik sözleri damga vurdu. "Darbecisiniz" diyen Başbakan CHP'lileri ayaklandırdı. Kılıçdaroğlu'ndan da cevap gecikmedi.
Başbakan CHP'ye 'Darbecisiniz' Dedi, Meclis Karıştı
21:42
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Başbakan Davutoğlu: (2) "Sayın Kılıçdaroğlu diyor ki 'bana bir 4 yıl verin, sonrasını istemiyorum.
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:14:32. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SSK HABERLERİ
[Hata Bildir]