05:4800
SON DAKİKA SSK HABERLERİ

Son Dakika SSK Haberleri

   

  Meclis'te Gergin Anlar

  Meclis'te Gergin Anlar

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Siz darbecisiniz” deyince Genel Kurul salonunda gerginlik yaşandı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  CHP Sıralarından Başbakan Davutoğlu'na Tepki

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Siz bizi Mısır halkıyla düşman yaptığınızı söylediniz. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçe Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda (5)

  Maliye BAKANI ŞİMŞEK'İN GENEL KURUL'DAKİ KONUŞMASI (SON) Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Sayın Başkan, değerli milletvekilleri; hükümetlerimiz döneminde yüksek düzeyde istihdam sağladık. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  "Paralel Yapı ile Örgüt Arasında Bağlantı Var"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, paralel yapı ile örgüt arasındaki irtibatı bildiklerini ve aralarındaki irtibatın kamuoyu tarafından bilenmesi gerektiğini söyledi. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Avukatlarından Yeni Şafak'a Yalanlama

  Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Avukatlarından Yeni Şafak'a Yalanlama

  Fethullah Gülen Hocaefendi’nin avukatları, Yeni Şafak gazetesinin bugünkü manşetinde yer alan ‘Yeşil pasaporta yalan beyan’ başlıklı haberi yalanladı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması

  "TÜBİTAK'a genel sekreter olmak için memur olma şartı yok" "Arkadaşımız (TÜBİTAK Genel Sekreteri Arif Koyuncu), kurumda 25 yıl çalışmış pek çok hizmeti olmuş. Siyasal Bilimler mezunu bir arkadaşımızı genel sekreter olarak atamışız. Bunun neyi tuhaf, neyi garip? Bu işin memurlukla ne alakası var doğrusu. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Bakan Işık'tan CHP'nin 'Torpil Var' Sözlerine Cevap

  Bakan Işık'tan CHP'nin "Torpil Var" Sözlerine Cevap

  Bilim Bakanı Fikri Işık, CHP'li Haluk Koç'un dile getirdiği "Torpil var" sözlerine cevap verdi. Bakan, "Tanıdığıma torpil yapmadım. O mevkide memurluk yok zaten." dedi. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  AK Parti Sultangazi 3. Olağan İlçe Kongresi

  AK Parti Sultangazi 3. Olağan İlçe Kongresi

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: "Muhalefetin görevini yapmaması ülkenin aleyhine. İktidarlar muhalefetin nefesini ensesinde hissetmeli ki daha çok hizmet etsin. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Askon 9. Olağan Genel Kurulu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4) "Şu anda partilerin kapatılmasını malzeme olarak kullananlar, yani bunu adeta iktidar partisine yıkmak isteyenler, o zaman yaptıkları bu eylemi milletin gözünden kaçırmak istiyorlar. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yanlış Biliyorsunuz. 1150 Küsür Odası Var

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yanlış Biliyorsunuz. 1150 Küsür Odası Var

  Cumhurbaşkanı ERDOĞAN: YANLIŞ BİLİYORSUNUZ. 1150 KÜSÜR ODASI VAR (aktüel görüntü) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bazıları diyor ki 'Ya cumhurbaşkanı bunlara cevap verir mi?' Ben alışılmış cumhurbaşkanı değilim, olmadım, olmayacağım" "(CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYI) 1000 odalı değil. Yanlış biliyorsunuz. 1150 küsür odası var" "Burası milletin sarayı bana ait değil. Milletin sarayını hazmediyorlar. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yavuz Bingöl'e Sahip Çıktı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yavuz Bingöl'e Sahip Çıktı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı Yavuz Bingöl’e, Ahmet Kaya örneğini vererek destek çıktı. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Eskişehir Eczacılar Odası Başkanı Yenilmez Açıklaması

  Eskişehir Eczacılar Odası Başkanı Yenilmez Açıklaması

  Eskişehir Eczacılar Odası Başkanı Yücel Yenilmez, sağlık masraflarının çoğunun vatandaşın üzerine yıkıldığını iddia etti. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

  'AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler'

  "AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Geçmişte de CHP'nin eski sahipleri, öncüsü olan SHP, o zamanın HDP'sinin öncüleriyle koalisyon kurmuştu." dedi. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu - AK Parti İl Kongresi

  Başbakan Davutoğlu - AK Parti İl Kongresi

  AK Parti Kırklareli İl Kongresi- Başbakan Davutoğlu: (1)- "Birtakım perde gerisinde koalisyon çabaları var. Ne oldu? (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Türkiye Genelinde 114 Tesis Açıldı

  Başbakan Davutoğlu: (2) "Kobani'den hareketle Diyarbakır, Van, Bingöl, Bitlis sokaklarını vandalizme boğanlarla Gezi olaylarını bahane ederek oradaki İstanbul'u, Ankara'yı, İzmir'i vandalizme boğanlar koalisyon yapmak istiyorlar. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu: Bahçeli, Tuncelilinin Elini Sıkmadı, Gözüne Bakmadı

  Davutoğlu: Bahçeli, Tuncelilinin Elini Sıkmadı, Gözüne Bakmadı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Balıkesir il kongresinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef almayı sürdürdü. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu, Balıkesir'de 114 Tesisi Açtı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun halktan dört yıl istediğini belirterek, “Bu millet dört dakika bile sana bu ülkeyi teslim etmez. Dört dakikada batırırsın sen. Dört dakikada milleti millete düşman edersiniz” dedi. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması

  "En çevreci hükümet bizim hükümetimiz. Bu sene 250 milyon fidanı da ekince, son 12 yılda 3 milyar 250 milyon fidanı toprakla buluşturmuş olduk" (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Basri Yıldırım: 'Uşak'ta Aktif 91 Bin 556 Çalışan Var'

  Basri Yıldırım: "Uşak'ta Aktif 91 Bin 556 Çalışan Var"

  Uşak’ta kayıtlı sigortalı çalışan sayısı giderek artıyor. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Vali Kara Osmancık'ta İncelemelerde Bulundu

  Vali Kara Osmancık'ta İncelemelerde Bulundu

  Çorum Valisi Ahmet Kara ilçe ziyaretleri kapsamında Osmancık İlçesi'ne giderek hem iadei ziyaret hemde denetimlerde bulundu. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan : Esnaf ve Sanatkar Gerektiğinde Asayişi Tesis Eden Polistir

  Cumhurbaşkanı Erdoğan : Esnaf ve Sanatkar Gerektiğinde Asayişi Tesis Eden Polistir

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen 4. Esnaf ve Sanatkarlar Şurası'na katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim medeniyetimizde, bizim millet ve medeniyet ruhumuzda esnaf ve sanatkar gerektiğinde askerdir, alperendir. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kaman, Sgk Borçları İçin Fırsatı Kaçırmayın

  Kaman, Sgk Borçları İçin Fırsatı Kaçırmayın

  Kahta İlçe Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İlçe Müdürü Necati Kaman, SGK’ya borcu bulunan vatandaşların borçlarını yapılandırmasına dair yeniden bir fırsat sunulduğunu belirtti. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esnaf ve Sanatkara Emeklilik Müjdesi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esnaf ve Sanatkara Emeklilik Müjdesi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Prim borçlarını ödeyemediği için emeklilik hakkını kazanamayan Bağ-Kur’lu kardeşlerimize Halkbank, 0,97 aylık faizle ve 36 ay vadeli olacak bir kredi verecek" dedi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan: 'Sgk, Halk Bankasıyla Protokol İmzalayacak'

  Erdoğan: "Sgk, Halk Bankasıyla Protokol İmzalayacak"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün SGK ile Halk Bankası arasında bir protokol imzalanacağını belirterek, "Bununla emeklilik imkanı var, fakat prim borçlarını ödeyemediği için emeklilik hakkını kazanamayan Bağ-Kur'lu kardeşlerimize inşallah Halk Bankamız 0,97 aylık faizle ve 36 ay vadeli olacak bir kredi verecek. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  4. Esnaf ve Sanatkarlar Şurası'

  4. Esnaf ve Sanatkarlar Şurası"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Prim borçlarını ödeyemediği için emeklilik hakkını kazanamayan Bağ Kur'lu kardeşlerimize inşallah Halk Bankamız 0,97 aylık faizle ve 36 ay vadeli olacak bir kredi verecek. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Sgk'dan Emekli Maaşı İsteyince 'Ölü' Olduğu Ortaya Çıktı

  Fıkra gibi olayın adresi yine Rize. Mehmet Kenan Küçükmustafa isimli vatandaş, 15 Eylül 2014'te Emekli Sandığı'ndan emekli olup, emekli maaşını beklerken 'ölü' haberi ile neye uğradığını şaşırdı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Hastane Yakınında Ölü Bulundu

  Ölen kişinin yürüme güçlüğü çektiği ve caddelerde mendil satarak geçimini sağlamaya çalıştığı belirlendi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Prof. Dr. Sabuncuoğlu: Turizm Sektöründe Çalışan Genç Kadınlar Cinsel Tacize Maruz Kalıyor

  Prof. Dr. Sabuncuoğlu: Turizm Sektöründe Çalışan Genç Kadınlar Cinsel Tacize Maruz Kalıyor

  Pak Turizm İşçileri Sendikası'nın 'Turizmde Etik' konulu panelinde konuşan Prof. Dr. Zeyyat Sabuncuoğlu, psikolojik ve fizyolojik tacize ilişkin sektör çalışanları arasında en çok genç kadınların cinsel tacize maruz kaldığını söyledi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: (1) "(Meclis önünde gerçekleştirilen oturma eylemine ilişkin) Bizim kapılarımız her zaman açık; asla kapalı olmadı" "Meclis önüne gelmek yerine bakanlığın sıcak mekanlarında onları ağırlamak isteriz. Olmamasını temenni ederdim" "Önümüzdeki dönemde yapılacak düzenlemede, kapalı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kıbrıs Gazisinin Yürek Burkan Dramı

  Kıbrıs Gazisinin Yürek Burkan Dramı

  Niğde'de yaşayan Kıbrıs gazisi Seyfullah Ateş (63), elinde yüzde 94 engelli raporu olmasına ve 8 yıldır sigortasını yatırmasına rağmen SGK'nın kendisini emekli etmediğinden yakınarak yetkililerden yardım istedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Dtso Başkanı Sayar'dan Ekonomi Reformu Değerlendirmesi

  Dtso Başkanı Sayar'dan Ekonomi Reformu Değerlendirmesi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı ekonomi reformuna ilişkin değerlendirmelerde bulunan Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Ahmet Sayar, bölgeye yapılacak en büyük teşvikin ’barış’ olduğunu söyledi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Uşak SSK Evleri Yeniden Hayat Bulacak

  Uşak SSK Evleri Yeniden Hayat Bulacak

  Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan SSK Evleri’nde dönüşüm için çalışmalara başladıklarını belirtti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Emeklinin Gözü Kasım ve Aralık Enflasyon Rakamlarında

  Emeklinin Gözü Kasım ve Aralık Enflasyon Rakamlarında

  Emeklinin ocak ayında alacağı zam miktarı, kasım ve aralık enflasyon rakamlarından sonra netleşecek. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Çelik: 'Bizim Muhalefette Maalesef Ne Muhalefet Ne Vizyon Ne de Bir Proje Var'

  Bakan Çelik: "Bizim Muhalefette Maalesef Ne Muhalefet Ne Vizyon Ne de Bir Proje Var"

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: (2)- "Bizim muhalefette maalesef ne muhalefet ne vizyon ne de bir proje var. Her şeyden yoksun bir muhalefet anlayışıyla karşı karşıya olduğumuzu ifade etmek istiyorum. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Faruk Çelik: Türkiye'de 680 Bin Tehlikeli İş Yeri Var

  Faruk Çelik: Türkiye'de 680 Bin Tehlikeli İş Yeri Var

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Türkiye'de tehlikeli ve çok tehlikeli 680 bin iş yeri olduğunu açıkladı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Çelik: Kılıçdaroğlu'nun İşsizliği Bitirme Projesi Varsa Anlatsın Ama Yok

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, ‘Türkiye’de en kolay şey devlet yönetmek’ ve ‘işsizliği biz çözeriz’ şeklinde sözler söylediğini belirterek, “Parti dağılıp gidiyor. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkan Turan'dan Borcu Olanlara Uyarı

  Başkan Turan'dan Borcu Olanlara Uyarı

  Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı İsmail Turan, bazı alacakların yeniden yapılandırılmasını da içeren 6552 sayılı kanun (Torba yasa) kapsamında emlak, ilan, reklam, temizlik vergi borçlarının yapılandırma başvurularının 1 Aralık 2014, SSK, Bağ-Kur borçlarının yapılandırma başvurusunun 31 Aralık 2014’de sona ereceğini açıkladı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 05:48:14. #1.12#