SON DAKİKA STV HABERLERİ

Son Dakika Stv Haberleri

 • 19 Ekim 2016 15:13Eski Milletvekili Muhammed Çetin'e DavaEski Milletvekili Muhammed Çetin'e Dava24. Dönem Bağımsız İstanbul Milletvekili Muhammed Çetin hakkında, bir televizyon programında yaptığı konuşmasında "Cumhurbaşkanına hakaret" ve "silahla tehdit" suçlarını işlediği iddiasıyla 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 18 Ekim 2016 11:53Eski Gazetecilere "Darbeye Teşebbüs"Ten Yakalama KararıİSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcılarından Can Tuncay tarafından FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, kapatılan Today's Zaman gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, STV spikeri Şemseddin Efe ve kapatılan Zaman gazetesinin eski yazarı Abdulkerim Balcı hakkında yakalama kararı çıkarılması talep edildi.
 • 18 Ekim 2016 10:45Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, kapatılan Today's Zaman gazetesinin eski Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, eski STV spikeri Şemseddin Efe ve kapatılan Zaman gazetesinin eski yazarı Abdulkerim Balcı hakkında "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevini yapmasını engellemeye teşebbüs" suçundan yakalama kararı çıkarıldı.
 • 18 Ekim 2016 00:24Bülent Keneş, Şemseddin Efe ve Abdulkerim Balcı Hakkında Yakalama KararıBülent Keneş, Şemseddin Efe ve Abdulkerim Balcı Hakkında Yakalama KararıToday's Zaman'ın eski Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, eski STV spikeri Şemseddin Efe ve kapatılan Zaman'ın eski yazarı Abdulkerim Balcı hakkında yakalama kararı çıkarılması istendi.
 • 17 Ekim 2016 13:47Tahşiyecilere KumpasTahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla firari sanık Fetullah Gülen ile aralarında Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın da bulunduğu 9'u tutuklu, 33 sanığın yargılandığı davanın 36. duruşması başladı.
 • 14 Ekim 2016 12:05Herkes Aynı Soruyu Soruyor: Oktay Usta'ya Ne Oldu?Herkes Aynı Soruyu Soruyor: Oktay Usta'ya Ne Oldu?Samanyolu televizyonunda yaptığı yemek programıyla adını duyuran ve ardından FETÖ'den gözaltına alınan Oktay Usta'dan uzun süreden beridir haber yok.
 • 04 Ekim 2016 17:42Tahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla firari sanık Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 33 sanığın yargılandığı davada, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın savunmasının alınmasına devam edildi.
 • 14 Eylül 2016 08:33FETÖ'nün Kara Kutusu Alaaddin Kaya: Televizyonun İçine Kamera KonulduFETÖ'nün Kara Kutusu Alaaddin Kaya: Televizyonun İçine Kamera KonulduGülen'in yakın ekibinden olduğu iddiasıyla tutuklanan iş adamı Alaaddin Kaya'nın ifadesinde, Nuh Mete Yüksel'e kumpasın ayrıntıları da yer aldı.
 • 10 Eylül 2016 15:10Fetö'den Öğrencilerine Numara SistemiKırklareli’de darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ soruşturma kapsamında tutuklanan bir öğretmen ifadesinde, dershanede okuyan öğrencilerin örgüte yakınlığına göre numaralar verildiğini belirtti.
 • 10 Eylül 2016 12:25Fetö'nün Öğrencileri Numaralandırdığı Ortaya ÇıktıFetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ait okul, kolej ve dershanelerde eğitim gören öğrenciler ile velilerinin örgüte yakınlığına göre "1" ila "5" arasında numaralandırıldıkları ortaya çıktı.
 • 07 Eylül 2016 15:58Kızılay Başkanı Kerem Kınık: Himmetlerle Ticaret YaptılarKızılay Başkanı Kerem Kınık: Himmetlerle Ticaret YaptılarKızılay Başkanı Kerem Kınık FETÖ'nün himmet çarkını A Haber'de yayınlanan Söz Teması programında anlattı.
 • 03 Eylül 2016 09:58FETÖ'nün Medya Soruşturmasında Atilla Taş ve 3 Gazeteci TutuklandıFETÖ'nün Medya Soruşturmasında Atilla Taş ve 3 Gazeteci TutuklandıFETÖ soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen Atilla Taş ile gazeteciler Murat Aksoy, Mutlu Çölgeçen ve Ulusal Parti Genel Başkanı Gökçe Fırat Çulhaoğlu tutuklandı.
 • 02 Eylül 2016 16:47Karolinska Üniversitesi Yönetim Kurulu Başkanı Leijonborg İstifa Ettiİsveç Karolinska Üniversitesi Yönetim Kurulu Başkanı Lars Leijonborg, görevinden istifa etti.
 • 26 Ağustos 2016 07:48FETÖ İmamı Adil Öksüz'ün Hayalet EviFETÖ İmamı Adil Öksüz'ün Hayalet EviFETÖ'nün "Hava Kuvvetleri imamı" Adil Öksüz'ün, şirket kuruluşu için verdiği Üsküdar'daki adresteki ev hayalet evden farksız çıktı. 14 dairenin bulunduğu 7 katlı bina, adeta terk edilmiş durumda.
 • 25 Ağustos 2016 17:00İçişleri Bakanı Ala - 17-25 Aralık 2013'ten Sonra Emniyetteki Görev Değişiklikleriİçişleri Bakanı Ala - 17-25 Aralık 2013'ten Sonra Emniyetteki Görev DeğişiklikleriSERTAÇ BULUR/ FATİH ÇAKMAK - İçişleri Bakanı Efkan Ala, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadelede 17-25 Aralık 2013'ten sonra emniyetteki görev değişikliklerine ilişkin, "Çok hızlı bir biçimde rehabilite ederek değiştirdik.
 • 24 Ağustos 2016 18:41AK Parti Yalova İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyesi Karagözlü Partisinden İstifa EttiAK Parti Yalova İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyesi Karagözlü Partisinden İstifa EttiAK Parti Yalova İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyesi Burhan Karagözlü, partisinden istifa ettiğini bildirdi.
 • 24 Ağustos 2016 13:52Edirne'de Fetö/pdy Operasyonuna 5 TutuklamaEdirne'de Fetö/pdy Operasyonuna 5 TutuklamaEDİRNE'de darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan 3 sağlık çalışanı ile Samanyolu TV ve Bank Asya eski Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelik'in 2 oğlu ile yeğeninin Kapıkule'den kaçışını organize ettiği belirlenen 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.
 • 23 Ağustos 2016 16:07Yılmaz: Yılmaz: "Fetö Mücadelesinde Kararlıyız"Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, bazı kesimlerce ‘Ordu’da FETÖ mücadelesinde gevşeklik var’ dedikodularının yapıldığını belirterek, "15 Temmuz sürecinden sonra başlayan FETÖ mücadelesinde kararlıyız. Ordu’nun nüfusu 730 bindir ve Ordu’da FETÖ soruşturmaları kapsamında bugüne kadar 926 kişi hakkında işlem yapılmıştır.
 • 20 Ağustos 2016 12:02O Otobüsün Sürücüsü de TutuklandıSAMANYOLU TV ve Bank Asya eski yönetim kurulu başkanı Ali Çelik'in 2 oğlu ve yeğenini Bulgaristan'a çıkarmak için Kapıkule Sınır Kapısı'na götüren yolcu otobüsünün sürücüsü 50 yaşında Aliriza Baykal da 'FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yakalanarak tutuklandı.
 • 18 Ağustos 2016 18:29Tahşiyecilere KumpasTahşiyecilere Kumpas" Davası"Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla 33 sanığın yargılandığı dava, yarına ertelendi.
 • 17 Ağustos 2016 14:22Tahşiyecilere Kumpas Davasına Devam EdiliyorTahşiyeciler Grubuna yönelik kumpas kurulduğu iddiasıyla aralarında Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın da bulunduğu 33 sanık hakkında açılan davanın görülmesine devam ediliyor.
 • 17 Ağustos 2016 12:42Azerbaycan'da Fetö Bağlantılı 50 Akademisyen Görevden UzaklaştırıldıAzerbaycan'da Fetö Bağlantılı 50 Akademisyen Görevden Uzaklaştırıldı15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında Azerbaycan'da da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonlar artarak devam ediyor.
 • 17 Ağustos 2016 11:25Azerbaycan'da Fetö Bağlantılı 50 Akademisyen Görevden UzaklaştırıldıAzerbaycan’da FETÖ’yle bağlantısı bulunan Kafkas Üniversitesinin devlet kontrolüne alınmasının ardından 50’ye yakın Türk akademisyenin görevine son verildi.
 • 17 Ağustos 2016 11:22İsveç Dışişleri Bakanı: Tweet'imin Tartışma Yaratması İyi Olduİsveç Dışişleri Bakanı: Tweet'imin Tartışma Yaratması İyi OlduTürkiye'de Anayasa Mahkemesi'nin, "15 yaşını tamamlamamış her çocuğa karşı gerçekleştirilen her türlü cinsel davranışın cinsel istismar sayılacağına" ilişkin hükmü iptal etmesi ve "'12-15 yaş grubunun tamamı için aynı müeyyidenin uygulanması'nı hukuki karar ile müeyyide arasındaki orantıyı bozduğu" kararının ardından attığı bir tweet ile Türkiye ile ilişkilerin gerilmesine neden olan Wallström, İsveç televizyon kanalı SVT'nin konuya ilişkin sorularını yanıtladı.
 • 17 Ağustos 2016 10:49İsveç Dışişleri Bakanı: Tweetimin Tartışma Yaratması İyi Olduİsveç Dışişleri Bakanı: Tweetimin Tartışma Yaratması İyi Olduİsveç Dışişleri Bakanı, Türkiye ile Twitter üzerinden tartışmasına neden olan tweet'inin arkasında durarak, "Tweetimin Türkiye'de de tartışma yaratması iyi oldu" diye konuştu.