20:0900
SON DAKİKA STV HABERLERİ

Son Dakika Stv Haberleri

   

  Sungurlar Dizisi 1.Bölümü İle Ekrana Geldi

  Sungurlar Dizisi 1.Bölümü İle Ekrana Geldi

  Samanyolu Tv'nin iddialı yapımlarında Sungurlar dizisi merakla beklenen 1.bölümü ile ekranlara geldi. Dizi yayınlanan ilk bölümü ile takipçileri tarafından beğeni topladı. Sungurlar dizisinin yeni bölümünün özeti ve dizi hakkında detaylar.. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Küçük Gelin Dizisine Ceza Geldi

  Küçük Gelin Dizisine Ceza Geldi

  RTÜK, Samanyolu TV'de yayınlanan Küçük Gelin dizisine bir sahnede 'intihara özendirdiği' gerekçesiyle ceza verdi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  RTÜK'ten, Küçük Geline Büyük Ceza

  RTÜK'ten, Küçük Geline Büyük Ceza

  RTÜK, Samanyolu TV'de yayınlanan Küçük Gelin dizisine bir sahnede 'intihara özendirdiği' gerekçesiyle 76 bin TL ceza verdi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  ​​Küçük Kıyamet'te Dikkat Çeken Konu!

  İzleyicilerine her hafta farklı bir konu ve hayattan hikayeler sunan Samanyolu TV'nin Küçük Kıyamet dizisi, bu akşam yenilenen formatıyla ve dikkat çeken konusuyla ekrana geliyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  RTÜK Hiçbir Dönemde Bu Kadar Politize Olmamıştı"

  RTÜK üyesi Esat Çıplak, RTÜK’ün iktidara göre şekil değiştirerek taraflı davranmasının ve sürekli cezalarla gündeme gelmesinin büyük bir yanlış olduğuna dikkat çekti. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Samanyolu TV'nin Hakimine Dolandırıcılık Suçlaması

  Samanyolu TV'nin Hakimine Dolandırıcılık Suçlaması

  STV'de yayımlanan 'Boşanmak İstemiyorum' adlı programda hakim rolünü oynayan Avukat Lütfi Ural, dolandırıcılık suçlamasıyla adliyelik oldu. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  STV'nin Hakimine Dolandırıcılık Suçlaması

  STV'nin Hakimine Dolandırıcılık Suçlaması

  STV'de yayımlanan 'Boşanmak İstemiyorum' adlı programda hakim rolünü oynayan Avukat Lütfi Ural, dolandırıcılık suçlamasıyla adliyelik oldu. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Oktay Usta'ya Doğum Günü Sürprizi

  Oktay Usta'ya Doğum Günü Sürprizi

  Yıllardır Samanyolu TV’deki Yeşil Elma programıyla evlere konuk olan ekranların sevilen aşçısı Oktay Usta, 47. yaşını kendi programında, sevenleriyle beraber kutladı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Rtük, Eşini Kaybeden Polisin Haberini Yapan Samanyolu'na Ceza Kesti

  Sahur operasyonu ile gözaltına alındıktan sonra önce bebeğini sonra da eşini kaybeden İstanbul İstihbarat Şube eski Müdür Yardımcısı Ahmet Öztürk’ün, dramını haberleştiren Samanyolu kanalı ile STV Haber, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nu (RTÜK) rahatsız etti. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 20:09:17. #1.12#