SON DAKİKA SUAT KİLİC HABERLERİ

Son Dakika Suat Kilic Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 10:28Rio Kafilesi Bakan Kılıç ile Birlikte DöndüRio Kafilesi Bakan Kılıç ile Birlikte DöndüDha SPOR-Rio kafilesi Bakan Kılıç ile birlikte döndüBakan Kılıç Allah onlardan razı olsunRio Olimpiyatları'nın sona ermesinin ardından 8 madalya kazanan milli takım sporcuları, bazı antrenörler, idareciler, spor bakanlığı yetkilileri Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'nda yer aldığı özel uçakla Türkiye'ye döndü.
 • 23 Ağustos 2016 09:25Rio Kafilesi Bakan Kılıç ile Birlikte DöndüRio Kafilesi Bakan Kılıç ile Birlikte DöndüANKARA-DHARio Olimpiyatları'nın sona ermesinin ardından 8 madalya kazanan milli takım sporcuları, bazı antrenörler, idareciler, spor bakanlığı yetkilileri Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'nda yer aldığı özel uçakla Türkiye'ye döndü.
 • 21 Ağustos 2016 13:38Bakan Kılıç, Milli Güreşçi Taha'yı KutladıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2016 Rio Olimpiyatları'nda, serbest stil 125 kiloda altın madalya kazanan milli güreşçi Taha Akgül'ü tebrik etti.
 • 21 Ağustos 2016 10:54Spor Bakanı Kılıç, Rio'da İstiklal Marşı Okunurken AğladıSpor Bakanı Kılıç, Rio'da İstiklal Marşı Okunurken AğladıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Taha Akgül'ün kazandığı altın madalya sonrasında İstiklal Marşı okunurken gözyaşlarını tutamadı.
 • 20 Ağustos 2016 16:01Ozan Doğulu - Suat AteşdağlıOzan Doğulu - Suat AteşdağlıMüzik dünyasının önde gelen iki ismi Ozan Doğulu ve Suat Ateşdağlı 20 Ağustos'ta aynı sahnede!
 • 20 Ağustos 2016 11:58Suat Paçacı: Olcan Gündemimizdeydi Ama Treni KaçırdıSuat Paçacı: Olcan Gündemimizdeydi Ama Treni KaçırdıBursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Suat Paçacı, Olcan Adın için "Olcan bir zamanlar gündemimizdeydi ama treni kaçırdı." açıklamasını yaptı.
 • 20 Ağustos 2016 00:39Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıRIO DE Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda madalya mücadelesi veren sporcuların 2020'de Tokyo'da düzenlenecek olimpiyatlarda daha iyi sonuçlar alacağına inandığını söyledi.
 • 18 Ağustos 2016 21:34Bakan Çağatay Kılıç, Milli Atlet Yasmani Copello Escobar'ı Tebrik EttiBakan Çağatay Kılıç, Milli Atlet Yasmani Copello Escobar'ı Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Brezilya’da düzenlenen 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda atletizm erkekler 400 metre engellide bronz madalya kazanan milli sporcu Yasmani Copello Escobar için tebrik mesajı yayımladı.
 • 17 Ağustos 2016 11:46Başkan Kılıç, Gramajı Eksik Olan Ekmekleri İşçilere DağıttıMaltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, örnek bir uygulamaya imza attı.
 • 16 Ağustos 2016 08:45Bakan Çağatay Kılıç, Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'i Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Brezilya’nın Rio de Janerio kentinde düzenlenen Yaz Olimpiyat Oyunları’nda, Grekoromen 130 kiloda gümüş madalya kazanan milli güreşçi Rıza Kayaalp’i tebrik etti.
 • 14 Ağustos 2016 12:46Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanlığı, 15 Temmuz demokrasi şehitlerinin isimlerini Kredi Yurtlar Kurumunun (KYK) açacağı yeni yurtlarda ve mevcut gençlik merkezlerinde yaşatmak için harekete geçti.
 • 14 Ağustos 2016 03:48Kupada Maçın Ardından - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KılıçKupada Maçın Ardından - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KılıçGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanan Turkcell Süper Kupa maçında tribünden atılan meşaleler ile ilgili "Bugün özellikle maçın oynandığı esnada sahaya atılan meşaleler, tribünlerde yakılan meşalelerle ilgili emniyet birimlerimiz 10'a yakın vatandaşımızla ilgili işlem yapmış durumda.
 • 14 Ağustos 2016 03:29Bakan Kılıç, Süper Kupa Maçı Sonrası Sert KonuştuBakan Kılıç, Süper Kupa Maçı Sonrası Sert KonuştuGençlik Ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan Turkcell Süper Kupa sonrası yaptığı açıklamada taraftarların neden olduğu tribün olaylarına tepki gösterdi.
 • 14 Ağustos 2016 02:33Konya-Bakan Kılıç: Meşale Atanlar Futbol TeröristidirKonya-Bakan Kılıç: Meşale Atanlar Futbol TeröristidirBakan Kılıç: Meşale atanlar futbol teröristidirSÜPER Kupa maçını tribünden izleyen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, " Tribünlerde meşale yakmak yasak. Bu dünyanın bütün futbol müsabakalarında geçerli olan bir kural. Fransa da Avrupa Şampiyonası oynandığı sırada bazı meşale konusunda bir iki olay oldu.