06:5600
SON DAKİKA SUAT KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Suat Kılıç Haberleri


SUAT KILIÇ

Suat Kılıç, 23 Temmuz 1972'de Samsun'da doğdu. Babasının adı Hüseyin, annesinin adı Elmas'tır. Avukat, hukukçu, sarı basın kartı sahibi gazeteci ve yazar; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Dünya Radyo, Kanal 7, NTV ve Kanal D'de program yapımcısı, sunucusu, haber müdürü ve haber... Devamı

   

  Samsunspor Kulübü Yazılı Açıklama Yaptı

  – SAMSUNSPOR Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı yazılı açıklamada, "Bize güven duymayanların, basında ve sağda solda yönetim aleyhine konuşarak senaryo yazanların, yarın yönetim oluşturma imkanına sahip olduğunu beyan edenlerin, güven duydukları bir yönetim oluşturmaları ve yönetimimize müracaatları halinde görevi bırakmaya hazır olduğumuzu bir kez daha açıklıkla ve samimiyetle ifade ederiz" denildi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Iğdır'da Engelini Resimle Unutuyor

  Iğdır'da 6 yaşındayken elektrik akımına kapılması sonucu iki kolunu kaybeden Yusuf Akgün, ağzıyla tuttuğu kalemle resim yapıyor. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Puanlamada Adaletli Davranan Milli Eğitim Müdürü Görevinden Alındı İddiası

  Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç’ın dayısı Seyfettin Duran, Samsun Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden alındı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Halter Heyecanı Başladı

  Halter Heyecanı Başladı

  Antalya'da düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası'nın açılış töreni yapıldı. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu: Maden Kazasında Kaybettiğimiz Vatandaşlarımız İçin Taziyelerimi Arz Ediyorum (2)

  Davutoğlu: Maden Kazasında Kaybettiğimiz Vatandaşlarımız İçin Taziyelerimi Arz Ediyorum (2)

  'provokasyon VE TAHRİK İLE SİYASET YAPILMAZ' Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin 23'üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'ndaki konuşmasında 1 Kasım için çağrıda bulunan HDP'ye seslendi. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Anakent Spor Kulübü Tanıtıldı

  Anakent Spor Kulübü Tanıtıldı

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Büyük buz pateni salonu, okçuluk ve atıcılık salonları tamamlandıktan sonra, Türkiye’nin hiç bir şehrinin sahip olmadığı oranda bir sportif alt yapı tesislerine sahip olmuş olacağız” dedi. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 06:56:44. #1.11#