SON DAKİKA SUAT KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Suat Kılıç Haberleri


SUAT KILIÇ

Suat Kılıç, 23 Temmuz 1972'de Samsun'da doğdu. Babasının adı Hüseyin, annesinin adı Elmas'tır. Avukat, hukukçu, sarı basın kartı sahibi gazeteci ve yazar; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Dünya Radyo, Kanal 7, NTV ve Kanal D'de program yapımcısı, sunucusu, haber müdürü ve haber... Devamı

10:58
TFF, Harabeye Dönmüş Cebeci İnönü Stadyumunda Hala Maç Oynatıyor Yıkılıp yerine AVM yapılması gündeme gelen Cebeci İnönü Stadyumu harabe haline gelmesine rağmen TFF maç oynatmaktan vazgeçmiyor.
TFF, Harabeye Dönmüş Cebeci İnönü Stadyumunda Hala Maç Oynatıyor
22:41
Eski Bakan: Fiyat Artırmak İsteyen Futbolculara İtibar Etmeyin Eski Spor ve Gençlik Bakanı Suat Kılıç, transferde Trabzonspor ve Beşiktaş'ı karşı karşıya getiren Hamburg'lu futbolcu Tolgay Arslan'a tepki gösterdi.
Eski Bakan: Fiyat Artırmak İsteyen Futbolculara İtibar Etmeyin
23:35
Atatürk Stadında Maçlar Oynanacak Atatürk Stadı'nın maçlara kapatılacağı yönündeki haber Spor Bakanlığı tarafından yalanlandı.
Atatürk Stadında Maçlar Oynanacak
19:37
AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç Açıklaması Erciyes Üniversitesi Eğitim ve İlahiyat Fakültesi öğrenci temsilciliklerinin ortaklaşa düzenlediği ’Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve Anlama’ programına katılan AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, "Mehmet Akif yazdığı İstiklal Marşı’na konulan 500 liralık ödülü almayan yani İstiklal Marşı’nı satmayan adamdı" dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç Açıklaması
19:31
AK Parti'li Suat Kılıç'ın Kayseri Ziyareti Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
AK Parti'li Suat Kılıç'ın Kayseri Ziyareti
15:10
Yargıtay, Eski Bakan Kılıç'ın Hakaret Davasını Kılıçdaroğlu Lehine Bozdu Yargıtay, AK Partili eski Bakan Suat Kılıç’ın açtığı hakaret davasını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu lehine bozdu.
14:49
Kılıçdaroğlu, Eski Bakan Kılıç'a Tazminat Ödemeyecek Yargıtay, eski Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın, "hakaret" suçundan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan kazandığı tazminat davasını bozdu.
Kılıçdaroğlu, Eski Bakan Kılıç'a Tazminat Ödemeyecek
13:49
Yargıtay, Eski Bakan Kılıç'ın Hakaret Davasını Kılıçdaroğlu Lehine Bozdu AK Partili eski bakan Suat Kılıç, kendisine “Ev hortumcusu, araba hortumcusu” dediği için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açtığı ‘hakaret’ davasını yerel mahkemede kazandı fakat Yargıtay, Kılıçdaroğlu lehine bozdu.
10:53
Samsun'da Hedef; 19 Mayıs'ın 100'ncü Yıl Dönümünde, Dünya Şehri Olmak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kentsel ölçekte ulaşımdan, çevreye, mimariden imara kadar kentin şık bir şehir olması yolunda gösterilen çabaların finalini Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100'üncü yıldönümü 2019'da yapacaklarını söyledi.
Samsun'da Hedef; 19 Mayıs'ın 100'ncü Yıl Dönümünde, Dünya Şehri Olmak
13:47
Cemil Çiçek ve Bakanlar Kayseri'de Cenazeye Katıldı AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın 60 yaşında vefat eden ağabeyi Ahmet Elitaş'ın cenazesi, Kayseri'de toprağa verildi.
13:40
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın Acı Günü (2) AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın acı günü- Elitaş'ın ağabeyinin cenaze törenine, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Adalet Bakanı Bozdağ ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli de katıldı AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın 60 yaşında vefat eden ağabeyi Ahmet Elitaş'ın cenazesi, Kayseri'de toprağa verildi.
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın Acı Günü (2)
13:17
Kayseri Elitaş?ın Acı Günü Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın ağabeyi 60 yaşındaki Ahmet Elitaş, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Kayseri Elitaş?ın Acı Günü
12:47
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş'ın Acı Günü Elitaş'ın ağabeyinin cenaze törenine, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Adalet Bakanı Bozdağ ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli de katıldı.
12:44
Elitaş'ın Acı Günü Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın ağabeyi 60 yaşındaki Ahmet Elitaş, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Elitaş'ın Acı Günü
10:06
Gönülden Nağmeler" Mest Etti Yenimahalle Belediyesi tarafından düzenlenen “Gönülden Nağmeler” etkinliği, Yenimahallelilere musiki dolu bir akşam yaşattı.
Gönülden Nağmeler' Mest Etti
15:06
Suat Kılıç'tan "Deafolimpik 2017" Açıklaması AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, dünyanın en büyük ikinci spor organizasyonu olan Deafolimpik 2017’nin polemik konusu yapılmasının Samsun’un ve Türkiye’nin yararına olmadığını söyledi.
12:27
Timsah Arena Genel Bütçeden Yapılmalıydı" CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Bursa’ya yapılan Timsah Arena’nın maliyetinin Büyükşehir Belediyesi’ne yüklenilmemesi gerektiğini, diğer şehirlerde olduğu gibi hükümetin bu maliyeti karşılaması gerektiğini söyledi.
Timsah Arena Genel Bütçeden Yapılmalıydı'
13:45
Bafder 3. Geleneksel Yemekli Toplantısı Ankara'da Yapıldı BAFDER tarafından, Ankara Çankaya Holiday Inn Otelinde düzenlenen '3. Geleneksel Yemekli, Toplantı' da, Bafralılar bir araya geldi.
Bafder 3. Geleneksel Yemekli Toplantısı Ankara'da Yapıldı
14:53
Yeniden / Abdullah Gül : ..ben de Bir Vatandaş Olarak Gittim ve Üstüme Düşeni Yaptım "o davada" ifade vermesiyle ilgili ilk kez DHA'ya konuşan 11' inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül: "Dokunulmazlığım olduğu için 18 yıl öyle duruyordu.
14:11
Abdullah Gül : ..ben de Bir Vatandaş Olarak Gittim ve Üstüme Düşeni Yaptım * "O davada" ifade vermesiyle ilgili ilk kez DHA'ya konuşan 11' inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül: "Dokunulmazlığım olduğu için 18 yıl öyle duruyordu.
Abdullah Gül : ..ben de Bir Vatandaş Olarak Gittim ve Üstüme Düşeni Yaptım
13:34
Gül'den 'Kayıp Trilyon İfadesi'yle İlgili İlk Açıklama 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 'Kayıp trilyon' davasıyla ilgili verdiği ifadeye ilişkin, "Vermem gereken bir ifadeydi, verdim. Vatandaşlık görevimi yaptım." dedi.
Gül'den 'Kayıp Trilyon İfadesi'yle İlgili İlk Açıklama
20:13
Samsunspor Kulübü Yazılı Açıklama Yaptı – SAMSUNSPOR Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı yazılı açıklamada, "Bize güven duymayanların, basında ve sağda solda yönetim aleyhine konuşarak senaryo yazanların, yarın yönetim oluşturma imkanına sahip olduğunu beyan edenlerin, güven duydukları bir yönetim oluşturmaları ve yönetimimize müracaatları halinde görevi bırakmaya hazır olduğumuzu bir kez daha açıklıkla ve samimiyetle ifade ederiz" denildi.
13:26
Iğdır'da Engelini Resimle Unutuyor Iğdır'da 6 yaşındayken elektrik akımına kapılması sonucu iki kolunu kaybeden Yusuf Akgün, ağzıyla tuttuğu kalemle resim yapıyor.
13:11
Puanlamada Adaletli Davranan Milli Eğitim Müdürü Görevinden Alındı İddiası Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç’ın dayısı Seyfettin Duran, Samsun Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden alındı.
11:35
Halter Heyecanı Başladı Antalya'da düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası'nın açılış töreni yapıldı.
Halter Heyecanı Başladı
14:37
Davutoğlu: Maden Kazasında Kaybettiğimiz Vatandaşlarımız İçin Taziyelerimi Arz Ediyorum (2) 'provokasyon VE TAHRİK İLE SİYASET YAPILMAZ' Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin 23'üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'ndaki konuşmasında 1 Kasım için çağrıda bulunan HDP'ye seslendi.
Davutoğlu: Maden Kazasında Kaybettiğimiz Vatandaşlarımız İçin Taziyelerimi Arz Ediyorum (2)
13:40
Anakent Spor Kulübü Tanıtıldı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Büyük buz pateni salonu, okçuluk ve atıcılık salonları tamamlandıktan sonra, Türkiye’nin hiç bir şehrinin sahip olmadığı oranda bir sportif alt yapı tesislerine sahip olmuş olacağız” dedi.
Anakent Spor Kulübü Tanıtıldı
10:30
Spor Bakanlığından "Doping'e Sıfır Tolerans" Ültimatomu !... Güreş Federasyonu'nda yaşanan doping olayının ardından Spor Bakanlığı federasyonlara adeta "ÜLTİMATOM" verir gibi bir resmi yazı gönderdi.
Spor Bakanlığından 'Doping'e Sıfır Tolerans' Ültimatomu !...
09:12
Soğuklar Tatlı Tüketimi Arttı Batman'da havaların soğumasıyla beraber seyyar tatlıcıların ürettiği halka tatlılar ilgi görmeye başladı.
Soğuklar Tatlı Tüketimi Arttı
08:47
Bir Mini Stadyum Da Abdipaşa'ya Milletvekili Tunç Abdipaşa Futbol Sahasında İncelemelerde Bulundu
Bir Mini Stadyum Da Abdipaşa'ya
18:09
Eski Bakan Suat Kılıç: Ha Pkk, Ha Işid Terörü Arasında Hiçbir Fark Yok Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, terörün ve teröristin iyisi ya da kötüsünün olamayacağını belirterek,"Terörist çıkış kaynağı ne olursa olsun; neye hizmet ediyor olursa olsun, teröristtir, canidir, katildir, kötüdür, suçludur ve mücadele edilecektir.
Eski Bakan Suat Kılıç: Ha Pkk, Ha Işid Terörü Arasında Hiçbir Fark Yok
16:28
Suat Kılıç, Organik Tarım Pazarının Açılışını Yaptı AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, bayramlaşmak için gittiği Bafra'da Organik Tarım Pazarının açılışını yaptı.
Suat Kılıç, Organik Tarım Pazarının Açılışını Yaptı
14:23
Suat Kılıç'tan Bafra'ya Kızılırmak Üniversitesi Müjdesi Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Bafra'da vatandaşlarla bayramlaştı.
Suat Kılıç'tan Bafra'ya Kızılırmak Üniversitesi Müjdesi
18:18
Çarşamba'da AK Parti ve MHP'de Bayramlaşma AK Parti ve MHP Çarşamba İlçe Başkanlıklarında bayramlaşma programı yapıldı.
16:06
AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç'tan Bayram Ziyareti Kılıç, AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığındaki bayramlaşma törenine katıldı.
10:41
Ihlamur Konağı Yaşlı Yaşam Merkezi Hizmete Açıldı Yenimahalle Belediyesi tarafından huzurevi anlayışına yeni bir boyut kazandırmak amacıyla inşa edilen Ihlamur Konağı Yaşlı Yaşam Merkezi hizmete açıldı.
Ihlamur Konağı Yaşlı Yaşam Merkezi Hizmete Açıldı
12:03
Akyazı Mahallesi Modern Er Meydanına Kavuştu Asarcık ilçesi Akyazı Mahallesi güreş sahası yeniden düzenlendi.
11:38
Erciş Yeni Gençlik Merkezine Kavuşuyor Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Van’ın Erciş ilçesinde yaptırılan gençlik merkezinin yakında hizmete açılacağı bildirildi.
Erciş Yeni Gençlik Merkezine Kavuşuyor
16:41
Vali Aksoy'dan Samsun'a Veda Mesajı Diyarbakır Valiliğine atanan Aksoy: "Milli mücadelemizin başladığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk milletinin kurtuluşu ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden yolda ilk adımı attığı Samsun’da Valilik yapmanın onurunu, ben ve ailem yaşamımız boyunca şerefle taşıyacağız"
16:24
Diyarbakır'a Atanan Vali Aksoy'dan Samsun'a Veda Mesajı Son valiler kararnamesiyle Samsun’dan Diyarbakır Valiliği’ne atanan ve 21 Eylül 2014 Pazar günü saat 14.00’te Valilik önünde düzenlenecek olan uğurlama töreninin ardından şehirden ayrılacak olan Vali Hüseyin Aksoy, bir veda mesajı yayımladı.
Diyarbakır'a Atanan Vali Aksoy'dan Samsun'a Veda Mesajı
15:08
Uçak ve Uzay Mühendisliği Bölümünün İlk Öğrencileri Çiçeklerle Karşılandı Samsun’un 19 Mayıs ilçesi Ballıca Kampüsü'nde yapımı tamamlanan Hava ve Uzay Bilimleri Fakültesi, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ilk öğrencilerini aldı.
Uçak ve Uzay Mühendisliği Bölümünün İlk Öğrencileri Çiçeklerle Karşılandı
13:24
Olimpiyat Hazırlık Merkezleri'nin Kapatılacağı İddiası Ercan ATA - ANKARA / DHA Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın iddialı projelerinden Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri'nin (TOHM) kapatılacağı iddia edildi.
20:01
Aksoy: 4 Yılı Aşan Süreçte Samsun'u Kalkındırmak İçin Çalıştık Diyarbakır Valiliğine atanan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, "Samsun'da önemli projeleri hayata geçirmek için gayret gösterdik" dedi.
Aksoy: 4 Yılı Aşan Süreçte Samsun'u Kalkındırmak İçin Çalıştık
18:53
Vali Aksoy: Diyarbakır'a Atanmam Sorumluluğumu Artırdı Diyarbakır Valiliğine atanan Aksoy, belirli hassasiyetlerin olduğu bir dönemde böyle bir göreve layık görülmesinin sorumluluğunu daha da üst noktalara taşıdığını söyledi.
18:18
Valiler Kararnamesi Diyarbakır Valiliğine atanan Samsun Valisi Aksoy: "Samsun'da önemli projeleri hayata geçirmek için gayret gösterdik"
18:08
Vali Aksoy: "Bize Olan Güveni Boşa Çıkartmayacağız" Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, çözüm süreci içersinde belirli hassasiyetlerin olduğu bir dönemde Diyarbakır’a atanmış olmanın kendilerinin sorumluluğunu daha da üst noktalara taşıdığını belirterek, “Bu noktada bize olan güveni boşa çıkartmadan elimizden geldiğince üstün gayretle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Vali Aksoy: 'Bize Olan Güveni Boşa Çıkartmayacağız'
14:00
19 Mayıs'ta İmam Hatip Lisesi Yapılıyor Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde 32 derslikli imam hatip lisesi inşaatı başladı.
00:19
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi.
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon...
23:40
Çankaya Köşkünde Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon Gerçekleşti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkünde resepsiyon verdi.
12:10
Suat Kılıç Bafra'da İncelemelerde Bulundu AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Bafra’ya kendi bakanlığı zamanında yapılan spor komplekslerinde incelemelerde bulundu.
Suat Kılıç Bafra'da İncelemelerde Bulundu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:30:55. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SUAT KILIÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]