SON DAKİKA SUAT KİLİC HABERLERİ

Son Dakika Suat Kilic Haberleri

 • 08:54Rektör Kılıç, Engelli Çocukları Bulunan Aileyi Ziyaret EttiRektör Kılıç, Engelli Çocukları Bulunan Aileyi Ziyaret EttiNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Ramazan ayı ziyaretleri kapsamında engelli çocukları bulunan bir aileyi ziyaret etti.
 • 14:04Kılıç Şehreküstü Konakları'nda İftarını AçtıKılıç Şehreküstü Konakları'nda İftarını AçtıAK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ve Şahinbey Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte Şehreküstü Konakları’ndaki iftarlarını açtılar.
 • 18:33Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, milli halterci Nurcan Taylan'ın biyolojik pasaportunda "yasaklı madde" tespit edilmesine ilişkin, "Dopingle yakalanırsanız bunun cezasını sonuna kadar çekersiniz.
 • 18:21Samsun Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Samsun Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Bakan Kılıç, halterci Nurcan Taylan ile ilgili konuştu: Sporcularımızın bu tip olumsuzlukla anılmasını istemeyizGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, pasaportunda yasaklı madde tespit edilen halterci Nurcan Taylan ile ilgili bir soruya, "Biz tabi ki kendi sporcularımızın bu tip olumsuzlukla anılmasını istemeyiz ve tabi ki bu tip bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmak da istemeyiz" dedi.
 • 17:27Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu: Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu: Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, pasaportunda yasaklı madde tespit edilen halterci Nurcan Taylan ile ilgili bir soruya, "Biz tabi ki kendi sporcularımızın bu tip olumsuzlukla anılmasını istemeyiz ve tabi ki bu tip bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmak da istemeyiz" dedi.
 • 13:14Menemen Belediyespor'da Suat Kaya HızlıSpor Toto 2'nci Ligi ekiplerinden Menemen Belediyespor'un teknik direktörü Suat Kaya, görev gelir gelmez transferde taarruza kalktı.
 • 04:13Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gençlik İftarındaGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gençlik İftarındaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Kılıç'ın gençlerle tokalaşması Bakan Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Ülkesinin birliğini, beraberliğini bölmeye çalışanlar bunun karşısındaki en büyük duruşu bizden görecekler" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ülkesinin birliğini, beraberliğini bölmeye çalışanlar bunun karşısındaki en büyük duruşu bizden görecekler.
 • 03:01Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ülkesinin birliğini, beraberliğini bölmeye çalışanlar bunun karşısındaki en büyük duruşu bizden görecekler.
 • 22:24Kılıç: 'Cameron'un İstifası Türkiye'deki Siyasi Parti Genel Başkanlarına Örnek Olmalı' - SamsunKılıç: 'Cameron'un İstifası Türkiye'deki Siyasi Parti Genel Başkanlarına Örnek Olmalı' - SamsunGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Alaçam ilçe danışma kurulu toplantısı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın açıklamaları Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Türkiye'de 7 seçim kaybeden siyasi parti genel başkanları var. 'Şu kadar oy alamazsam bırakacağım' diyenler var. Şimdi çıkıp bize siyaset dersi vermeye çalışanlar, önce gitsinler de kendi genel başkanlarına söylesinler bu durumu" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de 7 seçim kaybeden siyasi parti genel başkanları var. 'Şu kadar oy alamazsam bırakacağım' diyenler var. Şimdi çıkıp bize siyaset dersi vermeye çalışanlar, önce gitsinler de kendi genel başkanlarına söylesinler bu durumu." dedi.
 • 21:49Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de 7 seçim kaybeden siyasi parti genel başkanları var. 'Şu kadar oy alamazsam bırakacağım' diyenler var. Şimdi çıkıp bize siyaset dersi vermeye çalışanlar, önce gitsinlerde kendi genel başkanlarına söylesinler bu durumu." dedi.
 • 21:34Bakan Kılıç, İftarını Alaçam'da AçtıBakan Kılıç, İftarını Alaçam'da AçtıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Alaçam Belediyesi’nin düzenlediği iftar programına katıldı.
 • 20:36Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "7 Seçim Kaybeden Parti Genel Başkanları Var"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, kendilerine siyaset dersi verenlerin kendi genel başkanlarına bakması gerektiğini söyledi.
 • 17:34Çorum Valisi Necmeddin Kılıç: PKK'lılar Döktükleri Kanda BoğulacakÇorum Valisi Necmeddin Kılıç: PKK'lılar Döktükleri Kanda BoğulacakÇorum Valisi Necmeddin Kılıç, "PKK'lı teröristler Türk devletinden öyle bir tokat yiyor ki, yerin yedi kat dipleri dahi onlara yetmeyecek.
 • 13:23Sp'li Kılıç: AB'nin Türkiye'yi Müslüman Olduğu İçin Almadığını Yeni mi AnladınızSp'li Kılıç: AB'nin Türkiye'yi Müslüman Olduğu İçin Almadığını Yeni mi AnladınızSaadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, "Ey AB siz bizi halkımız Müslüman olduğu için kabul etmiyorsunuz" sözlerini hatırlatarak, "İyi de Sayın Cumhurbaşkanı, el insaf. AB'nin Türkiye'yi Müslüman olduğu için almadığını sağır sultan biliyor da siz yeni mi anladınız?" dedi.
 • 09:03Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da İhtiyaç Sahibi Aileleri Ziyaret EttiBakan Çağatay Kılıç Samsun'da İhtiyaç Sahibi Aileleri Ziyaret EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek dertlerine ortak oldu.
 • 07:35Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Sahur Programına KatıldıGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Sahur Programına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftar programından detaylar Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: -"Türkiye'de tüm vatandaşlarımızın eşit olduğu, birinci sınıf vatandaş olduğu bir ülkede sanki belli bazı kesimlere karşı bir ayrımılık varmış gibi göstermeye çalışan içimizdeki hainler ve onların uluslararası iş birlikçileri, bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de tüm vatandaşlarımızın eşit olduğu, birinci sınıf vatandaş olduğu bir ülkede sanki belli bazı kesimlere karşı bir ayrımılık varmış gibi göstermeye çalışan içimizdeki hainler ve onların uluslararası iş birlikçileri, bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır.
 • 04:17Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de tüm vatandaşlarımızın eşit olduğu, birinci sınıf vatandaş olduğu bir ülkede sanki belli bazı kesimlere karşı bir ayrımılık varmış gibi göstermeye çalışan içimizdeki hainler ve onların uluslararası iş birlikçileri, bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır.
 • 00:02Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: '2023, 2053 ve 2071 Hedeflerimize Hep Beraber El Ele Kol Kola...Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: '2023, 2053 ve 2071 Hedeflerimize Hep Beraber El Ele Kol Kola...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın karşılanması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın vatandaşlarla selamlaşması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç iftar programına katılması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "İnşallah birliğimiz ve beraberliğimiz daim olacak.
 • 22:41Bakan Kılıç: 2023, 2053 ve 2071 Hedeflerimize Hep Beraber YürüyeceğizBakan Kılıç: 2023, 2053 ve 2071 Hedeflerimize Hep Beraber YürüyeceğizGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ülkemizin birlik ve beraberliği için ortaya koyduğumuz mücadeleden bir an olsun sapmayacağız. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize hep beraber el ele kol kola yürüyeceğiz" dedi.
 • 22:05Bakan Kılıç Kavak'ta Binlerce Kişi ile İftar YaptıBakan Kılıç Kavak'ta Binlerce Kişi ile İftar YaptıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ülkemizin birliği için ortaya koyduğumuz mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.
 • 22:02Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "İnşallah birliğimiz ve beraberliğimiz daim olacak.
 • 15:07Maltepe Belediye Başkanı Kılıç, Anıtkabir'i Ziyaret Ettiİstanbul Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) hayata geçirdiği “Kılcal Damar Örgütlenme Modeli” kapsamında yapılan çalışmalara katılan CHP Maltepe İlçe Örgütü’ne üye 100 kişi ile Anıtkabir’i ziyaret etti.
 • 14:17Kılıç, Güven TazelediKılıç, Güven TazelediTÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu’nda (BYK) seçim yapıldı.
 • 10:33Rektör Adayı Şeref Kılıç, Basınla Bir Araya GeldiRektör Adayı Şeref Kılıç, Basınla Bir Araya Geldi26 Temmuz’da yapılacak Rektör Adayı Belirleme Seçimlerinde Ardahan Üniversitesi Rektörlüğüne aday olan Prof. Dr. Şeref Kılıç basın mensupları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 18:28Bakan Kılıç Beyoğlu Belediyesini Ziyaret EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan’ı makamında ziyaret etti.
 • 14:24Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, A Milli Futbol Takımı'nın 2016 Avrupa Şampiyonası'na (EURO 2016) katılmasının bile başlı başına bir başarı olduğunu söyledi.
 • 22:23Bakan Kılıç: Milli Takımın Euro 2016'ya Katılmış Olması Bir BaşarıdırBakan Kılıç: Milli Takımın Euro 2016'ya Katılmış Olması Bir BaşarıdırGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, A Milli Takım'ın Avrupa Futbol Şampiyonası D Grubu'nda oynayacağı Çek Cumhuriyeti maçı öncesi açıklamalarda bulundu.
 • 15:12Tısiad Genel Başkanı Kılıç AçıklamasıTürkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, Irak pazarının çok önemli olduğunu ve bundan sonra bu pazarda paylarının artırılması için hükümetle hareket ederek dış ticaret hacmini yükseltmeye çalışacaklarını ifade etti.
 • 17:14Menemen Belediyespor'da Dinçel'in Yerine Suat Kaya(Yeniden)Menemen Belediyespor'da Dinçel'in Yerine Suat Kaya(Yeniden)İkinci Lig takımlarından Menemen Belediyespor, teknik direktörü Selahattin Dinçel'le yolları ayırdı, takımın başına da geçen yıl Bucaspor'u çalıştıran Suat Kaya'yı getirdi.
 • 15:51Menemen Belediyespor'da Dinçel'in Yerine Suat Kaya GeldiSpor Toto 2'nci Ligi ekiplerinden Menemen Belediyespor'un yönetimi, teknik direktörü Selahattin Dinçel'le yolunu ayırırken geçen sezon Bucaspor'u çalıştıran Suat Kaya ile anlaştı.
 • 14:30Rektör Kılıç, Özel İnsanlar ve Aileleriyle İftar Yemeğinde Biraya GeldiRektör Kılıç, Özel İnsanlar ve Aileleriyle İftar Yemeğinde Biraya GeldiNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Derneği tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.
 • 13:58Kılıç Üreticileri "Dönem" Dizilerinden MemnunBURSA(AA) - BATUHAN ATİK - Türkiye ve yurt dışındaki bazı ülkelerde ilgiyle izlenen dönem dizileri, Osmanlı kılıcı, kama ve hançere olan talebi artırınca üreticiler, siparişleri yetiştirmekte zorlanır hale geldi.
 • 10:17Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğizİnşallah futbolcu kardeşlerimiz göğüslerindeki ay-yıldızın hakkını vererek oynayacaklarGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2016'daki durumuyla ilgili olarak, İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğiz dedi.
 • 10:17Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğizİnşallah futbolcu kardeşlerimiz göğüslerindeki ay-yıldızın hakkını vererek oynayacaklarGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2016'daki durumuyla ilgili olarak, İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğiz dedi.
 • 09:55Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç: İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2016'daki durumuyla ilgili olarak, "İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğiz" dedi.
 • 04:17Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Almanya'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Almanya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Kılıç'ın açıklamaları Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Almanya'da Kılıç: "Bir çok farklı unsur bir araya gelerek milli takımın Fransa'daki Avrupa Şampiyonası'nda yer almasında vesile oldu.