18:2400
SON DAKİKA SUDAN HABERLERİ

Son Dakika Sudan Haberleri

   

  Fransa'da Kaçak Göçmen Krizi

  Liman kenti Calais'de ek güvenlik önlemleri alındı FN Lideri Le Pen, hükümeti eleştirdi. (Bugün 16:13)

   

  Silifke'de Hurmalar, Kuşlar Yemesin Diye Çuvalla Korunuyor

  Silifke'de Hurmalar, Kuşlar Yemesin Diye Çuvalla Korunuyor

  Silifke'deki vatandaşlar evlerinin önünde yetiştirdikleri hurma ağaçlarının olgunlaşma dönemindeki meyvelerini, kuşların verdiği zarardan korumak için çuvallarla koruyor. (Bugün 13:57)

   

  Mardin' A'dan Z'ye Değişecek!

  Mardin' A'dan Z'ye Değişecek!

  Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk Mardin'i A'dan Z'ye değiştireceklerini ve ilk etapta kentsel dönüşümü temel alacaklarını belirtti. (Bugün 12:37)

   

  Mısır'da Cin Çıkartma Turizmi

  Mısır'ın geleneksel ruh ve cin çıkartma seansları, günümüzde eğlence ve turizm amaçlı kullanılıyor. (Dün 11:43)

   

  Trakya Tarımdan Gürcistan'a 175 Ton Buğday Tohumu

  Trakya Tarımdan Gürcistan'a 175 Ton Buğday Tohumu

  Trakya Tarım tarafından Tekirdağ'da üretilen ıslah edilmiş tohumluk buğdayın 175 tonu Gürcistan'a törenle uğurlandı. (Dün 11:11)

   

  Kimse Yok Mu'ya Yasak Yetimleri Vuruyor

  Kimse Yok Mu'ya Yasak Yetimleri Vuruyor

  Bakanlar Kurulu kararıyla izinsiz yardım toplama yetkisi elinden alınan, SMS’le yardım toplamasına da izin verilmeyen Kimse Yok Mu Derneği, 7 kıtada 60 bine yakın yetime yardım eli uzatıyor. (Dün 10:52)

   

  Güney Sudan'da Çözüm Süreci

  IGAD liderleri, "Güney Sudan krizi"ne çözümüne ilişkin yapılması planlanan görüşmeler için başkent Cuba'da bir araya geldi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Çin'de Geçen Yıl 2400 Kişi İdam Edildi

  Çin'de Geçen Yıl 2400 Kişi İdam Edildi

  İdamların devlet sırrı olduğu Çin’de, geçen yıl idam edilenlerin sayısının en az 2400 olduğu tahmin ediliyor. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  3 Genç Kız, IŞİD'e Katılmak İstedikleri Gerekçesiyle Gözaltına Alındı

  17 Ekimden beri kayıp olan Somali ve Sudan asıllı Amerikan vatandaşı 3 genç kız, FBI tarafından IŞİD'e katılmak istedikleri gerekçesiyle gözaltına alındı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Üç Genç Kız Işid'e Katılacaktı

  Üç Genç Kız Işid'e Katılacaktı

  Türkiye üzerinden Suriye'ye geçip cihatçılara katılmayı amaçlayan üç ABD'li genç kız Almanya'da yakalandı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  IŞİD'e Katılmak İçin Evden Kaçan ABD'li Genç Kızlar Yakalandı!

  IŞİD'e Katılmak İçin Evden Kaçan ABD'li Genç Kızlar Yakalandı!

  IŞİD'e katılmak için Suriye'ye gitmek isteyen, yaşları 18'in altında ABD'li 3 genç kız Almanya'da yakalandı. Kızlar Suriye'ye Türkiye üzerinden gideceklerdi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Almanya'da Gözaltına Alınan Gençler

  IŞİD'e katılmak istedikleri iddia edilen gençler, ABD'ye gönderildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Bursa Şehir Logosu Görkemli Bir Toplantıyla Tanıtıldı

  Tarihi Çarşı, Hanlar Bölgesi, Cumalıkızık ve Sultan Külliyelerinin UNESCO Dünya Mirası Listesine girmesiyle dünyanın dikkatini üstüne çeken Bursa, şehir logosuyla göz doldurdu. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Bursa'nın Yeni Logosu Tanıtıldı

  Bursa'nın Yeni Logosu Tanıtıldı

  Hanlar Bölgesi, Sultan Külliyeleri ve Cumalıkızık köyünün UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne girmeyi başaran ve Avrupa Tarihi Termal Kentler Birliği'ne Türkiye'den kabul edilen ilk ve tek şehir olan Bursa'nın yeni şehir logosu törenle tanıtıldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Siski Su Kesintilerinden Dolayı Açıklama Yaptı

  Siski Su Kesintilerinden Dolayı Açıklama Yaptı

  Siirt Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi (SİSKİ),şehirde yaşanan su kesintisinin,Kezer Regülatörünün yapımındaki eksikliklerden kaynaklandığını duyurdu. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Küçük Uydu Tasarım ve Mühendislik Çalıştayı

  Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ve İslam Ülkeleri Uzay Bilim ve Teknolojileri Ağı'nın (ISNET) ortaklaşa düzenlediği, Küçük Uydu Tasarım ve Mühendislik Çalıştayı Ankara'da gerçekleştirildi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

 • İtalyan Basını: Goran Pandev İtalya'ya Dönecek

  İtalyan Basını: Goran Pandev İtalya'ya Dönecek İtalyan basını, Galatasaray - Dortmund maçında taraftarların ıslıkladığı Pandev'in İtalya'ya döneceğini, Sampdoria ve Fiorentina'nın Makedon futbolcuyu istediğini yazdı.

 • Mahkemeden Flaş Uzan Kararı

  Mahkemeden Flaş Uzan Kararı Uzanların Dubai Bankası'nda bulunan 30 milyon dolarlık nakit parasının dondurulması için New York'ta açtığı davada mahkeme; paranın dondurulamayacağına hükmetti.

 • Daugavpils'e Şike Soruşturması Başladı

  Daugavpils'e Şike Soruşturması Başladı Letonya polisi, Daugavpils'in 2 futbolcusunu ve 2 yöneticisini Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Elfsborg maçında şike yaptıkları gerekçesiyle gözaltına aldı.

[Hata Bildir]
24.10.2014 18:24:45. #1.11#