06:0000
SON DAKİKA ŞÜKRÜ AYALAN HABERLERİ

Son Dakika Şükrü Ayalan Haberleri


ŞÜKRÜ AYALAN

Şükrü Ayalan, 1 Temmuz 1963'te Tokat'ta doğdu. Babasının adı Ahmet Hamdi, annesinin adı Cemile'dir. Tıp Doktoru; Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Psikiyatri İhtisasını Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniğinde Asistan... Devamı

  Tokat'ta Uğur Işılak Konseri

  Tokat'ta Uğur Işılak Konseri

  AK Parti'nin seçim müzikleriyle gündeme gelen Uğur Işılak, Tokat'ta düzenlenen konsere katıldı. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Tokat'ta Uğur Işılak Coşkusu

  Tokat'ta Uğur Işılak Coşkusu

  Ünlü sanatçı Uğur Işılak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın artık kendileri için bir parti adamı olmadığını ifade ederek, “Öncelikle bizim için dava ve sevda adamıdır Recep Tayyip Erdoğan. Ondan dolayı bu millet onu çok seviyor, tutuyor” dedi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Eroğlu: 'Vizyoner Projelerle Tokat'ı Şaha Kaldıracağız'

  Eroğlu: "Vizyoner Projelerle Tokat'ı Şaha Kaldıracağız"

  AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, Tokat’ı vizyoner projelerle şaha kaldıracaklarını söyledi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Tokat'ta AK Parti'den AA'ya Ziyaret

  AK Parti Tokat Milletvekili Ayalan ve Belediye Başkan Adayı Eroğlu, Anadolu Ajansı Tokat Bürosunu ziyaret etti. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akman -

  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, "12 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye'ye kazandırılan okullar, adalet sarayları, barajlar, hızlı trenler, üniversiteler ve daha nice hizmetler, milletimiz için gurur vesilesi olmuştur" dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Bakan Yardımcısı Akman Tokat'ta

  Bakan Yardımcısı Akman Tokat'ta

  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, "Havaalanı, köprü ve Kanal İstanbul projesi ile dış düşmanlar adeta ayağa kalktı." dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akman Açıklaması

  "12 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye'ye kazandırılan okullar, adalet sarayları, barajlar, hızlı trenler, üniversiteler ve daha nice hizmetler, milletimiz için gurur vesilesi olmuştur" (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Eroğlu: 'Belediyeciliği Başbakanımızdan Öğrendik'

  Eroğlu: "Belediyeciliği Başbakanımızdan Öğrendik"

  AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, AK Belediyeciliğin marka belediyecilik olduğunu belirterek, “Biz belediyeciliği Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan gördük, ondan öğrendik” dedi. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Eroğlu'dan 'Kirli Oyunları Bozun' Çağrısı

  Eroğlu'dan "Kirli Oyunları Bozun" Çağrısı

  AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, “Kardeşlerim, Türkiye ve Tokat üzerindeki bu oyunları oylarınızla siz bozun. Montaj kasetlerin, yalan ve iftiranın kol gezdiği bu siyasi kirliliği, 30 Mart’ta vereceğiniz destekle siz temizleyin” dedi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Tokat Psikiyatri Hastanesi'nde Geri Sayım

  Tokat Psikiyatri Hastanesi'nde Geri Sayım

  AK Parti Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan, Psikiyatri Hastanesi'nin ekim ayında açılmasını hedeflediklerini söyledi. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Tarihi Köprünün Yükü Hafifleyecek

  Tarihi Köprünün Yükü Hafifleyecek

  Tokat'ın Niksar ilçesindeki tarihi Talazan Köprüsü'nün ağır vasıtaların geçişine uygun olmaması nedeni ile yeni bir köprü yapılacağı bildirildi. (19 Temmuz 2013 Cuma )

   

  Edirne Tem Pazarkule Bağlantı Yolu Temel Atma Töreni

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "AK Parti diyor ki; millete verdiğiniz sözü yerine getirmenin zamanı gelmiştir. Hiç bir yere kaçmayın, kaçtığınız yere kadar kovalayacağız. Anayasayı isterseniz sizle yapacağız, isterseniz seçim meydanlarında milletle yapacağız" (14 Temmuz 2013 Pazar )

   

  Milletvekillerinin Devamsızlık Karnesi

  Milletvekillerinin Devamsızlık Karnesi

  BDP'li Türk mazeret bildirerek 19 birleşime katılmazken, BDP'li Kürkçü 11 kez, BDP'li Tuncel de 10 kez Genel Kurul çalışmalarına katılmadı. (01 Haziran 2013 Cumartesi )

   

 

  Bakan Bayraktar: 'Evlerinize Check-Up Yaptırın'

  Bakan Bayraktar: "Evlerinize Check-Up Yaptırın"

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Türkiye'de fay hattı üzerinde olan 20 şehrin sıkıntılı olduğunu ifade ederek, "Nasıl ki kendimize check-up yaptırıyoruz, evlerimizden de en ufak bir şüphemiz varsa check-up yaptıracağız" dedi. (24 Mayıs 2013 Cuma )

   

  Bakan Bayraktar'dan Suriye Sınırına Duvar Değerlendirmesi

  Bakan Bayraktar'dan Suriye Sınırına Duvar Değerlendirmesi

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Suriye sınırına sadece duvar değil güvenlik açısından başka çalışmalarında olduğunu söyledi. (24 Mayıs 2013 Cuma )

   

Manşet Haberleri