SON DAKİKA ŞÜKRÜ AYALAN HABERLERİ

Son Dakika Şükrü Ayalan Haberleri


ŞÜKRÜ AYALAN

Şükrü Ayalan, 1 Temmuz 1963'te Tokat'ta doğdu. Babasının adı Ahmet Hamdi, annesinin adı Cemile'dir. Tıp Doktoru; Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Psikiyatri İhtisasını Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniğinde Asistan... Devamı

15:40
Turhal'a Fen Lisesi Açıldı Tokat'ın Turhal ilçesindeki Şeker Anadolu Öğretmen Lisesinin yerine Turhal Şeker Fen Lisesinin açıldığı belirtildi.
14:41
Turhal'a Fen Lisesi Müjdesi Turhal Kaymakamı Kadiroğlu, Turhal Fen Lisesinin 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında öğrenci alımı yaparak eğitime başlayacağı müjdesini verdi.
Turhal'a Fen Lisesi Müjdesi
19:41
Bakan Bozdağ: "Ortada Çatı Yok, Bunlar Çatıya Aday Arıyor" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde muhalefeti eleştirerek, “Çatı adayı arıyorlar ya da çatıya aday arıyorlar.
Bakan Bozdağ: 'Ortada Çatı Yok, Bunlar Çatıya Aday Arıyor'
11:44
Tokat Valisi Taşkesen Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi Tokat Ticaret ve Sanayi Odası ile Tokat Belediyesinin ortaklığında, Vali Mustafa Taşkesen için veda yemeği düzenlendi.
Tokat Valisi Taşkesen Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi
17:58
AK Parti Tokat Milletvekili Ayalan, Turhal Belediyesini Ziyaret Etti AK Parti Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler'i ziyaret etti.
AK Parti Tokat Milletvekili Ayalan, Turhal Belediyesini Ziyaret Etti
17:35
Tokat' Ta Güreş Sporuna Dev Yatırım Tokat’ta şampiyon güreşçilerin yetişmesi amacıyla yaklaşık 1 milyon TL'ye mal olacak olan “Güreş Antrenman ve Kondisyon Salonu” inşaatına başlandı.
Tokat' Ta Güreş Sporuna Dev Yatırım
04:51
AK Parti'nin Tüm İlçeleri ile Beraber Aldığı 5 Şehir AK Parti; Ordu, Sakarya, Kocaeli, Tokat ve Düzce'de il merkezi ve tüm ilçeleri kazandı.
AK Parti'nin Tüm İlçeleri ile Beraber Aldığı 5 Şehir
01:29
AK Parti Tokat'ta 12'den Vurdu Tokat’ta resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti merkezle birlikte 11 ilçede seçimi kazandı.
AK Parti Tokat'ta 12'den Vurdu
00:01
Tokat'ta Uğur Işılak Konseri AK Parti'nin seçim kampanyası müziklerini de hazırlayan sanatçı Uğur Işılak, Tokat'ta konser verdi.
Tokat'ta Uğur Işılak Konseri
23:18
Tokat'ta Uğur Işılak Konseri AK Parti'nin seçim müzikleriyle gündeme gelen Uğur Işılak, Tokat'ta düzenlenen konsere katıldı.
Tokat'ta Uğur Işılak Konseri
23:14
Tokat'ta Uğur Işılak Coşkusu Ünlü sanatçı Uğur Işılak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın artık kendileri için bir parti adamı olmadığını ifade ederek, “Öncelikle bizim için dava ve sevda adamıdır Recep Tayyip Erdoğan. Ondan dolayı bu millet onu çok seviyor, tutuyor” dedi.
Tokat'ta Uğur Işılak Coşkusu
14:42
Eroğlu: "Vizyoner Projelerle Tokat'ı Şaha Kaldıracağız" AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, Tokat’ı vizyoner projelerle şaha kaldıracaklarını söyledi.
Eroğlu: 'Vizyoner Projelerle Tokat'ı Şaha Kaldıracağız'
11:39
Tokat'ta AK Parti'den AA'ya Ziyaret AK Parti Tokat Milletvekili Ayalan ve Belediye Başkan Adayı Eroğlu, Anadolu Ajansı Tokat Bürosunu ziyaret etti.
16:33
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akman - Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, "12 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye'ye kazandırılan okullar, adalet sarayları, barajlar, hızlı trenler, üniversiteler ve daha nice hizmetler, milletimiz için gurur vesilesi olmuştur" dedi.
15:51
Bakan Yardımcısı Akman Tokat'ta Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, "Havaalanı, köprü ve Kanal İstanbul projesi ile dış düşmanlar adeta ayağa kalktı." dedi.
Bakan Yardımcısı Akman Tokat'ta
15:40
Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akman Açıklaması "12 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye'ye kazandırılan okullar, adalet sarayları, barajlar, hızlı trenler, üniversiteler ve daha nice hizmetler, milletimiz için gurur vesilesi olmuştur"
14:34
Eroğlu: "Belediyeciliği Başbakanımızdan Öğrendik" AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, AK Belediyeciliğin marka belediyecilik olduğunu belirterek, “Biz belediyeciliği Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan gördük, ondan öğrendik” dedi.
Eroğlu: 'Belediyeciliği Başbakanımızdan Öğrendik'
14:41
Eroğlu'dan "Kirli Oyunları Bozun" Çağrısı AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, “Kardeşlerim, Türkiye ve Tokat üzerindeki bu oyunları oylarınızla siz bozun. Montaj kasetlerin, yalan ve iftiranın kol gezdiği bu siyasi kirliliği, 30 Mart’ta vereceğiniz destekle siz temizleyin” dedi.
Eroğlu'dan 'Kirli Oyunları Bozun' Çağrısı
13:25
Bakan Bozdağ: "Bugün Tahliyeler Olabilir" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Anayasa Mahkemesi’nin eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’la ilgili kararını değerlendirerek, bugün belki bu kanun gereği tahliyeler olabileceğini söyledi.
Bakan Bozdağ: 'Bugün Tahliyeler Olabilir'
12:17
Bakan Yardımcısı Kafkas'ı Kızdıran Sunum Tokat'ta sağlıkta yapılan istişare toplantısına katılan Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Sağlık İl Müdürü Sadettin Yazıcı tarafından yapılan sunum sırasında araya girerek tepki gösterdi.
Bakan Yardımcısı Kafkas'ı Kızdıran Sunum
22:03
Bakan Çavuşoğlu: İnternet Düzenlemesi AİHM'ye Uygun Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, internet düzenlemesinin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin verdiği karara uygun olduğunu söyledi.
Bakan Çavuşoğlu: İnternet Düzenlemesi AİHM'ye Uygun
17:13
Bakan Cavuşoğlu: "30 Martta 'Tokat' Vurmaya Hazır Mıyız?" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, “30 Mart akşamı milletin egemenliğinin üstüne vesayet koymak isteyenlere cevap vermeye, onlara Tokat’ın sesi ile Tokat vurmaya hazır mıyız?” dedi.
Bakan Cavuşoğlu: '30 Martta 'Tokat' Vurmaya Hazır Mıyız?'
14:13
Bakan Çavuşoğlu: "İnternet Düzenlemesi AİHM'nin Verdiği Karara Uygun" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, internet düzenlemesinin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) verdiği karara uygun olduğunu söyledi.
Bakan Çavuşoğlu: 'İnternet Düzenlemesi AİHM'nin Verdiği Karara Uygun'
13:22
Bakan Çavuşoğlu: Türkiye'yi Dışarıya Şikayet Etme Meraklısı Arttı Avrupa BİRLİĞİ (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, yeni internet düzenlemesine ilişkin AB Komisyonu Genişlemeden Sorumlu Üyesi Stefan Füle'nin sözcüsü Peter Stano'nun açıklamalarına ilişkin, "Merak ediyorlarsa bize sorsunlar, bizden bilgi aldıktan sonra açıklama yapsınlar.
Bakan Çavuşoğlu: Türkiye'yi Dışarıya Şikayet Etme Meraklısı Arttı
09:01
Beşiktaşlı Vekiller, Kulüp Başkanı Orman ile Buluşacak Beşiktaş'ın yalnız olmadığını göstermek isteyen 66 milletvekili, kulüp başkanı Fikret Orman ile Ankara'da akşam yemeğinde bir araya gelecek.
Beşiktaşlı Vekiller, Kulüp Başkanı Orman ile Buluşacak
09:00
Beşiktaşlı Vekiller Kulüp Başkanı Orman İle Buluşacak Beşiktaş'a gören Milletvekilleri Beşiktaş'ın yalnız olmadığını göstermek için kulüp başkanı Fikret Orman ile Ankara'da bir yemekte bir araya gelecek.
Beşiktaşlı Vekiller Kulüp Başkanı Orman İle Buluşacak
15:48
Bakan Eroğlu, Turhal'da Kule Açılışını Yapacak Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Tokat'ın Turhal ilçesinde kule açılışını yaparak, Turhal Barajı temelini atma törenine katılacak.
Bakan Eroğlu, Turhal'da Kule Açılışını Yapacak
17:32
Tokat Psikiyatri Hastanesi'nde Geri Sayım AK Parti Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan, Psikiyatri Hastanesi'nin ekim ayında açılmasını hedeflediklerini söyledi.
Tokat Psikiyatri Hastanesi'nde Geri Sayım
18:24
Tarihi Köprünün Yükü Hafifleyecek Tokat'ın Niksar ilçesindeki tarihi Talazan Köprüsü'nün ağır vasıtaların geçişine uygun olmaması nedeni ile yeni bir köprü yapılacağı bildirildi.
Tarihi Köprünün Yükü Hafifleyecek
19:48
Edirne Tem Pazarkule Bağlantı Yolu Temel Atma Töreni Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "AK Parti diyor ki; millete verdiğiniz sözü yerine getirmenin zamanı gelmiştir. Hiç bir yere kaçmayın, kaçtığınız yere kadar kovalayacağız. Anayasayı isterseniz sizle yapacağız, isterseniz seçim meydanlarında milletle yapacağız"
12:10
Milletvekillerinin Devamsızlık Karnesi BDP'li Türk mazeret bildirerek 19 birleşime katılmazken, BDP'li Kürkçü 11 kez, BDP'li Tuncel de 10 kez Genel Kurul çalışmalarına katılmadı.
Milletvekillerinin Devamsızlık Karnesi
22:02
Bakan Bayraktar: "Evlerinize Check-Up Yaptırın" Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Türkiye'de fay hattı üzerinde olan 20 şehrin sıkıntılı olduğunu ifade ederek, "Nasıl ki kendimize check-up yaptırıyoruz, evlerimizden de en ufak bir şüphemiz varsa check-up yaptıracağız" dedi.
Bakan Bayraktar: 'Evlerinize Check-Up Yaptırın'
13:45
Bakan Bayraktar'dan Suriye Sınırına Duvar Değerlendirmesi Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Suriye sınırına sadece duvar değil güvenlik açısından başka çalışmalarında olduğunu söyledi.
Bakan Bayraktar'dan Suriye Sınırına Duvar Değerlendirmesi
15:15
Ayalan: "Kamer Genç Tahrik Ediyor" AK Parti Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in insanları tahrik ettiğini söyledi.
Ayalan: 'Kamer Genç Tahrik Ediyor'
14:05
AK Parti Tokat İl Başkanı Eroğlu."Yaklaşık İki Ay İçerisinde Yüksek Güvenlikli Ruh ve Sinir... AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, "Yaklaşık iki ay içerisinde yüksek güvenlikli Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanemizin açılışını yapacağız" dedi.
AK Parti Tokat İl Başkanı Eroğlu.'Yaklaşık İki Ay İçerisinde Yüksek Güvenlikli Ruh ve Sinir...
14:19
AK Parti Niksar İlçe Başkanı Yıldız, Ankara'da Temaslarda Bulundu AK Parti Niksar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, Ankara'da çeşitli temaslarda bulundu.
19:40
Sağlık İçin Yasa Teklifi AK Parti Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan, sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde yaşanan sorunlar ve tereddütlerin giderilmesi amacıyla yasa teklifi hazırladı.
Sağlık İçin Yasa Teklifi
21:36
Tokat Bakan Yıldırım, Tokat'ta Çevre Yolunu Açtı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Tokat'ta yapımı tamamlanan çevre yolunu açtı.
Tokat Bakan Yıldırım, Tokat'ta Çevre Yolunu Açtı
18:42
32 Yıllık Hasrete Son Verdi Bakan Binali Yıldırım, Tokat Çevre Yolunun açılışını yaparak 32 yıllık hasrete son verdi.
32 Yıllık Hasrete Son Verdi
16:20
Tokat-Niksar Duble Yolu İhaleye Çıkıyor AK Parti Niksar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, Tokat-Niksar duble yolu ihalesinin Kasım ayının son günü yapılacağını söyledi.
Tokat-Niksar Duble Yolu İhaleye Çıkıyor
08:27
Kongrenin En Fazla Oy Alan İsmi Dün gerçekleştirilen 4. Olağan Büyük Kongre'de yapılan seçimlerde en fazla oyu Ali Babacan'ın aldığı ortaya çıktı.
Kongrenin En Fazla Oy Alan İsmi
18:44
Akp'de Mkyk Aday Liste: 21 İsim Liste Dışı Kaldı AKP'nin 4 AKP'nin 4.Olağan Kongresi Ankara Arena Spor Salonu'nda devam ediyor.
Akp'de Mkyk Aday Liste: 21 İsim Liste Dışı Kaldı
18:02
AK Parti 4. Olağan Büyük Kongresi AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu'na 21 isim ilk kez girerken, 29 kişi de partinin en üst karar alma organındaki yerini korudu.
17:50
AK Parti Mkyk'sına 4'ü Bakan 22 Yeni İsim Girdi AK Parti'yi 2013, 2014 ve 2015'te sırasıyla yerel seçimlere, cumhurbaşkanlığı seçimlerine ve genel seçimlere götürecek olan Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) belli oldu.50 asil üyenin yer aldığı listede 28 kişi yerini korurken, MKYK'ya 22 yeni...
AK Parti Mkyk'sına 4'ü Bakan 22 Yeni İsim Girdi
15:40
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Tokat'ta Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, yapımı tamamlanan Tokat Müzesi'nin açılışını yaptı.
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Tokat'ta
15:18
Evin Tek Oğlu Olan Şehide Gözyaşı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesindeki hain saldırıda şehit düşen 10 askerden Tokatlı er Uğur Sağdıç (20), gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
Evin Tek Oğlu Olan Şehide Gözyaşı
14:50
Turhal Şehidini Uğurladı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde şehit olan piyade er Uğur Sağdıç'ın cenazesi, Tokat'ın Turhal ilçesinde toprağa verildi.
Turhal Şehidini Uğurladı
14:31
Şehit Er Sağdıç'ı 5 Bin Kişi Uğurladı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan piyade er Uğur Sağdıç, Tokat'ın Turhal ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Şehit Er Sağdıç'ı 5 Bin Kişi Uğurladı
13:42
Şehitlerimizi Uğurluyoruz Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesindeki terör saldırısında şehit olan Er Uğur Sağdıç'ın cenazesi, Turhal ilçesinde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
12:39
AK Parti'li Ayalan'dan, CHP'li Düzgün'e Tepki AK Parti Tokat Milletvekili Şükrü Ayalan, CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün'ün açıklamalarını "talihsizlik" olarak değerlendirdi.
AK Parti'li Ayalan'dan, CHP'li Düzgün'e Tepki
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:16:46. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞÜKRÜ AYALAN HABERLERİ
[Hata Bildir]