13:1800
SON DAKİKA ŞÜKRÜ AYALAN HABERLERİ

Son Dakika Şükrü Ayalan Haberleri


ŞÜKRÜ AYALAN

Şükrü Ayalan, 1 Temmuz 1963'te Tokat'ta doğdu. Babasının adı Ahmet Hamdi, annesinin adı Cemile'dir. Tıp Doktoru; Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Psikiyatri İhtisasını Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniğinde Asistan... Devamı

   

  Turhal'a Fen Lisesi Açıldı

  Tokat'ın Turhal ilçesindeki Şeker Anadolu Öğretmen Lisesinin yerine Turhal Şeker Fen Lisesinin açıldığı belirtildi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Turhal'a Fen Lisesi Müjdesi

  Turhal'a Fen Lisesi Müjdesi

  Turhal Kaymakamı Kadiroğlu, Turhal Fen Lisesinin 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında öğrenci alımı yaparak eğitime başlayacağı müjdesini verdi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Bozdağ: 'Ortada Çatı Yok, Bunlar Çatıya Aday Arıyor'

  Bakan Bozdağ: "Ortada Çatı Yok, Bunlar Çatıya Aday Arıyor"

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde muhalefeti eleştirerek, “Çatı adayı arıyorlar ya da çatıya aday arıyorlar. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti'nin Tüm İlçeleri ile Beraber Aldığı 5 Şehir

  AK Parti'nin Tüm İlçeleri ile Beraber Aldığı 5 Şehir

  AK Parti; Ordu, Sakarya, Kocaeli, Tokat ve Düzce'de il merkezi ve tüm ilçeleri kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Tokat'ta 12'den Vurdu

  AK Parti Tokat'ta 12'den Vurdu

  Tokat’ta resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti merkezle birlikte 11 ilçede seçimi kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Tokat'ta Uğur Işılak Konseri

  Tokat'ta Uğur Işılak Konseri

  AK Parti'nin seçim kampanyası müziklerini de hazırlayan sanatçı Uğur Işılak, Tokat'ta konser verdi. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Tokat'ta Uğur Işılak Konseri

  Tokat'ta Uğur Işılak Konseri

  AK Parti'nin seçim müzikleriyle gündeme gelen Uğur Işılak, Tokat'ta düzenlenen konsere katıldı. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Tokat'ta Uğur Işılak Coşkusu

  Tokat'ta Uğur Işılak Coşkusu

  Ünlü sanatçı Uğur Işılak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın artık kendileri için bir parti adamı olmadığını ifade ederek, “Öncelikle bizim için dava ve sevda adamıdır Recep Tayyip Erdoğan. Ondan dolayı bu millet onu çok seviyor, tutuyor” dedi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Eroğlu: 'Vizyoner Projelerle Tokat'ı Şaha Kaldıracağız'

  Eroğlu: "Vizyoner Projelerle Tokat'ı Şaha Kaldıracağız"

  AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, Tokat’ı vizyoner projelerle şaha kaldıracaklarını söyledi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Tokat'ta AK Parti'den AA'ya Ziyaret

  AK Parti Tokat Milletvekili Ayalan ve Belediye Başkan Adayı Eroğlu, Anadolu Ajansı Tokat Bürosunu ziyaret etti. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akman -

  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, "12 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye'ye kazandırılan okullar, adalet sarayları, barajlar, hızlı trenler, üniversiteler ve daha nice hizmetler, milletimiz için gurur vesilesi olmuştur" dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Bakan Yardımcısı Akman Tokat'ta

  Bakan Yardımcısı Akman Tokat'ta

  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, "Havaalanı, köprü ve Kanal İstanbul projesi ile dış düşmanlar adeta ayağa kalktı." dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akman Açıklaması

  "12 yıllık AK Parti iktidarları döneminde Türkiye'ye kazandırılan okullar, adalet sarayları, barajlar, hızlı trenler, üniversiteler ve daha nice hizmetler, milletimiz için gurur vesilesi olmuştur" (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Eroğlu: 'Belediyeciliği Başbakanımızdan Öğrendik'

  Eroğlu: "Belediyeciliği Başbakanımızdan Öğrendik"

  AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, AK Belediyeciliğin marka belediyecilik olduğunu belirterek, “Biz belediyeciliği Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan gördük, ondan öğrendik” dedi. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Eroğlu'dan 'Kirli Oyunları Bozun' Çağrısı

  Eroğlu'dan "Kirli Oyunları Bozun" Çağrısı

  AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, “Kardeşlerim, Türkiye ve Tokat üzerindeki bu oyunları oylarınızla siz bozun. Montaj kasetlerin, yalan ve iftiranın kol gezdiği bu siyasi kirliliği, 30 Mart’ta vereceğiniz destekle siz temizleyin” dedi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Bozdağ: 'Bugün Tahliyeler Olabilir'

  Bakan Bozdağ: "Bugün Tahliyeler Olabilir"

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Anayasa Mahkemesi’nin eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’la ilgili kararını değerlendirerek, bugün belki bu kanun gereği tahliyeler olabileceğini söyledi. (07 Mart 2014 Cuma )

   

  Bakan Yardımcısı Kafkas'ı Kızdıran Sunum

  Bakan Yardımcısı Kafkas'ı Kızdıran Sunum

  Tokat'ta sağlıkta yapılan istişare toplantısına katılan Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Sağlık İl Müdürü Sadettin Yazıcı tarafından yapılan sunum sırasında araya girerek tepki gösterdi. (04 Mart 2014 Salı )

   

  Bakan Çavuşoğlu: İnternet Düzenlemesi AİHM'ye Uygun

  Bakan Çavuşoğlu: İnternet Düzenlemesi AİHM'ye Uygun

  Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, internet düzenlemesinin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin verdiği karara uygun olduğunu söyledi. (08 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Cavuşoğlu: '30 Martta 'Tokat' Vurmaya Hazır Mıyız?'

  Bakan Cavuşoğlu: "30 Martta 'Tokat' Vurmaya Hazır Mıyız?"

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, “30 Mart akşamı milletin egemenliğinin üstüne vesayet koymak isteyenlere cevap vermeye, onlara Tokat’ın sesi ile Tokat vurmaya hazır mıyız?” dedi. (08 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Çavuşoğlu: 'İnternet Düzenlemesi AİHM'nin Verdiği Karara Uygun'

  Bakan Çavuşoğlu: "İnternet Düzenlemesi AİHM'nin Verdiği Karara Uygun"

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, internet düzenlemesinin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) verdiği karara uygun olduğunu söyledi. (08 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Çavuşoğlu: Türkiye'yi Dışarıya Şikayet Etme Meraklısı Arttı

  Bakan Çavuşoğlu: Türkiye'yi Dışarıya Şikayet Etme Meraklısı Arttı

  Avrupa BİRLİĞİ (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, yeni internet düzenlemesine ilişkin AB Komisyonu Genişlemeden Sorumlu Üyesi Stefan Füle'nin sözcüsü Peter Stano'nun açıklamalarına ilişkin, "Merak ediyorlarsa bize sorsunlar, bizden bilgi aldıktan sonra açıklama yapsınlar. (08 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Beşiktaşlı Vekiller, Kulüp Başkanı Orman ile Buluşacak

  Beşiktaşlı Vekiller, Kulüp Başkanı Orman ile Buluşacak

  Beşiktaş'ın yalnız olmadığını göstermek isteyen 66 milletvekili, kulüp başkanı Fikret Orman ile Ankara'da akşam yemeğinde bir araya gelecek. (05 Aralık 2013 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 13:18:28. #1.13#