SON DAKİKA SUKRU AYALAN HABERLERİ

Son Dakika Sukru Ayalan Haberleri

  • 15:41Lice'de Şehit Olan Astsubay Şükrü Ceylan"In Cenaze NamazıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit yakınlarının gelişi Şehidin camiye getirilişi Yakınlarının tabuta sarılması Kadın askerin ağlaması Cenaze namazının kılınması Helallik istenmesi Şehidin cenazesinin top arabasında taşınması KIRIKKALE - Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında bölücü terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda şehit düşen 34 yaşındaki Astsubay Şükrü Ceylan'ın cenazesi, Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı.
  • 17:42Lice'de Şehit Olan Askerler Şükrü Ceylan ve Emrah Aytemiz İçin TörenLice'de Şehit Olan Askerler Şükrü Ceylan ve Emrah Aytemiz İçin TörenGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehitlerin naaşının getirilmesi Saygı duruşu Şehitlerin geçmişlerinin okunması Şehitlerin naaşının götürülmesi Diyarbakır'daki terör operasyonu Lice kırsalında devam eden operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Ceylan ve Jandarma Uzman Çavuş Aytemiz'in cenazeleri memleketlerine gönderildi Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki operasyonda şehit düşen Astsubay Üstçavuş Şükrü Ceylan ve Uzman Çavuş Emrah Aytemiz için Diyarbakır'da tören düzenlendi.
  • 16:52Şehit Astsubay Şükrü Ceylan'ın Baba EviŞehit Astsubay Şükrü Ceylan'ın Baba EviDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında bölücü terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan 34 yaşındaki Astsubay Şükrü Ceylan'ın Kırıkkale'deki baba ocağına ateş düştü.
  • 15:09Şükrü Çavuş Törenle AnıldıŞükrü Çavuş Törenle AnıldıMudanya’nın İngilizler tarafından işgali sırasında 25 Haziran 1920 tarihinde ilk kurşunu atarak direnişi başlatan kahraman Şükrü Çavuş, şahadetinin 96. yılı dolayısıyla düzenlenen sade bir programla anıtı önünde anıldı.
  • 11:36Kurtuluş Savaşı Şehitlerinden Şükrü Çavuş AnıldıKurtuluş Savaşı'nda İngiliz askerlerinin Mudanya'yı işgali sırasında şehit olan Şükrü Çavuş, şehadetinin 96. yılında anıldı.