SON DAKİKA ŞÜKRÜ KARABALIK HABERLERİ

Son Dakika Şükrü Karabalık Haberleri


ŞÜKRÜ KARABALIK

1958 Suadiye - Kartepe doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini Suadiye´de ve İzmit Ticaret Lisesi´nde, yüksek öğrenimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamlamıştır.

Mardin´de öğretmenlik, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Yatılı Bölge Okulu Müdürlüğü görevlerinde... Devamı

14:00
Türkiye'nin En Uzun Festivalinde Urfalılar Gecesi Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde bu yıl 8'incisi düzenlenen ve her akşam bir başka kentin kültürün tanıtıldığı Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Festivali, 40 gün sürmesi nedeniyle Türkiye'nin en uzun süren festivali ünvanını aldı.
Türkiye'nin En Uzun Festivalinde Urfalılar Gecesi
11:27
Eski ve Yeni Başkanlar Birlikte Oruç Açtı Kocaeli'ne hizmet etmiş eski belediye başkanları ile mevcut başkanlar, Başkan Karaosmanoğlu'nun verdiği iftarda buluştu
Eski ve Yeni Başkanlar Birlikte Oruç Açtı
17:01
Üzülmez, Ordulular Pikniğinde Kocaeli Marmara Ordulular Derneği'nin pazar günü Seka Kamp Alanı'nda düzenlediği Piknik Şöleni'nde Ordulular biraraya geldi.
Üzülmez, Ordulular Pikniğinde
10:44
Ordulular Kartepe'de Kutlu Doğum Programı Düzenledi Marmara Ordulular Derneği’nin Acısu Kültür Merkezi’nde düzenlediği Kutlu Doğum programı yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Ordulular Kartepe'de Kutlu Doğum Programı Düzenledi
12:09
Başkan Üzülmez Akaryakıt İstasyonu Açılışına Katıldı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Rahmiye mahallesinde Mustafa Hıra’nın sahibi olduğu akaryakıt istasyonunun açılışını gerçekleştirdi.
Başkan Üzülmez Akaryakıt İstasyonu Açılışına Katıldı
14:15
Kartepe'de Devir Teslim Yapıldı Hüseyin Üzülmez, Kartepe Belediyesi başkanlık makamında yapılan devir teslim töreninde görevi Şükrü Karabalık'tan teslim aldı.
Kartepe'de Devir Teslim Yapıldı
09:38
Kartepe Belediyesinden Devir Teslim Yapıldı Kartepe Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Üzülmez, Kartepe Belediyesinde yapılan devir teslim töreninde görevi Şükrü Karabalık'tan teslim aldı.
Kartepe Belediyesinden Devir Teslim Yapıldı
11:32
Kartepe'de Tiyatrolar Günü Tiyatro Oyunuyla Kutlandı Dünya Tiyatrolar Günü Kartepe'de Mavi Uçurtma Çocuk Tiyatrosu'nun sahnelediği "Kaptan Amca ve Tayfası" adlı çocuk oyunuyla kutlandı.
Kartepe'de Tiyatrolar Günü Tiyatro Oyunuyla Kutlandı
12:20
Kartepe'de Tiyatrolar Günü Tiyatro Oyunu ile Kutlandı 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü Kartepe’de Mavi Uçurtma Çocuk Tiyatrosu’nun Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde sahnelediği “Kaptan Amca ve Tayfası” adlı çocuk oyunuyla kutlandı.
10:32
Oryapı Kartepe'de Açıldı Oryapı İnşat, Nakliye, Tekstil, Taahhüt adlı işletmenin açılışını Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık yaptı.
Oryapı Kartepe'de Açıldı
12:10
Ağasarlılardan Başkan Karabalık'a Teşekkür Kartepe Ağasar Kültür Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği yönetimini hafta sonu düzenlediği kahvaltı programına konuk ettiği Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Ağasarlılardan Başkan Karabalık'a Teşekkür
09:54
Hasanpaşa Okulu'ndan Teşekkür Plaketi Kartepe Hasanpaşa İlk ve Orta Okul Aile Birliği Yönetimi, okullarının fiziki anlamda beğenilir duruma kavuşturulmasına katkılarından dolayı aralarında Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’ın da yer aldığı protokolü teşekkür plaketi ile onurlandırdılar.
Hasanpaşa Okulu'ndan Teşekkür Plaketi
09:49
17 Ağustos Akşemseddin Camii'nin Temeli Atıldı Kartepe İlçesi 17 Ağustos Mahallesinde yapılacak 17 Ağustos Akşemseddin Camii’nin ilk temeli atıldı.
17 Ağustos Akşemseddin Camii'nin Temeli Atıldı
13:33
"Şimdi Kasetle Başbakan Olmanın Hesabını Yapıyor" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Adam kasetle genel başkan olmuş, şimdi kasetle başbakan olmanın hesabını yapıyor." dedi.
'Şimdi Kasetle Başbakan Olmanın Hesabını Yapıyor'
14:39
Çanakkale Şehitleri Kartepe'de Anıldı 18 Mart 1915 Şanlı Çanakkale Zaferinizin 99. sene-i devriyesi Kartepe’de geniş kapsamlı bir dizi etkinlikle anıldı.
Çanakkale Şehitleri Kartepe'de Anıldı
11:48
Kartepe'de Sanat Müziği Ziyafeti Türk Sanat Müziği Korosu, 2014 yılı ilk konserinde Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde salonu dolduran sanatseverlere adeta sanat müziği ziyafeti yaşattı.
Kartepe'de Sanat Müziği Ziyafeti
09:28
EKO AVM Kartepe'de Açıldı Müslüm Güngör'ün sahibi olduğu Ekonomik Pazar Marketler Zinciri'nin züccaciye ve hediyelik eşya satışının yapılacağı EKO AVM Kartepe'de açıldı.
EKO AVM Kartepe'de Açıldı
14:41
Başkanlar Açılışta Buluştu İhtiyaç sahiplerine yardım amacıyla Kartepe Semerkand Derneği tarafından düzenlenen kermesin açılışında başkanlar bir araya geldi.
Başkanlar Açılışta Buluştu
11:46
Mevlana Bilgi Evi Açıldı “Yeni nesil bilgi ile yetişiyor” sloganıyla Kartepeli çocuklarının daha verimli, sağlıklı ve modern mekanlarda eğitim ve öğretimlerine katkı vermeyi amaçlayan Kartepe Belediyesi ilçedeki 11. Bilgi Evi’ni Maşukiye’de açtı.
Mevlana Bilgi Evi Açıldı
12:30
Kartepe Florası Mercek Altına Alındı Kartepe Belediyesi desteğinde, ilçedeki bitki ve hayvan türlerinin ve çeşitlerinin sayıca zenginliği olan “Biyolojik Çeşitliliği” konusunda araştırma yapmak için Maşukiye’de kurulan Kartepe Biyolojik Çeşitlilik Araştırma ve Koruma Derneği (KARBİDER) ilk etkinliğini yaptı.
Kartepe Florası Mercek Altına Alındı
09:06
Karabalık'ın Avrupalı Ziyaretçileri Kartepe Leyla Sarıgöl Ortaokulu'na konuk olan Avrupalı eğitimciler Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a da nezaket ziyaretinde bulundular.
Karabalık'ın Avrupalı Ziyaretçileri
16:26
Artvinlilerden Karabalık'a Teşekkür Ziyareti Kocaeli Artvinliler Dernek yöneticileri Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Artvinlilerden Karabalık'a Teşekkür Ziyareti
16:42
Mehmet Akif Ersoy Kartepe'de Anıldı Kartepe Belediyesi, "Okullar Hayat Bulsun" projesi kapsamında kültür sanat etkinliklerini okullarda düzenliyor.
Mehmet Akif Ersoy Kartepe'de Anıldı
16:18
Eşmeliler Bilgi Yuvasına Kavuştu Kartepe Belediyesi'nce yapılan eğitim ve sanat merkezlerinden biri de Eşmelilerin hizmetine sunuldu.
Eşmeliler Bilgi Yuvasına Kavuştu
11:40
Başkan Karabalık Muhtarlarla Vedalaştı Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, meclis üyeleri ardından mahalle muhtarları ile de vedalaştı.
Başkan Karabalık Muhtarlarla Vedalaştı
16:36
Başkan Karabalık Katsiad Yöneticilerini Ağırladı Kartepe Sanayici ve İş Adamları Derneği (KATSİAD), Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Başkan Karabalık Katsiad Yöneticilerini Ağırladı
11:59
Kartepe'de Dünya Kadınlar Günü Kutlandı Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Kartepe Belediyesi ile Kartepe Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin ortaklaşa düzenlendiği etkinlik Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Kartepe'de Dünya Kadınlar Günü Kutlandı
11:40
Başkan Karabalık, İnşaat Mühendislerini Ağırladı TMMOB'a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi yeni yönetimi Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Karabalık, İnşaat Mühendislerini Ağırladı
14:47
Karabalık Meclise Son Kez Başkanlık Etti Kartepe Belediye Meclisi 30 Mart Mahalli seçimi öncesi Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, başkanlığındaki son meclis toplantısını Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdi.
16:42
Karabalık'a Ardahanlılar Derneği'nden Teşekkür Plaketi Kocaeli Ardahan İli Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi, başarılı çalışmaları ve derneğe verdiği katkılar nedeniyle Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a teşekkür plaketi verdi.
Karabalık'a Ardahanlılar Derneği'nden Teşekkür Plaketi
15:31
Kartepe Kitabı Tanıtıldı Şükrü Karabalık, tarih, coğrafya, turizm, tarım, mimari miras, kültür ve sosyoloji bölümlerinden oluşan Kartepe Kitabı'nı akademisyenler öncülüğünde hazırlattı.
Kartepe Kitabı Tanıtıldı
14:11
Başkan Karabalık'a Ardahanlılar Derneği'nden Teşekkür Plaketi Kocaeli Ardahan İli Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi, başarılı çalışmaları ve derneğe verdiği katkılar nedeniyle Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’a teşekkür plaketi verdi.
Başkan Karabalık'a Ardahanlılar Derneği'nden Teşekkür Plaketi
12:30
Kartepe Kitabı Tanıtıldı Kenti geçmişten geleceğe bir süreklilik içinde algılamak ve kavramak gerektiği düşüncesinden hareket eden Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’ın 4 yıl önce başlattığı ve 15 farklı üniversiteden 38 akademisyenin iki yıllık titiz bir çalışmasının ürünü olan “Kartepe Kitabı” Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde ilçe protokolünün de hazır bulunduğu tören ile kamuoyuna tanıtıldı.
Kartepe Kitabı Tanıtıldı
15:35
Kartepe'li Kadınlar Şiddet Seminerinde Buluştu Kartepe Belediyesi kültürel faaliyetlerini “Kadına yönelik şiddet ve kadının medeni kanundan doğan hakları” konulu bayanlara yönelik seminer ile sürdürdü.
Kartepe'li Kadınlar Şiddet Seminerinde Buluştu
15:59
Kartepe'de Türk Halk Müziği Konseri Kartepe Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu'nun, önceki akşam Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde verdiği 2014 yılı ilk konseri büyük beğeni topladı.
11:49
Kartepeli Emektar Muhtarlara Plaket Verildi Başkan Karaosmanoğlu, Kartepe'deki emektar muhtarlara vefa programında muhtarlar ve muhtar adaylarıyla bir araya geldi.
Kartepeli Emektar Muhtarlara Plaket Verildi
14:15
Başkan Karaosmanoğlu Kartepeli Muhtarlarla Bir Araya Geldi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kartepe ilçesindeki muhtar ve muhtar adaylarıyla bir araya geldi.
Başkan Karaosmanoğlu Kartepeli Muhtarlarla Bir Araya Geldi
14:55
Kartepe'de Trafik Zabıtası Hizmete Başladı Kartepe ilçesinde trafiğin düzenli olmasına katkı sağlamak adına Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesinde Trafik Zabıtası hizmete alındı.
Kartepe'de Trafik Zabıtası Hizmete Başladı
10:02
Kartepe'nin Kitabı Yazıldı Kartepe Belediyesinin iki yıllık titiz bir çalışmasının ürünü olan "Kartepe Kitabı" artık yayıma hazır.
Kartepe'nin Kitabı Yazıldı
12:26
Kartepe'de Oli Heyecanı Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin Kültür ve Olimpik Eğitim Komisyonu tarafından hazırlanan Oli Projesi, 11-14 Şubat tarihleri arasında Kartepeli çocuklarla buluşturuluyor.
Kartepe'de Oli Heyecanı
15:40
Kartepe'de Oli Heyacanı Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin Kültür ve Olimpik Eğitim Komisyonu tarafından hazırlanan Oli Projesi, 11-14 Şubat tarihleri arasında Kartepeli çocuklarla buluşturuluyor.
Kartepe'de Oli Heyacanı
23:08
"Bizim En Önemli Görevimizi Milli İradeye Sahip Çıkmaktır" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Milli iradeye kim müdahale etmek isterse karşısında bizi bulur." dedi.
'Bizim En Önemli Görevimizi Milli İradeye Sahip Çıkmaktır'
14:24
Kartepeli Çocuklar Tiyatro İle Buluşmaya Devam Ediyor Kartepe Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor.
Kartepeli Çocuklar Tiyatro İle Buluşmaya Devam Ediyor
12:54
Kartepeli Çocuklar Tiyatro ile Buluşmaya Devam Ediyor Kartepe Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor.
Kartepeli Çocuklar Tiyatro ile Buluşmaya Devam Ediyor
15:30
Kartepe'de Karne Sevinci Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü bu yıl yarı yıl karne törenlerini 17 Ağustos Okulu'nda düzenledi.
Kartepe'de Karne Sevinci
12:00
Karabalık, Emekevler Derneği'ne Konuk Oldu Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Emekevler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne konuk oldu.
11:49
Başkan Karabalık, Emekevler Derneği'ne Konuk Oldu Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Emekevler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne konuk oldu.
Başkan Karabalık, Emekevler Derneği'ne Konuk Oldu
12:01
Kartepe'nin Asker Adayları Uğurlandı Derbent ve Kartepe Köylerinde düzenlenen asker eğlencelerine katılan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da vatan görevini yapacak askerlere “Hayırlı Teskereler” dilediHafta sonu Kartepe’nin farklı köşelerinde silahaltına alınacak asker adayları için düzenlenen asker eğlenceleri renkli görüntülere sahne oldu.
Kartepe'nin Asker Adayları Uğurlandı
10:58
Kartepenin Asker Adayları Tek Tek Uğurlanıyor Kartepe'de 94/1 celp döneminde vatani görevlerini yapacak gençler renkli görüntüler eşliğinde askere uğurlanıyor.
14:52
Kartepe Dekoratif Işıklarla Bezeniyor Kartepe Belediyesi ilçenin estetik görünümüne katkı sağlamak adına ana arter güzergahlarda dekoratif ışıklandırma çalışması yaptı.
Kartepe Dekoratif Işıklarla Bezeniyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:02:34. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞÜKRÜ KARABALIK HABERLERİ
[Hata Bildir]