22:5100
SON DAKİKA SÜLEYMAN ŞAH HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Şah Haberleri

   

  Arınç: Çözüm Süreci Kurulu Oluşturulacak (3)

  "süleyman ŞAH TÜRBESİNDE ASKERLERİMİZ GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR" ükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Süleyman Şah Türbesi'ne IŞİD tehdidine ilişin bir soru üzerine Arınç, "İki tezkere birleştirildiğine göre, tehdit veya risk oluşturan gelişmelerde ismi geçen örgütlerden bahsediliyor. (Bugün 21:25)

   

  Irak ve Suriye İçin Tek Tezkere

  Başbakan Davutoğlu tarafından imzalanan ve TBMM'ye gönderilmesi beklenen tezkere, Irak ve Suriye’deki tüm terörist örgütlerden Türkiye'ye yönelebilecek saldırıların bertaraf edilmesini sağlama amacını taşıyor Tezkerenin gerekçesinden: "Türkiye'nin güney kara sınırları boyunca ulusal güvenirliğimize dönük risk ve tehditler, son dönemde yaşanan gelişmeler neticesinde ciddi biçimde artmıştır" "Irak’ın kuzey bölgesinde, silahlı PKK terör unsurları varlığını sürdürmektedir. (Bugün 21:24)

   

  Meclis'te Görüşülecek Tezkere Metni Belli Oldu

  Irak ve Suriye tezkereleri tek tezkere halinde Meclis’te görüşülecek. (Bugün 21:16)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) ''İki tezkere birleştirildiğine göre, şüphesiz tehdit veya en azından risk oluşturan gelişmelerde ismi geçen örgütlerden bahsedilecek, bahsediliyor. (Bugün 21:07)

   

  Arınç'tan 'Tezkere' Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Irak ve Suriye tezkerelerine ilişkin, "İki tezkereyi birleştirmek suretiyle bütün tehditleri, riskleri ele alan bütün tedbirleri ele alan bir metin üzerinde çalıştık. TBMM’ye gönderilmiştir. (Bugün 20:31)

   

  Türkiye'ye Sığınan Suriyelilere Battaniye Yardımı

  Türkiye'ye Sığınan Suriyelilere Battaniye Yardımı

  Türkiye Diyanet Vakfı, Suruç'ta Süleyman Şah Dostluk Parkında oluşturulan geçici konaklama merkezi ve YİBO'daki sığınmacılara battaniye dağıttı. (Bugün 19:19)

   

  Türkiye'ye Sığınan Suriyeli Kürtler

  Türkiye Diyanet Vakfı, Suruç ilçesindeki Süleyman Şah Dostluk Parkı'nda oluşturulan geçici konaklama merkezi ve YİBO'daki sığınmacılara battaniye dağıttı. (Bugün 17:36)

   

  Vali Küçük Suruç'ta

  Vali Küçük Suruç'ta

  Vali İzzettin Küçük, Suriye’den Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine doğru yaşanan göç dolayısıyla ilçedeki incelemelerini sürdürüyor. (Bugün 11:35)

   

  IŞİD, Süleyman Şah'ın Etrafını Kuşattı

  1100 IŞİD militanı, Suriye'deki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesi'nin etrafına konuşlandı! (Bugün 10:28)

   

  IŞİD, Süleyman Şah'ı Sardı!

  IŞİD, Süleyman Şah'ı Sardı!

  1100 IŞİD militanı, Suriye'deki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesi'nin etrafına konuşlandı! (Bugün 07:41)

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması

  ANKARA (İHA) – CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, “IŞİD çok rahatlıkla BM kararlarına rağmen Türkiye’de faaliyet sürdürüyor ve Türkiye’yi lojistik üs olarak kullanıyor” dedi. (Dün 16:25)

   

  CHP Kara Harekâtına Karşı

  CHP Kara Harekâtına Karşı

  CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi Türkiye'nin İŞİD ile mücadelede uluslararası koalisyonun içinde olması gerektiğini belirtti ancak "Askeri harekât işin olmaması gereken boyutu" dedi. (Dün 14:55)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 22:51:46. #1.11#