SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri

 • 14:33Bakan Soylu: Sağduyuyla Hareket EtmeliyizBakan Soylu: Sağduyuyla Hareket EtmeliyizÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Süleyman Soylu, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülmesiyle ilgili, "Baro Başkanımızın menfur bir saldırı sonucu katledilmesi, iki evladımızın orada şehit edilmesi, ülkemizi üzüntüye boğmuştur.
 • 12:27Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında Devir Teslim Töreni64. Hükümet'te Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına getirilen Süleyman Soylu, görevi Ahmet Erdem'den devraldı.
 • 11:50Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Devir Teslim TöreniÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Biz çok çalışacağız, milletimizin huzurunu ve refahını arttırmak için çalışacağız. Biz çok çalışacağız, milletimiz kazanacak.
 • 11:43Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Devir Teslim TöreniÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Devir Teslim TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakanların salona girmesi- Ahmet Erdem'in konuşması- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması- Süleyman Soylu'nun görevi teslim alması- Faruk Çelik'in konuşması ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, görevi Ahmet Erdem'den devraldı.
 • 15:16Soylu İlk Kez KabinedeAK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına getirildi.
 • 00:59AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu Yemin EttiAK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu Yemin EttiAK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, genel kurulda yemin etti.
 • 13:12AK Parti Trabzon Milletvekilleri Mazbatalarını AldıAK Parti Trabzon Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı26. Dönem Milletvekili Genel Seçim’inde AK Parti’den milletvekili seçilen Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Muhammet Balta ve Salih Cora mazbatalarını aldı.
 • 16:16AK Parti Mkyk Üyesi SoyluAK Parti Mkyk Üyesi SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar- AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Bu anayasa, artık Türkiye'yi dünyanın ilk 10 büyük devleti yapabilme kabiliyetine sahip değildir.
 • 00:02Soylu: "Hiçbir Endişeniz Olmasın, Türkiye, Eski Türkiye Değildir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Alandan genel görüntü- Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Herkes kendisini ifade edebiliyor, kendini ortaya koyabiliyor, kendi dilini konuşabiliyor.
 • 21:12Soylu: "Biz 1990'lı Yıllardaki Türkiye Değiliz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun Of mitinginden detaylar- Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Bizi sınamaya çalışanlara sesleniyorum, biz 1990'lı yıllardaki Türkiye değiliz. Bize had bildirmeye çalışana haddini nasıl bildirdiğimizi, PKK'yı nasıl köşe bucak kaçırttığımızı, nasıl terör örgütünü bitirmek için bir operasyonun altına imza attığımızı bugün görüyoruz" AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "Bizi sınamaya çalışanlara sesleniyorum, biz 1990'lı yıllardaki Türkiye değiliz. Bize had bildirmeye çalışana haddini nasıl bildirdiğimizi, PKK'yı nasıl köşe bucak kaçırttığımızı, nasıl terör örgütünü bitirmek için bir operasyonun altına imza attığımızı bugün görüyoruz" dedi.
 • 14:00Soylu: Soylu: "Türkiye 13 Yıldır Bağımsızlığımız Konusunda Ödün Vermemiştir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Pazarkapı esnaflarından detay görüntü, - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması, - Dünya Futbol Şampiyonası'nda birinci olan Erdoğdu Anadolu Lisesi'ni ziyaret etmesi, - Şampiyon öğrencilere çeşitli hediyeler vermesi, - Toplu fotoğraf çekilmesi, AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Türkiye 13 yıldır gerek özgürlüğümüz ve bağımsızlığımız, gerekse demokrasimiz konusunda hiç ödün vermemiştir.
 • 23:28Soylu: Soylu: "Türkiye Cumhuriyeti ile PKK Terör Örgütünü Eşitlemeye Çalışıyorlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vatandaşlardan detaylar- AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Türkiye Cumhuriyeti ile PKK terör örgütünü eşitlemeye çalışıyorlar.
 • 16:05Aziz Yıldırım: Aziz Yıldırım: "Yargıtay Tasdik Edene Kadar Başkanlığa Devam Edeceğim"Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Sarı Lacivertli Kulübün Olağan Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.
 • 13:55Soylu: Soylu: "Türkiye'nin İstikrara, Huzura, Güvene İhtiyacı Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun Şalpazarı ilçesine gelişi, -Vatandaşlarla selamlaşma, -AK Parti MKYK Üyesi Soylu'nun konuşması, AK Parti MKYK Üyesi Soylu- "Terörün sonuna kadar gideceğiz.
 • 15:24AK Parti Mkyk Üyesi SoyluAK Parti Mkyk Üyesi SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun halkla sohbeti- Esnaf ziyareti- Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu- "Oluşabilecek her türlü atmosfere rağmen hala HDP üzerinden siyaset biçimlendirmeye çalışmaları kendileri açısından da Türkiye açısından da ayrıca tartışılması gereken bir şeydir.
 • 00:44Süleyman Soylu, Müsiad'ın Toplantısına KatıldıSüleyman Soylu, Müsiad'ın Toplantısına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun, MUSİAD ziyareti- Dinleyicilerden detaylar- AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "AK Parti, Türkiye'nin bütün değerlerini ve ideallerini geleceğe taşımak, Türkiye kitabının ön sözünü iyi okumuş, iyi hazmetmiş ve onu yarına taşıyabilmek için gayretini ortaya koyan büyük bir taşıyıcıdır" AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "AK Parti, Türkiye'nin bütün değerlerini ve ideallerini geleceğe taşımak, Türkiye kitabının ön sözünü iyi okumuş, iyi hazmetmiş ve onu yarına taşıyabilmek için gayretini ortaya koyan büyük bir taşıyıcıdır" dedi.
 • 13:50Soylu: Soylu: "Bahçeli de Kılıçdaroğlu da Demirtaş da 'Dublaj Siyaseti' Yapıyorlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve partililerden detaylar- AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: "Bugün maalesef muhalefet partileri, Bahçeli de Kılıçdaroğlu da Demirtaş da 'dublaj siyaseti' yapıyorlar.
 • 14:54Soylu Basınla BuluştuSoylu Basınla BuluştuAK Parti Trabzon milletvekili ve adayı Süleyman Soylu, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye’nin iktidarı değil istikametini belirleme seçim olduğunu belirtti.
 • 00:11AK Parti Mkyk Üyesi Soylu - Ankara'daki PatlamaAK Parti Mkyk Üyesi Soylu - Ankara'daki PatlamaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti- Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "(Ankara'daki patlama) Bu tip olaylar karşısında milletimizin birliğinin ve kenetlenmesinin çok daha üstün bir seviyeye gelmesi bizim temennimizdir" AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Bu tip olaylar karşısında milletimizin birliğinin ve kenetlenmesinin çok daha üstün bir seviyeye gelmesi bizim temennimizdir.
 • 00:09Soylu: Soylu: "Terörle Ülkemize Kendi İstedikleri Düzeni Getirmeye Çalıştılar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dernekpazarı İlçesinde vatandaşlarla bir araya geldi- Dinleyen vatandaşlardan detaylar- AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması- AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu, Çaykara ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi- Vatandaşlar ile esnaf ziyaretlerinden detaylar- AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Demokrasiden, temel hak ve hürriyetlerden ve herkesin kendi istediğini istediği gibi söyleyebilme hakkından kesinlikle taviz vermeden Türkiye'yi bir istikrar, özgürlükler ve barış adası haline getirme konusunda irademizden vazgeçmeyeceğiz" AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "Demokrasiden, temel hak ve hürriyetlerden ve herkesin kendi istediğini istediği gibi söyleyebilme hakkından kesinlikle taviz vermeden Türkiye'yi bir istikrar, özgürlükler ve barış adası haline getirme konusunda irademizden vazgeçmeyeceğiz" dedi.
 • 17:03Soylu: "Burada Tek Bir Radyo Düdük Öttürür O da Türkiye Cumhuriyeti'dir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun kent merkezinde esnaf ziyaretlerinden detaylar- AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Türkiye 21. yüzyıla iddialı başlamıştır ve dün açıklanan programla, bu iddialı yolculuğunu devam ettireceğini bir daha deklare etmiştir.
 • 03:53AK Parti Mkyk Üyesi SoyluAK Parti Mkyk Üyesi SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Millet ne zaman bir ocağa sığınmışsa, ne zaman kendi ifadelerini ortaya koyabileceği bir yuva bulmuşsa, bu yuva her zaman birileri için tehditkar olmuştur" AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "Millet ne zaman bir ocağa sığınmışsa, ne zaman kendi ifadelerini ortaya koyabileceği bir yuva bulmuşsa, bu yuva her zaman birileri için tehditkar olmuştur" dedi.
 • 20:03Soylu: Soylu: "Milletin Vicdanı Altın Terazisi Gibidir, Hiç Yanlış Tartmaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti- AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıdan detaylar- AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Milletin vicdanı altın terazisi gibidir, hiç yanlış tartmaz. Yeter ki memleketi yönetme konusundaki iyi niyetimizi, samimiyetimizi, hazırlığımızı ortaya koyalım" AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "Milletin vicdanı altın terazisi gibidir, hiç yanlış tartmaz. Yeter ki memleketi yönetme konusundaki iyi niyetimizi, samimiyetimizi, hazırlığımızı ortaya koyalım" dedi.
 • 03:31Soylu: Soylu: "Ak Parti, Bir Terör Örgütünün Hakkından Değil, Çok Terör Örgütünün Hakkından Gelebilecek...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Beşikdüzü sanayi esnafı ile biraraya gelme detayı- Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Bilmenizi istiyorum ki Türkiye'de büyük değişimleri, sessiz devrimleri yapan AK Parti, bir terör örgütünün hakkından değil, çok terör örgütünün hakkından gelebilecek kadar büyük ve güçlü iradeye sahiptir.
 • 18:34Soylu: Soylu: "Terör Örgütünün Kökünü Kurutana Kadar Bu Mücadele Devam Edecektir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun muhtarlara hitaben konuşması AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu: - "Çok net bir kararlılıkla, planla ve programla terör örgütünün kökünü kurutana kadar bu mücadele devam edecektir.
 • 12:41Soylu: Soylu: "Türkiye, Hdp'nin PKK ile İlişkisinden Rahatsızlık Duydu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması, AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu: - "Türkiye'de 1 Kasım'da tekrar seçim olacak ve bu tekrar seçim Türkiye'de 7 Haziran'daki düğümü ortadan kaldıracak"- "Türkiye, 80 milletvekili çıkarmış HDP'nin 80 milletvekili çıkarmasından rahatsızlık duymadı ama onun PKK ile ilişkisinden rahatsızlık duydu.
 • 18:04Soylu: Soylu: "Türkiye'de PKK'yı Bitireceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti aday tanıtımı ve bayramlaşma töreninden detaylar- AK Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması- Partililerden detaylar Genel seçime doğru- AK Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Soylu: - "PKK'yı bitireceğiz.
 • 07:54Listeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriListeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriPartiler, 1 Kasım seçimleri için aday listelerini bugün YSK'ya teslim ediyor. Sürprizler var
 • 07:32AK Parti'de En Düşük Oy Süleyman Soylu'yaAK Parti'de En Düşük Oy Süleyman Soylu'yaAK Parti'nin yenilenen MKYK listesine delege tercihleri damgasını vurdu. MKYK seçiminde en düşük oy AK Parti Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu'ya geldi.
 • 23:06Teşkilattan Sorumlu Yeni Genel Başkan Yardımcısı Ataş, Görevi Soylu'dan DevraldıTeşkilattan Sorumlu Yeni Genel Başkan Yardımcısı Ataş, Görevi Soylu'dan DevraldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MYK'da devir teslim- Süleyman Soylu'nun konuşması- Mustafa Ataş'ın konuşması AK Parti MYK'da devir teslim- Teşkilattan Sorumlu yeni Genel Başkan Yardımcısı Ataş, görevi Soylu'dan devraldı AK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Teşkilattan Sorumlu yeni Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Mustafa Ataş, görevi Süleyman Soylu'dan devraldı.
 • 22:49AK Parti Myk'da Devir TeslimAK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Teşkilattan Sorumlu yeni Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Mustafa Ataş, görevi Süleyman Soylu'dan devraldı.
 • 11:52AK Parti'nin 5. Olağan Büyük KongresiAK Parti'nin 5. Olağan Büyük KongresiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "7 Haziran seçimleri tamamlanmadı, 7 Haziran seçimleri milletimizin iradesi ve kararıyla 1 Kasım’da tamamlanacak.
 • 17:11Soylu: Soylu: "Bizi Tehdit Ederek Bir Sonuca Varamazsınız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun kürsüdeki konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yüzde 16 oyu bu millet size acaba 'elinizi hiçbir şekilde taşın altına sokmayın' diye mi verdi, yoksa 'Türkiye'nin meselelerini, öncelikle Türkiye'nin kazanımlarını devam ettirin, ondan sonra da Türkiye'nin meselelerine sahip çıkın, TBMM'nin ve bu milletin vermiş olduğu milletvekili görevlerini ve siyasi partinize vermiş oldukları bu görevleri yarına devam ettirin' diye mi verdi?
 • 17:03Soylu: Soylu: "Millet, Gözü Önünde Cereyan Eden Hadiselere Sandıkta Cevap Verecek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun katılımcılarla el sıkışması-Soylu'nun salonda oturması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yüzde 16 oyu bu millet size acaba 'elinizi hiçbir şekilde taşın altına sokmayın' diye mi verdi, yoksa 'Türkiye'nin meselelerini, öncelikle Türkiye'nin kazanımlarını devam ettirin, ondan sonra da Türkiye'nin meselelerine sahip çıkın, TBMM'nin ve bu milletin vermiş olduğu milletvekili görevlerini ve siyasi partinize vermiş oldukları bu görevleri yarına devam ettirin' diye mi verdi?
 • 00:07Gündem Özeti/ 29 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gülhane Askeri Tıp Fakültesi mezuniyet törenine katılacak.
 • 14:55AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından bir otelde organize edilen "Trabzon Turizm Buluşmaları" toplantısından detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Uzungöl belki de Karadeniz'in, Trabzon'un, Türkiye'nin bir ziynet eşyası gibi durmaktadır ama Uzungöl ile ilgili iyi bir sonuç ortaya koyduğumuz herhalde düşünülemez. Ben üzüldüğümü belirtmek istiyorum.
 • 13:06Soylu: Soylu: "Yapılması Gereken Tek Şey, Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Bu Ülkenin Topraklarını Terk...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yapılması gereken tek şey, tek bir terörist kalmayıncaya kadar bu ülkenin topraklarını terk etmelidirler ve silahları ebediyen bir daha ellerine almamak kaydıyla yerin 7 kat dibine gömmelidirler"- "Terör örgütünün buradan defolup gitmesi esastır ve kararlılığımız da odur.
 • 16:50Soylu: Soylu: "Devletin Kararı Açıktır ve İhanet Karşılıksız Kalmayacaktır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar,- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "HDP'nin parti meclis üyesi alçakça bir twit atmış ve bizim evladımızın şehadetini, 'bir polisin etkisiz hale getirilmesi' olarak nitelendirmiştir.
 • 20:14Soylu: Soylu: "Silahları Gömene Kadar Bu Mücadeleden Vazgeçmiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Çarşıbaşı ilçesi ziyaretlerinden detay, - AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanlığında konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Evlatlarımız kalleşlere karşı büyük bir mücadeleyi milletimizin birliği, bütünlüğü ve beraberliği için sürdürmektedir.
 • 00:02Gündem Özeti/ 15 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Yıldırım İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılacak.
 • 23:03Menderes'ten Erdoğan'a Türk Demokrasisinin Zorlu Serüveni KonferansıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) düzenlediği "TÜGVA Genç Diplomat Akademisi"nde konferansa katıldı.
 • 14:50Soylu: Soylu: "Son Terörist Terk Edene Kadar Bu Mücadele Sona Ermeyecek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti, - Soylu'nun konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "İçimiz yanıyor, milletimizin sabrına sığınıyoruz ama ifade etmeliyiz ki, biz bir tek çakıl taşı kimseye vermeyiz.
 • 00:00Gündem Özeti/ 10 Ağustos 20151- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay'ı kabul edecek.
 • 21:54Soylu: Soylu: "Mhp ile de Koalisyon Süreci Zorlanacaktır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Sürmene ilçesi ziyaretinden detaylar,- Soylu'nun açıklamaları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "(Hükümet kurma çalışmaları) CHP ile bu süreç olmadığı takdirde Başbakanımız Davutoğlu'nun söylediği gibi diğer siyasi parti olan MHP ile de bu koalisyon, hükümet kurma süreci zorlanacaktır"-"(Türkiye'deki terör olayları) Bu saldırıların hiçbiri temiz değil de asıl kirli olan bu Demirtaş'ın zihniyetidir.
 • 17:08Soylu: Soylu: "Seçimden Önce Ne Söz Vermişsek Yerine Getireceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu,Trabzon Sürmene ilçesinde vatandaşlarla detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Sürmene ilçesi Oylum mahallesinde vatandaşlarla konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Seçimden önce ne söz vermişsek yerine getireceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti olarak verdikleri sözlerine yerine getireceklerini belirterek, "Seçimden önce ne söz vermişsek yerine getireceğiz" dedi.
 • 16:05AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti olarak verdikleri sözlerine yerine getireceklerini belirterek, "Seçimden önce ne söz vermişsek yerine getireceğiz" dedi.
 • 14:12'Hdp Silah Bırakmalıdır'Hdp Silah Bırakmalıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun esnaf ziyaretleri- Soylu'nun açıklamaları "HDP silah bırakmalıdır"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Sadece KCK ve PKK'nın silah bırakması yetmez, KCK ve PKK'nın teröristleri Türkiye'yi terk etmelidir.
 • 00:05Gündem Özeti/ 9 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, basın mensuplarıyla kahvaltı edecek ve Kayapınar ilçesi danışma meclisi toplantısına katılacak.
 • 22:09Soylu: Soylu: "Milletin Verdiği Karar Üzerinden Yol Haritası Belirlenir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığında düzenlen toplantıda konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Türkiye'yi hükümetsiz bırakmamak için Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımıza görev verdiği tarihten bugüne kadar hem Meclis'te bulunan siyasi partilerle hem de daha ziyade Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi ile yeni hükümet kurma konusundaki adımlarımızı attık"- "Bizim teşkilat olarak görevimiz Türkiye'nin nereden geldiğini, nerede olduğunu, nereye gitmesini düşündüğümüzü milletimizle paylaşıp, bir şekilde milletimizin gücünü AK Parti'de toplayabilmektir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye'yi hükümetsiz bırakmamak için Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımıza görev verdiği tarihten bugüne kadar hem Meclis'te bulunan siyasi partilerle hem de daha ziyade Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi ile yeni hükümet kurma konusundaki adımlarımızı attık" dedi.
 • 00:01Gündem Özeti/ 8 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Sur ve Yenişehir ilçeleri danışma meclis toplantılarına katılacak.