SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri

 • 17:03Soylu: "Burada Tek Bir Radyo Düdük Öttürür O da Türkiye Cumhuriyeti'dir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun kent merkezinde esnaf ziyaretlerinden detaylar- AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Türkiye 21. yüzyıla iddialı başlamıştır ve dün açıklanan programla, bu iddialı yolculuğunu devam ettireceğini bir daha deklare etmiştir.
 • 03:53AK Parti Mkyk Üyesi SoyluAK Parti Mkyk Üyesi SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Millet ne zaman bir ocağa sığınmışsa, ne zaman kendi ifadelerini ortaya koyabileceği bir yuva bulmuşsa, bu yuva her zaman birileri için tehditkar olmuştur" AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "Millet ne zaman bir ocağa sığınmışsa, ne zaman kendi ifadelerini ortaya koyabileceği bir yuva bulmuşsa, bu yuva her zaman birileri için tehditkar olmuştur" dedi.
 • 20:03Soylu: Soylu: "Milletin Vicdanı Altın Terazisi Gibidir, Hiç Yanlış Tartmaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti- AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıdan detaylar- AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Milletin vicdanı altın terazisi gibidir, hiç yanlış tartmaz. Yeter ki memleketi yönetme konusundaki iyi niyetimizi, samimiyetimizi, hazırlığımızı ortaya koyalım" AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "Milletin vicdanı altın terazisi gibidir, hiç yanlış tartmaz. Yeter ki memleketi yönetme konusundaki iyi niyetimizi, samimiyetimizi, hazırlığımızı ortaya koyalım" dedi.
 • 03:31Soylu: Soylu: "Ak Parti, Bir Terör Örgütünün Hakkından Değil, Çok Terör Örgütünün Hakkından Gelebilecek...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Beşikdüzü sanayi esnafı ile biraraya gelme detayı- Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Bilmenizi istiyorum ki Türkiye'de büyük değişimleri, sessiz devrimleri yapan AK Parti, bir terör örgütünün hakkından değil, çok terör örgütünün hakkından gelebilecek kadar büyük ve güçlü iradeye sahiptir.
 • 18:34Soylu: Soylu: "Terör Örgütünün Kökünü Kurutana Kadar Bu Mücadele Devam Edecektir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun muhtarlara hitaben konuşması AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu: - "Çok net bir kararlılıkla, planla ve programla terör örgütünün kökünü kurutana kadar bu mücadele devam edecektir.
 • 12:41Soylu: Soylu: "Türkiye, Hdp'nin PKK ile İlişkisinden Rahatsızlık Duydu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması, AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu: - "Türkiye'de 1 Kasım'da tekrar seçim olacak ve bu tekrar seçim Türkiye'de 7 Haziran'daki düğümü ortadan kaldıracak"- "Türkiye, 80 milletvekili çıkarmış HDP'nin 80 milletvekili çıkarmasından rahatsızlık duymadı ama onun PKK ile ilişkisinden rahatsızlık duydu.
 • 18:04Soylu: Soylu: "Türkiye'de PKK'yı Bitireceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti aday tanıtımı ve bayramlaşma töreninden detaylar- AK Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Süleyman Soylu'nun konuşması- Partililerden detaylar Genel seçime doğru- AK Parti Trabzon Milletvekili ve MKYK Üyesi Soylu: - "PKK'yı bitireceğiz.
 • 07:54Listeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriListeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriPartiler, 1 Kasım seçimleri için aday listelerini bugün YSK'ya teslim ediyor. Sürprizler var
 • 07:32AK Parti'de En Düşük Oy Süleyman Soylu'yaAK Parti'de En Düşük Oy Süleyman Soylu'yaAK Parti'nin yenilenen MKYK listesine delege tercihleri damgasını vurdu. MKYK seçiminde en düşük oy AK Parti Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu'ya geldi.
 • 23:06Teşkilattan Sorumlu Yeni Genel Başkan Yardımcısı Ataş, Görevi Soylu'dan DevraldıTeşkilattan Sorumlu Yeni Genel Başkan Yardımcısı Ataş, Görevi Soylu'dan DevraldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MYK'da devir teslim- Süleyman Soylu'nun konuşması- Mustafa Ataş'ın konuşması AK Parti MYK'da devir teslim- Teşkilattan Sorumlu yeni Genel Başkan Yardımcısı Ataş, görevi Soylu'dan devraldı AK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Teşkilattan Sorumlu yeni Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Mustafa Ataş, görevi Süleyman Soylu'dan devraldı.
 • 22:49AK Parti Myk'da Devir TeslimAK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Teşkilattan Sorumlu yeni Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Mustafa Ataş, görevi Süleyman Soylu'dan devraldı.
 • 11:52AK Parti'nin 5. Olağan Büyük KongresiAK Parti'nin 5. Olağan Büyük KongresiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "7 Haziran seçimleri tamamlanmadı, 7 Haziran seçimleri milletimizin iradesi ve kararıyla 1 Kasım’da tamamlanacak.
 • 17:11Soylu: Soylu: "Bizi Tehdit Ederek Bir Sonuca Varamazsınız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun kürsüdeki konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yüzde 16 oyu bu millet size acaba 'elinizi hiçbir şekilde taşın altına sokmayın' diye mi verdi, yoksa 'Türkiye'nin meselelerini, öncelikle Türkiye'nin kazanımlarını devam ettirin, ondan sonra da Türkiye'nin meselelerine sahip çıkın, TBMM'nin ve bu milletin vermiş olduğu milletvekili görevlerini ve siyasi partinize vermiş oldukları bu görevleri yarına devam ettirin' diye mi verdi?
 • 17:03Soylu: Soylu: "Millet, Gözü Önünde Cereyan Eden Hadiselere Sandıkta Cevap Verecek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun katılımcılarla el sıkışması-Soylu'nun salonda oturması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yüzde 16 oyu bu millet size acaba 'elinizi hiçbir şekilde taşın altına sokmayın' diye mi verdi, yoksa 'Türkiye'nin meselelerini, öncelikle Türkiye'nin kazanımlarını devam ettirin, ondan sonra da Türkiye'nin meselelerine sahip çıkın, TBMM'nin ve bu milletin vermiş olduğu milletvekili görevlerini ve siyasi partinize vermiş oldukları bu görevleri yarına devam ettirin' diye mi verdi?
 • 00:07Gündem Özeti/ 29 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gülhane Askeri Tıp Fakültesi mezuniyet törenine katılacak.
 • 14:55AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından bir otelde organize edilen "Trabzon Turizm Buluşmaları" toplantısından detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Uzungöl belki de Karadeniz'in, Trabzon'un, Türkiye'nin bir ziynet eşyası gibi durmaktadır ama Uzungöl ile ilgili iyi bir sonuç ortaya koyduğumuz herhalde düşünülemez. Ben üzüldüğümü belirtmek istiyorum.
 • 13:06Soylu: Soylu: "Yapılması Gereken Tek Şey, Tek Bir Terörist Kalmayıncaya Kadar Bu Ülkenin Topraklarını Terk...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yapılması gereken tek şey, tek bir terörist kalmayıncaya kadar bu ülkenin topraklarını terk etmelidirler ve silahları ebediyen bir daha ellerine almamak kaydıyla yerin 7 kat dibine gömmelidirler"- "Terör örgütünün buradan defolup gitmesi esastır ve kararlılığımız da odur.
 • 16:50Soylu: Soylu: "Devletin Kararı Açıktır ve İhanet Karşılıksız Kalmayacaktır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar,- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "HDP'nin parti meclis üyesi alçakça bir twit atmış ve bizim evladımızın şehadetini, 'bir polisin etkisiz hale getirilmesi' olarak nitelendirmiştir.
 • 20:14Soylu: Soylu: "Silahları Gömene Kadar Bu Mücadeleden Vazgeçmiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Çarşıbaşı ilçesi ziyaretlerinden detay, - AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanlığında konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Evlatlarımız kalleşlere karşı büyük bir mücadeleyi milletimizin birliği, bütünlüğü ve beraberliği için sürdürmektedir.
 • 00:02Gündem Özeti/ 15 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Yıldırım İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılacak.
 • 23:03Menderes'ten Erdoğan'a Türk Demokrasisinin Zorlu Serüveni KonferansıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) düzenlediği "TÜGVA Genç Diplomat Akademisi"nde konferansa katıldı.
 • 14:50Soylu: Soylu: "Son Terörist Terk Edene Kadar Bu Mücadele Sona Ermeyecek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti, - Soylu'nun konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "İçimiz yanıyor, milletimizin sabrına sığınıyoruz ama ifade etmeliyiz ki, biz bir tek çakıl taşı kimseye vermeyiz.
 • 00:00Gündem Özeti/ 10 Ağustos 20151- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay'ı kabul edecek.
 • 21:54Soylu: Soylu: "Mhp ile de Koalisyon Süreci Zorlanacaktır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Sürmene ilçesi ziyaretinden detaylar,- Soylu'nun açıklamaları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "(Hükümet kurma çalışmaları) CHP ile bu süreç olmadığı takdirde Başbakanımız Davutoğlu'nun söylediği gibi diğer siyasi parti olan MHP ile de bu koalisyon, hükümet kurma süreci zorlanacaktır"-"(Türkiye'deki terör olayları) Bu saldırıların hiçbiri temiz değil de asıl kirli olan bu Demirtaş'ın zihniyetidir.
 • 17:08Soylu: Soylu: "Seçimden Önce Ne Söz Vermişsek Yerine Getireceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu,Trabzon Sürmene ilçesinde vatandaşlarla detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Sürmene ilçesi Oylum mahallesinde vatandaşlarla konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Seçimden önce ne söz vermişsek yerine getireceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti olarak verdikleri sözlerine yerine getireceklerini belirterek, "Seçimden önce ne söz vermişsek yerine getireceğiz" dedi.
 • 16:05AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti olarak verdikleri sözlerine yerine getireceklerini belirterek, "Seçimden önce ne söz vermişsek yerine getireceğiz" dedi.
 • 14:12'Hdp Silah Bırakmalıdır'Hdp Silah Bırakmalıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun esnaf ziyaretleri- Soylu'nun açıklamaları "HDP silah bırakmalıdır"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Sadece KCK ve PKK'nın silah bırakması yetmez, KCK ve PKK'nın teröristleri Türkiye'yi terk etmelidir.
 • 00:05Gündem Özeti/ 9 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, basın mensuplarıyla kahvaltı edecek ve Kayapınar ilçesi danışma meclisi toplantısına katılacak.
 • 22:09Soylu: Soylu: "Milletin Verdiği Karar Üzerinden Yol Haritası Belirlenir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığında düzenlen toplantıda konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Türkiye'yi hükümetsiz bırakmamak için Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımıza görev verdiği tarihten bugüne kadar hem Meclis'te bulunan siyasi partilerle hem de daha ziyade Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi ile yeni hükümet kurma konusundaki adımlarımızı attık"- "Bizim teşkilat olarak görevimiz Türkiye'nin nereden geldiğini, nerede olduğunu, nereye gitmesini düşündüğümüzü milletimizle paylaşıp, bir şekilde milletimizin gücünü AK Parti'de toplayabilmektir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye'yi hükümetsiz bırakmamak için Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımıza görev verdiği tarihten bugüne kadar hem Meclis'te bulunan siyasi partilerle hem de daha ziyade Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi ile yeni hükümet kurma konusundaki adımlarımızı attık" dedi.
 • 00:01Gündem Özeti/ 8 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Sur ve Yenişehir ilçeleri danışma meclis toplantılarına katılacak.
 • 15:45Soylu: Soylu: "Artık Çözüm Sürecini Devam Ettirebilme Kabiliyetine Sahip Değiliz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Of ilçesindeki esnaf ziyareti, - Soylu'nun konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Biz siyaseti bırakır memleketin bütünlüğü, birliği, beraberliği için gereken hamleleri yapmaktan geri durmayız"- "Demirtaş hala utanmadan, sıkılmadan silahları susturmadan bahsediyor.
 • 11:17Soylu: Soylu: "Kimse Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Gücünü Sınamasın"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Of ilçesinde esnaf ziyaretlerinden detaylar, - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması, "Kimse Türkiye Cumhuriyeti devletinin gücünü sınamasın"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Demirtaş'a bir çağrıda bulunmak istiyorum.
 • 22:27Süleyman Soylu - Hükümet Kurma ÇalışmalarıSüleyman Soylu - Hükümet Kurma ÇalışmalarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Of ilçesinde esnaf ziyaretlerinden detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "(Hükümet kurma çalışmaları) AK Parti'nin hükümete gordion düğümü ile bağlı olmadığını görülmüştür.
 • 00:02AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Memur-Sen Trabzon İl Başkanlığı ziyaretine katılanlardan görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun açıklamaları- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'ya hediye verilmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - (Çözüm Süreci) Yıllardır bu ülkenin bir takım sorunlarına, derdine merhem olabilecek bu süreci baltalamaya çalışanlar demokrasiyi bir truva atı olarak kullanmışlardır"- "Ortadoğu'daki istikrarsızlığı Türkiye'ye sızdırmaya çalışıyorlar ve Türkiye'yi istikrarsızlığın bir coğrafyası haline getirmeye çalışıyorlar.
 • 00:00Gündem Özeti/ 2 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, parti genel merkezinde, il eş başkanları toplantısına katılacak.
 • 10:03Selahattin Demirtaş Hakkında Fezleke HazırlandıSelahattin Demirtaş Hakkında Fezleke HazırlandıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş hakkında, Süleyman Soylu tarafından yapılan suç duyurusu üzerine fezleke düzenlendi.
 • 18:21Soylu: Soylu: "Yemininize Sadakatli Davranmıyor ve Bir İhanet İçinde Bulunuyorsunuz, Bu Açıktır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti - Soylu'nun gazetecilere açıklama yapması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Demirtaş, Suruç'taki katliamdan sonra bunu Türkiye'nin üzerine yıkmaya çalışıyor.
 • 17:28Soylu: Soylu: "Bu Ülkede Kürt Sorunu Yoktur, PKK Sorunu Vardır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maçka ilçesi Haçkalı Hoca Baba anma töreni - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun gelişi - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Terörle, baskıyla, şiddetle, bizi terbiye etmeye çalışanlar bilsinler ki devletimizin ve milletimizin birliğinin ve beraberliğinin gereğini yerine getirmekten bir an olsun geri durmayacağız, vazgeçmeyeceğiz"- "Sınırlarımızı taciz etmeye çalışanlara karşı bu ister DEAŞ terör örgütü olsun, ister PKK olsun, ister PYD, ister HPG olsun, kim olursa olsun, bu ülkenin huzurunu, sükununu, birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanlara karşı müsamaha göstermeyeceğiz"- "Bu ülkede Kürt sorunu yoktur, PKK sorunu ve bu ülkeyi bölmek isteyenler sorunu vardır.
 • 17:53Esenyurt Belediyesi "Siyaset Akademisi" AçıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye'nin 2 dönemi vardır.
 • 16:06Hdp, Süleyman Soylu'nun Demirtaş Sözleri İçin Hukuka BaşvurduHalkların Demokratik Partisi (HDP), Eş Genel Başkan Selahattin Demirtaş için ağır sözler sarf ettiği gerekçesiyle AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ve buna aracılık eden televizyon kanalı hakkında hukuki süreç başlattı.
 • 15:46AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Dün HDP'yi PKK ve KCK'yla eşdeş bilip kendi medyalarında onları pop star yıldızı gibi nakledenler, şehitlerimizin ve Suruç'ta katledilen çocukların müsebbibidir.
 • 15:08Süleyman Soylu: "Siyaset Akademileri Size Özünüzü Keşfettirir"Esenyurt Belediyesi Siyaset Akademisi’nin açılışını yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Siyaset akademileri bir taraftan dokunduğu insanı hem olgunlaştıran hem bilgiyle donatmasının yanı sıra size özünüzü keşfettirir’’ dedi.
 • 14:54Süleyman Soylu Esenyurt Siyaset Akademisi'nin Açılışını YaptıEsenyurt Belediyesi Siyaset Akademisi’nin açılışını yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Siyaset akademileri bir taraftan dokunduğu insanı hem olgunlaştıran hem bilgiyle donatmasının yanı sıra size özünüzü keşfettirir’’ dediAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Esenyurt Belediye Başkanlığının düzenlediği Esenyurt Belediyesi Siyaset Akademisi’nin açılışını gerçekleştirdi.
 • 14:28Soylu: Soylu: "Ortalıklık, Birbirinin Ayağından Paspas Çekerek Olmaz"Süleyman Soylu'nun konuşması İSTANBUL - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu,gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 • 13:29Soylu: Soylu: "Pkk ve Kck, Karadeniz'e Sızmaya Çalışıyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun açıklamaları Yeşil Yol Projesi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "PKK ve KCK, Birleşik Haziran Hareketi'ni taşeron kullanarak Karadeniz'e sızmaya çalışmaktadır.
 • 11:22Soylu: Soylu: "Demirtaş, Bir Barış Yok Edicisidir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun arabadan inişi selamlaşması- Soylu'nun konuşması "Demirtaş, bir barış yok edicisidir"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Demirtaş, toplumumuzu bölmeye çalışan, milletimizin huzurunu, Türk'ün ve Kürt'ün kardeşliğini, hukukunu ortadan kaldırmaya çalışan, maalesef üzülerek söylemeye çalışıyorum ki bir barış yok edicisidir, bir birlik ve huzur yok edicisidir.
 • 00:00Soylu ve Muş, Nikah Şahidi OlduSoylu ve Muş, Nikah Şahidi OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Soylu salona girişi- AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Soylu ile Mehmet Muş'un konuşmaları Soylu ve Muş, nikah şahidi oldu AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Soylu ile Mehmet Muş, Trabzon'da nikah şahitliği yaptı.
 • 19:23Soylu: Soylu: "Türkiye'yi Hükümetsiz Bırakmak İstemiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Süleyman Soylu'nun Trabzon Şöforler Odası'na gelişi-Oda üyelerinden detay-Süleyman Soylu'nun konuşması ve ayrılışı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Hükümet kurma çalışmaları devam ediyor.
 • 09:51Soylu: Ak Parti Ülkeyi Hükümetsiz Bırakmak İstemiyorSoylu: Ak Parti Ülkeyi Hükümetsiz Bırakmak İstemiyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "AK Parti, Türkiye'yi hükümetsiz bırakmak istemiyor." dedi.
 • 09:45Süleyman Soylu Ağrı'daSüleyman Soylu Ağrı'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, hükümet kurma çalışmalarına ilişkin şunları söyledi: "Ülkemizin her tarafında bizim için esas olan, demokratikleşme, milli birlik ve kardeşlik, eşit vatandaşlık, Eskişehir’de kamu düzeni ne ise Ağrı ve Hakkari’de de aynı kamu düzenini ortaya koyabilmektir.