19:4100
SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri


SÜLEYMAN SOYLU

Süleyman Soylu (d. 21 Kasım 1969, İstanbul), Türk siyasetçi, AK Parti Genel Başkan Yardımıcısıdır.

Aslen Trabzonlu bir ailenin çocuğu olan Soylu ilk ve ortaöğrenimini İstanbul´da tamamladı. Lise eğitimini Plevne Lisesi´nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni... Devamı

  Aktrollerin Twittergate Skandalı TBMM'de

  Muhalefete, Abdullah Gül ve ekibinin dışında AK Parti'li bakanlara dahi hakaret eden trol hesapların Başbakanlık ve yandaş gazetelerle ilişkili çıkması TBMM'ye taşındı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Erdoğan Mazbatasını Alıp Yemin Etti

  Erdoğan Mazbatasını Alıp Yemin Etti

  Türkiye'nin 12. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, mazbatasını alarak yemin etti. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'de Yeni Dönem: Kongrede Erdoğan Ağırlığı

  AK Parti'de Yeni Dönem: Kongrede Erdoğan Ağırlığı

  AK Parti'nin yeni döneminin başlangıcı olan 1. Olağanüstü Kongre Ankara Arena Spor salonunda devam ediyor. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu, 1245 'Evet'le Aday Gösterildi

  Davutoğlu, 1245 'Evet'le Aday Gösterildi

  AKP 1. Olağanüstü büyük kongresinde Konya milletvekili ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu 1245 delegenin imzasıyla genel başkanlığa aday gösterildi. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti 1. Olağanstü Büyük Kongresi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Sayın Cumhurbaşkanım, bu tarihi anda AK Parti’nin her kademedeki yöneticileri teşkilatları adına zatı alinize seslenmek istiyorum. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti 1. Olağanüstü Kongresi

  AK Parti 1. Olağanüstü Kongresi

  Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "3 Kasım 2002'de asırların boynu büküklüğüne isyan eden bu aziz millet, zulüm çarklarını tek tek kırarak ayağa kalktı, kendi adamını, milletin adamını Recep Tayyip Erdoğan'ı bir tarih yapıcı olarak ortaya çıkardı. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti'de Olağanüstü Kongre (1)

  AK Parti'de Olağanüstü Kongre (1)

  Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 1'inci Olağanüstü Kongresi, Ankara Arena'da başladı. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu, Kongre Öncesi Çalışmalarını Sürdürüyor

  Davutoğlu, Kongre Öncesi Çalışmalarını Sürdürüyor

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu ile görüştü. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Arınç: ''Asayişi bozabilecek hiç bir davranışa müsade edilmeyecektir '' -

  Arınç: ''Asayişi bozabilecek hiç bir davranışa müsade edilmeyecektir '' -

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, cumhurbaşkanı kesin seçim sonuçlarının Resmi Gazete'de 28 Ağustos'ta, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ant içerek, Cumhurbaşkanlığı görevine başlamasıyla yayımlanması gerektiğini söyledi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Sayın Ahmet Necdet Sezer köşkün kapılarını kapatmış ve bir devir teslim töreni yapmamıştı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Arınç: Bu 7 Seneden Beri İçimizde Bir Uktedir

  Arınç: Bu 7 Seneden Beri İçimizde Bir Uktedir

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Çankaya Köşkü'nde yapılacak devir teslim törenine ilişkin yaptığı açıklamada; "Cumhurbaşkanlığı Köşk'ünde bir devir teslim töreni yapılacaktır. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  61. Hükümetin Son Bakanlar Kurulu Toplantısı

  61. Hükümetin Son Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Sayın Abdullah Gül’ün 28 Ağustos 2007 tarihinde yapılan toplantıda seçilmesini müteakip Sayın Ahmet Necdet Sezer Köşk’ün kapılarını kapatması ve bir devir-teslim töreni yapması 7 seneden beri içimizde bir ukdedir" dedi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nden Ayrıldı

  Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nden Ayrıldı

  Dışişleri Bakanı ve AK Parti Genel Başkan adayı Ahmet Davutoğlu başkanlığında, hükümet programına ilişkin düzenlenen toplantı sona erdi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu "Kongre" ve "Hükümet Hazırlığı" Başlıklı 2 Toplantı Yaptı

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu, 27 Ağustos'ta yapılacak kongreye ilişkin hazırlıklar ve kendi başkanlığında kurulacak 62. Hükümetin çalışmaları hakkında 2 toplantı yaptı. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezinde

  Dışişleri Bakanı ve AK Parti Genel Başkan adayı Ahmet Davutoğlu başkanlığında, hükümet programına ilişkin toplantı yapıldı. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti'de Kongre Toplantısı

  AK Parti Genel Başkan Adayı ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, bir yandan 27 Ağustos’ta gerçekleşecek AK Parti kongresine hazırlanırken diğer yandan da hükümet programı üzerinde çalışıyor. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu'nun olağanüstü kongre hazırlıkları kapsamında Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu'dan brifing aldığı bildirildi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti: Kılıçdaroğlu ve Bahçeli Fuzuli Şagildir

  AK Parti: Kılıçdaroğlu ve Bahçeli Fuzuli Şagildir

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, millet Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yi desteklemiyorsa, bu kişilerin siyasetten çekilmesi gerektiğini söyledi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması

  "Eğer millet seçimlerde bu kişileri tasvip etmiyorsa, bu kişileri desteklemiyorsa bu kişilerin yapması gereken siyasetten çekilmektir, eğer çekilmiyorlarsa fuzuli şagildirler, orayı işgal ediyorlardır" "Kongre dönemindeki sancıyı AK Parti yaşamıyor, sancıyı muhalefet yaşıyor. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 19:41:50. #1.13#