21:1100
SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri


SÜLEYMAN SOYLU

Süleyman Soylu (d. 21 Kasım 1969, İstanbul), Türk siyasetçi, AK Parti Genel Başkan Yardımıcısıdır.

Aslen Trabzonlu bir ailenin çocuğu olan Soylu ilk ve ortaöğrenimini İstanbul´da tamamladı. Lise eğitimini Plevne Lisesi´nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni... Devamı

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, İstanbul'da

  Soylu: "Ezidi'siyle, Şii'siyle, Kürt'üyle, Türkmen'iyle, Suriyeli vatandaşlarımızla herkes bu barış adasına akın ediyor. (Bugün 20:15)

   

  Ak Partili Soylu, Masa Tenisi Halk Turnuvası'nda Konuştu...

  Ak Partili Soylu, Masa Tenisi Halk Turnuvası'nda Konuştu...

  "güçlü bir ülke, ayakları üzerinde duran bir ülke, alıkonulan vatandaşlarını Türkiye ile yeniden kavuşturabilmenin, vuslatı gerçekleştirmenin onurunu yaşıyor" "Etrafında karmaşıklık ve kaos olan bir ülkenin hem barış adası, hem huzur adası olabilmesi, sınırımıza gelen 5 bin, daha sonra 60 bin sayısına çıkan insanların can havliyle oradan gelmek isteyen insanlara kucağını açan, burayı onlara yurt, huzur kapısı, güvenilecek bir liman yapan bu anlayışı devam ettirebilmeliyiz" Haber: Ezgi ÇAPA (Bugün 15:10)

   

  Süleyman Soylu: "Vatandaşlarımızı Türkiye ile Kucaklaştırabilmenin Onurunu Yaşıyoruz"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, serbest bırakılan 49 konsolosluk görevlisiyle ilgili, “Alı koyulan vatandaşlarımızı Türkiye ile kucaklaştırabilmenin onurunu yaşıyoruz” dedi. (Bugün 13:25)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 21:11:30. #1.11#