SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri

 • 00:02AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Memur-Sen Trabzon İl Başkanlığı ziyaretine katılanlardan görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun açıklamaları- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'ya hediye verilmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - (Çözüm Süreci) Yıllardır bu ülkenin bir takım sorunlarına, derdine merhem olabilecek bu süreci baltalamaya çalışanlar demokrasiyi bir truva atı olarak kullanmışlardır"- "Ortadoğu'daki istikrarsızlığı Türkiye'ye sızdırmaya çalışıyorlar ve Türkiye'yi istikrarsızlığın bir coğrafyası haline getirmeye çalışıyorlar.
 • 00:00Gündem Özeti/ 2 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, parti genel merkezinde, il eş başkanları toplantısına katılacak.
 • 10:03Selahattin Demirtaş Hakkında Fezleke HazırlandıSelahattin Demirtaş Hakkında Fezleke HazırlandıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş hakkında, Süleyman Soylu tarafından yapılan suç duyurusu üzerine fezleke düzenlendi.
 • 18:21Soylu: Soylu: "Yemininize Sadakatli Davranmıyor ve Bir İhanet İçinde Bulunuyorsunuz, Bu Açıktır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti - Soylu'nun gazetecilere açıklama yapması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Demirtaş, Suruç'taki katliamdan sonra bunu Türkiye'nin üzerine yıkmaya çalışıyor.
 • 17:28Soylu: Soylu: "Bu Ülkede Kürt Sorunu Yoktur, PKK Sorunu Vardır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maçka ilçesi Haçkalı Hoca Baba anma töreni - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun gelişi - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Terörle, baskıyla, şiddetle, bizi terbiye etmeye çalışanlar bilsinler ki devletimizin ve milletimizin birliğinin ve beraberliğinin gereğini yerine getirmekten bir an olsun geri durmayacağız, vazgeçmeyeceğiz"- "Sınırlarımızı taciz etmeye çalışanlara karşı bu ister DEAŞ terör örgütü olsun, ister PKK olsun, ister PYD, ister HPG olsun, kim olursa olsun, bu ülkenin huzurunu, sükununu, birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanlara karşı müsamaha göstermeyeceğiz"- "Bu ülkede Kürt sorunu yoktur, PKK sorunu ve bu ülkeyi bölmek isteyenler sorunu vardır.
 • 17:53Esenyurt Belediyesi "Siyaset Akademisi" AçıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye'nin 2 dönemi vardır.
 • 16:06Hdp, Süleyman Soylu'nun Demirtaş Sözleri İçin Hukuka BaşvurduHalkların Demokratik Partisi (HDP), Eş Genel Başkan Selahattin Demirtaş için ağır sözler sarf ettiği gerekçesiyle AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ve buna aracılık eden televizyon kanalı hakkında hukuki süreç başlattı.
 • 15:46AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Dün HDP'yi PKK ve KCK'yla eşdeş bilip kendi medyalarında onları pop star yıldızı gibi nakledenler, şehitlerimizin ve Suruç'ta katledilen çocukların müsebbibidir.
 • 15:08Süleyman Soylu: "Siyaset Akademileri Size Özünüzü Keşfettirir"Esenyurt Belediyesi Siyaset Akademisi’nin açılışını yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Siyaset akademileri bir taraftan dokunduğu insanı hem olgunlaştıran hem bilgiyle donatmasının yanı sıra size özünüzü keşfettirir’’ dedi.
 • 14:54Süleyman Soylu Esenyurt Siyaset Akademisi'nin Açılışını YaptıEsenyurt Belediyesi Siyaset Akademisi’nin açılışını yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Siyaset akademileri bir taraftan dokunduğu insanı hem olgunlaştıran hem bilgiyle donatmasının yanı sıra size özünüzü keşfettirir’’ dediAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Esenyurt Belediye Başkanlığının düzenlediği Esenyurt Belediyesi Siyaset Akademisi’nin açılışını gerçekleştirdi.
 • 14:28Soylu: Soylu: "Ortalıklık, Birbirinin Ayağından Paspas Çekerek Olmaz"Süleyman Soylu'nun konuşması İSTANBUL - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu,gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 • 13:29Soylu: Soylu: "Pkk ve Kck, Karadeniz'e Sızmaya Çalışıyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun açıklamaları Yeşil Yol Projesi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "PKK ve KCK, Birleşik Haziran Hareketi'ni taşeron kullanarak Karadeniz'e sızmaya çalışmaktadır.
 • 11:22Soylu: Soylu: "Demirtaş, Bir Barış Yok Edicisidir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun arabadan inişi selamlaşması- Soylu'nun konuşması "Demirtaş, bir barış yok edicisidir"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Demirtaş, toplumumuzu bölmeye çalışan, milletimizin huzurunu, Türk'ün ve Kürt'ün kardeşliğini, hukukunu ortadan kaldırmaya çalışan, maalesef üzülerek söylemeye çalışıyorum ki bir barış yok edicisidir, bir birlik ve huzur yok edicisidir.
 • 00:00Soylu ve Muş, Nikah Şahidi OlduSoylu ve Muş, Nikah Şahidi OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Soylu salona girişi- AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Soylu ile Mehmet Muş'un konuşmaları Soylu ve Muş, nikah şahidi oldu AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Soylu ile Mehmet Muş, Trabzon'da nikah şahitliği yaptı.
 • 19:23Soylu: Soylu: "Türkiye'yi Hükümetsiz Bırakmak İstemiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Süleyman Soylu'nun Trabzon Şöforler Odası'na gelişi-Oda üyelerinden detay-Süleyman Soylu'nun konuşması ve ayrılışı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Hükümet kurma çalışmaları devam ediyor.
 • 09:51Soylu: Ak Parti Ülkeyi Hükümetsiz Bırakmak İstemiyorSoylu: Ak Parti Ülkeyi Hükümetsiz Bırakmak İstemiyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "AK Parti, Türkiye'yi hükümetsiz bırakmak istemiyor." dedi.
 • 09:45Süleyman Soylu Ağrı'daSüleyman Soylu Ağrı'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, hükümet kurma çalışmalarına ilişkin şunları söyledi: "Ülkemizin her tarafında bizim için esas olan, demokratikleşme, milli birlik ve kardeşlik, eşit vatandaşlık, Eskişehir’de kamu düzeni ne ise Ağrı ve Hakkari’de de aynı kamu düzenini ortaya koyabilmektir.
 • 05:31AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "AK Parti Türkiye'de, Türkiye'nin kazanımlarının devam etmesini ve hedeflerine ulaşmasını istiyor.
 • 20:19Soylu: Soylu: "(Çözüm Süreci) Çizgimiz Aynen Devam Etmektedir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Ağrı İl Başkanlığı toplantı salonundan detay- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Çözüm Süreci'nde dün ne söylüyorsak, bu ülke için ne kadar önemli olduğunu iddia ediyor ve ortaya koyuyorsak, bugün de o sürecin hem ülkemize olan faydalarını hem milletimizin birliğine, beraberliğine ve kardeşliğine olan faydalarını bugün yok görmeyiz.
 • 00:15AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar alanında katılımcılardan görüntüler- Yemek duası- Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun vatandaşlar ile tokalaşması- Soylu'nun konuşması KAHRAMANMARAŞ - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti İl Başkanlığı vefa iftarına katıldı.
 • 23:50Kahramanmaraş Süleyman Soylu: Hdp, Mhp, CHP Birlikte İktidar KurunKahramanmaraş Süleyman Soylu: Hdp, Mhp, CHP Birlikte İktidar KurunSüleyman Soylu: HDP, MHP, CHP birlikte iktidar kurun AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, tek başına iktidarın Türkiye'ye katkısı olmadığını ve ülkeyi diktatörlüğe götürdüğünü düşünerek koalisyon öneren muhalefet partilerine birlikte hükümet kurma çağrısında bulunarak, "Hadi HDP, MHP, CHP birlikte iktidar kurun. Birlikte iktidar olmayı deneyin, Türkiye'nin meselelerini çözün" dedi.
 • 23:41Süleyman Soylu: Hdp, Mhp, CHP Birlikte İktidar KurunSüleyman Soylu: Hdp, Mhp, CHP Birlikte İktidar KurunAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, tek başına iktidarın Türkiye'ye katkısı olmadığını ve ülkeyi diktatörlüğe götürdüğünü düşünerek koalisyon öneren muhalefet partilerine birlikte hükümet kurma çağrısında bulunarak, "Hadi HDP, MHP, CHP birlikte iktidar kurun. Birlikte iktidar olmayı deneyin, Türkiye'nin meselelerini çözün" dedi.
 • 22:13AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu;AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu;AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, ne 2023’den, ne de 2071’den vazgeçmediklerini söyledi.
 • 14:45Türkiye'nin Demokratikleşmesini Engelliyorlar'Türkiye'nin Demokratikleşmesini Engelliyorlar'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Süleyman Soylu'nun AA'ya özel röportajı 'Türkiye'nin demokratikleşmesini engelliyorlar'AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, "Biz demokratikleşmeyi savunurken hala silah bırakmamayı yöntem olarak belirleyenler Türkiye'nin demokratikleşmesini maalesef engelliyorlar" dedi.
 • 00:15Süleyman Soylu: Süleyman Soylu: "Bizim Temel Fikrimiz Uzlaşmaktır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun, vatandaşlarla bir araya gelmesi-Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Millet bize bu oyları verirken '2 ay 3 ay sonra seçime gidin' diye vermedi.
 • 10:18Süleyman Soylu, Hakkari'de Bazı Stk'lılar ile Sahurda Bir Araya GeldiSüleyman Soylu, Hakkari'de Bazı Stk'lılar ile Sahurda Bir Araya GeldiHakkari’nin Yüksekova ve Şemdinli ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, sahur vaktinde Hakkari merkezde bazı STK temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 02:04AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Hakkari'de AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Hakkari'de AçıklamasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu'nun Esnaf ziyaretlerinden detay- Vatandaşlarla sohbet- İftar programı -"Demokratikleşmeyi biz devam ettireceğiz ama bu sadece tek taraflı olmaz. Silahların bırakılması lazım. Bu bizim net ve arkasında durabileceğimiz talebimizdir"-"Silahlar bırakılacak, şiddet, baskı bunların hiçbiri olmayacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Demokratikleşmeyi biz devam ettireceğiz ama bu sadece tek taraflı olmaz. Silahların bırakılması lazım. Bu bizim net ve arkasında durabileceğimiz talebimizdir" dedi.
 • 18:31AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Şemdinli'deAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Şemdinli'deAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak için Hakkari’nin Şemdinli ilçesine geldi.
 • 15:43AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Yüksekova'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Yüksekova'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak için gittiği Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, parti binasının açılışını yaptı.
 • 22:37Soylu: Soylu: "Sadece Oruç Tutuyor Diye Canından Olan, Doğu Türkistan'da Onlarca İnsan Bugün Hayatta...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Soylu'nun vatandaşlarla sohbet etmesi- İftar alanına gelişi - İftar alanından genel ve detay görüntüler- Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Trabzon'da: - "Özgürlük içerisinde bugün iftarımızı açıyoruz ama binlerce kilometre ötede sadece oruç tutuyor diye canından olan, şehit olan Doğu Türkistan'da onlarca insan bugün hayatta değiller" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Özgürlük içerisinde bugün iftarımızı açıyoruz ama binlerce kilometre ötede sadece oruç tutuyor diye canından olan, şehit olan Doğu Türkistan'da onlarca insan bugün hayatta değiller" dedi.
 • 04:12AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Kazan'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Kazan'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Ulu Cami avlusu girişi -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun vatandaşlarla tokalaşması-Cami bahçesinden iftar alanına gidiş-Soylu'nun karşılaştığı bir çocuğun elini öpmesi-Semazen gösterisi,-Çin zulmünü kınama pankartı-Belediye Başkanının kazan hediye takdimi-Uygur çocuğun şiir okuması-Uygur çocuğu kucağına alıp fotoğraf çektirmesi-Sinevizyon eşliğinde Çin zulmünün anlatılması-Gıyabi cenaze namazı-AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret, basının sorularını yanıtlaması. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Bu ülkede ve bu ülkenin etrafındaki coğrafyada ameliyat yapmaya çalışanlara Türkiye müsade etmeyecektir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu "Bu ülkede ve bu ülkenin etrafındaki coğrafyada ameliyat yapmaya çalışanlara Türkiye müsaade etmeyecektir" dedi.
 • 23:29Soylu: Soylu: "Daeş ve PKK'nın Etrafımızdaki Coğrafyanın Huzurunu Bozmasına Müsaade Etmeyeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Keçiören Belediyesi'nin düzenlediği iftar programından detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun gelişi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Bir taraftan DAEŞ terör örgütü, diğer taraftan PKK terör örgütü, neredeyse etrafımızdaki bütün huzuru, büyük planlarla, kaoslarla alıp bir tarafa atmaya çalışmaktadır.
 • 22:20AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Uzungöl'deAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Uzungöl'deAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Doğu Karadeniz'in gözde turizm merkezi Uzungöl'de esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
 • 13:37Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, koalisyon konusunda iyi niyet sahibi olduklarını belirterek, "Muhalefet partileri de bir an önce miting meydanlarından sıyrılıp aynı niyete gelmeleri konusunda daha sorumlu davranmalı. Ben umutluyum" dedi.
 • 13:03Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Soylu (2)Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Soylu (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'nun açıklaması TBMM'de 25. Dönem'de görev yapacak milletvekillerinin kayıt işlemleri sürüyor.
 • 12:46İnce: Koalisyonu Kurabilirsiniz, Yıktığınız Anda Bedelini Ağır Ödersinizİnce: Koalisyonu Kurabilirsiniz, Yıktığınız Anda Bedelini Ağır ÖdersinizCHP'li Muharrem İnce, "Tecrübeli bir siyasetçi olarak şunu söyleyebilirim, koalisyonu kurabilirsiniz, koalisyonu yıktığınız anda bedelini ağır ödersiniz." dedi.
 • 12:11Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Soylu (1)Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Soylu (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'nun gelişi- Kayıt yaptırması- Soylu'nun açıklaması TBMM - TBMM'de 25. Dönem'de görev yapacak milletvekillerinin kayıt işlemleri sürüyor.
 • 01:06Soylu: Soylu: "Sizi Mahcup Etmeyeceğiz, Yüzünüzü Yere Baktırmayacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun otobüste konuşması-Soylu'nun vatandaşlar ile sohbeti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"AK Parti krizin, kaosun değil, çözümün, huzurun, büyümenin, ilerlemenin, millet iradesinin ve işaretinin belirlediği yolda yürümenin partisidir"- "Sizi mahcup etmeyeceğiz, yüzünüzü yere baktırmayacağız. Durmak yok yola devam" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, genel seçimlere ilişkin, "AK Parti krizin, kaosun değil, çözümün, huzurun, büyümenin, ilerlemenin, millet iradesinin ve işaretinin belirlediği yolda yürümenin partisidir" dedi.
 • 17:30Soylu: Soylu: "Recep Tayyip Erdoğan Diyorlar Başka Bir Şey Demiyorlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Parti otobüsünün etrafına toplanan kalabalık- Süleyman Soylu'nun selamlaşması- Soylu'nun otobüste konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Türkiye'yi krize sokanlar, kaosa sokmak isteyenler, senaryolar kurmaya çalınanlara milletimiz 10 seçimdir birinci parti yaptığı AK Parti ile cevap vermiştir"- "Cumhurbaşkanlığı makamımızı bir şekilde siyasi hedefleri haline getirmek isteyenlere buradan çağrımız var. Hiç boşuna uğraşmasınlar" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye'yi krize sokanlar, kaosa sokmak isteyenler, senaryolar kurmaya çalınanlara milletimiz 10 seçimdir birinci parti yaptığı AK Parti ile cevap vermiştir" dedi.
 • 21:08AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Hayrat ilçeye gelmesi-Salondan detaylar-Soylu'nun konuşması-Süleyman Soylu'nun Çaykara ilçesine gelmesi-Soylu'nun konuşması-Süleyman Soylu'nun Araklı ilçesine gelmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yarın ne olacak diye hiç kimse endişe etmesin.
 • 02:22AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Soylu'nun OF'ta vatandaşlara hitabı-Soylu'nun Ortahisar'daki konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Ülkemizde 13 yıldır hangi sorumlulukla büyük devrimleri gerçekleştirmişsek, bugün aynı sorumlulukla hareket edeceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ülkemizde 13 yıldır hangi sorumlulukla büyük devrimleri gerçekleştirmişsek, bugün aynı sorumlulukla hareket edeceğiz" dedi.
 • 16:59AK Parti'li Soylu: Milletin İradesine SaygılıyızAK Parti'li Soylu: Milletin İradesine SaygılıyızAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, milletvekili genel seçimlerine ilişkin, milletin iradesine saygılı olduklarını söyledi.
 • 15:47AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Trabzon'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Trabzon'daAK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Trabzon milletvekili Süleyman Soylu, 7 Haziran seçimleri sonrasında ilk kez Trabzon’a geldi.
 • 22:55Süleyman Soylu: Süleyman Soylu: "Ben Demirtaş'a Vurdukça MHP'den Ses Geliyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanına toplanan insanların görüntüsü - Bayrak sallayan insanlar - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması - Dinleyicilerden görüntüler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Güneydoğu'da 6-7 yaşındaki çocukları tehtit ediyorlar, Çocuklara diyorlar ki 'annenize babanıza söyleyin eğer AK Parti'ye oy verirlerse onları öldüreceğiz' diyorlar.
 • 17:24AK Parti Mitinginde AK Parti Mitinginde "Bozkurt İşareti" GerginliğiAK Parti Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu'nun, mitingde konuşma yaptığı sırada, bozkurt işareti yapan bir MHP'li, gerginliğe neden oldu.
 • 17:13Soylu: "Hdp'den, Kck'dan ve PKK'dan Medet Umuyorlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Beşikdüzü İlçe Meydanı mitingi, - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Her biri bir araya gelmişler, hepsi HDP'den, KCK'dan ve PKK'dan medet umuyorlar.
 • 13:54AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Trabzon'da, Araklı'da milliyetçilik yapmak kolay. Arkadaş sen burada bana milliyetçilik yapacağına git Diyarbakır'da yap o işareti de delikanlılığını göreyim senin.
 • 04:43AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şöem alanının genel uzak detayı-Şölene katılanlar-Konser -Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "İster çatlasınlar, ister kıskansınlar artık Türkiye'de vesayetin borusu ötmüyor, milletin dediği oluyor"-"Kim ne söylerse söylesin, biz milli otomobilimizi de yapacağız, milli uçağımızı da yapacağız. Dünyanın en büyük 10 devletinden biri olacağız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "İster çatlasınlar, ister kıskansınlar artık Türkiye'de vesayetin borusu ötmüyor, milletin dediği oluyor" dedi.
 • 23:22Soylu: Soylu: "İstikrar Sürecini Koalisyona Mahkum Etmek İstiyorlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti'nin Maçka mitingi - Miting alanından detay görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Büyük bir oyun ve tezgah ile karşı karşıyayız. Şer ittifakı var. Türkiye'nin tek başına iktidar ile elde ettiği istikrar sürecini koalisyona mahkum etmek istiyorlar" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Büyük bir oyun ve tezgah ile karşı karşıyayız. Şer ittifakı var. Türkiye'nin tek başına iktidar ile elde ettiği istikrar sürecini koalisyona mahkum etmek istiyorlar" dedi.
 • 13:25Soylu Dur Durak BilmiyorSoylu Dur Durak BilmiyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, partisinin Maçka, Şalpazarı ve Çarşıbaşı mitinglerine katıldı.