SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri

 • 30 Temmuz 2016 09:27Memurun İzin Yasağı Ne Zaman Kalkıyor?Memurun İzin Yasağı Ne Zaman Kalkıyor?Bakan, "Memura izin yasağı FETÖ yapılanmasına karşı tedbirdir, (yasağın kalkması) yakında yeniden değerlendirilecek" dedi.
 • 29 Temmuz 2016 21:35Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Yeni Videolar - Külliye Önü ve TRT ÇevresiFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Yeni Videolar - Külliye Önü ve TRT ÇevresiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Vatandaş videosu Cumhurbaşkanlığı Külliyesinin helikopter ile ateş edilme anı Vatandaşların askerlere tepki göstermesi Vatandaşların askeri araçların önünü kesmesi ve tepki göstermesi Vatandaşlara TRT önünde ateş edilmesi Vatandaşların TRT'ye girmesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun TRT'de konuşma yapması ANKARA - Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminde bulunduğu gece, Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi civarında ve TRT'de vatandaşlar tarafından kaydedilen yeni görüntüler ortaya çıktı.
 • 29 Temmuz 2016 17:06İzin yasağı ne zaman kalkacak? Memura izin yasağı açıklamasıİzin yasağı ne zaman kalkacak? Memura izin yasağı açıklamasıİzin yasağı ne zaman kalkacak? Memura izin yasağı açıklaması. Süleyman Soylu, memura izin yasağının ne zaman kalkacağıyla ilgili olarak, "Bu izin yasağı bir tedbir ve temkindir. Yakın zamanda yeniden değerlendirilecek" dedi.
 • 29 Temmuz 2016 10:35Bakan Soylu, Erbaalılara Görüntülü Hitap EttiBakan Soylu, Erbaalılara Görüntülü Hitap EttiTokat’ın Erbaa ilçesinde 14 gündür demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu 3G ile bağlandı.
 • 28 Temmuz 2016 21:00Uluslararası İşgücü Kanunu Tasarısı Yasalaştı (4)Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde "Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü" kurulacak.
 • 28 Temmuz 2016 20:35Bakan Soylu: "Meclis'te İlk Gün Ortaya Konan İrade Çok Önemli Bir İradedir"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Meclis’te ilk gün ortaya konan irade çok önemli bir iradedir” dedi.
 • 28 Temmuz 2016 18:46Uluslararası İşgücü Kanunu Tasarısı TBMM Genel Kurulu'ndaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, çıkarılan bir yönetmelikle, "milletvekillerine tatilde de emeklilik hakkı getirildiği" iddiasıyla ilgili, "Bu yönetmelikte; milletvekilleri, TSK, emniyet, MİT dahil hiç bir meslek grubuna, kanunun dışında herhangi bir hak verilmiş değildir.
 • 28 Temmuz 2016 07:10Soylu: Soylu: "Bu Sadece Bu Coğrafyaya Değil, Bu Bütün Dünyaya Bir Demokrasi Dersidir"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bu sadece bu coğrafyaya değil, bu, bütün dünyaya bir demokrasi dersidir.
 • 28 Temmuz 2016 06:58Soylu: Soylu: "Bu Can Bu Bedende Olduğu Müddetçe Ne Recep Tayyip Erdoğan'ı Veririz Ne Demokrasiden...Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bu sadece bu coğrafyaya değil, bu, bütün dünyaya bir demokrasi dersidir.
 • 28 Temmuz 2016 03:38Soylu: Soylu: "Bu Hain Adamın Türkiye'ye Verilmesi İçin Dünyada Kampanya Başlatın"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Dünyada hangi millet kendisine kastetmeye çalışan teröristlere eliyle beraber 'Senin silahın varsa benim imanım var' diye bir büyük anlayışı ortaya koyar." dedi.
 • 28 Temmuz 2016 03:35Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bu sadece bu coğrafyaya değil, bu, bütün dünyaya bir demokrasi dersidir.
 • 28 Temmuz 2016 03:31Maçka'daki Terör Saldırısı - Soylu, Saldırıda Yaralanan 2 Polisi Ziyaret EttiMaçka'daki Terör Saldırısı - Soylu, Saldırıda Yaralanan 2 Polisi Ziyaret EttiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'un Maçka ilçesindeki terör saldırısında yaralanan 2 polis memurunu tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
 • 28 Temmuz 2016 02:58Maçka'daki Terör SaldırısıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'un Maçka ilçesindeki terör saldırısında yaralanan 2 polis memurunu tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
 • 28 Temmuz 2016 02:48Bakan Soylu Memleketi Trabzon'da Demokrasi NöbetindeBakan Soylu Memleketi Trabzon'da Demokrasi NöbetindeRize'den Trabzon'a geen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, darbe girişimine karşı Meydan Parkı'nda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara hitap etti.
 • 28 Temmuz 2016 02:28Soylu: Soylu: "F - 16'lara Karşı Elini Uzatıp İmanına Sığınan Bu Aziz Milleti Tanımadılar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Soylu'nun alanda vatandaşları selamlaması -Soylu'nun konuşması TRABZON - Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminin ardından, "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 28 Temmuz 2016 02:14Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Dünyada hangi millet kendisine kastetmeye çalışan teröristlere eliyle beraber 'Senin silahın varsa benim imanım var' diye bir büyük anlayışı ortaya koyar." dedi.
 • 28 Temmuz 2016 02:09Bakan Soylu: Bakan Soylu: "Bu Millet 56 Yıldır Fırsat Bekliyor"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Silahlara ve F-16’lara karşı elini uzatarak imanına sığınan bu aziz milleti tanımadılar” dedi.
 • 28 Temmuz 2016 00:10Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Fethullah Gülen denen psikopat ve terörist tıpış tıpış gelecek” dedi.
 • 27 Temmuz 2016 16:33Bakan Soylu'dan Yaralı Vatandaşlara ZiyaretÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini durdurmaya çalışırken yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret etti.
 • 27 Temmuz 2016 16:32Bakan Soylu'dan Gazilere ZiyaretBakan Soylu'dan Gazilere ZiyaretÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz gecesi Fettullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini durdurmaya çalışırken yaralanan vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 • 27 Temmuz 2016 04:48Bakan Soylu: Bakan Soylu: "Fethullah ve Psikopatları Tarihin En Ağır Cezalarıyla Cezalandırılacaklardır"Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbeye karşı nöbet tutan vatandaşlara seslenen Bakan Süleyman soylu, “Fethullah ve psikopatları tarihin en ağır cezalarıyla cezalandırılacaklardır” dedi.
 • 27 Temmuz 2016 04:02Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu Türkiye'de bir işgal hareketiydi.
 • 27 Temmuz 2016 01:10Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu Türkiye'de bir işgal hareketiydi.
 • 26 Temmuz 2016 06:02Çelik ve Soylu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Önünde Bekleyen Vatandaşlara Hitap EttiÇelik ve Soylu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Önünde Bekleyen Vatandaşlara Hitap EttiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteren vatandaşların, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önündeki "demokrasi nöbeti" devam ediyor.
 • 26 Temmuz 2016 04:06Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteren vatandaşların, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önündeki "demokrasi nöbeti" devam ediyor.
 • 25 Temmuz 2016 11:44Burdur'da Demokrasi KonvoyuBurdur'da Demokrasi KonvoyuBurdur'da darbe girişimine karşı demokrasi nöbeti sürerken, kamyon, TIR ve otomobillerden oluşan demokrasi konvoyu kent caddelerinde boy gösterdi.
 • 25 Temmuz 2016 02:38Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBURDUR/ Burdur'da vatandaşların, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 25 Temmuz 2016 02:21Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBurdur'da vatandaşların, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 24 Temmuz 2016 09:39Başbakan Başkanlığında OHAL Koordinasyon Kurulu OluşturulduBaşbakan Başkanlığında OHAL Koordinasyon Kurulu Oluşturuldu15 Temmuz darbe girişimi sonrası ilan edilen Olağanüstü Hal çerçevesinde Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında OHAL Koordinasyon Kurulu oluşturuldu.
 • 23 Temmuz 2016 02:19Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Hiçbir şey düşünmeden kendini tankın altına atan insanlar, hiçbir şey düşünmeden, yaşına başına bakmadan, ne olduğuna bakmadan, 'Yarın benim çocuğumu kim geçindirecek' sorusunu sormadan bu ülkenin bağımsızlığı, hürriyeti için kendisini feda edenler çok büyük ders verdiler.
 • 21 Temmuz 2016 06:42Sanatçılar Kızılay'da Demokrasi NöbetindeSanatçılar Kızılay'da Demokrasi NöbetindeGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri Kızılay'da Kızılay'da "demokrasi nöbeti" devam ediyor Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Tankın karşısına geçip göğsünü siper eden, tankın altına yatan, uzanan hatta bu uğurda şehit olan milletimizin feraseti, cesareti sayesinde o darbeye Türk milleti darbe yapmıştır çok şükür" "(Olağanüstü hal) Milletimizin özgürlüğünü, milletimizin güvenliğini garanti altına almak için bunu ilan ettik. İnşallah bu teröristlerden hep birlikte devlet olarak, yargı olarak, millet olarak hesabını soracağız" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Allah milletimizden razı olsun. Eğer bugün demokrasi işliyorsa, eğer bugün TBMM açık ve işliyorsa, eğer bugün Cumhurbaşkanlığı makamı işliyorsa, eğer bugün Türkiye yarınına yeniden umutla bakabilmeyi sağlıyorsa onu sağlayan, hiçbir şey düşünmeden bu ülkenin yarını için bedenini tankın altına atan bu yiğit insanlardır, başka hiçbir şey değil" Kızılay Meydanı'nda toplanan vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı tepkilerini sürdürdü.
 • 20 Temmuz 2016 22:23Trabzon'da "Demokrasi Yürüyüşü" YapıldıTrabzon'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla tüm siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla "Milli İradeye ve Demokrasiye Sahip Çıkma Yürüyüşü" organize edildi.
 • 20 Temmuz 2016 20:37Süleyman Soylu'dan Fetullah Gülen'in Emekli Maaşına İlişkin AçıklamaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Meclis Genel Kurulu'nda, Fetullah Gülen'in emekli maaşına ilişkin, "Bu terör örgütünün başı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan emekli maaşı almaktaydı.
 • 20 Temmuz 2016 20:33Uluslararası İşgücü Kanunu Tasarısı Genel Kurul'daÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'nin kendine ait bir istikameti var, bu istikamette gidiyor ve bu istikametinden Türkiye vazgeçmeyecek.
 • 20 Temmuz 2016 19:31Uluslararası İşgücü Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'ndaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Fetullahçı terör örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in SGK'dan emekli maaşı aldığını, maaşının kesilmesine ilişkin kararı, 15 Temmuz akşamı aldıklarını bildirdi.
 • 20 Temmuz 2016 19:02Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Fettullah Gülen’in maaşının kesilmesiyle ilgili, “Oradaki altı aylık sürenin geçtiğinin tespiti üzerine maaşı kesilmiştir.
 • 20 Temmuz 2016 18:51Uluslararası İşgücü Kanunu Tasarısı Genel KuruldaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Fetullah Gülen, bu teröristbaşı, bu psikopat ne zaman Türkiye'ye gelirse bu ülkenin bir evladı olarak o kadar rahat edeceğimi ifade etmek istiyorum.
 • 20 Temmuz 2016 03:53Fetö'nün Darbe GirişimiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz darbe girişiminde bulunan cuntacıların en ağır şekilde cezalandırılacağını belirterek, "Ülkemize darbeyi reva görenleri, kardeşi kardeşe düşürmek suretiyle bu ülkeyi başkalarına uşaklık yaptırmak isteyenleri, tarihin en büyük cezasıyla cezalandıracağız." dedi.
 • 19 Temmuz 2016 16:04Devlet Personel Sistemine Darbe AyarıDevlet Personel Sistemine Darbe AyarıDarbe girişimi sonrası devlet personel rejiminde değişikliğe gidilmesi gündemde, 657'nin temel iş güvencesi sistemi değişebilir.
 • 17 Temmuz 2016 17:47Bakan Soylu: "'darbe Olsaydı İlişkilerimiz Ne Olacaktı?' Diye Soruversinler"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’nin açıklamalarına ilişkin twitter hesabından paylaşımda bulundu.
 • 17 Temmuz 2016 17:27Fetö'nün Darbe GirişimiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, bölücü terör örgütü FETÖ mensuplarınca yapılan darbe girişiminin arkasında ABD'nin olduğu yönündeki iddiasını yineledi.
 • 17 Temmuz 2016 15:07Demokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna UğurlanıyorBölücü terör örgütü FETÖ mensuplarının darbe girişimini protesto ettikleri sırada hayatlarını kaybeden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank'ın ağabeyi Prof. Dr. İlhan Varank ile İbrahim Yılmaz, Halil Kantarcı, Yunus Emre Ezer, Erkan Pala ve Ömer Cankatar son yolculuklarına uğurlandı.
 • 17 Temmuz 2016 13:56Süleyman Soylu: ABD Bu Psikopatı VermeliSüleyman Soylu: ABD Bu Psikopatı VermeliÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ lideri Fethullah Gülen'i kast ettiği konuşmasında, "ABD bu psikopatı vermeli" dedi.
 • 17 Temmuz 2016 13:01Ankara Kazan Bakan Soylu: Aziz Milletimize Müteşekkiriz ve MinnettarızAnkara Kazan Bakan Soylu: Aziz Milletimize Müteşekkiriz ve MinnettarızBakan Soylu: Aziz milletimize müteşekkiriz ve minnettarızÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Aziz milletimize müteşekkiriz ve minnettarız. Bu girişimi engelleme ve Türkiye'nin başına bir musallatın gelmesinden Türkiye'yi feragat ettiren millettir, bizim büyük milletimizdir" dedi.
 • 17 Temmuz 2016 12:29Soylu ve Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiSoylu ve Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ile beraber Fethullahçı terör örgütünün askeri darbe girişimi sırasında 4. Ana Jet üs Komutanlığı'ndan kalkan F-16'ları engellemeye çalışırken, darbecilerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybeden Kazan Ahi Köyü Muhtarı Ali Anar ile Ömer Takdemir'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 17 Temmuz 2016 12:06Bakan Soylu: Aziz Milletimize Müteşekkiriz ve MinnettarızBakan Soylu: Aziz Milletimize Müteşekkiriz ve MinnettarızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Aziz milletimize müteşekkiriz ve minnettarız. Bu girişimi engelleme ve Türkiye'nin başına bir musallatın gelmesinden Türkiye'yi feragat ettiren millettir, bizim büyük milletimizdir" dedi.
 • 17 Temmuz 2016 08:25Bakan Soylu'dan Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiBakan Soylu'dan Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ve Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, askeri darbe girişimi sırasında darbeci askerlerin açtığı ateş sonucu hayatlarını kaybeden Kazan Ahi Köyü Muhtarı Ali Anar (35) ile Ömer Takdemir’in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 17 Temmuz 2016 03:20Soylu, Kazan'da Demokrasi Şehitlerinin Ailelerini Ziyaret Ederek Başsağlığı DilediSoylu, Kazan'da Demokrasi Şehitlerinin Ailelerini Ziyaret Ederek Başsağlığı DilediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun ziyaretinden detaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamaları Bakan Soylu demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Kazan'da demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret ederek başsağlığı diledi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kazan'da demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret ederek başsağlığı diledi.
 • 17 Temmuz 2016 01:15Bakan Soylu Demokrasi Şehitlerinin Ailelerini Ziyaret EttiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kazan'da demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret ederek başsağlığı diledi.
 • 16 Temmuz 2016 21:29Bakan Soylu: Darbe Girişiminin Arkasında ABD VarÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Darbenin arkasında Amerika Birleşik Devletleri var. Oradan yayınlanan birkaç dergi, bir kaç aydır faaliyette bulunuyordu.