SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri

  • 11:19 Dünya İnsani Zirvesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 2. Dünya Savaşı'ndan sonraki en büyük insani trajediye sebep olan Suriye kriziyle Türkiye'nin göç dalgasından en çok etkilenen ülkelerden biri olduğunu belirterek, "Bu insani dram karşısında 'açık kapı' politikasını yürüten Türkiye, artan ekonomik gücünün de neticesinde mülteciler için bir 'geçiş ülkesi' konumundan çıkarak, 'hedef ülke' haline gelmiştir.
  • 21:27 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21.16'da özel uçak "ATA" ile Ankara'ya gitti.
  • 16:31 Doğum Borçlanması Bekleyen Annelere Kötü Haber Doğum Borçlanması Bekleyen Annelere Kötü Haber Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir’in, "Tüm doğum yapan kadınlar neden ’doğum borçlanması’ uygulamasından faydalanamıyor?
  • 10:03 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 19 Mayıs 1919'da dünya ölçeğinde organize olan bir vesayete karşı milli bir iradenin ortaya konduğunu belirterek, "Bu irade ve zulme karşı direniş, bugün hala bu ülkenin gençliği tarafından ortaya konulmakta ve Türkiye mazlum milletlere ümit ışığı olmaktadır.
  • 07:45 Kıdemde İbre Bireysel Hesaptan Yana Kıdemde İbre Bireysel Hesaptan Yana ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun yaptığı son açıklamalardan sonra gözler, yıllardır gündemde olan kıdem tazminatı değişikliği çalışmalarına çevrildi.
  • 17:34 Bakanlar Ünal ve Soylu, Toplu İş Sözleşmesi İmza Törenine Katıldı (1) Bakanlar Ünal ve Soylu, Toplu İş Sözleşmesi İmza Törenine Katıldı (1) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanların gelişi, selamlaşmalar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın konuşması Soylu'nun konuşması ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanlığı iş yerlerinde çalışan işçileri kapsayan toplu sözleşmenin imzalanması törenine katıldı.
  • 17:19 Sendikalar Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "3 Eylül 2015 tarihinde yetkisi alınan ve özellikle 1.12.2015 tarihinde toplu iş sözleşme görüşmeleri başlayan bu süreç karşılıklı tarafların anlaşmasıyla güzel bir noktayla sona ermiştir" dedi.
  • 17:13 Toplu İş Sözleşmesi İmza Töreni Kültür ve Turizm Bakanlığındaki 2 bin 850 kişiyi kapsayan toplu iş sözleşmesine imza atıldı.
  • 15:44 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kıdem tazminatıyla ilgili düzenlemenin içeriğine ilişkin, "65. Hükümet'e haksızlık yapmayalım. 65. Hükümet, bunların hepsini hem basınla hem vatandaşlarımızla hem de sosyal diyaloğu gerçekleştireceğimiz işçi ve işverenler ile kıdem tazminatı alamayan sessiz çoğunlukla paylaşacaktır.
  • 15:24 Bakan Soylu'dan 'Kıdem Tazminatı' Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kıdem tazminatı konusunda dünyada birçok modeli incelediklerini belirterek, “Bizim belli şartlarımız var. Bu şartları büyük ölçekte korumak durumundayız. Bunun nasıl korunabileceğine dair bugüne kadar çalışanlarımızdan ve işverenlerimizden gelen talepler var. Bunu yorumlayabilecek ve dengeleyebilecek bir sistem” dedi.
  • 15:05 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Soruları Cevapladı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Soruları Cevapladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklaması ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, basın mensuplarının sorularını cevapladı.
  • 14:59 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması Dinleyici detayları Trabzon Girişimcilik Zirvesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Siyasetçi, siyaset adamı hem özü hem sözü bir olan, dün topluma deklare ettiğini bugün gerçekleştirmek zorunda olan ve milletle gelecek arasında bağ kurmak zorunda olan ana unsurdur" "Anamuhalefet partisinin HDP ile iş birliğini ve bu konuda düne kadar bir, beş, on veya yüz defa değil, bin defa tekrarladıkları dokunulmazlığın kaldırılması meselesi ne zaman rasyonel bir şekilde masaya gelse nasıl bir 'u' dönüşü yapıldığını dün akşam Meclis tablosunda bir kere daha müşahede ettik. Bunun adı sorumlu siyaset değildir" "İnanıyorum ki önümüzdeki günler bugünden çok daha iyi, ondan sonraki günler de önümüzdeki günlerden çok daha iyi şekilde olacak ve gelişecektir" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, siyasetçinin, siyaset adamının özünün sözünün bir olması gerektiğini, dün topluma deklare ettiğini bugün gerçekleştirmek ve milletle gelecek arasında bağ kurmak zorunluluğu bulunduğunu belirtti.
  • 14:22 Trabzon Girişimcilik Zirvesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, siyasetçinin, siyaset adamının özünün sözünün bir olması gerektiğini, dün topluma deklare ettiğini bugün gerçekleştirmek ve milletle gelecek arasında bağ kurmak zorunluluğu bulunduğunu belirtti.
  • 12:55 Trabzon Bakan Soylu'dan CHP'ye Nasıl Bir U Dönüşü Yapıldığını Bir Kere Daha Gördük Trabzon Bakan Soylu'dan CHP'ye Nasıl Bir U Dönüşü Yapıldığını Bir Kere Daha Gördük Trabzon Bakan Soylu'dan CHP'ye Nasıl bir U dönüşü yapıldığını bir kere daha gördükBakan Soylu'dan CHP'ye: Nasıl bir U dönüşü yapıldığını bir kere daha gördükTrabzon'da düzenlenen Girişimcilik Zirvesi'nde konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin meclisteki görüşmeleri değerlendirerek, "Siyasetçi hem sözü hem özü bir olandır.
  • 12:45 Bakan Soylu: Bakan Soylu: "65. Hükümet Umutlarla Başlayacak" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 65. Hükümetin umutlarla başlayacağını belirterek, “Dün maalesef ana muhalefet partisinin HDP ile işbirliği ve bu konuda düne kadar defalarca tekrarladıkları dokunulmazlığın kaldırılması meselesi ne zaman rasyonel bir şekilde masaya geldiğinde nasıl bir u dönüşü yapıldığını bir kere daha gördük” dedi.
  • 13:23 Soylu: Soylu: "(Asgari Ücrette Vergi Kesintisi) Çalışmaları Ağustos Ayında Gerçekleştireceğiz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun genel görüntüsü Katılımcılardan detay Soylu'nun açıklaması ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
  • 13:02 Çalışma Bakanı'ndan Emekliye Promosyon, Çalışana Kıdem Müjdesi Çalışma Bakanı'ndan Emekliye Promosyon, Çalışana Kıdem Müjdesi Çalışma Bakanı Süleyman Soylu, kıdem tazminatı ve emekliye promosyon çalışmalarının tamam olduğunu, asgari ücrette kesinti olmaması için yeni toplantı yapacaklarını söyledi.
  • 12:58 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “AK Parti bireyleri önemser ama kendi anlayışı, kendi istikameti ve kendi güzergahı vardır.
  • 14:22 Bakan Soylu, Gül Topladı Bakan Soylu, Gül Topladı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, bir düğüne katılmak için geldiği Isparta’da gül topladı.
  • 14:17 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Isparta'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Suriye'deki dert bizim derdimizdir.
  • 13:09 Bakan Soylu, Isparta'da Gül Topladı Bakan Soylu, Isparta'da Gül Topladı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'nın Gönen ilçesinde gül topladı.
  • 12:45 Süleyman Soylu, Tarladan Gül Topladı Süleyman Soylu, Tarladan Gül Topladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Soylu'nun açıklaması Bakan Soylu'nun tarladan gül toplaması ve bilgi alması Bakan Soylu'nun gül suyu ve yağı çıkartılan sistemin ilk ateşini yakması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Isparta'da Bakan Soylu, tarlada gül topladı ve üreticilerin sorunlarını dinledi Soylu: "Gülün bizim medeniyetimizde de tarihimizde de yeri bambaşkadır.
  • 12:18 Bakan Soylu, Isparta'da Gül Topladı -2 Bakan Soylu, Isparta'da Gül Topladı -2 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'nın Gönen İlçesi'nde gül topladı.
  • 11:56 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Isparta'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Gülün bizim medeniyetimizde de tarihimizde de yeri bambaşkadır.
  • 11:55 Isparta - Bakan Soylu, Isparta'da Gül Topladı Isparta - Bakan Soylu, Isparta'da Gül Topladı Bakan Soylu, Isparta'da gül topladı*- ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'nın Gönen İlçesi'nde gül topladı.
  • 11:33 Bakan Soylu, Isparta'da Gül Topladı Bakan Soylu, Isparta'da Gül Topladı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'nın Gönen İlçesi'nde gül topladı.
  • 01:27 Isparta-Bakan Soylu Isparta?da Sünnet Törenine Katıldı Isparta-Bakan Soylu Isparta?da Sünnet Törenine Katıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'da sünnet törenine katıldı.
  • 01:20 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Isparta'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'da sünnet düğününe katıldı, şehit astsubayın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
  • 00:47 Bakan Soylu Isparta'da Sünnet Törenine Katıldı Bakan Soylu Isparta'da Sünnet Törenine Katıldı – ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'da sünnet törenine katıldı.
  • 00:29 Bakan Soylu Isparta'da Sünnet Törenine Katıldı Bakan Soylu Isparta'da Sünnet Törenine Katıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Isparta’da Avukat Tahir Alan’ın oğlunun sünnet törenine katıldı.
  • 18:46 İstanbul'da Kapsamlı Bir Madde Bağımlıları Rehabilitasyon Merkezi Kurulacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İtalya'nın Rimini şehrindeki San Patrignano Madde Bağımlıları Rehabilitasyon Merkezi'nde incelemelerde bulundu.
  • 14:48 Gençleri Madde Bağımlılığından Kurtaracak Büyük Proje Gençleri Madde Bağımlılığından Kurtaracak Büyük Proje İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bakanlar Sema Ramazanoğlu, Süleyman Soylu ve Mehmet Müezzinoğlu ile birlikte İstanbul’da kurulacak madde bağımlıları rehabilitasyon merkezi için İtalya’daki ünlü tesisten brifing aldı.
  • 10:49 Bakan Soylu'dan Eczacılık Günü Mesajı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 14 Mayıs Bilimsel Eczacılık Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
  • 10:40 14 Mayıs Eczacılık Günü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Süleyman Soylu, "Eczacılarımızın mesleki mutluluğu ve ekonomik gelişimi için daima nöbetteyiz.
  • 12:56 Demirtaş'ın, Bakan Soylu'ya Açtığı Davaya Ret HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, 7 Haziran seçimleri öncesinde yaptığı açıklamalarla kişilik haklarını ihlal ettiği iddiasıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'ya açtığı manevi tazminat davası reddedildi.
  • 11:43 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 2015 yılında iş sağlığı ve güvenliği teftişlerinde 4 bin 298 işveren hakkında toplam 59 milyon 490 bin 680 lira idari para cezasının uygulanmasının önerildiğini bildirdi.
  • 20:50 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu maden şehitlerinin mezarlarına karanfil bıraktı Maden şehidinin evini ziyaret etti Bakan Soylu şehit madencinin torunu sevdi Maden iş sendikası soma şubesini ziyaret etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Soma'da.
  • 20:12 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Soma'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Soma'da 2 yıl önce yaşanan maden faciasının Türkiye için önemli bir ders olduğunu belirterek, "Esas sorumluluğumuz özellikle iş yerinin, işin sağlığı, güvenliği konusunda adım atmak, birlikte omuz omuza bir mücadeleyi vermek, bir daha böyle bir tabloyla karşı karşıya kalmamaktır.
  • 19:59 Bakan Soylu, Soma Faciasının Yıldönümünde Maden Şehitliğini Ziyaret Etti Bakan Soylu, Soma Faciasının Yıldönümünde Maden Şehitliğini Ziyaret Etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Manisa Soma'da yaşanan 301 madencinin öldüğü kömür ocağı faciasının ikinci yıldönümü arifesinde ilçeye gelerek şehit madencilerin mezarlarını ziyaret edip, karanfil bıraktı, Bakan Soylu, faciada ölen baba-oğul madenciler Hüseyin Avkaş ile Ferhat Avkaş'ın aileleri ile Türkiye Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi Şubesi'ni ziyaret etti.
  • 19:24 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Soma maden faciasının tüm Türkiye’ye ders olduğunu belirterek, “El birliğiyle madencilik konusunda atılan adımları dünyanın en üst seviyesine çıkartmak zorunluluğumuz var. Her şeyden fedakarlık yapılabilir ama asla iş sağlığı ve güvenliğinden fedakarlık yapmamız gerekir. Bu aslında 79 milyonu işbirliğine davettir” dedi.
  • 19:03 Türk Eczacılar Birliği Başkanı Çolak Açıklaması Türk Eczacılar Birliği (TEB) Başkanı Erdoğan Çolak, "En büyük kazanımlarımız reçete hizmet bedellerinde oldu.
  • 18:06 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye, artık yeni bir kulvarda yarışacak, dünya ile bir üst seviyede rekabet edecektir.
  • 17:56 Sakarya'da İş-kur Destekli İki Engelli İş Yeri Açıldı Sakarya'da İş-kur Destekli İki Engelli İş Yeri Açıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu katıldığı engelli iş yeri açma töreninde, "Temmuz ayı sonun itibariyle 6 bin engelli arkadaşımızı kamuda istihdam sağlayacağız" dedi.
  • 17:56 Sagif 2016 Fuarı Bakan Soylu'nun Katılımıyla Gerçekleşti Sagif 2016 Fuarı Bakan Soylu'nun Katılımıyla Gerçekleşti Sakarya Girişimcilik ve İnsan Kaynakları (SAGİF) 2016 fuarı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla açıldı.
  • 17:55 Bakan Soylu Maden Şehitliğinde Gözyaşlarını Tutamadı Bakan Soylu Maden Şehitliğinde Gözyaşlarını Tutamadı Soma maden faciasının ikinci yıl dönümü sebebiyle maden şehitliğini ziyaret eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, gözyaşlarına hakim olamadı.
  • 17:13 Sakarya - Bakan Soylu: Kaos ve İstikrarsızlık Bekleyenler Hiç Bir Zaman İstediklerine... Sakarya - Bakan Soylu: Kaos ve İstikrarsızlık Bekleyenler Hiç Bir Zaman İstediklerine... Bakan Soylu: Kaos ve istikrarsızlık bekleyenler hiç bir zaman istediklerine ulaşamayacaklarSakarya'nın Serdivan İlçesi'nde iş yeri açılışında konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, ülkeyi kaosa ve istikrarsızlığa sürüklemek isteyenlerin amaçlarına ulaşamayacaklarını söyledi.
  • 16:14 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Şimdi Avrupa Parlamentosu bir karar daha ortaya koyuyor.
  • 15:06 Bakan Soylu, Kılıçdaroğlu'nun Sözlerini Eleştirdi Bakan Soylu, Kılıçdaroğlu'nun Sözlerini Eleştirdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başkanlık sistemiyle ilgili sözlerini eleştirerek, “Bunu bir kan dökme meselesi haline getirmek en hafif tabiri ile psikolojik tedaviye muhtaç halin tezahürüdür” dedi.
  • 14:46 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlık sistemi sözlerine ilişkin, "Bunu bir varoluş, yok oluş meselesine getirip bunu bir kan dökme meselesi haline getirmek en hafif tabiriyle yani psikolojik tedaviye muhtaç bir halin tezahürüdür.
  • 14:37 Bakan Süleyman Soylu Başbakanlık İçin Konuştu Sakarya’da bir dizi açılış gerçekleştiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "22 Mayıs’ta olağanüstü genel kurulumuzun seçeceği genel başkanımızın ve başbakanımızın arkasında bir nefer olarak mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.