SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri

 • 23:22Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Trabzon'da AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Önceki gün bir terör hadisesinin acısını hep birlikte yüreğimizde hissettik. Bunun bir insanlık mücadelesi olduğunu bilerek bu zulme büyük bir sabır ve metanet gösteriyoruz.
 • 22:25Trabzon Bakan Soylu, Atatürk Havalimanı'nda Yaşanan Terör Saldırısını DeğerlendirdiTrabzon Bakan Soylu, Atatürk Havalimanı'nda Yaşanan Terör Saldırısını DeğerlendirdiBakan Soylu, Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısını değerlendirdiÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 22:14Bakan Soylu, Atatürk Havalimanı'nda Yaşanan Terör Saldırısını DeğerlendirdiBakan Soylu, Atatürk Havalimanı'nda Yaşanan Terör Saldırısını Değerlendirdi– ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 22:10Bakan Soylu: Bakan Soylu: "Terör Sadece Bizi Değil Dünyayı Tehdit Eden Bir Süreç Olarak Kendini Ortaya...Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, önceki gün İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan saldırıya ilişkin değerlendirmede bulunarak, “Ne yaparlarsa yapsınlar 43 canımızı da alsalar 430 canımızı da alsalar bizi merhamet, adalet ve şefkat medeniyeti hareketinden vazgeçiremeyecekler.
 • 00:04Uluslararası İşgücü Kanun Tasarısı KomisyondaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Yatırım ortamını iyileştiririz ama bu memleketi satmayız. Biz memleketimizi seviyoruz ve daha iyi noktaya gitmesi için çalışıyoruz.
 • 18:52Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Hem sahip olduğumuz nitelikli insan gücünü değerlendirebilmek hem de uluslar arası nitelikli insan gücünden en yüksek düzeyde yararlanabilmek için yeni bir düzenlemeyi getirdik” dedi.
 • 18:14Nitelikli Yabancıya Turkuaz Kart GeliyorYabancıların kayıt dışı çalışmalarının önlenmesi, yerli-yabancı işgücü dengesi kurularak, nitelikli yabancı iş gücünden de yararlanılmasını öngören Uluslararası İş gücü Kanun Tasarısı'nın tümü üzerindeki görüşmeler Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu'nda başladı.
 • 17:05Uluslararası İşgücü Kanunu Tasarısı Komisyon'daÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Uluslararası İşgücü Kanunu Tasarısı'na ilişkin, "Sahip olduğumuz nitelikli insan gücünü değerlendirmek ve uluslararası alanda nitelikli insan gücünden yararlanmak için bu düzenlemeyi getirdik.
 • 01:08Soylu: 'Mavi Marmara Saldırısı Sonrası Türkiye'nin Kararlı Duruşu ve Onurlu Tepkisi Sonuç Vermiştir'Soylu: 'Mavi Marmara Saldırısı Sonrası Türkiye'nin Kararlı Duruşu ve Onurlu Tepkisi Sonuç Vermiştir'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: iftar programından genel görüntü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması Detaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Mavi Marmara saldırısı sonrası Türkiye'nin kararlı duruşu ve onurlu tepkisi sonuç vermiştir" "Türkiye'nin eli artık oradaki Müslüman kardeşlerimize daha rahat uzanabilecek ve oradaki kardeşlerimizin de bizim gibi iftar sofralarında buluşabilmesinin, daha insanca yaşayabilmesinin inşallah önü açılacaktır" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Mavi Marmara saldırısı sonrası Türkiye'nin kararlı duruşunun ve onurlu tepkisinin sonuç verdiğini belirterek, "Türkiye'nin eli artık oradaki Müslüman kardeşlerimize daha rahat uzanabilecek.
 • 23:19Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Mavi Marmara saldırısı sonrası Türkiye'nin kararlı duruşunun ve onurlu tepkisinin sonuç verdiğini belirterek, "Türkiye'nin eli artık oradaki Müslüman kardeşlerimize daha rahat uzanabilecek.
 • 22:50Trabzon Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu?dan İsrail DeğerlendirmesiTrabzon Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu?dan İsrail DeğerlendirmesiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu'dan İsrail değerlendirmesiTrabzon'un Of ilçesinde iftar programına katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İsrail ile Türkiye arasında varılan anlaşma hakkında değerlendirmede bulundu, 'Mavi Marmara saldırısı sonrası Türkiye'nin kararlı duruşu ve onurlu tepkisi sonuç vermiştir.
 • 22:45Bakan Soylu'dan İsrail ve Rusya DeğerlendirmesiBakan Soylu'dan İsrail ve Rusya DeğerlendirmesiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Mavi Marmara saldırısı sonrası Türkiye’nin kararlı duruşu ve onurlu tepkisi sonuç vermiştir.
 • 21:48Bakan Soylu: Türkiye'nin Talepleri Bugün İtibarıyla Yerine GetirilmiştirBakan Soylu: Türkiye'nin Talepleri Bugün İtibarıyla Yerine Getirilmiştir– TRABZON'un Of ilçesinde iftar programına katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İsrail ile Türkiye arasında varılan anlaşma hakkında değerlendirmede bulundu.
 • 21:06Soylu: 'Türkiye Çok Önemli Bir Adıma Alan Açmış Oldu'Soylu: 'Türkiye Çok Önemli Bir Adıma Alan Açmış Oldu'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun selamlaşması Soylu'nun konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Tüm emeklilerimizin promosyon alması konusunda çalışmalarımız teknik düzeyde tamamlanmıştır.
 • 20:21Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, tüm emeklilerin promosyon alması konusunda hem özel hem kamu hem de katılım bankalarıyla görüşmeler yapıldığını belirterek, çalışmaların teknik düzeyde tamamlandığını bildirdi.
 • 15:39Ttso Yönetim Kurulu Başkanı Hacısalihoğlu AçıklamasıTrabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon'da kurulacak Girişimcilik, Kariyer ve İstihdam Merkezinin sadece Trabzon'a değil, DOKA bölgesindeki 6 ile hizmet edeceğini belirtti.
 • 11:15Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıŞAHİN OKTAY - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Papa Francesco'nun 1915 olayları için "soykırım" ifadesi kullanmasını eleştirerek, "Bütün bunlar bizim aslında ne kadar olumlu bir yolda ilerlediğimiz ve birçok noktada paydaş olduğumuz unsurların, Türkiye'nin ayağına çelme takabilmek için bu büyük devletin cesametine tahammülsüzlüğün bir sonucu olarak görüyorum.
 • 02:12Bakan Soylu, Orucunu Lastik İşçileriyle AçtıBakan Soylu, Orucunu Lastik İşçileriyle AçtıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kartepe'deki Pirelli lastik fabrikasında düzenlenen iftar programından görüntüler Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması - "780 bin kilometrekareden bir tek çakıl taşı koparmaya kimsenin gücü yetmeyecektir, kimsenin takati yetmeyecektir, kimsenin aklından bundan sonra böyle birşey geçmeyecektir" "Kimse sahip çıkmazsa dili ne olursa olsun, milliyeti ne olursa olsun, rengi ne olursa olsun herkes bilmelidir ki Anadolu'dan bir şefkat eli ve merhamet eli uzayacaktır" Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanı Süleyman Soylu, "780 bin kilometrekareden bir tek çakıl taşı koparmaya kimsenin gücü yetmeyecektir, kimsenin takati yetmeyecektir, kimsenin aklından bundan sonra böyle birşey geçmeyecektir.
 • 00:41İzmit Bakan Soylu Her Büyümenin Bir Bedeli Vardırİzmit Bakan Soylu Her Büyümenin Bir Bedeli VardırÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, şehitlerin ne için verildiğini, Türkiye'ye karşı hunharca bir davranış olduğunu bildiklerini belirterek, Eğer Marmaray'ı yapmasaydık bunlar olmayacaktı.
 • 00:23Bakan Soylu: Her Büyümenin Bir Bedeli VardırBakan Soylu: Her Büyümenin Bir Bedeli VardırÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, şehitlerin ne için verildiğini, Türkiye'ye karşı hunharca bir davranış olduğunu bildiklerini belirterek, "Eğer Marmaray'ı yapmasaydık bunlar olmayacaktı.
 • 23:35Bakan Soylu, Orucunu Lastik İşçileriyle AçtıÇalışma ve Sosyal Güvelik Bakanı Süleyman Soylu, "780 bin kilometrekareden bir tek çakıl taşı koparmaya kimsenin gücü yetmeyecektir, kimsenin takati yetmeyecektir, kimsenin aklından bundan sonra böyle birşey geçmeyecektir.
 • 23:10Bakan Soylu, Kocaeli'de İftara KatıldıPirelli Fabrikası’nın geleneksel iftar yemeğine katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Ülkemizin dünyada daha iyi rekabet edebilmesini sağlayacak alanları açmaya çalışıyoruz” dedi.
 • 19:45Bakan Soylu, Kocaeli Valiliği'ni Ziyaret EttiBakan Soylu, Kocaeli Valiliği'ni Ziyaret EttiKocaeli Valiliği’ni ziyaret eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Osmangazi Köprüsü gibi muhteşem bir eseri ülkemize kazandıran anlayışa müteşekkirim” dedi.
 • 18:27Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı SoyluÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun anı defterini imzalaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'ya hediye takdimi - Soylu: "(Osmangazi Köprüsü'ndeki çalışmalar) Eserin gelecek nesillere bırakılabilecek büyük bir miras olduğunu, bir özgüven anıtı olduğunu ifade etmek istiyorum""Şimdi yüksek mühendislikler, icatlar, teknolojik gelişmeler ve ülkede atılan bu büyük adımlar, elbette her biri bir ayrı kahramanlık destanı olarak ortaya çıkmaktadır.
 • 17:19Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Kocaeli'deÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı törenle 30 Haziran'da açılması planlanan Osmangazi Köprüsü'ne ilişkin, "Eserin gelecek nesillere bırakılabilecek büyük bir miras olduğunu, bir özgüven anıtı olduğunu ifade etmek istiyorum.
 • 15:43Bakan Soylu, Yalova?da Cenaze Törenine KatıldıBakan Soylu, Yalova?da Cenaze Törenine KatıldıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Demokrat Parti Yalova eski İl Başkanlığı yapan ve halen AK Parti'de siyasete devam eden Mesut Cesur'un vefat eden annesinin cenaze törenine katıldı.
 • 15:01Bakan Soylu, Yalova'da Cenaze Törenine KatıldıBakan Soylu, Yalova'da Cenaze Törenine KatıldıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Demokrat Parti Yalova eski İl Başkanlığı yapan ve halen AK Parti'de siyasete devam eden Mesut Cesur'un vefat eden annesinin cenaze törenine katıldı.
 • 14:49Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Yalova'daÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti üyesi ve eski DP Yalova İl Başkanı Mesut Cesur'un annesinin cenaze törenine katıldı.
 • 14:38Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Yalova'da Cenaze Namazına KatıldıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Yalova'da Cenaze Namazına KatıldıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Demokrat Parti eski il başkanı, GİK Üyesi ve halen AK Parti Yalova İl Teşkilatı üyesi olan dostu Mesut Cesur’un vefat eden annesi Muzaffer Cesur’un cenaze törenine katıldı.
 • 13:05Toptancı Esnafının Surdan ÇıkmasıToptancı Esnafının Surdan ÇıkmasıSur İşadamları ve Toptancıları Derneği (SİDER) Başkanı Şükran Yılmaz, Sur’daki toptancı esnafın Sur’dan çıkması ve tekstil kent projeleri ile ilgili olarak Ankara’da yaptıkları görüşmelerin olumlu geçtiğini, devletin halkın ve esnafın yanında olduğunu söyledi.
 • 00:17Trabzon Öğrenci Yurdu Geleneksel İftar ProgramıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Etrafımızdaki coğrafyayı ve dünyayı görüyoruz.
 • 18:17Soylu, Atatürk Köşk'ünde İncelemelerde BulunduSoylu, Atatürk Köşk'ünde İncelemelerde BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Atatürk Köşk'ünde incelemelerde bulunması Köşk bahçesinde vatandaşlarla fotoğraf çekilmesi Gelin damat bir çiftle fotoğraf çekilmesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Trabzon'da Soylu, Atatürk Köşkü'nde incelemelerde bulundu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'un en önemli tarihi ve turistik mekanlarından birisi olan Atatürk Köşkü'nü ziyaret etti.
 • 16:45Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu Trabzon'daÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'un en önemli tarihi ve turistik mekanlarından birisi olan Atatürk Köşkü'nü ziyaret etti.
 • 15:43Başkan Gümrükçüoğlu'ndan Bakan Soylu'ya Başkan Gümrükçüoğlu'ndan Bakan Soylu'ya "Sgk Binası" TeşekkürüTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Atapark Kavşağı’nda yapılacak olan düzenleme için bölgede bulunan SGK binasının mahsuplaşma yoluyla devralındığını ifade ederek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’ya teşekkür etti.
 • 14:41Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Trabzon'daÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Ben Avrupa'nın, İngiltere'nin bu konuyu tekrar değerlendirmesi, düşünmesi, AB ihtiyacının nereden kaynaklandığını ve bunun nereye gitmesi lazım geldiği konusunu Avrupa içerisinde salimen düşünüleceği kanaatini taşıyanlardanım." dedi.
 • 13:59Trabzon - Bakan Soylu Avrupa Birliği?nin Bu İlk Tökezlemesi DeğilTrabzon - Bakan Soylu Avrupa Birliği?nin Bu İlk Tökezlemesi DeğilBakan Soylu Avrupa Birliği'nin bu ilk tökezlemesi değilÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılma kararı ile ilgili konuştu, 'Avrupa Birliği'nin bu ilk tökezlemesi değil" dedi.
 • 06:55Trabzon Bakan Soylu'dan Kıdem Tazminatı Değerlendirmesi Dersimize Biraz Daha ÇalışacağızTrabzon Bakan Soylu'dan Kıdem Tazminatı Değerlendirmesi Dersimize Biraz Daha ÇalışacağızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kıdem tazminatına ilişkin yürütülen çalışmalarla ilgili, Tüm yetki analizlerini değerlendirdik.
 • 03:05Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu (2)Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu'nun konuşması - "Gerçekleştirdiğimiz yeniden yapılanma ve dönüşümle, istihdam piyasasının en önemli oyuncusu ve politika uygulayıcısı haline gelen İŞKUR'a yapılan başvuru sayısı 8 kat, açık iş sayısı 14,7 kat, işe yerleştirme sayısı ise 7 kat arttı" "Bütün Türkiye'ye çağrımdır; İmtihanlarda en çok kalanlar asansörcüler.
 • 02:58Süleyman Soylu: Süleyman Soylu: "Trabzon, Bir Spor Şehridir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu'nun konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu'nun vatandaşla sohbeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu'nun taziye ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Trabzon, bir spor şehridir ve Trabzon'a her türlü spor aktivitesi yakışır" "İyi bir koordinasyonla, çok önemli ve bittiği zaman inşallah hepimizin 5 yıldız, pekiyi vereceği bir organizasyonu (Uluslararası Okul Sporları Olimpiyatları) alnımızın akıyla buradan çıkaracağımıza inanıyorum" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Trabzon, bir spor şehridir ve Trabzon'a her türlü spor aktivitesi yakışır. Trabzon, bunlardan istifade eder ama yine bilmenizi isterim ki buraya gelenler de gidenler de bu anlayışından istifade ederler.
 • 01:33Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu (1)Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "AK Parti, büyük bi·r ekonomi·k kri·zle devraldığı Türki·ye'ni·n makro ekonomi·k rasyolarını, devletçi· ekonomi· poli·ti·kalarına sarılmadan dengeye geti·rmi·ş, yatırımcıya bi·r i·sti·krar adası oluşturmuş ve özel sektöre yol göstermi·şti·r." dedi.
 • 00:07Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Trabzon, bir spor şehridir ve Trabzon'a her türlü spor aktivitesi yakışır. Trabzon, bunlardan istifade eder ama yine bilmenizi isterim ki buraya gelenler de gidenler de bu anlayışından istifade ederler.
 • 22:34Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: (2)Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Gerçekleştirdiğimiz yeniden yapılanma ve dönüşümle, istihdam piyasasının en önemli oyuncusu ve politika uygulayıcısı haline gelen İŞKUR'a yapılan başvuru sayısı 8 kat, açık iş sayısı 14,7 kat, işe yerleştirme sayısı ise 7 kat arttı.
 • 22:06Isf Gymnasiade 2016 Okul Sporları Olimpiyatları BaşlıyorIsf Gymnasiade 2016 Okul Sporları Olimpiyatları BaşlıyorTrabzon’da 11-18 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan dünyanın 3. büyük organizasyonu ISF GYMNASİADE 2016 Okul Sporları Olimpiyatları’nın bilgilendirme toplantısı Trabzon Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kamp Eğitim Merkezinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla yapıldı.
 • 21:34Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: (1)Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "AK Parti, büyük bi·r ekonomi·k kri·zle devraldığı Türki·ye'ni·n makro ekonomi·k rasyolarını, devletçi· ekonomi· poli·ti·kalarına sarılmadan dengeye geti·rmi·ş, yatırımcıya bi·r i·sti·krar adası oluşturmuş ve özel sektöre yol göstermi·şti·r." dedi.
 • 20:10Ttk İçin TBMM'de Toplantı YapıldıTtk İçin TBMM'de Toplantı YapıldıGMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ve GMİS yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, TÜRKİŞ Genel Başkanı Ergün Atalay ve AK Parti Zonguldak milletvekilleri, Türkiye Taşkömürü Kurumu için bir araya geldiler.
 • 19:15Bakan Soylu'dan Kıdem Tazminatı Değerlendirmesi: Dersimize Biraz Daha ÇalışacağızBakan Soylu'dan Kıdem Tazminatı Değerlendirmesi: Dersimize Biraz Daha ÇalışacağızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kıdem tazminatına ilişkin yürütülen çalışmalarla ilgili, "Tüm yetki analizlerini değerlendirdik.
 • 18:59Bakan Soylu Trabzon'daBakan Soylu Trabzon'daÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkış ile birlikte AB’nin dağılmasının tartışılmaya başlandığını belirterek “Ekonomik gelişmeleri hep birlikte takip edeceğiz.
 • 12:24Bakan Soylu: İngiltere Topa Basıp BeklediÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İngiltere'de gerçekleştirilen AB referandumundan "hayır" çıkmasını değerlendirdi.
 • 12:03Bakan Soylu, Soruları YanıtladıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden (AB) ayrılma kararına ilişkin, "Neticede herkes kendi hür iradesini ortaya koymuş ve bir millet AB ile ilgili bir yol ayrımına, kendi geleceği adına karar vermiştir.
 • 11:54Bakan Soylu: Emekliye Promosyonda Afaki Rakamlar ZikrediliyorBakan Soylu: Emekliye Promosyonda Afaki Rakamlar ZikrediliyorÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, emekliye promosyonla ilgili konuşulan rakamların afaki olduğunu, kendilerini zor durumda bıraktığını söyledi.