SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri

 • 00:58Soylu: Soylu: "Selahattin Demirtaş, Bu Millet Senin Boyunun Ölçüsünü Alacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mitingden detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun sahneye çıkışı- Sahneden detaylar ve Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Şimdi Selahattin Demirtaş oradan bana laf yetiştiriyor, 'Süleyman Soylu, senin boyunun ölçüsünü alacağız' diyor"- "Selahattin Demirtaş, sen benim boyumun ölçüsünü alamazsın ama bu millet senin boyunun ölçüsünü alacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "Şimdi Selahattin Demirtaş oradan bana laf yetiştiriyor, 'Süleyman Soylu, senin boyunun ölçüsünü alacağız' diyor.
 • 00:04AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Akşehir'deAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Konya’nın Akşehir ilçesinde partisinin düzenlediği mitinge katıldı.
 • 23:11Soylu: Soylu: "13 Yıldır Bizi Birbirimize Düşürmeye Çalıştılar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun mitingdeki konuşması- Miting meydanındaki kalabalıktan görüntü- Soylu'nun beraberindeki partililerle birlikte kalabalığa çiçek atarak selamlaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Dünyanın en büyük havalimanını İstanbul'a inşa ediyoruz.
 • 19:52Seydişehir Süleyman Soylu'dan Uğur Işılak Konserli MitingSeydişehir Süleyman Soylu'dan Uğur Işılak Konserli MitingSüleyman Soylu'dan Uğur Işılak konserli miting AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Konya'da konserli miting yaptı.
 • 16:54Süleyman Soylu'dan Uğur Işılak Konserli MitingSüleyman Soylu'dan Uğur Işılak Konserli MitingAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Konya'da konserli miting yaptı.
 • 15:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Konya'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Konya’nın Seydişehir ilçesinde partisinin düzenlediği mitinge katıldı.
 • 10:38AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu'dan İha'ya Özel AçıklamalarAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu'dan İha'ya Özel AçıklamalarAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve 1. sıra Trabzon milletvekili adayı Süleyman Soylu, 7 Haziran seçimlerinde Türkiye’nin bir tercih yapacağını belirterek “Tercih ya tek başına iktidar, ya koalisyon. Buna ait Türkiye bir tercih ortaya koyacaktır” dedi.
 • 23:22Soylu: Soylu: "Bu Ülkede 27 Mayıs'ı Gerçekleştiren CHP'dir"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun otele gelişi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun partililerle tokalaşması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Bu ülkede 27 Mayıs'ı gerçekleştiren CHP'dir.
 • 18:34Soylu: Soylu: "Bugün Mgk'da Vesayetin Borusu Ötmüyor, Milletin Sözü Geçiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun vatandaşları selamlaması- Soylu'nun konuşması- Soylu'nun çiçek dağıtması AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yatırımlarımızın önemli bir bölümünü tamamladık, şimdi insanımıza dokunma zamanıdır.
 • 16:20AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 27 Mayıs 1960 darbesinin Türkiye’de bir ara rejim başlattığını ve milletin buna son verdiğini belirterek, “Ara rejim Türkiye’yi bir avuç elite, bir avuç medya sahibine, İstanbul sermayesine, faiz lobisine, enflasyona teslim etmiştir" dedi.
 • 02:32AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" dedi.
 • 18:58AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Sürmene'deAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Sürmene'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti- Vatandaşlara karanfil dağıtırken- Öğretmenevinin temel atma töreni- Soylu'nun konuşması- Butona basma AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Allah'a şükürler olsun, bugün kadınlarımızın başı açığı da, başı kapalısı da öğretmenlik, avukatlık yapabiliyor, kardeş gibi TBMM'de 'egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' sözünün altında, bu ülkenin milli iradesini temsil ediyor.
 • 04:52AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun toplantıya katılanlar ile selamlaşması- Proje tanıtımıyla ilgili sinevizyon gösterisi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu'nun konuşması- Soylu ve toplantıya katılan milletvekili adaylarının hatıra fotoğrafı çektirmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Bu projeler, tamamlandığında bir Trabzon'u üç Trabzon yapabilecek ve bu kenti gerek bölgemizin gerek kıtamızın en önemli merkez şehirlerinden birisi haline getirecek" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzon'a yönelik projelerinin kenti gerek bölgenin gerekse kıtanın en önemli merkez şehirlerinden birisi haline getireceğini söyledi.
 • 19:12Soylu: Soylu: "Türkiye Koalisyonlara Layık Değildir"AK Parti Genel Başkan Yardımcıs Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti- Büyük Sanayi Sitesi'ni ziyareti- Hekimoğlu fabrikası ziyareti- Soylu, karşılaştığı yöresel kemençe sanatçısı ile horon tepti- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Türkiye koalisyonlara layık değildir.
 • 15:57Soylu, Demirtaş'tan Özür BekliyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, dana ve Mersin’de HDP binalarına yapılan saldırıya ilişkin, “Senin eş başkanın lafı ağzından kaçırdı ’biz DHKP-C ile ortak çalışıyoruz’ dedi.
 • 00:40Süleyman Soylu - Seçimlerde Hile Yapılacağı İddiasıSüleyman Soylu - Seçimlerde Hile Yapılacağı İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun halkı selamlaması-Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Şuradan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir söz söyleyeceğim; Sen bırak yüzde 30-35'leri. 5 seçimdir kaybediyorsun. Sen bir önceki genel seçimin altında oy alırsan bırakmayı taahhüt ediyor musun?"- "(HDP binalarındaki patlamalar) Adana'da Mersin'de kendi lokallerini bombalatacaksın.
 • 18:23Süleyman Soylu: Süleyman Soylu: "(Demirtaş) Biz Senin Kandil'ini Söndürürüz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun karşılanması- Esnaf ve vatandaşlarla sohbet- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Demirtaş oradan 'bizim teşkilatımıza baskı kuruyorlar' demiş.
 • 12:23AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Vatandaşlarla Yürüyüş YaptıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Vatandaşlarla Yürüyüş YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, vatandaşlarla yürüyüşünden detay-Soylu'nun açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzon'un sahil kesimindeki yürüyüş yolunda vatandaşlar ile yürüyüş yaptı.
 • 16:17Soylu'dan Hdp Eş Başkanı Demirtaş'a TepkiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, seçim çalışmaları kapsamında baba ocağı Of ilçesinde yaptığı konuşmada Demirtaş’a seslenerek, "Ey Selahaddin Demirtaş, sen benim boyumun ölçüsünü alamazsın, bu millet 7 Haziran’da seni sandığın dibine gömdüğünde boyunun ölçüsünü alacaksın" dedi.
 • 16:0418 İlin Seçim Sonucu Şimdiden Belli18 İlin Seçim Sonucu Şimdiden BelliHaberler.com 18 ilin seçim sonucu açıklıyor. Bu illerde seçim yapmaya bile gerek yok. Çünkü 18 ilde de seçilecek vekillerin tamamı şimdiden belli.
 • 17:22İzmirli Avukatlar Cumhurbaşkanı ve Başbakan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduİzmirli Avukatlar Cumhurbaşkanı ve Başbakan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduİzmirli avukatlar, HDP binalarında meydana gelen patlamalarla ilgili bir basın açıklaması yaparak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 14:33AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Atan Tutan Kapkaççı Muhalefet İstemiyoruz"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Atan, tutan, kaçan, kapkaççılık yapan bir muhalefet istemiyoruz” dedi.
 • 00:24Soylu: Soylu: "Bugün 2023 ve 2071'i Hesap Edebilen Bir Türkiye Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Artık milli trenimizi, milli aşımızı, milli uçağımızı, milli otomobilimizi, milli istihbarat uydumuzu dünyanın her tarafına haykıran bir Türkiye tablosu var. Dün 24 saatini hesap edemeyen bir Türkiye'den bugün 2023 ve 2071'i hesap edebilen bir Türkiye var" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Artık milli trenimizi, milli aşımızı, milli uçağımızı, milli otomobilimizi, milli istihbarat uydumuzu dünyanın her tarafına haykıran bir Türkiye tablosu var. Dün 24 saatini hesap edemeyen bir Türkiye'den bugün 2023 ve 2071'i hesap edebilen bir Türkiye var" dedi.
 • 18:51Soylu: Soylu: "Seçimin Provokasyonuna Yönelik Girişimlerdir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun açıklamaları- Vatandaşlarla selamlaşması- Genel detay HDP binalarındaki patlama- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Bugün Adana ve Mersin'de yaşanan aslında seçimin provokasyonuna yönelik girişimlerdir" - "Bunu kimsenin kabul etmesi mümkün değildir ve bunu kim planlamışsa, kim gerçekleştirmişse elbette ki faillerin en kısa sürede bulunması, demokrasinin işlevselliği açısından önemlidir"- "Siyaset ve demokrasi provokasyonlara ve şiddete karşı kırılgandır.
 • 14:50Soylu Baba Ocağı Trabzon'un Of İlçesinde Seçim Çalışmalarını SürdürüyorSoylu Baba Ocağı Trabzon'un Of İlçesinde Seçim Çalışmalarını SürdürüyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, muhalefet partisi liderlerinin 7 Haziran sonrası siyasi hayatlarının sona ereceğini belirterek "Onlar sanıyorlar ki 7 Haziran’dan sonra bizler siyasetimize devam ederiz. Şuraya yazıyorum; 7 Haziran akşamı ne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu var ne MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli var ne de HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş var. Üçü de olmayacak siyasi hayatın içinde" dedi.
 • 00:30AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Hacımehmet, Kutlugün ve İncesu mahallelerinde esnaf ziyaretinden detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Bu ülkede iki siyasi parti, iki cephe seçime gidiyor.
 • 19:22Soylu: Soylu: "7 Haziran Akşamı Ne Kılıçdaroğlu Var, Ne Bahçeli Var Ne de Demirtaş Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Dörtyol Mahallesi'nde esnaf ziyaretleri- AK Parti seçim irtibat bürosu açılışında Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Onlar sanıyorlar ki 7 Haziran'dan sonra bizler siyasetimize devam ederiz. Şuraya yazıyorum, 7 Haziran akşamı ne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu var ne MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli var ne de HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş var. Üçü de olmayacak siyasi hayatın içinde"- "Selahattin Demirtaş'ı Kandil'e çağırıp 'gel şunun hesabını ver' diyecekler.
 • 13:13AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Trabzon'da engellilerle bir araya geldi-Soylu'nun salona girişi, detaylar-Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Engelliler konusunda son 13 yılda Türkiye'de bir zihniyet değişimi, bir farkındalık oluşturuldu" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Engelliler konusunda son 13 yılda Türkiye'de bir zihniyet değişimi, bir farkındalık oluşturuldu" dedi.
 • 22:52Soylu: Soylu: "Dün El Açan Bir Türkiye Vardı, Bugün Dünyaya Yardım Yapan Türkiye Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun vatandaşlarla selamlaşması - Soylu'nun kadınlara çiçek dağıtması - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun kemençe çalan kişiyi dinlemesi ve tebrik etmesi - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımıcı Soylu: - "Dün el açan bir Türkiye vardı, bugün dünyaya yardım yapan Türkiye var"-"Kılıçdaroğlu Rizeliler Günü'ne gitmiş, kemençeyi görmüş demiş ki 'Bu keman ile bu horonu nasıl oynuyorsunuz'. Adam kemençe ile kemanı ayıramayacak gelecek Türkiye'yi idare edecek öyle mi?" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, güçlü, "Dün el açan bir Türkiye vardı, bugün dünyaya yardım yapan Türkiye var" dedi.
 • 20:51AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun vatandaşlarla selamlaşması - Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Dünyanın en pahalı gayrimenkulünde oturuyoruz.
 • 22:25Soylu: Soylu: "Türkiye 21. Yüzyıla Hazırlıyor Kendini"GÖRÜNT DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu- Arsin TIR ve Kamyon Taşıyıcıları Kooperatifi'ne ziyaret - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması- Mostar Gençlik Derneği ziyareti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Son 13 yılda Türkiye çok önemli fırsatlar yakaladı, Türkiye şimdi yükselme dönemine geçti" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, son 13 yılda Türkiye'nin çok önemli fırsatlar yakaladığını, şimdi ise yükselme dönemine geçtiğini belirtti.
 • 17:48Doğan Grubu'ndan AçıklamaDoğan Grubu Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon milletvekili adayı Süleyman Soylu'nun beyanlarıyla ilgili bir açıklama yaptı.
 • 16:24Soylu: "Türkiye'de İki Cephe Seçime Giriyor"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, MHP’li Meral Akşener’le ilgili kaset iddialarına ilişkin, “Paralel yapı sadece siyasette değil, bürokraside de bu tehditleri hep kullandı.
 • 15:14MHP'li Bekar, Soylu'yu 'İftiracı ve Yalancılıkla' SuçladıMHP Trabzon Ortahisar İlçe Başkanı Burhan Bekar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon milletvekili adayı Süleyman Soylu’yu ‘iftiracı ve yalancılıkla’ suçladı.
 • 00:50Süleyman Soylu: Süleyman Soylu: "Demirtaş, 8 Haziran'da Seni Kandil'de Falakaya Yatıracaklar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kahvehanede vatandaşlardan detay- Süleyman Soylu'nun açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Demirtaş, 8 Haziran'da seni falakaya yatıracaklar.
 • 20:15AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Hıdırellez Kültür ve Bahar Bayramı'na KatıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Hıdırellez Kültür ve Bahar Bayramı'na KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun karanfil dağıtması-Süleyman Soylu'nun horon tepmesi-Soylu'nun konuşması TRABZON - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: Şalpazarı ilçesindeki Acısu Mesire Alanı'nda 25'incisi düzenlenen Hıdırellez Kültür ve Bahar Bayramı'na katıldı.
 • 19:35AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "Demirtaş, 8 Haziran'da seni falakaya yatıracaklar.
 • 12:21Süleyman Soylu: Süleyman Soylu: "Demirtaş'ın Adresi Kandil Olacaktır"AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı eleştirerek, “Aydın Doğan’ın evlatlığı, sana sesleniyorum.
 • 01:45AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Trabzon'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Trabzon'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun esnaf ziyareti, Soylu'nun açıklamaları - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Tonya ilçesinde vatandaşlarla selamlaşması- Tonya ilçesinde partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışında bir konuşma yaptı.
 • 15:40Demirtaş: Davutoğlu Pinokya'ya DönüşecekDemirtaş: Davutoğlu Pinokya'ya DönüşecekHDP Eşbaşkanı Demirtaş, Davutoğlu'nu eleştirerek "Seçimi tamamlamadan burnu uzayacak Pinokyo'ya dönüşecek. Her gün yalan, çirkin iftira ile meydan meydan dolaşıyor." dedi.
 • 15:33AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Modern İpek Yolu'nu ihya ve inşa etmek istiyoruz.
 • 11:54AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Trabzon Milletvekilliğini Onur Olarak GörüyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Trabzon Milletvekilliğini Onur Olarak GörüyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Trabzon milletvekilliğinin kendisi için bir onur olacağını söyledi.
 • 22:46AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun salona girişi - Detaylar- Soylu'nun konuşması - Soylu'nun seçim bürosuna gelişi ve kurdele kesimi- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Türkiye bir yılda üç seçimi geride bıraktı.
 • 01:02Soylu: Soylu: "Ak Parti'nin Karşısında Tek Bir Anlayış Vardır Eski Türkiye Koalisyonu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Akçaabat İlçe Teşkilatının düzenlediği yemekten görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun salona girişi ve detaylar- Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Bugün Türkiye'de AK Parti'nin karşısında tek bir anlayış vardır eski Türkiye koalisyonu" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Bugün Türkiye'de AK Parti'nin karşısında tek bir anlayış vardır eski Türkiye koalisyonu" dedi.
 • 21:16Van'daki Toplu İstifa İçin AK Parti'den HDP'ye Ağır SuçlamaVan'daki Toplu İstifa İçin AK Parti'den HDP'ye Ağır SuçlamaVan AK Parti Başkale ilçe yönetiminin istifası sonrası AK Partili Süleyman Soylu, "Demirtaş işi gerginleştirmeye getiriyor. Bıçak saplayıp gülücük atıyor." dedi.
 • 17:20AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Adayı Süleyman Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, paralel yapının AK Parti karşıtlarına destek verdiğini belirterek böyle bir anlayışa böyle bir yapıyla karşı karşıya olduklarını söylediTrabzon’daki seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan ve şehrin geleceğe nasıl taşınacağına ilişkin ciddi bir fikir ve bilgi sahibi olduğunu ifade eden Soylu, bu birikimin temel sebebinin de şehrin dışarıyla ve dünyayla olan entegrasyonunun sonucu olduğunu kaydederek “Trabzon dışarıya iyi adam ihraç ediyor” dedi.
 • 00:06Soylu: Soylu: "Türkiye'nin Başkanlık Sistemine Tam Anlamıyla İhtiyacı Vardır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun salona girişi- Katılımcılardan detaylar- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Biz kendi kurallarımızla yaşamak, kendi yazılı kurallarımızın olduğu bir Türkiye oluşturmak istiyoruz"-"Türkiye'nin başkanlık sistemine tam anlamıyla ihtiyacı vardır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Biz kendi kurallarımızla yaşamak, kendi yazılı kurallarımızın olduğu bir Türkiye oluşturmak istiyoruz" dedi.
 • 23:23AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan bulunan dinleyicilerden detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun gelişi ve insanlar ile selamlaşması - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Türkiye iyi, doğru, kendi çizdiği yolla beraber 21. yüzyıla dünyanın parlayan yıldızı olacak bir istikamette gidiyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Türkiye'nin iyi, doğru, kendi çizdiği yolla beraber 21. yüzyıla dünyanın parlayan yıldızı olacak bir istikamette gittiğini söyledi.
 • 19:39Soylu: Soylu: "Çözüm Sürecini Devam Ettirmek İstiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Beşikdüzü ilçesinde partililerle bir araya gelmesi- Bir restorantta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "(Çözüm Süreci) Travmaları ortadan kaldırabilmek için bu süreci devam ettirmek istiyoruz"- "1699'dan itibaren bu coğrafyada her gün gücümüzü eksilttiler ve azalttılar.
 • 16:57Paralel Bir Muhtara Tahammül Edebilir Misiniz?Paralel Bir Muhtara Tahammül Edebilir Misiniz?"Toplantı salonunda muhtarlardan detay görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması "Bu ülkede paralel devlete müsaade edilemez"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "İnandığımız ve güvendiğimiz, 'bunlar inançlı çocuklardır, bunların bu millete bağlılığında bir problem yoktur' dediğimiz insanları kullanarak bu ülkede paralel bir yapı oluşturmaya çalıştılar.