00:3300
SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri


SÜLEYMAN SOYLU

Süleyman Soylu (d. 21 Kasım 1969, İstanbul), Türk siyasetçi, AK Parti Genel Başkan Yardımıcısıdır.

Aslen Trabzonlu bir ailenin çocuğu olan Soylu ilk ve ortaöğrenimini İstanbul´da tamamladı. Lise eğitimini Plevne Lisesi´nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni... Devamı

 

  Davutoğlu, Öznur Çalık'a Taziye Ziyaretinde Bulundu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'a taziye ziyaretinde bulundu. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Süleyman Soylu Varto'da

  Süleyman Soylu Varto'da

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Artık bu bölgede kim barışı, demokrasiyi tehdit etmeye çalışırsa büyük günah işler. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Süleyman Soylu: CHP ve MHP Arasında Milliyetçilik Polemiği Yaşanıyor

  Süleyman Soylu: CHP ve MHP Arasında Milliyetçilik Polemiği Yaşanıyor

  Muş’un Varto ilçesinde düzenlenen bayramlaşma törenine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, CHP ve MHP arasında milliyetçilik polemiğinin yaşandığını söyledi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  'Çözüm Sürecini Baltalamak Büyük Günahtır'

  "Çözüm Sürecini Baltalamak Büyük Günahtır"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, "Biz demokraside bilek güreşine varız ama hiç kimse devletle, aziz milletle bilek güreşine, bir güç mücadelesine girmesin." dedi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Erzurum'da Açıklaması

  "Düşüncesine, fikrine, etnik kökenine bakmadan, Kürt, Türk, Alevi, Sünni, Çerkez olsun ayrım yapmadan kadınına, erkeğine bakılmadan bu ülkenin evlatlarını kendi değerlerinden uzaklaştırıp, karar niteliklerini yok etmeye çalıştılar, iradelerini yok etmeye çalıştılar" "Hepimiz çok iyi hatırlıyoruz, hikaye aynı, senaryo aynı sadece kostümler farklı. 1980 öncesi yaşananlar, 1960 darbesi, İstiklal Mahkemelerinde yaşananlar, Dersim'de yaşananlar, senaryo aynı hep aynı ve aynı noktada, hiç (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Muş'ta

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Biz demokraside bilek güreşine varız." dedi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  "Elbette ki Böyle Bir Talep Ortaya Konulabilir"

  AK Partili Süleyman Soylu, Abdullah Öcalan'a kız kardeşinin cenazesi için izin verilip verilmeyeceğiyle ilgili, "Elbette ki böyle bir talep ortaya konulabilir." dedi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kayatürk'e Yapılan Saldırının Ardından

  Kayatürk'e Yapılan Saldırının Ardından

  Van’ın Çaldıran ilçesinde saldırıya uğrayan AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, yaşadıkları hadisenin tanıdık olduğunu ifade ederek, “Bugüne kadar gittiğimiz her yerde BDP’liler bu tür saygısızlıkları, bu tür edepsizlikleri yapıyorlar. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Süleyman Soylu - Abdullah Öcalan'ın Ablasının Vefatı

  Süleyman Soylu - Abdullah Öcalan'ın Ablasının Vefatı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Ağrı'da- Soylu: "Artık bu bölgede kim barışı, demokrasiyi tehdit etmeye çalışırsa büyük günah işler. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Ağrı'da

  Soylu: "Artık bu bölgede kim barışı, demokrasiyi tehdit etmeye çalışırsa büyük günah işler. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Muş'ta

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Muş'ta

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Muş’a geldi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Soylu: Öcalan'a Cenaze İzni Talebi Olabilir

  Soylu: Öcalan'a Cenaze İzni Talebi Olabilir

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Öcalan'a ablasının cenaze törenine katılması için izin verilip verilmeyeceği sorusuna, "Değerlendirmeyi devletimiz yapar" dedi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Milletvekiline Çaldıran'da Taşlı Saldırı

  AK Parti Milletvekiline Çaldıran'da Taşlı Saldırı

  Esnafın bayramını kutlamak için sokağa çıkan AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, burada bir grup genç tarafından "Buraya niye geliyorsunuz?" diyerek taşlandı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Van'dan Ayrıldı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Van'dan Ayrıldı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Van’dan ayrıldı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Çaldıran'da Kayatürk'e Saldırı

  Çaldıran'da Kayatürk'e Saldırı

  AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van’ın Çaldıran ilçesinde esnafla bayramlaşırken bir grup tarafından saldırıya uğradı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Gündem / 6 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Hakkari'de- Soylu: "Eğer bu toprakları çok seviyorsanız, ülkenin vergileri ile yapılan şantiyelere baskın yapmayın, araçlarını bir bir oradan bir şekilde başka bir yere nakletmeyin"- "Bugün Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, dünyanın bütün insanlık örgütleri ve insanlık kuruluşları dahil Türkiye'nin ortaya koymuş olduğu cansiparane misafirperverliğe, bu insanlık tarihine altın harflerle yazılacak bu davranışa ciddi bir şekilde şapka çıkarmaktadır, (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Gündem Özeti / 6 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Hakkari'de

  Soylu: "Eğer bu toprakları çok seviyorsanız, ülkenin vergileri ile yapılan şantiyelere baskın yapmayın, araçlarını bir bir oradan bir şekilde başka bir yere nakletmeyin" "Bugün Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, dünyanın bütün insanlık örgütleri ve insanlık kuruluşları dahil Türkiye'nin ortaya koymuş olduğu cansiparane misafirperverliğe, bu insanlık tarihine altın harflerle yazılacak bu davranışa ciddi bir şekilde şapka çıkarmaktadır, takdir etmektedir" "Biz 400 yıl 450 yıl onlarla aynı (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Soylu: 'Türkiye'ye Silahla Nizam Vermeye Çalışanları Mağlup Ettik'

  Soylu: "Türkiye'ye Silahla Nizam Vermeye Çalışanları Mağlup Ettik"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Van'da- Soylu: "Türkiye güçlü olursa, bir şekilde bu ülkenin başına bela edilen vesayet musallatından sadece Türkiye değil, etrafındaki bütün coğrafya kurtulur"- "Kim çözüm süreciyle ilgili bir sabotaja, onu ortadan kaldırmaya yönelik bir oyuna, desiseye, hileye başvurursa bu coğrafya onu affetmeyecektir"- "Türkiye'ye silahla nizam vermeye çalışanları demokrasi, sandık ve bu milletin sağduyusu mağlup etmiştir"VAN (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Van'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Van'da

  AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, teşkilatla bayramlaşmak için Van’a geldi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Van'da

  Soylu: "Türkiye güçlü olursa, bir şekilde bu ülkenin başına bela edilen vesayet musallatından sadece Türkiye değil, etrafındaki bütün coğrafya kurtulur" "Kim çözüm süreciyle ilgili bir sabotaja, onu ortadan kaldırmaya yönelik bir oyuna, desiseye, hileye başvurursa bu coğrafya onu affetmeyecektir" "Türkiye'ye. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Van'da

  AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Van'da

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, teşkilatla bayramlaşmak için Van’a geldi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Erdoğan, Bayram Namazını Sultanahmet'te Kıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram namazını Sultanahmet Camisinde kıldı. (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Van İl Başkanı Soğanda Erciş, Muradiye ve Çaldıran'ı Ziyaret Etti

  AK Parti Van İl Başkanı Soğanda Erciş, Muradiye ve Çaldıran'ı Ziyaret Etti

  AK Parti Van İl Bakanı Av. Zahir Soğanda, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 00:33:56. #1.13#