04:2300
SON DAKİKA SULTANDAĞI HABERLERİ

Son Dakika Sultandağı Haberleri

  Sultandağı'nda Kitap Okuma Etkinliği Düzenlendi

  Afyonkarahisar'In Sultandağı İlçesinde 50. Kütüphane Haftası dolayısıyla kitap okuma etkinliği düzenlendi. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Afyonkarahisar'da Yerel Seçimlerin Ardından

  Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından AK Parti kent genelinde merkez dahil 18 ilçeden 8’ini, 49 beldeden ise 29’unu alırken, seçimlerle ilgili Afyonkarahisar İl Seçim Kurulu Başkanlığı’na itirazların devam ettiği belirtildi. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Resmi olmayan sonuçlara göre, Afyonkarahisar ve 17 ilçe belediye başkanı belli oldu Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı'nı AK Parti'nin adayı Burhanettin Çoban, yeniden kazanırken, 7 ilçede AK Parti'nin, 6 ilçede MHP'nin, 4 ilçede de CHP'nin adayları sandıktan birinci çıktı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Eroğlu: 'Gezi'de Yapamadıklarını Kasetlerle Yapmak İstediler'

  Eroğlu: "Gezi'de Yapamadıklarını Kasetlerle Yapmak İstediler"

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye’de yaşanan siyasi gelişmelere değinerek, “Başbakanımız faiz lobisinin kaymaklı ekmek kadayıflarını kesince, dolayısı ile bunların maması kesilince, Başbakan’a bağırıyorlar” dedi. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da

  Eroğlu: "Hortumları ve kaçakları kesip size yatırım yapan bir kişiyim. Bazıları da çıkmış konuşuyor, konuşsunlar bakalım. Ben eski defterleri açarsam, onlar perişan olur. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Chpli Selvitopu: 'Karabağlar'ın 3 Köyü Turizme Kazandırılacak'

  Chpli Selvitopu: "Karabağlar'ın 3 Köyü Turizme Kazandırılacak"

  CHP Karabağlar Belediye Başkan adayı Muhittin Selvitopu, İzmir'in 480 bin nüfusla en büyük ilçesi olan Karabağlar'ın Uzundere, Kavacık ve Tırazlı köylerini turizme kazandıracaklarını söyledi. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  Yerel Seçimlere Doğru

  CHP PM Üyesi Karayalçın: "CHP'nin, Türkiye'de uzun yıllardır sürdürdüğü siyasi hareket, kentlerde şekillenecek. (12 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Afyonkarahisar'da Kaçakçılık Operasyonu

  Afyonkarahisar'da Kaçakçılık Operasyonu

  Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde, jandarma ekipleri tarafından bir kamyonette yapılan aramada, 8 bin 480 paket kaçak sigara ele geçirildi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Eroğlu: Yollarımız Afyon Kaymağı Gibi

  Bakan Eroğlu: Yollarımız Afyon Kaymağı Gibi

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Yolarımız Afyon kaymağı gibi oldu. Bunları hep hortumları keserek yaptık." dedi. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Eroğlu: Yollarımız Afyon Kaymağı Gibi (3)

  Bakan Eroğlu: Yollarımız Afyon Kaymağı Gibi (3)

  'ninileri 'EVLADIM, YAVRUM, KIZIM, HEDEF 2071' DİYE DEĞİŞTİRİN' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çay ve Sultandağı ilçelerinde katıldığı bazı tesislerin teme atma töreninde yaptığı konuşmada, bakanlığının ve hükümetin yatırımlarını anlattı. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Eroğlu'ndan Hemşehrisi İlker Başbuğ'a, 'Geçmiş Olsun' Dileği

  Bakan Eroğlu'ndan Hemşehrisi İlker Başbuğ'a, "Geçmiş Olsun" Dileği

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, dün serbest bırakılan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ile ilgili olarak, “Yani bir yanlışlık olduğuna zaten inanıyorduk. Adalet yerini biraz geç buldu ama buldu. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Veysel Eroğlu: Ninnileri Değiştirin

  Veysel Eroğlu: Ninnileri Değiştirin

  Kadınlara ninniler için tavsiyede bulunan Bakan Eroğlu, "Artık 'Uyusun da büyüsün' yerine 'Evladım, yavrum, kızım, hedef 2071' diyeceksiniz." dedi. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

 

  CHP'li Başkanın Adaylığı Düşürüldü

  CHP'li Başkanın Adaylığı Düşürüldü

  Afyonkarahisar'da Yeşilçiftlik Beldesi Belediye Başkanı CHP'li Zekeriya Ölmez'in adaylığı, 2.5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu için düşürüldü. (23 Şubat 2014 Pazar )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Avrupa ve Amerika'da iktidar olanlar bir daha ki seçimlerde oy kaybederler ama dünyada tek istisna, AK Parti'dir, yani sizin partiniz, milletin bağrından çıkan AK Parti. (22 Şubat 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri