SON DAKİKA SULTANGAZİ HABERLERİ

Son Dakika Sultangazi Haberleri

16:33
Uyuşturucuyla "Paraşütlü" Mücadele Sultangazi Belediyesi, uyuşturucuyla mücadelede farkındalık yaratmak üzere okullarda mini paraşütle bildiri dağıttı.
14:28
Gökten "Uyuşturucuya Hayır" Broşürleri Yağdırıldı Sultangazi Belediyesi, uyuşturucu ile mücadele noktasında öğrencileri bilinçlendirmek için okul bahçesine paraşütlerle bilgi içerikli broşür yağdırdı.
Gökten 'Uyuşturucuya Hayır' Broşürleri Yağdırıldı
23:23
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerinde 23 Ocak Cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
16:51
Kendilerini Polis ve Savcı Olarak Tanıtıp Yaşlı Kadını Dolandırdılar Kendilerini savcı ve polis olarak tanıtıp yaşlı bir kadını dolandıran 2 kişi polis tarafından suçüstü yakalandı.
Kendilerini Polis ve Savcı Olarak Tanıtıp Yaşlı Kadını Dolandırdılar
16:43
Kendilerini Polis ve Savcı Olarak Tanıtıp Yaşlı Kadını Dolandırdılar Güven Timleri tarafından suçüstü yakalanan zanlılardan 2'si tutuklandı.
Kendilerini Polis ve Savcı Olarak Tanıtıp Yaşlı Kadını Dolandırdılar
11:40
Yaşlı Kadını 'Polis ve Savcıyız' Diye Dolandırdılar Konya’da, kendilerini polis ve savcı olarak tanıtarak, 68 yaşındaki kadınını dolandıran şahıslar İstanbul’da gözaltına alındı.
Yaşlı Kadını 'Polis ve Savcıyız' Diye Dolandırdılar
11:03
Yaşlı Kadını Dolandıran Zanlılar Kamerada! Konya'da kendilerini polis ve savcı olarak tanıtıp 68 yaşındaki bir kadını dolandıran zanlılar, İstanbul'da paranın havale edildiği banka şubesinde yakalandı.
Yaşlı Kadını Dolandıran Zanlılar Kamerada!
15:57
İstanbul'un 3 İlçesine Bırakılan Bombaları YDG-H Üstlendi İstanbul'da bugün 3 ilçede bomba paniği yaşandı. Terör örgütünün gençlik yapılanması YDG-H ise yaptığı açıklamada, bombaları üstlenerek 7 ayrı noktaya daha bomba bırakıldığını söyledi.
İstanbul'un 3 İlçesine Bırakılan Bombaları YDG-H Üstlendi
12:35
Şüpheli Paketten Piknik Tüpüne Bağlanmış Bomba Düzeneği Çıktı Sultangazi'deki bir otobüs durağına bırakılan şüpheli paket, bomba imha robotunun bağladığı fünye ile patlatılarak etkisiz hale getirildi.
Şüpheli Paketten Piknik Tüpüne Bağlanmış Bomba Düzeneği Çıktı
12:24
Sultangazi'de Şüpheli Paketten Ses Bombası Çıktı Sultangazi’de otobüs durağına bırakılan şüpheli paket fünye ile patlatıldı.
Sultangazi'de Şüpheli Paketten Ses Bombası Çıktı
12:23
Sultangazi'de Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı Paketten piknik tüpüne bağlı bomba düzeneği çıktı.
Sultangazi'de Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı
12:19
Şüpheli Paketten Bomba Çıktı Sultangazi’de, yüzleri maskeli kişiler tarafından otobüs durağına bırakılan şüpheli paketin içinden bomba çıktı.
12:03
Sultangazi'de Şüpheli Paketten Ses Bombası Çıktı Sultangazi’de otobüs durağına bırakılan şüpheli paket fünye ile patlatıldı.
10:14
Fatih, Sultangazi ve Maltepe'de Bomba Alarmı İstanbul'da 3 ilçede bomba paniği yaşandı. Bombalardan biri kendi patlarken diğerleri fünye ile patlatıldı.
Fatih, Sultangazi ve Maltepe'de Bomba Alarmı
10:47
Işid'e Katıldığı İddia Edilen Çocuk, Ailesini Perişan Etti Bağcılar’da, evinden altı gün önce ayrılan ve IŞİD’e katıldığı iddia edilen 14 yaşındaki Doğan İşbulan, ailesini perişan etti.
Işid'e Katıldığı İddia Edilen Çocuk, Ailesini Perişan Etti
10:07
Işid'e Katıldığı İddia Edilen Çocuk, Ailesini Perişan Etti Bağcılar’da, evinden altı gün önce ayrılan ve IŞİD’e katıldığı iddia edilen 14 yaşındaki Doğan İşbulan, ailesini perişan etti.
Işid'e Katıldığı İddia Edilen Çocuk, Ailesini Perişan Etti
19:48
Balyoz Planı Davası Anayasa Mahkemesi'nin sanıkların "haklarının ihlal edildiği" yönünde verdiği kararın ardından yeniden görülen "Balyoz Planı" davasında, Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nin dijital verilerin içeriğiyle ilgili talep ettiği bazı belgeler mahkemeye ulaştı Bir kısım sanıkların avukatı Ersöz: "Kurumlardan gelen.
19:21
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerinde 18 Ocak Pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
17:15
Balyoz'da "Sahte Delile Suçüstü" Gibi Tespitler Anayasa Mahkemesi'nin Balyoz Davası'yla ilgili verdiği "Hak ihlali" kararının ardından yeniden görülen dava dosyasına mahkemenin talebi doğrultusunda yeni belgeler ulaştı.
16:33
İbrahim Öksüz'ün Ölümüne Neden Olan Silah Bulundu Sultangazi'de düzenlenen terör operasyonunda gözaltına alınan zanlının üzerinden çıkan silahın, daha önce Gazi Mahallesi'nde PKK ile DHKP-C'lilerin arasında çıkan silahlı çatışmada ölen işçi İbrahim Öksüz'ün ölümüne sebebiyet veren silah olduğu öğrenildi.
İbrahim Öksüz'ün Ölümüne Neden Olan Silah Bulundu
13:58
İbrahim Öksüz'ün Ölümüne Sebebiyet Veren Silah Bulundu Sultangazi'de düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüpheliden ele geçirilen tabancanın, 31 Temmuz 2014'te Gazi Mahallesi'nde PKK ile DHKP C'lilerin çatışmasında arada kalarak vurulan işçi İbrahim Öksüz'ün ölümüne sebebiyet veren silah olduğu tespit edildi.
İbrahim Öksüz'ün Ölümüne Sebebiyet Veren Silah Bulundu
11:29
Esenyurt ve Sultangazi Terör Operasyonları: 7 Gözaltı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Esenyurt ve Sultangazi'de yapılar operasyonlarda 7 kişi gözaltına alındı.
Esenyurt ve Sultangazi Terör Operasyonları: 7 Gözaltı
11:28
Esenyurt'ta Terör Operasyonu Esenyurt’ta PKK/KCK terör örgütünün gençlik yapılanmasına yönelik yapılan çalışmalarda, örgüt üyelerinin el yapımı patlayıcılarla kamu kurum ve kuruluşlarına saldırı gerçekleştirebileceği bilgisi üzerine operasyon düzenlendi.
15:18
Ana Sınıflarına Oyuncak Kütüphanesi Sultangazi Belediyesi, okul öncesi çocukların ruhsal ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla ana sınıflarına oyuncak kütüphaneleri kurdu.
Ana Sınıflarına Oyuncak Kütüphanesi
15:15
Sultangazi'de Ana Sınıflarına Oyuncak Kütüphanesi Sultangazi Belediyesi, okul öncesi çocukların ruhsal ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla ana sınıflarına oyuncak kütüphaneleri kurdu.
Sultangazi'de Ana Sınıflarına Oyuncak Kütüphanesi
14:36
Ana Sınıfına Oyuncak Kütüphanesi Sultangazi Belediyesi'nin başlattığı "Geleceğimi Kuruyorum" projesi kapsamında ilçedeki 36 ilkokulun 95 ana sınıfında oluşturulan oyuncak kütüphaneleri açıldı Sultangazi Belediye Başkanı Altunay: "Projenin temelinde çocuklarımızın oyun hakkı vardır.
13:15
Ana Sınıflarına Oyuncak Kütüphanesi Okul öncesi çocukların gelişimlerine katkı sağlayan oyuncak kütüphaneleri, Sultangazi’deki ilkokullara taşınıyor.
Ana Sınıflarına Oyuncak Kütüphanesi
19:45
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerine 15 Ocak Perşembe günü elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
14:29
Taksi Şoförlerini Hedef Alan 3 Gaspçı Yakalandı İstanbul'da müşteri gibi bindikleri taksilere binen, bıçak tehdidi ile şoförlerin para ve cep telefonlarını gasp eden 3 şüpheli polis tarafından yakalandı.
Taksi Şoförlerini Hedef Alan 3 Gaspçı Yakalandı
13:14
Taksi Şoförlerini Hedef Alan 3 Gaspçı Yakalandı İstanbul'da müşteri gibi bindikleri taksilere binen, bıçak tehdidi ile şoförlerin para ve cep telefonlarını gasp eden 3 şüpheli polis tarafından yakalandı.
Taksi Şoförlerini Hedef Alan 3 Gaspçı Yakalandı
11:48
Taksi Gaspçıları Önce Kameraya, Sonra Polise Yakalandı Gaziosmanpaşa ve Sultangazi'de bindikleri taksilerin sürücülerini bıçakla tehdit ederek paralarını gasp eden şüpheliler, polise yakalandı.
19:38
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerine 11 Ocak Pazar günü elektrik verilemeyecek.
17:43
Sultangazi Bağımlılıkla Mücadele Derneği Kuruldu Sultangazi Bağımlılıkla Mücadele Derneği (SUBÜD), Sultangazi Belediyesi ve Sultangazi Kaymakamlığının öncülüğünde kuruldu.
14:44
Canlı Bomba Kalsen Değil Mi ? Ailesi Ceset Bizim Değil Dedi Canlı bomba eyleminde bulunan Elif Sultan Kalsen'in annesi, kızını teşhis için gittiği Adli Tıp çıkışında "Benim kızım değilmiş. O böyle bir şey yapmaz." dedi.
Canlı Bomba Kalsen Değil Mi ? Ailesi Ceset Bizim Değil Dedi
13:58
İstinat Duvarı Araçların Üzerine Böyle Devrildi Sultangazi'de istinat duvarının üzerine yıkıldığı 4 araç hurdaya döndü. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
İstinat Duvarı Araçların Üzerine Böyle Devrildi
20:53
Fırtına, Sultangazi'de İstinat Duvarını Yıktı Sultangazi'de ana cadde üzerindeki bir arsayı çevreleyen istinat duvarı şiddetli fırtına nedeniyle yıkıldı.
Fırtına, Sultangazi'de İstinat Duvarını Yıktı
18:43
Fırtına, Sultangazi'de İstinat Duvarını Yıktı Haber-Kamera İstanbul DHA Sultangazi'de ana cadde üzerindeki bir arsayı çevreleyen istinat duvarı şiddetli fırtına nedeniyle yıkıldı.
Fırtına, Sultangazi'de İstinat Duvarını Yıktı
10:17
İbb: Kar Kalınlığı 8 Cm Oldu, Barajlarda Doluluk Arttı Kar yağışının bugün gün boyu aralıklarla kuvvetli yağacağı ve fırtına ile birlikte kar yağışının tipiye dönüşeceği tahmin ediliyor.
İbb: Kar Kalınlığı 8 Cm Oldu, Barajlarda Doluluk Arttı
09:24
İbb, Bin 920 Personelle Karla Mücadele Etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İbb, Bin 920 Personelle Karla Mücadele Etti
11:35
Enerji Verimli Gezici Ev Vatandaşları Bilgilendirdi Enerji verimliliğinin sağlanması amacıyla hazırlanan Verimli ve Temiz Enerji Destek Programı Sultangazi’de gerçekleştirildi.
Enerji Verimli Gezici Ev Vatandaşları Bilgilendirdi
11:32
Sultangazi Belediyesi Kışa Hazır Sultangazi Belediyesi, olumsuz hava şartlarıyla mücadele etmek amacıyla ihtiyaç duyulan tüm tedbirleri aldı.
Sultangazi Belediyesi Kışa Hazır
15:20
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'den İstanbul İçin Kar Alarmı İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ise tüm ilçelerde alarma geçti.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'den İstanbul İçin Kar Alarmı
15:03
İbb'den Kar Alarmı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kar alarmı verdi.
19:14
Emanet Altınları Alan Kuyumcu Kayıplara Karıştı Sultangazi Gazi Mahallesi'nde hırsızlık olaylarından korktukları için altın ve paralarını kuyumcunun kasasında saklamayı tercih eden vatandaşlar, kuyumcu Emrah Ç.'nin dükkanı boşaltıp kaçtığını öğrenince soluğu poliste aldı.
Emanet Altınları Alan Kuyumcu Kayıplara Karıştı
19:08
Emanet Altınları Alan Kuyumcu Kayıplara Karıştı Gazi mahallesi'nde bir kuyumcu, hırsızlık olaylarından korktukları için altın ve paralarını kendisine emanet eden vatandaşları dolandırarak kayıplara karıştı.
Emanet Altınları Alan Kuyumcu Kayıplara Karıştı
17:38
Mahallelinin Altınlarını Emanet Ettiği Kuyumcu, Kayıplara Karıştı Sultangazi'de biriktirdikleri ziynet eşyalarını güvende olur gerekçesiyle kuyumcuya teslim eden vatandaşlar, kuyumcuya ulaşamayınca dolandırıldıklarını anladı.
Mahallelinin Altınlarını Emanet Ettiği Kuyumcu, Kayıplara Karıştı
17:21
Mahallelinin Altınlarını Emanet Ettiği Kuyumcu Kayıplara Karıştı Sultangazi’de biriktirdikleri ziynet eşyalarını güvende olur gerekçesi ile kuyumcuya teslim eden vatandaşlar, büyük bir şok yaşadı.
Mahallelinin Altınlarını Emanet Ettiği Kuyumcu Kayıplara Karıştı
11:46
Mehmet Akif Ersoy'un Vefatının 78. Yıl Dönümü Ersoy, Sultangazi'de düzenlenen törenle anıldı.
22:49
Milli Şair Mehmet Akif, Ölümünün 78'inci Yılında Anıldı İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy, ölümünün 78’inci yılında Sultangazi’de düzenlenen programda anıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:30:20. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SULTANGAZİ HABERLERİ
[Hata Bildir]