SON DAKİKA SUNAY AKİN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Sunay Akin/biyografisi Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 18:01Sunay Akın ile GörçekSunay Akın ile GörçekSunay Akın, yeni gösterisi "Sunay Akın ile Görçek" ile 24 Ağustos'ta Bornova Açıkhava Tiyatro Sahnesi'nde.
 • 23 Ağustos 2016 11:16Sandıklı Kaymakamı Arıcan, Akin Köyünü Ziyaret EttiSandıklı Kaymakamı Faik Arıcan, ilçeye bağlı Akin köyünde bulunan ve ürün depolama için köylülerce yapılan mağaralarda incelemelerde bulundu.
 • 23 Ağustos 2016 10:26Afad İyileştirme Daire Başkanı Akın, Van Afad'ı Ziyaret EttiAfad İyileştirme Daire Başkanı Akın, Van Afad'ı Ziyaret EttiBaşbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) İyileştirme Daire Başkanı Cengiz Akın beraberindeki grup başkanları ile birlikte Van AFAD Müdürlüğü’nü ziyaret ettiİyileştirme Daire Başkanı Cengiz Akın beraberinde grup başkanları Ayhan Işık ve Hüseyin Gündüz ile birlikte Van AFAD Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.
 • 22 Ağustos 2016 14:37İhsan Akın Belçika İzlenimlerini Anlattıİhsan Akın Belçika İzlenimlerini AnlattıKüçükbaş Hayvancılık İşletmelerinde Yenilikçi Yaklaşımlar ve Verimliliğin Artırılması Projesi kapsamında Belçika’ya giden Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, Belçika dönüşü küçükbaş hayvancılıkla ilgili izlenimlerini anlattı.
 • 22 Ağustos 2016 11:14Amatör Balıkçılar Liman Arkasına Akın EttiAmatör Balıkçılar Liman Arkasına Akın EttiHafta sonu havanın açık olması nedeniyle ellerine oltalarını alan amatör balıkçılar liman arkasına akın etti.
 • 22 Ağustos 2016 10:40Adana'da Çocuklar Sulama Kanalına Akın EttiAdana'da Çocuklar Sulama Kanalına Akın EttiADANA (İHA) – Adana’da sıcaktan bunalan çocuklar, yalağı andıran boyutlardaki sulama kanalına akın ederek adeta izdihama yol açıyor.
 • 22 Ağustos 2016 10:25Tatilciler, Soğuk Buhar Üfleyen Tabancalara Akın EdiyorTatilciler, Soğuk Buhar Üfleyen Tabancalara Akın EdiyorAntalya'da eksi 40 derecelik soğuk buhar üfleyen özel tabancalar tatilcilerin en çok tercih ettiği aktivitelerin başında geliyor.
 • 21 Ağustos 2016 22:31Sunay Akın ile GörçekSunay Akın ile GörçekSunay Akın, yeni gösterisi "Sunay Akın ile Görçek" ile 23 Ağustos'ta Seferihisar Sığacık Kaleiçi Açıkhava Tiyatro Sahnesi'nde.
 • 21 Ağustos 2016 10:01Sunay Akın ile GörçekSunay Akın ile GörçekSunay Akın, yeni gösterisi "Sunay Akın ile Görçek" ile 22 Ağustos'ta Ayvalık Amfi Tiyatro Sahnesi'nde.
 • 20 Ağustos 2016 21:31Sunay Akın ile GörçekSunay Akın ile GörçekSunay Akın, yeni gösterisi "Sunay Akın ile Görçek" ile 21 Ağustos'ta Kuşadası AVM Amfi Tiyatro Sahnesi'nde.
 • 20 Ağustos 2016 15:51Başkan Yazgı, Akin Yolu'ndaki Çalışmaları İncelediBaşkan Yazgı, Akin Yolu'ndaki Çalışmaları İncelediAksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, beraberindeki başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleriyle asfalt atılan TOKİ-Akin Yolu’ndaki çalışmaları inceledi.
 • 20 Ağustos 2016 10:48Gülen'in Önünde Diz Çöken Akın İpek Mi?Gülen'in Önünde Diz Çöken Akın İpek Mi?Ay Yıldız Tim, ' Cemaatç;i değilim ' diyen işadamı Akın İpek'in, Fethullah Gü;len'in ö;nü;nde diz ç;ö;kmü;ş bir şekilde konuşurken ç;ekildiği iddia edilen gö;rü;ntü;lerini paylaştı.
 • 20 Ağustos 2016 10:20Akın İpek'in Elebaşı Gülen ile Kaseti Çıktı!Akın İpek'in Elebaşı Gülen ile Kaseti Çıktı!Ay Yıldız Tim, "Cemaatçi değilim" diyen iş adamı Akın İpek'in, Fethullah Gülen'in önünde diz çökmüş bir şekilde konuşurken çekildiği iddia edilen görüntülerini paylaştı.
 • 20 Ağustos 2016 10:08Gülen'in Önünde Diz Çöken Akın İpek Mi?Gülen'in Önünde Diz Çöken Akın İpek Mi?Ay Yıldız Tim, ' Cemaatç;i değilim ' diyen işadamı Akın İpek'in, Fethullah Gü;len'in ö;nü;nde diz ç;ö;kmü;ş bir şekilde konuşurken ç;ekildiği iddia edilen gö;rü;ntü;lerini paylaştı.
 • 18 Ağustos 2016 16:59Edirne Sınır Kapılarına Türk İşçileri Akın EttiEdirne Sınır Kapılarına Türk İşçileri Akın EttiTüriye'de yaz tatillerini geçirmelerinin ardından, Avrupa ülkelerinde iş başı yapmak için dönüşe geçen Türk işçileri sınır kapılarına aynı anda gelince kilometrelerce kuyruk oluşturdu.
 • 18 Ağustos 2016 16:10Sınır Kapılarına Türk İşçileri Akın EttiSınır Kapılarına Türk İşçileri Akın EttiTürkiye'de yaz tatillerini geçirdikten sonra çalıştıkları Avrupa ülkelerine dönmek isteyen Türk işçileri sınır kapılarına aynı anda gelince, kilometrelerce kuyruk oluşturdu.
 • 18 Ağustos 2016 11:17Elazığ, Kan Vermek İçin Hastanelere Akın EttiElazığ, Kan Vermek İçin Hastanelere Akın EttiElazığ'daki bombalı saldırının ardından vatandaşlar kan vermek için hastanelere akın etti. Yakınları yaralanan vatandaşlar ise hastane koridorlarında bekliyor.
 • 15 Ağustos 2016 20:59Gazeteci Arda Akın Tutuklandıİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü 15 Temmuz darbe girişimi soruşturmasında çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılan muhabir Arda Akın, savcılığın itirazı üzerine "örgüte bilerek, isteyerek yardım etme" suçundan tutuklandı.
 • 15 Ağustos 2016 19:16Darbe Soruşturmasında Hürriyet Muhabiri Arda Akın TutuklandıDarbe Soruşturmasında Hürriyet Muhabiri Arda Akın TutuklandıDarbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında hakkında daha önce yakalama kararı çıkarılan Hürriyet muhabir Arda Akın tutuklandı.