SON DAKİKA SURİYE HABERLERİ

Son Dakika Suriye Haberleri

12:50
Suriyeliler İçin Yardım Kampanyası Anadolu Gençlik Derneği ile Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Suriyeli sığınmacılar için yardım kampanyası başlattı AGD Genel Başkanı Turhan: "Suriyeli mültecilerin, kış koşullarında en azından hayatta kalmalarını kolaylaştıracak acil yardımlara ihtiyacı var"
12:48
Iraklı Türkmenlere Yardım, Suriyelilere Yapılanın Yüzde 2'si Bile Değil' Irak'taki iç savaştan kaçıp yeni umut için Türkiye’ye sığınan çok sayıda Türkmen aile, çözümsüzlük nedeniyle yaşadıkları sıkıntıların devam etmesine tepki gösteriyor.
Iraklı Türkmenlere Yardım, Suriyelilere Yapılanın Yüzde 2'si Bile Değil'
12:45
Efsane Atların Anıt Mezarları Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünün, Karacabey ilçesindeki işletmesinde, damızlık iki Arap atı için yaptırılan anıt mezar, ziyaretçilerden ilgi görüyor.
Efsane Atların Anıt Mezarları
12:18
Belçika'da Terörle Mücadele Suriye'ye savaşçı götürüldüğü şüphesiyle 7 kentte düzenlenen baskınlarda 4 kişi gözaltına alındı.
12:15
Hayata Gözlerini Türkiye'de Açan Suriyeli Bebekler Altınözü TEKEL Konaklama Tesisi'ne yerleştirilen 65 Suriyeli ailenin 85 bebeği Türkiye'de doğdu Suriyeli anne Emsal Yusuf: ''Bize sahip çıkan ve kucak açan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkına teşekkür ediyorum.
12:14
Dostluğun Dili "Türkçe" Oldu Kilis'teki konteyner kentte barınan bin 200 Suriyeli Türkçe öğrendi Kilis Vali Yardımcısı Akhan: "Suriyeli misafirlerin Türkçe konuştuğunu görmek bizi çok çok mutlu ediyor" Suriyeli Ricel: "Acılarımızı artık Türk halkıyla daha rahat paylaşabiliyoruz"
12:10
CHP İş Dünyası Grubu, Şanlıurfa'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Suriye sadece güvenliğimiz ve sosyal dengemiz açısından değil, orta ve uzun dönem ekonomimiz üzerinde de ciddi bir risk unsurudur"
CHP İş Dünyası Grubu, Şanlıurfa'da
11:49
CHP Gençlik Kolları Başkanı İfade Verdi Konya'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret suçlamasıyla hakkında dava açılan lise öğrencisini 'azmettirdiği' iddiasıyla CHP Gençlik Kolları Başkanının ifadesi alındı.
CHP Gençlik Kolları Başkanı İfade Verdi
10:59
Şüpheli Ölüm Mersin'de şüpheli ölüm- Suriyeli bir kişi, aracında ölü bulundu Mersin'de yaşayan Suriyeli bir kişi aracında ölü bulundu.
Şüpheli Ölüm
10:58
Türkiye'den Ermenistan'a Açılan İlk Bireysel Dava Ermenistan diasporasının Çankaya Köşkü ve Atatürk Havalimanı'nın yer aldığı alanlar için ülkemiz aleyhine dava açacakları yönündeki haberlerden sonra, Erzurumlu Coşkun Işık da misilleme olarak Ermenistan aleyhine ilk bireysel dava açmaya hazırlanıyor.
Türkiye'den Ermenistan'a Açılan İlk Bireysel Dava
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:11:50. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SURİYE HABERLERİ
[Hata Bildir]