19:1800
SON DAKİKA SURİYE HABERLERİ

Son Dakika Suriye Haberleri

   

  Çavuşoğlu-Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura’nın Suriye’de ’dondurulmuş bölgeler’ teklifini desteklediklerini belirterek, “Biz çatışmayı, zulmü, kanı ve insanların öldürülmesini durduracak her türlü öneriyi destekleriz” dedi. (Dün 14:41)

   

  İHH, Doğu Guta'ya Yardım Malzemesi Ulaştırdı

  İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin Doğu Guta bölgesindeki 500 aileye yardım malzemesi ulaştırdı. (Dün 14:39)

   

  Uluslararası İnsan Kaçaklığı Şebekesine Operasyon

  İzmir başta olmak üzere insan kaçakçılığına karşı altı ilde düzenlenen operasyonda, Avrupa ülkelerine kaçak geçişleri sağladıkları belirlenen 31 kişi yakalandı. (Dün 14:38)

   

  Uluslararası Göçmen Kaçakçısı Şebekesine Darbe

  Uluslararası Göçmen Kaçakçısı Şebekesine Darbe

  İzmir merkezli altı ilde eş zamanlı yapılan operasyonda, Türkiye üzerinden Avrupa ülkelerine kaçak göçmenlerin geçişini yaptığı ileri sürülen şebeke üyesi yakalandı. (Dün 14:24)

   

  Gaziantep'teki Geçici Suriye Hükümetini Sordu, 'Devlet Sırrı' Yanıtını Aldı

  Gaziantep Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Uğur Kalkan'ın Gaziantep'te yer alan Suriyeli muhaliflerle ilgili Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) sorduğu sorularına 'devlet sırrı' denilerek cevap verilmedi. (Dün 14:22)

   

  Akıllı Şehirler ve İnovasyon Zirvesi' Adana'da Yapıldı

  Akıllı Şehirler ve İnovasyon Zirvesi" Adana'da Yapıldı

  Adana Valisi Büyük: "İnovasyon, marka şehirler ve yerel yönetimler ilişkisi, daha yaşanabilir bir çevre ve daha kaliteli bir yaşamın pusulasıdır" İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: "Şu anda İstanbul'da 12 milyon civarında turist yoğunluğu var ve bu, İstanbul'daki ekonomiye önemli katkı sunuyor, (Dün 14:19)

   

  Bakan Eroğlu'na 'Aa Oradaydı' Özel Koleksiyon Baskısı Takdim Edildi

  Bakan Eroğlu'na "Aa Oradaydı" Özel Koleksiyon Baskısı Takdim Edildi

  Bakan Eroğlu'na "AA Oradaydı" özel koleksiyon baskısı takdim edildi- Anadolu Ajansı tarafından yayımlanan arşiv niteliğindeki "Yarım Kalan Devrim: Mısır", "Abluka, Savaş, Direniş: Gazze" ve "Yetim Kalan Ülke: Suriye" kitaplarından oluşan "AA Oradaydı" özel koleksiyon baskısının "29" numaralı nüshaları Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'na takdim edildi- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Anadolu Ajansı, hakikaten son zamanlarda çok gelişti, büyüdü. (Dün 14:09)

   

  Çavuşoğlu - Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Çavuşoğlu - Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Çavuşoğlu-Pusiç ortak basın toplantısı- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Birleşmiş Milletler Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura'nın Suriye için önerdiği dondurulmuş bölgeler planı) İyi niyetle yapılmış bir teklif, ama uygulanmasının güvence altına alınması gerekiyor"- Hırvatistan Dışişleri Bakanı Pusiç: "Türkiye ve Hırvatistan, AB'ye katılım müzakerelerine beraber başladı. (Dün 13:50)

   

  Tunus'ta Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İkinci Tura Doğru

  Pazar günü düzenlenecek seçimlerde Nida Tunus Partisi'nin Genel Başkanı 88 yaşındaki Sibsi ile meclis tarafından Cumhurbaşkanlığı görevine getirilen Merzuki yarışacak. (Dün 13:48)

   

  Peşmerge Güçleri Şengal Dağına Ulaştı

  Musul'un Zummar nahiyesinden ağır silahlar eşliğinde dün yola çıkan Peşmerge konvoyu, 10 bin Yezidinin sığındığı ifade edilen Şengal Dağına ulaştı. (Dün 13:48)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 19:18:54. #1.12#