16:1200
SON DAKİKA SURİYE HABERLERİ

Son Dakika Suriye Haberleri

   

  İngiltere'de Yeni Terörle Mücadele Yasa Tasarısı Tartışılıyor

  Hükümetin yeni yasa tasarısını inceleyen bağımsız terör yasaları gözlemcisi Anderson: "Terör şüphelilerini doğrudan adli sürece itmektense, bu kişilerle başetmenin daha uygun yolları bulunabilir" Tasarının yarın parlamentoda tartışılması bekleniyor. (Dün 19:10)

   

  15. Müsiad Uluslararası Fuarı Açılış Töreni

  15. Müsiad Uluslararası Fuarı Açılış Töreni

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "40 yılı aşkın siyasi mücadelemde kadın haklarını ve kadın hareketlerini nasıl savunduğum, nasıl tefrik ettiğim ortadayken hiç kimse bu konuda bana ve arkadaşlarıma çamur atamaz" "Dünya eğer istese, Irak'taki sorunların çözümünü temin edebilir. (Dün 19:10)

   

  Suriye Dışişleri Bakanı Muallim, Moskova'da

  Rusya Devlet Başkanı Putin, Muallim'i kabul etti. (Dün 19:05)

   

  Müsiad Genel Başkanı Nail Olpak'tan Önemli Açıklamalar

  MÜSİAD Genel Başkanı Olpak, 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nın açılış töreninde, MÜSİAD’ın hedeflerinden, genel ekonomik değerlendirmelere, ’Yeni Türkiye’ kavramından, Çözüm Süreci’ne kadar bir çok konuda önemli açıklamarda bulundu. (Dün 19:00)

   

  Başbakan Davutoğlu: Paralel Çete Kılıçdaroğlu'nu MİT'e Saldırtıyor

  Başbakan Davutoğlu: Paralel Çete Kılıçdaroğlu'nu MİT'e Saldırtıyor

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçmişiyle yüzleşmeden kendilerine meydan okumakla suçladığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "MİT, CHP'ye operasyon yapıyor" sözlerini yanıtladı. (Dün 18:55)

   

  15. Müsiad Uluslararası Fuarı

  MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "İnsanın ve toplumun daha müreffeh seviyeye ulaşması için bir araç olması gerekirken, onları yöneterek bir amaç haline gelen ve bunu acımasızca yapan finansal sistem doğru bir bakışla değerlendirilmelidir. (Dün 18:44)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 16:12:33. #1.12#