SON DAKİKA SÜRMENE HABERLERİ

Son Dakika Sürmene Haberleri

12:05
Trabzon'dan Kısa Kısa Trabzon’un Akçaabat ilçesinde bir eve giren kimliği meçhul kişi yada kişiler kasada bulunan 2 adet ruhsatlı silahı alarak kayıplara karıştı.
Trabzon'dan Kısa Kısa
12:16
Taka"Lar Modernleşiyor Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan 36 milyon liralık projeyle unutulmaya yüz tutmuş, kendine özgü formlara sahip, Karadeniz tipi ahşap tekneler, günümüz teknolojisiyle öz formlarını koruyarak modernize edilecek TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hacısalihoğlu: "Merkezin planlandığı gibi tamamlanması.
17:55
Of Devlet Hastanesi'nde Yenileme Çalışmaları Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, yenileme çalışmaları devam eden Of Devlet Hastanesi'nde incelemede bulundu.
17:45
KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, Sürmene Belediye Başkanı'nı Kabul Etti KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün’ü kabul etti.
KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, Sürmene Belediye Başkanı'nı Kabul Etti
12:35
Doğum Gününde Gazi'ye Başhekim Oldu Samsun Medical Park Tıp Merkezi Başhekimi Uzm. Dr. Mahmut Ulubay, doğum gününde Samsun Gazi Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirildi.
Doğum Gününde Gazi'ye Başhekim Oldu
18:16
Çaykur Rizesporlu Sercan Kaya, Trafik Kazası Geçirdi Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizesporlu Sercan Kaya, trafik kazası geçirdi.
Çaykur Rizesporlu Sercan Kaya, Trafik Kazası Geçirdi
17:49
Çaykur Rizesporlu Sercan Kaya, Trafik Kazası Geçirdi Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizesporlu Sercan Kaya'nın kullandığı otomobil, Trabzon'un Sürmene ilçesinde devrildi.
17:36
Çaykur Rizesporlu Sercan Trafik Kazası Geçirdi – SPOR Toto Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor'un oyuncularından Sercan Kaya, Sürmene'de trafik kazası geçirdi.
Çaykur Rizesporlu Sercan Trafik Kazası Geçirdi
16:48
Rizesporlu Sercan Kaya Trafik Kazası Geçirdi Çaykur Rizespor'un yıldız oyuncusu Sercan Kaya, Trabzon'un Sürmene ilçesinde trafik kazası geçirdi. Kaza sonrası açıklama yapan Sercan, "Çok şükür iyiyim." dedi.
Rizesporlu Sercan Kaya Trafik Kazası Geçirdi
12:53
Yılmaz: Hükümet Seçim Öncesi Yeni Bir Petrol Kuyusu Bulacak Mı? Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, hükümetin, her genel seçim arifesinde ‘zengin rezervli yeni bir petrol kuyusu bulduk’ açıklamalarıyla kamuoyunu yanıltarak oy toplamaya çalıştığını söyledi.
23:43
Yılmaz: "Çözüm Sürecine Ulaşmak İçin Kamu Düzeninden Feragat Edilmeyecek Milli Savunma Bakanı Yılmaz: - "Çözüm sürecine ulaşmak için kamu düzeninden feragat edilmeyecek, kamu düzeni kurban edilmeyecek.
Yılmaz: 'Çözüm Sürecine Ulaşmak İçin Kamu Düzeninden Feragat Edilmeyecek
22:45
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Açıklaması "Çözüm sürecine ulaşmak için kamu düzeninden feragat edilmeyecek, kamu düzeni kurban edilmeyecek.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Açıklaması
11:14
Ön Yargı Kültür Balıklarına Talebi Etkiliyor" KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Başçınar: "Ön yargılar ve birtakım karalama kampanyaları, kültür balığına talebi olumsuz etkilemektedir.
10:28
Sürmeneli Bıçak Ustaları Dünyanın En Küçük ve En Büyük Bıçağını Yapma Konusunda İddialı Bıçaklarıyla ünlü Trabzon’un Sürmene ilçesinde bıçak ustaları yaptıkları küçük ve büyük bıçaklarla iddialı olduklarını her platformda gösteriyor.
Sürmeneli Bıçak Ustaları Dünyanın En Küçük ve En Büyük Bıçağını Yapma Konusunda İddialı
10:08
AK Parti Sürmene İlçe Başkanlığına Bayraktar Seçildi AK Parti Sürmene İlçe Başkanlığına yeniden Aydın Bayraktar seçildi.
AK Parti Sürmene İlçe Başkanlığına Bayraktar Seçildi
10:36
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
13:33
AK Parti Trabzon'da İl ve İlçe Kongre Tarihleri Belli Oldu AK Parti Trabzon Teşkilatı’nda il ve ilçe kongre tarihleri belli oldu.
16:59
AK Parti Trabzon Teşkilatında Delege Seçimleri AK Parti Trabzon’da yapacağı İl ve ilçe kongreleri öncesi 18 ilçe delege seçimi için sandık başına gitti.
AK Parti Trabzon Teşkilatında Delege Seçimleri
11:40
Feshane'de 2. Günü Resmi Açılışla Devam Ediyor. Etkinlikleri Resmi Açılışı Resmi açılışı 24.10.2014 Cuma saat 15.oo'te yapıldı KKTC-Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu ve bakanlarının da katılımıyla yapıldı.
16:13
Trabzon Tanıtım Günleri'nde Ortahisar Belediye Standı İlgi Gördü Trabzon Dernekleri Federasyonu’nun geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiği Trabzon’un Fethi’nin Yıl Dönümü Kutlamaları” ve “Trabzon Tanıtım Günleri”nin ilk gününde Ortahisar Belediyesi standı vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılandı.
Trabzon Tanıtım Günleri'nde Ortahisar Belediye Standı İlgi Gördü
13:03
Yöresel Ürünler Fuarı "Yörex"E Dev Katılım “Sizin oraların nesi meşhur” sloganıyla bu yıl beşinci kez kapılarını açan Yöresel Ürünler Fuarı Yörex, ikinci gününe de ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.
Yöresel Ürünler Fuarı 'Yörex'E Dev Katılım
08:08
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
20:41
Vatandaşlar Kurbanlıklarını Kesti Trabzon'da Kurban Bayramı- Bayram namazının kılınmasının ardından kurbanlıklarını belediyenin kesim noktalarına götüren vatandaşlar yoğunluk oluşturduTRABZON (AA) -Trabzon'da bayram namazının kılınmasının ardından kurbanlıklarını belediyenin kesim noktalarına götüren vatandaşlar yoğunluk oluşturdu.
Vatandaşlar Kurbanlıklarını Kesti
14:10
Trabzon'da Kurban Bayramı Trabzon'da bayram namazının kılınmasının ardından kurbanlıklarını belediyenin kesim noktalarına götüren vatandaşlar yoğunluk oluşturdu.
16:00
Kurbanlıklar Kadar Bıçaklar da İlgi Görüyor Kurbanlıklar kadar bıçaklar da ilgi görüyor- Trabzon'daki hayvan pazarında, kurbanlıkların yanı sıra Sürmene bıçağı da alıcılardan ilgi görüyor.
Kurbanlıklar Kadar Bıçaklar da İlgi Görüyor
14:33
Kurbanlıklar Kadar Bıçaklar da İlgi Görüyor Trabzon'daki hayvan pazarında, kurbanlıkların yanı sıra Sürmene bıçağı da alıcılardan ilgi görüyor.
Kurbanlıklar Kadar Bıçaklar da İlgi Görüyor
14:03
Bıçaklar Kurbana Bileniyor Samsun’da Kurban Bayramı nedeniyle bıçak bileyicileri yoğun bir mesai yapıyor.
Bıçaklar Kurbana Bileniyor
11:35
Bıçakları Kurbanlıklara Değil Vitrinlere Yapıyor Bıçaklarıyla ünlü Trabzon'un Sürmene ilçesinde 35 yıldır el yapımı bıçak üreten Remzi Sönmez, insanların fabrika çıkışlı bıçaklara rağbet göstermesi nedeniyle büyük güçlüklerle yaptığı birbirinden farklı bıçakları süs eşyası olarak satıyor Sönmez: "Ben bir günde en fazla 3 üretirken fabrikalar 3 bin bıçak üretiyor.
14:11
Kurban Yaklaştı Bıçak Satışları Kesat Kurban Bayramı yaklaşmasına rağmen bıçak satıcıları işlerinin kesat gitmesinden şikayet etti.
Kurban Yaklaştı Bıçak Satışları Kesat
14:03
Çin Malı Bıçak Kurban Kesimi Sırasında Kırılıyor Kayseri'de bıçak satışı yapan esnaf Ahmet Tüfekçi, kurban kesimi sırasında kullanılan Çin malı bıçakların kırıldığını ve hem kurbanı kesenin sorun yaşadığını hem de kurbanın eziyet çektiğini söyledi.
Çin Malı Bıçak Kurban Kesimi Sırasında Kırılıyor
19:51
Fener Rum Patriği Bartholomeos, Trabzon'da Fener Rum Patriği Bartholomeos, Doğu Karadeniz'de 4 gün kalarak çeşitli ziyaretlerde bulunacak.
17:05
Fener Rum Patriği Bartholomeos, Trabzon'da Bartholomeos, Doğu Karadeniz'de 4 gün çeşitli ziyaretlerde bulunacak.
18:13
Ateşe Düşerek Öldü, Çocuklarına 25 Bin Lira Borç Çıktı Trabzon'da evinin önünde yaktığı ateşe düşerek hayatını kaybeden kişinin varisleri; yakılan ateş sonucu ormanlık alanın zarar görmesinden dolayı 25 bin TL ceza ödeyecek.
Ateşe Düşerek Öldü, Çocuklarına 25 Bin Lira Borç Çıktı
11:13
Bayramdan Bayrama Işıldayan Bıçaklar Bıçak bileme işiyle uğraşan esnaf, Kurban Bayramı'nın yaklaştığı bugünlerde yoğun mesai yapıyor Bileyici Taranlar: "Normalde haftada 150 200 bıçak biliyoruz ama Kurban Bayramı öncesi bu yoğunluk kat kat artıyor.
Bayramdan Bayrama Işıldayan Bıçaklar
15:39
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Yardım Trabzon Büyükşehir Belediyesi, içerisinde bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak malzeme olan okul paketlerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Yardım
14:57
Büyükşehir Belediyesi Yardımlarını Öğrencilere Teslim Etti Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı başında okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilerin imdadına yetişti.
Büyükşehir Belediyesi Yardımlarını Öğrencilere Teslim Etti
18:43
Trabzon'daki Sağanak Of ilçesinde 3 gün önce etkili olan sağanakın ardından başlatılan hasar tespit çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
14:04
Ktü Rektörü Prof.dr. Süleyman Baykal Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof.Dr. Süleyman Baykal, Trabzon’a ikinci devlet üniversitesi kurulması çalışmasının gündeminde olmadıklarını belirtti.
Ktü Rektörü Prof.dr. Süleyman Baykal
16:57
Yağmur, Çömlekçi'yi de Göle Çevirdi Trabzon'da aniden başlayan sağanak, şehrin bir çok noktasında hayatı olumsuz etkiledi.
Yağmur, Çömlekçi'yi de Göle Çevirdi
09:12
Diyarbakır'a Trabzonlu Vali Son Valiler kararnamesiyle Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Mustafa Cahit Kıraç'ın yerine Diyarbakır'a Vali olarak atandı.
Diyarbakır'a Trabzonlu Vali
09:02
Diyarbakır'ın Yeni Valisi Hüseyin Aksoy Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Mustafa Cahit Kıraç’ın yerine Diyarbakır’a Vali olarak atandı.
Diyarbakır'ın Yeni Valisi Hüseyin Aksoy
08:42
Meteoroloji'den 3 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre Trabzon, Rize ve Artvin'de kuvvetli yağış görülecek.
Meteoroloji'den 3 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı
16:05
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İhtiyaçlı Öğrencileri Unutmadı Trabzon Büyükşehir Belediyesi okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilere yardımda bulunmak için çalışmalarını tamamladı.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İhtiyaçlı Öğrencileri Unutmadı
11:20
Yaklaşan Kurban Bayramı Öncesi Sürmene Bıçağı İmalatçıları Korsanlarından Şikayetçi Trabzon’un Sürmene ilçesinde tarihi çok eskilere dayanan bıçak imalatı günümüze kadar sürerken ismini ilçeden alan “Sürmene Bıçağı” Kurban Bayramı’nın da yaklaştığı bugünlerde korsan imalatçılar yüzünden zor günler yaşıyor.
Yaklaşan Kurban Bayramı Öncesi Sürmene Bıçağı İmalatçıları Korsanlarından Şikayetçi
13:14
50 Yılda 15 Bin Kemençe Trabzon’un Sürmene ilçesinde el emeği kemençe imalatı yapan Hasan Sancak, 50 yıldır 15 bin kemençe yaparak kırılması zor bir rekora imza attı.
50 Yılda 15 Bin Kemençe
12:15
Yarım Asırdır Kemençe Yapıyor Trabzon'un Sürmene ilçesinde el emeği kemençe imalatı yapan Hasan Sancak, 50 yıldır 15 bin kemençe yaparak kırılması zor bir rekora imza attı.
Yarım Asırdır Kemençe Yapıyor
18:30
CHP'li Canalioğlu : Gümrükçüoğlu, Yeniden Aday Gösterilmesi Sebebiyle Erdoğan'a Vefa Borcunu... Chp Meclis Üyesi ve Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi'nin, yapımı devam eden Akyazı Spor Kompleksi adının 'Recep Tayyip Erdoğan Gençlik ve Spor Kompleksi' olarak değiştirilmesini kabul etmesi ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
09:13
Kurbanlıklar İçin Bıçaklar Bilenmeye Başladı Edirne’de yaşayan ve kalan iki bıçak bileyicisinden biri olan Mehmet Çetin yıllardır baba mesleğini sürdürerek adeta yıllara ve gelişen teknolojiye meydan okuyor.
Kurbanlıklar İçin Bıçaklar Bilenmeye Başladı
16:34
Kurbanlıklar İçin Bıçaklar Bilenmeye Başlandı Edirne’de yaşayan ve kalan iki bıçak bileyicisinden biri olan Mehmet Çetin, yıllardır baba mesleğini sürdürerek adeta yıllara ve gelişen teknolojiye meydan okuyor.
Kurbanlıklar İçin Bıçaklar Bilenmeye Başlandı
12:58
Avlanma Yasağına 50 Metre Önerisi Türk kara sularında, 24 metrenin altındaki derinlikte uygulanan avlanma yasağının, 50 metreye çıkartılması istendi.
Avlanma Yasağına 50 Metre Önerisi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:12:25. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SÜRMENE HABERLERİ
[Hata Bildir]