SON DAKİKA SÜRMENE HABERLERİ

Son Dakika Sürmene Haberleri

 • 16:03Sürmene'de Mahalle Yolları BetonlanıyorTrabzon Büyükşehir Belediyesince Sürmene'de iki mahallenin yolları betonlanıyor.
 • 16:59Şehidin İsmi YaşatıldıŞehidin İsmi YaşatıldıŞehit Jandarma Onbaşı Mustafa Çebi’nin ismi, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde alınan kararla Sürmene’de bir sokağa verildi.
 • 14:40Maçka'daki Terör SaldırısıTürk Kızılayı Doğu Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dila Baran, Trabzon'un Maçka ilçesindeki terör saldırısıyla ilgili, "Sosyal medya yoluyla ihtiyaçları giderdiğimizi duyurduğumuz halde sosyal sorumluluk ortaya çıkınca, vatandaşlarımızdan Allah razı olsun, kan merkezine akın ettiler.
 • 10:47Trabzon AK Parti Tanıtım Medya Başkanları Sürmene'de ToplandıTrabzon AK Parti Tanıtım Medya Başkanları Sürmene'de ToplandıTrabzon AK Parti Tanıtım Medya Başkanları Temmuz ayı toplantısı Sürmene’de gerçekleşti.
 • 15:27Dündar Ali Kılıç kimdir? Kılıç'ın torununa hapis cezasıDündar Ali Kılıç kimdir? Kılıç'ın torununa hapis cezasıDündar Ali Kılıç kimdir? Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik'e 5 yıl hapis cezası verildi. Çeşitli suçlardan emniyette kaydı olan, Dündar Kılıç'ın torunu ve Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Özbizerdik, Etiler'de kız arkadaşıyla gittiği lüks restoranda loca nedeniyle tartıştığı Hakan Gülez'e ateş açtıktan sonra restorandan kaçmıştı.
 • 14:40Trabzon'da, Ulaşımda "Trabzonkart"A GeçilecekTrabzon'da belediye otobüslerinde, "Trabzonkart" uygulamasına geçilecek.
 • 17:56Takkart Kullanıcılarına Büyükşehir'den Trabzonkart'a Geçiş UyarısıTrabzon’da Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım hizmetlerinden faydalanan vatandaşlara ’Takkart’ sisteminden ’Trabzonkart’ sistemine geçiş ile ilgili ilgili uyarıda bulunuldu.
 • 14:12Fındıkta Rekolte Tespit ÇalışmalarıTrabzon'da, 2016 ürünü fındık rekoltesinin tespiti için yürütülen çalışmaların, 24 Haziran Cuma günü tamamlanacağı bildirildi.
 • 13:24Trabzon'da da Fındık Rekoltesi BelirleniyorTrabzon'da da Fındık Rekoltesi Belirleniyor2016 ürünü fındık rekoltesinin tespiti için Trabzon’da da başlatılan çalışmalar tamamlanıyor.
 • 15:22CHP Milletvekili Pekşen'in "Metan Gazı" Açıklamalarına Büyükşehir Belediyesi'nden CevapCHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen’in Sürmene ilçesinde bulunan Çamburnu Kutlular Düzenli Depolama Sahasına ilişkin “metan gazı” açıklamalarına Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı’ndan cevap geldi.
 • 14:53Çevreye Duyarlı OlalımÇevreye Duyarlı Olalım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Başçınar'ın konuşması "Çevreye duyarlı olalım" KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknoloji Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Başçınar: "Yer yüzünden 30 binden fazla balık türü var. Bunun sadece 200 civarında türünü üretebiliyoruz.
 • 13:43Çevreye Duyarlı Olalım"Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknoloji Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nadir Başçınar, "Yer yüzünden 30 binden fazla balık türü var. Bunun sadece 200 civarında türünü üretebiliyoruz.
 • 22:41Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına göre, 137 kamu kurum ve kuruluşuna toplam 10 bin 144 kişi alınacak.
 • 22:09Çalışma Bakanı Soylu Kamuya 10 Bin Yeni Memur Alınacağını DuyurduÇalışma Bakanı Soylu Kamuya 10 Bin Yeni Memur Alınacağını DuyurduÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kamuya 10 bin 144 personel alınacağını duyurdu.
 • 17:38Trabzon Bakan Soylu Bizim Her Yıl Yüzde 5-6'lık Büyümeye İhtiyacımız Var-1Trabzon Bakan Soylu Bizim Her Yıl Yüzde 5-6'lık Büyümeye İhtiyacımız Var-1Bakan Soylu: Bizim her yıl yüzde 5-6'lık büyümeye ihtiyacımız varTrabzon'un Sürmene ilçesinde ziyaretlerde bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) yılın ilk çeyreğindeki büyüme oranını yüzde 4.8 olarak açıklanmasını değerlendirdi, "Her yıl yüzde 5-6'lık büyümeye ihtiyacımız var. 6 olursa çok daha iyi olur.
 • 17:14Bakan Soylu: Bizim Her Yıl Yüzde 5-6'lık Büyümeye İhtiyacımız VarBakan Soylu: Bizim Her Yıl Yüzde 5-6'lık Büyümeye İhtiyacımız VarTrabzon'un Sürmene ilçesinde ziyaretlerde bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) yılın ilk çeyreğindeki büyüme oranını yüzde 4.8 olarak açıklanmasını değerlendirdi, "Her yıl yüzde 5-6'lık büyümeye ihtiyacımız var. 6 olursa çok daha iyi olur.
 • 08:59Gündem/ 11 Haziran 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birlik Vakfının 36. geleneksel iftarına iştirak edecek.
 • 23:59Gündem Özeti/ 11 Haziran 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birlik Vakfının 36. geleneksel iftarına iştirak edecek.
 • 16:55Derelere 109 Bin Alabalık Yavrusu Bırakıldı - ArdahanDerelere 109 Bin Alabalık Yavrusu Bırakıldı - ArdahanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Derelere yavru balık bırakma Daha önce atılan büyük balıklardan görüntü Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Temel Şimşek'in konuşması Derelere 109 bin alabalık yavrusu bırakıldı Ardahan'da doğal yaşamın desteklenmesi ve sürdürülebilmesi amacıyla 109 bin kırmızı benekli alabalık yavrusu derelere bırakıldı Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Şimşek: -"Dereler bu sayede renkleniyor.
 • 14:02Derelere 109 Bin Alabalık Yavrusu BırakıldıArdahan'da doğal yaşamın desteklenmesi ve sürdürülebilmesi amacıyla merkeze bağlı Ardıçdere ve Dağevi köyü derelerine, 109 bin kırmızı benekli alabalık yavrusu bırakıldı.
 • 09:50Ödüllü Yönetmen Aydın'a Hayran KaldıÖdüllü Yönetmen Aydın'a Hayran KaldıKuşadası’nda çektiği ‘Vicdan Ağacı’ filminin ardından Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde ‘Mor Ufuklar’ isimli yeni filminin çekimlerine başlayan ödüllü yönetmen Olgun Özdemir, Aydın’ın çok önemli bir turizm potansiyeline sahip olduğunu kaydetti.
 • 12:06CHP Trabzon İl Başkanı Güngör'den AK Parti İl Başkanı Revi'ye TepkiCHP Trabzon İl Başkanı Güngör'den AK Parti İl Başkanı Revi'ye TepkiCumhruriyet Halk Partisi İl Başkanı Turgay Gürgör, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi’nin, CHP Trabzon Milletvekili Milletvekili Haluk Pekşen’in Anayasa Mahkemesi’ne “suç işleyen herkes yargılansın” başvurusu nedeni ile ağır eleştirilerde bulunmasını hayretler içinde karşıladığını söyledi.
 • 01:01Şerif Yılmaz Burdur'a Atanırken, Kütahya'nın Yeni Valisi Ahmet Hamdi Nayir OlduŞerif Yılmaz Burdur'a Atanırken, Kütahya'nın Yeni Valisi Ahmet Hamdi Nayir OlduKütahya Valisi Şerif Yılmaz, Burdur Valiliği’ne atanırken, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir da, Kütahya Valiliği görevine getirildi.
 • 11:06Kemençe ile Sadece Karadeniz Türküsü Çalınmaz"Sürmene'de 60 yıldır kemençe üreten Hasan Sancak, Karadeniz yöresi ve müziğiyle özdeşleşmiş kemençenin 4 tellisiyle arabesk, Türk sanat müziği ve Türk halk müziği eserlerinin çalınabileceğini söyledi.
 • 12:07Karadenizli Çoban Çadır Kurmaktan BıkıncaKaradenizli çoban Mehmet Turan, sürüsünü otlatmak için yayla yayla gezerken gittiği yerlerde sürekli çadır kurup kaldırmaktan bıkınca bir kamyonetin kasasına içinde yatağı, sobası ve mutfak için araç gereci, kapısı ve merdiveni olan branda ile kapalı seyyar ev yaptı.
 • 11:41Şehirler ve Kültürler-yörelerimizŞehirler ve Kültürler-yörelerimiz" Projesi BaşlıyorGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 7 Mayıs-4 Haziran 2016 tarihleri arasında hayata geçirilecek olan “Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz” projesi I. Dönem Programı start alıyor.
 • 17:57Oflu Hocanın Şifresi 2" 13 Mayıs'ta VizyondaYönetmenliğini Adem Kılıç'ın üstlendiği "Oflu Hoca'nın Şifresi 2", 13 Mayıs'ta vizyona girecek.
 • 12:38Kırklareli'nde Feshane GünleriKırklareli'nde Feshane GünleriKırklareli Festival alanına Feshane günleri başladı.
 • 12:5940 Yıldır Şemsiye Tamir EdiyorTürkiye'nin en yağışlı bölgesi Karadeniz'de 40 yıldır şemsiye tamirciliği yapan İrfan Aşık, kazancı çok düşük olmasına rağmen yağış ve rüzgarlar sebebiyle bozulan, kırılan şemsiyeleri tamir ederek, ailesinin geçimine destek sağlıyor.
 • 10:31Halit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri Sahiplerini BulduHalit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri Sahiplerini Bulduİstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (TARMER) tarafından düzenlenen ’Halit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri Eser Yarışması’ sonuçlandı.
 • 06:00Trabzonspor-Fenerbahçe Maçının Tatil EdilmesiTrabzonspor-Fenerbahçe Maçının Tatil EdilmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Trabzon Valisi Abdil Celil Öz'ün açıklamaları - Trabzon Valisi Öz: "Süreçte konu ile ilgili valilik olarak, planlama ve uygulama aşamasında güvenlik tedbirlerinde, eksiklik, aksaklık, hata ve kusur varsa onla ilgili bir araştırma inceleme yapıyoruz.
 • 03:36Trabzon Valisi Öz, Olaylı Derbiyi DeğerlendirdiTrabzon Valisi Öz, Olaylı Derbiyi DeğerlendirdiTrabzon Valisi Öz, olaylı derbiyi değerlendirdiVali Öz: Hakeme saldıran taraftar dayısının Passolig'i ile stada girdiTrabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzonspor-Fenerbahçe maçındı yaşanan olaylar hakkında açıklamalarda bulundu, güvenlik zafiyeti iddialarına ilişkin inceleme ve soruşturma başlattıklarını söyledi.
 • 20:45Trabzonspor-Fenerbahçe Maçının Tatil EdilmesiTrabzon Valisi Abdil Celil Öz, tatil edilen Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili hem kendilerinin hem de bakanlığın incelemesi ve soruşturmasının söz konusu olduğunu belirterek, kendileri dahil kimin eksiği, hatası ve kusuru varsa bunun hesabını vereceğini söyledi.
 • 19:35Trabzon Valisi Öz, Maçtaki Güvenlik Zafiyeti İddialarına İlişkin İnceleme Başlattıklarını AçıkladıTrabzon Valisi Öz, Maçtaki Güvenlik Zafiyeti İddialarına İlişkin İnceleme Başlattıklarını AçıkladıHüseyin Avni Aker Stadyumu’nda pazar günü oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşananları değerlendiren Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, güvenlik zafiyeti iddialarına ilişkin inceleme ve soruşturma başlattıklarını söyledi.
 • 19:31Trabzon Valisi Öz, Olaylı Derbiyi DeğerlendirdiTrabzon Valisi Öz, Olaylı Derbiyi DeğerlendirdiTrabzon Valisi Öz, olaylı derbiyi değerlendirdiVali Öz: Hakeme saldıran taraftar dayısının Passolig'i ile stada girdiTrabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzonspor-Fenerbahçe maçındı yaşanan olaylar hakkında açıklamalarda bulundu, güvenlik zafiyeti iddialarına ilişkin inceleme ve soruşturma başlattıklarını söyledi.
 • 18:52Trabzon Valisi Öz, Olaylı Derbiyi DeğerlendirdiTrabzon Valisi Öz, Olaylı Derbiyi DeğerlendirdiTrabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzonspor-Fenerbahçe maçındı yaşanan olaylar hakkında açıklamalarda bulundu, güvenlik zafiyeti iddialarına ilişkin inceleme ve soruşturma başlattıklarını söyledi.
 • 09:38Hakeme Saldıran Taraftarın Aracındaki Bir Tomar Para Dikkat ÇektiHakeme Saldıran Taraftarın Aracındaki Bir Tomar Para Dikkat ÇektiHakeme saldıran O.M'nin sosyal medya hesabında paylaştığı bir tomar para fotoğrafı, "Acaba birileri tarafından mı kullanılıyor?" sorularını akıllara getirdi.
 • 15:38Trabzon Kültür ve Turizm Değerleri Tanıtım Tırı Aliağa'daTrabzon Kültür ve Turizm Değerleri Tanıtım Tırı Aliağa'daTrabzon ürünlerini Türkiye geneline tanıtmak için yola çıkan Trabzon Kültür ve Turizm Değerleri Tanıtım Tırı’nın son durağı Aliağa oldu.
 • 12:22Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Bir Yıldır AydınlatılamadıFenerbahçe takım otobüsüne yönelik silahlı saldırıyla ilgili yürütülen soruşturmada, olayın üzerinden bir yıl ay geçmesine rağmen hala aydınlatılamadı.
 • 11:04Fenerbahçe Otobüsü'ne Düzenlenen Silahlı Saldırı Geçen 1 Yılın Ardından AydınlatılamadıFenerbahçe Otobüsü'ne Düzenlenen Silahlı Saldırı Geçen 1 Yılın Ardından AydınlatılamadıTrabzon’un Sürmene İlçesi’nde geçtiğimiz sezon Çaykur Rizespor deplasmanı dönüşünde Fenerbahçe futbol takımı kafilesini taşıyan otobüse otomatik av tüfeği ile ateş açılmasının üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen olayın failleri hala bulunamadı.
 • 10:30Sürmene'de Otizmliler'e Mangal PartisiSürmene'de Otizmliler'e Mangal PartisiTrabzon'un Sürmene ilçesinde Yardımlaşma Vakfı Özel Eğitim Uygulama Merkezindeki öğrenciler, kendileri için düzenlenen mangal partisinde keyifli ve mutlu bir gün geçirdi.
 • 18:24Trabzon'da Birlik, Ülkede Bütünlük" ProgramıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, terörle mücadelenin sonuna kadar süreceğini belirterek, "Hiçbir geri adım, söz konusu değildir.
 • 08:57Gündem/ 27 Mart 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kadın ve Demokrasi Derneği 2. Olağan Genel Kurulu ile Sürmene Oylum Derneğince düzenlenen "Oylum'da Birlik Ülkede Birlik" programına katılacak, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Tiyatrosu'nun "Nar-ı Aşk Yolcuları" oyununun "Dünya Tiyatrolar Günü" özel gösterimine iştirak edecek.
 • 23:58Gündem Özeti/ 27 Mart 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kadın ve Demokrasi Derneği 2. Olağan Genel Kurulu ve Sürmene Oylum Derneğince düzenlenen "Oylum'da Birlik Ülkede Birlik" programına katılacak, Ankara Büyük Şehir Belediyesi Başkent Tiyatrosu'nun "Nar-ı Aşk Yolcuları" oyununun "Dünya Tiyatrolar Günü" özel gösterimine de iştirak edecek.
 • 17:16Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu AçıklamasıTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon'un her noktasında çalışmaları bulunduğunu belirterek, bu konuda adeta seferberlik ilan ettiklerini bildirdi.
 • 18:55Prof. Dr. İsmet Berber Sürmene'de Toprağa VerildiProf. Dr. İsmet Berber Sürmene'de Toprağa VerildiKanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden Sinop Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmet Berber, memleketi Trabzon’un Sürmene ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 11:27Trabzon'da 300 Kişiye Fındık Budama Eğitimi VerildiTrabzon'da 300 üreticiye fındık budama eğitimi verildi.
 • 11:12Fındık Budama Kursları TamamlandıFındık Budama Kursları TamamlandıTrabzon Ticaret Borsası koordinasyonunda uygulanan Fındıkta Verim ve Kaliteyi Arttırma Projesi kapsamında, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen Fındık Yetiştiriciliği Eğitimi’ndeki budama kursları tamamlandı.
 • 10:29Sürmene'de Evden HırsızlıkSürmene ilçesinde bir evden ziynet eşyaları çalındı.
 • 13:39Çocuklar Ameliyathaneye Akülü Arabayla GidiyorÇocuklar Ameliyathaneye Akülü Arabayla GidiyorTrabzon'un Sürmene ilçesinde, hasta çocuklar ameliyathaneye sedye yerine akülü oyuncak araba ile götürülüyor.