SON DAKİKA SÜRMENE HABERLERİ

Son Dakika Sürmene Haberleri

 • 16:32Cumhurbaşkanı Erdoğan Tusaş Havacılık Alanında Dünyanın En Önemli Kuruluşlarından Biri Haline Geldi...Cumhurbaşkanı Erdoğan Tusaş Havacılık Alanında Dünyanın En Önemli Kuruluşlarından Biri Haline Geldi...Cumhurbaşkanı Erdoğan TUSAŞ havacılık alanında dünyanın en önemli kuruluşlarından biri haline geldi 2 Cumhurbaşkanı Erdoğan: TUSAŞ havacılık alanında dünyanın en önemli kuruluşlarından biri haline geldi CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin ilk Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test (USET) Merkez'inin açılışını Ankara'nın Kazan ilçesinde yaptı.
 • 15:20Tusaş Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test Merkezi AçılışıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılış dolayısıyla geldiği Kazan'da, yöresel kıyafetli genç kızlar ve vatandaşlar tarafından karanfillerle karşılandı.
 • 15:12Cumhurbaşkanı Erdoğan Tusaş Havacılık Alanında Dünyanın En Önemli Kuruluşlarından Biri Haline Geldi...Cumhurbaşkanı Erdoğan Tusaş Havacılık Alanında Dünyanın En Önemli Kuruluşlarından Biri Haline Geldi...Cumhurbaşkanı Erdoğan TUSAŞ havacılık alanında dünyanın en önemli kuruluşlarından biri haline geldi 3 Cumhurbaşkanı Erdoğan: TUSAŞ havacılık alanında dünyanın en önemli kuruluşlarından biri haline geldi CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin ilk Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test (USET) Merkez'inin açılışını Ankara'nın Kazan ilçesinde yaptı.
 • 14:47Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kazan'da Coşkulu KarşılamaCumhurbaşkanı Erdoğan'a Kazan'da Coşkulu KarşılamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin ilk Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test (USET) Merkezinin açılışını Kazan’da yaptı.
 • 14:41Cumhurbaşkanı Erdoğan Tusaş'ın Açılışını YaptıCumhurbaşkanı Erdoğan Tusaş'ın Açılışını YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin ilk Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test (USET) Merkez'inin açılışını Ankara'nın Kazan ilçesinde yaptı.
 • 10:59Başkan Gümrükçüoğlu, Sürmene'de Mahalle Muhtarı ile Bir Araya GeldiBaşkan Gümrükçüoğlu, Sürmene'de Mahalle Muhtarı ile Bir Araya GeldiTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Sürmene ilçesinde mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.
 • 13:17Balta, Seçim Çalışmalarını Vakfıkebir İlçesinde YoğunlaştırdıBalta, Seçim Çalışmalarını Vakfıkebir İlçesinde YoğunlaştırdıAK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta, seçim çalışmalarını Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde yoğunlaştırdı.
 • 17:30Sürmene'de Bir Genç Denizde BoğulduSürmene'de Bir Genç Denizde BoğulduTrabzon’un Sürmene ilçesinde lise öğrencisi bir genç bugün Sürmene ilçe merkezi İskele mevkiinde denizde boğularak hayatını kaybetti.
 • 14:50Soylu Baba Ocağı Trabzon'un Of İlçesinde Seçim Çalışmalarını SürdürüyorSoylu Baba Ocağı Trabzon'un Of İlçesinde Seçim Çalışmalarını SürdürüyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, muhalefet partisi liderlerinin 7 Haziran sonrası siyasi hayatlarının sona ereceğini belirterek "Onlar sanıyorlar ki 7 Haziran’dan sonra bizler siyasetimize devam ederiz. Şuraya yazıyorum; 7 Haziran akşamı ne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu var ne MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli var ne de HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş var. Üçü de olmayacak siyasi hayatın içinde" dedi.
 • 14:01CHP Trabzon Milletvekili Adayı Haluk Pekşen AçıklamasıCHP Trabzon Milletvekili Adayı Haluk Pekşen AçıklamasıCHP Trabzon milletvekili adayı Avukat Haluk Pekşen, birilerinin kenti artık canlarının istediği gibi yönetemeyeceğini belirterek, 8 Haziran’da tüm Trabzonluların milletvekili olacağını söyledi.
 • 14:53Sürmeneli Küçük Nihal Yaptığı Resimle Türkiye Birincisi OlduSürmeneli Küçük Nihal Yaptığı Resimle Türkiye Birincisi OlduUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Araç Muayene istasyonları ve bir lastik firması işbirliği ile “İyi Dersler Şoför Amca” Projesi çerçevesinde İlköğretim 4. sınıf öğrencileri arasından 900 öğrencinin katıldığı Resim Yarışması’nda Sürmene Çamburnu İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisi Nihal Mete birinci oldu.
 • 13:08Pekşen'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Siyaset EleştirisiCHP Trabzon Milletvekili adayı Avukat Haluk Pekşen, bir Cumhurbaşkanının, siyasi parti lideri gibi meydanlara çıkıp propaganda yapamayacağını belirterek yaparsa bunun bir Anayasa ihlali olduğunu söyledi.
 • 16:40Mevsimlik İşçilerin Kura HeyecanıÇay İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (ÇAYKUR), Trabzon'daki çay sezonunda istihdam edeceği 528 işçi alımı için kura çekimi yapıldı.
 • 18:17Genel Seçime DoğruMHP Trabzon milletvekili adayları Koray Aydın ve Hüseyin Örs, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 23:38Şoför Ufuk Kıran'dan Fenerbahçe'ye ZiyaretŞoför Ufuk Kıran'dan Fenerbahçe'ye Ziyaretçaykur Rizespor deplasmanından dönerken Fenerbahçe Futbol Takımı'nın otobüsüne yönelik silahlı saldırıda yaralanan şoför Ufuk Kıran, sarı-lacivertli takımı ziyaret etti.
 • 22:21Şoför Ufuk Kıran'dan Fenerbahçe'ye ZiyaretŞoför Ufuk Kıran'dan Fenerbahçe'ye ZiyaretÇaykur Rizespor maçı dönüşü Fenerbahçe Futbol Takımı'nın otobüsüne yönelik silahlı saldırıda yaralanan şoför Ufuk Kıran, sarı-lacivertlileri ziyaret etti.
 • 21:13Kahraman Şoförden Fenerbahçe'ye ZiyaretKahraman Şoförden Fenerbahçe'ye ZiyaretÇaykur Rizespor deplasmanından dönerken gerçekleştirilen silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran, Fenerbahçe Kulübü’nün davetlisi olarak sarı-lacivertli takıma bir ziyaret gerçekleştirdi.
 • 20:00Silahlı Saldırıya Uğrayan Şoför, Fenerbahçe'yi Ziyaret EttiSilahlı Saldırıya Uğrayan Şoför, Fenerbahçe'yi Ziyaret EttiÇaykur Rizespor maçı dönüşünde yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran, Fenerbahçe antrenmanı ziyaret etti, "Sağolsunlar, beni yalnız bırakmadılar." dedi.
 • 11:06Nisan Ayına Silahlı Saldırı Damgasını VurduSon günü yaşanan 2015 Nisan ayında medyada spor sayfalarında Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırı ön plana çıktı.
 • 23:38Trabzon CHP'de Gövde GösterisiTrabzon CHP'de Gövde GösterisiTRABZON (İHA) – CHP, Trabzon’da milletvekili adayları ile birlikte kente ilişkin projelerini açıkladı.
 • 18:12Üniversite Fenerbahçeliler Birliği: 6222 Kurşun GeçirirÜniversite Fenerbahçeliler Birliği: 6222 Kurşun GeçirirÜniversite Fenerbahçeliler Birliği (ÜNİFEB), Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırının aydınlatılamamasına tepki için harekete geçti.
 • 18:18CHP'li İnce Vatandaşın Ayakkabısını BoyadıCHP'li İnce Vatandaşın Ayakkabısını BoyadıCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Balıkesir’de milletvekili adayları ile birlikte esnaf ziyareti yaptı.
 • 19:46Balıkesir - Ersin Özince, Balıkesir - Ersin Özince, "İnsanın 'Kriz Var' Demeye Dili Varmıyor"Ersin Özince, "İnsanın 'kriz var' demeye dili varmıyor" Türkiye iş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince, Balıkesir'de işadamlarının ekonomik krizle ilgili sorusunu yanıtlarken, ilginç değerlendirmeler yaptı.
 • 19:18Ersin Özince: İnsanın 'Kriz Var' Demeye Dili VarmıyorErsin Özince: İnsanın 'Kriz Var' Demeye Dili VarmıyorTürkiye İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince, Balıkesir'de işadamlarının ekonomik krizle ilgili sorusunu yanıtlarken, ilginç değerlendirmeler yaptı.
 • 18:06Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi, Şampiyon Takımı BekliyorTrabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi, Şampiyon Takımı BekliyorTrabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi, Guatemala’da yapılan Okul Sporları Dünya Futbol Şampiyonası’nda şampiyon olan takımı bekliyor.
 • 15:52Trabzon'da Gıda Zehirlenmesi ŞüphesiSürmene ilçesinde, yemek yedikten sonra rahatsızlanan 4 kişi, gıda zehirlenmesi şüphesiyle tedavi altına alındı.
 • 14:57Trabzon'da İş KazasıTrabzon'un Sürmene ilçesinde bir işçi, kestiği ağacın altında kalması sonucunda yaralandı.
 • 11:44Artist Osman' Maket Tekne Ustası OlduArtist Osman' Maket Tekne Ustası OlduGençlik yıllarında ünlü oyuncularla birlikte 'Kardeşim' ve 'Yayla Kızı' filmlerinde rol alan 60 yaşındaki Osman Atılgan, şimdi Antalya'nın Finike İlçesi'nde maket tekne yapıyor.
 • 15:54Vali Öz, Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Olayı ile İlgili Trabzonlu Sanayici ve İş Adamlarına İçini...Vali Öz, Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Olayı ile İlgili Trabzonlu Sanayici ve İş Adamlarına İçini...Trabzon’un Sürmene ilçesinde 4 Nisan Cumartesi gecese Fenerbahçe otobüsüne yönelik silahlı saldırı olayı ile ilgili konuşan Vali Abdil Celil Öz, olayla ilgili ilk başta taşlı saldırı demekle bilmeden belki olayın belli bir seyirde soğumasını sağladığını ancak bunun bilerek yaptığı bir hata olmadığını söyledi.
 • 12:30Tatlı Suların KrallarıTatlı Suların Kralları" Yuvalarına DönüyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Balık markalaması işleminden detaylar-Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nadir Başçınar, -Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürü Mustafa Bulut "Tatlı suların kralları" yuvalarına dönüyor- Orman içi sularda azalan alabalık popülasyonunun artırılması için Orman ve Su İşleri Bakanlığınca Trabzon'da başlatılan proje kapsamında, sonbaharda yetiştirilen kırmızı benekli alabalıkların markalanarak doğaya salımına başlandı- KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Başçınar: "Bu yıl içerisinde 15 bin kırmızı benekli alabalığı, ebeveynlerini aldığımız sulara bırakacağız" HAKAN BURAK ALTUNÖZ - Orman içi sularda azalan alabalık popülasyonunun artırılması için Orman ve Su İşleri Bakanlığınca Trabzon'da başlatılan proje kapsamında, sonbaharda yetiştirilen kırmızı benekli alabalıkların markalanarak doğaya salımına başlandı.
 • 11:56Tatlı Suların Kralları" Yuvalarına DönüyorOrman içi sularda azalan alabalık popülasyonunun artırılması için Orman ve Su İşleri Bakanlığınca Trabzon'da başlatılan proje kapsamında, sonbaharda yetiştirilen kırmızı benekli alabalıkların markalanarak doğaya salımına başlandı.
 • 11:15Trabzon'da Haşere ile Mücadele Timi OluşturulduTrabzon'da Haşere ile Mücadele Timi OluşturulduTrabzon Büyükşehir Belediyesi, havaların ısınmaya başlaması ile birlikte haşere ile mücadeleye başladı.
 • 07:23Fenerbahçe Sahada Failler Nerede?4 Nisan akşamı Fenerbahçe takım otobüsü silahlı saldırıya uğradı.
 • 20:34Soylu: Soylu: "Türkiye Stratejik Olarak Çok Kuvvetlenmiştir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Trabzon milletvekili adayları- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Trabzon'da- Soylu: - "Türkiye'nin daha iyi rekabet edebilmesi, büyümesi, zenginleşmesi, her bir bireyin kendisini ifade edebilmesi ve anahtarın millette olabilmesi için başkanlık sistemi, Türkiye'deki en temel şartlardan bir tanesidir"- "Eskiden petrolün ve doğalgazın çıktığı yer önemliydi.
 • 18:02AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Trabzon'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye'nin daha iyi rekabet edebilmesi, büyümesi, zenginleşmesi, her bir bireyin kendisini ifade edebilmesi ve anahtarın millette olabilmesi için başkanlık sistemi, Türkiye'deki en temel şartlardan bir tanesidir" dedi.
 • 15:29AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Turlarına BaşladıAK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Turlarına BaşladıAK Parti Trabzon Milletvekili adayları Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Nihat Tosun ve Salih Cora Trabzon’u gezmeye başladı.
 • 09:02Gündem/ 13 Nisan 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Sırbistan Ulusal Meclisi Başkanı Gojkovic Ankara'da - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sırbistan Ulusal Meclisi Başkanı Maja Gojkovic'i Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul edecek.
 • 07:58Devlet Güvencesi Fenerbahçe'nin Tavrını DeğiştirebilirDevlet Güvencesi Fenerbahçe'nin Tavrını Değiştirebilir"Failler bulunana kadar karşılaşmalara çıkmayacağız" açıklamasını yapan Fenerbahçe, devletin verdiği güvence ve destek üzerine kararını gözden geçirme kararı aldı.
 • 07:28Aziz Yıldırım, Diego Ribas'ı Gözden ÇıkardıAziz Yıldırım, Diego Ribas'ı Gözden ÇıkardıFenerbahçe yönetimi, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle TFF'ye başvuran Diego'nun biletini kesti.
 • 00:05Gündem Özeti/ 13 Nisan 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Sırbistan Ulusal Meclisi Başkanı Gojkovic Ankara'da - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sırbistan Ulusal Meclisi Başkanı Maja Gojkovic'i Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul edecek.
 • 15:44Trabzonlu Derneklerden Trabzonlu Derneklerden "Fenerbahçe" Saldırısına KınamaTrabzon Dernekleri Federasyonu Sürmene’de Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırıyı kınadı.
 • 13:33Fenerbahçe Otobüsüne Yapılan Silahlı SaldırıFenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıya ilişkin Sürmene Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmanın dosyası, Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığına gönderildi.
 • 10:27Başkan Kasap, Şoför Kıran'ı Evinde Ziyaret EttiBaşkan Kasap, Şoför Kıran'ı Evinde Ziyaret EttiGörüntü Dökümü: - Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap'ın şoförü Ufuk Kıran'a çiçek vermesi- Kasap ve Kıran arasında yapılan sohbet Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırı- Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı evinde ziyaret etti Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı evinde ziyaret ettiKaradeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu edilen Ufuk Kıran'ı Rize merkeze bağlı Gündoğdu Mahallesi'ndeki evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Kasap, Kıran'a "geçmiş olsun" dileklerini iletti.
 • 09:51Fenerbahçe Otobüsüne Yapılan Silahlı SaldırıRize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı evinde ziyaret etti Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu edilen Ufuk Kıran'ı Rize merkeze bağlı Gündoğdu Mahallesi'ndeki evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Kasap, Kıran'a "geçmiş olsun" dileklerini iletti.
 • 09:28Ahmet Nur Çebi: Bilic'i Hakemlerle Tartışmaması Konusunda UyardıkBeşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sorumlusu Metin Albayrak, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 • 17:35Fenerbahçe Saldırısı Şüphelilerin Serbest Kalmasına İtiraz İkinci Kez ReddedildiFenerbahçe kafilesine yönelik silahlı saldırıyla ilgili gözaltına alınan E.A. ve N.S.’nin, serbest bırakılmasına savcılığın yaptığı itiraz ikinci kez reddedildi.
 • 17:31Fenerbahçe Kafilesine Saldırıda 2 Şüphelinin Serbest Kalmasına İtiraz ReddedildiFenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse Trabzon'un Sürmene ilçesinde yapılan silahlı saldırı sonrasında gözaltına alınan Nihat S. ve Emre A.'nın serbest bırakılmasına savcının yaptığı itiraz reddedildi.
 • 17:14Fenerbahçe Otobüsüne Yapılan Silahlı SaldırıGeçtiğimiz hafta sonu Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse düzenlenen silahlı saldırının ardından gözaltına alınan 2 şüphelinin serbest bırakılmasına yönelik Sürmene Cumhuriyet Başsavcılığının, yaptığı itiraz, mahkemece reddedildi.
 • 16:53Fenerbahçe Otobüsüne Yapılan Silahlı SaldırıTrabzon Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırıya ilişkin, "Trabzon yerel medyası, olay karşısında oldukça adil, objektif ve tarafsız davranmaya özen göstermiştir" ifadesini kullandı.
 • 16:43Fenerbahçe Otobüsüne Yapılan Silahlı SaldırıSürmene Cumhuriyet Başsavcılığının, Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse düzenlenen silahlı saldırının ardından gözaltına alınan 2 şüphelinin serbest bırakılmasına yaptığı itiraz, mahkemece reddedildi.