SON DAKİKA SURUC 6579 HABERLERİ

Son Dakika Suruc 6579 Haberleri

  • 12:39Suruç Shm Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna İftar VerdiSuruç Shm Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna İftar VerdiSuruç Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği verdi.
  • 03:24Sulama Kanalı Bu Defa Suruç İlçesinde Can AldıSulama Kanalı Bu Defa Suruç İlçesinde Can AldıŞanlıurfa’nın Suruç ilçesinde sulama kanalına giren genç boğularak hayatını kaybetti.
  • 16:57Hrant Dink ve Suruç İçin Adalet İstedilerHrant Dink ve Suruç İçin Adalet İstedilerHaber: Mustafa ÖZDABAK- Kamera: Hasan YILDIRIM- Özgür EREN/ İstanbul DHASosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu ve Suruç aileleri, "Suruç İçin Adalet, Herkes İçin Adalet" kampanyası kapsamında Agos Gazetesi önünde basın açıklaması yaparak, Hrant Dink ve Suruç için adalet istedi.
  • 16:24Hrant Dink ve Suruç İçin Adalet İstedilerHrant Dink ve Suruç İçin Adalet İstedilerMustafa ÖZDABAK- Hasan YILDIRIM- Özgür EREN/İSTANBUL,( DHA) SOSYALİST Gençlik Dernekleri Federasyonu ve Suruç aileleri, "Suruç İçin Adalet, Herkes İçin Adalet" kampanyası kapsamında Agos Gazetesi önünde basın açıklaması yaparak, Hrant Dink ve Suruç için adalet istedi.