SON DAKİKA SUSURLUK HABERLERİ

Son Dakika Susurluk Haberleri

15:20
Susurluk'tan Kısa Kısa Ucuz pide kuyruk oluşturdu.
Susurluk'tan Kısa Kısa
18:10
Susurluk'ta Belediye İşçileri Eylemde Balıkesir'in Susurluk ilçesinde belediyede çalışan 76 işçi, işten çıkarılmalarının ardından eyleme başladı.
Susurluk'ta Belediye İşçileri Eylemde
18:52
Hanefi Avcı'dan Canlı Yayında Çarpıcı Açıklamalar Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Gaziantep Olay TV’de, Olay Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erol Maraş ile katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Hanefi Avcı'dan Canlı Yayında Çarpıcı Açıklamalar
15:17
18 Milyon Euroluk Tesis İçin İhale Süreci Bekleniyor Balıkesir Belediyesi'nin girişimleri ve Avrupa Birliği'nin desteği ile hayata geçirilen, Dünya Çevre Günü'nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan Balıkesir Katı Atık Depolama Tesisi ihale sürecini bekliyor.
18 Milyon Euroluk Tesis İçin İhale Süreci Bekleniyor
11:30
Balıkesir'den Kısa Kısa Bandırma'da, Ramazan ayında 75 davulcu görev alacak.
Balıkesir'den Kısa Kısa
18:05
Uzman Çavuş, Sosyal Paylaşım Sitesinde Önce Sitem Sonra İntihar Etti Hakkari'de Piyade Uzman Çavuş olarak görev yapan 25 yaşındaki Gökhan Durmaz, dün akşam kaldığı evde intihar etti.
11:26
'Kuraklık Tehdidi' Son Yağışlarla da Gitmedi Mayıs ayında sel ve su baskınlarına da yol açabilir şiddette görülen yağışlar, ülke genelinde yaşanan kuraklı tehdidini ortadan kaldırmaya yetmedi.
'Kuraklık Tehdidi' Son Yağışlarla da Gitmedi
13:50
Didim Adliyesi Kadrolarında Büyük Değişiklik 2 bin 200 hakim ve savcıyı kapsayan 2014 yılı yaz kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu açıklandı.
Didim Adliyesi Kadrolarında Büyük Değişiklik
13:46
Karacabey'de Oto Pazarı Törenle Açıldı Karacabey Belediyesi'nin düzenlediği oto pazarı, kapalı pazaryerinde hizmete girdi.
Karacabey'de Oto Pazarı Törenle Açıldı
15:55
Milletvekili Tunç TBMM'de Konuştu AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, TBMM kürsüsünden konuştu.
Milletvekili Tunç TBMM'de Konuştu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:46:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SUSURLUK HABERLERİ
[Hata Bildir]