SON DAKİKA SUUDI ARABISTAN 27424 HABERLERİ

Son Dakika Suudı Arabıstan 27424 Haberleri

00:12
Beyaz Saray, Riyad'da Başörtüsü Takmayan Michelle Obama'yı Savundu Beyaz Saray, başsağlığı için Suudi Arabistan’a giden ABD Başkanı Barack Obama’ya eşlik eden Michelle Obama’nın başörtü takmamasını savundu.
Beyaz Saray, Riyad'da Başörtüsü Takmayan Michelle Obama'yı Savundu
20:58
Suriye Barış Misyonu Senaryoları" Arap Reform Girişimi araştırma görevlisi Prof. Vasconcelos: "Suriye, farklı silahlı gruplar arasındaki çatışmayı sonlandıracak ve Suriye vatandaşları ile azınlıkların yaşamlarını, kimliklerini koruyabilecek daha geniş bir barış gücüne ihtiyaç duyuyor"
20:27
Etiyopya'daki "Libya Toplantıları" Sona Erdi Uluslararası Libya Bağlantı Komitesi: "Libya'daki mevcut krizin askeri bir çözümü yoktur.
20:19
ABD Merkezli Düşünce Kuruluşu, 2015 Dünya Özgürlük Raporunu Açıkladı! ABD merkezli düşünce kuruluşu Freedom House, 2015 Dünya Özgürlük Raporu'nu yayınladı. 'Kısmen Özgür' ülkeler arasında yer alan Türkiye, rapora göre yine geriledi.
ABD Merkezli Düşünce Kuruluşu, 2015 Dünya Özgürlük Raporunu Açıkladı!
20:04
Milli Gemi Tcg Büyükada, Suudi Arabistan Yolcusu Genelkurmay Başkanlığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, TCG Büyükada'nın ilk planlı liman ziyaretini Suudi Arabistan'a gerçekleştireceğini bildirdi.
18:58
İbrahim Kalın - Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın - Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı
18:50
İbrahim Kalın - Charlie Hebdo'ya Yönelik Saldırı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
18:47
İbrahim Kalın - Charlie Hebdo'ya Yönelik Saldırı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın - Charlie Hebdo'ya Yönelik Saldırı
18:33
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Açıklaması "(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
18:23
İbrahim Kalın: "Türkiye, Somali'de İnsanlığın Yüzünü Ağartan İşlere İmza Atıyor" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın: 'Türkiye, Somali'de İnsanlığın Yüzünü Ağartan İşlere İmza Atıyor'
18:19
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Bir İlk Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Sayın cumhurbaşkanımızın halkla yaptığı temaslar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki temasları dikkate alındığı zaman sahadaki mevcudiyeti her zaman devam ediyor.
18:15
Dolar Günü 2,3801 Tl, Euro 2,6962 TL'den Kapattı Serbest piyasada gün sonu itibarıyla 2,3788 TL’den alınan dolar 2,3801 TL’den satılırken, 2,6948 TL’den alınan Euro’nun satış fiyatı ise 2,6962 TL olarak gerçekleşiyor.
17:39
Çağın Sorunları Karşısında Eğitim Sempozyumu" Kitaplaştı Bayburt Üniversitesi tarafından 06-07 Mayıs 2014 tarihinde yapılan ‘Çağın Sorunları Karşısında Eğitim’ sempozyumu bildirileri kitaplaştı.
16:51
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Açıklaması "Şu anda bunlar paralel yapının bir oyuncağı. Paralel yapı, bunları, CHP'yi, anamuhalefet partisini parmağında oynatıyor.
16:42
Atalay: "Chp de Taziye Mesajı Göndermiş. Neden Öyle Feveran Ediyorsunuz?" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, parti genel merkezindeki basın toplantısında, Cumhuriyet Halk Partisi'nin de Suudi Arabistan'a Kral Abdullah'ın vefatına ilişkin bir taziye mesajı gönderdiğini dile getirdi.
Atalay: 'Chp de Taziye Mesajı Göndermiş. Neden Öyle Feveran Ediyorsunuz?'
16:26
Tcmb Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) İdare Merkezi tarafından saat 15.30'da belirlenen gösterge niteliğindeki döviz kurları şöyle:
Tcmb Döviz Kurları
16:17
Muğla'daki Mers Virüsü Şüphesi Sağlık Bakanlığı Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürü Hatipoğlu, Muğla'da MERS virüsü şüphesiyle tedavi altına alınan kişinin test sonucunun negatif çıktığını bildirdi.
Muğla'daki Mers Virüsü Şüphesi
16:07
AK Parti Sözcüsü Atalay'dan Kılıçdaroğlu'na Eleştiri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün gerçekleşen grup toplantısının tam bir komedi olduğunu belirterek, “Sayın Kılıçdaroğlu, ciddiye alınmayacak bir siyasetçidir.
AK Parti Sözcüsü Atalay'dan Kılıçdaroğlu'na Eleştiri
15:39
Ciddiye Alınmayacak Komik Biri AK Parti'den CHP'ye anladığı dilden cevap
Ciddiye Alınmayacak Komik Biri
15:06
2beşir Atalay "4 Eski Bakan Aday Olacak Mı?" Sorusuna "Bir Şey Duymadım Bilgim Yok" Dedi Dha ANKARA- Beşir Atalay "4 eski bakan aday olacak mı?" sorusuna "Bir şey duymadım bilgim yok" dedi Ak Parti Sözcüsü Beşir Atalay, düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirerek gazetecilerin sorularını yanıtladı.
2beşir Atalay '4 Eski Bakan Aday Olacak Mı?' Sorusuna 'Bir Şey Duymadım Bilgim Yok' Dedi
13:33
46'ncı Uluslararası Kahire Kitap Fuarı Açıldı Bölgenin önemli kültür etkinlikleri arasında yer alan 46'ıncı Uluslararası Kahire Kitap Fuarı'nın bugün kitapseverler ile buluştu.
13:24
Suudi Arabistan Kralı'na Hakarete Gözaltı İddiası Bahreyn'de, geçen hafta yaşamını yitiren Suudi Arabistan Kralı Abdullah'a hakaret ettiği gerekçesiyle 9 sosyal medya kullanıcısının gözaltına alındığı ileri sürüldü.
Suudi Arabistan Kralı'na Hakarete Gözaltı İddiası
11:13
Etiyopya'daki Libya Toplantıları Başladı Uluslararası Libya Bağlantı Komitesinin toplantıları, Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'da başladı.
Etiyopya'daki Libya Toplantıları Başladı
09:53
Suudi Yetkililer, Michelle Obama'nın Elini Sıkmadı Kral Abdullah'ın ölümü sonrası taziyelerini iletmek için Suudi Arabistan'a giden Obama resmi törenle karşılanırken, Suudi yetkililer Michelle Obama'nın elini sıkmadı.
Suudi Yetkililer, Michelle Obama'nın Elini Sıkmadı
09:41
Dolar Güne 2,357 TL, Euro 2,6796 TL'den Başladı Serbest piyasada bu sabah itibarıyla 2,3566 TL'den alınan dolar 2,357 TL'den satılırken, 2,6791 TL'den alınan Euro'nun satış fiyatı ise 2,6796 TL olarak gerçekleşiyor.
Dolar Güne 2,357 TL, Euro 2,6796 TL'den Başladı
17:58
Dolar Günü 2,36 Tl, Euro 2,6911 TL'den Kapattı Serbest piyasada gün sonu itibarıyla 2,3595 TL’den alınan dolar 2,36 TL’den satılırken, 2,6896 TL’den alınan Euro’nun satış fiyatı ise 2,6911 TL olarak gerçekleşiyor.
17:08
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kaçmaz Açıklaması "İhracat yaptığımız ülkelere ulaşmada bir takım sıkıntılar var. Bu sıkıntılar aşıldığından ben inanıyorum ki 2023 hedeflerine ulaşacağız" "Şu anki sıkıntılı ortamda ihracat böyle olduğuna göre bu sıkıntılar kalkınca daha da artacaktır"
17:06
Obama'nın Suudi Arabistan Ziyareti ABD Başkanı Obama Suudi Arabistan'a geldi.
16:51
Mehmet Görmez : Müslüman Toplumlardaki İç Çekişmeler Giderek Şiddet ve Çatışma Eğilimini... Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, "Başta Filistin ve Suriye sorunu olmak üzere Müslüman toplumlardaki iç çekişmeler giderek şiddet ve çatışma eğilimini artırmaktadır.
Mehmet Görmez : Müslüman Toplumlardaki İç Çekişmeler Giderek Şiddet ve Çatışma Eğilimini...
16:48
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2) "Türkiye'deki en zengin yüzde 1'lik kesim, toplam gelirin yüzde 54,3'ünü alıyor.
16:45
Tcmb Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) İdare Merkezi tarafından saat 15.30'da belirlenen gösterge niteliğindeki döviz kurları şöyle:
16:32
Obama, Suudi Arabistan'da Resmi Törenle Karşılandı ABD Başkanı Obama, Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın vefatının ardından taziye ziyareti kapsamında gittiği Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da resmi törenle karşılandı.
Obama, Suudi Arabistan'da Resmi Törenle Karşılandı
15:51
Obama, Suudi Arabistan'da Resmi Törenle Karşılandı ABD Başkanı Obama, Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın vefatının ardından taziye ziyareti kapsamında gittiği Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da resmi törenle karşılandı.
Obama, Suudi Arabistan'da Resmi Törenle Karşılandı
15:23
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda "Muhtarlar Toplantısı" Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Çözüm Süreci bir pazarlık süreci, bir al ver süreci değildir.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda 'Muhtarlar Toplantısı'
15:12
Babacan, Kral Abdullah İçin Açılan Taziye Defterini İmzaladı Başbakan Yardımcısı Babacan, hükümet adına, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçiliğinde açılan taziye defterini imzaladı.
Babacan, Kral Abdullah İçin Açılan Taziye Defterini İmzaladı
14:41
Babacan, Suudi Kralın Taziye Defterini İmzaladı Başbakan Yardımcısı Babacan, hükümet adına, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçiliği'nde açılan taziye defterini imzaladı.
Babacan, Suudi Kralın Taziye Defterini İmzaladı
13:44
Barış ve İtidal Daimi Temas Grubu" Ankara Buluşması Diyanet İşleri Başkanı Görmez: (2) "Gençlere seslenmek isteriz ki bizler size Peygamber'in bize miras bıraktığı örnek bir hayatı bırakamadık.
13:18
Çavuşoğlu, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçiliği'nde Taziye Defterini İmzaladı Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın vefatı- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçiliği'nde açılan taziye defterini imzaladı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in geçen hafta vefat etmesi dolayısıyla bu ülkenin Ankara Büyükelçiliği'nde açılan taziye defterini imzaladı.
13:15
Çavuşoğlu, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçiliği'nde Taziye Defterini İmzaladı Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın vefatı- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçiliği'nde açılan taziye defterini imzaladı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in geçen hafta vefat etmesi dolayısıyla bu ülkenin Ankara Büyükelçiliği'nde açılan taziye defterini imzaladı.
Çavuşoğlu, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçiliği'nde Taziye Defterini İmzaladı
13:05
Bahçeli : Türkiye Gözlerini Yummak Üzeredir, Beştepe Hanedanlığının Kuklası Olan Davutoğlu Başka... Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.
12:55
Kral Abdullah'ın Vefatı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, geçen hafta hayatını kaybeden Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz için Suudi Arabistan’ın Ankara Büyükelçiliği’ne açılan taziye defterini imzaladı.
12:45
Obama Kalabalık Heyetle Suudi Arabistan'a Gidiyor Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdülaziz el-Suud'in vefatı dolayısıyla ABD Başkanı Obama, başsağlığı dilemek amacıyla kalabalık bir heyetle bugün Riyad'a gidiyor.
12:17
İşin İç Yüzü Ortaya Çıktı
11:18
ABD Başkanı Obama Hindistan'da ABD Başkanı Barack Obama, Hindistan ziyaretinin son gününde, ülkede dini ve kültürel çeşitliliğin korunması çağrısında bulundu.
ABD Başkanı Obama Hindistan'da
10:30
Diva Ofisi İçin Altın Varaklı Kapı Yaptırdı Ofisini tepeden tırnağa yenileyen Bülent Ersoy, parmak iziyle çalışan ve Swarovski taşlarla işlenmiş altın varaklı kapı yaptırdı.
Diva Ofisi İçin Altın Varaklı Kapı Yaptırdı
09:36
27 Ocak Gazete Manşetleri ve Öne Çıkan Haberler 27 Ocak gazete manşetleri ve gündemden öne çıkan başlıklar. Güncel son dakika haberler ve en çok satan gazetelerin 1.sayfaları.
27 Ocak Gazete Manşetleri ve Öne Çıkan Haberler
09:15
Dolar Güne 2,3557, Avro 2,6497 TL'den Başladı Serbest piyasada bu sabah itibarıyla 2,3551 TL'den alınan dolar 2,3557 TL'den satılırken, 2,6486 TL'den alınan avronun satış fiyatı ise 2,6497 TL olarak gerçekleşiyor.
Dolar Güne 2,3557, Avro 2,6497 TL'den Başladı
08:00
Fidan'dan Sonra Beni Alacaklardı Erdoğan'dan çok konuşulacak sözler
Fidan'dan Sonra Beni Alacaklardı
07:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkanlık Sisteminde Kararlı Somali dönüşü uçakta konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Başkanlık sisteminin sağlayacağı en büyük avantaj, çokbaşlılığı ortadan kaldırması olacaktır." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkanlık Sisteminde Kararlı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:15:54. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SUUDI ARABISTAN 27424 HABERLERİ
[Hata Bildir]