SON DAKİKA TAKSİM HABERLERİ

Son Dakika Taksim Haberleri

02:04
Beyoğlu'da Şüpheli Poşet Paniği Beyoğlu’nda bir bankanın önüne bırakılan ağzı kapalı poşet polisi alarma geçirdi.
01:21
Beyoğlu'nda Banka Önüne Bırakılan Paket Bomba Paniğine Yol Açtı Beyoğlu'nda bir banka şubesi önünde bulunan şüpheli paket bomba paniğine yol açtı.
Beyoğlu'nda Banka Önüne Bırakılan Paket Bomba Paniğine Yol Açtı
17:51
Tüketici Derneklerinin "Kayıp-kaçak Bedeli" Toplantısı TÜKODER Başkanı Atahan: "Tüketiciden dağıtım bedeli, perakende satış hizmet bedeli, sayaç okuma bedeli, iletişim sistemleri bedeli, TRT fonu, enerji fonu, belediye fonu gibi haksız kesintiler yapılıyor" "Gerek kayıp kaçak bedeli gerekse 7 kalemde alınan diğer kesintilerin hiçbiri hukuka uygun değildir.
18:37
Gezi Parkı Eylemleri Davasında 33 Kişi Hakkında Beraat Kararı Çıktı Bursa'da, Gezi Parkı olaylarını protesto amacıyla düzenlenen gösterilere katıldıkları gerekçesiyle tutuksuz yargılanan 33 kişi beraat etti.
Gezi Parkı Eylemleri Davasında 33 Kişi Hakkında Beraat Kararı Çıktı
17:28
Bursa'da Gezi Olayları Davasından Yargılanan 33 Sanık Beraat Etti Bursa'da, Gezi Parkı olaylarını protesto amacıyla düzenlenen gösterilere katıldıkları gerekçesiyle tutuksuz yargılanan 33 kişi beraat etti.
Bursa'da Gezi Olayları Davasından Yargılanan 33 Sanık Beraat Etti
14:16
Gezi Çocuklarına 8'er Ay 10'ar Gün Hapis Cezası Antalya'da 1 Haziran 2013'teki Gezi olayları ve devamındaki eylemlere ilişkin 13 çocuğun yargılandığı dava sonuçlandı.
Gezi Çocuklarına 8'er Ay 10'ar Gün Hapis Cezası
16:32
Sokak Köpeğine Şemsiye Tuttu Taksim Meydanında yağmur ve kar altında kalıp üşüyen köpeğin yardımına genç bir kadın yetişti.
Sokak Köpeğine Şemsiye Tuttu
15:56
İstanbul'a Kar Geri Döndü! İstanbul'da bazı ilçelerde kar yüzünü tekrar gösterdi.
İstanbul'a Kar Geri Döndü!
10:22
Meteoroloji İstanbul İçin Uyardı! İstanbul'da Hava Durumu İstanbul'da hava durumu. İstanbullular bu sabah karanlık ve yağışlı bir güne uyandı. Gökyüzü bulutlarla kaplandı, gündüz gece oldu. Meteoroloji de şiddetli yağışa karşı uyardı.
Meteoroloji İstanbul İçin Uyardı! İstanbul'da Hava Durumu
09:42
İstanbullular Karanlık Bir Güne Uyandı İstanbullular bu sabah karanlık ve yağışlı bir güne uyandı.
İstanbullular Karanlık Bir Güne Uyandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:14:47. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TAKSİM HABERLERİ
[Hata Bildir]