SON DAKİKA TAKVİM GAZETESİ RESİMLERİ HABERLERİ

Son Dakika Takvim Gazetesi Resimleri Haberleri

 • 16:52 Bik Genel Kurulu Anadolu Gazetesi Sahipleri Temsilcisi Arslan Açıklaması Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Kurulu Anadolu Gazetesi Sahipleri Temsilcisi Mustafa Arslan, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı'ndan yararlanan gazetelere ilişkin yapılan düzenlemenin, hem İŞKUR'un istihdam hedefine katkı sağlayacağını hem de gazeteler ve meslek adaylarının altın bir fırsat elde etmiş olacağını bildirdi.
 • 15:57 Uluslararası Hicri Takvim Birliği Kongresi Uluslararası Hicri Takvim Birliği Kongresi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş,,İslam dünyasının birçok yerinde ülkelerimizin ekonomik bağımsızlıklarını da kazanabildiklerini söylemek çok kolay değildir.
 • 15:30 Uluslararası Hicri Takvim Birliği Kongresi Uluslararası Hicri Takvim Birliği Kongresi İ İslam'dan, Müslüman ümmetin birliğinin ne kadar önemli olduğundan bahsederiz. Ama maalesef Müslüman dünyasının özellikle son 30 yıldır karşı karşıya kaldığı derin fitnelerin bertaraf edilmesi için acaba üzerimize düşen sorumlulukları yeterince yerine getirebiliyor muyuz?" dedi.
 • 14:17 Uluslararası Hicri Takvim Birliği Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayramlar başta olmak üzere di·ni· günleri·n başlangıcı hususunda yaşanan farklılığın, İslamiyetin ruhuna aykırı düşen sorunlardan bi·ri·ni· oluşturduğunu belirtti.
 • 13:48 Uluslararası Hicri Takvim Birliği Kongresi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, rüyet-i hilal, takvim birliği gibi İslam ümmetinin birliğini sağlayacak meselelerin siyasi mesele gibi görülmemesi gerektiğini belirterek, "Bütün kardeşlerimizin bu meseleyi siyasetin dışında görerek ama siyasi birliğimize de vesile olacak önemli bir ilmi vesile olarak ele almaları şarttır, farzdır, vaciptir.
 • 13:44 Uluslararası Hicri Takvim Birliği Kongresi Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi, İslam dünyası ve Müslümanlar arasında hicri ay başları konusunda birliğin sağlanması amacıyla üzerinde çalışılan hicri takvimin uygulanması için 5 sene deneme sürecinin konulabileceğini belirterek, "Dolayısıyla bunun olumlu ve olumsuz taraflarının neler olabileceğini görebiliriz. Türkiye, bu işi yapabilecek bilimsel kadrolara sahiptir.
 • 12:54 Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'tan, İslam Ülkelerine Takvim Birliği Çağrısı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'tan, İslam Ülkelerine Takvim Birliği Çağrısı Uluslararası Hicri Takvim Birliği Kongresi’nde konuşan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "’Allahuekber’ sesleri ile başlayan ezan, Müslümanları günde 5 vakit birleştiriyor.
 • 11:55 Uluslararası Hicri Takvim Birliği Kongresi Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, uzay çağında hala aynı boylamlarda ve yeryüzünün birbirine yakın coğrafi bölgelerinde bulunan İslam ülkelerinin dahi üç farklı günde bayram yapmaktan kurtulamadığını belirterek, "Kameri ay başları konusunda ümmetin birlik sağlayamamış olması hem İslam'ı hem de Müslümanları birtakım sıkıntılarla karşı karşıya bırakmaktadır.
 • 14:59 Facia Kurbanlarının Resimleri Tangalarda Kullanılınca Skandal Oldu Facia Kurbanlarının Resimleri Tangalarda Kullanılınca Skandal Oldu Online satış devi Amazon, Hillsborough futbol faciasına göndermede bulunan sloganların yazılı olduğu iç çamaşırların satışına izin verdiği için büyük tepki çekti.
 • 11:11 Emekli Öğretmen 3 Yıl Boyunca Hazırladığı Resimleri Sergiye Dönüştürdü Emekli Öğretmen 3 Yıl Boyunca Hazırladığı Resimleri Sergiye Dönüştürdü Nevşehir’de 63 yaşında ki emekli öğretmen Nilgün Ertuğrul üç yıl boyunca hazırlamış olduğu resimleri Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezinde sergiye dönüştürdü.
 • 12:58 Düzce'de Zaman Gazetesi Temsilcilerinin Evlerine Baskın Düzce'de Zaman Gazetesi Temsilcilerinin Evlerine Baskın Düzce'de Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması(FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında bir dönem Zaman gazetesinin temsilciliğini yapan aralarında Cihan Haber Ajansı muhabirinin de olduğu 3 kişinin evlerine polis ekipleri baskın yaptı.
 • 12:07 Muhbir Gazetesi Yayın Hayatına Başladı Muhbir Gazetesi Yayın Hayatına Başladı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Nazilli’de faaliyet gösterecek olan Muhbir Gazetesi’nin açılış törenine katıldı.
 • 13:15 Atölyeye Çevirdiği Samanlıkta Yaptığı Resimleri Sergiledi Atölyeye Çevirdiği Samanlıkta Yaptığı Resimleri Sergiledi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sergiden detaylar Mevlan Acar ile röportaj Hizan Gençlik Merkezi Müdürü Mikail Kuzu ile röportaj Atölyeye çevirdiği samanlıkta yaptığı resimleri sergiledi Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı Gayda köyünde samanlığı resim atölyesine dönüştüren Mevlan Acar, yağlı boya tablolarını sergileyerek, hayalini gerçekleştirdi Acar: "Tek hayalim resim sergisi açmaktı.
 • 12:00 Atölyeye Çevirdiği Samanlıkta Yaptığı Resimleri Sergiledi Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı Gayda köyünde atölyeye çevirdiği samanlıkta resim yapan Mevlan Acar (21), hayalini kurduğu sergiyi açarak sanatseverlerin beğenisine sundu.
 • 17:29 Ordu Olay Gazetesi 25. Yaşında Ordu Olay Gazetesi 25. Yaşında Ordu’da günlük olarak yayımlanan ’Ordu Olay gazetesi’ 25. yaşını kutluyor.