SON DAKİKA TANER YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Taner Yıldız Haberleri

 • 17:52 Soma'da Faciasında Ölenlere Mitingle Anma Soma'da Faciasında Ölenlere Mitingle Anma Soma'da faciasında ölenlere mitingle anmaMANİSA'nın Soma İlçesi'nde, 301 madenciye mezar olan maden faciasının ikinci yıldönümünde ölenler, yürüyüş ve mitingle anıldı.
 • 16:28 Soma'da Faciasında Ölenlere Mitingle Anma Soma'da Faciasında Ölenlere Mitingle Anma Manisa'nın Soma İlçesi'nde, 301 madenciye mezar olan maden faciasının ikinci yıldönümünde ölenler, yürüyüş ve mitingle anıldı.
 • 00:38 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Etkinlikten detaylar Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın konuşması Şiir dinletisi - Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Maltepe Sahil Parkı Şenlik Alanı'nda yapıldı Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Maltepe Sahil Parkı Şenlik Alanı'nda yapıldı.
 • 23:33 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Maltepe Sahil Parkı Şenlik Alanı'nda yapıldı.
 • 22:44 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması - Konya/kayseri/ 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması - Konya/kayseri/ GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yemenli öğrencilerin kılıç kalkan gösterisi Kente eğitim için gelen öğrencilerin, Mimar Sinan Parkı'ndaki çadırlarda kendi ülkelerinin kıyafetlerini, müziğini, yemek kültürünü tanıtması Vatandaşların çadırları ziyaret etmesi Konya'da düzenlenen etkinlikler 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması Konya'da, 60 ülkeden 4 bin öğrencinin katılımıyla 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nın açılışı yapıldı Konya Valiliği ve Konya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu ve İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneğinin organize ettiği 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nın açılışı yapıldı.
 • 16:52 AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız Açıklaması AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Türkiye'de siyasi istikrarın devam ettiğini belirtti.
 • 14:15 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Coğrafyamız pek çok sıkıntıları içinde barındırıyor.
 • 14:11 Kayseri Eski Bakan Yıldız; İnsanlığın Baş Belası Terördür Kayseri Eski Bakan Yıldız; İnsanlığın Baş Belası Terördür Eski Bakan Yıldız; ' İnsanlığın baş belası terördür'Kayseri Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) 9. Uluslararası öğrenci buluşması yapıldı.
 • 13:26 Eski Bakan Yıldız; Terör, İnsanlığın Baş Belasıdır Eski Bakan Yıldız; Terör, İnsanlığın Baş Belasıdır Kayseri'deki Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) 9'uncu Uluslararası Öğrenci Buluşması yapıldı.
 • 12:48 Kayseri Lisesi Mezunları Buluştu Kayseri Lisesi Mezunları Buluştu Taş Mektep Kayseri Lisesi Mezunları Derneği tarafından organize edilen Kayseri Lisesi Mezunları 123. Yıl Geleneksel Büyük Buluşmanın 3’üncüsü gerçekleştirildi.
 • 16:01 Kayseri Eski Bakan Yıldız Kayseri Eski Bakan Yıldız " Cumhuru Tanımayan Entel-Danteller Var" Eski bakan Yıldız " Cumhuru tanımayan entel-danteller var"ENERJİ ve Tabii Kaynaklar önceki dönem bakanı ve Kayseri milletvekili Taner Yıldız "Türkiye'nin geçirdiği zor günler bugünden çok daha derindi.
 • 15:44 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - Taner Yıldız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - Taner Yıldız GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın konuşması -Öğrencilerin gösterileri -Başarılı öğrencilere bisiklet dağıtımı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Yıldız: "Kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakacağız. Bundan dolayı bizi içimizde bölmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamayacaklar" AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakacağız. Bundan dolayı bizi içimizde bölmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamayacaklar.
 • 15:25 AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: "İleriye Dönük Daima Ümitvarız" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, açıklaması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: "Milli iradenin her zaman olduğu gibi vesayetçiler tarafından engellenmeye çalışıldığı yalnızca bugünün gerçeği değil. Ama şu da bir gerçek ki bundan 96 yıl önceki Türkiye'nin egemenliğinin, milli birlik ve beraberliğinin düşmanı bugün tamamen çehresini değiştirmiş durumda" "Güzel ülkemizi kötü göstermek isteyenlere, sıkıntılı göstermek isteyenlere fırsat vermeyeceğimizi, kendimizden daha çok sevdiğimiz güzel çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan'da herkesin ümitvar olmasını temenni ederim" AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, "Milli iradenin her zaman olduğu gibi vesayetçiler tarafından engellenmeye çalışıldığı yalnızca bugünün gerçeği değil. Ama şu da bir gerçek ki bundan 96 yıl önceki Türkiye'nin egemenliğinin, milli birlik ve beraberliğinin düşmanı bugün tamamen çehresini değiştirmiş durumda.
 • 14:53 AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız ve Sami Dedeoğlu basın toplantısı düzenledi.
 • 14:52 Kayseri?de Öğrencilerin Atık Malzemelerden Kurduğu Mehter Takımı İlgi Gördü Kayseri?de Öğrencilerin Atık Malzemelerden Kurduğu Mehter Takımı İlgi Gördü Kayseri'de öğrencilerin atık malzemelerden kurduğu mehter takımı ilgi gördü23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96'ıncı yıldönümü nedeniyle Kayseri'de çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 • 14:10 AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız Açıklaması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, "Milli iradenin her zaman olduğu gibi vesayetçiler tarafından engellenmeye çalışıldığı yalnızca bugünün gerçeği değil. Ama şu da bir gerçek ki bundan 96 yıl önceki Türkiye'nin egemenliğinin, milli birlik ve beraberliğinin düşmanı bugün tamamen çehresini değiştirmiş durumda.
 • 13:25 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakacağız. Bundan dolayı bizi içimizde bölmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamayacaklar.
 • 11:39 Kayseri Kayseri "Türkiye'nin Terör Belası Er ya da Geç Nihayete Erecektir" Ak Partili Yıldız: Teröre karşı yeni konseptimiz var (ek)"TÜRKİYE'NİN TERÖR BELASI ER YA DA GEÇ NİHAYETE ERECEKTİR"AK Parti Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Emniyet Müdürlüğü tarafından Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yıldönümü nedeniyle düzenlenen programa katıldı.
 • 11:15 Emniyet Teşkilatı Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi Emniyet Teşkilatı Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen programda şehit aileleri ve gaziler akşam yemeğinde buluştu.
 • 23:35 Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıl Dönümü Kayseri Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla şehit ve gazi ailelerini yemekte bir araya getirdi.
 • 16:35 AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız Açıklaması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, er veya geç terörün kökünün kazınacağını söyledi.
 • 16:23 Yıldız'dan Kılıçdaroğlu'nda Sert Eleştiri Yıldız'dan Kılıçdaroğlu'nda Sert Eleştiri Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik yaptığı açıklamaları eleştirerek, “Kılıçdaroğlu, yalnızca siyasi bir problem olmakla kalmadı, aynı zamanda ahlaki bir problem olarak muhalefetin başında bulunuyor” dedi.
 • 15:58 AK Parti'li Eski Bakan Yıldız: Teröre Karşı Yeni Konseptimiz Var AK Parti'li Eski Bakan Yıldız: Teröre Karşı Yeni Konseptimiz Var Ak Parti Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, terörün mutlaka bitirileceğini söyledi.
 • 15:11 Kayseri - AK Parti'li Eski Bakan Yıldız: Teröre Karşı Yeni Konseptimiz Var Kayseri - AK Parti'li Eski Bakan Yıldız: Teröre Karşı Yeni Konseptimiz Var Ak Parti'li eski Bakan Yıldız: Teröre karşı yeni konseptimiz varAK Parti Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, terörün mutlaka bitirileceğini belirterek, "Bütün kalleşliğini artık Kürt vatandaşlarımızın nezdinde de kaybedecek şekilde son kartlarını açmış olmalarını PKK terör örgütünün çaresizliği olarakta söyleyebiliriz. Bununla alakalı geliştirilen ve buna karşı mutlaka düzenlenen yeni konseptimiz var, şahıslar burada önemli değil" dedi.
 • 13:06 Yıldız: Kızılay Kayseri Şubesi, Bayırbucak Türkmenlerine 23 Tır Yardım Gönderdi Yıldız: Kızılay Kayseri Şubesi, Bayırbucak Türkmenlerine 23 Tır Yardım Gönderdi Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kızılay Kayseri Şubesi’nin hayırseverlerin desteğiyle Bayırbucak Türkmenlerine 23 TIR malzeme gönderdiğini açıkladı.
 • 16:11 Birkonfed'den Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'a Ziyaret Birkonfed'den Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'a Ziyaret Birleştirici İş Dünyası Konfederasyonu (BİRKONFED) Kayseri İl Başkanı Tuğba Yörük Öztürk ve beraberindeki heyet, Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ile AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’i ziyaret etti.
 • 15:19 AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : AK Parti İl Başkanlığındaki nöbetçi vekil uygulaması kapsamında basın toplantısı Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: "Başkanlık tartışmalarının 14 yıllık AK Parti iktidarına has olmadığını, bunun zaman zaman CHP ya da farklı partilerin gündeminde olduğunu söylememiz lazım" "Türkiye her ne kadar PKK kamburuyla, terör belasıyla bir yandan uğraşırken bir yandan da gelişmesine devam etmek zorunda.
 • 14:04 Eski Başkan Bekir Yıldız'ın Acı Günü Kayseri Kocasinan Belediyesi’nin eski başkanlarından Bekir Yıldız’ın 74 yaşındaki ağabeyi Ömer Yıldız hayatını kaybetti.
 • 13:59 Kayseri Kayseri "Terörün Dili, Dini, Irkı Olmaz" Eski bakan Yıldız: 35 yıllık kamburu atmada sona geldik (2)"TERÖRÜN DİLİ, DİNİ, IRKI OLMAZ"Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti Kayseri İl Binası'nda 'Nöbetçi vekil' olarak, gelenleri dinlerken, gazetecilere "Terörün dili, dini, ırkı olmaz. Belçika'daki 3 terör saldırısında, bizi anlamamamakta ısrar edenler terörün yüzünü gördü.
 • 13:38 Taner Yıldız: ABD ve AB Ülkeleri Terör Olayları Karşısında Sessiz Kaldı Taner Yıldız: ABD ve AB Ülkeleri Terör Olayları Karşısında Sessiz Kaldı Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Türkiye’nin en büyük sorunlarından birisi olan terörü sonlandırmak üzere olduğunu ifade ederek, ABD ve Avrupa Birliği (AB) ülkelerini eleştirdi.
 • 13:30 Ömer Yıldız Son Yolculuğuna Uğurlandı Büyükşehir Meclis Başkan Vekili ve Kayseri ve Civarı Elektrik Üretim A.Ş. (KCETAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yıldız’ın 74 yaşında hayatını kaybeden ağabeyi Ömer Yıldız son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:19 Eski Bakan Yıldız: 35 Yıllık Kamburu Atmada Sona Geldik (2) Eski Bakan Yıldız: 35 Yıllık Kamburu Atmada Sona Geldik (2) "terörün DİLİ, DİNİ, IRKI OLMAZ"Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti Kayseri İl Binası'nda 'Nöbetçi vekil' olarak, gelenleri dinlerken, gazetecilere "Terörün dili, dini, ırkı olmaz. Belçika'daki 3 terör saldırısında, bizi anlamamamakta ısrar edenler terörün yüzünü gördü.
 • 13:04 AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız Açıklaması Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, "Başkanlık tartışmalarının 14 yıllık AK Parti iktidarına has olmadığını, bunun zaman zaman CHP ya da farklı partilerin gündeminde olduğunu söylememiz lazım." dedi.
 • 12:32 Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Açıklaması Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Açıklaması Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Türkiye’nin en büyük kamburlarından olan terörü atma noktasında son noktalara gelindiğini söyleyerek, "Belçika’da ki saldırı sırasında Paris’teki Eyfel Kulesi’ne Belçika bayrakları renginde özellikle ışıklandıranlar, İngiltere’de krallığa özellikle Belçika bayrağı asanlar, ABD’de bir kısım eyaletlerde bayrakları yarıya indirenler ne yazık ki Türkiye’de ki terör olayları karşısında sessiz kalmışlardır" dedi.
 • 11:57 Eski Bakan Yıldız: 35 Yıllık Kamburu Atmada Sona Geldik Eski Bakan Yıldız: 35 Yıllık Kamburu Atmada Sona Geldik Enerji ve Tabii Kaynaklar eski bakanı Taner Yıldız, Türkiye'nin 35 yıllık 'PKK kamburundan' kurtulmada sona geldiğini öne sürdü.
 • 11:46 Kayseri Eski Bakan Yıldız?? 35 Yıllık Kamburu Atmada Sona Geldik?? Kayseri Eski Bakan Yıldız?? 35 Yıllık Kamburu Atmada Sona Geldik?? Eski bakan Yıldız?? 35 yıllık kamburu atmada sona geldik?
 • 09:25 Bakan Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması: Bakan Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması: "Trafoya Kedi Girdi" Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, yerel seçimlerin yapıldığı gün Ankara, İstanbul ve İç Anadolu'daki bazı illerde elektrik kesintileri yaşanmasını trafoya kedi girmesine bağladı.
 • 21:36 Yıldız: Eroğlu ile Aynı Şeyi Kastediyoruz Yıldız: Eroğlu ile Aynı Şeyi Kastediyoruz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile farklı cümleler kullansak da aynı şeyi kastediyoruz.
 • 21:31 Barajlardaki Su Azalıyor Barajlardaki Su Azalıyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın "barajlarda doluluk azaldı, elektrik ithal etmek gerekebilir" şeklindeki açıklamaları, gözleri Türkiye'nin en büyük barajları arasında yer alan Atatürk Barajı'na çevirdi.
 • 17:09 Kayseri Elitaş, AK Parti İl Danışma Toplantısına Katıldı Kayseri Elitaş, AK Parti İl Danışma Toplantısına Katıldı Bakan Elitaş: Devletlerin sarsılmayan temeli, adaletle oluşur 1)ELİTAŞ, AK PARTİ İL DANIŞMA TOPLANTISINA KATILDI Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, İncesu ilçesindeki Adalet Sarayı'nın açılışının ardından, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız'la birlikte AK Parti İl Başkanlığı İl Danışma toplantısına katıldı.
 • 19:08 Pazar Yerinin Çatısında Elektrik Üretilecek Pazar Yerinin Çatısında Elektrik Üretilecek GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Pazaryeri çatısındaki güneş panellerinden detaylar -AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın konuşması -AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel'in konuşması -Kurdela kesimi Pazar yerinin çatısında elektrik üretilecek Kayseri'nin merkez Melikgazi ilçe belediyesince, Yıldırım Beyazıt Mahallesi'ndeki pazar yerinin çatısına kurulan güneş enerjisi santrali faaliyete geçirildi AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: -"Türkiye'nin enerji politikaları ve stratejileri, ithalatı kesmek ve olabildiğince yerli kaynaklara yönelmektir.
 • 16:29 Başbakan Danışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Açıklaması Başbakan Danışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Açıklaması Başbakan Danışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, “Toprağımızın bölünmez bütünlüğüne karşı yapılan bütün bu saldırıların, bertaraf edilip, Türkiye’nin normalleşmesinin sağlanacağını söyledi.
 • 15:40 Kayseri- 2- Taner Yıldız Kayseri'de Konuştu Kayseri- 2- Taner Yıldız Kayseri'de Konuştu Kayseri- 2- Taner Yıldız Kayseri'de konuştu (Tür: Yurt)
 • 15:40 Kayseri- 3- Taner Yıldız Kayseri'de Konuştu Kayseri- 3- Taner Yıldız Kayseri'de Konuştu Kayseri- 3- Taner Yıldız Kayseri'de konuştu (Tür: Yurt)
 • 15:29 Kayseri- 1- Taner Yıldız Kayseri'de Konuştu Kayseri- 1- Taner Yıldız Kayseri'de Konuştu Kayseri- 1- Taner Yıldız Kayseri'de konuştu (Tür: Yurt)
 • 15:07 AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız Açıklaması AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Türkiye'nin iç ve dış bütün tehditlerine karşı güçlü bir şekilde duruşumuzla AK Parti iradesiyle beraber Türkiye'nin yönetimine her zaman olduğundan daha fazla güçlü bir şekilde bu irademizi koyacağız" dedi.
 • 13:26 Taner Yıldız: Ruslar, Akkuyu Projesi'nden Vazgeçmez Taner Yıldız: Ruslar, Akkuyu Projesi'nden Vazgeçmez Kayseri Ak Parti milletvekili ve eski bakan Taner Yıldız, partisindeki birlik ve beraberliğinin bozulmasına yönelik çabaların aynı zamanda ülkeyi bölmek amacına geldiğini söyledi.
 • 13:24 Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Rusya, Akkuyu Nükleer Santrali Projesi’nden vazgeçmez" dedi.
 • 12:44 Kayseri Taner Yıldız : AK Parti'nin Birliğinin Bozulması Demek, Ülkeyi Bölmek Demektir Kayseri Taner Yıldız : AK Parti'nin Birliğinin Bozulması Demek, Ülkeyi Bölmek Demektir Taner Yıldız : Ak Parti'nin birliğinin bozulması demek, ülkeyi bölmek demektir ENERJİ ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı, Kayseri milletvekili Taner Yıldız, 'Ak Partinin birliğinin ve beraberliğinin bozulmasına yönelik gayretler, yalnız partiyi bölmek adına değil, ülkeyi bölmek amacına geldiğini de siyasi analiz yapanlar çok iyi bilirler.
 • 16:43 AK Parti'de Görevlendirme AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun danışmanlığına, aralarında eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın da olduğu beş isim getirildi.