17:0800
SON DAKİKA TANER YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Taner Yıldız Haberleri


TANER YILDIZ

Taner Yıldız, 3 Nisan 1962'de Yozgat Devecipınar'da doğdu. Babasının adı Eşref, annesinin adı Emine'dir. Elektrik Mühendisi; İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Kayseri Elektrik Üretim Şirketi'nin Yönetim Kurulu Üyesi, Kayseri ve Civarı... Devamı

   

  Avrupa'ya Azeri Gazı İçin İlk Adım

  Avrupa'ya Azeri Gazı İçin İlk Adım

  Avrupa'nın Azerbaycan'dan gaz almasını sağlayacak Güney Gaz Koridoru projesinin temeli atıldı. (Dün 20:13)

   

  Taner Yıldız Temel Atarken Elim Kürekte Zihnim, Kalbim Oradaydı

  Taner Yıldız Temel Atarken Elim Kürekte Zihnim, Kalbim Oradaydı

  Güney Gaz Koridoru projesinin temel atma töreni için Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bulunan Bakan Yıldız, kaldığı otelde temel atma törenin ardından basına yaptığı açıklamada, Gece saatlerinde Başbakan Davutoğlu'nun acil toplantıya çağırdığını belirterek, Bugünkü temel atmalardan önce gece sayın Başbakanımız bakanlarımızı toplantıya çağırdı. (Dün 17:09)

   

  'Temel Atarken Elim Kürekte, Zihnim Rehinelerdeydi'

  "Temel Atarken Elim Kürekte, Zihnim Rehinelerdeydi"

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 49 rehinenin serbest kalması dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Temel atarken gönlüm oradaydı." dedi. (Dün 17:03)

   

  Musul'da rehin alınanlar Türkiye'de

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Musul'da rehin tutulan vatandaşların serbest kalmasıyla ilgili, "Bakü'de, 10 ülkede 45 milyar dolar harcamanın yapılacağı bir projenin temel atma törenine katıldım. Kardeşlerimizin kurtulmuş olması, burada yapılan anlaşmalarla kazanılacak milyon dolarlarla mukayese edilemeyecek bir sevinç duygusu yaşattı" değerlendirmesinde bulundu. (Dün 16:16)

   

  Taner Yıldız: 'Sevinci Kalbimde Hissettim'

  Taner Yıldız: 'Sevinci Kalbimde Hissettim'

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, IŞİD’in elinden kurtarılan Musul’daki Türk Konsolosluk çalışanlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. (Dün 15:35)

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Bakü'de, 10 ülkede 45 milyar dolar harcamanın yapılacağı bir projenin temel atma törenine katıldım. Kardeşlerimizin kurtulmuş olması, burada yapılan anlaşmalarla kazanılacak milyon dolarlarla mukayese edilemeyecek bir sevinç duygusu yaşattı" (Dün 15:31)

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Bakü'de, 10 ülkede 45 milyar dolar harcamanın yapılacağı bir projenin temel atma törenine katıldım. Kardeşlerimizin kurtulmuş olması, burada yapılan anlaşmalarla kazanılacak milyon dolarlarla mukayese edilemeyecek bir sevinç duygusu yaşattı" (Dün 15:27)

   

  Taner Yıldız: Sevincimiz Çok Büyük

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Irak'ta serbest bırakılan Türk rehinelerin sevincinin hiçbir şeyle kıyaslanamayacağını ifade etti. (Dün 15:15)

   

  Bakan Yıldız'dan Serbest Kalan Türk Vatandaşlarına İlişkin Açıklama

  Güney Kafkasya Gaz Koridoru’nun temel atma töreni için Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, IŞİD’in elinden kurtarılan Musul’daki Türk Konsolosluk çalışanlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. (Dün 15:10)

   

  Azerbaycan'da Güney Gaz Koridoru' Enerji Projesinin Temeli Atıldı

  Azerbaycan'da Güney Gaz Koridoru' Enerji Projesinin Temeli Atıldı

  Azerbaycan doğalgazını, Avrupa'ya ulaştıracak 'Güney Gaz Koridoru' enerji projesi için birçok ülke başbakanı ve bakanlar düzenlenen temel atma törenine katıldı. (Dün 14:42)

   

  Güney Kafkas Doğalgaz Boru Hattı'nın Temeli Atıldı

  Güney Kafkas Doğalgaz Boru Hattı'nın Temeli Atıldı

  Güney Kafkas Doğalgaz Boru Hattı'nın temel atma töreni bugün Azerbaycan'da düzenlendi. (Dün 13:56)

   

  Güney Kafkasya Gaz Koridoru'nun Temeli Atıldı

  Şah Deniz 2 projesi kapsamında elde edilen doğalgazı Türkiye ve Avrupa’ya taşıyacak olan Güney Kafkasya Gaz Koridoru’nun temeli, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen törenle atıldı. (Dün 13:45)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 17:08:37. #1.13#