10:3500
SON DAKİKA TANER YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Taner Yıldız Haberleri


TANER YILDIZ

Taner Yıldız, 3 Nisan 1962'de Yozgat Devecipınar'da doğdu. Babasının adı Eşref, annesinin adı Emine'dir. Elektrik Mühendisi; İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Kayseri Elektrik Üretim Şirketi'nin Yönetim Kurulu Üyesi, Kayseri ve Civarı... Devamı

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi İstanbul'da Başladı

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi İstanbul'da Başladı

  Grand Tarabya Oteli'nde düzenlenen zirvede, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, ABD Enerji Bakanı Ernest Moniz, İklim ve Enerjiden Sorumlu AB Komisyonu Üyesi Miguel Arias Cañete tarafından yapıldı. (Dün 14:48)

   

  Tekrar) Davutoğlu: 'Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın'

  Tekrar) Davutoğlu: "Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs Rum kesimine çağrıda bulunarak, "Enerjiyi bir silah gibi kullanmasın hiç kimse. ’Ben enerjiyi elde edeyim, karşı tarafa istediğim barışı empoze edeyim’ denirse bu Kıbrıs müzakerelerine en büyük darbeyi vurur. (Dün 14:05)

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Başbakan Davutoğlu: (3) "Eğer herkes Kıbrıs etrafındaki doğal kaynakların Kıbrıs'ın bütününe ait olduğu konusuna mutabık kalır ve ortak bir vizyonla eylem planıyla bu enerjiyi barış yönünde kullanırsa herkes kazanır" "Gelin Irak'ı el birliğiyle bir kriz ülkesi olmaktan çıkarıp, yükselen bir ekonomi haline dönüştürelim. Sizler içeriden bunun çabasını sergileyin, bizler size dışarıdan destek verelim. Irak terörle anılmasın. (Dün 14:03)

   

  Bakan Yıldız'ın Diplomasi Trafiği

  Bakan Yıldız, İstanbul'da düzenlenen ve 2 gün süren Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi boyunca 10 yabancı bakan ve çok sayıda üst düzey yetkili ile görüştü. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Enerji Bakanı Yıldız: Sıkıntı Çıkacağı Kanaatinde Değiliz

  Enerji Bakanı Yıldız: Sıkıntı Çıkacağı Kanaatinde Değiliz

  * Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Çıkardıkları varlığı paylaşabilirler ve her iki toplumunda refah seviyesini arttıracak bir yapı kurgulanabilir. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Enerji Bakanı Yıldız: (Doğu Akdeniz'de Aramalar) Sıkıntı Çıkacağı Kanaatinde Değiliz

  Enerji Bakanı Yıldız: (Doğu Akdeniz'de Aramalar) Sıkıntı Çıkacağı Kanaatinde Değiliz

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hakan Dinçyürek bu sabah kahvaltıda bir araya geldi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  KKTC Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dinçyürek: "Kıbrıs'ın etrafındaki doğal kaynakların her zerresinde KKTC'de yaşayan bireylerin hakları var. Bu haklarımızdan bir adım geriye gitmemiz düşünülemez" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Enerjinin bir barış gerekçesi olduğuna inanıyoruz" (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Bakan Taner Yıldız: 'Kıbrıs'ta Kaynaklar Her İki Toplum Tarafından Adilane Paylaşılmalı'

  Bakan Taner Yıldız: "Kıbrıs'ta Kaynaklar Her İki Toplum Tarafından Adilane Paylaşılmalı"

  Enerji Bakanı Taner Yıldız, Kıbrıs’ın doğal kaynakları ile ilgili olarak, "Irak için söylediğimiz Irak’ın tamamı tarafından petrol gelirlerinin paylaşımı tezinin benzer şekilde Kıbrıs tarafından da her iki toplum tarafından adilane paylaşımına yönelik tezimiz var. Bu yeni bir konu değil. Ancak çıkarttıkları varlığı paylaşabilirler ve her iki toplumun da refah seviyesini arttıracak bir yapı kurgulanabilir" dedi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Irak Petrol Bakanı Mehdi: "(IKBY'nin günlük 150 bin varil petrolü, Irak hükümeti üzerinden ihraç etmesi) Yakın bir tarihte Kürdistan bölgesindeki kardeşlerimiz ile görüşeceğiz" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Zaman zaman görüş ayrılıklarından kaynaklanan farklı iklimler olabilir. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

 • 'Biz Osmanlıyız' Deyip Saldırdılar

  'Biz Osmanlıyız' Deyip Saldırdılar Geçtiğimiz haftalarda İsrail'in saldırılarında ileriye giderek Mescid-i Aksa'ya baskın yapması görüntülerine Cyber-Warrior Akıncılar Hacker grubu sessiz kalmadı.

 • Kara Kış Kapıda!

  Kara Kış Kapıda! Yurt genelinde hava sıcaklıkları aniden düştü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor.

 • Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi

  Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi Korel, geçtiğimiz günlerde makyajsız fotoğrafıyla çok beğenilen Tuba Büyüküstün'e, doğal ve makyajsız hali ile nispet yaptı.

[Hata Bildir]
23.11.2014 10:35:23. #1.12#