SON DAKİKA TANER YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Taner Yıldız Haberleri

 • 11:53Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, HDP’nin seçim beyannamesi hakkında “HDP terörle alakalı bir noktada terörden bahsetti.
 • 14:34Taner Yıldız Öğrencilerle BayramlaştıTaner Yıldız Öğrencilerle BayramlaştıEski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Taner Yıldız, Kayseri’de bulunan yabancı öğrencilerle bayramlaştı.
 • 10:18Kayserililer Bayram Namazı İçin Camilere Akın EttiKayserililer Bayram Namazı İçin Camilere Akın EttiKayserililer, kurban kesim öncesinde bayram namazı için camilere akın etti.
 • 10:06Kayseri Taner Yıldız: Suriyeli Mültecileri KollayalımKayseri Taner Yıldız: Suriyeli Mültecileri KollayalımTaner Yıldız: Suriyeli mültecileri kollayalım ENERJİ ve Tabii Kaynaklar eski bakanı Taner Yıldız, bayram namazı sonrası yaptığı açıklamada, ülkemizde bulunan Suriyeli mültecileri kastederek, " Muhacerattan göç edenleri koruyup, kollayalım" dedi Bayram Namazı için Kayserililer camilere akın etti.
 • 14:38Taner Yıldız, Şehit Yeğenini ve Ailesini Fenerbahçe Maçına GötürecekTaner Yıldız, Şehit Yeğenini ve Ailesini Fenerbahçe Maçına Götürecek2007 yılında mayın patlaması sonucu şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Bekir Çakır'ın Kayseri Kartal Şehitliği'ndeki mezarına, şehidin 8 yaşındaki yeğeni Gülsüm Naz tarafından Ramazan Bayramında Fenerbahçe amblemi ve üzerinde 'Robin Van Persie' yazılı not bırakmıştı.
 • 12:26Taner Yıldız: Bizim 13 Yıldır Hizmet Ettiğimiz Bakanlar Kurulu'na 13 Gün DayanamadılarTaner Yıldız: Bizim 13 Yıldır Hizmet Ettiğimiz Bakanlar Kurulu'na 13 Gün DayanamadılarEnerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Taner Yıldız, HDP'li iki bakanın seçim kabinesinden istfasıyla ilgili, "Bizim 13 yıldan beri büyük bir sevdayla bu ülkeye hizmet ettiğimiz Bakanlar Kurulu'na, onlar neredeyse 13 gün dayanamadılar" dedi.
 • 11:47Taner Yıldız Hdp'li Bakanların İstifasını DeğerlendirdiTaner Yıldız Hdp'li Bakanların İstifasını DeğerlendirdiKayseri Valiliği tarafından düzenlenen Bayramlaşma programına katılan eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Taner Yıldız, HDP’li bakanların istifasını değerlendirerek, “PKK lehine olumlu bir yorumu ima eden bir bakanlar kurulu üyesi tabii ki söz konusu olmaz” dedi.
 • 07:46AK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduAK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduMilletvekili aday listesini dün YSK'ya teslim eden AK Parti'de 'öze dönüş' mesajı verilirken, 13 vekil de 7 Haziran'a göre kıyaslandığında Meclis'e gelemeyecek yerlere konuldu.
 • 20:40Üç Dönemlik 24 AK Parti'li Yeniden Aday7 Haziran milletvekili genel seçiminde "3 dönem kuralına" takılarak aday gösterilmeyen 70 AK Parti'liden 24'ü, 1 Kasım genel seçimi için milletvekili adayı oldu.
 • 16:06AK Parti'nin Ağır Topları MKYK'ya GiremediAK Parti'nin Ağır Topları MKYK'ya GiremediEkonomi Bakanı Mehmet Şimşek, Ali Babacan, Taner Yıldız, Cevdet Yılmaz AK Parti MKYK'sına giremedi.
 • 17:11"Şehit Olmak İsteyen" Taner Yıldız'a Askeri Üniforma GönderdilerKilisli vatandaş, "Benim amacım şehit olmaktır." diyen eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a askeri üniforma gönderdi.
 • 23:13Enerji Merkezi Olma" Hedefi İçin Enerji HarcadıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 2009'dan bu yana sürdürdüğü bakanlık görevini eski AK Parti Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun'a devredecek.
 • 15:49Yıldız: Yıldız: "Hdp, 7 Haziran Seçimlerinde, Demokratik Bir Seçimle Gelmiştir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın açıklamaları Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, HDP'nin seçim hükümetinde yer almasına yönelik, "HDP, 7 Haziran seçimlerinde, bir oy oranıyla beraber gelmiştir ve demokratik bir seçimle gelmiştir.
 • 12:53Maliye Düğümü Çözdü; 8 Bakan Maaşına KavuştuMaliye Düğümü Çözdü; 8 Bakan Maaşına Kavuştu7 Haziran seçimlerinde, milletvekili olamayan ancak halen kabinede görev yapan 8 bakanın maaş sorunu çözüldü. 45 bin liralık maaşlarının yatırılmasının önü açıldı.
 • 13:08Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı eleştirerek, "Önce teröriste terörist diyeceksin.
 • 00:04Gündem Özeti/ 23 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri İl Danışma Meclisi toplantısına katılacak.
 • 12:38Taner Yıldız: Zam Düşünmüyoruz, Döviz Fiyatlarının Artışından Memnun DeğilizTaner Yıldız: Zam Düşünmüyoruz, Döviz Fiyatlarının Artışından Memnun DeğilizEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, dövizdeki artıştan oluşan maliyetleri şu anda vatandaşa yansıtmayı düşünmediklerini söyledi.
 • 10:40Yıldız: Döviz Artışından Oluşan Maliyeti Vatandaşa YansıtmayacağızEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, dövizdeki artıştan oluşan maliyetleri şu anda vatandaşa yansıtmayı düşünmediklerini söyledi.
 • 00:02Gündem Özeti/ 19 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Galip Mendi'yi kabul edecek.
 • 04:53Aksa Enerji'den Göynük'te Dev YatırımAksa Enerji'den Göynük'te Dev YatırımAksa Enerji tarafından Bolu’nun Göynük ilçesinde yapılan termik santralinin açılışı yapılırken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Devlet buradan 20 yılda 1,5 milyar lira kazanacak.
 • 18:39Taner Yıldız: PKK'ya Pabuç BırakmayacağızTaner Yıldız: PKK'ya Pabuç BırakmayacağızEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, PKK terör örgütüne pabuç bırakmayacaklarını belirterek, "Bu ülke için şehit olmaya hazırız." dedi.
 • 17:35Aksa Enerji'nin Göynük Termik Santrali AçıldıBOLU ( AA) - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, yerli kaynaklar sayesinde Türkiye'nin yurtdışına ödediği ithalat faturasını azaltacağını belirterek, "Aksa Enerji'nin Göynük Termik Santrali'nden devlet 20 yılda 1,5 milyar lira kazanacak.
 • 14:36Bakanlardan Şehit Evine Taziye ZiyaretiBakanlardan Şehit Evine Taziye ZiyaretiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde şehit olan Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya’nın Göynük’teki evine gelerek ailesine taziyelerini iletti.
 • 00:07Gündem Özeti/ 14 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbledağı Hacı Hafız Yusuf Yılmaz Camisi'nin ibadete açılması dolayısıyla düzenlenecek törene katılacak.
 • 16:45Tanap'ın Sözleşme Bedelleri 'Ticari Sır' Denilerek AçıklanmadıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Pojesi'nin (TANAP) 1.800 kilometrelik ana hat borusu için açılan ihalenin sözleşmelerinin 14 Ekim 2014 tarihinde imzalanması ve sözleşmelerin toplam bedelinin açıklanmamasıyla ilgili soru önergesine cevap verdi.
 • 11:40Elektrikte Kayıp Kaçak BedeliEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, elektrikte kayıp kaçak bedelin iptali için açılan davaların tamamında Danıştayın yürütmeyi durdurma istemlerini reddettiğini ve esasa ilişkin incelemesini sürdürdüğünü bildirdi.
 • 10:50Danıştay'ın Kayıp-kaçak Konusunda Esasa İlişkin İncelemesi Sürüyor"Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, bir kamu kuruluşu olan EPDK'nın aldığı düzenleyici bir işlem olan ve ülke genelinde uygulanan kayıp-kaçak bedeline ilişkin açılacak davalarda görevli mahkemenin ilk derece mahkemesi olarak Danıştay olduğunu belirterek "Danıştay, söz konusu bedelin iptali talebiyle açılan davaların tamamında yürütmeyi durdurma istemlerini reddetmiş olup esasa ilişkin incelemesini sürdürmektedir.
 • 18:27Elektrik Kesintileriyle Hdp'ye Oy Vermek Arasındaki İlliyet Bağı Nedir?"HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız tarafından yazılı olarak cevaplanması istemiyle Meclis Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
 • 08:00Taner Yıldız, Tehdit Gibi Algılanan Sözlerine Açıklama GetirdiTaner Yıldız, Tehdit Gibi Algılanan Sözlerine Açıklama GetirdiTaner Yıldız, PKK saldırıları sonrası söylediği, '3 gün elektriksiz kalındığında emanet oylar ortadan kalkar' sözleriyle ilgili, "halkın yaşadığına dikkat çekiyorum'' dedi.
 • 12:30Taner Yıldız: AK Parti Koalisyon Görüşmelerinde Yapıyormuş Gibi Yapmamaktadır -1Taner Yıldız: AK Parti Koalisyon Görüşmelerinde Yapıyormuş Gibi Yapmamaktadır -1Taner Yıldız: Ak Parti koalisyon görüşmelerinde yapıyormuş gibi yapmamaktadır "Ak Parti koalisyon çalışmalarında partilerin politikalarına mahkum değildir" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız koalisyon görüşmelerine ilişkin, "Ak Parti, tabi ki koalisyon çalışmalarında partilerin politikalarına mahkum değildir.
 • 11:27Enerji Bakanı Taner Yıldız, Açıklama Yapıyor Canlı İzleEnerji Bakanı Taner Yıldız, Açıklama Yapıyor Canlı İzleEnerji Bakanı Taner Yıldız, petrol boru hatlarına yönelik saldırılarla ilgili açıklama yapıyor.
 • 09:53Rusya'nın Doğalgaz İndirimi Vatandaşa YansımayacakRusya'nın Doğalgaz İndirimi Vatandaşa YansımayacakRusya doğalgazda yüzde 10'un üstünde indirim yapacağını açıkladı. Enerji Bakanı Taner Yıldız ise elektrik ve doğalgazda temmuz ayı fiyatlarının geçerli olacağını söyledi.
 • 11:41Kerkük-Yumurtalık Boru Hattı'na SaldırıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, sabaha karşı Kerkük-Yumurtalık petrol boru hattının, Şırnak'ın Cizre ilçesine 5 kilometre mesafedeki bir noktasına saldırı düzenlendiğini belirterek, aldıkları tedbirler sonucu, saldırının petrol tedariki ve tüketimine bir etkisi olmadığı bildirdi.
 • 11:22Yıldız: Bu Uzantı Partinin Mensupları Birer Barış Güvercini DeğillerdirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Çin’de bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kerkük-Yumurtalık petrol boru hattına yönelik saldırıya ilişkin yazılı açıklama yaptı.
 • 01:08Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Bu akşam Türkiye-İran Doğalgaz Boru Hattının; Türkiye-İran sınırının 15 km içerisinde, Ağrı ilimizin sınırları içerisindeki bir noktasına sabotaj düzenlenerek boru hattı patlatıldı.
 • 16:46Cizre-Silopi Elektrik İletim Hattına SabotajEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Şırnak'ta bölgeye elektrik ileten Cizre-Silopi hattında 40 numaralı elektrik direğinin yıkılmasıyla ilgili, "Bu saldırılarla hem yerli kaynaklarımızın kullanımı engellenmeye çalışılmış hem de bölge halkı karanlıkta bırakılmak istenmiştir" ifadesini kullandı.
 • 10:56Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Bu yılın ilk yarısında yaklaşık 10 milyar liralık yatırımla 2 bin 84 megawatt yeni kurulu güç devreye girdi” dedi.
 • 20:16Şehit Polis Okan Acar, Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Okan Acar, Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Okan Acar'ın cenazesindeki fotoğrafı- Şehit Acar'ın tabutundan ve yanındaki askerden detay görüntüler- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve şehit annesinin görüntüleri- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin beraber görüntüler- Şehit Acar'ın cenaze aracı ile götürülüşü Şehit polisler son yolculuğuna uğurlandıŞanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca evlerinde şehit edilen polis memurları Acar ile Yumuşak'ın cenazeleri, memleketlerinde toprağa verildi.
 • 20:08Yıldız ve Bahçeli'nin Camiden Çıkışı Sırasında Bazı Vatandaşlar Tepki GösterdiYıldız ve Bahçeli'nin Camiden Çıkışı Sırasında Bazı Vatandaşlar Tepki GösterdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ceylanpınar'da iki polisin şehit edilmesi- Şehit Polis Okan Acar'ın cenazesinde protesto Şehit polisler son yolculuğuna uğurlandıŞanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca evlerinde şehit edilen polis memurları Acar ile Yumuşak'ın cenazeleri, memleketlerinde toprağa verildi.
 • 18:35Şehit Polisler Törenle Uğurlandı (2)Şehit Polisler Törenle Uğurlandı (2)Bakan TANER YILDIZ PROTESTO EDİLDİ Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde şehit edilen polis memuru Okan Acar'ın cenazesi Niğde Devlet Hastanesi'nden alınarak son kez Selçuk Mahallesi'ndeki baba evine getirildi.
 • 09:55Taner Yıldız, Gürcistan'da Doğalgaz Santralinin Açılışına KatıldıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gürcistan'da yapımı tamamlanan Gardabani Doğalgaz Kombine Çevrim Santralinin açılış törenine katıldı.
 • 09:38Bakan Taner: Gülsüm, Fenerbahçe Maçını Benimle İzleyecekBakan Taner: Gülsüm, Fenerbahçe Maçını Benimle İzleyecekEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Garnizon Şehitliğinde amcası Piyade Uzman Onbaşı Bekir Çakır'ın mezarına, bayram ziyareti sırasında Fenerbahçe amblemi ve üzerinde 'Robin Van Persie' yazılı notu- bırakan 8 yaşındaki Gülsüm Naz'ın babası İlker Çakır'ı telefonla arayıp "Gülsüm'ü İstanbul'a ben götüreceğim. Kızına söz veriyorum, maçı benimle izleyecek" dedi Koyu Fenerbahçe taraftarı ilkokul 2'nci sınıf ögrencisi Gülsüm Naz Çakır, "En büyük hayalim, İstanbul'da Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda ailemle birlikte Fenerbahçe'nin bir maçını izlemek" demişti.
 • 00:01Gündem Özeti/ 18 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Buruciye Medresesi'ndeki bayramlaşma programına katılacak.
 • 16:45Türkiye Yunanistan'a Karşı Açtığı Tahkim Davasını KazandıTürkiye Yunanistan'a Karşı Açtığı Tahkim Davasını KazandıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türkiye’nin Yunanistan’a karşı açtığı tahkim davasının Türkiye lehine sonuçlandığını söyleyerek, “Bundan sonra DEPA’nın ve BOTAŞ’ın yetkilileri kendi aralarında oturacaklar ve bu formülü hesap edecekler.
 • 12:58Türkiye Yunanistan'a Açtığı Tahkim Davasından 100 Milyon Dolar KazandıTürkiye Yunanistan'a Açtığı Tahkim Davasından 100 Milyon Dolar KazandıTürkiye Yunanistan'ın DEPA enerji şirketine karşı açtığı tahkim davasını kazandı. Yunanistan, Türkiye'ye 100 milyon dolar tazminat ödemek zorunda kalacak.
 • 00:08Gündem Özeti/ 16 Temmuz 2015Gündem Özeti/ 16 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Bismil ilçesindeki esnafları ve Tepe beldesindeki AK Parti Teşkilatını ziyaret edecek.
 • 14:41Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Cerrattepe’de yaşanan gelişmelerle ilgili olarak, “Ruhsat yer üstü madenciliği yapmayacak, yer altı madenciliği yapacak.
 • 13:57Yıldız: Onların Sözleri ile Cerattepe'deki Yatırımı Bırakmamız Söz Konusu OlamazEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Artvin Cerattepe'de çıkarılacak olan madene karşı yapılan protestolarla ilgili olarak, "Kaç ağaç kesilecek diye özellikle sordum. Artvin’de Kafkasör tesisleri vardır, orada binlerce ağaç kesildi Artvin’deki hemşerilerimizin yararlanması adına. Kötü mü oldu?
 • 13:37Taner Yıldız: Taner Yıldız: "Gönül İstiyor Ki, Bir Ağaç Bile Kesmeden İşlem Yapalım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıya katılacakların gelişi- Detaylar- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın gelişi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Yönetim Kurulunda konuştu.
 • 13:20Taner Yıldız: Taner Yıldız: "(Aym'nin Dershanelere İlişkin Kararı) Ben Bu Kararı Doğru Bulmuyorum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın gelişi- Katılımcılardan detaylar- Yıldız'ın konuşması ANKARA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, gazetecilerin soruları cevapladı.