SON DAKİKA TANER YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Taner Yıldız Haberleri

 • 07:54Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Taner YıldızFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Taner YıldızKayseri, Kırşehir, Niğde, Nevşehir ve Kırıkkale'de meydanlarda toplanan binlerce vatandaş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 23:37Bakan Özhaseki: Deprem Bitti, Artçılar GelebilirBakan Özhaseki: Deprem Bitti, Artçılar GelebilirÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de Demokrasi nöbeti tutulan hemşehrilerine hitap etti.
 • 16:32Kayseri - Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız Açıklamalarda BulunduKayseri - Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız Açıklamalarda BulunduEski Bakan Yıldız'dan elektrik kesintisi açıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, İstanbul'da olası elektrik kesintileri yolundaki soruya, "Herhangi bir sıkıntı yaşanacağına inanmıyorum.
 • 10:45Bakan Özhaseki: Bakan Özhaseki: "Cografyamızdaki Yangınlar Son Bulsun"Bayram Namazını Hunat Caminde kılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 'Bizim kendi gönül coğrafyamızda yaşanan yangınların biran önce son bulmasını, kötülüklerin bir daha hiç olmadığı bayramların olmasını cenabı Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.
 • 01:19Kayseri Milletvekili Yıldız:? Birleşmiş Milletler ve İnsanlık Sınavı Kaybetmiştir?Kayseri Milletvekili Yıldız:? Birleşmiş Milletler ve İnsanlık Sınavı Kaybetmiştir?Milletvekili Yıldız: ' Birleşmiş Milletler ve insanlık sınavı kaybetmiştir'Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, parti binasında düzenlediği basın toplantısında İstanbul Atatürk Havalimanında yaşanan saldırıyla ilgili değerlendirmede bulundu.
 • 14:55AK Parti'de "Nöbetçi Vekil Uygulaması"AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, yaşanan terör olaylarından dolayı ülke olarak bayrama hüzün içinde girildiğini söyledi.
 • 14:23AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Türkiye büyümeye ve ilerlemeye çalıştıkça önüne bir kısım engeller çıkartılıyor.
 • 14:07''Başta Birleşmiş Milletler Olmak Üzere İnsanlık, Terör Sınavını Kaybetmiştir''''Başta Birleşmiş Milletler Olmak Üzere İnsanlık, Terör Sınavını Kaybetmiştir''Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısı ile ilgili, "Paris'teki, Brüksel'deki, İstanbul'daki terör saldırılarının birbirinden nitelik olarak farkı yoktur.
 • 20:41Kayseri Valiliğine Atanan Süleyman Kamçı, Görevine BaşladıKayseri Valiliğine Atanan Süleyman Kamçı, Görevine BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kayseri Valisi Süleyman Kamçı'nın karşılanması Eski Kayseri Valisi Orhan Düzgün'ün konuşması Vali Süleyman Kamçı'nın konuşması AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın konuşması Valiler Kararnamesiyle Kayseri Valiliğine atanan Süleyman Kamçı, görevine başladı.
 • 13:31Ramazan Sokağı AçıldıEski ramazan geleneklerinin yaşatıldığı Büyükşehir Belediyesi'nin Ramazan Sokağı, Mimarsinan Parkı'nda açıldı.
 • 13:29Ramazan Sokağı Kayserilileri BekliyorRamazan Sokağı Kayserilileri BekliyorLokma tatlıcısı, şerbetçisi, Karagöz ve Hacivat’ı, ilahileri, meddahı, davulcusu ve daha pek çok güzellikleriyle Ramazan ayını doyasıya yaşamak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan Sokağı Mimarsinan Parkı’nda açıldı.
 • 19:22Ramazan Sokağı AçıldıRamazan Sokağı AçıldıBüyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi yapılan Ramazan Sokağı, düzenlenen törenle açıldı.
 • 17:03Küçük Millet Meclisi Haziran Ayı Toplantısı YapıldıKüçük Millet Meclisi Haziran Ayı Toplantısı YapıldıKüçük Millet Meclisi Haziran ayı toplantısında başkanlık sistemi ve Büyük Çerkez Sürgünü konuşuldu.
 • 13:39Ak Partili Yıldız: Soykırıma Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin Mahcubiyetidir (2)Ak Partili Yıldız: Soykırıma Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin Mahcubiyetidir (2)"türkiye TERÖR KAMBURUNDAN KURTULACAK"AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, parti binasında düzenlediği basın toplantısında terörle mücadele önemli mesafenin kat edildiğini Türkiye'nin üzerindeki terör kamburundan kurtulacağını söyledi.
 • 13:30AK Parti Kayseri Milletvekili Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Terör operasyonları tüm hızıyla devam ediyor.
 • 12:58Kayseri Taner Yıldız: Soykırım Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye?nin MahcubiyetidirKayseri Taner Yıldız: Soykırım Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye?nin MahcubiyetidirTaner Yıldız:: Soykırım evet diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin mahcubiyetidirEnerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, katıldığı Kayseri Sosyal Ticaret Platformu toplantısında Almanya Parlamentosu tarafından kabul edilen soykırım ilanına tepki göstererek, parlamento evet diye parmak kaldıran Türk parlamenterlerin, Türkiye'nin mahcubiyeti olduğunu söyledi.
 • 12:52Ak Partili Yıldız: Soykırıma Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin MahcubiyetidirAk Partili Yıldız: Soykırıma Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin MahcubiyetidirAk Parti Kayseri Milletvekili ve eski bakan Taner Yıldız,Alman Parlamentosu'nda 1915 olaylarının 'soykırım' olarak kabul edilmesini eleştirirken, "'Parlamento evet diye parmak kaldıran Türk parlamenterler, Türkiye'nin mahcubiyetidir" dedi.
 • 12:08AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Almanya, Türkiye-Almanya ilişkilerine yakışmayacak bir karar almıştır.
 • 17:52Soma'da Faciasında Ölenlere Mitingle AnmaSoma'da Faciasında Ölenlere Mitingle AnmaSoma'da faciasında ölenlere mitingle anmaMANİSA'nın Soma İlçesi'nde, 301 madenciye mezar olan maden faciasının ikinci yıldönümünde ölenler, yürüyüş ve mitingle anıldı.
 • 16:28Soma'da Faciasında Ölenlere Mitingle AnmaSoma'da Faciasında Ölenlere Mitingle AnmaManisa'nın Soma İlçesi'nde, 301 madenciye mezar olan maden faciasının ikinci yıldönümünde ölenler, yürüyüş ve mitingle anıldı.
 • 00:389. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması9. Uluslararası Fetih ve Gençlik BuluşmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Etkinlikten detaylar Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın konuşması Şiir dinletisi - Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Maltepe Sahil Parkı Şenlik Alanı'nda yapıldı Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Maltepe Sahil Parkı Şenlik Alanı'nda yapıldı.
 • 23:339. Uluslararası Fetih ve Gençlik BuluşmasıGençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Maltepe Sahil Parkı Şenlik Alanı'nda yapıldı.
 • 22:449. Uluslararası Öğrenci Buluşması - Konya/kayseri/9. Uluslararası Öğrenci Buluşması - Konya/kayseri/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yemenli öğrencilerin kılıç kalkan gösterisi Kente eğitim için gelen öğrencilerin, Mimar Sinan Parkı'ndaki çadırlarda kendi ülkelerinin kıyafetlerini, müziğini, yemek kültürünü tanıtması Vatandaşların çadırları ziyaret etmesi Konya'da düzenlenen etkinlikler 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması Konya'da, 60 ülkeden 4 bin öğrencinin katılımıyla 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nın açılışı yapıldı Konya Valiliği ve Konya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu ve İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneğinin organize ettiği 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nın açılışı yapıldı.
 • 16:52AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Türkiye'de siyasi istikrarın devam ettiğini belirtti.
 • 14:159. Uluslararası Öğrenci BuluşmasıAK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Coğrafyamız pek çok sıkıntıları içinde barındırıyor.
 • 14:11Kayseri Eski Bakan Yıldız; İnsanlığın Baş Belası TerördürKayseri Eski Bakan Yıldız; İnsanlığın Baş Belası TerördürEski Bakan Yıldız; ' İnsanlığın baş belası terördür'Kayseri Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) 9. Uluslararası öğrenci buluşması yapıldı.
 • 13:26Eski Bakan Yıldız; Terör, İnsanlığın Baş BelasıdırEski Bakan Yıldız; Terör, İnsanlığın Baş BelasıdırKayseri'deki Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) 9'uncu Uluslararası Öğrenci Buluşması yapıldı.
 • 12:48Kayseri Lisesi Mezunları BuluştuKayseri Lisesi Mezunları BuluştuTaş Mektep Kayseri Lisesi Mezunları Derneği tarafından organize edilen Kayseri Lisesi Mezunları 123. Yıl Geleneksel Büyük Buluşmanın 3’üncüsü gerçekleştirildi.
 • 16:01Kayseri Eski Bakan Yıldız Kayseri Eski Bakan Yıldız " Cumhuru Tanımayan Entel-Danteller Var"Eski bakan Yıldız " Cumhuru tanımayan entel-danteller var"ENERJİ ve Tabii Kaynaklar önceki dönem bakanı ve Kayseri milletvekili Taner Yıldız "Türkiye'nin geçirdiği zor günler bugünden çok daha derindi.
 • 15:4423 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - Taner Yıldız23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - Taner YıldızGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın konuşması -Öğrencilerin gösterileri -Başarılı öğrencilere bisiklet dağıtımı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Yıldız: "Kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakacağız. Bundan dolayı bizi içimizde bölmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamayacaklar" AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakacağız. Bundan dolayı bizi içimizde bölmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamayacaklar.
 • 15:25AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: "İleriye Dönük Daima Ümitvarız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, açıklaması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: "Milli iradenin her zaman olduğu gibi vesayetçiler tarafından engellenmeye çalışıldığı yalnızca bugünün gerçeği değil. Ama şu da bir gerçek ki bundan 96 yıl önceki Türkiye'nin egemenliğinin, milli birlik ve beraberliğinin düşmanı bugün tamamen çehresini değiştirmiş durumda" "Güzel ülkemizi kötü göstermek isteyenlere, sıkıntılı göstermek isteyenlere fırsat vermeyeceğimizi, kendimizden daha çok sevdiğimiz güzel çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan'da herkesin ümitvar olmasını temenni ederim" AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, "Milli iradenin her zaman olduğu gibi vesayetçiler tarafından engellenmeye çalışıldığı yalnızca bugünün gerçeği değil. Ama şu da bir gerçek ki bundan 96 yıl önceki Türkiye'nin egemenliğinin, milli birlik ve beraberliğinin düşmanı bugün tamamen çehresini değiştirmiş durumda.
 • 14:53AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız ve Sami Dedeoğlu basın toplantısı düzenledi.
 • 14:52Kayseri?de Öğrencilerin Atık Malzemelerden Kurduğu Mehter Takımı İlgi GördüKayseri?de Öğrencilerin Atık Malzemelerden Kurduğu Mehter Takımı İlgi GördüKayseri'de öğrencilerin atık malzemelerden kurduğu mehter takımı ilgi gördü23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96'ıncı yıldönümü nedeniyle Kayseri'de çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 • 14:10AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, "Milli iradenin her zaman olduğu gibi vesayetçiler tarafından engellenmeye çalışıldığı yalnızca bugünün gerçeği değil. Ama şu da bir gerçek ki bundan 96 yıl önceki Türkiye'nin egemenliğinin, milli birlik ve beraberliğinin düşmanı bugün tamamen çehresini değiştirmiş durumda.
 • 13:2523 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk BayramıAK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakacağız. Bundan dolayı bizi içimizde bölmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamayacaklar.
 • 11:39Kayseri Kayseri "Türkiye'nin Terör Belası Er ya da Geç Nihayete Erecektir"Ak Partili Yıldız: Teröre karşı yeni konseptimiz var (ek)"TÜRKİYE'NİN TERÖR BELASI ER YA DA GEÇ NİHAYETE ERECEKTİR"AK Parti Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Emniyet Müdürlüğü tarafından Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yıldönümü nedeniyle düzenlenen programa katıldı.
 • 11:15Emniyet Teşkilatı Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya GeldiEmniyet Teşkilatı Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya GeldiKayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen programda şehit aileleri ve gaziler akşam yemeğinde buluştu.
 • 23:35Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıl DönümüKayseri Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla şehit ve gazi ailelerini yemekte bir araya getirdi.
 • 16:35AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, er veya geç terörün kökünün kazınacağını söyledi.
 • 16:23Yıldız'dan Kılıçdaroğlu'nda Sert EleştiriYıldız'dan Kılıçdaroğlu'nda Sert EleştiriBaşbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik yaptığı açıklamaları eleştirerek, “Kılıçdaroğlu, yalnızca siyasi bir problem olmakla kalmadı, aynı zamanda ahlaki bir problem olarak muhalefetin başında bulunuyor” dedi.
 • 15:58AK Parti'li Eski Bakan Yıldız: Teröre Karşı Yeni Konseptimiz VarAK Parti'li Eski Bakan Yıldız: Teröre Karşı Yeni Konseptimiz VarAk Parti Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, terörün mutlaka bitirileceğini söyledi.
 • 15:11Kayseri - AK Parti'li Eski Bakan Yıldız: Teröre Karşı Yeni Konseptimiz VarKayseri - AK Parti'li Eski Bakan Yıldız: Teröre Karşı Yeni Konseptimiz VarAk Parti'li eski Bakan Yıldız: Teröre karşı yeni konseptimiz varAK Parti Kayseri Milletvekili ve Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, terörün mutlaka bitirileceğini belirterek, "Bütün kalleşliğini artık Kürt vatandaşlarımızın nezdinde de kaybedecek şekilde son kartlarını açmış olmalarını PKK terör örgütünün çaresizliği olarakta söyleyebiliriz. Bununla alakalı geliştirilen ve buna karşı mutlaka düzenlenen yeni konseptimiz var, şahıslar burada önemli değil" dedi.
 • 13:06Yıldız: Kızılay Kayseri Şubesi, Bayırbucak Türkmenlerine 23 Tır Yardım GönderdiYıldız: Kızılay Kayseri Şubesi, Bayırbucak Türkmenlerine 23 Tır Yardım GönderdiBaşbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kızılay Kayseri Şubesi’nin hayırseverlerin desteğiyle Bayırbucak Türkmenlerine 23 TIR malzeme gönderdiğini açıkladı.
 • 16:11Birkonfed'den Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'a ZiyaretBirkonfed'den Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'a ZiyaretBirleştirici İş Dünyası Konfederasyonu (BİRKONFED) Kayseri İl Başkanı Tuğba Yörük Öztürk ve beraberindeki heyet, Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ile AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’i ziyaret etti.
 • 15:19AK Parti Genel Başkan Danışmanı YıldızAK Parti Genel Başkan Danışmanı YıldızGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti İl Başkanlığındaki nöbetçi vekil uygulaması kapsamında basın toplantısı Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: "Başkanlık tartışmalarının 14 yıllık AK Parti iktidarına has olmadığını, bunun zaman zaman CHP ya da farklı partilerin gündeminde olduğunu söylememiz lazım" "Türkiye her ne kadar PKK kamburuyla, terör belasıyla bir yandan uğraşırken bir yandan da gelişmesine devam etmek zorunda.
 • 14:04Eski Başkan Bekir Yıldız'ın Acı GünüKayseri Kocasinan Belediyesi’nin eski başkanlarından Bekir Yıldız’ın 74 yaşındaki ağabeyi Ömer Yıldız hayatını kaybetti.
 • 13:59Kayseri Kayseri "Terörün Dili, Dini, Irkı Olmaz"Eski bakan Yıldız: 35 yıllık kamburu atmada sona geldik (2)"TERÖRÜN DİLİ, DİNİ, IRKI OLMAZ"Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti Kayseri İl Binası'nda 'Nöbetçi vekil' olarak, gelenleri dinlerken, gazetecilere "Terörün dili, dini, ırkı olmaz. Belçika'daki 3 terör saldırısında, bizi anlamamamakta ısrar edenler terörün yüzünü gördü.
 • 13:38Taner Yıldız: ABD ve AB Ülkeleri Terör Olayları Karşısında Sessiz KaldıTaner Yıldız: ABD ve AB Ülkeleri Terör Olayları Karşısında Sessiz KaldıBaşbakan Başdanışmanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Türkiye’nin en büyük sorunlarından birisi olan terörü sonlandırmak üzere olduğunu ifade ederek, ABD ve Avrupa Birliği (AB) ülkelerini eleştirdi.
 • 13:30Ömer Yıldız Son Yolculuğuna UğurlandıBüyükşehir Meclis Başkan Vekili ve Kayseri ve Civarı Elektrik Üretim A.Ş. (KCETAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yıldız’ın 74 yaşında hayatını kaybeden ağabeyi Ömer Yıldız son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:19Eski Bakan Yıldız: 35 Yıllık Kamburu Atmada Sona Geldik (2)Eski Bakan Yıldız: 35 Yıllık Kamburu Atmada Sona Geldik (2)"terörün DİLİ, DİNİ, IRKI OLMAZ"Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti Kayseri İl Binası'nda 'Nöbetçi vekil' olarak, gelenleri dinlerken, gazetecilere "Terörün dili, dini, ırkı olmaz. Belçika'daki 3 terör saldırısında, bizi anlamamamakta ısrar edenler terörün yüzünü gördü.