SON DAKİKA TANER YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Taner Yıldız Haberleri


TANER YILDIZ

Taner Yıldız, 3 Nisan 1962'de Yozgat Devecipınar'da doğdu. Babasının adı Eşref, annesinin adı Emine'dir. Elektrik Mühendisi; İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Kayseri Elektrik Üretim Şirketi'nin Yönetim Kurulu Üyesi, Kayseri ve Civarı... Devamı

08:36
Kaçak Elektrik Bedeli İadesinde Muhatap Yok! Ödedikleri kaçak elektrik tüketimini öğrenmek isteyen vatandaşlar, TEDAŞ ve elektrik dağıtım şirketleri arasında günlerdir mekik dokuyor.
Kaçak Elektrik Bedeli İadesinde Muhatap Yok!
22:21
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç yurt dışındaki cemaat okulları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...'
21:26
Görüntülü Haber) -2 Arınç'tan 'Cemaat Okulları' Açıklaması: Yurtdışındaki Okulların Her Birine... Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Görüntülü Haber) -2 Arınç'tan 'Cemaat Okulları' Açıklaması: Yurtdışındaki Okulların Her Birine...
21:01
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş Başbakan Yardımcısı Arınç "IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı konusunda Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğunu umarım unutmazlar." dedi.
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş
20:38
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "(IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı iddiaları) Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğu umarım unutmazlar.
20:21
Arınç'tan 'Cemaat Okulları' Açıklaması: Yurtdışındaki Okulların Her Birine Müdahale Etmek Hukuken... Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
20:02
Arınç Borç Yapılandırması Yapılacak Ancak 'Hiçbir Şey Ödemem' Denilmesi Doğru Değil Arınç Borç yapılandırması yapılacak ancak 'hiçbir şey ödemem' denilmesi doğru değil (1) Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Arınç Borç Yapılandırması Yapılacak Ancak 'Hiçbir Şey Ödemem' Denilmesi Doğru Değil
19:43
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki 6 ilin belediyelerine ait hizmet binalarının içme suyu, atık su arıtma ve ticari abonelikler kapsamında toplam 255 milyon lira borcu var" dedi.
14:32
Bakanlar Kurulu Toplandı Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu toplantısı başladı.
Bakanlar Kurulu Toplandı
08:29
Emekli Olan Memura Yeni İş Yasağı Başbakan Davutoğlu şeffaflık paketinde "kamu çalışanları ayrıldıktan sonra 2-3 yıl özelde kendi işleriyle ilgili çalışmasını" engelleyeceklerini açıkladı.
Emekli Olan Memura Yeni İş Yasağı
17:21
AK Parti İl Kongresi - Taner Yıldız AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Türkiye'de 18,5 milyon araç var. Bu araçların kullandığı benzini, motorini, sanayide kullandığımız motorini hesap ettiğimizde son 7 ayda 7 milyar dolar civarında yani 15 milyar lira vatandaşımızın cebine girdi"- "Siyasi kimliklerin arkasına sığınarak vatandaşın alacağı hizmeti sıkıntıya sokmamak lazım" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, petrol fiyatlarının düşmesine ilişkin, "Türkiye'de 18,5 milyon
AK Parti İl Kongresi - Taner Yıldız
17:17
Taner Yıldız: "265 Milyon TL Civarındaki 6 İlin Toplam Borcunun Ödenmesi Lazım" AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Türkiye'de 18,5 milyon araç var. Bu araçların kullandığı benzini, motorini, sanayide kullandığımız motorini hesap ettiğimizde son 7 ayda 7 milyar dolar civarında yani 15 milyar lira vatandaşımızın cebine girdi"- "Siyasi kimliklerin arkasına sığınarak vatandaşın alacağı hizmeti sıkıntıya sokmamak lazım" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, petrol fiyatlarının düşmesine ilişkin, "Türkiye'de 18,5 milyon
Taner Yıldız: '265 Milyon TL Civarındaki 6 İlin Toplam Borcunun Ödenmesi Lazım'
17:15
Selahattin Demirtaş: Baraj Sorunumuz Yoktur HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Şanlıurfa il kongresine katıldı.
Selahattin Demirtaş: Baraj Sorunumuz Yoktur
16:43
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
16:39
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Yol medeniyettir, iktidara geldiğimiz bu yana Edirne'den Kars'a kadar yolları tek tek elden geçiriyoruz"
14:59
AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi Başbakan Yardımcısı Akdoğan (1): "Ne yaparsa yapsınlar millet bizim yanımızda olduktan sonra Cenab ı Hakkın rızası, hoşnutluğu bizimle birlikte olduktan sonra topu bir araya gelse inşallah en ufak bir zarar veremezler, bizi yolumuzdan döndüremezler, döndüremeyecekler" "Biz bu ülkeyi ne paralelcilere yediririz, ne vesayetçilere yediririz ne de terörden, şiddetten kandan beslenenlere yediririz. Karşımızda kim olursa olsun milletin iradesine uzanan her eli kırmasını biliriz Allah'ın izniyle"
14:56
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:44
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:40
AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Türkiye'de 18,5 milyon araç var. Bu araçların kullandığı benzini, motorini, sanayide kullandığımız motorini hesap ettiğimizde son 7 ayda 7 milyar dolar civarında yani 15 milyar lira vatandaşımızın cebine girdi" "Siyasi kimliklerin arkasına sığınarak vatandaşın.
14:00
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
13:44
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması AK Parti Kayseri İl Kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, çözüm sürecine ilişkin, “Bu süreç inşallah başarıya ulaşacak.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması
13:39
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de Bakan Yıldız: "Dünyada günde yaklaşık 93 milyon varil petrol satılıyor.
12:35
Bakan Yıldız: Siyaset de Basın da Kendine Çekidüzen Vermeli Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, her zaman siyasetin kendine çeki düzen vermesi gerektiği gibi medyanın da kendini kontrol etmesi ve çekidüzen vermesi gerektiğini düşündüğünü söyledi.
Bakan Yıldız: Siyaset de Basın da Kendine Çekidüzen Vermeli
12:03
Taner Yıldız - Kralı Abdullah Bin Abdülaziz'in Ölümü ve Petrol Fiyatları Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, yerel ve bölgesel medya temsilcileri ile yapılan kahvaltıda, Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz'in ölümünün petrol fiyatlarında yaşanan dalgalanmaya etkisini değerlendirdi.
Taner Yıldız - Kralı Abdullah Bin Abdülaziz'in Ölümü ve Petrol Fiyatları
11:50
Taner Yıldız - Elektrikte Kayıp Kaçak Sorunu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Kayseri'de, yerel ve bölgesel medya temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Taner Yıldız - Elektrikte Kayıp Kaçak Sorunu
11:37
Bakan Yıldız: Diyarbakır Belediyesi Borcunu Ödemeli Diyarbakır'daki elektrik krizine son noktayı koyan Enerji Bakanı Taner Yıldız, "Diyarbakır Belediyesi borcunu ödemeli" dedi.
Bakan Yıldız: Diyarbakır Belediyesi Borcunu Ödemeli
11:20
Taner Yıldız - Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri, Sivas, Yozgat, Nevşehir, Kırşehir ve Niğde illerinin medya temsilcilerinin katılımıyla Radison Otel'de kahvaltılı basın toplantısında buluştu.
Taner Yıldız - Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
11:17
3 Bakan Yıldız: "Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Siyasi istikrarın bozulmasına çalışmak, birçok Türkiye'nin gelişmesini istemeyen ülkelerin ekmeğine yağ sürmektedir" dedi.
3 Bakan Yıldız: 'Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer'
11:07
2 Bakan Yıldız: "Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Siyasi istikrarın bozulmasına çalışmak, birçok Türkiye'nin gelişmesini istemeyen ülkelerin ekmeğine yağ sürmektedir" dedi.
2 Bakan Yıldız: 'Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer'
11:07
1 Bakan Yıldız: "Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Siyasi istikrarın bozulmasına çalışmak, birçok Türkiye'nin gelişmesini istemeyen ülkelerin ekmeğine yağ sürmektedir" dedi.
1 Bakan Yıldız: 'Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer'
11:07
2 Bakan Yıldız: "Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Siyasi istikrarın bozulmasına çalışmak, birçok Türkiye'nin gelişmesini istemeyen ülkelerin ekmeğine yağ sürmektedir" dedi.
2 Bakan Yıldız: 'Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer'
11:02
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması KAYSERİ (İHA) – Kayseri’de Yerel ve Bölgesel Medya buluşmasında konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Yeni Türkiye’de herkes kendine çeki düzen vermeli” dedi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması
10:11
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
07:45
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir Ankara kulislerinin en çok konuşulan ismi şüphesiz MİT Müşteşarı Hakan Fidan. Fidan'ın AK Parti'den aday olacağı, Dışişleri Bakanı olarak kabineye gireceği konuşuluyor.
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir
21:09
Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım" 1. Bölgesel Medya Yarışması- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor" Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü'nce düzenlenen 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreni yapıldı.
Yıldız: 'Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım'
20:36
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye'nin eksen kayması yaşadığı, Avrupa Birliği'nden(AB) uzaklaştığı gibi propagandalar, uluslararası medya kuruluşlarının bir çalışması olarak ortaya çıkıyor.
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor
20:08
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
19:57
1. Bölgesel Medya Yarışması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor"
19:35
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu (2) Akdoğan, MEDYA YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Kayseri İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği '1. Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül törenine katıldı.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu (2)
15:41
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseri'de Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseri'de: - "Kral Abdullah, Türkiye dostu bir liderdi.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseri'de
15:06
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseri'de Açıklaması "Kral Abdullah, Türkiye dostu bir liderdi.
15:06
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Yeni Türkiye’nin inşasında marka şehirler bizim için önem taşıyor" dedi.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması
14:21
İzmir - - Ödemiş'teki Hava Kirlliğini Bakan Yıldız'a Anlattı Ödemiş'teki hava kirlliğini Bakan Yıldız'a anlattı İZMİR'in Ödemiş İlçesi'nin AK Partili Belediye Başkanı Mahmut Badem, ilçede özellikle soğuk kış aylarında soba ve kaloriferlerin yakılmasıyla artan hava kirliliğiyle ilgili hazırladığı dosyayı Ankara'ya giderek Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a sundu.
İzmir - - Ödemiş'teki Hava Kirlliğini Bakan Yıldız'a Anlattı
16:30
Enerji Bakanı Yıldız Artı Bir Para Değil Kullanılan Elektriğin Parası İsteniyor-aktuel 2 Dha Ankara- Enerji Bakanı Yıldız: Artı bir para değil kullanılan elektriğin parası isteniyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız gündeme ilişkin basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Enerji Bakanı Yıldız Artı Bir Para Değil Kullanılan Elektriğin Parası İsteniyor-aktuel 2
15:43
Enerji Bakanı Yıldız Artı Bir Para Değil Kullanılan Elektriğin Parası İsteniyor-aktuel 1 Dha ANKARA- Bakan Avcı: Yurt dışındaki okullarla ilgili haftaya ayrıntılı açıklama yapacağız MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yurt dışındaki Türk okullarıyla ilgili olarak hazırlık yaptıklarını belirterek, "İnşallah önümüzdeki hafta içerisinde ayrıntılı açıklamayı da yaparız" dedi.
Enerji Bakanı Yıldız Artı Bir Para Değil Kullanılan Elektriğin Parası İsteniyor-aktuel 1
15:13
Madencilikte Ruhsat Harcı Kalkıyor, Yerine Ruhsat Bedeli Gelecek Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, madencilikte ruhsat harcı uygulamasının kaldırılacağını, yerine ruhsat bedeli uygulamasının getirileceğini söyledi.
Madencilikte Ruhsat Harcı Kalkıyor, Yerine Ruhsat Bedeli Gelecek
13:42
Yıldız: "Kamu Hariç, Yeraltı Kömür Madenciliğinde Rödovansı Yasaklıyoruz" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: -"Kamu hariç, yeraltı kömür madenciliğinde rödovansı yasaklıyoruz.
Yıldız: 'Kamu Hariç, Yeraltı Kömür Madenciliğinde Rödovansı Yasaklıyoruz'
13:42
Devrim Gibi Madencilik Kanunu Tasarısı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Kamu hariç yer altı kömür madenciliğinde rödevansı yasaklıyoruz" dedi.
13:40
Elektrik Alacakları İçin Diyanet'e Sığındı DEDAŞ sözcüsü Mehmet Gökay Üstün elektrik borçların ödenmesi için Diyanet'ten de yardım istedi.
Elektrik Alacakları İçin Diyanet'e Sığındı
13:31
Diyarbakır Gültan Kışanak Güncel Borcumuz Yok, Geçmiş Borçları Tartışalım Gültan Kışanak : Güncel borcumuz yok, geçmiş borçları tartışalım DİYARBAKIR Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan KIşanak, DİSKİ ve DEDAŞ arasında borç yüzünden yaşanan enerji kesilmesi ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın borçların ödenmediği açıklaması üzerine, güncel borçlarının olmadığını, geçmişe yönelik borçları ise tartışmaya ve bu konuda reel çalışma yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Diyarbakır Gültan Kışanak Güncel Borcumuz Yok, Geçmiş Borçları Tartışalım
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:22:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TANER YILDIZ HABERLERİ
[Hata Bildir]