14:2000
SON DAKİKA TANER YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Taner Yıldız Haberleri


TANER YILDIZ

Taner Yıldız, 3 Nisan 1962'de Yozgat Devecipınar'da doğdu. Babasının adı Eşref, annesinin adı Emine'dir. Elektrik Mühendisi; İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Kayseri Elektrik Üretim Şirketi'nin Yönetim Kurulu Üyesi, Kayseri ve Civarı... Devamı

  Başbakan'ı Neden Dinlediniz'

  Başbakan'ı Neden Dinlediniz"

  Erdoğan'ın telefon görüşmelerinin iki danışmanı, Sefer Turan ve Mustafa Varank üzerinden dinlenildiği ortaya çıktı. (Bugün 08:41)

   

  'Paralel Yapı' Operasyonuyla Gözaltına Alınan Polisler Sorgulandı

  "Paralel Yapı" Operasyonuyla Gözaltına Alınan Polisler Sorgulandı

  Başbakan ve diğer görevlileri hangi yetkiyle dinledikleri ve kaydettikleri sorulan gözaltındaki polislerden kimisi soruları cevapsız bıraktı, kimisi de kabul etmedi. (Dün 22:30)

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  "ILO'nun Madenlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sözleşmesi'ni onaylamak üzere gerekli süreç Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılmıştır" (Dün 16:14)

   

  Bakanlık Soma Faciasından 10 Gün Sonra Madenlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sözleşmesinin Onayı İçin...

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran'ın soru önergesine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın verdiği yanıt, Soma faciasından 10 gün sonra ILO tarafından kabul edilen Madenlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sözleşmesini onaylamak üzere 23 Mayıs 2014 tarihinde gerekli sürecin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatıldığını ortaya koydu. (Dün 15:36)

   

  Haluk Koç (2) -

  Haluk Koç (2) -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "İsrail'in, Gazze'ye dönük savaş suçu sayılacak devlet terörü karşısında, Türkiye'de AKP iktidarının yürüttüğü ucuz gürültü siyaseti tam bir ahlaki çöküntü ve iflas belgesi halinde. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç Açıklaması

  "İsrail'in, Gazze'ye dönük savaş suçu sayılacak devlet terörü karşısında, Türkiye'de AKP iktidarının yürüttüğü ucuz gürültü siyaseti tam bir ahlaki çöküntü ve iflas belgesi halinde. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Koç: Her Yerde Polis Hırsızı Kovalarken, Türkiye'de Tam Tersi

  CHP'li Koç: Her Yerde Polis Hırsızı Kovalarken, Türkiye'de Tam Tersi

  "İnlerine gireceğiz" diye nara atanların da inlerine girileceğini belirten Haluk Koç, "Bütün dünyada polis hırsızı kovalarken Türkiye'de işler tersine döndü." dedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Pazarspor'da Transfer Çalışmaları

  Pazarspor'da Transfer Çalışmaları

  Karadeniz ekibi, dış transferde Hakan Macit, Taner Yıldız ve Oğuzhan Azğar'ı renklerine bağladı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP Sözcüsü Haluk Koç'un Basın Toplantısı

  CHP Sözcüsü Haluk Koç'un Basın Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Haluk Koç, bir basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki konuları değerlendirdi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Oran: İsrail'e Mart Ayında 124 Ton Jet Yakıtı Satıldı

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Türkiye'den İsrail'e 124 bin 562 kg kerosen (jet yakıtı) satıldığını belirterek, "Bu jet yakıtı kaç seferde Türkiye'den İsrail'e taşındı, bu yükün alıcı ve satıcıları kimlerdir, bu satış için kaç ABD doları ödeme yapılmıştır? (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Çeşme'de Res Protestosu

  Çeşme'de Res Protestosu

  Çeşme Sürdürülebilir Yaşam Platformu’nun düzenlediği etkinlikte ilçede yapılmak istenen RES’ler protesto edildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan'ın Filistin Görüşmeleri Tapede!

  Erdoğan'ın Filistin Görüşmeleri Tapede!

  Başbakan Erdoğan'ın Filistin Devlet Başkanı ve Başbakanı ile Somali Cumhurbaşkanı ile yaptığı telefon görüşmelerinin dinlendi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Çeşmeliler'den RES Protestosu

  Çeşmeliler'den RES Protestosu

  Çeşme'de, bir araya gelen yaklaşık 50 kişi, RES'in yerleşim birimlerinin yakınına yapılmak istendiğini öne sürüp yürüyüş yaptı, ardından da halk forumuna katıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan'ın Yabancı Devlet Adamları ile Yaptığı Görüşmeler Kaydedildi

  Erdoğan'ın Yabancı Devlet Adamları ile Yaptığı Görüşmeler Kaydedildi

  Selam-Tevhid örgütü soruşturmasında yönelik verilen takipsizlik kararında, Erdoğan'ın yabancı devlet adamları ile yaptığı görüşmelerin kayıt altına alındığı belirtildi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Selam-Tevhid Örgütü Hakkındaki Takipsizlik Kararı

  Kararda, 106 klasörden oluşan dosyanın 17 Aralık 2013'te adliyeye götürüldüğü ifade edildi Karardan: "Soruşturma kapsamında, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başbakanı'nın, Filistin Devlet Başkanı, Filistin Başbakanı ve Somali Cumhurbaşkanı ile yaptığı, devletin güvenliği ve iç ve dış siyasal yararları bakımından. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Başbakan'ın Somali Cumhurbaşkanı ile Yaptığı Konuşma Dinlenmiş

  Tevhid örgütü kapsamında soruşturulan 245 kişi ve 6 kurum hakkında verilen takipsizlik kararında Başbakan'ın, Filistin Devlet Başkanı, Filistin Başbakanı ve Somali Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşmelerin kayıt altına alındığı belirtildi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Facia Sonrasında Kutlamaları İptal Etti, Madenci Ailelere Ev Aldı

  Facia Sonrasında Kutlamaları İptal Etti, Madenci Ailelere Ev Aldı

  3)madencilere İLK EVLER BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ'NDEN MANİSA'nın Soma İlçesi'nde 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasının ardından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarını iptal eden İstanbul Beşiktaş Belediyesi, buraya harcanacak parayla madencilerin aileleri için 30 daire satın aldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Madencilere İlk Evler Beşiktaş Belediyesi'nden

  Madencilere İlk Evler Beşiktaş Belediyesi'nden

  Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasının ardından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarını iptal eden İstanbul Beşiktaş Belediyesi, buraya harcanacak parayla madencilerin aileleri için 30 daire satın aldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Bülent Arınç: İsrail İle Bir Miktar Ticari İlişkimiz Bulunmaktadır

  Bülent Arınç: İsrail İle Bir Miktar Ticari İlişkimiz Bulunmaktadır

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "İsrail'in Filistin halkına karşı uyguladığı bu acımasız ve toplu cezalandırmanın ulaştığı noktada katliamı lanetliyoruz." dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 14:20:16. #1.13#