SON DAKİKA TANER YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Taner Yıldız Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 14:59CHP'li Vekil, Soma Davasının Bitiş Tarihini VerdiCHP'li Vekil, Soma Davasının Bitiş Tarihini VerdiCHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden Soma davasının Kasım-Aralık ayları gibi sonuçlanmasını beklediklerini söyledi.
 • 08 Ağustos 2016 23:08AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili ve eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “PKK ile FETÖ başkalarının aklıyla el ele tutuşmuştur.
 • 08 Ağustos 2016 18:12Turgutlu Demokrasi ve Şehitler Mitinginde Tek Yürek OlduTurgutlu, Demokrasi ve Şehitler Mitingi ile eşzamanlı olarak Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitinge akın etti.
 • 08 Ağustos 2016 00:46Manisa'da Demokrasi ŞöleniManisa'da Demokrasi ŞöleniManisa'da Cumhuriyet Meydanı'nı dolduran vatandaşlar, 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde' şehitleri andı, demokrasiye sahip çıktı.
 • 08 Ağustos 2016 00:34Manisa'da Demokrasi ŞöleniManisa'da Demokrasi ŞöleniMANİSA'da Cumhuriyet Meydanı'nı dolduran vatandaşlar, 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde' şehitleri andı, demokrasiye sahip çıktı.
 • 07 Ağustos 2016 20:58Manisa ve Uşak'ta Demokrasi ve Şehitler MitingiMANİSA/ Manisa ve Uşak'ta düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingine binlerce kişi katıldı.
 • 07 Ağustos 2016 17:29Eski Bakan Taner Yıldız Tarihe Kırmızı Kalemle Not DüştüEski Bakan Taner Yıldız Tarihe Kırmızı Kalemle Not DüştüEnerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Demokrasi ve Şehitler Mitingine katılmak üzere geldiği Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde belediyeyi ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2016 01:55Sivas'ta Demokrasi Nöbeti SürdüSivas'ta Demokrasi Nöbeti SürdüSivas'ta demokrasi nöbeti sürdüSİVAS'ta, Fetullahçı Terör ÖrgütüParalel Devlet Yapılanması'nın (FETÖPDY) darbe girişiminin ardından başlatılan demokrasi nöbeti bu gece de devam etti.
 • 06 Ağustos 2016 23:19Sivas'ta Demokrasi Nöbeti SürdüSivas'ta Demokrasi Nöbeti SürdüSİVAS'ta, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) darbe girişiminin ardından başlatılan demokrasi nöbeti bu gece de devam etti.
 • 01 Ağustos 2016 09:32Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar Ankara Gölbaşı ilçesinde başlattıkları demokrasi nöbetini sürdürüyor.
 • 31 Temmuz 2016 11:50Kayseri? de Mili İrade YürüyüşüKayseri? de Mili İrade YürüyüşüKayseri'de günün erken saatlerinde düzenlenen 'milli irade' yürüyüşüne Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere 10 bini aşkın vatandaş katıldı.
 • 31 Temmuz 2016 08:14Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Taner YıldızFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Taner YıldızGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Nevşehir Diriliş Meydanı'ndan görüntüler Eski enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın konuşması - NevşehirNevşehir'de vatandaşlar, Diriliş Meydanı'nda bir araya geldi.
 • 31 Temmuz 2016 05:56Nevşehir - Eski Bakan Yıldız, Nevşehir'de Süren Nöbete KatıldıNevşehir - Eski Bakan Yıldız, Nevşehir'de Süren Nöbete KatıldıEski bakan Yıldız, Nevşehir'de süren nöbete katıldıEnerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve Kayseri AK Parti Milletvekili Taner Yıldız, Nevşehir'de devam eden demokrasi nöbetine katıldı.
 • 31 Temmuz 2016 05:15Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Yıldız: Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Yıldız: "15 Temmuz Gençlerimizin Tankların Karşısında Durduğu...Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Nevşehir Diriliş meydanında düzenlenen demokrasi nöbetine katıldı.
 • 31 Temmuz 2016 02:27Bakan Yıldız: Bu Necip Millet, Devletine Sahip ÇıkmıştırBakan Yıldız: Bu Necip Millet, Devletine Sahip ÇıkmıştırESKİ Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 15 Temmuz'un devleti hedefe koyanların 40 yıllık mücadelesinin asil ve kahraman Türk milleti tarafından 12 saatte bertaraf edilmesi açısından büyük bir önem taşıdığını söyledi, "Bu necip millet, devletine sahip çıkmıştır" dedi.
 • 29 Temmuz 2016 05:43Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Sivas/yozgat/Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Sivas/yozgat/Sivas, Yozgat ve Niğde'de meydanlarda toplanan binlerce vatandaş, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 29 Temmuz 2016 03:59Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, Yozgat'ta Demokrasi Nöbetine KatıldıEnerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, Yozgat'ta Demokrasi Nöbetine KatıldıEski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 15 Temmuz’da Türk milletinin devletine sahip çıktığını söyledi.
 • 29 Temmuz 2016 01:03Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerSivas, Yozgat ve Niğde'de meydanlarda toplanan binlerce vatandaş, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 24 Temmuz 2016 07:54Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Taner YıldızFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Taner YıldızKayseri, Kırşehir, Niğde, Nevşehir ve Kırıkkale'de meydanlarda toplanan binlerce vatandaş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 22 Temmuz 2016 23:37Bakan Özhaseki: Deprem Bitti, Artçılar GelebilirBakan Özhaseki: Deprem Bitti, Artçılar GelebilirÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de Demokrasi nöbeti tutulan hemşehrilerine hitap etti.
 • 05 Temmuz 2016 16:32Kayseri - Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız Açıklamalarda BulunduKayseri - Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız Açıklamalarda BulunduEski Bakan Yıldız'dan elektrik kesintisi açıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, İstanbul'da olası elektrik kesintileri yolundaki soruya, "Herhangi bir sıkıntı yaşanacağına inanmıyorum.
 • 05 Temmuz 2016 10:45Bakan Özhaseki: Bakan Özhaseki: "Cografyamızdaki Yangınlar Son Bulsun"Bayram Namazını Hunat Caminde kılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 'Bizim kendi gönül coğrafyamızda yaşanan yangınların biran önce son bulmasını, kötülüklerin bir daha hiç olmadığı bayramların olmasını cenabı Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.
 • 03 Temmuz 2016 01:19Kayseri Milletvekili Yıldız:? Birleşmiş Milletler ve İnsanlık Sınavı Kaybetmiştir?Kayseri Milletvekili Yıldız:? Birleşmiş Milletler ve İnsanlık Sınavı Kaybetmiştir?Milletvekili Yıldız: ' Birleşmiş Milletler ve insanlık sınavı kaybetmiştir'Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, parti binasında düzenlediği basın toplantısında İstanbul Atatürk Havalimanında yaşanan saldırıyla ilgili değerlendirmede bulundu.
 • 02 Temmuz 2016 14:55AK Parti'de "Nöbetçi Vekil Uygulaması"AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, yaşanan terör olaylarından dolayı ülke olarak bayrama hüzün içinde girildiğini söyledi.
 • 02 Temmuz 2016 14:23AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Türkiye büyümeye ve ilerlemeye çalıştıkça önüne bir kısım engeller çıkartılıyor.
 • 02 Temmuz 2016 14:07''Başta Birleşmiş Milletler Olmak Üzere İnsanlık, Terör Sınavını Kaybetmiştir''''Başta Birleşmiş Milletler Olmak Üzere İnsanlık, Terör Sınavını Kaybetmiştir''Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısı ile ilgili, "Paris'teki, Brüksel'deki, İstanbul'daki terör saldırılarının birbirinden nitelik olarak farkı yoktur.
 • 10 Haziran 2016 20:41Kayseri Valiliğine Atanan Süleyman Kamçı, Görevine BaşladıKayseri Valiliğine Atanan Süleyman Kamçı, Görevine BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kayseri Valisi Süleyman Kamçı'nın karşılanması Eski Kayseri Valisi Orhan Düzgün'ün konuşması Vali Süleyman Kamçı'nın konuşması AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın konuşması Valiler Kararnamesiyle Kayseri Valiliğine atanan Süleyman Kamçı, görevine başladı.
 • 06 Haziran 2016 13:31Ramazan Sokağı AçıldıEski ramazan geleneklerinin yaşatıldığı Büyükşehir Belediyesi'nin Ramazan Sokağı, Mimarsinan Parkı'nda açıldı.
 • 06 Haziran 2016 13:29Ramazan Sokağı Kayserilileri BekliyorRamazan Sokağı Kayserilileri BekliyorLokma tatlıcısı, şerbetçisi, Karagöz ve Hacivat’ı, ilahileri, meddahı, davulcusu ve daha pek çok güzellikleriyle Ramazan ayını doyasıya yaşamak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan Sokağı Mimarsinan Parkı’nda açıldı.
 • 05 Haziran 2016 19:22Ramazan Sokağı AçıldıRamazan Sokağı AçıldıBüyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi yapılan Ramazan Sokağı, düzenlenen törenle açıldı.
 • 04 Haziran 2016 17:03Küçük Millet Meclisi Haziran Ayı Toplantısı YapıldıKüçük Millet Meclisi Haziran Ayı Toplantısı YapıldıKüçük Millet Meclisi Haziran ayı toplantısında başkanlık sistemi ve Büyük Çerkez Sürgünü konuşuldu.
 • 04 Haziran 2016 13:39Ak Partili Yıldız: Soykırıma Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin Mahcubiyetidir (2)Ak Partili Yıldız: Soykırıma Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin Mahcubiyetidir (2)"türkiye TERÖR KAMBURUNDAN KURTULACAK"AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, parti binasında düzenlediği basın toplantısında terörle mücadele önemli mesafenin kat edildiğini Türkiye'nin üzerindeki terör kamburundan kurtulacağını söyledi.
 • 04 Haziran 2016 13:30AK Parti Kayseri Milletvekili Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Terör operasyonları tüm hızıyla devam ediyor.
 • 04 Haziran 2016 12:58Kayseri Taner Yıldız: Soykırım Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye?nin MahcubiyetidirKayseri Taner Yıldız: Soykırım Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye?nin MahcubiyetidirTaner Yıldız:: Soykırım evet diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin mahcubiyetidirEnerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, katıldığı Kayseri Sosyal Ticaret Platformu toplantısında Almanya Parlamentosu tarafından kabul edilen soykırım ilanına tepki göstererek, parlamento evet diye parmak kaldıran Türk parlamenterlerin, Türkiye'nin mahcubiyeti olduğunu söyledi.
 • 04 Haziran 2016 12:52Ak Partili Yıldız: Soykırıma Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin MahcubiyetidirAk Partili Yıldız: Soykırıma Evet Diyen Türk Parlamenterler, Türkiye'nin MahcubiyetidirAk Parti Kayseri Milletvekili ve eski bakan Taner Yıldız,Alman Parlamentosu'nda 1915 olaylarının 'soykırım' olarak kabul edilmesini eleştirirken, "'Parlamento evet diye parmak kaldıran Türk parlamenterler, Türkiye'nin mahcubiyetidir" dedi.
 • 04 Haziran 2016 12:08AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Almanya, Türkiye-Almanya ilişkilerine yakışmayacak bir karar almıştır.
 • 14 Mayıs 2016 17:52Soma'da Faciasında Ölenlere Mitingle AnmaSoma'da Faciasında Ölenlere Mitingle AnmaSoma'da faciasında ölenlere mitingle anmaMANİSA'nın Soma İlçesi'nde, 301 madenciye mezar olan maden faciasının ikinci yıldönümünde ölenler, yürüyüş ve mitingle anıldı.
 • 14 Mayıs 2016 16:28Soma'da Faciasında Ölenlere Mitingle AnmaSoma'da Faciasında Ölenlere Mitingle AnmaManisa'nın Soma İlçesi'nde, 301 madenciye mezar olan maden faciasının ikinci yıldönümünde ölenler, yürüyüş ve mitingle anıldı.
 • 08 Mayıs 2016 00:389. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması9. Uluslararası Fetih ve Gençlik BuluşmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Etkinlikten detaylar Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın konuşması Şiir dinletisi - Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Maltepe Sahil Parkı Şenlik Alanı'nda yapıldı Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Maltepe Sahil Parkı Şenlik Alanı'nda yapıldı.
 • 07 Mayıs 2016 23:339. Uluslararası Fetih ve Gençlik BuluşmasıGençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması Maltepe Sahil Parkı Şenlik Alanı'nda yapıldı.
 • 07 Mayıs 2016 22:449. Uluslararası Öğrenci Buluşması - Konya/kayseri/9. Uluslararası Öğrenci Buluşması - Konya/kayseri/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yemenli öğrencilerin kılıç kalkan gösterisi Kente eğitim için gelen öğrencilerin, Mimar Sinan Parkı'ndaki çadırlarda kendi ülkelerinin kıyafetlerini, müziğini, yemek kültürünü tanıtması Vatandaşların çadırları ziyaret etmesi Konya'da düzenlenen etkinlikler 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması Konya'da, 60 ülkeden 4 bin öğrencinin katılımıyla 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nın açılışı yapıldı Konya Valiliği ve Konya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu ve İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneğinin organize ettiği 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nın açılışı yapıldı.
 • 07 Mayıs 2016 16:52AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Türkiye'de siyasi istikrarın devam ettiğini belirtti.
 • 07 Mayıs 2016 14:159. Uluslararası Öğrenci BuluşmasıAK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Coğrafyamız pek çok sıkıntıları içinde barındırıyor.
 • 07 Mayıs 2016 14:11Kayseri Eski Bakan Yıldız; İnsanlığın Baş Belası TerördürKayseri Eski Bakan Yıldız; İnsanlığın Baş Belası TerördürEski Bakan Yıldız; ' İnsanlığın baş belası terördür'Kayseri Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) 9. Uluslararası öğrenci buluşması yapıldı.
 • 07 Mayıs 2016 13:26Eski Bakan Yıldız; Terör, İnsanlığın Baş BelasıdırEski Bakan Yıldız; Terör, İnsanlığın Baş BelasıdırKayseri'deki Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) 9'uncu Uluslararası Öğrenci Buluşması yapıldı.
 • 07 Mayıs 2016 12:48Kayseri Lisesi Mezunları BuluştuKayseri Lisesi Mezunları BuluştuTaş Mektep Kayseri Lisesi Mezunları Derneği tarafından organize edilen Kayseri Lisesi Mezunları 123. Yıl Geleneksel Büyük Buluşmanın 3’üncüsü gerçekleştirildi.
 • 23 Nisan 2016 16:01Kayseri Eski Bakan Yıldız Kayseri Eski Bakan Yıldız " Cumhuru Tanımayan Entel-Danteller Var"Eski bakan Yıldız " Cumhuru tanımayan entel-danteller var"ENERJİ ve Tabii Kaynaklar önceki dönem bakanı ve Kayseri milletvekili Taner Yıldız "Türkiye'nin geçirdiği zor günler bugünden çok daha derindi.
 • 23 Nisan 2016 15:4423 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - Taner Yıldız23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - Taner YıldızGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ın konuşması -Öğrencilerin gösterileri -Başarılı öğrencilere bisiklet dağıtımı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Yıldız: "Kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakacağız. Bundan dolayı bizi içimizde bölmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamayacaklar" AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, "Kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakacağız. Bundan dolayı bizi içimizde bölmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamayacaklar.
 • 23 Nisan 2016 15:25AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: "İleriye Dönük Daima Ümitvarız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, açıklaması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yıldız: "Milli iradenin her zaman olduğu gibi vesayetçiler tarafından engellenmeye çalışıldığı yalnızca bugünün gerçeği değil. Ama şu da bir gerçek ki bundan 96 yıl önceki Türkiye'nin egemenliğinin, milli birlik ve beraberliğinin düşmanı bugün tamamen çehresini değiştirmiş durumda" "Güzel ülkemizi kötü göstermek isteyenlere, sıkıntılı göstermek isteyenlere fırsat vermeyeceğimizi, kendimizden daha çok sevdiğimiz güzel çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan'da herkesin ümitvar olmasını temenni ederim" AK Parti Genel Başkan Danışmanı Taner Yıldız, "Milli iradenin her zaman olduğu gibi vesayetçiler tarafından engellenmeye çalışıldığı yalnızca bugünün gerçeği değil. Ama şu da bir gerçek ki bundan 96 yıl önceki Türkiye'nin egemenliğinin, milli birlik ve beraberliğinin düşmanı bugün tamamen çehresini değiştirmiş durumda.
 • 23 Nisan 2016 14:53AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu AçıklamasıAK Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız ve Sami Dedeoğlu basın toplantısı düzenledi.