SON DAKİKA TANSU ÇİLLER HABERLERİ

Son Dakika Tansu Çiller Haberleri


TANSU ÇİLLER

Türk ekonomist ve siyasetçi. Türkiye'nin ilk kadın Başbakanı ve ilk kadın Dışişleri Bakanı. Başbakan, Başbakan Yardımcısı ve Ekonomiden sorumlu Devlet Bakanı olarak koalisyon hükümetlerinde bulunduğu 1991-1997 döneminde Türkiye ekonomisi ortalama yıllık %4.9 oranında büyümüş ve Türkiye'nin GSMH'si... Devamı

15:26
Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 19 kişinin yargılandığı davada, Ağar'ın çapraz sorgu için duruşmada hazır edilmesine, eski MİT Kontrterör Dairesi Başkanı Eymür'ün tanık olarak dinlenmesine karar verildi.
10:47
Türk Hava Yolları'nın 6 Bin 100 Uçak Seferi İptal Oldu ABD'nin kuzeydoğu eyaletlerinde beklenen kar fırtınası yüzünden THY'nın bugün gerçekleştirilecek İstanbul-New York seferi dahil 6 bin 100 uçak seferi iptal oldu.
Türk Hava Yolları'nın 6 Bin 100 Uçak Seferi İptal Oldu
10:45
ABD'de Beklenen Kar Fırtınası THY'nin Seferlerini Etkiledi ABD'de beklenen yoğun kar yağışı ve kar fırtınası nedeniyle Türk Hava Yollarının bugün gerçekleştirilecek New York ve Boston seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.
ABD'de Beklenen Kar Fırtınası THY'nin Seferlerini Etkiledi
10:39
ABD'deki Kar Fırtınası THY'yi de Etkiledi, New York ve Boston Seferleri İptal ABD'yi bir süredir etkisi altına alan ve önümüzdeki 24 saat içinde de ülkenin kuzeydoğu eyaletlerinde beklenen şiddetli kar fırtınası nedeniyle Türk Hava Yolları'nın (THY) bugün gerçekleştirilecek New York ve Boston seferleri iptal edildi.
ABD'deki Kar Fırtınası THY'yi de Etkiledi, New York ve Boston Seferleri İptal
09:49
ABD'deki Kar Fırtınası THY'yi de Etkiledi ABD'yi bir süredir etkisi altına alan kar fırtınası nedeniyle Türk Hava Yollarının bugün gerçekleştirilecek New York ve Boston seferleri iptal edildi.
ABD'deki Kar Fırtınası THY'yi de Etkiledi
09:48
Eski Bakan Ensarioğlu: Öcalan TV'ye Çıksın! Tansu Çiller hükümetinin devlet bakanlarından Mehmet Salim Ensarioğlu, "Öcalan ev hapsine alınsın, ayda bir iki defa televizyona çıkıp seçmenine hitap etsin." dedi.
Eski Bakan Ensarioğlu: Öcalan TV'ye Çıksın!
18:56
Sakarya Oryantiring Müsabakası Final Yarışları Tamamlandı Serdivan Gölpark’ta düzenlenen Sakarya Oryantiring il birinciliği müsabakaları final yarışları tamamlandı.
Sakarya Oryantiring Müsabakası Final Yarışları Tamamlandı
19:25
Milletvekili Aldan: Leylek Hacı Leylek Değil, Yılan Yiyor Çıyan Yiyor TBMM Genel Kurulu’nda Soruşturma Komisyonu’nun görüşüldüğü oturumda en etkili konuşmalardan birini CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan yaptı.
Milletvekili Aldan: Leylek Hacı Leylek Değil, Yılan Yiyor Çıyan Yiyor
19:21
CHP'li Aldan: Bu İşin İçinde Büyük Bir Hırsızlık Var CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, dört eski Bakan ile ilgili Meclis Soruşturma Raporu'na ilişkin, "Bu işin içinde büyük bir hırsızlık var" dedi.
CHP'li Aldan: Bu İşin İçinde Büyük Bir Hırsızlık Var
13:49
CHP'li Özel: İnşaası Duran Sabuncubeli Tüneli Günden Güne Çöküyor Chp Manisa Milletvekili Özgür Özel, yüklenici firmanın iflasını açıklamasının ardından inşası duran Sabuncubeli Tüneli'nde inceleme yaptı.
CHP'li Özel: İnşaası Duran Sabuncubeli Tüneli Günden Güne Çöküyor
13:48
Manisa CHP'li Özel Sabuncubeli Tüneli'ni İnceledi CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, yüklenici firmanın iflasını açıklamasının ardından inşası duran Sabuncubeli Tüneli'nde inceleme yaptı.
Manisa CHP'li Özel Sabuncubeli Tüneli'ni İnceledi
13:04
Sabuncubeli Tüneli'ndeki Göçük Cep Telefonuyla Kaydedildi Karayoluyla Manisa-İzmir arasını 15 dakikaya indirmek amacıyla 9 Eylül 2011’de temeli atılan fakat şirketin iflas etmesiyle 1 Kasım 2014 tarihinde yapımı durdurulan Sabuncubeli Tüneli’nde meydana gelen göçük kameraya yansıdı.
Sabuncubeli Tüneli'ndeki Göçük Cep Telefonuyla Kaydedildi
17:07
Turkuvaz Medya Temsilcisi, Gazeteci ve CHP'li Siyasilere 'Puşt' Dedi Sabah ve atv gibi medya kuruluşlarını bünyesinde barındıran Turkuvaz Medya Grubu'nun Ege temsilcisi ve Yeni Asır gazetesi yazarı Hüseyin Kocabıyık, Halk TV'de yayımlanan 'Halk Arenası' programında yolsuzluklar konuşulduğu sırada Twitter hesabından hakaret içeren bir mesaj yayımladı.
22:48
"Bunların Halkımız Üzerinde Bir Sinek Isırığı Kadar Etkisi Olmamıştır" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Soruşturma Komisyonunun 4 eski bakan hakkındaki kararına ilişkin, "Önyargıyla hareket edenler kaybetmişlerdir." dedi.
'Bunların Halkımız Üzerinde Bir Sinek Isırığı Kadar Etkisi Olmamıştır'
22:41
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Bugünkü karar sadece dokuza beş gibi bir sonuçla Yüce Divan'a gönderilmediği şeklinde bir ara karardır.
16:32
Selçuk Parsadan'ın Sokakta Yaşayan Oğlu Kimsesizlerin Arasında Eski Başbakan Tansu Çiller'i dolandırmasıyla gündeme gelen Selçuk Parsadan'ın sokakta yaşayan oğlu Hakan Parsadan, evsizlerin misafir edildiği spor salonunda barınıyor.
Selçuk Parsadan'ın Sokakta Yaşayan Oğlu Kimsesizlerin Arasında
14:32
Selçuk Parsadan'ın Oğlu Kimsesizlerin Arasında Tansu Çiller'i dolandırmasıyla gündeme gelen Selçuk Parsadan'ın sokakta yaşayan oğlu Hakan Parsadan, evsizlerin misafir edildiği spor salonunda barınıyor.
Selçuk Parsadan'ın Oğlu Kimsesizlerin Arasında
18:38
Bodrum Çiller Çiftinin Selanik Gezisi Yunan Basınında Eski başbakanlarından Tansu Çiller'in eşi ve arkadaşları ile yaptığı Selanik gezisi, Yunanistan'da büyük ilgi gördü.
Bodrum Çiller Çiftinin Selanik Gezisi Yunan Basınında
18:06
Çiller Çiftinin Selanik Gezisi Yunan Basınında Eski başbakanlarından Tansu Çiller'in eşi ve arkadaşları ile yaptığı Selanik gezisi, Yunanistan'da büyük ilgi gördü.
Çiller Çiftinin Selanik Gezisi Yunan Basınında
13:35
Diker'den Başbakan Davutoğlu'na Üzüm Tavsiyesi Manisa eski milletvekili Tevfik Diker, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 7 Haziran 2015 genel seçimleri öncesinde Manisa’daki üzüm üreticilerine destekleme yapması halinde MHP’ye kaptırdıkları oyları geri alabileceğini söyledi.
Diker'den Başbakan Davutoğlu'na Üzüm Tavsiyesi
10:26
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Yılın son ayında İstanbul merkezli gerçekleştirilen paralel yapı operasyonu kapsamında şüpheli Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkarılmasına karar verildi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
14:41
Gül, Çiller'in "28 Şubat Bir Darbedir" İfadesine Sessiz Kaldı 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski başbakanlardan Tansu Çiller’in mahkemede “28 Şubat bir darbedir” ifadelerini hatırlatan gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.
Gül, Çiller'in '28 Şubat Bir Darbedir' İfadesine Sessiz Kaldı
14:19
28 Şubat Davası "Mağdur" sıfatıyla ifadesi alınan Tansu Çiller: "28 Şubat, klasik anlamda bir darbe olmasa da özde bir darbedir.
12:59
Tansu Çiller: 28 Şubat Ezber Bozan Bir Darbedir Eski Başbakan Tansu Çiller, 28 Şubat davasında İstanbul’da talimatla ifade verdi.
12:54
Tansu Çiller: 28 Şubat Özünde Bir Darbedir Eski Başbakan Tansu Çiller, 28 Şubat davasında talimatla müşteki sıfatıyla ifade verdi.
12:30
Tansu Çiller İfade Verdi: Tam Anlamıyla Bir Darbedir Eski Başbakan Tansu Çiller, 28 Şubat Davası kapsamında talimatla 'şikayetçi' sıfatıyla ifade verdi.
12:12
Tansu Çiller İstanbul Adliyesi'nde Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 28 Şubat davasında, "mağdur" sıfatıyla dinlenilmesine karar verilen eski başbakanlardan Tansu Çiller, talimatla ifade vermek üzere Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na geldi.
Tansu Çiller İstanbul Adliyesi'nde
12:08
Tansu Çiller 28 Şubat Davasında İfade Verdi 28 Şubat davasında “müşteki” sıfatıyla ifade veren eski Başbakan Tansu Çiller, “28 Şubat bir darbedir.
11:38
Tansu Çiller Adliyeden Ayrıldı
11:28
28 Şubat Davasında Talimatla "Müşteki" Sıfatıyla İfade Veren Eski Başbakan Tansu Çiller, Adliyeden... IHAAW113146-ASA/19-12-2014 - 28 Şubat davasında talimatla "müşteki" sıfatıyla ifade veren eski Başbakan Tansu Çiller, adliyeden ayrıldı.
10:29
Tansu Çiller, 28 Şubat Davasında İfade Vermek Üzere Adliyede Eski Başbakan Tansu Çiller, 28 Şubat davasında "müşteki" olarak ifade vermek üzere Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na geldi.Tansu Çiller
Tansu Çiller, 28 Şubat Davasında İfade Vermek Üzere Adliyede
10:12
Tansu Çiller İfade Vermek Üzere Adliyede Eski Başbakan Tansu Çiller, 28 Şubat davasında talimatla müşteki sıfatıyla ifade vermek üzere Çağlayan'daki İstanbul Adliyesine gitti.
10:12
28 Şubat Davasında Talimatla "Müşteki" Sıfatıyla İfade Veren Eski Başbakan Tansu Çiller, "28 Şubat... IHAAW100451-ASA/19-12-2014 - 28 Şubat davasında talimatla “müşteki” sıfatıyla ifade veren eski Başbakan Tansu Çiller, “28 Şubat bir darbedir.
09:56
Tansu Çiller İfade Veriyor Eski Başbakan Tansu Çiller, 28 Şubat davasında “müşteki” olarak ifade vermek üzere Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na geldi.
Tansu Çiller İfade Veriyor
09:54
Tansu Çiller İstanbul Adliyesinde Ankara'da görülen 28 Şubat davasında, mağdur sıfatıyla dinlenilmesine karar verilen eski başbakanlardan Tansu Çiller, ifade vermek üzere İstanbul Adliyesine gitti.
09:49
Tansu Çiller İstanbul Adliyesinde Ankara'da görülen 28 Şubat davasında, mağdur sıfatıyla dinlenilmesine karar verilen eski başbakanlardan Tansu Çiller, ifade vermek üzere İstanbul Adliyesine gitti.
Tansu Çiller İstanbul Adliyesinde
09:45
Tansu Çiller İstanbul Adliyesinde Ankara'da görülen 28 Şubat davasında, mağdur sıfatıyla dinlenilmesine karar verilen eski başbakanlardan Tansu Çiller, ifade vermek üzere İstanbul Adliyesine gitti.
Tansu Çiller İstanbul Adliyesinde
09:38
Tansu Çiller Adliyede Eski Başbakan Tansu Çiller, 28 Şubat davasıyla ilgili ifade vermek üzere Çağlayan'daki İstanbul Adliyesine gitti.
09:26
Tansu Çiller İfade Verdi: 28 Şubat Özünde Darbedir Eski Başbakan Tansu Çiller, 28 Şubat davasında "şikayetçi" olarak ifade verdi ve "28 Şubat özünde darbedir." dedi.
Tansu Çiller İfade Verdi: 28 Şubat Özünde Darbedir
12:47
Afşin-Elbistan A Santrali ve Kömür Sahasının Devri Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul, Afşin-Elbistan A Termik Santrali ile Afşin-Elbistan Linyitleri (AEL) Kömür İşletmesi’nin ERG Elektrik’e devri konusunda yaptığı açıklamada, imzalanan baz sözleşmesinin nihai karar anlamına gelmediğinin altını çizerek, “Devir için köprünün altından çok su akması gerekiyor.
Afşin-Elbistan A Santrali ve Kömür Sahasının Devri
16:43
DP'li Ünal: Özgür Basın Olmadan Demokrasi Olmaz Demokrat Parti(DP) Antalya İl Başkanı Hasbi Ünal, basın özgürlüğünün kesilmesine yönelik her türlü girişime karşı olduklarını söyledi.
18:38
DSP Genel Başkanı Türker: Hükümet İşi Mahkemeye Bırakmasın, Çözüm Bulsun Dsp Genel Başkanı Masum Türker, seçim barajının düşürülmesi için Anayasa Mahkemesi'ne yaptıkları başvuruyla ilgili yaptığı açıklamada, "Eğer hükümet bu konuda çok sıkıntılı ise kendileri oturup karar versinler, işi mahkemeye bırakmasınlar, geçici bir madde ile çözüm bulsunlar" dedi.
DSP Genel Başkanı Türker: Hükümet İşi Mahkemeye Bırakmasın, Çözüm Bulsun
00:36
Ünlü Turizmci Orhan Özbaş Son Yolculuğuna Uğurlandı Kuşadası ve Ege Bölgesi’nin ünlü turizmcilerin Orhan Özbaş toprağa verildi.
Ünlü Turizmci Orhan Özbaş Son Yolculuğuna Uğurlandı
19:08
Tgf Genel Başkanı Sertel'den 'Yayın Yasağı' Tepkisi Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, TBMM'de 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonları çerçevesinde oluşturulan, dört bakanın soruşturulduğu komisyonun çalışmaları için getirilen yayın yasağına tepki gösterdi.
Tgf Genel Başkanı Sertel'den 'Yayın Yasağı' Tepkisi
15:10
Tgf Genel Başkanı Sertel: Bu Sansür Ortaçağ'da Bile Hayal Edilemezdi Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, TBMM'de 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonları çerçevesinde oluşturulan, dört bakanın soruşturulduğu komisyonun çalışmaları için getirilen yayın yasağına, “Bu sansür Ortaçağ’da bile hayal edilemezdi.
15:02
Tanju Çolak: Şansal Büyüka'ya Hakkımı Helal Etmiyorum Türk futbolunun efsane ismi Tanju Çolak, Şansal Büyüka'nın kendisini işsiz bıraktığını söyleyerek ''Ona hakkımı helal etmeyeceğim'' dedi.
Tanju Çolak: Şansal Büyüka'ya Hakkımı Helal Etmiyorum
09:26
Haftanın Tarihine Bakış ''Hakimiyet Milletindir'' yazılı levha TBMM kürsüsünün arkasına 87 yıl önce asıldı.
Haftanın Tarihine Bakış
15:40
Hatip Dicle'den İmralı Heyeti Açıklaması Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Hatip Dicle, İmralı heyetinde yer alacağı iddialarına ilişkin, "Arkadaşlarımız beni düşünmüşler.
Hatip Dicle'den İmralı Heyeti Açıklaması
12:29
MHP'li Semih Yalçın : Başbakan'a 'Sallama Kandıralı' Diyeceğiz (2) Mhp Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Sivas olayları hakkında MHP'yi eleştiren sözlerine yönelik yazılı bir açıklama yaptı.
MHP'li Semih Yalçın : Başbakan'a 'Sallama Kandıralı' Diyeceğiz (2)
11:56
MHP'li Semih Yalçın : Başbakan'a 'Sallama Kandıralı' Diyeceğiz Mhp Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Sivas olayları hakkında MHP'yi eleştiren sözlerine yönelik yazılı bir açıklama yaptı.
MHP'li Semih Yalçın : Başbakan'a 'Sallama Kandıralı' Diyeceğiz
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:58:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TANSU ÇİLLER HABERLERİ
[Hata Bildir]