SON DAKİKA TARAF GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Taraf Gazetesi Haberleri

 • 25 Ağustos 2016 00:42Fenerbahçe Başkanı Yıldırım ve Asbaşkan Mosturoğlu'ndan Önemli AçıklamalarFenerbahçe Başkanı Yıldırım ve Asbaşkan Mosturoğlu'ndan Önemli AçıklamalarİSTANBUL/ DHAFenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, 3 Temmuz ve 15 Temmuz süreciyle ilgili NTV ve NTV Spor ortak yayınında Oğuz Haksever'in sorularını yanıtladı.
 • 12 Ağustos 2016 13:08Etik Kurulu Başkanlığından İstifa Eden Atalay: FETÖ'cü DeğilimEtik Kurulu Başkanlığından İstifa Eden Atalay: FETÖ'cü DeğilimEtik Kurulu Başkanlığı görevinden istifa eden Oğuz Atalay, "FETÖ'cü değilim. Bunu ispatlasınlar ünvanımı bırakır, boynuma eşek tabelası asar gezerim." dedi.
 • 29 Temmuz 2016 10:59Gazeteci-yazar Karaalioğlu Haberlerine TazminatGazeteci-yazar Mustafa Karaalioğlu'nun Star medya grubu yöneticisi olduğu dönemde, Taraf gazetesi ve "karsigazete.com"un kendisine yönelik kara propaganda haberleri yaptıkları gerekçesiyle açtığı 5 ayrı tazminat davası karara bağlandı.
 • 28 Temmuz 2016 15:25Ek Bilgilerle/ Kapatılan Zaman ve Taraf Gazeteleri ile Cihan Haber Ajansı'nda Maliye Bakanlığı..."olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname"yle kapatılması kararı verilen medya kuruluşlarından Zaman Gazetesi, Taraf Gazetesi ve Cihan Haber Ajansı'nın faaliyetleri bugün sona erdi.
 • 28 Temmuz 2016 12:25İstanbul Kapatılan Taraf Gazetesi'nde de Maliye Bakanlığı Ekipleri İnceleme Yapıyorİstanbul Kapatılan Taraf Gazetesi'nde de Maliye Bakanlığı Ekipleri İnceleme YapıyorHaber-Kamera: Cengiz ÇOBAN - İSTANBUL DHA"Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname"yle kapatılması kararı verilen medya kuruluşlarında Taraf gazetesinde de Maliye Bakanlığı ekipleri inceleme yapıyor.
 • 28 Temmuz 2016 12:21Kapatılan Taraf Gazetesi'nde Vergi Müfettişleri İnceleme YapıyorOHAL kararnamesiyle kapatılan Taraf Gazetesi’ne polis eşliğinde gelen vergi müfettişleri inceleme yapıyor.
 • 28 Temmuz 2016 12:13Kapatılan Taraf Gazetesi'nde de Maliye Bakanlığı Ekipleri İnceleme YapıyorKapatılan Taraf Gazetesi'nde de Maliye Bakanlığı Ekipleri İnceleme Yapıyor"olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname"yle kapatılması kararı verilen medya kuruluşlarında Taraf gazetesinde de Maliye Bakanlığı ekipleri inceleme yapıyor.
 • 28 Temmuz 2016 12:11Fetö'nün Darbe GirişimiFetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz gecesindeki darbe girişiminin ardından uygulamaya konulan, "Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kararname"ye göre, kapatılan Taraf Gazetesi'nde vergi müfettişleri inceleme başlattı.
 • 28 Temmuz 2016 10:12Taraf Gazetesi Borsada İşleme KapatıldıTaraf Gazetesi Borsada İşleme KapatıldıBorsa İstanbul AŞ'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, "Resmi Gazete yayınlanan 668 sayılı KHK gereği Borsamızda Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Taraf gazetesi işlem sırası (TARAF.E) bugün seans öncesinde kapatılmıştır.
 • 28 Temmuz 2016 10:02Taraf Gazetesi Borsada İşleme KapatıldıBorsa İstanbul, Taraf gazetesinin işlem sırasının kapatıldığını duyurdu.
 • 28 Temmuz 2016 08:56Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının darbe girişimi sonrası alınan Olağan Üstü Hal (OHAL) kapsamında yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname'de (KHK) Afyonkarahisar'daki 5 yerel gazete için kapatma kararı yer aldı.
 • 28 Temmuz 2016 03:26Ohal Kararnamesi'yle Taraf Gazetesi KapatıldıOhal Kararnamesi'yle Taraf Gazetesi Kapatıldı"Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kararname"ye göre, 3 haber ajansı, 16 televizyon, 23 radyo, 45 gazete, 15 dergi ile 29 yayınevi ve dağıtım kanalı kapatıldı.
 • 27 Temmuz 2016 23:18Dha Ankara - TSK'dan 149 General ve Amiral, Bin 99 Subay ve 436 Astsubay İhraç EdildiDha Ankara - TSK'dan 149 General ve Amiral, Bin 99 Subay ve 436 Astsubay İhraç EdildiDha Ankara - TSK'dan 149 general ve amiral, bin 99 subay ve 436 astsubay ihraç edildiJANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NA BAĞLANDI3 HABER AJANSI, 16 TELEVİZYON VE 45 GAZETE KAPATILDI"Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname" Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
 • 27 Temmuz 2016 23:13TSK'dan 149 General ve Amiral, Bin 99 Subay ve 436 Astsubay İhraç EdildiTSK'dan 149 General ve Amiral, Bin 99 Subay ve 436 Astsubay İhraç Edildi'olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname' Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
 • 23 Temmuz 2016 16:59Fetö'nün Eğitim Kurumları KapatıldıFetö'nün Eğitim Kurumları KapatıldıKarabük’ün Safranbolu ilçesinde, darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ile irtibatlı olduğu belirlenen eski yurt binasında yapılan aramada, örgütün elebaşına ait çok sayıda kitap ve boş iki mühimmat sandığı bulundu.
 • 19 Temmuz 2016 17:00Fetö'ye Yakın Gazetecilerin Basın Kartları İptal EdildiFetö'ye Yakın Gazetecilerin Basın Kartları İptal EdildiDarbe girişiminden sonra, Basın-Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Fetullahçı Terör Örgütü'ne yakın çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalışan 34 kişinin basın kartı iptal edildi.
 • 15 Haziran 2016 14:10Sayıştay'dan "Sansür" Açıklaması AçıklamasıSayıştay Başkanlığınca, bir gazetede yayımlanan "Sayıştay'da sansür krizi" başlıklı haberde, kurumun işleyişiyle denetim ve raporlama sürecine ilişkin teknik olarak yanlış ve eksik bilgiler sunulduğu, kalite kontrol süreçlerinin sansür olarak değerlendirildiği bildirildi.
 • 14 Haziran 2016 20:07Balyoz'da Kumpas" İddianamesi"Balyoz Planı" davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin hazırlanan iddianamede, tutuklu şüpheli Mehmet Baransu ile firari şüpheli Tuncay Opçin'in 75 yıla, diğer şüpheliler Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur'un da 52 yıl 6 aya kadar hapis cezasına çarptırılmasını istendi.
 • 14 Haziran 2016 19:21Balyoz'da Kumpas' İddianamesinin DetaylarıTaraf gazetesiyle ilgili "Balyoz'da kumpas" iddialarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında Taraf gazetesi çalışanı 5 gazeteci hakkında hazırlanan iddianamenin detayları ortaya çıktı.
 • 14 Haziran 2016 13:30Balyoz Kumpas İddianamesinin Detayları Ortaya ÇıktıTaraf Gazetesi çalışanları hakkında hazırlanan Balyoz’da kumpas iddianamesinde, Mehmet Baransu’nun İstanbul 1.Ordu Karargahından temin edilen belgeleri Tuncay Opçin’in para vermesi üzerine alarak, Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur aracılığıyla Taraf gazetesinde yayınlanmasını sağladığı anlatıldı.
 • 09 Haziran 2016 15:52Balyoz'da Kumpas' İddianamesi TamamlandıTaraf Gazetesi'yle ilgili 'Balyoz'da kumpas' iddialarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında iddianame tamamlandı.
 • 09 Haziran 2016 15:50Balyoz'da Kumpas" İddianamesi Hazır"Balyoz Planı" davasında yargılanan bazı sanıklara "kumpas" kurulduğu iddiasına ilişkin yürüttüğü soruşturmanın bir kısmını tamamlayan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu, hazırladığı iddianameyle, gazeteciler tutuklu şüpheli Mehmet Baransu ile firari şüpheli Tuncay Opçin'in 75'er yıla, diğer şüpheliler Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur'un da 52 yıl 6'şar aya kadar hapis cezasına çarptırılmasını istedi.
 • 09 Haziran 2016 15:06Balyoz'da Kumpas" Soruşturmasında İlk İddianame HazırlandıGenelkurmay Başkanlığı’nın gizli belgesi Egemen Harekat Planı’nı yayınladıkları gerekçesiyle Taraf Gazetesi çalışanları hakkında başlatılan Balyoz’da kumpas soruşturması kapsamında iddianame hazırlandı.
 • 17 Mayıs 2016 17:15Anayasa Mahkemesi Mehmet Baransu'nun Bireysel Başvurusunu ReddettiAnayasa Mahkemesi Mehmet Baransu'nun Bireysel Başvurusunu ReddettiAnayasa Mahkemesi, cezaevinde tutukluluğu devam eden gazeteci Mehmet Baransu'nun bireysel başvurusunu, bir üyeye karşı dört üyenin oy çokluğuyla reddetti.
 • 05 Mayıs 2016 13:57Pamuk: Avrupa, Türkiye'ye Karşı Daha Sert Bir Pozisyon AlsınPamuk: Avrupa, Türkiye'ye Karşı Daha Sert Bir Pozisyon AlsınNobel ödülü sahibi Yazar Orhan Pamuk, insan hakları ihlalleri bakımından Avrupalı ülkelerin, Türkiye'ye karşı daha sert bir pozisyon almaları gerektiğini belirtti.
 • 03 Mayıs 2016 14:13Belge'nin "Cumhurbaşkanına Hakaret" DavasıYazar Murat Belge'nin, Taraf gazetesinde yayınlanan bir yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.
 • 03 Mayıs 2016 14:08Erdoğan'a Hakaretten Yargılanan Belge: 50 Yıldır Yazarım İlk Kez KarşılaşıyorumErdoğan'a Hakaretten Yargılanan Belge: 50 Yıldır Yazarım İlk Kez KarşılaşıyorumMurat Belge, Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada "50 yıldır yazarım. İlk defa birisine hakaret ettiğime dair bir iddiayla karşılaşıyorum." dedi.
 • 03 Mayıs 2016 13:55Yazar Murat Belge'nin Yazar Murat Belge'nin "Cumhurbaşkanına Hakaret" Davası* Murat Belge,"Türkiye'nin en kalabalık kulüplerinden birisine üye oldum. Tayyip Erdoğan'a hakaret edenler kulübü. 2 bin kişi kadar olmuşuz"Duruşmayı izleyen yazar Orhan Pamuk,"40 yıldır yazarlık yapıyorum.
 • 02 Mayıs 2016 23:54Baransu'nun "Devletin Gizli Belgelerini İfşa Etme" DavasıTaraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu ile eski sorumlu yazı işleri müdürü Murat Şevki Çoban'ın "Gülen'i Bitirme Kararı 2004'te MGK'da Alındı" başlıklı haber kapsamında, "devletin gizli belgelerini ifşa etikleri" iddiasıyla 30 yıl ikişer aydan 50 yıl altışar aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.
 • 02 Mayıs 2016 22:53Mehmet Baransu: Herkes Yargı Önüne ÇıkacakTaraf gazetesi'nin 28 Kasım 2013 tarihli sayısında "Gülen'i Bitirme Kararı 2004'te MGK'da Alındı" manşetine konu olan haberle ilgili olarak, haberi yazan gazeteci Mehmet Baransu ile gazetenin eski Sorumlu Yazıişleri Müdürü Murat Şevki Çoban hakkında açılan davanın görülmesine devam edildi.
 • 24 Nisan 2016 08:01Ergenekon'da Gerekçeli Karar Jet Hızıyla Tamamlandı! İpuçları DosyadaErgenekon'da Gerekçeli Karar Jet Hızıyla Tamamlandı! İpuçları DosyadaYargıtay üyeleri Ergenekon davası ile ilgili gerekçeli kararı jet hızıyla tamamladı. Kararda "savcıların tutanakları sorgulamadan iddianameye geçirmesinden" bahsedildi.
 • 23 Nisan 2016 16:53Yargıtayın Ergenekon Kararı Uyap'a Konuldu (3)Ergenekon davasında yerel mahkeme kararının bozulmasına karar veren Yargıtay 16. Ceza Dairesi'nin gerekçeli kararında, örgütün mahkemece kabul edilen büyüklüğü karşısında, dokümanların örgütün varlığını açıklamak için yeterli olmadığı, örgüt faaliyeti kapsamında daha önce işlenmiş suçların ortaya konulamadığı, sanıkların örgütle nerede ne zaman kimler vasıtasıyla organik ilişki kurdukları açıklanmadan ve somut delilleri ortaya konulmadan dokümanlarda yazılı soyut cümlelere atıf yapılarak örgütle bağlantılarının kurulduğu belirtildi.
 • 19 Nisan 2016 18:24Baransu'nun "Devletin Gizli Belgelerini İfşa Etme" DavasıTaraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu ile eski sorumlu yazı işleri müdürü Murat Şevki Çoban'ın "Gülen'i Bitirme Kararı 2004'te MGK'da Alındı" başlıklı haber kapsamında, "devletin gizli belgelerini ifşa etikleri" iddiasıyla 30 yıl 2'şer aydan 50 yıl 6'şar aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.
 • 12 Nisan 2016 14:2457. Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu57. Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Sahiplerini BulduTürkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Töreni 500 gazetecinin katılımıyla yapıldı.
 • 12 Nisan 2016 02:24Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Sahiplerin BulduSiyasal: Can Uğur Birgün Gazetesi'nde 31 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan "Yeşil Kartlı Canlı Bombaö başlıklı haberiyleÖvgü: Fevzi Kızılkoyun Hürriyet Gazetesi'nde 16 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan "İhmalin Son 3 Günü" başlıklı haberiyle.Ödül: b- Ekonomi: Gülistan Alagöz Hürriyet Gazetesi'nde 6 Mart 2015 tarihinde yayınlanan "Muhteşem Dönüşüm" başlıklı haberiyle. Övgü: Arda Akın Hürriyet Gazetesi'nde 11 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan "Dürüstlük Tutanağı" başlıklı haberiyle.Ödül: c- Çevre: Güngör Karakuş Habertürk Gazetesi'nde 3-5 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan "Cennet Koylar Yok Oluyor" başlıklı haberiyle. Övgü: Ömer Erbil Hürriyet Gazetesi'nde 2 Haziran 2015 tarihinde yayınlanan "Ataköy'e Yarımadaö başlıklı haberiyle.Ödül: d- Eğitim: Sümeyra Tansel Taraf Gazetesi'nde 14 Ocak 2015 tarihinde yayınlanan "Milli Eğitim 872 Çocuğun Geleceğini Hiçe Saydıö" başlıklı haberiyle. Övgü: Recai Uygur Pusula Gazetesi (Erzurum) 24 Kasım 2015 tarihinde yayınlanan "Eğitime Hayat Verdi" başlıklı haberiyle.Ödül: e- Sağlık: Gizem Coşkunarda Milliyet Gazetesi'nde 14 Haziran 2015 tarihinde yayınlanan "Kürtaj Olmak İsteyen Kadınların Devlet Hastaneleri ile İmtihanı" başlıklı haberiyle ödüle değer bulundu.
 • 24 Mart 2016 14:15Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri'ni Alanlar AçıklandıTürkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin 1959 yılından bu yana sürdürdüğü Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’ni kazananlar belli oldu.
 • 24 Mart 2016 13:11Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri AçıklandıTürkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin (TGC) 56 yıldır düzenlediği Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’ni kazananlar belli İhlas Haber Ajansı iki dalda ödüle layık görüldü.
 • 24 Mart 2016 12:35Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri AçıklandıSiyasal: Can Uğur Birgün Gazetesi'nde 31 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan "Yeşil Kartlı Canlı Bomba" başlıklı haberiyle ödüle değer bulundu.
 • 17 Şubat 2016 12:17Tutuklu Gazeteci Baransu'nun Eşi, Sevgililer Günü Hediyesini Cezaevinde AldıTutuklu Gazeteci Baransu'nun Eşi, Sevgililer Günü Hediyesini Cezaevinde AldıBalyoz darbe planı belgelerini temin ettiği iddiasıyla 353 gündür Silivri’de tutuklu bulunan Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu’nun eşi Nesibe Baransu, Silivri Cezaevi’nde eşini ziyaret etti.
 • 28 Ocak 2016 13:08Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi29 OCAK 2016 CUMA- Başbakan Ahmet Davutoğlu, 29-31 Ocak günleri arasında Suudi Arabistan'a ziyaret gerçekleştirecek.
 • 28 Ocak 2016 10:05Taraf'ın Sorumlu Yazı İşleri Müdürü'ne Hapis CezasıTaraf Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Bülent Onur Şahin, yargılandığı davada 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 27 Ocak 2016 19:43Taraf Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürüne Hapis CezasıTaraf Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Bülent Onur Şahin, "iftira" suçundan yargılandığı davada 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 27 Ocak 2016 18:53Taraf Gazetesinin Müdürüne Mustafa Karaalioğlu'na İftiradan 10 Ay HapisGazeteci yazar Mustafa Karaalioğlu’nun kendisi hakkında “sahte sosyal medya hesaplarıyla kampanya yürütüyor” manşeti atan Taraf gazetesine açtığı davada, Taraf Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ‘iftira’ suçundan 10 ay hapse çarptırıldı.
 • 26 Ocak 2016 14:29Eski Emniyet Müdürü Atayün, Sincan Cezaevi'ne NakledildiGDO'lu pirinç davası nedeniyle ifade vermek için Mersin'e getirilen, mahkeme başkanının gönderilmesi yönünde karar vermesine rağmen Mersin E Tipi Kanalı Cezaevinde tuvalette yatırılan eski Emniyet Müdürü Anadolu Atayün'ün dün tutuklu bulunduğu Sincan F Tipi Kapalı Cezaevine gönderildiği öğrenildi.
 • 15 Ocak 2016 18:51Tuvalet Önünde Yatırılan Baransu'nun Avukatından Suç DuyurusuTuvalet Önünde Yatırılan Baransu'nun Avukatından Suç DuyurusuDevletin gizli belgelerini temin ettiği iddiasıyla bir yıldır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu'nun avukatı Sercan Sakallı, müvekkilinin GDO'lu pirinç haberlerini yaptığı gerekçesiyle yargılandığı 'darbe' davası için Mersin'e getirildiği süreçte gördüğü kötü muamele için suç duyurusunda bulundu.
 • 15 Ocak 2016 13:34Gdo'lu Pirinç Davasında Usul Tartışmaları SürüyorYaptığı haberlerden dolayı bir yıldır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu'nun polislerle birlikte yargılandığı ‘GDO'lu pirinç’ davası, 3. gününde de usul tartışmaları ile sürüyor.
 • 14 Ocak 2016 15:50Mehmet Baransu ve Emniyet Mensuplarının Duruşmasına Ara VerildiDevletin gizli belgelerini temin ettiği iddiasıyla bir yıldır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu'nun GDO'lu pirinç haberlerini yaptığı gerekçesiyle yargılandığı 'darbe' davası ile emniyet mensuplarının yargılandığı davanın bugünkü duruşmasına yarına kadar ara verildi.
 • 14 Ocak 2016 12:40Mehmet Baransu ve Emniyet Mensuplarının Yargılandığı Davada GerginlikDevletin gizli belgelerini temin ettiği iddiasıyla bir yıldır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu'nun GDO'lu pirinç haberlerini yaptığı gerekçesiyle yargılandığı 'darbe' davası ile emniyet mensuplarının yargılandığı davanın bugünkü duruşmasında gerginlik yaşandı.
 • 13 Ocak 2016 17:34Duruşmaya Uykusuz Katılan Baransu'nun Takım Elbise Alması Engellendi İddiasıDevletin gizli belgelerini temin etmek iddiasıyla bir yıldır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu'nun, GDO'lu pirinç haberlerini yaptığı gerekçesiyle açılan 'darbe' davasının ikinci duruşmasına uykusuz katıldığı belirtildi.
 • 13 Ocak 2016 13:09Mehmet Baransu ve Emniyet Mensuplarının Yargılanmasına BaşlandıDevletin gizli belgelerini temin etmek iddiasıyla bir yıldır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu, hakkında GDO'lu pirinç haberlerini yaptığı gerekçesiyle açılan 'darbe' davasının ikinci duruşması başladı.