SON DAKİKA TARAF GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Taraf Gazetesi Haberleri

10:39
TEOG sınav sonuçları öğrencilerin erişimine açıldı Merakla beklenen TEOG sınav sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Öğrenciler TEOG sınav sonuçlarını e-Okul'dan ve meb.gov.tr adreslerinden öğrenebilecekler.
TEOG sınav sonuçları öğrencilerin erişimine açıldı
10:38
TEOG sınav sonuçları öğrencilerin erişimine açıldı TEOG sınav sonuçları öğrencilerin erişimine açıldı. Milli Eğitim Bakanlığı TEOG Sınav sonuçlarını açıkladı. Öğrencilerin merak içerisinde beklediği TEOG sınav sonuçları MEB tarafından erişime açıldı. TEOG sınavından detayları haberimizde bulabilirsiniz.
TEOG sınav sonuçları öğrencilerin erişimine açıldı
18:10
Başkan Alıcık, Vefat Eden Gazetecileri Unutmadı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ilçeye hizmetleri dokunan merhum gazetecileri unutmadı.
Başkan Alıcık, Vefat Eden Gazetecileri Unutmadı
13:32
Kılıçdaroğlu, Gazeteci Düzel'e Acil Şifalar Diledi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Taraf Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Yazar Neşe Düzel'e acil şifalar diledi.
12:20
2015'te Parası Olan Ne Yapmalı Taraf Gazetesi Yazarı ve Eski Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkan Vekili Süleyman Yaşar, 2015 yılındaki yatırım araçlarının analizini yapıp kazandıracak olanı yazdı.
2015'te Parası Olan Ne Yapmalı
12:18
Mehmet Baransu İfade Verdi Yazar Mehmet Baransu, hakkında devam eden bir soruşturma nedeniyle savcılıkta ifade verdi.
11:30
Namık Çınar: Bir Tanecik Olsun Hırsız Cemaatçi Görmedim Taraf Gazetesi Yazarı Namık Çınar, bugünkü köşe yazısında Hizmet Hareketi'ni değerlendirdi.
Namık Çınar: Bir Tanecik Olsun Hırsız Cemaatçi Görmedim
17:05
Konya Mevlana'yı Anma Törenleri İçin Ahmet Özhan Yerine Bülent Ersoy Teklifi Valiyi Güldürdü Konya Valisi Muammer Erol'un, 7-17 Aralık tarihleri arasında Mevlana'yı anmak için düzenlenen törenleri değerlendirdiği basın toplantısında, törenlerde konser veren sanatçı Ahmet Özhan gündeme geldi.
Konya Mevlana'yı Anma Törenleri İçin Ahmet Özhan Yerine Bülent Ersoy Teklifi Valiyi Güldürdü
15:12
Mgk'dan Arıyorum, Bu Bir Devlet Kararıdır; Dursun Çiçek Tutuklanmayacak" Gazeteci yazar Ahmet Dönmez, yeni çıkan ‘Yüzde On-Adil Düzenden Havuz Düzenine’ isimli kitabında 17 ve 25 Aralık operasyonlarını anlattı.
16:50
Gazeteci Baransu'nun "Kişisel Verileri Ele Geçirme ve Yayma" Davası Baransu hakkında "kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme ve yayma" suçundan açılan davanın görülmesine devam edildi.
15:35
Emre Uslu'nun, İhh Başkanı Yıldırım'a "İftira" Davası Taraf gazetesi yazarı Uslu'nun, İHH Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım'a karşı "basın yayın yoluyla iftira" suçunu işlediği gerekçesiyle 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın görülmesine devam edildi Mahkeme, Uslu hakkında tüm aramalara rağmen bulunamadığı gerekçesiyle yakalama kararı çıkardı.
09:53
AK Parti Milletvekili Metiner'den, Paralel Yapı Operasyonu ve Çözüm Süreci Açıklamaları AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, paralel yapı operasyonun suç şebekesine yönelik olduğunu söyledi.
AK Parti Milletvekili Metiner'den, Paralel Yapı Operasyonu ve Çözüm Süreci Açıklamaları
00:11
Abdülhamit Bilici: Türkiye Kuzey Kore İstikametine Gidiyor Zaman gazetesi yazarı Abdülhamit Bilici, Türkiye’nin demokrasi ve hukuk devleti olmaktan çıktığını söyledi.
17:18
Gazeteci ve Siyasetçilerden Operasyona Tepki Aralarında Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın da bulunduğu medya mensuplarına yönelik operasyona, gazeteciler ve siyasetçiler tepki gösterdi.
09:46
VIP Torpilde Geri Adım Atıldı CHP'nin açıkladığı 'VIP torpil listesi' sonrası Maliye Bakanlığı harekete geçti. Bir süre önce kaldırılan yazılı sınav 45 gün sonra geri getirildi.
VIP Torpilde Geri Adım Atıldı
19:54
Ekrem Dumanlı: Medyaya Operasyon, Demokrasiye, Basın Özgürlüğüne Darbedir Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, birçok medya kuruluşuna yönelik ‘intikam operasyonu’ iddiasını değerlendirdi.
19:42
CHP'li Tanal, Meclis'te @fuatavnifuat'ın İddiasını Arınç'a Sordu TBMM Genel Kurulu'nda, Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Başbakanlık, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay ile bağlı kurumların bütçelerinin görüşmeleri devam ediyor.
CHP'li Tanal, Meclis'te @fuatavnifuat'ın İddiasını Arınç'a Sordu
10:57
Hayko Bağdat: Bir Toplumsal Kesimi Yok Edebileceğini Zannetmek Ahmaklıktır Taraf gazetesi yazarı Hayko Bağdat, 17 Aralık sonrası Hizmet Hareketi'ne karşı gerçekleştirilen cadı avıyla hiçbir yere varılamayacağını söyledi.
Hayko Bağdat: Bir Toplumsal Kesimi Yok Edebileceğini Zannetmek Ahmaklıktır
00:21
IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.
IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor
14:00
İzmir'de 'Akdeniz Rüzgarı' Esecek İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Akdeniz Akademisi, Akdeniz ülkelerinin tarihi, kültürel ve siyasi birikimlerinin masaya yatırılacağı uluslararası bir sempozyum düzenleyecek.
İzmir'de 'Akdeniz Rüzgarı' Esecek
13:11
Mehmet Baransu'yu Polis Adalet Sarayı'na Getirdi Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu, 4 ayrı dava ve soruşturmada ifade vermeye gitmediği için, Terörle Mücadele Şubesi polisleri tarafından gözaltına alındı.
Mehmet Baransu'yu Polis Adalet Sarayı'na Getirdi
12:07
Savcılık, Taraf Muhabirine 8.5 Yıl Hapis İstedi 17 Aralık yolsuzluk soruşturması için takipsizlik kararı verilirken, haberi takip eden Taraf Ankara Temsilcisi Hüseyin Özay’dan sonra adliye muhabiri Aysun Yazıcı’ya da dava açıldı.
00:49
Taraf Yazarı Cafer Solgun: Seyit Rıza'nın Cesedi Yakıldı Taraf yazarı Cafer Solgun, Dersim katliamı sırasında asılan Seyit Rıza ve arkadaşlarının cesetlerinin yakıldığını ve küllerinin savrulduğunu iddia etti.
Taraf Yazarı Cafer Solgun: Seyit Rıza'nın Cesedi Yakıldı
13:17
Erdoğan, Taraf Gazetesinden 15 Bin Lira Tazminat Kazandı Erdoğan, bir yazısında kişilik haklarına saldırıda bulunulduğu gerekçesiyle açtığı davada, Taraf gazetesi ve yazarı Ceyda Karan'dan 15 bin lira manevi tazminat kazandı.
Erdoğan, Taraf Gazetesinden 15 Bin Lira Tazminat Kazandı
14:27
Maliye Bakanlığından Hizmet Binası Açıklaması Açıklaması "Hizmet binasında depreme karşı güçlendirme yapılması gerektiği, yapılacak güçlendirme maliyeti ve sonrasında oluşacak onarım maliyetinin yeniden yapım maliyetinin çok üzerinde hesaplanmış olması nedeniyle mevcut hizmet binasının yıkılarak yeniden yapılması kararlaştırılmıştır" "Yapılacak yeni hizmet binası bakanlığımızın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmıştır.
15:28
Gazeteciler Cemiyeti Raporu: Ekimde İletişimcilere 65 Baskı Yapıldı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin raporuna göre; ekim ayı içerisinde iletişim araçlarına ve iletişimcilere 65 adet baskı yapıldı.
17:34
Emre Uslu'nun "Hakaret" ve "İftira" Davası Taraf gazetesi yazarı Uslu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MİT Müsteşarı Fidan'a "basın yoluyla hakaret ve iftira ettiği" gerekçesiyle yargılanmasına başlandı Mahkeme, Uslu'nun, bir dahaki duruşmaya zorla getirilmesine karar verdi.
16:14
Gazeteci Emre Uslu'ya Mahkemeden Zorla Getirme Taraf Gazetesi yazarı Emre Uslu hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a "Basın yayın yoluyla hakaret ve iftira" suçlarını işlediği gerekçesiyle 10 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle açılan davada mahkeme, "zorla getirme" kararı verdi.
Gazeteci Emre Uslu'ya Mahkemeden Zorla Getirme
18:24
Yeni Ekonomi Paketine Devletçilik Tenkidi Hükümetin yeni ekonomi paketinde yer alan ‘kamu alımları yolu ile yerli üretime katkı sunulması’nı öngören madde ekonomide devletin rolünün artacağı tenkitlerine konu oldu.
16:28
CHP'li Gençlerden Urla Protestosu İzmir’in Urla ilçesi Zeytineli köyünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ailesiyle anılan villara komşu Devlet Hava Meydanları İşletmesi'ne (DHMİ) ait kampın Ensar Vakfı'na verildiğinin ortaya çıkmasının ardından CHP Gençlik Kolları, kampın bulunduğu bölgeye giderek basın açıklaması yaptı.
CHP'li Gençlerden Urla Protestosu
18:56
Gazeteci Baransu'nun Duruşmaya Zorla Getirilmesine Karar Verildi İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya ‘basın yayın yoluyla hakaret ve iftira’ ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada mahkeme, Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu’nun duruşmaya zorla getirilmesine karar verdi.
17:09
Mahkemeden Gazeteci Baransu İçin "Duruşmaya Zorla Getirme" Kararı İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya "Basın yayın yoluyla hakaret ve iftira ettiği" gerekçesiyle 6 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu hakkında, mahkeme, "duruşmaya zorla getirme" kararı verdi.
16:47
Karabulut Ailesinden Perihan Mağden Hakkında Suç Duyurusu Münevver Karabulut'un ailesi, Taraf gazetesi yazarı Mağden'in "Biz Cem'e haksızlık yapmışız" ifadelerine yer verdiği yazısına ilişkin suç duyurusunda bulundu.
16:46
Gazeteci Baransu'nun "Hakaret" ve "İftira" Davası Taraf gazetesi yazarı Baransu'nun, İçişleri Bakanı Ala'ya karşı "basın yayın yoluyla hakaret ve iftira etmek" suçlarından 6 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın görülmesine devam edildi Mahkeme, Baransu'nun bir sonraki duruşmaya zorla getirilmesine karar verdi.
15:09
Karabulut Ailesinden Perihan Mağden'e Suç Duyurusu Münevver karabulut'un ailesi, Taraf gazetesi yazarı Perihan Mağden hakkında "Hakaret", "Suçu ve suçluyu övme" suçlarını işlediği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.
Karabulut Ailesinden Perihan Mağden'e Suç Duyurusu
11:09
Tgc: Gelişmeler, Demokratik Yönetim Açısından Endişe Verici Gazeteciler Cemiyeti Özgürlük için Basın Projesi Eylül ayı raporu yayınlandı.
14:53
Hayko Bağdat'tan Dobra Açıklamalar Duruşu ve dobra üslubuyla tanınan Taraf Gazetesi köşe yazarı Hayko Bağdat, Kehkeşan Dergisi'ne gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.
Hayko Bağdat'tan Dobra Açıklamalar
11:41
Baransu'dan Eylemlerinin Arkasında Paralel Var İddiasına Küfürlü Yanıt Taraf yazarı Mehmet Baransu, Kobani eylemlerinin arkasında 'paralel yapı'nın bulunuğu iddiasına küfürle yanıt verdi.
Baransu'dan Eylemlerinin Arkasında Paralel Var İddiasına Küfürlü Yanıt
15:57
Nihat Hatipoğlu'ndan Taraf Gazetesi'ne Dava Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun avukatı Meltem Banko, "Müvekkilim hakkında Taraf Gazetesi'nde çıkan haberler tamamen gerçek dışı ve iftira dolu." dedi.
Nihat Hatipoğlu'ndan Taraf Gazetesi'ne Dava
13:40
Tgc: Aydın Engin ve Murat Belge'ye Yönelik Tehditler Aydınlatılmalı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), T24 ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Aydın Engin ile Taraf Gazetesi Yazarı Murat Belge'ye yönelik suikast düzenleneceği iddialarının en kısa sürede gün ışığına çıkarılmasını istedi.
13:30
Tgc: Aydın Engin ve Murat Belge'ye Yönelik Tehditler Aydınlatılmalı Türkiye gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu bir açıklama yaparak T24 ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Aydın Engin ile Taraf Gazetesi Yazarı Murat Belge'ye yönelik suikast düzenleneceği iddialarının en kısa sürede gün ışığına çıkarılmasını istedi.
16:25
Aydın Engin: Bu Tehditleri Ciddiye Almak Gerekir Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Aydın Engin, kendisi ve Murat Belge ile ilgili T24 internet sitesine bırakılan tehdit mektubunu ciddiye almak gerektiğini söyledi.
Aydın Engin: Bu Tehditleri Ciddiye Almak Gerekir
08:39
Gazeteciler Murat Belge ve Aydın Engin'e Suikast Tehdidi Taraf gazetesi başyazarı Murat Belge ile Cumhuriyet gazetesi yazarı Aydın Engin hakkında suikast ihbarı yapıldı.
Gazeteciler Murat Belge ve Aydın Engin'e Suikast Tehdidi
13:17
2013 Yılının Başarılı İhracatçıları Ödüllendirildi İstanbul Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, 2013 yılında en fazla ihracat yapan başarılı ihracatçıları ödüllendirdi.
2013 Yılının Başarılı İhracatçıları Ödüllendirildi
11:07
Özgürlük İçin Basın Raporuna 'Tek Adam' Kaygıları Damga Vurdu Gazeteciler Cemiyeti öncülüğündeki Özgürlük için Basın Projesi (OİB) Ağustos ayı raporunda, tek adam kaygılarının aya damga vurduğu belirtildi.
17:38
Ortadoğu Uzmanı Barkey: ABD'de 17 ve 25 Aralık'ın 'Darbe' Denmesine Gülüyorlar ABD'li Ortadoğu uzmanı Henri Barkey, Amerika'da hiç kimsenin 17 - 25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonlarını 'darbe teşebbüsü' olarak görmediğini söyledi.
12:54
Emniyet, Taraf'ı Provokatörlükle Suçladı Şanlıurfa Emniyeti, Taraf Gazetesi'nde yayımlanan 'Bağdadi'nin Sağ kolu Urfa'da tedavi edildi' başlıklı haberi yalanladı.
Emniyet, Taraf'ı Provokatörlükle Suçladı
11:01
Maliye Bakanlığı'ndan "Fişlemeleri İtiraf Etti" İddialarına Cevap Maliye Bakanlığı, bazı gazetelerde “Fişlemeleri İtiraf Etti” başlığı ile verilen haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
03:27
Savcı ve Hakimler Otobüslerle Aday Tanıtım Toplantısına Gitti İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın İstanbul Adliyesi’nde görevli hâkim ve savcıların cep telefonlarına mesaj gönderdiği ve Yargıda Birlik Platformu’nun Ankara’daki aday tanıtım toplantısına katılmak isteyenlere araç tahsis edeceği iddia edilmişti.
Savcı ve Hakimler Otobüslerle Aday Tanıtım Toplantısına Gitti
15:57
Dışişleri'nden 'Süleyman Şah' Açıklaması Taraf Gazetesi'nin, IŞİD'in Türkiye'nin Musul Konsolosluğu'nda rehin aldığı 49 vatandaşa karşılık olarak Süleyman Şah Türbesi'ni istediği ve AK Parti hükümetinin bu istediği kabul ettiği iddiasına Dışişleri Bakanlığı'ndan açıklama geldi.
Dışişleri'nden 'Süleyman Şah' Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:24:12. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TARAF GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]