15:0000
SON DAKİKA TARAKLI HABERLERİ

Son Dakika Taraklı Haberleri

  Şehit Polisin Kabri, Taraklı Kaymakamlığı Tarafından Yaptırıldı

  Şehit Polisin Kabri, Taraklı Kaymakamlığı Tarafından Yaptırıldı

  2004 yılında Alifuatpaşa’da hemzemin geçitte göreve giderken meydana gelen trafik kazasında Şehit düşen polis memuru Fatih Esin Ertürk’ün kabri, Taraklı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yaptırıldı. (24 Ocak 2014 Cuma )

   

  Sanatçı Akif Yener'den Taraklı Termal'e Ziyaret

  Sanatçı Akif Yener'den Taraklı Termal'e Ziyaret

  Sanata ve sanatçıya verdiği değer ve desteği ile de bilinen Taraklı Termal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç; Sakaryalı ünlü Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener'i ağırladı. (23 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Güne Kahvaltı İle Başladılar

  Taraklı Termal Turizm Genel Merkez ofis personelleri, hafta sonu güne Kuzhinem'de gerçekleştirdikleri kahvaltıyla bir araya gelerek, başladı. (18 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Engellilerimizin Hizmetindeyiz

  Engellilerimizin Hizmetindeyiz

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından engelli vatandaşlar ve ailelerine yönelik düzenlenen bilgilendirme toplantısında sunum yapan Engelli Hizmetleri Şube Müdürü Nurcan İris, “Engelli vatandaşlarımızın kendilerine yeterli olabilmeleri, toplumla daha da kaynaşabilmeleri için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. (17 Ocak 2014 Cuma )

   

  Gönüllü Öğretmenden Ücretsiz Ehliyet Dersi

  Taraklı'da görev yapan okul müdürü Kocabıyık, mahallede ehliyet sınavına girecek gençlere gönüllü olarak ders veriyor. (17 Ocak 2014 Cuma )

   

  Taraklı Kaymakamı Yılmaz Açıklaması

  "Geleceğimizin belirlenmesinde bize ışık tutan en önemli hazine olan geçmişe ve bu geçmişten bize kalan kültürel mirasa sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmanın bir gereğidir" (17 Ocak 2014 Cuma )

   

  Sakarya'da Evleri Yanan Aileye Kızılay'dan Yardım Eli

  Sakarya'da Evleri Yanan Aileye Kızılay'dan Yardım Eli

  Sakarya'nın Taraklı ilçesinde, yaşadıkları baraka tipi yapı yangında küle dönen aileye, Türk Kızılayı ve komşuları yardım eli uzattı. (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Taraklı'da EMİTT Fuarı Hazırlıkları Başladı

  Taraklı'da EMİTT Fuarı Hazırlıkları Başladı

  Bu yıl 18'incisi düzenlenecek olan EMİTT Fuarı için Taraklı Belediyesi, fuar organizasyonu hazırlıklarına başladı. (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Taraklı'da Baraka Yangını

  Sakarya'nın Taraklı ilçesinde 5 kişinin kaldığı baraka, yanarak kullanılamaz hale geldi. (14 Ocak 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri