SON DAKİKA TARAKLI HABERLERİ

Son Dakika Taraklı Haberleri

14:51
Garajda Çıkan Yangında Bir Traktör Kül Oldu Sakarya’nın Taraklı ilçesinde iki katlı evin garajında çıkan yangında, bir traktör ve ekipmanları tamamen yanarak kül oldu.
Garajda Çıkan Yangında Bir Traktör Kül Oldu
09:21
Motosiklet Otomobil ile Çarpıştı: 1 Yaralı Sakarya'nın Taraklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Motosiklet Otomobil ile Çarpıştı: 1 Yaralı
18:49
Taraklı'nın Kültürel Değerleri Korunacak Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, yapılan "Taraklı'nın Dünü, Bugünü ve Yarını Çalıştayı"nda ilçenin kültürel değerlerinin korunması ve turizm potansiyeline yönelik konularla ilgili yerel idareler ve akademisyenlerin görüş belirttiğini söyledi.
08:51
19. Komite Yeni Üye Ziyaretleri Sakarya İli Taraklı İlçesi'nde "Taraklı'nın Dünü, Bugünü,Yarınları Çalıştayı" yapıldı.
19. Komite Yeni Üye Ziyaretleri
13:29
Taraklı'da Kafasını Plastik Bidona Sıkıştıran Köpeği İtfaiye Kurtardı Sakarya'nın Taraklı ilçesinde yiyecek ararken kafasını plastik bidona sıkıştıran sokak köpeğini, itfaiye ekipleri kurtardı.
Taraklı'da Kafasını Plastik Bidona Sıkıştıran Köpeği İtfaiye Kurtardı
08:05
Antalya YÖREX Fuarında Taraklı Rüzgarı Bu yıl 5'incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı'nda (YÖREX) Taraklı standı yoğun ilgi görüyor.
Antalya YÖREX Fuarında Taraklı Rüzgarı
15:26
Sahrap Soysal Adapazarı'ndaydı Amaç, Sakarya'nın yemek kültürünü yöresel lezzetlerini ve turizm değerlerini öne çıkarmak
Sahrap Soysal Adapazarı'ndaydı
14:59
Taraklı'da Ev Yangını Sakarya'nın Taraklı ilçesinde bir evde çıkan yangında, hasar meydana geldi.
Taraklı'da Ev Yangını
10:57
Urla Kızılay'dan Teşekkür Ziyareti İnsani yardım çalışmalarını hayır severlerin bağışlarıyla sürdüren Türk Kızılayı Urla Şubesi yöneticileri, bu yıl 6.sını gerçekleştirdiği sünnet şölenine verdiği desteklerinden dolayı Kızılay dostu Alirıza Mete’yi ziyaret etti.
Urla Kızılay'dan Teşekkür Ziyareti
10:45
Taraklı Yerel Kültür Derneği Başkanı Çakmak'tan Ziyaret Taraklı Yerel Kültür Derneği Başkanı Feyzi Çakmak, Kaymakam Ömer Yılmaz’ı ziyaret etti.
10:01
Dernek Yöneticilerinden Teşekkür Ziyareti: Taraklı İlçesi Yerel Kültür Derneği yöneticileri, Kaymakam Ömer Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
Dernek Yöneticilerinden Teşekkür Ziyareti:
18:45
Gönüllülük Eğitimi Projesi' Sona Erdi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sakarya Üniversitesi (SAÜ) tarafından yürütülen ‘Gönüllülük Eğitimi’ projesi sona erdi.
Gönüllülük Eğitimi Projesi' Sona Erdi
16:54
İtfaiyeciler Kahvaltıda Buluştu Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Geyve Grup amirliğinin ev sahipliğinde kaynaşma ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi.
İtfaiyeciler Kahvaltıda Buluştu
14:17
Köy Muhtarları "Sakin Şehirleri" Gezecek Akdağmadeni Muhtarlar Derneği tarafından hazırlanan proje kapsamında, mahalle ve köy muhtarları "sakin şehirleri" gezecek.
12:13
Akdağmadeni Muhtarları Sakin Şehirleri Gezecek Akdağmadeni Muhtarlar Derneğince hazırlanan ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığınca kabul edilen , Yerel Yönetimler ve “Sakin Şehirler” Cittaslow Projesi kapsamında Akdağmadeni muhtarları “Sakin Şehirleri” gezecek.
Akdağmadeni Muhtarları Sakin Şehirleri Gezecek
14:00
İpek Yolu Belediyeler Birliği Çalışmaları Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, İpek Yolu Belediyeler Birliği'nin çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.
İpek Yolu Belediyeler Birliği Çalışmaları
15:11
Sonbahar Yürüyüşleri Başlıyor Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Sonbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri başlıyor.
Sonbahar Yürüyüşleri Başlıyor
16:43
Büyükşehir, Muhtarların İşlerini Kolaylaştıracak Sistem Kuruyor Sakarya Büyükşehir Belediyesi, muhtarların işini kolaylaştıracak, vatandaşın talebini aynı anında belediyeye ulaştıracak Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi'nin (SEMOS) kurulum çalışmalarına devam ediyor.
12:57
Başkan Toçoğlu Taraklı'da Vatandaşlarla Bayramlaştı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Taraklı Belediyesi’nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
Başkan Toçoğlu Taraklı'da Vatandaşlarla Bayramlaştı
10:28
Öksüz ve Yetim Çocuklara Bayram Hediyesi Taraklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca (SYDV), Kurban Bayramı dolayısıyla öksüz ve yetim çocuklara hediye paketi dağıtıldı.
16:03
Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi Mezunları Buluştu Taraklı ilçesinde "Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi Mezunlarıyla Buluşuyor" Paneli düzenledi.
10:34
Kent Park Projesi Çalışmaları Devam Ediyor Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Kent Park Projesi çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
16:12
Sakin Şehir Taraklı, Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Ağına Katıldı Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Taraklı Belediyesi, Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Projesi (EDEN) kapsamında 2013 yılında Erişilebilir Turizm teması ile ulusal destinasyon seçilen Sakarya’nın Taraklı ilçesine medya tanıtım turu düzenledi.
15:42
Sabah Derneği'nden İş Güvenliği Semineri Afet Bilinçlendirme, Afete Hazırlama, Arama ve Kurtarma Derneği (SABAH) Taraklı Termal çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği semineri verdi.
Sabah Derneği'nden İş Güvenliği Semineri
14:02
Sakin Şehir Taraklı, Turizm Merkezi Olma Yolunda Hızla İlerliyor Ses ve çevre kirliliğinden uzak, nostaljik evleri ve bozulmayan tarihi dokusuyla öne çıkan, 2013 yılı Avrupalı Seçkin Destinasyonu seçilen Taraklı'ya Kültür ve Turizm Bakanlığınca basın turu düzenlendi Belediye Başkanı Özkaraman: "Birkaç yıl içinde medyanın da desteğiyle Taraklı'nın hak ettiği yeri alacağını.
11:18
Vali Hüseyin Avni Coş, Taraklı'da İncelemelerde Bulundu Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Taraklı ilçesine yaptığı ziyarette Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile Kaymakam Ömer Yılmaz’dan bilgiler aldı.
Vali Hüseyin Avni Coş, Taraklı'da İncelemelerde Bulundu
14:42
Göynük'te Trafik Kazası: 2 Yaralı Bolu’nun Göynük ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Göynük'te Trafik Kazası: 2 Yaralı
13:27
Taraklı'nın Tanıtımı İçin Büyük Bir Fırsat Daha Anadolu Ajansı ve TRT başta olmak üzere birçok üst düzey gazeteci Taraklı'da olacak
Taraklı'nın Tanıtımı İçin Büyük Bir Fırsat Daha
11:57
Taraklı'da Samanlık Yangını Büyümeden Söndürüldü Sakarya’nın Taraklı ilçesinde bir samanlık yanarken alevler büyümeden söndürüldü.
Taraklı'da Samanlık Yangını Büyümeden Söndürüldü
10:38
Taraklı'da İtfaiye Personeline Eğitim Verildi Taraklı ilçesinde itfaiye personeline eğitim verildi.
10:38
Taraklı'da Samanlık Yangını Taraklı'da çıkan yangında bir samanlık, kullanılamaz hale geldi.
Taraklı'da Samanlık Yangını
10:17
Taraklı'da Panayır Düzenlenecek Taraklı ilçesinde her yıl düzenlenen panayır, 26 29 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.
10:21
Taraklı Panayırı Hazırlıkları Sürüyor Taraklı da her yıl geleneksel olarak düzenlenen panayır hazırlıkları sürüyor.
Taraklı Panayırı Hazırlıkları Sürüyor
12:16
Sakin Şehirler, Tohum Takas Şenlikleriyle Yerli Tohumlara Sahip Çıkacak Uluslararası Cittaslow (Sakin Şehir) Birliği'ne üye olan ilçeler, yerli tohumlara sahip çıkmak için tohum takas şenlikleri düzenleyecek.
Sakin Şehirler, Tohum Takas Şenlikleriyle Yerli Tohumlara Sahip Çıkacak
09:12
SEDAŞ'tan SASKİ'ye Nezaket Ziyareti SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan, SASKİ'ye nezaket ziyaretinde bulundu
SEDAŞ'tan SASKİ'ye Nezaket Ziyareti
14:41
Taraklı İlçesinde İlköğretim Haftası Dolayısıyla Tören Düzenlendi 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması nedeniyle Taraklı Atatürk İlkokul'un da İlköğretim Haftası töreni düzenlendi.
Taraklı İlçesinde İlköğretim Haftası Dolayısıyla Tören Düzenlendi
09:18
Yöresel Lezzetler İçin Toplantı TYKD tarafından yöresel lezzetlerin marka haline getirilmesi için toplantı yapıldı.
08:54
Taraklılı Çocuklara TA-Hİ-DER'den Havuz Keyfi  Taraklılara Hizmet Derneği eğitim programlarına katılan çocuklar, dernek üyeleri tarafından Pamukova Spor kompleksine götürüldü.
Taraklılı Çocuklara TA-Hİ-DER'den Havuz Keyfi 
15:41
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu Sakarya İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, sorumluluk bölgelerinde yapmış olduğu operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu, silah ve fişek ele geçirdi.
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu
14:25
Sakarya'da Uyuşturucu Operasyonları Sakarya'da jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonlarında 925 kök kenevir bitkisi, 10 gram bonzai ve 2 kilo 10 gram kubar esrar ele geçirildi.
Sakarya'da Uyuşturucu Operasyonları
19:57
Taraklı'da 747 Kök Kenevir Ele Geçirildi Sakarya’nın Taraklı ilçesinde ormanlık alanda 747 kök kenevir ele geçirildi.
19:09
Sakarya'da 2 Kaçak Avcıya 908 TL İdari Para Cezası Kesildi Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü Av Koruma ve Kontrol ekipleri tarafından yapılan av kontrollerinde 38 avcı denetlendi.
Sakarya'da 2 Kaçak Avcıya 908 TL İdari Para Cezası Kesildi
14:18
Yöresel El Sanatları ve Tatlar Tanıtılacak Trakya Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen "Karadeniz Havzası Yöresel El Sanatları ve Tatları Tanıtım Günleri" etkinliği düzenlenecek.
11:56
Taraklı'da Evlerde Salça Yapımına Başlandı Evlerin bahçesinde yapılan hazırlılarla mahallede kadınlar gün boyu salça yapımı gerçekleştiriyor.
Taraklı'da Evlerde Salça Yapımına Başlandı
17:03
Sakarya Taraklı'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Nedeniyle Tören Düzenlendi Sakarya'nın Taraklı ilçesinde, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla tören düzenlendi.
17:37
Taraklı Öğrencileri Gençlik Kampına Katılacak Taraklılı 30 öğrenci Türk Kızılayı'nın düzenleyeceği gençlik kampına katılacak.
15:51
Taraklı'dan Kısa Kısa Taraklı ilçesinde parke taşı çalışmaları devam ediyor.
Taraklı'dan Kısa Kısa
21:03
Taraklı'da Ayçiçeği Asfaltta Kurutuluyor Sakarya’nın Taraklı ilçesinde ayçiçeği üreticileri, topladıkları ayçiçeklerini asfalt yolda kurutuyorlar.
Taraklı'da Ayçiçeği Asfaltta Kurutuluyor
18:07
Trafik Kazasında Yaralanan Feyza 10 Gün Dayanabildi Sakarya'nın Taraklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan 13 yaşındaki Feyza Tekin, 10 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.
Trafik Kazasında Yaralanan Feyza 10 Gün Dayanabildi
13:47
Taraklı'da Barbunya İçin Hasat Vakti Sakarya İli Taraklı İlçesi Hacıyakup Mahallesinde barbunya üreticileri hasat yapmaya başladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:45:22. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TARAKLI HABERLERİ
[Hata Bildir]