03:2100
SON DAKİKA TARIM HABERLERİ

Son Dakika Tarım Haberleri

   

  Kars'ta Gıda Denetimleri Sıklaştı

  Kars'ta Gıda Denetimleri Sıklaştı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Düzgün, Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala, kentte gıda denetimlerini sıklaştırdıklarını söyledi. (Dün 13:25)

   

  Tarım ve İnsan" Temalı Fotoğraf Sergisi Açıldı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer görülen fotoğraflar, Antalya'daki bir alışveriş merkezinde ziyarete sunuldu. (Dün 13:25)

   

  Yüksek Rakım Ete Lezzet Katıyor'

  Yüksek Rakım Ete Lezzet Katıyor"

  Erzurum Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Akar: "Türkiye'nin en yüksek rakımındayız. Bazı yaylalarımızda rakım 2 bin 400'e kadar çıkıyor. (Dün 13:24)

   

  Biga'dan Avusturya'ya Römork İhracatı

  İlçede faaliyet gösteren bir firma, Avusturya'dan gelen talep doğrultusunda 12 römork imal etti. (Dün 13:13)

   

  Ziraat Mühendisleri Odası 60 Yaşında

  Ziraat Mühendisleri Odası 60 Yaşında

  Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Erzurum Şube Başkanı Erdal Şengül, Ziraat Mühendisleri Odası’nın kuruluşunun 60’ıncı yılı sebebiyle bir açıklaması yaptı. (Dün 13:12)

   

  Eylül Ayı İhracat Rakamları Açıklandı

  Otomotiv endüstrisi, eylül ayında 1 milyar 959,8 milyon dolar ile en fazla ihracatın yapıldığı sektör oldu Aynı dönemde ihracatını en fazla artıran sektör, yüzde yüzde 98,6'lık artışla mücevher olarak kayıtlara geçti En fazla ihracat yapılan 5 ülke Almanya, Birleşik Krallık, Irak, ABD ve İtalya şeklinde sıralandı. (Dün 13:11)

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (Dün 13:09)

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (Dün 13:09)

   

  Eylül'de 143 İşçi, 9 Ayda Bin 414 İşçi İş Kazalarında Hayatını Kaybetti

  İstanbul’da rezidans inşaatında 10 işçinin asansörle birlikte yere çakılarak hayatını kaybettiği Eylül ayında toplamda 143 işçinin iş kazasında yaşamını yitirdiği açıklandı. (Dün 13:06)

   

  Tavukçuluk Sektöründen Çevre Düzeni Planına İtiraz

  Tavukçuluk Sektöründen Çevre Düzeni Planına İtiraz

  Türkiye’nin beyaz et ve tavukçuluk sektörünün lokomotifi konumunda bulunan Balıkesir’de, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan yeni çevre düzeni planı sektörde tepkileri de beraberinde getirdi. (Dün 13:06)

   

  Kadınlar En Çok Muhasebe ve Satış Alanında Kariyer Yapıyor

  Ev bütçelerinin yöneticisi kadınlar, en çok bankacılık ve finans sektöründe çalışmayı tercih ederken en çok muhasebe ve satış alanında kariyer yapıyor. (Dün 13:01)

   

  En Şanslı Tarım Lisesi Öğrencileri

  En Şanslı Tarım Lisesi Öğrencileri

  Erdemli Tarım Meslek Lisesi öğrencileri, bilimsel araştırmaların da yapıldığı komşu oldukları Alata Bahçe Kültürleri Araştırma İstasyonu Müdürlüğü’nde uygulama eğitimlerine başladı. (Dün 12:29)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 03:21:42. #1.13#