SON DAKİKA TARKAN HABERLERİ

Son Dakika Tarkan Haberleri


TARKAN

Tarkan Tevetoğlu, daha çok bilinen adıyla Tarkan, 1991 yılından bu yana yaptığı müzikle yurtiçi ve yurtdışında bir çok başarı elde edip, ödüller kazanmış, 17 milyona yakın plak, kaset, CD ve şarkı satmış Türk pop şarkıcısıdır.Başarıları nedeniyle Türk basını tarafından Megastar olarak... Devamı

15:21
Geçmişte Kalan Meslek; Çömlekçilik" Projesi Pazaryeri ilçesine bağlı Kınık köyünde 100 yılı aşkın zamandır yapılan çömlekçiliği, "Geçmişte kalan meslek; çömlekçilik" projesi kapsamında kültürel değerlere sahip çıkarak, değerlerin tanıtılması amaçlanıyor.
13:32
Serbest Bırakılan Polislerin Ortak Görüşü: Sahte Evraklarla Bizi Suçluyorlar İzmir'deki operasyonda gözaltına alınan 24 polisten 22’si serbest bırakıldı, ikisi tutuklandı.
11:12
MDOB, Çalıkuşu Balesini Adana'da Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi, Reşat Nuri Güntekin'in ünlü romanından aynı adla bale sahnesine uyarlanan "Çalıkuşu" balesini, Adana'da sahneleyecek.
10:04
İzmir'deki Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda, Mahkemeden 46 Saat Sonra Karar Çıktı İzmir Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şubesi'nde görev yaptıkları dönemde, kamu görevlilerinden, işadamlarına, gazetecilerden, askerlere kadar birçok kişiyi, sahte isimlerle dinledikleri gerekçesiyle gözaltına alınıp adliyeye sevkedilen polisler için, 46 saat sonra karar çıktı.
İzmir'deki Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda, Mahkemeden 46 Saat Sonra Karar Çıktı
08:24
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu "Yasa dışı dinleme" iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve savcılık sorgularının ardından "tutuklanmaları istemiyle" sulh ceza hakimliğine sevk edilen 14 zanlıdan 2'si tutuklandı, 12 kişi yurtdışı çıkış yasağı konularak serbest bırakıldı.
08:16
İzmir Merkezli 'Yasadışı Dinleme' Operasyonuna 2 Tutuklama İzmir merkezli 13 ilde düzenlenen 'yasadışı dinleme' operasyonunda tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen 14 polisten ikisi tutuklandı. 12 kişi ise serbest bırakıldı.
İzmir Merkezli 'Yasadışı Dinleme' Operasyonuna 2 Tutuklama
08:08
Yasa Dışı Dinleme Operasyonuna 2 Tutuklama İzmir merkezli 13 ilde paralel yapı iddialarına yönelik düzenlenen yasa dışı dinleme operasyonunda, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen 14 polisten 12’si serbest bırakılırken, 2 emniyet mensubu tutuklandı.
12:38
Kütahya'da Liselerarası Müzik Yarışması Türkiye’nin en uzun süreli gençlik organizasyonu olan “Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması” heyecanı başladı.
Kütahya'da Liselerarası Müzik Yarışması
10:12
Aydınlı Liselilerin Hayalleri Gerçek Oluyor Aydınlı liseliler, geçen yıl ilgi gösterdikleri “Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması”ndan bu yıl derece bekliyor.
Aydınlı Liselilerin Hayalleri Gerçek Oluyor
09:06
İstanbullu Liselilerin Hayalleri Gerçek Oluyor Türkiye'nin en uzun süreli gençlik organizasyonu olan "Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması" heyecanı başladı.
14:26
İzmir Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde, çift omurilikli olarak dünyaya gelen ve 13 yıl önce ameliyatla iki omuriliği birleştirilen, ancak tam olarak sağlığına kavuşması için doktorların bir dizi ameliyat daha olması gerektiğini belirttiği lise öğrencisi 15 yaşındaki Ömür Aldemir, bir aşama daha kaydetti.
İzmir Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak
13:14
Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde 13 yıl önce omurilik ameliyatı olan, ancak tam olarak sağlığına kavuşması için doktorların bir dizi ameliyat daha olması gerektiğini belirttiği lise öğrencisi 15 yaşındaki Ömür Aldemir, bir aşama daha kaydetti.
Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak
18:09
Beşiktaş Taraftarlar Derneği, Kaymakam Çağlar'ı Ziyaret Etti Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik ve yönetim kurulu üyeleri Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar'ı makamında ziyaret etti.
Beşiktaş Taraftarlar Derneği, Kaymakam Çağlar'ı Ziyaret Etti
17:03
Bu Mama Kutusu Güneş Enerjisi ile Çalışıyor Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından sokaklarda yaşayan hayvanlar için geliştirilen ve güneş enerjisi ile çalışan “Geri Dönüşümlü Mama Kutusu” hizmete açıldı.
Bu Mama Kutusu Güneş Enerjisi ile Çalışıyor
16:47
Dicle Üniversitesinde Pop Müzik Rüzgarı Dicle Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunlarından oluşan Grup Bazen, ilk konserini Dicle Üniversitesinde verdi.
Dicle Üniversitesinde Pop Müzik Rüzgarı
16:02
D.Ü'de Pop Müzik Rüzgarı Esti Dicle Üniversitesi Konservatuar mezunlarından oluşan Grup Bazen, ilk konserini gerçekleştirdi. Gençlerin sahne performansı göz doldurdu.
D.Ü'de Pop Müzik Rüzgarı Esti
15:30
Çalıkuşu" Balesi Çukurova'da Turneye Çıkacak MDOB, "Çalıkuşu" balesini Mersin, Adana ve Osmaniye'de sahneleyecek.
10:22
İşte Dünyanın En Pahalı Gelinliği Bursa Sheraton Otel'de görücüye çıkan 1 buçuk milyon Euro değerindeki gelinlik, göz kamaştırıyor.
İşte Dünyanın En Pahalı Gelinliği
09:55
Dünyanın En Pahalı Gelinliği Bursa'da Bursa Sheraton Otel'de görücüye çıkan 1 buçuk milyon avro değerindeki gelinlik, göz kamaştırıyor.
Dünyanın En Pahalı Gelinliği Bursa'da
19:48
Ünlü Sanatçı Müzeyyen Senar Taburcu Edildi İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 13 gündür tedavi gören ünlü sanatçı Müzeyyen Senar taburcu edildi.
Ünlü Sanatçı Müzeyyen Senar Taburcu Edildi
16:58
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi Müzeyyen Senar taburcu edildi- Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 13 gündür tedavi gören Senar, taburcu edildi Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar, 13 gündür tedavi gördüğü Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nden taburcu edildi.
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi
16:28
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 13 gündür tedavi gören Müzeyyen Senar, taburcu edildi.
13:14
Alaplı Kaymakamı Çağlar'a Ziyaret Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar'ı ziyaret etti.
11:02
İzmir Merkezli Operasyon İzmir merkezli 11 ilde paralel yapı iddiaları kapsamında düzenlenen yasa dışı dinleme operasyonlarında ayrıntılar belli oldu.
İzmir Merkezli Operasyon
10:39
Beşiktaş Taraftarları Derneği, Çetinkaya Ailesinin Dramına Sessiz Kalmadı Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Beşiktaş taraftarları derneği yönetimi Çetinkaya ailesinin içinde bulunduğu duruma sessiz kalmayarak yardım elini uzattı.
Beşiktaş Taraftarları Derneği, Çetinkaya Ailesinin Dramına Sessiz Kalmadı
18:08
Kocaelili Satranççılar Şampiyonluk Peşinde Kocaelili satranççılar, Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda, şampiyonluk için mücadele ediyor.
Kocaelili Satranççılar Şampiyonluk Peşinde
10:51
Tarkan İstanbul'u Terk Etti! Sakin ve doğayla iç içe yaşamayı seven Megastar Tarkan, İzmir'deki Şirince Köyü'nden çiftlik evi aldı.
Tarkan İstanbul'u Terk Etti!
15:36
Ereğli'ye "Süleyman Seba Sokağı" Ereğli Belediye Meclisinin, Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nin bulunduğu bölgeye Süleyman Seba Sokak adının verilmesi kararının ardından sokak tabelası asıldı.
18:49
Adik: Seba İsminin Sokağa Verilmesi Büyük Onur ve Gurur Veriyor Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından Süleyman Seba’nın isminin sokağa verilmesi teklifinin kabul edilmesinin ardından sokağın yeni tabelası sokak girişine asıldı.
17:41
Mdob "Çalıkuşu" Balesini Yeniden Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi, (MDOB) Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden aynı adla bale sahnesine uyarlanan "Çalıkuşu" eserini yeniden sahneleyecek.
16:36
Kutsi'nin Çalacağı "Zilin Sesi" Pek Yakında Sinemalarda Müzik dünyasının ve ekranların Romantik Prensi Kutsi'nin ilk sinema filmi olan "Zilin Sesi" pek yakında vizyonda olacak.
Kutsi'nin Çalacağı 'Zilin Sesi' Pek Yakında Sinemalarda
16:49
Abdi İpekçi'ye Saygı Gecesi Düzenlenecek "Ustalara Saygı" etkinlikleri kapsamında 26 Ocak'ta Abdi İpekçi anılacak.
14:24
Otokar 5.Kez Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Otobüs Markası Otokar 2014 yılında da Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüs markası oldu ve bu başarısını 5'inci yıl aralıksız gerçekleştirdi. 2014 yılında Otokar toplam 4 bin 266 adet ticari araç üretimi gerçekleştirdi.
Otokar 5.Kez Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Otobüs Markası
13:25
Müzeyyen Senar'ın Sağlık Durumu Sanatçıların, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisi süren Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar'ı ve ailesini arayarak geçmiş olsun dileğinde bulunduğu belirtildi Senar'ın kızı Feraye Işıl: "Annemin durumunda iyiye gidiş var, doktorlar izin vermediği için ziyaretçi.
Müzeyyen Senar'ın Sağlık Durumu
09:22
Ünlüsü Bol, Taklidi Benzersiz Yarışma Dünyanın en büyük 'bağımsız' yapım şirketi Endemol, dev projelerini izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.
Ünlüsü Bol, Taklidi Benzersiz Yarışma
12:42
Manisaspor'dan Passolig Harekatı PTT 1. Ligde ilk yarıyı düşme hattında tamamladıktan sonra transfere yönelen Manisaspor, ikinci yarıda taraftarı tribüne çekmek için Passolig kampanyası başlattı.
Manisaspor'dan Passolig Harekatı
17:56
Haydi Manisa Passolig Kartı Almaya" Kampanyası Manisaspor Kulübü, ikinci yarıdaki 9 maçın Passolig kartı ile 45 liraya izlenebileceğini duyurdu.
10:15
Tarkan'ın Olay Olan Fotoğrafının Sırrı Çözüldü Megastar, sosyal medyada bir bebekle pozunu paylaşınca olay olmuştu. Herkesin kim olduğunu merak ettiği Ali Güney bebek, ünlü ressam Ertuğrul Ateş'in oğlu çıktı.
Tarkan'ın Olay Olan Fotoğrafının Sırrı Çözüldü
12:14
Tarkan'ın Şımarık Şarkısını Söylemeye Çalışan Sarhoş Alman Tarkan'ın Şımarık Şarkısını Söylemeye Çalışan Sarhoş Alman
Tarkan'ın Şımarık Şarkısını Söylemeye Çalışan Sarhoş Alman
09:58
Ege Üniversitesi'nin 60. Yılı İçin Marş Hazırlandı Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı tarafından hazırlanan Ege Üniversitesi 60. Yıl Marşı, klasik ezgilerin yanısıra modern seslerle birlikte harmanlandı.
11:10
Enbe Orkestrası'ndan, Başakşehirlilere Müzik Ziyafeti Türkiye’de ilk kez orkestra albüm ödülüne sahip, ülkesinde ve yurt dışında birçok başarıya imza atan Behzat Gerçekler ve Enbe Orkestrası Bahçeşehir’de verdiği konserle geceye katılanlara unutulmaz bir akşam yaşattı.
14:56
TÜSİAD'ın Yeni Başkanı Cansen Başaran Symes Haluk Dinçer ikna edilemeyince TÜSİAD Başkanlar Kurulu, derneğin yeni başkanının Cansen Başaran Symes olmasına karar verdi.
TÜSİAD'ın Yeni Başkanı Cansen Başaran Symes
14:05
Eskişehir Büyükşehir Sokak Hayvanlarının Yanında 'Pugedon' geri dönüşümlü mama makinesi, vatandaşların içine attığı pet şişeler geri dönüşüme kazandırıyor ve karşılığında önündeki hazneye köpek maması dökülüyor.
Eskişehir Büyükşehir Sokak Hayvanlarının Yanında
11:22
Tarkan, Zeki Müren Albümünde Yer Almayı Reddetti Bir süredir kendi albümü üzerine yoğunlaşan Tarkan, büyük sanatçıları onurlandırmak adına çıkarılan saygı albümlerinde yer almayı reddetti.
Tarkan, Zeki Müren Albümünde Yer Almayı Reddetti
14:16
Bu Makine Sayesinde Sokak Köpekleri Soğukta Aç Kalmayacak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından sokak hayvanlarının beslenme ve su ihtiyacını karşılamak için Eti Park’a kurulan mama makinesi, kış aylarında aç kalan sokak köpeklerinin imdadına koşuyor.
Bu Makine Sayesinde Sokak Köpekleri Soğukta Aç Kalmayacak
13:12
Soğukta Aç Kalan Sokak Köpeklerinin Yardımına Bu Makine Koşuyor Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından sokak hayvanlarının beslenme ve su ihtiyacını karşılamak için Eti Park’a kurulan mama makinesi, kış aylarında aç kalan sokak köpeklerinin imdadına koşuyor.
Soğukta Aç Kalan Sokak Köpeklerinin Yardımına Bu Makine Koşuyor
09:56
Megastar 11 Dilde Yeni Yıl Mesajı Verdi Megastar Tarkan, Twitter hesabından paylaştığı video ile 11 farklı dilde takipçilerinin yeni yılını kutladı. Tarkan'ın paylaşımı takipçilerinin beğenisini kazandı.
Megastar 11 Dilde Yeni Yıl Mesajı Verdi
02:17
Ünlülerden Yeni Yıl Mesajları Ünlüler sosyal medya hesaplarından takipçilerinin yeni yılını kutladı.
Ünlülerden Yeni Yıl Mesajları
01:17
İzmir 2015'i Coşkuyla Karşıladı izmir'de, yeni yıl coşkusunun merkezi her yıl olduğu gibi yine Cumhuriyet Meydanı oldu.
01:14
İzmir 2015'i Coşkuyla Karşıladı İzmir'de, yeni yıl coşkusunun merkezi her yıl olduğu gibi yine Cumhuriyet Meydanı oldu.
İzmir 2015'i Coşkuyla Karşıladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:46:19. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TARKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]