13:1200
SON DAKİKA TARKAN HABERLERİ

Son Dakika Tarkan Haberleri


TARKAN

Tarkan Tevetoğlu, daha çok bilinen adıyla Tarkan, 1991 yılından bu yana yaptığı müzikle yurtiçi ve yurtdışında bir çok başarı elde edip, ödüller kazanmış, 17 milyona yakın plak, kaset, CD ve şarkı satmış Türk pop şarkıcısıdır.Başarıları nedeniyle Türk basını tarafından Megastar olarak... Devamı

   

  Yenice Festivalde Coştu

  Yenice Festivalde Coştu

  Karabük’ün Yenice ilçe Belediyesi tarafından düzenlenen 21. Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri Milli piyango ve konserlerle son buldu. (Dün 18:06)

   

  Caretta Carettaları Elle Beslemeye Sıkı Denetim

  Caretta Carettaları Elle Beslemeye Sıkı Denetim

  Dalyan Kanalı'nda, valiliğin caretta carettaların elle beslenmesi ve mavi yengeç avlanmasıyla ilgili koyduğu yasak turistlerin tepkisine neden oldu. (Dün 10:08)

   

  Zehirlenen Yıldız Tilbe Hastaneye Kaldırıldı!

  Zehirlenen Yıldız Tilbe Hastaneye Kaldırıldı!

  Yıldız Tilbe, zehirlendiğini Twitter'dan duyurdu! Ünlü şarkıcı köylülerden aldığı pekmezi suya karıştırıp içince zehirlenmiş. (Dün 10:03)

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Mardin'de

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Mardin'de

  Çözüm sürecine katkıda bulunmak amacıyla TÜSİAD tarafından Mardin’de düzenlenen konferansta konuşan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Kimsenin Türkiye’ye ev ödevi verme lüksü yoktur” dedi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'de Yasadışı Dinleme Soruşturmasında 9 Tahliye (2)

  İzmir'de Yasadışı Dinleme Soruşturmasında 9 Tahliye (2)

  32 POLİS HAKKINDA 961 YIL HAPİS CEZASI İSTENİYOR İzmir merkezli olarak 13 ilde yasadışı dinleme yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınıp tutuklanan 11 emniyet görevlisinden, aralarında Elazığ Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Karakayalı'nın bulunduğu 9'u itiraz üzerine, serbest bırakıldı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Tüsiad, Çözüm Sürecine Katkı İçin Mardin'de Konferans Düzenleyecek

  Tüsiad, Çözüm Sürecine Katkı İçin Mardin'de Konferans Düzenleyecek

  Tüsiad, çözüm sürecine katkıda bulunmak amacıyla Mardin Atatürk Kültür Merkezi'nde "Çözüm Sürecinin İktisadi Boyutuna Katkı: Alternatif Turizm" konulu bir konferans düzenleyecek. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Tüsiad Mardin'de 'Alternatif Turizm' Konulu Konferans Düzenleyecek

  Tüsiad Mardin'de "Alternatif Turizm" Konulu Konferans Düzenleyecek

  Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), toplumsal barış ve huzur ortamının oluşturulması yönünde geniş kapsamlı diyaloğun başlamasına olanak sağlayan çözüm sürecine katkıda bulunmak amacıyla 27 Eylül 2014 tarihinde Mardin’de "Çözüm Sürecinin İktisadi Boyutuna Katkı: Alternatif Turizm" konulu bir konferans düzenleyecek. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Menderes Belediyesi Çalışanlarına Seminer

  Menderes Belediyesi tarafından, belediye çalışanlarına yönelik iletişim semineri gerçekleştirilecek. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  GYİAD, Fırtınadaki Şirketlere Yeni Rota Çizecek 

  Burcu Akdarı Toprak, Sürdürülebilir başarı için, geçmişin deneyimlerinden yararlanmanın önemine dikkat çekti. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Ereğli'de Süleyman Seba İçin Mevlit Okutulacak

  Ereğli'de Süleyman Seba İçin Mevlit Okutulacak

  Ereğli Beşiktaşlılar Taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik, Süleyman Seba için mevlit programı düzenleyeceklerini bildirdi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Gyiad, Aile Şirketleri Konferansı Düzenleyecek

  Genç Yönetici ve İşadamları Derneği (GYİAD), aile şirketlerinin yönetimi ve karşılaştığı sorunları ele almak için "Aile Şirketleri Konferansı" düzenleyecek. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Avrupa'ya Transfer Oldum Ama Bir Daire Bile Alamadım'

  Avrupa'ya Transfer Oldum Ama Bir Daire Bile Alamadım"

  Yalova'dan yurt dışına transfer olan ilk futbolcu Nurettin İnan, 1970'li yıllardan bu yana Türk futbolunun geçirdiği aşamaları değerlendirdi İnan: "O zamanki transfer ücretleri şimdiki gibi değildi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Feyzioğlu; ' Atatürk'e Diktatör Diyenler Haindir'

  Feyzioğlu; " Atatürk'e Diktatör Diyenler Haindir"

  İzmir'de, Ege Bölgesi Kars Demokrat Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği panele katılan Barolar Birliği Başkanı Avukat Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, "Hiçbir diktatör ölümünden bunca yıl sonra milletinin yüreğinde bu kadar büyümez. Atatürk'e diktatör diyenler ya haindir, ya hainlerin etkilediği kara cahillerdir" dedi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Gaziler Bizim Baş Tacımız'

  Gaziler Bizim Baş Tacımız"

  Kırıkkale'de 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Ankara'da Gaziler Günü Töreni

  Ankara'da Gaziler Günü Töreni

  Gaziler Günü nedeniyle Ankara'nın ilçelerinde tören düzenlendi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kazan'da Gaziler Günü Töreni Düzenlendi

  Kazan'da Gaziler Günü Töreni Düzenlendi

  Kazan'da, Atatürk'e gazi ünvanı ve mareşal rütbesi verilmesinin yıl dönümü ve Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 13:12:40. #1.12#