SON DAKİKA TARKAN HABERLERİ

Son Dakika Tarkan Haberleri

 • 15:44Tarkan Yaz Tatili İçin Soğuk Bölgelere GittiTarkan Yaz Tatili İçin Soğuk Bölgelere GittiYaz aylarının gelmesiyle Ege ve Akdeniz'e akın eden insanların aksine Megastar, sıcak havalardan bunalarak İrlanda'ya gitti.
 • 14:23Sibel Can?dan?mayolu Poz? Sürprizi!Megastar Tarkan'dan aldığı 'Bir Parmak Bal' şarkısı ile müzik piyasasına dönmeyen hazırlanan Sibel Can'dan 2015 model sürpriz. 3 çocuk annesi Sibel Can yeni single'ının kapağı için mayo ile poz verecek.
 • 16:037 Konserde 14 Milyon KazanacakTarkan; Ağustos sonunda İstanbul Açıkhava Sahnesi'nde 7 konser verecek.
 • 11:31Seferihisar'da Sokak Hayvanlarına Mutlu Yuva SıcaklığıSeferihisar'da Sokak Hayvanlarına Mutlu Yuva SıcaklığıSeferihisar'da kurulan sokak hayvanları yuvası, sakinlerinin özgürce yaşayabilmesine ve gönüllülerin hayvan bakımına katılabilmesine olanak sağlıyor.
 • 14:40İran ile Nükleer Müzakerelerde Anlaşma SağlanmasıTürk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, İran'la BM Güvenlik Konseyi'nin 5 daimi üyesi ve Almanya (P5+1 ülkeleri) arasında varılan anlaşmanın Türk ekonomisini olumlu etkileyeceğini bildirdi.
 • 08:52Bade İşçil'e Malkoç Süalp'in Ailesinden Çok Ağır SözlerBade İşçil'e Malkoç Süalp'in Ailesinden Çok Ağır SözlerÜnlü oyuncu ve ve eşi arasında sular durulmuyor. Boşanma davası açan İşçil'e eşinin ikizi Tarkan Süalp'ten tepki geldi, sosyetik isimler de Süalp ailesini destekledi.
 • 12:28Ev Yapımı Yoğurt Hastalıktan KorurEv Yapımı Yoğurt Hastalıktan KorurYararlı bakteriler olan probiyotiklerin vücutta azalması ya da artması alerjiden obeziteye kadar pek çok hastalığa neden olur. Bu bakterileri düzenli almak için kefir, ev yapımı yoğurt, şalgam suyu ve ekşi maya ile yapılan ekmek tüketmelisiniz
 • 12:27Ev Yapımı Yoğurt Hastalıktan KorurYararlı bakteriler olan probiyotiklerin vücutta azalması ya da artması alerjiden obeziteye kadar pek çok hastalığa neden olur. Bu bakterileri düzenli almak için kefir, ev yapımı yoğurt, şalgam suyu ve ekşi maya ile yapılan ekmek tüketmelisiniz
 • 16:58Kadooğlu'ndan Ekonomik Kriz Yaşayan 'Yunanistan'la Dayanışma' ÖnerisiTürk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Yunanistan'ın tarihinin en zor krizi ile karşı karşıya olduğunu söyleyerek, “Türkiye olarak Yunanistan ile yeni bir sayfa açmalıyız. Hem hükümetler nezdinde hem özel sektör bağlamında hem de sivil toplum kuruluşları zemininde güçlü bir dayanışma içerisinde olmalıyız.” dedi.
 • 13:57Yunanistan ile Yeni Bir Sayfa Açmalıyız"Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Türkiye'nin Yunanistan ile olan ticari ilişkisini artırmak ve bu ülkeyle yeni bir sayfa açmak gerektiğini ifade etti.
 • 18:34İsmet Yılmaz'ın Meclis Başkanı SeçilmesiTürk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, "TBMM, yeni başkanını sağduyu ve siyasetin olağan rekabet şartları içerisinde demokratik olgunluğu esas alarak seçmiştir" değerlendirmesinde bulundu.
 • 15:34Kemer - Ukraynalı Şarkıcı Ivan Dorn'dan Türkçe ŞarkıKemer - Ukraynalı Şarkıcı Ivan Dorn'dan Türkçe ŞarkıUkraynalı şarkıcı Ivan Dorn'dan Türkçe şarkı Antalya'nın Kemer İlçesi'nde sahneye çıkan Ukraynalı şarkıcı Ivan Dorn, Tarkan'ın 'Kır Zincirlerini' şarkısını Türkçe söyleyerek, hayranlarını coşturdu.
 • 11:08Sokak Hayvanlarına Beş Yıldızlı Yuva AçıldıSokak Hayvanlarına Beş Yıldızlı Yuva AçıldıSeferihisar Belediyesi, Türkiye’de eşi benzeri olmayan Sokak Hayvanları Yuvasının açılışını yaptı.
 • 08:29Tarkan Umreye GidiyorTarkan Umreye GidiyorBir tur şirketiyle anlaşan şarkıcı Tarkan, önümüzdeki günlerde umreye gidiyor.
 • 15:41Murat Hazinedar: "Tarkan'a Bir Lira Dahi Ödemedik"19 Mayıs’ta Beşiktaş’ta sahne alan Megastar Tarkan’a 1.5 milyon lira ödedikleri yönünde çıkan haberleri yalanlayan Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, “Tarkan’a bir lira dahi ödemedik” dedi.
 • 10:12AK Parti'den Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi'ndeki Saygısızlığa TepkiAK Parti'den Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi'ndeki Saygısızlığa Tepki19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Tarkan Konseri’nde, izleyicilerin Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi’ndeki mezarların üzerine çıkması, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları tarafından protesto edildi.
 • 15:33Türkonfed'in Yeni Başkanı Kadooğlu: Çözüm Süreci Başarılı OlmalıTürkonfed'in Yeni Başkanı Kadooğlu: Çözüm Süreci Başarılı OlmalıTürk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’nun (TÜRKONFED) yeni başkanı Tarkan Kadooğlu, çözüm sürecinin başarılı olması gerektiğini vurguladı.
 • 15:19Türkonfed 11. Olağan Genel KuruluTürk Girişim ve İş Dünyası Konferaderasyonu'nun (TÜRKONFED) yeni başkanı Tarkan Kadooğlu oldu.
 • 13:27Balıklara Davul-zurnalı KarşılamaBalıklara Davul-zurnalı KarşılamaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Erciş Balık bendi balık ürem yerinin görüntüsü, - İnci Kefali göçünün izlendiği seyir terasın da davul zurna eşliğin de halay çekilmesi, - Eğitimci Tarkan Elbir'in konuşması, - Balık üreme alanın da inci kefalinin görüntüleri, Balıklara davul-zurnalı karşılamaBalıkların göçünü izlemek amacıyla Erciş ilçesindeki Deliçay üzerinde oluşturulan izleme alanı da "zorlu yolculuğa" tanıklık etmek isteyenleri ağırlıyor.
 • 11:07Bu Hafta 11 Film Vizyona GirecekTürkiye sinemalarında bu hafta 5'i yerli 11 film vizyona girecek.
 • 13:51Beşiktaş'taki Tarkan Konseri Barbaros'un Türbesine TaştıBeşiktaş'taki Tarkan Konseri Barbaros'un Türbesine TaştıBeşiktaş Belediyesi tarafından 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde bir skandala imza atıldı. Konseri izlemeye gelen Barbaros'un Türbesi'ni çiğnedi.
 • 13:30Beşiktaş'ta Tarkan CoşkusuBeşiktaş'ta Tarkan CoşkusuPop müzik sanatçısı Tarkan, Beşiktaş Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Barbaros Meydanı'nda halk konseri verdi.
 • 12:40Beşiktaş'ta 19 Mayıs Tarkan Konseriyle KutlandıBeşiktaş'ta 19 Mayıs Tarkan Konseriyle Kutlandı* 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Beşiktaş İskele Meydanı'nda düzenlenen Tarkan konserinde gençler doyasıya eğlendi.
 • 00:17Beşiktaş'ta 19 Mayıs Tarkan Konseriyle KutlandıBeşiktaş'ta 19 Mayıs Tarkan Konseriyle Kutlandı19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Beşiktaş İskele Meydanı'nda düzenlenen Tarkan konserinde gençler doyasıya eğlendi.
 • 23:39Beşiktaş'ta Mega Star Tarkan RüzgarıBeşiktaş'ta Mega Star Tarkan RüzgarıBeşiktaş Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Spor Bayramı nedeniyle düzenlediği konserde sahne alan Mega Star Tarkan, Beşiktaş Barbaros Meydanı’nı dolduran binlerce insanı coşturdu.
 • 23:25Tarkan, "Gençlik Festivali"Nde Konser VerdiSanatçı Tarkan, Beşiktaş Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği "Gençlik Festivali"nde konser verdi.
 • 23:18Tarkan, Beşiktaş'ta Gençleri CoşturduPop müzik sanatçısı Tarkan, Beşiktaş Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Barbaros Meydanı’nda halk konseri verdi.
 • 12:36150 Milyon Liralık Karayolu Yatırımı150 Milyon Liralık Karayolu YatırımıTunceli-Pertek karayolunun 33 kilometrelik güzergahındaki çalışmaların tamamlanmasıyla Tunceli-Elazığ arası ulaşım 1,5 saatten 50 dakikaya düşecek.
 • 16:1119 Mayıs'ta Tarkan Rüzgarı EsecekMegastar Tarkan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Beşiktaş’ta düzenlenen Gençlik Festivali kapsamında ücretsiz halk konseri verecek.
 • 10:28Tarkan 1.5 Milyon Liraya Halk Konseri VerecekTarkan 1.5 Milyon Liraya Halk Konseri VerecekBeşiktaş Belediyesi, 19 Mayıs'ta Beşiktaş Barbaros Meydanı'nda vereceği ücretsiz halk konseri için Tarkan'la 1.5 milyon liraya anlaştı.
 • 22:36Yöresel Ürünler Pazarı'nda 3,5 Metrelik Adana Kebabına Yoğun İlgiYöresel Ürünler Pazarı'nda 3,5 Metrelik Adana Kebabına Yoğun İlgiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yöresel peynirden detaylar- Petekteki ballardan görüntü- Ürünlere bakan vatandaşlar- Zeytinyağlı sabun stantından detay- Ayvalık sabuncusu Nihat Özer röportaj- Senegalli satıcıdan detay- Organizatör Sedat Kolcuoğlu ile röportaj- Çörek otu yağı imalatı- Mesir macunu stantı ve macun yiyen minik çocuk- Mesir macunu satıcısı İbrahim Toker röportajı- Metrelik kebabın şişe geçirilmesi ve pişirilmesi- Adana kebap ustası Tarkan Kolcuoğlu ile röportaj- Kebap yiyen vatandaşlar- Genel detay Antalya'da Yöresel Ürünler Pazarı'na yoğun ilgi- Cam Piramit'te beş gündür açık bulunan Yöresel Ürünler Pazarı'nda 40 ilden 87 firma, yaklaşık bin 500 yöresel ürün sergiledi Antalya Cam Piramit'te beş gündür açık bulunan Yöresel Ürünler Pazarı'nda yaklaşık bin 500 ürün sergilendi.
 • 11:16Bursa'da Kadına Şiddete Hayır DefilesiBursa'da Kadına Şiddete Hayır DefilesiSon dönemde Kadınlarımıza yönelik artan Şiddeti Kınamak ve kadınlarımızı desteklemek üzere 25 Nisan tarihinde Bursa 'da Tarkan Acar ve ekibi tarafından Görkemli bir Defile Organize edilecek.
 • 12:00Türk Böbrek Vakfı 2. Medya Ödülleri'nin Sahipleri Belirlenditürk Böbrek Vakfı tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen "Türk Böbrek Vakfı Medya Ödülleri" sahiplerini buluyor.
 • 10:30Tarkan: Yurt Dışına Çıkmazsam Kafayı YerimTarkan: Yurt Dışına Çıkmazsam Kafayı YerimMagazin gündeminden uzak bir hayat süren megastar, bir gazeteye verdiği röportajla sessizliğini bozarak, "Yurt dışına çıkmazsam kafayı yerim." dedi.
 • 08:40Tarkan'ın Sevgilisi İlk Kez Bu Kadar Net GörüntülendiTarkan'ın Sevgilisi İlk Kez Bu Kadar Net GörüntülendiTarkan'ın evinin önünde görüntülenince panikleyen güzel önce uzaklaştı, daha sonra mega starın evinin bulunduğu sokağa tekrar gelince yakayı ele verdi.
 • 15:29Emekli Memur Ameliyat Parasını Sgk Ödemediği Tedavi OlamıyorEmekli Memur Ameliyat Parasını Sgk Ödemediği Tedavi OlamıyorKayseri’de emekli memur Tarkan Çoruk, karın bölgesine konulması gereken suni yamanın operasyon parasını SGK ödemediği için tedavi olamıyor.
 • 16:14Tarkan Reklam Zengini ÇıktıTarkan Reklam Zengini ÇıktıŞimdiye kadar 9 reklam filminde rol alan sanatçının yaklaşık 43 milyon TL kazandığı ortaya çıktı.
 • 14:35Tarkan'ın Oynadığı Reklam Rekora KoşuyorTarkan'ın Oynadığı Reklam Rekora KoşuyorBugüne kadar birçok ünlüyü reklamında oynatan ünlü boya firması, finali Tarkan'la yaptı. Megastar'ın rol aldığı reklam dizisi izlenme rekorları kırıyor.
 • 11:09Araç Kiralama Şirketleri Tarkan İçin Birbirine GirdiAraç Kiralama Şirketleri Tarkan İçin Birbirine GirdiBir firmanın bayi toplantısının davetlisi olarak Antalya'ya gelen mega stara tahsis edilen makam aracı, iki ünlü araç kiralama şirketi arasında krize neden oldu.
 • 18:17Tarkan, Özel Bir Konser İçin Antalya'daTarkan, Özel Bir Konser İçin Antalya'daMegastar Tarkan, özel bir konser için Antalya'ya geldi.
 • 15:49Tarkan'dan Sokak Hayvanları Yuvasına DestekTarkan'dan Sokak Hayvanları Yuvasına Destek- Seferihisar Belediyesi'nin kurduğu sokak hayvanları yuvasına desteğini kısa bir film ile açıklayan sanatçı Tarkan, hayvanseverlere de Mutlu Yuva Seferberliği'ne katılmaları için çağrıda bulundu Seferihisar Belediyesi'nin kurduğu sokak hayvanları yuvasına desteğini kısa bir film ile açıklayan sanatçı Tarkan, hayvanseverlere de Mutlu Yuva Seferberliği'ne katılmaları için çağrıda bulundu.
 • 13:24Tarkan'dan Sokak Hayvanlarına DestekTarkan'dan Sokak Hayvanlarına DestekİZMİR'in sakin şehir unvanlı ilçesi Seferihisar'da belediye tarafından kurulacak hayvan yuvasına ilk destek megastar Tarkan'dan geldi.
 • 12:55İzmir Can Dostlarına Mutlu Yuva İçin İlk Destek Megastar Tarkan'danİzmir Can Dostlarına Mutlu Yuva İçin İlk Destek Megastar Tarkan'danİzmir'in sakin şehir unvanlı ilçesi Seferihisar'da belediye tarafından kurulacak hayvan yuvasına ilk destek megastar Tarkan'dan geldi.
 • 10:18Tarkan'dan Sokak Hayvanlarına Klipli DestekTarkan'dan Sokak Hayvanlarına Klipli DestekÜnlü sanatçı, İzmir'de sokak hayvanları için başlatılan 'Mutlu Yuva Seferberliği' adındaki projeye destek amacıyla kısa film hazırladı.
 • 14:59Nihat Doğan'dan Tarkan'a Ağır HakaretNihat Doğan'dan Tarkan'a Ağır HakaretÖzgecan cinayeti ile ilgili attığı tweet ile eleştirilen Nihat Doğan bu sefer de Tarkan'a çattı. Doğan, bir takipçisininin tweeti üzerine Tarkan'a top dedi.
 • 12:32Tuba Büyüküstün: Sevmeyi, Aslında Bir Olduğumuzu BilmiyoruzTuba Büyüküstün: Sevmeyi, Aslında Bir Olduğumuzu BilmiyoruzMersin'in Tarsus İlçesi'nde bindiği minibüsün şoförü tarafından katledilmesine tepki dinmedi.
 • 23:31Köln'de Cinayet Kurbanı Tarkan C.'nin Katil Zanlıları YakalandıKöln'de Cinayet Kurbanı Tarkan C.'nin Katil Zanlıları YakalandıHakan AYTAŞ- KÖLN/DHA Almanya'nın Köln kentinde, 13 Ocak günü cinayete kurban giden 41 yaşındaki Tarkan C.'nin katil zanlıları yakalandı.
 • 17:47Bülent Ersoy, Senar'ın Mezarı Başında Ağlayarak Şarkı SöylediBülent Ersoy, Senar'ın Mezarı Başında Ağlayarak Şarkı SöylediMüzeyyen Senar, son yolculuğuna uğurlandı. Senar'ın vasiyeti üzerine mezarının başında "Ehl-i aşkın neşvegahı kuşe-i meyhanedir" şarkısı dinletildi. Bülent Ersoy, şarkıya ağlayarak eşlik etti.
 • 14:20Müzeyyen Senar, Son Yolculuğuna UğurlandıMüzeyyen Senar, Son Yolculuğuna UğurlandıTarkan: "Müzeyyen Senar gibi biri bir daha dünyaya gelmeyecek" Erol Evgin: "Cumhuriyetimizin yaşayan sembollerinden biriydi.
 • 11:53"Cumhuriyet'in Diva"sı Son Yolculuğuna UğurlandıPazar günü tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Müzeyyen Senar'a, veda edildi. Sanatçı dostları Senar'ı son yolculuğunda yalnız bırakmadı.