SON DAKİKA TARKAN HABERLERİ

Son Dakika Tarkan Haberleri

 • 03:08Çanakkale Panel DüzenlendiÇanakkale Panel DüzenlendiÇanakkale'de yapılan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nin son bölümünde 'Türkiye Ekonomisi, Orta Vadeli Görünüm, Riskler ve Fırsatlar konulu panel gerçekleşti.
 • 15:34Çanakkale Türkonfed 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nde Hukuk ve Adalet VurgusuÇanakkale Türkonfed 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nde Hukuk ve Adalet VurgusuTürkonfed 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nde hukuk ve adalet vurgusu 7)MUHARREM YILMAZ; "REFAHLA DEMOKRASİ BİRLİKTE GELİŞİR" ÇANAKKALE Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ÇASİAD) ev sahipliğinde gerçekleşen Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nin gala yemeğinde konuşan TÜSİAD 2013-2014 Dönem Başkanı SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, işlerini sağlıklı bir şekilde geliştirebilecekleri düzenin adının hukuk düzeni olduğunu belirterek, "Hukukun ve adaletin sağlıklı çalışmasını istiyoruz" dedi.
 • 15:20Türkonfed 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nde 'Hukuk' ve 'Adalet' Vurgusu (3)Türkonfed 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nde 'Hukuk' ve 'Adalet' Vurgusu (3)Panel DÜZENLENDİ Çanakkale'de yapılan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi'nin son bölümünde 'Türkiye Ekonomisi, Orta Vadeli Görünüm, Riskler ve Fırsatlar konulu panel gerçekleşti.
 • 14:56İş Dünyası Rusya Konusunda Temkinliİş Dünyası Rusya Konusunda TemkinliÇanakkale’de düzenlenen 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, ‘Türkiye ekonomisi; Orta vadeli görünüm, riskler ve fırsatlar’ konulu panelle tamamlandı.
 • 14:26İş Adamları Hükümet Programı'ndan Memnunİş Adamları Hükümet Programı'ndan MemnunGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Katılımcılardan genel detay- TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu konuşması- TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes konuşması - TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Kadooğlu: - "Yeni Hükümet'ten beklentilerimizi içeren bu önerilerin geniş halini Sayın Başbakan'la yaptığımız son ekonomi zirvesinde paylaştık. Bu paylaştıklarımızın da 64. Hükümet Programı'nda eş değerde çıktığını görmek TÜRKONFED olarak bizi mutlu etti"- "TÜSİAD Başkanı Başaran-Symes: - "Beklentilerimizi Hükümet programında yazılmış olarak görmekten TÜSİAD olarak son derece mutluyuz" Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, gelecek döneme yönelik beklentilerinin 64. Hükümet Programı'nda eş değerde çıktığını görmekten mutluluk duyduklarını söyledi.
 • 12:55İş Dünyası Hükumet Programından Memnunİş Dünyası Hükumet Programından MemnunTÜRKONFED Tarafından düzenlenen 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi Çanakkale’de yapıldı.
 • 12:03Tüsiad Başkanı: Özgür Basın Olmadan, Demokratik Standartlardan BahsedilemezTüsiad Başkanı: Özgür Basın Olmadan, Demokratik Standartlardan BahsedilemezTÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes, özgür basın olmadan, demokratik standartlardan, haber alma özgürlüğünden bahsetmemin zor olduğunu söyledi.
 • 12:32İş Dünyası Çanakkale'de BuluşacakTürk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştiren Girişim ve İş Dünyası Zirvesi’nin 19’uncusu Çanakkale’de düzenleniyor.
 • 08:13Düğün Fotoğrafı 'Atatürk' Sanılarak Paylaşılan Vatandaş İsyan EttiDüğün Fotoğrafı 'Atatürk' Sanılarak Paylaşılan Vatandaş İsyan EttiDüğününde çektirdiği bir fotoğraf Mustafa Kemal Atatürk zannedilerek binlerce kişi tarafından paylaşılan Koray Edin, bu durumun önüne geçmeye çalışsa da başarılı olamadı.
 • 13:48Öğrenciler Atatürk'ü Anma Töreninde Duygulanıp AğladıÖğrenciler Atatürk'ü Anma Töreninde Duygulanıp AğladıTürkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77'nci yılında, tüm yurtta olduğu gibi Ankara'nın Kazan İlçesi'nde düzenlenen törenle anıldı.
 • 15:35Bjk Taraftarları Derneği 6. Kuruluş Yıl Dönümlerini KutladıBjk Taraftarları Derneği 6. Kuruluş Yıl Dönümlerini KutladıZonguldak'ın Ereğli İlçesi Beşiktaş Taraftarları Derneği 6. kuruluş yıl dönümünü pasta keserek kutladı.
 • 09:131 Kasım'da Acun'un Amcası Kazandı, Tarkan'ın Dayısı Kaybetti1 Kasım'da Acun'un Amcası Kazandı, Tarkan'ın Dayısı KaybettiTarkan, seçim öncesinde destek konserleriyle dayısına büyük bir PR imkanı sundu. Fakat Rize'de AK Partili seçmenin çoğunluğu, CHP'nin kentten vekil çıkaramamasına neden oldu.
 • 17:17Tarkan Oy Kullanırken PaniklediTarkan Oy Kullanırken PaniklediOy kullanmaya giden Tarkan, kabine oy pusulasını ve mührü almadan gidince kısa süreli panik yaşayarak "Heyecandan ne yapacağımı bilmiyorum ya" dedi.
 • 17:42Tarkan'ın Konser Zararı 250 Bin LiraTarkan'ın Konser Zararı 250 Bin LiraAnkara'daki terör saldırısı nedeniyle konseri iptal olan ve sonrasında hava şartları ve hastalığı araya girince konser veremeyen Megastar Tarkan, 250 bin lira zarara uğradı.
 • 10:57Başkent'te Çizgi Romancıların Buluşma Noktası 'Devr-i Alem'Başkent'te Çizgi Romancıların Buluşma Noktası 'Devr-i Alem'Her ne kadar günümüzde çizgi roman kahramanları, sinema perdesinde farklı versiyonlarla karşımıza da çıksalar milyonlarca kişi tarafından biliniyor olmaları hep çizgi romanlar sayesinde olmuştur.
 • 17:22Tarkan'dan Siyasi Parti Liderlerine Çağrı: Bir Araya GelinTarkan'dan Siyasi Parti Liderlerine Çağrı: Bir Araya GelinMegastar Tarkan, Ankara Tren Garı kavşağında meydana gelen terör saldırısını lanetleyerek, siyasilere bir araya gelme çağrısı yaptı.
 • 14:31Türkonfed'den Ankara Saldırısına KınamaTürk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Ankara’da meydana gelen terör saldırısını yazılı açıklama ile kınadı.
 • 14:15Ev ve Mutfak Eşyaları Sektörü 'Evfed' Çatısı Altında Güçlerini BirleştirdiEv ve Mutfak Eşyaları Sektörü 'Evfed' Çatısı Altında Güçlerini BirleştirdiEv ve mutfak eşyaları sektörünün önemli çatı dernekleri olan ZÜCDER, PAGDER, TUSİD, MOBSAD ve İSTOÇDER’in bir araya gelmesiyle kurulan Ev ve Mutfak Eşyaları Federasyonu’nun (EVFED) ilk olağan genel kurul toplantısı gerçekleşti.
 • 23:52Ebru Gündeş'in Yüzü-Gözü Şiş Hali Şok Etti!Ebru Gündeş'in Yüzü-Gözü Şiş Hali Şok Etti!Yeni sezon bölümleri dün akşam başlayan O Ses Türkiye'de, gecenin en çok dikkat çekeni Ebru Gündeş oldu.
 • 14:49Meryem Uzerli, Meryem Uzerli, "Tarkan" Muradına ErdiMeryem Uzerli "En büyük 3 hayalimden biri Tarkan ile tanışmak" demişti. Bu sözleri okuyan Tarkan, Meryem'i yakında İstanbul Açıkhava'da vereceği konserine davet etti.
 • 08:38Tarkan Burun Ameliyatı OlduTarkan Burun Ameliyatı OlduMegastar, 'konka' rahatsızlığı nedeniyle Etiler'deki bir hastanede gizlice ameliyat oldu. Operasyon 15 dakika sürdü. Tarkan hastaneye farklı bir isimle kayıt oldu.
 • 15:49Koruması Tarkan'ı Tehdit Etmek Zorunda Kalmış!Koruması Tarkan'ı Tehdit Etmek Zorunda Kalmış!'Ünlülerin koruması' olarak bilinen Levent Ağaoğlu, 2011 senesindeki şehit haberlerinden sonra Tarkan'ı sahneden indirmek için tehdit etmek zorunda kaldığını söyledi.
 • 15:42Moldova ile Ticaretimiz 1 Milyar Dolara Çıkabilir"Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu'nun başkanlık yaptığı bir heyetle Moldova'da bir dizi görüşme gerçekleştirdi.
 • 14:28Türkonfed Başkanı Kadooğlu: PKK Derhal Şiddete Son Vermeli ve Sınır Dışına ÇekilmelidirTürk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, artan terör olayları dolayısıyla, bir açıklama yayımladı.
 • 11:14Tarkan Şehit Haberlerinin Ardından Konserini İptal EttiTarkan Şehit Haberlerinin Ardından Konserini İptal EttiMegastar Tarkan, geleneksel hale gelen Harbiye konserlerini iptal ederek ileri bir tarihe ertelediğini duyurdu.
 • 09:49Tarkan'dan Arda'ya: Sen BaşkasınTarkan'dan Arda'ya: Sen BaşkasınTarkan, konser sırasında tebrik ettiği Arda Turan'a 'Sen Başkasın' adlı şarkısını armağan etti.
 • 09:03Aslışah ve Hakan'a Eski Sevgili Sürprizi!Aslışah ve Hakan'a Eski Sevgili Sürprizi!Tarkan konserine yeni aşkı Hakan Sabancı ile giden Aslışah Alkoçlar'ın 5 koltuk yanına eski sevgilisi Esat Yontuç oturdu. Çiftin tedirgin halleri yüzlerine yansıdı.
 • 13:19Çin'deki Kriz Türkiye'yi Üretim Üssü Yapabilir"Türk Girişim ve İş Dünyası Konferaderasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Çin'de yaşanan ekonomik krizinTürkiye'yi üretim üssü yapabileceğini ve bu ülkeden çıkacak yatırımcıların yeni adresinin Türkiye olabileceğini bildirdi.
 • 10:37Tarkan Harbiye Konserinde Türkülerle Mesaj VerdiTarkan Harbiye Konserinde Türkülerle Mesaj Verdi'Tarkan Zamanı' isimli konserler serisinin ilk gecesinde hayranlarıyla buluşan ünlü sanatçı, türkülerle "Ayrı olduğumuzu sanıyoruz ama hepimiz aynıyız" mesajı verdi.
 • 09:32Sahnede Zor Anlar Yaşayan Tarkan'ın İmdadına Asistanları YetiştiSahnede Zor Anlar Yaşayan Tarkan'ın İmdadına Asistanları YetiştiHarbiye'de vereceği konserler öncesi son provalarını yapan Tarkan, 4 saat şarkı söyledikten sonra göğsüne havlu yerleştirerek asistanlarının getirdiği şurubu içti.
 • 00:42Ünlü Şarkıcı Tarkan, Hayranlarıyla BuluştuÜnlü Şarkıcı Tarkan, Hayranlarıyla BuluştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ünlü şarkıcı Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde verdiği konserde hayranlarıyla buluştu.
 • 00:08Harbiye'de Tarkan Rüzgarı EstiHarbiye'de Tarkan Rüzgarı EstiHarbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sahne alan Megastar Tarkan, birbirinden hareketli şarkılarıyla binlerce hayranını coşturdu.
 • 09:25Öldürülen Emir Şaşmaz'ın Sevgilisinden Tüyler Ürperten İfadeÖldürülen Emir Şaşmaz'ın Sevgilisinden Tüyler Ürperten İfadeEmir Şaşmaz'ın sevgilisinin cinayetle ilgili verdiği ifadeler tüyler ürpertti. Genç kadın, Şaşmaz'ın yanında boğazının kesildiğini ve kanların üzerine fışkırdığını söyledi.
 • 08:43Tehlike Çanları! Tarkan Dikkat Etmezse...Toplam 10 konser verecek olan ünlü sanatçı, yaklaşık 60 bin kişiyi coşturacak.
 • 12:03Defile Öncesi Tarkan DinlerimDefile Öncesi Tarkan DinlerimTasarımlar ve defile hakkında bilgi veren model Paris çekimi bir başka güzel oldu.
 • 02:03Yeni Evinde?bal? Gibi Pozlar!Yeni Evinde?bal? Gibi Pozlar!Tarkan imzalı 'Bir Parmak Bal' isimli parçayla çıkış yapan sanatçı, fotoğraf çekimlerinde mekan olarak yeni taşındığı evini kullandı.
 • 00:23Ozan Coşturacak!Tarkan, Ajda Pekkan ve Sezen Aksu gibi birçok ismin aranjörlüğünü yapan Çolakoğlu, bu gece Boğaz manzarası eşliğinde sevenlerine eğlence dolu bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.
 • 12:53Kadooğlu'ndan Koalisyon DeğerlendirmesiKadooğlu'ndan Koalisyon DeğerlendirmesiTÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, koalisyon görüşmelerine ilişkin, “Koalisyon hemen kurulmalı. Kaybedecek bir günümüz bile yok” dedi.
 • 12:25Koalisyon Hemen Kurulmalı"Türk Girişim ve İş Dünyası Konferaderasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, "Koalisyon hemen kurulmalı. Kaybedecek bir günümüz bile yok" dedi.
 • 15:38BBG Tarık Müzik Dünyasına Geri DönüyorBBG Tarık Müzik Dünyasına Geri Dönüyor2000'li yılların ekran fenomeni "Biri Bizi Gözetliyor" programının ilk yarışmacılarından Tarık, müzik dünyasına geri dönmeye hazırlanıyor.
 • 10:29Kars - Belgeselleri İzledi, Hayvan Taklitçisi OlduKars - Belgeselleri İzledi, Hayvan Taklitçisi OlduBelgeselleri izledi, hayvan taklitçisi oldu Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yaşayan Tarkan Polat, izlediği belgesellerden etkilenerek aslan, çita, fil, kobra yılanı, zürafa gibi hayvanların taklidini yapıyor.
 • 10:13Karslı Tarkan, Belgeselleri İzledi; Hayvan Taklitçisi OlduKarslı Tarkan, Belgeselleri İzledi; Hayvan Taklitçisi OlduKars'ın Sarıkamış ilçesinde oturan 40 yaşındaki Tarkan Polat, izlediği belgesellerden etkilenerek aslan, çita, fil, kobra yılanı, leopar gibi hayvanların taklidini yapıyor.
 • 02:23Sahneye Çıkmadan Bis Yaptı!Megastar Tarkan'ın merakla beklenen Harbiye Açıkhava'daki 'Tarkan Zamanı' konserlerine yoğun ilgi Biletleri tükenen sanatçı, daha sahne almadan adeta bise çağrıldı.
 • 02:22Tarkan'dan Sibel Can'a 'Bir Parmak Bal'Doğum günü olan 1 Ağustos'ta da ilk kez hayranlarına sahnede seslenecek olan sanatçı, daha önce 'Çakmak Çakmak' ve 'Çantada Keklik' adlı şarkılarda birlikte çalıştığı Tarkan'ı övmeden edemedi.
 • 14:23Sibel Can?dan?mayolu Poz? Sürprizi!Megastar Tarkan'dan aldığı 'Bir Parmak Bal' şarkısı ile müzik piyasasına dönmeyen hazırlanan Sibel Can'dan 2015 model sürpriz. 3 çocuk annesi Sibel Can yeni single'ının kapağı için mayo ile poz verecek.
 • 15:44Tarkan Yaz Tatili İçin Soğuk Bölgelere GittiTarkan Yaz Tatili İçin Soğuk Bölgelere GittiYaz aylarının gelmesiyle Ege ve Akdeniz'e akın eden insanların aksine Megastar, sıcak havalardan bunalarak İrlanda'ya gitti.
 • 16:037 Konserde 14 Milyon KazanacakTarkan; Ağustos sonunda İstanbul Açıkhava Sahnesi'nde 7 konser verecek.
 • 11:31Seferihisar'da Sokak Hayvanlarına Mutlu Yuva SıcaklığıSeferihisar'da Sokak Hayvanlarına Mutlu Yuva SıcaklığıSeferihisar'da kurulan sokak hayvanları yuvası, sakinlerinin özgürce yaşayabilmesine ve gönüllülerin hayvan bakımına katılabilmesine olanak sağlıyor.
 • 14:40İran ile Nükleer Müzakerelerde Anlaşma SağlanmasıTürk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, İran'la BM Güvenlik Konseyi'nin 5 daimi üyesi ve Almanya (P5+1 ülkeleri) arasında varılan anlaşmanın Türk ekonomisini olumlu etkileyeceğini bildirdi.
 • 08:52Bade İşçil'e Malkoç Süalp'in Ailesinden Çok Ağır SözlerBade İşçil'e Malkoç Süalp'in Ailesinden Çok Ağır SözlerÜnlü oyuncu ve ve eşi arasında sular durulmuyor. Boşanma davası açan İşçil'e eşinin ikizi Tarkan Süalp'ten tepki geldi, sosyetik isimler de Süalp ailesini destekledi.