SON DAKİKA TARSUS HABERLERİ

Son Dakika Tarsus Haberleri

16:15
Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı Açılış, yoklama ve saygı duruşunda bulunulmasının ardından meclis, 03/12/2014 tarih ve 2014/12-1 sayılı Meclis Zabıt tutanağının oylanması ile devam etti.
12:09
Maratonlar İstanbul Örneği ile Artırılacak Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, Türkiye'deki maraton ve yarı maratonları, İstanbul'daki gibi çoğaltıp, büyütmek istediklerini söyledi.
12:08
KKTC Milletvekili Töre, Başkan Can'ı Ziyaret Etti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili ve Tarım ve Doğal Kaynaklar Eski Bakanı Zorlu Töre, Mersin’in Tarsus İlçe Belediye Başkanı Şevket Can’ı makamında ziyaret etti.
KKTC Milletvekili Töre, Başkan Can'ı Ziyaret Etti
08:53
Devlet Hastanesi'nde İdari Kadro Değişikliğine Gidildi. Hastane Başhekimliğine Dr. Namık Kemal,Başhekim Yardımcılığına Dr.Mehmet Sarı getirildi.
10:35
Kalp Kapağı Kireçlendi Mersin’in Tarsus ilçesinde 6 çocuk babası bir şahıs, sırt ve göğüs ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede 1 damarında tıkanma, diğerlerinde ciddi darlıklar, kalp kapakçığında kireçlenme ve daralma belirlenerek ameliyat edildi.
Kalp Kapağı Kireçlendi
17:44
Otoyolda Kaza: 6 Yaralı Mersin'in Tarsus İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 3'ü çocuk 6 kişi yaralandı.
Otoyolda Kaza: 6 Yaralı
16:44
Tarsus'ta Trafik Kazası: Üçü Çocuk 6 Yaralı Mersin'in Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, üçü çocuk 6 kişi yaralandı.
22:55
Tarsus'ta Metruk Evde Korkutan Yangın Mersin'in Tarsus ilçesinde, tinerciler tarafından kullanıldığı öne sürülen metruk bir evde yangın çıktı.
Tarsus'ta Metruk Evde Korkutan Yangın
16:34
AK Parti Tarsus İlçe Başkanı Yıldız'dan Müftü Erenay'a Ziyaret AK Parti Tarsus İlçe Başkanı Mehmet Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Müftüsü Hayri Erenay'ı makamında ziyaret etti.
10:43
Ameliyat Masasında Sıcak Suyla Ayağı Yanan Hastanın Hukuk Mücadelesi Safra kesesi ameliyatı olmak için gittiği hastanede ameliyat sırasında gerekli tedbir alınmadan bacağına konulan sıcak su kompresi sebebiyle ayağı yanan ve sonrasında kan kanserine yakalanan vatandaşın yargı mücadelesi sürüyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:26:11. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TARSUS HABERLERİ
[Hata Bildir]