19:1100
SON DAKİKA TAŞKÖPRÜ HABERLERİ

Son Dakika Taşköprü Haberleri

  Yalova'da Alternatif Su Kaynağı

  Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Yalova Temsilcisi Faruk Tezcan, Yalova'nın su sıkıntısıyla ilgili, "Alınan tedbirler yüz güldürücüdür ancak tasarruf her şeyden önemlidir" dedi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Seyhan Havzası'nda Vaat Edilen Projelere Tepki

  Seyhan Havzası'nda Vaat Edilen Projelere Tepki

  TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Sekreteri Nazım Biçer, Hükümetler Arası İklim Raporu'na göre Seyhan Havzası'nın, küresel ısınmaya karşı en hassas ve savunmasız bölge olarak yer aldığına dikkat çekerek, “Önlem almak gerekirken Seyhan Nehri'ni derinleştirme, genişletmeden, nehrin içerisine liman, çevrelerine otel yapmaktan bahsedenler var ve bunu Adana'nın yararına proje olarak sunanlar var” dedi. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

  İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

  Bugün Kadıköy'deki İşçi Partisi mitingi, yarın Yenikapı'da gerçekleştirilecek AK Parti mitingi ve Kazlıçeşme'deki nevruz kutlamaları nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatılacağı bildirildi Hafta sonundaki miting, kutlama, YGS ve spor müsabalarında kent genelinde yaklaşık 20 bin polisin görev alacağı kaydedildi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

 

  Bakan Işık, Taşköprü Osb Içın Düğmeye Bastı

  Bakan Işık, Taşköprü Osb Içın Düğmeye Bastı

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, 22 Şubat’ta Kastamonu’da katıldığı aday tanıtım toplantısında Taşköprü ilçesini de ziyaret ederek, Taşköprü OSB’nin kısa sürede kurulma sözünü vermişti. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Beyşehirli Doğaseverler Çatalhöyük'ü Gezdi

  Beyşehirli Doğaseverler Çatalhöyük'ü Gezdi

  Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği bünyesindeki doğa yürüyüşü ve fotoğraf grubu üyeleri Çatalhöyük'ü gezdi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri