00:1300
SON DAKİKA TAŞKÖPRÜ HABERLERİ

Son Dakika Taşköprü Haberleri

   

  Festival Başlıyor

  Bu yıl 9'uncusu düzenlenecek "Uluslararası Antepfıstığı Kültür ve Sanat Festivali" 18-21 Eylül tarihleri arasında yapılacak. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Turizmde Adana Markası Oluşturulmalı

  Turizmde Adana Markası Oluşturulmalı

  Adana’nın hem dünya hem de Türkiye turizm pazarında söz sahibi yapacak projelerin üretilerek, turizmde "Adana Markası"nın oluşturulması gerektiği bildirildi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Göl içinde ada köydü 'çöl ortasında köy' oldu -

  Göl içinde ada köydü "çöl ortasında köy" oldu -

  Bu yıl etkili olan kuraklığın da etkisiyle Akşehir Gölü'nde yaz aylarının sonunda bir damla su kalmadığı bildirildi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Göl İçinde Ada Köydü "Çöl Ortasında Köy" Oldu

  Bu yıl etkili olan kuraklığın da etkisiyle Akşehir Gölü'nde yaz aylarının sonunda bir damla su kalmadığı bildirildi Gölün içinde ada köy olan Taşköprü, suların çekilmeye başlaması ve gölün kurumasının ardından adeta çöl içinde kaldı Taşköprü muhtarı Somuncular: "Önceden su kuşlarının akın ettiği, balıkların. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Ahşabın Sorunları Tosya'da Masaya Yatırıldı

  Ahşabın Sorunları Tosya'da Masaya Yatırıldı

  Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) kümelenme projesi vizyon ve kapanış toplantısını Tosya’da yaptı. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Coşkun'dan Milli Eğitime Veda Ziyareti

  Coşkun'dan Milli Eğitime Veda Ziyareti

  Kastamonu Taşköprü Kaymakamlığına atanan Batman Vali Yardımcısı Zafer Çoşkun, Milli Eğitim Müdürlüğüne veda ziyaretinde bulundu. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 00:13:05. #1.12#