06:1900
SON DAKİKA TAŞOVA HABERLERİ

Son Dakika Taşova Haberleri

  Osmaniye'deki 'Ebola' şüphesi -

  Osmaniye'deki "Ebola" şüphesi -

  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Osmaniye'den "Ebola" şüphesiyle Adana'ya sevk edilen kişiyle ilgili, "Muayene edilen ve gerekli tetkikleri gerçekleştirilen hastanın genel durumu iyi, ateşi yok ve kan tablosu normaldir" ifadelerini kullandı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Osmaniye'deki "Ebola" Şüphesi

  ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Taşova: "Muayene edilen ve gerekli tetkikleri gerçekleştirilen hastanın genel durumu iyi, ateşi yok ve kan tablosu normaldir" (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Osmaniye'den Adana'ya Sevk Edilen Hastada Ebola Virüsü Çıkmadı

  Yaklaşık 7,5 ay ikamet ettiği Uganda’dan memleketi Osmaniye’ye döndükten sonra yüksek ateş, bulantı ve kusma şikayetiyle gittiği hastaneden Ebola virüsü şüphesiyle Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne sevk edilen şahısta virüse rastlanmadığı bildirildi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  14 Ağustos Dünya Rabia Günü'

  14 Ağustos Dünya Rabia Günü"

  Mısır'da Rabiatul Adeviyye ve Nahda meydanlarında ?emniyet güçlerinin müdahalesi sonucu hayatını kaybedenler Sivas, Muğla, Yalova, Amasya, Mardin ve Siirt'te anıldı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  14 Ağustos Dünya Rabia Günü"

  Mısır'da, Rabiatul Adeviyye ve Nahda meydanlarında darbecileri protesto ederken açılan ateş sonucu yaşamını yitiren binden fazla kişi anısına olayın birinci yıldönümü nedeniyle Yalova'da bir basın açıklaması gerçekleştirildi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Kaymakam Uysal'ın Köy Ziyaretleri

  Kaymakam Uysal'ın Köy Ziyaretleri

  Taşova Kaymakamı Engin Uysal, Çakırsu köyünü ziyaret edip köy halkı ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Kılıçkaya ve Çıttır'dan Öztürk'e Ziyaret

  Kılıçkaya ve Çıttır'dan Öztürk'e Ziyaret

  Amasya Vali Yardımcısı Hakan Kılıçkaya ile Amasya İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıttır, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ü makamında ziyaret etti. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Taşova'da Ataması Yapılan Müdürlere Başarı Belgesi

  Taşova'da Ataması Yapılan Müdürlere Başarı Belgesi

  Taşova Kaymakamı Engin Uysal atamaları başka illere çıkan Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Uysal ve Hamit Akkoyunlu'yu başarı belgesi ile ödüllendirdi. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Kaymakam Uysal, Engelliler Derneğini Ziyaret Etti

  Kaymakam Uysal, Engelliler Derneğini Ziyaret Etti

  Taşova Kaymakamı Engin Uysal, Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.08.2014 06:19:23. #1.11#