14:0600
SON DAKİKA TATVAN HABERLERİ

Son Dakika Tatvan Haberleri

  Şehit Edilen Geçici Köy Korucusu Toprağa Verildi

  Bitlis'in merkeze bağlı Çeltikli köyünde elektrik direğine bağlanmasının ardından ateş edilerek şehit edilen geçici köy korucusu Nihat Çaprak için tören düzenlendi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Direğe Asılı Korucunun İnfazını PKK Üstlendi

  Direğe Asılı Korucunun İnfazını PKK Üstlendi

  İnfaz edilip, cesedi Bitlis Merkeze bağlı Geçitbaşı köyü girişinde bulunan telefon direğine asılan geçici köy korucusu Nihat Çaprak'ın infazını PKK üstlendi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eker: 'Bu Tezgaha ve Sabotaja İzin Vermeyin'

  Eker: 'Bu Tezgaha ve Sabotaja İzin Vermeyin'

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, bütün vatandaşlara düşen görevlerin olduğuna ve bu tezgahlara izin verilmemesi gerektiğine dikkat çekti. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Mehdi Eker'den Gündem Değerlendirmesi

  Bakan Mehdi Eker'den Gündem Değerlendirmesi

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Yüksekova’da sivil giyimli 3 askeri kurşunlayarak, şehit edenlerin çözüm sürecini hedef aldığını belirterek, “Barış yönünden geri dönmeyeceğiz. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  2 Aydır Kayıp Geçici Köy Korucusu Ölü Bulundu

  2 aydır kayıp geçici köy korucusu ölü bulundu- Bitlis'in Çeltikli köyünde geçici köy korucusu olarak görev yapan ve yaklaşık 2 aydır haber alınamayan Nihat Çaprak'ın (38) cesedi bulunduBİTLİS (AA) - Bitlis'in Çeltikli köyünde geçici köy korucusu olarak görev yapan ve yaklaşık 2 aydır haber alınamayan Nihat Çaprak'ın (38) cesedi bulundu. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kurşunlayıp Köyün Girişindeki Direğe Astılar

  Kurşunlayıp Köyün Girişindeki Direğe Astılar

  Bitlis merkeze bağlı Geçitbaşı köyü yakınlarında, telefon direğine bağlanıp kurşunlanarak öldürülmüş bir kişi bulundu. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 14:06:51. #1.12#