23:3200
SON DAKİKA TATVAN HABERLERİ

Son Dakika Tatvan Haberleri

   

  Bitlis'te Kar Yağışı

  Bitlis'te Kar Yağışı

  Bitlis'in Hizan ilçesinde uzun zamandır etkili olan sıcak ve güneşli hava, dün gece saatlerinden itibaren yerini kar yağışına bıraktı. (Bugün 13:20)

   

  Bitlis'te Kar Yağışı

  Bitlis'te Kar Yağışı

  Bitlis'in Hizan ilçesinde uzun zamandır etkili olan sıcak ve güneşli hava, dün gece saatlerinden itibaren yerini kar yağışına bıraktı. (Bugün 11:41)

   

  Bitlis'te Eğitim Yatırımları

  Bitlis'te Eğitim Yatırımları

  İl Milli Eğitim Müdürü Mürteza Oğur, kentte yapımı devam eden Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) İlkokulu inşaatını inceledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Öğrenciler 'Ötenazi' Konusunu Tartıştı

  Öğrenciler "Ötenazi" Konusunu Tartıştı

  Bitlis’in Tatvan Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri arasında “Ötenazi olmalı mı, olmamalı mı?” konulu münazara etkinliği düzenlendi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Almanya'dan Tatvan'a Dost Eli

  Almanya'dan Tatvan'a Dost Eli

  Bitlis Galatasaraylılar Derneği tarafından yapılan protokolle Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Rehabilitasyon ve Araştırma Merkezi’ne (RAM) teslim edilen malzemeler ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Almanya'dan Uzanan Dost Eli Yüzleri Güldürmeye Devam Ediyor

  Bitlis Galatasaraylılar Derneği(GS) tarafından yapılan protokolle Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Rehabilitasyon ve Araştırma Merkezi (RAM) teslim edilen malzemeler ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Tatvan'da 'Aile İçi İletişim Güçlendirme' Konferansı Düzenlendi

  Tatvan'da 'Aile İçi İletişim Güçlendirme' Konferansı Düzenlendi

  Bitlis'in Tatvan ilçesinde 'Umutlar yitirilmesin' SODES projesi kapsamında 'Aile içi iletişim güçlendirme' konferansı düzenlendi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Tatvan'da 'Aile İçi İletişim Güçlendirme' Konferansı

  Tatvan'da "Aile İçi İletişim Güçlendirme" Konferansı

  Bitlis Kapalı E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ile Tatvan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve işbirliği ile Bitlis’in Tatvan ilçesinde “Umutlar yitirilmesin” SODES projesi kapsamında “Aile içi iletişim güçlendirme” konferansı düzenlendi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kalbi Duran Yaralı 20 Dakikada Hayata Döndürüldü

  Tatvan'da çıkan kavgada aldığı bıçak darbelerinin ardından kalbi duran yaralı, Tatvan Devlet Hastanesindeki doktorların yoğun çabasıyla hayata döndürüldü. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Ak Partili Çiftçi: "Van Bölgenin Cazibe Merkezi Olacak"

  AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi, bölgenin can damarlarından biri olan Van’ın her açıdan önemli olduğunu ve hükümetleri döneminde 16 milyar liranın üzerinde yatırım yaptıklarını söyledi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Almanya'daki Gatasaraylılardan Tatvan'a Uzanan Dosteli

  Bremen Galatasaray Derneği tarafından ihtiyaçlılara ulaştırılmak üzere gönderilen hasta yatakları, akülü ve tekerlekli sandalyeler, Bitlis'in Tatvan ilçesindeki ilgili kurum ve derneklere dağıtıldı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tatvan Gb Spor Kulübü İçin İstişare Toplantısı Düzenledi

  Bitlis’i Bölgesel Amatör Ligde (BAL) temsil eden tek takım olan Tatvan Gençlerbirliği Spor Kulübü için Tatvan’da istişare toplantısı düzenledi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tatvan Gb İçin İstişare Toplantısı

  Tatvan Gb İçin İstişare Toplantısı

  Bitlis’i Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil eden tek takım olan Tatvan Gençlerbirliği (GB) Spor Kulübü için istişare toplantısı yapıldı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Başkan Aksoy'dan 'Avm Satışı' Açıklaması

  Başkan Aksoy'dan "Avm Satışı" Açıklaması

  Bitlis’in Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, mülkiyeti Tatvan Belediyesi’ne ait olan ve Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından ihale yoluyla satışa çıkarılan Tatvan Yaşam Alışveriş Merkezi’nin satışıyla ilgili açıklama yaptı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Trende Kaçak Sigara Ele Geçirildi

  Trende Kaçak Sigara Ele Geçirildi

  Malatya’da, yolcu treninde yapılan kontrolde 2 bin 100 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  'Şehri Bediüzzaman' Etkinliği Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Hizan Kaymakamı İnci başkanlığında, Nurs Platformu temsilcileriyle düzenlenen 'Şehr-i Bediüzzaman Hizan Kültür Etkinlikleri ve Nurs Mevlidi' değerlendirilmesi yapıldı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Tatvan'da 'Şehri Bediüzzaman' Toplantısı

  Tatvan'da "Şehri Bediüzzaman" Toplantısı

  Bitlis'in Hizan Kaymakamı Sedat İnci başkanlığında düzenlenen "Şehr-i Bediüzzaman Hizan Kültür Etkinlikleri ve Nurs Mevlidi" programının değerlendirilmesi yapıldı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kaymakam Erkan, Sporcu ve Antrenörünü Makamında Kabul Etti

  Tatvan Kaymakamı Erkan, 4. Balkan Açık Çocuklar Muaythai Şampiyonasında Tatvan'ı temsil edecek olan Muaythai sporcusu Mehmet Yalçın ve Antrenörü Ömer Uğur'u kabul etti. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Tatvan'da Yetim Öğrencilere Ayakkabı ve Mont Dağıtıldı

  Tatvan'da Yetim Öğrencilere Ayakkabı ve Mont Dağıtıldı

  Bitlis’in Tatvan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde faaliyet gösteren Dul ve Yetim Destek Merkezi’nde (VEFA-YET) eğitim gören 50 yetim öğrenciye kışlık ayakkabı ve mont yardımında bulunuldu. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 23:32:33. #1.13#