SON DAKİKA TATVAN HABERLERİ

Son Dakika Tatvan Haberleri

12:20
Tatvan Sydv Suriyeli Ailelere Yardım Eli Uzattı Bitlis’in Tatvan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), Suriye’deki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan ailelere yardım eli uzattı.
Tatvan Sydv Suriyeli Ailelere Yardım Eli Uzattı
12:19
Kaymakam Erkan'dan "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı Bitlis’in Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Kaymakam Erkan'dan '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' Mesajı
23:44
Tatvan'da 80 Kişilik "Kar Timi" Bitlis'in Tatvan Belediyesi, kar yağışıyla etkin mücadele edebilmek için 80 kişilik "kar timi" oluşturdu.
Tatvan'da 80 Kişilik 'Kar Timi'
17:25
Tatvan Belediyesinin, Kar Timi İş Başında Bitlis'in Tatvan Belediyesi, hayatı olumsuz etkileyen kar yağışıyla mücadele amacıyla 80 kişilik karla mücadele timi kurdu.
17:13
Tatvan Belediyesi Karla Mücadele Timi Kurdu Tatvan Belediyesi, hayatı olumsuz yönde etkileyen kar yağışıyla mücadele etmek amacıyla 80 kişilik karla mücadele timi kurdu.
Tatvan Belediyesi Karla Mücadele Timi Kurdu
17:13
Hasköy Yıldızspor-12 Bingölspor Karşılaşması Muş'ta Oynanacak Bölgesel Amatör Futbol Ligi 1. Grupta 23 Kasım'da çıkan olaylar nedeniyle yarıda kalan Hasköy Yıldızspor-12 Bingölspor maçı 14 Ocak Çarşamba günü Muş'ta oynanacak.
16:36
Tatvan Tso İcra Komitesi Başkanlığı Seçimleri Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Genç ve Kadın Girişimciler İcra Komitesi başkanlık seçimlerini yaptı.
16:35
Tatvan'da Fotoğrafçılık Kursu Açıldı Bitlis’in Tatvan ilçesinde Bitlis Fotoğraf ve Sinema Derneği (BİFSAD) tarafından Halk Eğitim destekli “fotoğrafçılık” kursu açıldı.
Tatvan'da Fotoğrafçılık Kursu Açıldı
09:23
Tatso'da İcra Komitesi Başkanlık Seçimleri Bitlis'in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından genç girişimciler ve kadın girişimciler icra komitesi başkanlık seçimleri yapıldı.
Tatso'da İcra Komitesi Başkanlık Seçimleri
19:55
Tatvan'da "Evde Kuaför" Hizmeti Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile oda üyesi gönüllü berber ve kuaförler, ilçedeki hasta, engelli ve yaşlılara ücretsiz olarak, evlerde kuaförlük hizmeti sunacak.
Tatvan'da 'Evde Kuaför' Hizmeti
18:57
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yurt genelinde yaklaşık 7 bin köy yoluyla bazı şehirlerarası karayolları ulaşıma kapandı.
13:19
Bitlis'te Eğitime Kar Engeli Bitlis ve Tatvan'da kar yağışı nedeniyle kent merkezi ile Tatvan ilçesinde eğitime 2 gün süreyle ara verildi.
13:14
Doğu Kara Gömüldü, Hakkari'de Okullar Tatil (3) Bitlis VE TATVAN'DA OKULLAR 2 GÜN TATİL Bitlis'te dün geceden beri etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.
Doğu Kara Gömüldü, Hakkari'de Okullar Tatil (3)
13:04
Tatvan'da Kara Kış Bitlis’in Tatvan ilçesinde, yoğun kar yağışının gündelik hayatı olumsuz etkilemesi sebebiyle okullar iki gün daha tatil edildi.
Tatvan'da Kara Kış
12:50
Kaymakam Erkan: Ticaretin En Önemli Unsuru Güvendir Bitlis’in Tatvan İlçe Kaymakamı Murat Erkan, ticaretin en önemli unsurunun “güven” olduğunu söyledi.
Kaymakam Erkan: Ticaretin En Önemli Unsuru Güvendir
12:20
Girişimciler Sertifikalarını Aldı Bitlis’in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO), KOSGEB ve ilçede faaliyet gösteren Capital Proje ve Danışmanlık tarafından açılan girişimcilik kursunu başarıyla tamamlayan 64 kursiyere törenle sertifikaları verildi.
Girişimciler Sertifikalarını Aldı
12:15
Kar Yağışı Devam Ediyor, Yurtta Hava Durumu Yurtta kış- Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta 859 köye ulaşım sağlanamıyor- Van'ın Başkale ile Muş'un Varto ilçelerinde eğitime bir gün süreyle ara verildi Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van'da 302, Bitlis'te 232, Muş'ta 213, Hakkari'de 112 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kar Yağışı Devam Ediyor, Yurtta Hava Durumu
12:11
Doğu'da 859 Köye Ulaşım Sağlanamıyor Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta 859 köye ulaşım sağlanamıyor.
Doğu'da 859 Köye Ulaşım Sağlanamıyor
12:03
Doğu'da 859 Köye Ulaşım Sağlanamıyor Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Hakkari, Bitlis ve Muş'ta 859 köye ulaşım sağlanamıyor.
Doğu'da 859 Köye Ulaşım Sağlanamıyor
12:18
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Bitlis'te kar yağışı ve tipi nedeniyle il merkezi ve ilçelere bağlı 228 köy yoluna ulaşım sağlanamıyor.
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
11:56
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Bitlis'te 4 günden bu yana aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle, 228 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
11:16
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Bitlis'te 4 günden bu yana aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle, 228 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
11:00
Kar Yağışı, Tatvan'da Hayatı Olumsuz Yönde Etkiliyor Bitlis’in Tatvan ilçesinde 4 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Kar Yağışı, Tatvan'da Hayatı Olumsuz Yönde Etkiliyor
09:11
Bitlis'te Arabalar Kara Gömüldü Bitlis ve ilçelerinde 3 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Bitlis'te Arabalar Kara Gömüldü
23:37
Bitlis'te Okullar 2 Gün Tatil Edildi Bitlis merkez, Tatvan ve Hizan ilçelerinde yoğun kar yağışı dolayısıyla okullar 2 gün tatil edildi.
23:36
Tatvan'da Okullar 2 Gün Tatil Edildi Bitlis’in Tatvan ilçesindeki ilk, orta ve lise düzeyindeki okullar kar yağışından dolayı 2 gün süreyle tatil edildi.
22:23
Eğitime Kar Engeli Bitlis'in Tatvan ve Hizan ilçelerinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle eğitime iki gün ara verildiği bildirildi.
22:15
Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in Kepsut, Bitlis'in Tatvan ve Hizan ilçelerinde kar nedeniyle eğitime ara verildi.
21:58
Bitlis'te 120 Köy Yolu Kardan Dolayı Kapandı Bitlis Valiliği, yoğun kar yağışı sonucu Bitlis merkezinin ardından Tatvan ilçesinde de ilk orta ve liselerde salı ve çarşamba günü eğiteme ara verildiğini açıkladı
21:40
Tatvan'da Kaza, 1 Ölü 5 Yaralı Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
Tatvan'da Kaza, 1 Ölü 5 Yaralı
20:58
Tatvan'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 Yaralı Bitlis’in Tatvan ilçesinde buzlanma nedeniyle karşı yönden gelen iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
Tatvan'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 Yaralı
19:47
Tatvan'da Kaza: 1 Ölü 5 Yaralı Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 5 kişi yaralandı.
Tatvan'da Kaza: 1 Ölü 5 Yaralı
12:52
Yurtta Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Bitlis, Van, Muş ve Hakkari'de 600 köyle ulaşım sağlanamıyor.
18:13
Tekvando İl Birinciliği Yarışması" Bitlis'te "Tekvando İl Birinciliği Yarışması" Bitlis'te "Tekvando İl Birinciliği Yarışması" düzenlendi.
Tekvando İl Birinciliği Yarışması'
15:27
Bitlis'te "Tekvando İl Birinciliği Yarışması" Bitlis'te "Tekvando İl Birinciliği Yarışması" düzenlendi.
15:00
Bitlis'te Kar Yağışı Hizan'da dün akşamdan itibaren etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.
16:49
Bikap, 'Kürt Sorunu ve Çözüm Süreci' Raporunu Açıkladı Bitlis Kardeşlik ve Adalet Platformu (BİKAP) Bileşenleri, ‘Kürt sorunu ve çözüm süreci’ çalıştayının sonuç raporunu açıkladı.
14:09
2014 Yılında 67 Bin 263 Kişiye Yardım Yapıldı Bitlis’in Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın (SYDV) 2014 yılındaki faaliyetleriyle ilgili değerlendirmede bulundu.
2014 Yılında 67 Bin 263 Kişiye Yardım Yapıldı
17:37
Tatvan'da Hayvan Hırsızları Tutuklandı Bitlis'in Tatvan ilçesinde küçükbaş hayvan hırsızlığı yaptığı belirlenen 3 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
16:09
Tatvan'da Koyun Çalan 3 Kişi Tutuklandı Bitlis’in Tatvan ilçesinden koyun çalan 3 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.
Tatvan'da Koyun Çalan 3 Kişi Tutuklandı
13:13
197 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Bitlis'in Tatvan ilçesinde bir tırda yapılan aramada, 197 bin 500 paket kaçak sigara bulundu.
197 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
11:16
197 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Bitlis'in Tatvan ilçesinde bir tırda yapılan aramada, 197 bin 500 paket kaçak sigara bulundu.
10:32
Tatvan'da Kaçak Sigara Operasyonu Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde yol kontrolleri sırasında bir TIR'da yapılan aramada 197 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirdi.
Tatvan'da Kaçak Sigara Operasyonu
11:08
Tatvan Belediyesi ile Bem Bir-Sen Arasında Sosyal Denge Sözleşmesi Bitlis’in Tatvan Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.
Tatvan Belediyesi ile Bem Bir-Sen Arasında Sosyal Denge Sözleşmesi
11:02
Alerji, Bronşit ve Astımı Olan Çocuklarda Hastalık Kış Mevsiminde Artıyor' Uzmanlar, özellikle kış aylarında polikliniklere başvuran çocukların yüzde 80’inde üst solunum yolu enfeksiyonları oluştuğuna dikkat çekerek, bu aylarda hijyen, giyim ve beslenmeye çok dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulunuyor.
Alerji, Bronşit ve Astımı Olan Çocuklarda Hastalık Kış Mevsiminde Artıyor'
17:12
Kazada Ölen Uzman Çavuşun Cenazesi Defnedildi Bitlis'te geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren uzman çavuş Karaca Tan'ın cenazesi, Kırşehir'de toprağa verildi.
17:08
Hırsızlıktan 2 Kişi Tutuklandı Bitlis’in Tatvan ilçesinde hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 5 kişiden 2’si tutuklandı.
16:22
Tatvan'da Yakalanan 5 Hırsızdan 2'si Tutuklandı Bitlis'in Tatvan ilçesinde hırsızlık yaptıktan sonra polis tarafından yakalanarak mahkemeye çıkarılan 5 hırsızdan 2'si tutuklandı.
15:35
Cizre'de Hayat Normale Döndü Doğu ve Güneydoğu'nun bazı Ticaret Odası ve Ticaret Borsası Başkanları bugün 3 kişinin öldüğü Cizre'de bir araya gelerek olayların sonlanması ve diyalog kurulması için çalışmalarda bulundu.
Cizre'de Hayat Normale Döndü
15:31
Cizre'de Hayat Normale Döndü Doğu ve Güneydoğu'nun bazı Ticaret Odası ve Ticaret Borsası Başkanları, Cizre'de bir araya gelerek olayların sonlanması ve diyalog kurulması için çalışmalarda bulundu.
Cizre'de Hayat Normale Döndü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:22:45. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TATVAN HABERLERİ
[Hata Bildir]