05:1500
SON DAKİKA TAVAS HABERLERİ

Son Dakika Tavas Haberleri

   

  Denizliye 2 Yeni Bal Ormanı Kurulacak

  Denizliye 2 Yeni Bal Ormanı Kurulacak

  Denizli Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri, arıların daha kolay bal yapabilmesi için, uygun ortamı hazırlayarak bal ormanları kurmaya başladı. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Mahalledeki 5 Okulun Üçünü Hayırseverler Yaptırdı

  Tavas ilçesi Kızılcabölük Mahallesi'nde bulunan 5 okulun üçünü hayırseverler yaptırdı. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Yeraltındaki Pamukkale' Kaklık Mağarası

  Yeraltındaki Pamukkale" Kaklık Mağarası

  Pamukkale'nin yer altındaki benzeri olan Kaklık Mağarası, beyaz travertenleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekiyor Honaz Belediye Başkanı Devecioğlu: "Denizli yalnız Pamukkale'siyle değil, kırmızı travertenleri, yeraltı mağaraları ve antik dünyaya hükmetmiş tarihi kentleriyle turizmde keşfedilmeyi. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Denizli'den Kısa Kısa

  Denizli Antalya karayolu Serinhisar ilçesinde sıcak asfalt çalışmaları nedeniyle trafik tek şeritten sağlanıyor. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Denizli'den Kısa Kısa

  Pamukkale Üniversitesi Rusya'dan akademisyen ve öğrencileri ağırladı. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  DTO Delegeleri TOBB Genel Kuruluna Katıldı

  DTO Delegeleri TOBB Genel Kuruluna Katıldı

  Denizli Ticaret Odası delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 70. Genel Kurulu Toplantısına katıldı. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  46 Kişilik Kadroya 2 Bin 109 Başvuru

  Denizli Orman Bölge Müdürlüğü'nde yaklaşık altı ay mevsimlik işçi olmak için 2 binin üzerinde müracaat oldu. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Tgb'den A Haber'e Suç Duyurusu

  Tgb'den A Haber'e Suç Duyurusu

  A Haber’de yayınlanan bir programda TGB ve İşçi Partili 4 yöneticinin isimlerini vererek Soma’daki gösterileri provoke ettikleri yönünde yapılan haberin yalan ve iftira olduğunu öne süren bir grup, kanal binası önünde eylem yaptı. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Tütün Tarlasında Su Dolu Çukura Düşen Çocuk Öldü

  Tütün Tarlasında Su Dolu Çukura Düşen Çocuk Öldü

  Denizli'nin Tavas İlçesi'nde, ailesi tütün tarlasında çalışırken oyun oynayan 1.5 yaşındaki Reşat Efe Kocabaş, içine düştüğü yarım metre derinliğindeki su dolu çukurda boğularak yaşamını yitirdi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Doçev'in Çevre Eğitimleri Yaygınlaşıyor

  Doçev'in Çevre Eğitimleri Yaygınlaşıyor

  Ağaçlandırma, atık yönetimi ve çevre eğitim faaliyetleri yürüten DOÇEV, eğitim çalışmalarını ilçelerdeki ilkokullarda ve engelli okullarında da uyguluyarak, yaygınlaştırıyor. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Nazilli Müftülüğü'nden Hafızlık Merasimi

  Nazilli Müftülüğü'nden Hafızlık Merasimi

  Nazilli İlçe Müftülüğüne bağlı Merkez Erkek Yatılı Kur’an Kursunda hafızlığını tamamlayan 26 Kur’an Kursu Öğrenci için Nazilli Müftülüğü tarafından hafızlık merasimi düzenlendi. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 05:15:21. #1.11#