07:1100
SON DAKİKA TAYLAND HABERLERİ

Son Dakika Tayland Haberleri

  Myanmar'da Rohingyalar Arakan'dan Kaçıyor

  Müslüman Rohingyalar, hükümetin çok sayıda kişiyi tutuklaması üzerine kitleler halinde Tayland ve Malezya'ya geçiyor. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tayland'ta Güzelleşmek İsterken Canından Oldu

  Tayland'ta Güzelleşmek İsterken Canından Oldu

  Tayland'ın başkenti Bangkok'ta, 24 yaşındaki bir İngiliz kadın estetik ameliyatı olmak için gittiği güzellik merkezinde anestezi sonucu hayatını kaybetti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu: 'İnadına Kardeşlik Diyeceğiz'

  Davutoğlu: "İnadına Kardeşlik Diyeceğiz"

  Kendilerinin zalim ve mazlum söz konusu olduğunda dinine, kimliğine, etnisitesine bakmadıklarını, buna herkesin şahit olduğunu; Arakan'ın, Somali'nin, Suriye'nin, Irak'ın, Libya'nın şahit olduğunu, hatta deprem sonrasında ilk uçağın Türkiye'nin gönderdiği uçak olduğu, coğrafyanın binlerce, on binlerce kilometre ötesindeki Haiti'nin, Filipinler'in şahit olduğunu kaydetti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Kuyruk Sokumu Estetiği Ölüm Getirdi

  Kuyruk Sokumu Estetiği Ölüm Getirdi

  Tayland'da kuyruk sokumu esteği için ucuz yollu doktor bulan kadın aşırı dozda anesteziden öldü. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) (Kılıçdaroğlu) Haddini bilmeden dün ve bugün yaptığı açıklamalarda 'Türkiye'de parti ile devlet iç içe geçiyor' diyor, bizim AK Parti dönemini kastederek. Türk tarihini bilmiyorsun, insanlık tarihini bilmiyorsun, Kerbela tarihini bilmiyorsun, bari CHP tarihini bil. 1936'da İçişleri Bakanı, CHP Genel Sekreteri oldu bu memlekette. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tayland'da Güzellik Salonuna Giden İngiliz Kadın Hayatını Kaybetti

  Tayland'da vücudundaki fazla yağları aldırmak için güzellik salonuna giden İngiliz kadın, hayatını kaybetti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

 

  Mucizevi Terapi Yöntemi Refleksoloji Artık Kadıköy'de

  Mucizevi Terapi Yöntemi Refleksoloji Artık Kadıköy'de

  Daçkalı girişimciler tarafından Kadıköy'e getirilen Tayland'ın 5000 yıllık terapi yöntemi Refleksoloji (Ayak Masajı) kendinizi iyileştirme gücünüzü yeniden tetiklemeye davet ediyor (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tayland'da İki Güney Kore Teknesi Çarpıştı

  Tayland'da İki Güney Kore Teknesi Çarpıştı

  Tayland'ın güneyinde, iki Güney Kore teknesinin çarpışması sonucu çok sayıda kişi yaralandı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kore'de Savaş Çanları Çalmaya Başladı

  Kore'de Savaş Çanları Çalmaya Başladı

  Güney Kore Savunma Bakanlığı, Kuzey ve Güney Kore sınırında oluşturulan silahsız bölgede askerlerin birbirine ateş açtığını açıkladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tayland'da İki Tekne Çarpıştı: 10 Yaralı, ?2 Kayıp

  Tayland'ın turistlik şehirlerinden Phuket'de, iki teknenin çarpışması sonucu 10 kişi yaralandı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tayland'ta Taksi Açılış Ücreti 20 Yıldır Aynı

  Tayland'ta taksilerin kilometre başına tarife ücretlerinin yüzde 8-13 arasında arttırılacağı duyuruldu ancak, açılış tarifesi ve ilk kilometre ücreti 20 yıldan bu yana olduğu gibi 35 baht'ta (2,35 Lira) sabit kaldı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Dünya Otomotiv Üretimi Yüzde 3,5 Arttı

  Dünya Otomotiv Üretimi Yüzde 3,5 Arttı

  Yılın ilk yarısında dünya motorlu taşıt üretimi, geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 3,5 artarak 45 milyon 212 bin 661'e ulaştı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  10. ASEM Zirvesi, Sona Erdi

  10. ASEM Zirvesi, Sona Erdi

  Asya ve Avrupalı liderleri bir araya getiren 10. ASEM Zirvesi, iki günlük çalışmaların ardından bugün sona ererken, zirveye Ukrayna krizi damgasını vurdu. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Milano'daki 10. Asem Zirvesi'ne Ukrayna Damgası

  Asya ve Avrupa ülkelerinden liderleri buluşturan zirvede ağırlıklı konu Ukrayna'daki kriz oldu İtalya Başbakanı Renzi: "Ukrayna krizinin çözümü Kiev, Rusya, Avrupa için olduğu kadar bütün uluslararası toplum için önemli. Bu, Rusya’yı yeniden ana konularda birincil role taşıyacaktır" AB Konseyi Başkanı Van Rompuy, Ukrayna'da barış için imzalanan Minsk Protokolü'nün uygulanmasının önemini vurguladı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Türkiye, Sigara Paketleri Üzerindeki Resimli Uyarıyla İlk 7 Arasına Girdi

  Kanada Kanser Derneği'nin sigara paketi sağlık uyarıları hakkındaki Eylül 2014 uluslararası durum raporu yayınlandı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tayland'da Evde 1 Ton Köpek Eti Çıktı

  Tayland polisi, ihbar üzerine Sakhon Nakhon bölgesindeki bir eve baskın düzenledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Türkçe Eğitimi

  OMÜ Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi'nce 35 farklı ülkeden gelen öğrenciye Türkçe eğitimi veriyor. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Milan'da Tayland Başbakanına Hem Destek Hem Protesto

  Taylandd'da 'Mayıs Darbesi'ni' yapan Başbakan Prayut Chan-ocha, İtalya'nın Milan kentinde yapılan Asya-Avrupa Toplantısı'na katıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Taylandlı Çiftçiler Sıkıntıda

  Taylandlı Çiftçiler Sıkıntıda

  Tayland'da, halk için büyük bir gelir kaynağı olan pirinçten normal şartlarda iki kez hasat alınırken, bu yıl su sıkıntısı nedeniyle sadece bir kez hasat alınabilinecek. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Sigara Paketi Sağlık Uyarıları Yenilenmeli'

  Sigara Paketi Sağlık Uyarıları Yenilenmeli"

  Sağlık Enstitüsü Derneği Başkanı Dağlı: "Türkiye'nin kısa sürede sağlık uyarılarını DSÖ TKÇS kriterlerine uygun olarak yenilemek üzere seçim usul ve kriterlerini belirlemesi ve etkili yeni uyarıları devreye sokması bekleniyor" (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tayland'da İniş Yapan Uçağının Motoruna Kuş Çarptı

  Tayland'ın başkenti Bangkok'tan havalanan Air Asia'nin yolcu uçağı, Nakhon Si Thammarat Havalimanına inişe geçtiği sırada, kuş çarpması sonucu büyük bir tehlike atlattı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  10. ASEM Zirvesi Milano'da Başladı

  10. ASEM Zirvesi Milano'da Başladı

  Avrupa ve Asyalı liderleri bir araya getiren 10. ASEM Zirvesi, liderlerin katılımıyla Milano'da başladı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Aktör Tony Jaa, İstanbul'da

  Aktör Tony Jaa, İstanbul'da

  Tony Jaa: "James Bond'a da konu olmuş güzel İstanbul'da çekilecek bir filmde oynamak isterim. Bu benim rüyam" (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  10. Asem Zirvesi

  Milano'daki ASEM Zirvesi başladı Putin Poroşenko görüşmesi yarın yapılacak. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Oyuncu Leyla Bilginel Türkiye'yi Terk Etti

  Oyuncu Leyla Bilginel Türkiye'yi Terk Etti

  Sperm bankasından aldığı spermle hamile kaldığı dönemde gündeme oturan oyuncu Leyla Bilginel, Türkiye'yi temelli terk etti ve Tayland'a yerleşti. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İkinci Baharı Yaşayan Fransız Çiftin Bisikletle Dünya Turu

  İkinci evliliklerini yapan Fransız Irene ve Joel Connault çifti, emekli olduktan sonra bisikletle dünya turuna çıktı Yaklaşık 6 aydır Türkiye'de bulunan çift, 2017'de turu tamamlamanın ardından Kanada veya Güney Amerika'ya yerleşmeyi planlıyor. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tayland'ta Bir Kadın Hükümet Binası Önünde Kendini Yaktı

  Tayland'ta Bir Kadın Hükümet Binası Önünde Kendini Yaktı

  Tayland'ta 52 yaşındaki bir kadın, beklediği yardımı devlet görevlilerinden göremeyince hükümet binası önünde bulunan şikayet merkezinde, kendini ateşe verdi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tayland'da Ordunun Yönetime El Koyması

  Genel seçimlerin, 2016'dan önce yapılamayacağı belirtildi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 07:11:18. #1.13#