05:2000
SON DAKİKA TAYLAND HABERLERİ

Son Dakika Tayland Haberleri

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (Dün 16:20)

   

  Taylan'da Turistlerin Gerçek Katili Kim?

  Dünya kamuoyunun yakından takip ettiği iki İngiliz turistin Tayland'ın Koh Tao adasında vahşice katledilmesi davasında tutuklanan iki Myanmarlı zanlının ifade değiştirdikleri ve suçu kabul etmedikleri resmiyet kazandı. (Dün 14:35)

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Tayland'ta Taksi Açılış Ücreti 20 Yıldır Aynı

  Tayland'ta taksilerin kilometre başına tarife ücretlerinin yüzde 8-13 arasında arttırılacağı duyuruldu ancak, açılış tarifesi ve ilk kilometre ücreti 20 yıldan bu yana olduğu gibi 35 baht'ta (2,35 Lira) sabit kaldı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Dünya Otomotiv Üretimi Yüzde 3,5 Arttı

  Dünya Otomotiv Üretimi Yüzde 3,5 Arttı

  Yılın ilk yarısında dünya motorlu taşıt üretimi, geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 3,5 artarak 45 milyon 212 bin 661'e ulaştı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  10. ASEM Zirvesi, Sona Erdi

  10. ASEM Zirvesi, Sona Erdi

  Asya ve Avrupalı liderleri bir araya getiren 10. ASEM Zirvesi, iki günlük çalışmaların ardından bugün sona ererken, zirveye Ukrayna krizi damgasını vurdu. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Milano'daki 10. Asem Zirvesi'ne Ukrayna Damgası

  Asya ve Avrupa ülkelerinden liderleri buluşturan zirvede ağırlıklı konu Ukrayna'daki kriz oldu İtalya Başbakanı Renzi: "Ukrayna krizinin çözümü Kiev, Rusya, Avrupa için olduğu kadar bütün uluslararası toplum için önemli. Bu, Rusya’yı yeniden ana konularda birincil role taşıyacaktır" AB Konseyi Başkanı Van Rompuy, Ukrayna'da barış için imzalanan Minsk Protokolü'nün uygulanmasının önemini vurguladı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Türkiye, Sigara Paketleri Üzerindeki Resimli Uyarıyla İlk 7 Arasına Girdi

  Kanada Kanser Derneği'nin sigara paketi sağlık uyarıları hakkındaki Eylül 2014 uluslararası durum raporu yayınlandı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tayland'da Evde 1 Ton Köpek Eti Çıktı

  Tayland polisi, ihbar üzerine Sakhon Nakhon bölgesindeki bir eve baskın düzenledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Türkçe Eğitimi

  OMÜ Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi'nce 35 farklı ülkeden gelen öğrenciye Türkçe eğitimi veriyor. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Milan'da Tayland Başbakanına Hem Destek Hem Protesto

  Taylandd'da 'Mayıs Darbesi'ni' yapan Başbakan Prayut Chan-ocha, İtalya'nın Milan kentinde yapılan Asya-Avrupa Toplantısı'na katıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Taylandlı Çiftçiler Sıkıntıda

  Taylandlı Çiftçiler Sıkıntıda

  Tayland'da, halk için büyük bir gelir kaynağı olan pirinçten normal şartlarda iki kez hasat alınırken, bu yıl su sıkıntısı nedeniyle sadece bir kez hasat alınabilinecek. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Sigara Paketi Sağlık Uyarıları Yenilenmeli'

  Sigara Paketi Sağlık Uyarıları Yenilenmeli"

  Sağlık Enstitüsü Derneği Başkanı Dağlı: "Türkiye'nin kısa sürede sağlık uyarılarını DSÖ TKÇS kriterlerine uygun olarak yenilemek üzere seçim usul ve kriterlerini belirlemesi ve etkili yeni uyarıları devreye sokması bekleniyor" (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tayland'da İniş Yapan Uçağının Motoruna Kuş Çarptı

  Tayland'ın başkenti Bangkok'tan havalanan Air Asia'nin yolcu uçağı, Nakhon Si Thammarat Havalimanına inişe geçtiği sırada, kuş çarpması sonucu büyük bir tehlike atlattı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  10. ASEM Zirvesi Milano'da Başladı

  10. ASEM Zirvesi Milano'da Başladı

  Avrupa ve Asyalı liderleri bir araya getiren 10. ASEM Zirvesi, liderlerin katılımıyla Milano'da başladı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 05:20:25. #1.11#