19:2300
SON DAKİKA TECAVÜZ HABERLERİ

Son Dakika Tecavüz Haberleri

   

  Anna'nın Esrarengiz Kayboluşu?

  Anna'nın Esrarengiz Kayboluşu?

  Haber Ali AKSOYER İstanbul DHA İstanbul'da yaşayan annesinin yanına tatile geldikten sonra ortadan kaybolan ve Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önünde ortaya çıkan 20 yaşındaki Anna G. ile ilgili soruşturma sürüyor. (Bugün 18:52)

   

  KKTC Milletvekili Derya'nın, Türk Askerine İlişkin İddiası

  KKTC Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Öz: "Çok ahlaksızca. Türk askerini tecavüzcülükle suçluyor. (Bugün 18:43)

   

  Anna'nın Esrarengiz Kayboluşu

  Anna'nın Esrarengiz Kayboluşu

  İstanbul'da yaşayan annesinin yanına tatile geldikten sonra ortadan kaybolan ve Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önünde ortaya çıkan 20 yaşındaki Anna G. ile ilgili soruşturma sürüyor. (Bugün 17:20)

   

 

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  HDP Van Milletvekili Gür: "Türkiye'yi batıda en çok zor duruma sokan IŞİD ile olan ilişkilerdir" HDP Şırnak Milletvekili Irmak: "AKP'nin neoliberal, cinsiyetçi, mezhepçi ve muhafazakar politikaları, erkek terörünü besleyen en önemli faktördür" (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Aranan Tribün Lideri Statta Yakalandı

  Aranan Tribün Lideri Statta Yakalandı

  Aydın'da, 'nitelikli cinsel istismar' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarından hakkında açılan davada tutuksuz yargılanan tribün lideri 26 yaşındaki Ayhan Karademir, 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Bosna'da "Savaşı Bitiren" Dayton Antlaşması 19 Yıl Önce Bugün İmzalandı

  Bosna Hersek’te, 1992 1995 yılları arasında yaşanan ve uluslararası toplumun müdahalede gecikmesi sonucu büyük katliamların yaşandığı savaşı sona erdiren Dayton Barış Antlaşması, 19 yıl önce bugün Paris’te imzalandı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Yol Kenarındaki Korkunç Olay, Üzerlerine Su Atılınca Ortaya Çıktı

  Yol Kenarındaki Korkunç Olay, Üzerlerine Su Atılınca Ortaya Çıktı

  Jamaika vatandaşı bir kişi sarhoş bir kadına tecavüz ederken görüldü. Çiftin üzerine su atılınca olayın cinsel ilişki değil, tecavüz olduğu ortaya çıktı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  16 Yaşındaki Kıza Tecavüz Sanıklarına Ceza Yağdı

  16 Yaşındaki Kıza Tecavüz Sanıklarına Ceza Yağdı

  Edirne'de 10 kişinin yargılandığı 16 yaşındaki Y.Ç.'ye tecavüz ve fuhuş yeri temini davasında sanıklar, 3 yıl ile 19 yıl arasında değişen hapis cezalarına çarptırıldı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bu Kurulda Herkes Her An Başkan

  Bu Kurulda Herkes Her An Başkan

  Antalya Barosu'nun Kadın Hakları Kurulu, hiyerarşik tanımlamaları reddederek 'Başkansız' bir örgütlenme modelini uygulamaya koydu. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bu Kurulda Herkes Her An Başkan

  Bu Kurulda Herkes Her An Başkan

  Antalya Barosunun Kadın Hakları Kurulu, hiyerarşik tanımlamaları reddederek 'Başkansız' bir örgütlenme modelini uygulamaya koydu. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Sapık İnşaat İşçisi: Eğer Yakalanmasaydım Hepsine Tecavüz Edecektim

  Sapık İnşaat İşçisi: Eğer Yakalanmasaydım Hepsine Tecavüz Edecektim

  İstanbul'da, Facebook'tan kandırdığı 8 kız çocuğunun tehditle çıplak görüntülerini çekip cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle yakalanan şahsın ifadesi kan dondurdu. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Guantanamo'da İşkence Gören Mahkum Yaşadıklarını Anlattı

  Guantanamo'da İşkence Gören Mahkum Yaşadıklarını Anlattı

  Guantanamo Hapishanesi mahkumlarından Yemenli Samir Naji Mukbel, maruz kaldığı işkenceleri anlatırken "Altıma işersem bana nasıl tecavüz edeceklerini anlattılar" dedi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  UCM Savcısından BMGK'ya Eleştiri

  Sudan'da işlenen soykırım ve savaş suçları gibi konuları soruşturan UCM Savcısı Fatou Bensouda, BMGK'ya yaptığı periyodik sunumda eleştirel açıklamalar yaptı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  'Bu Bizim Hukuk Devletimizdir ve Bundan da Gurur Duyuyoruz'

  "Bu Bizim Hukuk Devletimizdir ve Bundan da Gurur Duyuyoruz"

  Almanya Başbakanı Angela Merkel, ülkede meydana gelen sığınma evlerine yönelik saldırılara ve radikal söylemlerde bulunanlara tahammül edilemeyeceğini söyledi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Csu'nun Genel Kongresi

  Almanya Başbakanı Merkel: "Sığınma evlerine tecavüz edildiğinde ve insanların radikal söylemlerde bulunmaya çalıştığında, bu tahammül edilemez. Bize gelen herkesin iyi ağırlanmaya ve usulüne uygun iltica başvuru sürecinden geçme hakkı vardır" (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ağrı'da Aile ve Aile içi Şiddet Konferansı Düzenlendi

  Uzm. Psikolog Mehmet Emin KIZGIN Aile ve Aile içi Şiddet'in insanlar üzerindeki etkilerini ve bu şiddetin en aza indirmenin insanlara daha merhametli bir şekilde yaklaşmaları hakkında detaylı bilgiler verdi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  İçişleri Bakanı Ala'dan "Çözüm Süreci" Açıklaması

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, çözüm sürecine ilişkin, "Kavramlara sadece kendi düşündüğümüz negatif anlamlar yükleyerek oradan bir çözüm sürecini baltalama çabasını reddediyorum. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Çözüm Süreci

  İçişleri Bakanı Ala: "Kavramlara sadece kendi düşündüklerimizi, düşündüğümüz negatif anlamları yükleyerek oradan bir çözüm sürecini baltalama nedeni çıkarma çabasını reddediyorum. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Hollanda'ya Endonezya'daki Sömürge Dönemi Hakkında Dava Açılacak

  Hollanda'ya Endonezya'daki Sömürge Dönemi Hakkında Dava Açılacak

  Dava konusu 65 yıl önceki işkence ve tecavüz iddialarını içeriyor. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İsrail'in Saldırısı

  İsrail'in Saldırısı

  Filistin’in yasa dışı yerleşimlerden ve Ayrım Duvarı’ndan Sorumlu Bakanı Ziad Ebu Ayn’ın İsrail askerleri tarafından öldürülmesine sert bir şekilde tepki gösteren Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meclis Başkanı Sami Payza, “İsrail aslında tüm insanlığı katlediyor” ifadesini kullandı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  ABD'li Komedyen Bill Cosby'e Cinsel Taciz Davası

  ABD'li Komedyen Bill Cosby'e Cinsel Taciz Davası

  Ünlü oyuncuya başka bir kadın daha dava açtı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Edward Snowden'dan CIA'ya Suçlama

  Edward Snowden'dan CIA'ya Suçlama

  ABD Ulusal Güvenlik Kurumunun küresel dinleme ve izleme programını sızdıran Edward Snowden, CIA'nın işkence raporunun kabul edilemez olduğunu söyledi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  İsviçre Yabancıların Ülkelerine Gönderilmesini Tartışıyor

  İsviçre meclisinde 'suç işleyen yabancıların ülkelerine gönderilmeleri' tartışması yaşandı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  "Tüm Ülkelerde Cinayet İşleyen, Tecavüz Eden Cezalandırılır"

  BM İnsan Hakları Yüksek Komiseri Hüseyin, "Ciddi bir uluslararası suç olarak kabul edilen işkenceye yetki verenlere, siyasi çıkarlar için dokunulmazlık verilemez." dedi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Genç Memur-Sen'den Güç Birliği Vurgusu

  Genç Memur-Sen'den Güç Birliği Vurgusu

  Genç Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mesut Öner, insan hak ihlallerinin arttığı dünyada, 10 Aralık İnsan Haklarını kutlamanın doğru olmadığını belirtti. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü

  Ülkü Ocakları üyeleri, Doğu Türkistan, Kırım, Suriye ve Türkmeneli'nde yaşanan insan hakları ihlalleri ve zulümleri protesto etti İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Yıldırım: "Nerede mazlum, zulüm gören bir millet varsa biz Türk insanı, Türk milleti olarak onların yanında yer almalıyız" (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Sp'li Odabaş: 'İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi' Maksatlı Bir Belge

  Saadet Partisi Samsun İl Kadın Kolları, İnsan Hakları Haftası münasebetiyle bir basın toplantısı düzenledi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Dadaşlar Maltepe'de İstişare Toplantısında Buluştu

  Dadaşlar Maltepe'de İstişare Toplantısında Buluştu

  Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı yıllık faaliyet programında yer alan, “Üst düzey bürokratlarımız ve İşadamlarımız” istişare toplantısını vakfın Maltepe’de bulunan genel merkezinde gerçekleştirdi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 19:23:46. #1.12#