SON DAKİKA TECAVÜZ HABERLERİ

Son Dakika Tecavüz Haberleri

23:50
Eskişehir'de Halaylı,havai Fişekli Kobani Kutlaması Eskişehir'de halaylı,havai fişekli Kobani kutlaması Eskişehir'de yaklaşık 100 kişi halay çekip oynayarak Kobani'den IŞİD güçlerinin çıkarılmasını kutladı.
Eskişehir'de Halaylı,havai Fişekli Kobani Kutlaması
23:24
Çiçek: "Yahudi Karşıtlığı Yükselmeye Devam Edecek" TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyeti'nde- TBMM Başkanı Çiçek: "(Yahudi karşıtlığı) Bu işin merkezinde, temelinde Filistin ihtilafının çözülmemesi vardır.
Çiçek: 'Yahudi Karşıtlığı Yükselmeye Devam Edecek'
23:03
Eskişehir'de Halaylı,havai Fişekli Kobani Kutlaması Eskişehir'de yaklaşık 100 kişi halay çekip oynayarak Kobani'den IŞİD güçlerinin çıkarılmasını kutladı.
Eskişehir'de Halaylı,havai Fişekli Kobani Kutlaması
21:58
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyeti'nde TBMM Başkanı Çiçek: "(Yahudi karşıtlığı) Bu işin merkezinde, temelinde Filistin ihtilafının çözülmemesi vardır.
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyeti'nde
17:50
Ugandalı İsyancı Komutanın Ucm'de Yargılanması Geçen hafta Hollanda’ya getirilen Dominic Ongwen hakim karşısına çıktı.
15:26
CHP'li Nazlıaka: Kadın Cinayetlerinde Yüzde 31'lik Artış Var CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, kadın cinayetlerinde 2013 yılına oranla yüzde 31 oranında artış olduğunu söyledi.
CHP'li Nazlıaka: Kadın Cinayetlerinde Yüzde 31'lik Artış Var
14:33
CHP Ankara Milletvekili Nazlıaka Açıklaması "Türkiye'de her 10 kadından 4'ü şiddete maruz kalıyor.
CHP Ankara Milletvekili Nazlıaka Açıklaması
13:16
CHP Ankara Milletvekili Nazlıaka: Son 5 Yılda Toplam Bin 134 Kadın Öldürüldü CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Mecliste basın toplantısı düzenledi.
12:11
14 Yaşındaki Kıza Tecavüze, 'İyi Hal'den 4.5 Yıl Hapis! Diyarbakır'da 14 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen S.K.'ya önce 6 yıl, sonra iyi halden 4.5 yıl hapis cezası verildi.
14 Yaşındaki Kıza Tecavüze, 'İyi Hal'den 4.5 Yıl Hapis!
17:39
MHP'li Öztürk: Yeniden Bir Sakarya Meydan Muharebesi Vermeye Hazırız MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, yürütülen seçim süreci ile ilgili AK Parti hükümetini eleştirirken, "Eğer vatan tehlikeye düşerse, eğer yeniden sınırları çizmek gibi bir adım atarsanız ant olsun ki, hep birlikte yeniden bir Sakarya Meydan Muharebesi vermeye hazırız" dedi.
MHP'li Öztürk: Yeniden Bir Sakarya Meydan Muharebesi Vermeye Hazırız
17:24
BBP Genel Başkanı Destici: "Yüzde 18-20'lik Oy Potansiyelimizin Olduğu Görülüyor BBP Genel Başkanı Destici: - "Yaptırdığımız anketlerde eğer seçim barajı kalkmış olsa yüzde 18-20'lik oy potansiyelimizin olduğu görülüyor.
BBP Genel Başkanı Destici: 'Yüzde 18-20'lik Oy Potansiyelimizin Olduğu Görülüyor
16:55
Yılmaz: Sayın Cumhurbaşkanı, İtibar Sarayla Değil İlim İrfanla Olur MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, AK Parti'nin 'fakir fukara, garip guraba ve sessizlerin sesi olacağız' diye algı oluşturarak iktidar olduğunu, sonra da 4 katrilyona saray yaptırdığını söyledi.
16:40
MHP'li Öztürk: Yeniden Bir Sakarya Meydan Muharebesi Vermeye Hazırız Mhp Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, yürütülen seçim süreci ile ilgili AK Parti hükümetini eleştirirken, "Eğer vatan tehlikeye düşerse, eğer yeniden sınırları çizmek gibi bir adım atarsanız ant olsun ki, hep birlikte yeniden bir Sakarya Meydan Muharebesi vermeye hazırız" dedi.
MHP'li Öztürk: Yeniden Bir Sakarya Meydan Muharebesi Vermeye Hazırız
15:15
Steinmeier, Güncel Gelişmeleri Değerlendirdi Almanya Dışişleri Bakanı Steinmeier, PEGIDA'nın Almanya'nın imajına zarar verdiğini söyledi Steinmeier: "Ortadoğu'daki barış sürecinde gelişme olmazsa dördüncü İsrail Gazze savaşı sonuncusu olmayacak"
13:44
BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması "Yaptırdığımız anketlerde eğer seçim barajı kalkmış olsa yüzde 18 20'lik oy potansiyelimizin olduğu görülüyor.
18:01
Ağbaba: "Türkiye'de Haksızlığa Uğrayan Kim Varsa Onun Yanında Yer Almaya Çalıştık" CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Türkiye'de haksızlığa uğrayan kim varsa onun yanında yer almaya çalıştık" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Türkiye'de haksızlığa uğrayan kim varsa onun yanında yer almaya çalıştık" dedi.
Ağbaba: 'Türkiye'de Haksızlığa Uğrayan Kim Varsa Onun Yanında Yer Almaya Çalıştık'
16:55
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "Türkiye'de haksızlığa uğrayan kim varsa onun yanında yer almaya çalıştık"
07:29
Tecavüzcü Öğretmen Mahkemeye Zincirle Getirildi ABD'de reşit olmayan üç erkek öğrencisiyle ilişkiye giren ve iki öğrencisine ise cisimle tecavüz etmekten yargılanan kadın öğretmen, mahkemeye zincirle getirildi.
Tecavüzcü Öğretmen Mahkemeye Zincirle Getirildi
21:47
ABD Dışişleri Bakanı Kerry Davos'ta Kerry: "Müslümanları işlemediği suçlar yüzünden suçlamak en büyük hata olurdu" "(IŞİD) Eğer o zihinlerinin içerisinde ne olduğunu anlayamazsak onları değiştiremeyiz” "Hiçbir din, ideoloji, siyaset, masum çocukların ölümünü, esir almayı, genç kızların tecavüze uğramasını, sivillerin katledilmesini.
15:32
Adıyaman'da Charlie Hebdo Karikatürleri Protesto Edildi Adıyaman'da bir grup, Paris'te Charlie Hebdo dergisine yapılan terör saldırıları bahanesiyle bazı karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
14:20
Ahi Sivil Akıl Platformdu 'Peygambere Saygı' Eylemi Düzenledi Kırşehir’de oluşturulan Ahi Sivil Akıl Platformuna üye dernekler bir araya gelerek ’Peygambere Saygı’ eylemi düzenlendi.
Ahi Sivil Akıl Platformdu 'Peygambere Saygı' Eylemi Düzenledi
13:10
Eş Başkan Irmak: Dedaş Binasını Yıkacağız Artuklu Belediyesi Eş Başkanı Emin Irmak, DEDAŞ Mardin İl Müdürlüğü binasının kaçak olduğunu ve binayı yıkacaklarını söyledi.
Eş Başkan Irmak: Dedaş Binasını Yıkacağız
11:13
Büyükşehir Meclisi'nde Tavacı Recep Tartışması Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi’nde AK Parti ve CHP arasında Tavacı Recep tartışması yaşandı.
Büyükşehir Meclisi'nde Tavacı Recep Tartışması
23:54
İstanbul'da Denizde Vahşet: Köpeği Poşete Koyup Denize Attılar İstanbul Sarıyer sahilinde, poşete konularak denize atılmış beyaz renkli Terrier cinsi bir köpeğin cesedi bulundu.
İstanbul'da Denizde Vahşet: Köpeği Poşete Koyup Denize Attılar
19:07
Askeri Kanunlarda Değişiklik Devletin şahsiyetine karşı suçlar ile ağır ve yüz kızartıcı nitelikteki bazı suçlardan yapılan yargılama neticesinde hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı verilen astsubay, subayların TSK ile ilişiği kesilecek Savaş, olağanüstü hal ve sıkıyönetim hallerinde personel izinden çağrılabilecek Sivil tabip ve diş tabipleri Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde tıpta ve diş hekimliğinde uzmanlık eğitimi alabilecek TSK'ya bağlı sağlık kurum ve kuruluşlarında görevlendirilen öğretim üyesi, uzman
16:33
Suriye İnsan Hakları Ağı: Şii Örgütlerin Katliamları IŞİD'i Aratmıyor Suriye İnsan Hakları Ağı, Suriye'de iç savaş ve çatışmalarda IŞİD ve El Nusra gibi radikal örgütlerden çok önce Şii milislerin toplu katliamlar yaptığını vurguladı.
Suriye İnsan Hakları Ağı: Şii Örgütlerin Katliamları IŞİD'i Aratmıyor
16:27
Ormanlık Alanındaki Cinayetin Şüphelisi Tutuklandı Aksaray’da ormanlık alanda bir kişinin av tüfeğiyle öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
Ormanlık Alanındaki Cinayetin Şüphelisi Tutuklandı
08:19
EVKUR'a 'Sahte Ürün' Cezası! Devlet, Mallarını İmha Etti L'Oréal, EVKUR'a karşı açtığı 'Sahte L'Oréal ürünleri satıyor' davasını kazandı. Mahkeme, sahte ürünlerin toplatılıp imha edilmesine karar verdi.
EVKUR'a 'Sahte Ürün' Cezası! Devlet, Mallarını İmha Etti
17:58
İkgf-Di ile İsipab Arasında "Hocalı" İçin İş Birliği Protokolü İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu (İKGF Dİ) ile İslam İşbirliği Teşlikatı Parlemento Birliği (İSİPAB) arasında, "Hocalı için Adalet" kampanyasının amaçları doğrultusunda iş birliğini öngören protokol imzalandı.
16:33
Erkeğe Cinsel İstismar İddiasına 2 Tutuklama Aydın'ın Koçarlı İlçesi'nde yaşayan 20 yaşındaki B.Ö'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla 39 yaşındaki M.U. ile 43 yaşındaki A.K. gözaltına alındı.
Erkeğe Cinsel İstismar İddiasına 2 Tutuklama
16:31
Esob, Ezidiler İçin Yardım Çağrısında Bulundu Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri kente gelen Ezidiler için, hayırsever iş adamlarından yardım çağrısında bulundular.
15:57
BBP Genel Başkanı Destici'den '4 Eski Bakanla İlgili Alınan Karara' İlişkin Açıklama Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 4 eski bakanla ilgili alınan karara ilişkin, "TBMM bize göre hukuk, demokrasi ve erdem sınavından geçememiştir.
10:56
Ugandalı İsyancıların Komutanı Hollanda'ya Getirildi Hapishaneye konulan Ongwen, savaş ve insanlık karşıtı suçlardan UCM'de yargılanacak.
10:50
Metruk Evler Mahalleliyi Tedirgin Ediyor Malatya'da bir mahallede bulunan 3 metruk ev mahalleliyi tedirgin ediyor.
Metruk Evler Mahalleliyi Tedirgin Ediyor
10:07
Uçlar'ı, Kozzy Kozyatağı Alışveriş Ve Kültür Merkezi'nde! Bir gün, evine giren yabancı bir erkeğin, önce sözlü sonra fiziksel şiddetine maruz kalan kadının hikayesinin anlatıldığı "Uçlar"da; kadın, erkeği etkisiz hale getirmeyi başarır ve bir anda kurban(!) rolü karşı tarafa geçer.
22:11
Eşine Tecavüz Ettiğini Öne Sürdüğü Kişiyi Av Tüfeğiyle Öldürdü Aksaray'da 31 yaşındaki Ömer Faruk E., iddiaya göre eşi 26 yaşındaki C.E.'ye tecavüz ettiğini öne sürdüğü 50 yaşındaki Recep Avşar'ı öldürdü.
Eşine Tecavüz Ettiğini Öne Sürdüğü Kişiyi Av Tüfeğiyle Öldürdü
21:37
Eşine Tecavüz Ettiğini Öne Sürdüğü Kişiyi Öldürdü Aksaray'da 31 yaşındaki Ömer Faruk E., iddiaya göre eşi 26 yaşındaki C.E.'ye tecavüz ettiğini öne sürdüğü 50 yaşındaki Recep Avşar'ı, av tüfeğiyle vurarak öldürdü.
Eşine Tecavüz Ettiğini Öne Sürdüğü Kişiyi Öldürdü
21:35
Kızının Tecavüzcüsünün Cezasını Az Bulunca Sinir Krizi Geçirdi Kocaeli'de 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzden yargılanan Erdinç K.'nın aldığı 6 yıl 8 ay cezayı az bulan anne adliye önünde sinirlenerek baygınlık geçirdi.
Kızının Tecavüzcüsünün Cezasını Az Bulunca Sinir Krizi Geçirdi
20:53
Kızının Tecavüzcüsünün Cezasını Az Bulunca Sinir Krizi Geçirdi Kocaeli’de 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzden yargılanan şahsın aldığı 6yıl 8 ay cezayı az bulan anne adliye önünde sinir krizi geçirdi.
Kızının Tecavüzcüsünün Cezasını Az Bulunca Sinir Krizi Geçirdi
20:21
Aksaray'da Cinayet Aksaray’da bir kişi, eşini kaçırıp dağda tecavüz ettiğini iddia ettiği şahsı av tüfeğiyle vurarak öldürdü.
20:06
Aksaray'da Namus Cinayeti İddiası Aksaray’da bir kişi, eşini kaçırdıktan sonra tecavüz ettiğini iddia ettiği şahsı av tüfeğiyle vurarak öldürdü.
Aksaray'da Namus Cinayeti İddiası
15:39
Jandarmanın Başarısına Kaymakam Yavuz'dan Anlamlı Ödül Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, domuzların öldürdüğü iddia edilen yaşlı kadının önce tecavüze, ardından gasba uğradığını ortaya çıkaran İlçe Jandarma Komutanlığı’nın bu büyük başarısına Kaymakam Naif Yavuz kayıtsız kalmadı.
Jandarmanın Başarısına Kaymakam Yavuz'dan Anlamlı Ödül
15:35
IŞİD'den 45 Yaş Altı Kadınlara Çıkış Yasağı Terör örgütü IŞİD, Suriye'nin Rakka kentinde militanlarıyla evlenmeye zorladığı 45 yaş altındaki kadınların kentten çıkmasına izin vermiyor.
IŞİD'den 45 Yaş Altı Kadınlara Çıkış Yasağı
14:05
Kadın Partisi, Adana Barosu'nu Ziyaret Etti Adana ve Mersin'de bazı incelemelerde bulunan Kadın Partisi yöneticileri, Adana Barosu’nu ziyaret etti.
Kadın Partisi, Adana Barosu'nu Ziyaret Etti
13:28
MHP Grup Toplantısı Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Partilileri gruplar halinde kabul ettiğini, Bakanlar Kurulu’na başkanlık yaparak ipleri eline aldığını belirterek, bunun aslında bir sistem ve rejim krizine davetiye olduğunu söyledi.
MHP Grup Toplantısı Açıklaması
13:02
MHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Bahçeli: (1) "Şayet, AKP’nin vicdanı kelepçeli olmayan vekilleri de devreye girerse, bu dört eski bakan soluğu Yüce Divan’da alacaktır, bundan kuşkum yoktur" "AKP’li milletvekili arkadaşlarım, siyasi mücadelenizin bir kaçakçının eliyle haram biberonuyla beslenen eski bakanlar tarafından hiç edilmesine gönlünüz razı mıdır?
MHP TBMM Grup Toplantısı
12:37
Bahçeli: Gazi Meclis'in 95 Yıllık Tarihi İçerisinde Hiç Bu Kadar Rezilce Bir Olay Yaşanmamıştır Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında hitap etti.
Bahçeli: Gazi Meclis'in 95 Yıllık Tarihi İçerisinde Hiç Bu Kadar Rezilce Bir Olay Yaşanmamıştır
11:05
Suçlu Bulunan Kadın Sokak Ortasında İnfaz Edildi Suudi Arabistan'da üvey kızına cinsel istismarda bulunmaktan suçlu bulunan kadının sokak ortasında kılıçla kafası kesildi.
Suçlu Bulunan Kadın Sokak Ortasında İnfaz Edildi
11:02
Yolcu Tiyatro'dan YENİ OYUN! Mart 2013'te sanat hayatına başlayan Yolcu Tiyatro, tiyatro tarihinin en güçlü savaş karşıtı oyunlarından biri olan Wolfgang Borchert'in "Kapıların Dışında" adlı oyununu 3D Mapping teknolojisini kullanarak sahneledi.
10:56
Kadın Partisi, Adana Barosunu Ziyaret Etti Adana ve Mersin'de bazı incelemelerde bulunan Kadın Partisi yöneticileri, Adana Barosunu ziyaret etti.
Kadın Partisi, Adana Barosunu Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:24:08. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TECAVÜZ HABERLERİ
[Hata Bildir]