07:2400
SON DAKİKA TECAVÜZ HABERLERİ

Son Dakika Tecavüz Haberleri

  Münih'teki Oktoberfest'te Osmanlı İzleri

  Münih'teki Oktoberfest'te Osmanlı İzleri

  Mora isyanı sırasında 1827 yılında Pilos'taki Navarin Limanı'nda batırılan Osmanlı gemilerinin toplarından eritilen bronzla yapılan, Münih'teki geleneksel 'Oktoberfest Bira Bayramı'nın yapıldığı meydandaki Bavaria Heykeli altında birayı fazla kaçıranlar ayılmak için biralarını içtikleri dev bira çadırlarının kökeninin Osmanlı Yeniçeri çadırına dayandığını da bilmiyorb Bavyera Veliahtı 1. Ludwig ile Sachsen-Hildburghausen Prensesi Therese 12 Ekim 1810'da evlenmişti. (Dün 12:56)

   

  Eyleme Katılan Liseliye Trafik Cezasını Mahkeme İptal Etti

  Eyleme Katılan Liseliye Trafik Cezasını Mahkeme İptal Etti

  İzmir 'de geçen 1 Mayıs eylemlerine katıldığı iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan 17 yaşındaki futbolcu Selim B., gösteriler sırasında trafik ve işaret levhasını engellediği gerekçesiyle, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekibi tarafından kesilen 356 TL tutarındaki para cezasının iptali için avukatı Orhan Altın aracılığıyla açtığı davayı kazandı. (Dün 11:42)

   

  Fatma E.'nin Yürek Burkan Dramı

  Fatma E.'nin Yürek Burkan Dramı

  Denizli'de, 9 yaşında annesinin erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğrayan, 11 ve 13 yaşlarında başlık parasına annesi tarafından iki kez evlendirilen genç kadın, 3 çocuk sahibi olduktan sonra eşinin işkencelerine dayanamayıp kaçınca fuhuş batağına düştü. (Dün 10:44)

   

  İran'da Reyhaneh Jabbari Bugün İdam Edilebilir

  İran'da Reyhaneh Jabbari Bugün İdam Edilebilir

  Kendisine tecavüze kalkışan eski istihbaratçıyı öldürmekten idam cezası alan Reyhaneh Jabbari'nin cezasının infazı her an gerçekleşebilir. Jabbari, ailesiyle vedalaştı. (Dün 10:08)

   

  Fatma E'nin Suçu Ne?

  Fatma E'nin Suçu Ne?

  Denizli’de, 9 yaşında annesinin erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğrayan, 11 ve 13 yaşlarında başlık parasına annesi tarafından iki kez evlendirilen genç kadın, 3 çocuk sahibi olduktan sonra eşinin işkencelerine dayanamayıp kaçınca fuhuş batağına düştü. (Dün 10:01)

   

  İran'da Cebbari'nin İdamı Tartışması

  Ülke kamuoyunda, cinayetten hüküm giyen Reyhane Cebbari'ye verilen idam cezasının uygulanıp uygulanmayacağı tartışmaları yaşanıyor. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Tayland'da Turistlere "Kimlik Bileklik" Dağıtılacak

  Ülkeye gelen turistlere üzerinde isim ve otel adının yer alacağı bileklikler dağıtılacak. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Tren Tecavüzcüsüne İdam

  Tren Tecavüzcüsüne İdam

  Tayland'ın tatil şehri olan Hua Hin şehri ceza mahkemesi Temmuz ayında genç bir kıza önce tecavüz edip sonra öldüren demiryolları işçisine idam kararı verdi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Tayland'ı Sallayan Tecavüze İdam Cezası

  Tayland'ı Sallayan Tecavüze İdam Cezası

  Tayland'da 13 yaşındaki kız çocuğunu tecavüz ettikten sonra öldüren eski demiryolu çalışanına idam cezası verildi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Cezaevinde Yıkılan Duvarın Parası Davası Ertelendi

  Cezaevinde Yıkılan Duvarın Parası Davası Ertelendi

  Burdur Cezaevi'nde 2000 yılındaki operasyonda duvarı delen dozerin kepçesiyle sağ kolu kopan 37 yaşındaki Veli Saçılık'ın da aralarında bulunduğu 61 mahkum ve tutuklu hakkında, 'cezaevinde oluşan hasarı karşılamaları' için açılan dava, 9 Aralık'a ertelendi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Duvar Davası 9 Aralık'a Ertelendi

  Duvar Davası 9 Aralık'a Ertelendi

  5 Temmuz 2000’de, Burdur Cezaevi’ndeki operasyonda duvarı delen dozerin kepçesiyle sağ kolu kopan 37 yaşındaki Veli Saçılık ve 61 kişi hakkında cezaevinde oluşan hasarı karşılamaları için açılan 31 bin TL’lik tazminat davası, 9 Aralık 2014 tarihine ertelendi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Tayland'da Kız Çocuğuna Tecavüz ve Cinayete İdam

  Tayland'da 13 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz eden, daha sonra çocuğu öldürüp cesedini pencereden atan eski demiryolu çalışanı idama mahkum edildi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Veli Saçılık'ın Burdur Cezaevi'nde Kolunun Kopması

  Burdur Cezaevi'ne 2000 yılında yapılan müdahale sonucu ortaya çıkan zararın, o dönem cezaevinde bulunan tutuklu ve hükümlülerden tazmin edilmesine yönelik davanın 76'ıncı duruşması yapıldı Müdahale sırasında cezaevine giren dozer ile duvar arasında kalması sonucu kolu kopan Veli Saçılık da katıldığı duruşma, 9 Aralık'a ertelendi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Aydın'da Mide Bulandıran Tecavüz İddiası

  Aydın'da Mide Bulandıran Tecavüz İddiası

  Aydın'da okula gitmeyen kız çocuğu 15 yaşındaki Ö.B.'nin bir arkadaşına, 3 yıldır öz ağabeyi 17 yaşındaki K.B.'nin ve bir kez de dedesi 60 yaşındaki A.B.'nin tecavüzüne uğradığını anlatması üzerine polis harekete geçti. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Çkhd Güvenli Çocuk Parkları İstiyor

  Çkhd Güvenli Çocuk Parkları İstiyor

  Adana Çocuk ve Kadın Hakları Derneği (ÇKHD) Başkanı Çiğdem Akça, belediye başkanlarından çocuk parklarına kamera sistemi konulması taleplerini üçüncü kez tekrarladı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Suriye Dışişleri Bakanı Muallim: Önceliği, Uluslararası Toplumun Işid'le Mücadele Çabalarını...

  Suriye Dışişleri Bakanı Muallim: Önceliği, Uluslararası Toplumun Işid'le Mücadele Çabalarını...

  Suriye Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Velit el Muallim, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu 69'uncu Dönemi toplantılarında konuştu. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye’nin IŞİD’den kaçanlara ve Esad rejiminden kaçanlara kapıları açık tuttuğunu belirterek, “Ama bunun bir dereceye kadar tahammül edilebilir noktasını da aşmaması lazım. Dolayısıyla tampon bölge, güvenli bölge ve adına ne dersek diyelim Türkiye artık insan göçünü önleyebilecek farklı tedbirleri de almak zorundadır” dedi. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Arınç'tan Tampon Bölge Açıklaması

  Arınç'tan Tampon Bölge Açıklaması

  Arınç, Türkiye’nin IŞİD’den kaçanlara ve Esad rejiminden kaçanlara kapıları açık tuttuğunu belirterek, “Ama bunun bir dereceye kadar tahammül edilebilir noktasını da aşmaması lazım. Dolayısıyla tampon bölge, güvenli bölge ve adına ne dersek diyelim Türkiye artık insan göçünü önleyebilecek farklı tedbirleri de almak zorundadır” dedi. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Hükümetin Kimse Yok mu Derneği ile İlgili Girişimi Meclis Gündeminde

  Hükümetin, Kimse Yok Mu Derneğinin yardım toplama yetkisini kaldırma girişimi Türkiye Büyük Millet Meclisine taşındı. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Münih'teki Oktoberfest'te Bir Haftada 3,2 Milyon Litre Bira İçildi

  Münih'teki Oktoberfest'te Bir Haftada 3,2 Milyon Litre Bira İçildi

  Dha DIŞ HABER – MÜNİH'TEKİ OKTOBERFEST'TE BİR HAFTADA 3,2 MİLYON LİTRE BİRA İÇİLDİ Almanya'nın Münih kentinde bu yıl 181. Oktoberfest -Bira Bayramı'nda bir haftada 3,2 milyon litre bira içildi. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kck'ya Mesaj: Gücün Yetiyorsa Işid'le Savaş

  Kck'ya Mesaj: Gücün Yetiyorsa Işid'le Savaş

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan, IŞİD’in Kobani’ye saldırmasının ardından Türkiye’yi suçlayan KCK’ya Kandil'de yan gelip yatıyor, Kobani'dekilerle ilgili edebiyat yapıyor. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Şırnak'ta Kobani'ye Destek Eylemi

  Şırnak'ta Kobani'ye Destek Eylemi

  Şırnak’ta, IŞİD’in Kobani’ye saldırıları düzenlenen eylemle protesto edildi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 07:24:00. #1.11#