SON DAKİKA TECAVÜZ HABERLERİ

Son Dakika Tecavüz Haberleri

 • 11:00Demirtaş: Abim Kandil'de Değil, IŞİD'e Karşı SavaşıyorDemirtaş: Abim Kandil'de Değil, IŞİD'e Karşı SavaşıyorHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, abisinin PKK operasyonlarında yaralandığı iddiasıyla ilgili "Abim Kandil'de değil. IŞİD tecavüzcülerine karşı savaşıyor" dedi.
 • 15:28Gülben Ergen'in 'Aysun' İsyanı! Arınç'a da Gönderme YaptıGülben Ergen'in 'Aysun' İsyanı! Arınç'a da Gönderme YaptıÜnlü şarkıcı, ağabeyinin tecavüzüne uğradığı, bu nedenle de bunalıma girerek intihar eden Aysun A.'nın yaşadıklarına isyan ederken, Bülent Arınç'a da göndermede bulundu.
 • 15:55Emek Partili Kadınlar 'Barışa İhtiyacımız Var' DedilerEmek Partili Kadınlar 'Barışa İhtiyacımız Var' DedilerEmek Partisi Eskişehir İl örgütü üyesi Sinejan Kut, kadınlar adına açıklama yaptı.
 • 14:56640 Stk: Yanlışta Israr Eden İktidar Ülkeyi 90'ların Ürperten Sürecine Götürüyor640 Stk: Yanlışta Israr Eden İktidar Ülkeyi 90'ların Ürperten Sürecine GötürüyorDiyarbakır'da bir araya gelen Doğu ve Güneydoğu'dan 640 sivil toplum kuruluşunun temsilcisi ortak açıklama yaptı.
 • 11:31Hastalarının Çıplak Fotoğraflarını Çeken Doktor Suçunu İtiraf EttiHastalarının Çıplak Fotoğraflarını Çeken Doktor Suçunu İtiraf EttiABD'de Doktor Jeffrey Joel Abrams, kadın hastalarına cinsel tacizde bulunduğunu ve cep telefonuyla fotoğraflarını çektiğini itiraf etti.
 • 00:12Kadın Platformu Üyelerinden Savaş Karşıtı EylemKadın Platformu Üyelerinden Savaş Karşıtı EylemGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Polislerin alana gelişi- Kadınlarla polis arasında diyalog-Kadınların açtığı pankart-Düdük çalan kadın-Tencere çalan kadın- Eylem yapan gruptan detaylar- Basın açıklaması Antalya Kadın Platformu üyelerinden eylem-Platform üyesi bir grup kadın, savaş karşıtı eylem düzenledi Antalya Kadın Platformu üyesi bir grup kadın, savaş karşıtı eylem yaptı.
 • 20:33Antalya Kadın Platformu Üyelerinden EylemAntalya Kadın Platformu üyesi bir grup kadın, savaş karşıtı eylem yaptı.
 • 18:45Bülent Arınç'ın Sözlerine Tepki Olarak Oturma Eylemi YaptılarBülent Arınç'ın Sözlerine Tepki Olarak Oturma Eylemi YaptılarEskişehir Demokratik Kadın Platformu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın TBMM Genel Kurulu'nda HDP Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan'a söylediği 'Hanımefendi sus, bir kadın olarak sus’ sözlerine tepki göstererek oturma eyleme yaptı.
 • 15:52Demirtaş: Demirtaş: "İki Çatışan Tarafın da Elini Tetikten Çekmesi Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları HDP Parti Meclisi Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: -"Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır"- "Bizler PM olarak, il ve ilçe yönetimlerimizle ev ev, köy köy, mahalle mahalle dolaşacağız. 'Bu savaş bizlerin savaşı değil' diyeceğiz"-"Yeni Cumhurbaşkanının danışmanı yapılan eski Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu, onun bürosunda, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında değil, onun özel hukuk bürosunda parti kapatma hazırlığı yapılıyor şu anda.
 • 15:30Demirtaş: Demirtaş: "Amaç Partiyi Kapatmaktan Çok Hazine Yardımından Muaf Bırakmak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kürsüye gelmesi ve açıklamaları HDP Parti Meclisi Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: -"Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır"- "Bizler PM olarak, il ve ilçe yönetimlerimizle ev ev, köy köy, mahalle mahalle dolaşacağız. 'Bu savaş bizlerin savaşı değil' diyeceğiz"-"Yeni Cumhurbaşkanının danışmanı yapılan eski Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu, onun bürosunda, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında değil, onun özel hukuk bürosunda parti kapatma hazırlığı yapılıyor şu anda.
 • 15:13Demirtaş: Demirtaş: "Bu Ülke Hepimizin Vatanı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kürsüye gelmesi ve açıklamaları HDP Parti Meclisi Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: -"Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır"- "Bizler PM olarak, il ve ilçe yönetimlerimizle ev ev, köy köy, mahalle mahalle dolaşacağız. 'Bu savaş bizlerin savaşı değil' diyeceğiz"-"Yeni Cumhurbaşkanının danışmanı yapılan eski Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu, onun bürosunda, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında değil, onun özel hukuk bürosunda parti kapatma hazırlığı yapılıyor şu anda.
 • 15:09Demirtaş: Demirtaş: "Biz Seçimden Korkmuş, Kaçmış Bir Parti Değiliz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları HDP Parti Meclisi Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: -"Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır"- "Bizler PM olarak, il ve ilçe yönetimlerimizle ev ev, köy köy, mahalle mahalle dolaşacağız. 'Bu savaş bizlerin savaşı değil' diyeceğiz"-"Yeni Cumhurbaşkanının danışmanı yapılan eski Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu, onun bürosunda, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında değil, onun özel hukuk bürosunda parti kapatma hazırlığı yapılıyor şu anda.
 • 14:52Demirtaş: Kendisinin Durumuyla İlgili Bir Bilgim YokHdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin genel merkez binasındaki Parti Meclisi toplantısında açılış konuşması yaptı.
 • 14:09Tarih Aynı, Sayı Aynı; 6 Ayda 139 Kadın ÖldürüldüTürkiye’de 2015 yılının ilk 6 ayına kadar toplam 139 kadın cinayeti işlenirken, 2014 yılının ilk 6 ayında da 139 kadının cinayet kurbanı olduğu öğrenildi.
 • 13:50Hdp Parti Meclisi ToplantısıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır" dedi.
 • 13:23Bebekleri Köpekler Yedi' İddiasıBebekleri Köpekler Yedi' İddiasıAntalya'da kızı H.E.'ye 6 yıl boyunca tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklu Ekrem E. ile tutuksuz yargılanan eşi Cemile E. hakkında, kızından doğan iki bebeği öldürmek suçundan 'ağırlaştırılmış ömür boyu hapis' istemiyle açılan davanın görülmesine başlandı.
 • 13:03Hdp Barajı Geçemezse Kaos Çıkaracak Diyenler, Ülkeyi Kaosa Sürükledi'Hdp Barajı Geçemezse Kaos Çıkaracak Diyenler, Ülkeyi Kaosa Sürükledi'Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, eğer seçimse seçimden korkmuş bir parti olmadıklarını, ister bu ay, ister önümüzdeki ay, ister Kasım’da, erken bir seçime HDP hazır olduğunu söyledi.
 • 08:27Başbakan Davutoğlu Washington Post'a YazdıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Washington Post gazetesinde yayınlanan makalesinde, Türkiye'yi hedef alan terör örgütlerinin, eylemlerinin cezasız kalmayacağını bilmesi gerektiğini bildirdi.
 • 19:42Uber'den 1 Milyar Dolarlık YatırımUber'den 1 Milyar Dolarlık Yatırımİnternet üzerinden plakasız taksi sistemi Uber Hindistan'a 1 milyar Dolar'a yakın yatırım yapmaya hazırlanıyor.
 • 16:03Marka Tecavüzünde Yargıtay Kararını Verdi!Yargıtay'a uzanan davada markayı tescil ettiren kişi davayı kaybetti. Sebebi ise diğer firmanın bu marka altında daha uzun süredir faaliyet göstermesi oldu.
 • 14:26Yüksekdağ: Barış İçin Susmayacağız, Size Savaş YaptırmayacağızHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, “Barış için susmayacağız, size savaş yaptırmayacağız.” dedi.
 • 14:07İran'da Bir Kadına Tecavüz Eden 3 Kişi Halka Açık Alanda İdam Edildiİran'da Bir Kadına Tecavüz Eden 3 Kişi Halka Açık Alanda İdam EdildiSilahlı soygun, tecavüz ve uyuşturucu kaçakçılığı suçları idamla cezalandırıldığı İran'da bir kadını kaçırıp tecavüz eden zanlılar, halka açık alanda idam edildi.
 • 13:461- Hdp Merkezi Kadın Koordinasyonu: Gelin Kadın İradesini Ortak Kılıp Güçlü Bir Barış Mücadelesini...1- Hdp Merkezi Kadın Koordinasyonu: Gelin Kadın İradesini Ortak Kılıp Güçlü Bir Barış Mücadelesini...Hdp Merkezi Kadın Koordinasyonu: Gelin kadın iradesini ortak kılıp güçlü bir barış mücadelesini beraber yükseltelim HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, partisinin genel merkezinde, Merkezi Kadın Koordinasyonu'nun ve milletvekilleri ile çeşitli kadın kurumları temsilcilerinin de yer alacağı basın toplantısı düzenledi.
 • 13:20Hdp Merkezi Kadın Koordinasyonu: Gelin Kadın İradesini Ortak Kılıp Güçlü Bir Barış Mücadelesini...Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, partisinin genel merkezinde, Merkezi Kadın Koordinasyonu'nun ve milletvekilleri ile çeşitli kadın kurumları temsilcilerinin de yer alacağı basın toplantısı düzenledi.
 • 10:34Emrah'ın Evine Saldırının Görüntüleri Ortaya ÇıktıEmrah'ın Evine Saldırının Görüntüleri Ortaya ÇıktıEmrah Erdoğan’ın Bodrum’daki evinin yer aldığı sitede komşularıyla kavga ettiği iddia edildi.
 • 09:24Emrah'ın Ailesine Saldırının Fotoğrafları Ortaya ÇıktıEmrah'ın Ailesine Saldırının Fotoğrafları Ortaya ÇıktıBodrum'daki komşularının, bıçak ve sopalarla Emrah'ın ailesine saldırdığı kavganın fotoğrafları ortaya çıktı.
 • 00:07Tecavüz Mağduru Aysun, Tabancayla İntihar EttiTecavüz Mağduru Aysun, Tabancayla İntihar EttiKütahya'nın Domaniç ilçesinde 22 yaşındaki Aysun Altay, erkek arkadaşına ait tabancayla kendi kendini kalbinden vurarak intihar etti.
 • 19:57Ab, Avrupa'nın Kayıp Çocukları İçin Ayırdığı Fonu KaldırıyorAb, Avrupa'nın Kayıp Çocukları İçin Ayırdığı Fonu KaldırıyorAvrupa'da her yıl binlerce çocuk kayboluyor.
 • 17:04Antalya Kızına Tecavüz Eden Baba ile Eşi, Doğan Bebekleri Öldürmekten YargılanacakAntalya Kızına Tecavüz Eden Baba ile Eşi, Doğan Bebekleri Öldürmekten YargılanacakKızına tecavüz eden baba ile eşi, doğan bebekleri öldürmekten yargılanacak ANTALYA'da kızı H.E.'ye 6 yıl boyunca tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklu Ekrem E. ile tutuksuz yargılanan eşi Cemile E. hakkında, kızından doğan iki bebeği öldürmek suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle dava açıldı.
 • 15:08Adana Barosu, Kadın Vekile 'Sus' Diyen Arınç'ı KınadıAdana Barosu, Kadın Vekile 'Sus' Diyen Arınç'ı KınadıAdana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık, kadın vekile ‘sus’ diyen Bülent Arınç’a tepki gösterdi.
 • 11:23Şok! Emrah?ın Ailesine Bıçaklı Saldırı!Ünlü sanatçı Emrah'ın dün Bodrum'da oturduğu sitede komşuları ile yumruk yumrağa kavga ettiği öne sürülmüştü.
 • 10:43Demokratik Kongo Cumhuriyeti'ndeki OlaylarDemokratik Kongo Cumhuriyeti'nde 10 ayda 176 çocuk ve kadının Ugandalı ayrılıkçılar tarafından tecavüze uğradığı açıklandı.
 • 10:06Komşuları, Emrah'ın Ailesine Bıçaklar ve Sopalarla SaldırmışKomşuları, Emrah'ın Ailesine Bıçaklar ve Sopalarla SaldırmışEmrah'ın İstanbul'da olduğu gün Bodrum'da aynı sitede ikamet eden bazı komşuları tarafından eşine ve ailesine bıçaklı, sopalı saldırıda bulunulmuş. Olayda yaralanmalar var.
 • 18:53TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü ToplantısıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Hükümetimizin Çözüm Süreci'ndeki samimiyetine, kararlarına ve attığı adımlara karşılık, örgütün sürece uygun hareket etmediği, süreci istismar edici söylem ve eylemler içerisinde olduğu görünmektedir.
 • 17:19TBMM Genel Kurulu 'Terör' Gündemiyle Olağanüstü Toplandı (2)Bülent ARINÇ: ŞÜPHESİZ KOMİSYON KURULUP KURULMAMASI GENEL KURULUN TAKDİRİNDEDİR Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Cumhuriyet Halk Partisi Grubunun olağanüstü toplantı ve Meclis araştırması komisyonu kurulmasıyla ilgili teklifini görüşmek üzere toplanmış bulunuyoruz; görüşmelerimizin verimli olmasını diliyorum.
 • 11:22Bangladeş'te Milliyetçi Parti'den Çovduri Hakkındaki İdam Kararı OnandıBangladeş'te Yüksek Mahkeme, Milliyetçi Parti'nin önde gelen isimlerinden Salauddin Kadir Çovduri hakkında 1971'deki bağımsızlık savaşı sırasında "insanlığa karşı suç işlediği" gerekçesiyle verilen idam kararını onadı.
 • 11:21Mahkeme, Tecavüze İyi Hal İndirimi UygulamadıDiyarbakır'da 2013 yılında 23 yaşındaki N.K.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan Ş.B. ve H.D., 12'şer yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 20:55Libya'da Genel Af YasasıLibya'da Tobruk parlamentosunun genel af kanununu onaylandığı bildirildi.
 • 20:12Terör Olayları Protesto EdildiTerör Olayları Protesto EdildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yürüyüşten genel ve detay görüntüler- Grup adına konuşan Selim Nas'ın açıklamaları- Duanın edilmesi- Grubun dağılması Gümüşhane'de "terör" protestosu- Terör saldırıları nedeniyle yürüyüş düzenlendi Gümüşhane'de terör olaylarını protesto etmek amacıyla yürüyüş gerçekleştirildi.
 • 16:32Gümüşhane'de "Terör" ProtestosuGümüşhane'de terör olaylarını protesto etmek amacıyla yürüyüş gerçekleştirildi.
 • 16:25Gümüşhane'de Şehitlere Dua, Teröre Lanet YağdıGümüşhane'de Şehitlere Dua, Teröre Lanet YağdıGeçtiğimiz günlerde İstanbul Gazi Mahallesi’nde açılan ateş sonucu şehit olan Gümüşhaneli polis memuru Muhammet Fatih Sivri için Gümüşhane’de gıyabi cenaze namazı kılındı ve ardından terörü lanetleyen yürüyüş düzenlenerek basın açıklaması gerçekleştirildi.
 • 15:32Hdp Grup ToplantısıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 80 milletvekili arkadaşıyla, dokunulmazlıklarının kaldırılması için Parlamento’ya dilekçe vereceklerini söyledi.
 • 18:25Görmez: Görmez: "İslam İnancı Tehdit Altına Alınmaya Başlanmıştır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sapanca ilçesinde düzenlenen "Yurtdışı Din Hizmetleri Konferansı"- Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in konuşması Diyanet İşleri Başkanı Görmez: - "Toplu halde barışa girmeyi hedef olarak koyan bir kitabın, bu coğrafyada işlenen eşkıyalıkları onaylayan bir kitap olarak takdim edilmesi ne kadar da esef vericidir.
 • 18:16Görmez: 'Kur'an'ın Eşkıyalığı Onaylayan Bir Kitap Olarak Takdimi Esef Verici'Görmez: 'Kur'an'ın Eşkıyalığı Onaylayan Bir Kitap Olarak Takdimi Esef Verici'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sapanca ilçesinde düzenlenen "Yurtdışı Din Hizmetleri Konferansı"- Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in konuşması Diyanet İşleri Başkanı Görmez: - "Toplu halde barışa girmeyi hedef olarak koyan bir kitabın, bu coğrafyada işlenen eşkıyalıkları onaylayan bir kitap olarak takdim edilmesi ne kadar da esef vericidir.
 • 16:24Eğitim Sen: Yaşananlar İç Güvenlik Paketinin Hukuksuz ve Keyfi UygulamalarıdırEğitim Sen: Yaşananlar İç Güvenlik Paketinin Hukuksuz ve Keyfi UygulamalarıdırEğitim Sen Elazığ Şube Başkanı Fuat Koç son günlerde yaşanan olaylar ve Eğitim Sen Genel Merkezi'ne yapılan polis baskınına ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 16:19Diyanet İşleri Başkanı Görmez AçıklamasıDiyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Kur'an-ı Kerim'i her türlü eşkıyalığın meşrulaştırıcı aracı haline getirme çabalarının önlenmesinin önemine işaret ederek, "Toplu halde barışa girmeyi hedef olarak koyan bir kitabın, bu coğrafyada işlenen eşkıyalıkları onaylayan bir kitap olarak takdim edilmesi ne kadar da esef vericidir.
 • 12:04Pippa Bacca Adına Afrikalı Çocuklar İçin Su KuyusuPippa Bacca Adına Afrikalı Çocuklar İçin Su KuyusuRessam Fatih Küçük, günde 5 bin çocuğun susuzluk ve suya bağlı sebeplerden dolayı yaşamını yitirdiği Afrika'da halkın kullandığı kumaşların üzerine sekiz farklı tablo yaptı.
 • 21:33İzmir'de Suruç Eylemiİzmir'de Suruç Eylemiİzmir'de, SGDF ve Gençlik Örgütleri üyesi bir grup, Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nde gerçekleştirilen bombalı saldırıyı yürüyüş düzenleyerek protesto etti.
 • 17:52Vgc'nin 8. Olağan Genel Kurulu YapıldıVangölü Gazeteciler Cemiyeti'nin (VGC) 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
 • 14:53Vgc'de Seçim HeyecanıVgc'de Seçim HeyecanıVangölü Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fatih Sevinç, yapılan olağan genel kurulda yeniden seçilerek güven tazeledi.