19:0600
SON DAKİKA TEKELİ HABERLERİ

Son Dakika Tekeli Haberleri

   

  17 Aralık, Yeni Bir Vesayet Girişimiydi"

  SETA İstanbul Genel Koordinatörü Fahrettin Altun: "17 Aralık 2013'te gerçekleşen müdahale, Türkiye siyasi tarihinde yeni bir vesayet girişimi olarak karşılığını buldu" Yazar Markar Esayan: "Yolsuzluk iddialarını yok saymadık. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Avcılar Belediye Başkanı: Yerel Yönetim Kadın İşidir

  Avcılar Belediye Başkanı: Yerel Yönetim Kadın İşidir

  Avcılar Belediye Başkanı Handan Benli, yerel yönetimin kadınlara emanet edilmesi gerektiğini belirterek, "Bu yönetim kadının işidir ve kadınlara bırakılmalıdır'' dedi. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  MAZLUMDER Yılın Hak İhlallerini Açıkladı

  MAZLUMDER Yılın Hak İhlallerini Açıkladı

  10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla açıklama yapan MAZLUMDER Şube Başkanı Dervişoğlu, hala ihlallerin yaşandığını belirtti. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Kayseri Düşünce Okulu, Muhafazakâr Düşünce Sempozyumu'na Onur Konuğu Olarak Katıldı

  Kayseri Düşünce Okulu, Muhafazakâr Düşünce Sempozyumu'na Onur Konuğu Olarak Katıldı

  Ankara’da düzenlenen, ”Muhafazakâr Düşünce Sempozyumu’na onur konuğu olarak katılan Kayseri Düşünce Okulu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Tekeli ve Koordinatör Ferhat Akmermer, Türkiye’nin önde gelen muhafazakâr düşünce ve fikir kulüpleri ile otak çalışmalar yaparak, Kayseri’nin sosyal, kültürel ve fikri hayatına önemli katkılar sağlamayı hedeflediklerini söyledi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Çince Öğrenenlerin Sayısı 100 Milyonu Geçti

  Çince Öğrenenlerin Sayısı 100 Milyonu Geçti

  Dünyada Çince öğrenenlerin sayısı 100 milyonu geçerken, Çince öğretimi ile Çin kültürünü yaygınlaştırmayı amaçlayan Konfüçyüs Enstitüleri ile ilgili tartışmalar sürüyor. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Monocrome Urla' Sergisi Açıldı

  Monocrome Urla" Sergisi Açıldı

  Urla Belediyesi’nin “Fotoğraf Sanat Evi” bu ay da sanatseverleri yepyeni bir sergi ile buluşturdu. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Karşıyaka'da Köy Enstitüsü Modeli

  Karşıyaka'da Köy Enstitüsü Modeli

  Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği üyeleri ile bir araya gelen Karşıyaka Belediye Başkanı, yerel yönetim hizmetlerinde 'Köy Enstitüleri' modelini uyguladıklarını söyledi. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Sarıgül'den, Sandığa Gitmeyen Kuşu Halkına Destek

  CHP'li Sarıgül'den, Sandığa Gitmeyen Kuşu Halkına Destek

  Chp'li Mustafa Sarıgül, Yerel Yönetimler Yasası kapsamında nüfusu 2 binin altına düştüğü için belde statüsünü kaybederek köye dönüşen ve iki kez sandığa gitmeyerek tepkisini gösteren Kütahya'nın Simav İlçesi'ne bağlı Kuşu'da yaşayanları ziyaret etti. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Uşak CHP'li Sarıgül'den Kuşulular'a Destek

  Uşak CHP'li Sarıgül'den Kuşulular'a Destek

  CHP'li Mustafa Sarıgül, Yerel Yönetimler Yasası kapsamında nüfusu 2 binin altına düştüğü için belde statüsünü kaybederek köye dönüşen ve iki kez sandığa gitmeyerek tepkisini gösteren Kütahya'nın Simav İlçesine bağlı Kuşu'da yaşayanları ziyaret etti. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  'Akdeniz Barış Denizi Olsun!'

  'Akdeniz Barış Denizi Olsun!"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Akdeniz Akademisi tarafından düzenlenen “Uluslararası Akdeniz Tarihi, Kültürü ve Siyaseti Sempozyumu”nun açılışında konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, hoşgörüsüzlük ve çatışma kültürünün yerine ’barış ve uzlaşı kültürünün’ yerleşmesinde İzmir modelini örnek gösterdi, ’Akdeniz bir barış denizi olsun’ dedi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de 'Uluslararası Akdeniz Sempozyumu'

  İzmir'de 'Uluslararası Akdeniz Sempozyumu'

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Akdeniz Akademisi tarafından düzenlenen Uluslararası Akdeniz Tarihi, Kültürü ve Siyaseti Sempozyumu başladı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Antalya Valisi Türker, Elmalı İlçesini Ziyaret Etti

  Antalya Valisi Türker, Elmalı İlçesini Ziyaret Etti

  Antalya Valisi Muammer Türker, Elmalı ilçesinde incelemelerde bulundu. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Namaz Tesbihatı da Devlet Tekeline Alındı

  Namaz Tesbihatı da Devlet Tekeline Alındı

  Bakanlar Kurulu'nun kararı ile Risale-i Nur külliyatının yanı sıra namaz tesbihatı, Delailü'n-Nur gibi eserlerin basım hakkı da Diyanet İşleri Başkanlığı'na verildi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakırspor'dan Üyelik Çağrısı

  Yeni Diyarbakırspor, yönetime girmek isteyen ve kulübe üye olmak isteyen iş adamlarına çağrıda bulundu.Yapılan açıklamada kulübün bu tür taleplere açık olduğu vurgulandı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Beypazarı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı

  Beypazarı'nda otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Bakan Işık'tan İş Güvenliği Uyarısı

  İzmir Bakan Işık'tan İş Güvenliği Uyarısı

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, sanayicileri üretim yaparken daha fazla kazanma hırsının işçinin can güvenliğine yönelik tehdit oluşturduğunu belirterek, 'Bu sürdürülemez bir şey. Eğer üretim anlayışımız insana saygılı değilse bize de bir hayrı olmuyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Işık İzmir'de 107 Fabrikanın Açılışını Yaptı

  Bakan Işık İzmir'de 107 Fabrikanın Açılışını Yaptı

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, son zamanlardaki iş kazalarına ilişkin, “Antalya’daki kazan patlamasında 3 kardeşimiz de hayatını kaybetti. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  'Eğer Üretim Anlayışımız İnsana Saygılı Değilse Bize de Hayrı Olmuyor'

  "Eğer Üretim Anlayışımız İnsana Saygılı Değilse Bize de Hayrı Olmuyor"

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Eğer üretim anlayışımız insana saygılı değilse bize de bir hayrı olmuyor." dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Jandarma'dan Aile İçi Şiddet Konulu Konferans

  Jandarma'dan Aile İçi Şiddet Konulu Konferans

  Konya'nın Karapınar ilçesinde, aile içi şiddetin önlenmesine yönelik konferans düzenlendi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

  'Gerekirse Adli Yıl Açılışını Anıtkabir'de Yaparız'

  "Gerekirse Adli Yıl Açılışını Anıtkabir'de Yaparız"

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, adli yıl törenleriyle ilgili yapılan düzenlemeyle, bu alanda bir tekel son verildiğini söyledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bozdağ: Törör, Bütün Partilerin Meselesidir

  Bozdağ: Törör, Bütün Partilerin Meselesidir

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, partisinin yarın gerçekleştireceği Kepez ve Konyaaltı ilçe kongrelerine katılmak üzere Antalya'ya gitti. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Antalya'da

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Antalya'da

  Adalet Bakanı Bozdağ, Antalya'da: - "(Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun 'Adli yıl açılışını Anıtkabir'de yaparız' açıklamasına ilişkin) Adli yıl açılış törenleri yasaklanmamıştır, esasında yapılan düzenleme bu alanda bir tekele son vermiş, hürriyeti getirmiştir"- "Türkiye'de Barolar Birliği Başkanımız kendi isterse istediği yerde adli yıl açılış töreni yapabilir"ANTALYA (AA) - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun "Adli yıl açılışını (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ, Antalya'da Açıklaması

  "(Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun 'Adli yıl açılışını Anıtkabir'de yaparız' açıklamasına ilişkin) Adli yıl açılış törenleri yasaklanmamıştır, esasında yapılan düzenleme bu alanda bir tekele son vermiş, hürriyeti getirmiştir" "Türkiye'de Barolar Birliği Başkanımız kendi isterse istediği. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Posta Hizmet Sağlayıcılar Yetki Belgesi Verilmesi Töreni - Elvan

  Posta Hizmet Sağlayıcılar Yetki Belgesi Verilmesi Töreni - Elvan

  Posta Hizmet Sağlayıcılar Yetki Belgesi Verilmesi Töreni- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Haberleşme sektörünün önemli bir bileşenini oluşturan posta sektöründe serbestleşme konusunda nihai adımı bugün atıyoruz"- "Posta hizmetleri sektörünün de bir anlamda rekabete açılması ve özel kesimdeki işletmecilere yetkilendirme belgesi verilmesi, bu sektörün önünü daha da açacak ve güçlenmesine katkı sağlayacak"ANKARA (AA) - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Posta Hizmet Sağlayıcılar Yetki Belgesi Verilmesi Töreni

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Haberleşme sektörünün önemli bir bileşenini oluşturan posta sektöründe serbestleşme konusunda nihai adımı bugün atıyoruz" "Posta hizmetleri sektörünün de bir anlamda rekabete açılması ve özel kesimdeki işletmecilere yetkilendirme belgesi verilmesi, bu. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  7 Posta Hizmet Sağlayıcısı Yetki Belgelerini Bakan Elvan'dan Aldı

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, “Ülkemiz 174 yıllık posta işletmeciliği tarihinde bir ilke daha burada hep birlikte imza atıyoruz. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Şırnak'ta 8 Terörist Teslim Oldu

  Şırnak'ta 8 Terörist Teslim Oldu

  Bölücü terör örgütü mensubu 8 terörist, Şırnak Silopi'de silahsız ve teçhizatsız olarak teslim oldu. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Samanın Altından Cephanelik Çıktı

  Samanın Altından Cephanelik Çıktı

  Türkiye-Suriye sınırında faaliyet gösteren insanlı keşif uçağı tarafından tespit edilen yük havanlı kaçakçılara yapılan baskında çok sayıda av tüfeği ve bu tüfeklere ait çok sayıda fişek ele geçirildi. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ahırda 200 Av Tüfeği ve 91 Bin 500 Adet Av Tüfeği Fişeği Ele Geçirildi

  Türkiye - Suriye hududunda, Kara Kuvvetleri 2. Hudut Alay (Hakkâri) Komutanlığı sorumluluk sahasında, jandarma unsurları tarafından bir ahırda yapılan aramada, 200 adet av tüfeği ve 91 bin 500 adet av tüfeği fişeği ele geçirildi. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Halkbank Genel Menajerı Kavaz: Voleybolda Çıtayı Çok Yukarı Çektik

  Cev DenizBank Erkekler Şampiyonlar Ligi G Grubu'ndaki ilk maçını yarın TSİ 21.30'da İtalya'nın Sir Safety Perugia takımı ile deplasmanda yapacak olan Halkbank'ta genel menajer ve orta oyun kurucu Resul Tekeli açıklamalarda bulundu. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Futbol: Kütahya Süper Amatör Ligi

  Futbol: Kütahya Süper Amatör Ligi

  1867 Simavspor, Termikspor'a 1 0 mağlup oldu. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Şirket Haberleri

  Şirket Haberleri

  Poyraz Grubu bünyesinde 6 yıldır Ege’nin en kaliteli zeytinyağlarını tüketici ile buluşturan Poyrazcan markasını bu yıl sürdürdüğü fuar atağı tüm hızıyla sürüyor. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kaymakamlardan DSİ 13. Bölge Müdürü Özgür'e Ziyaret

  Kaymakamlardan DSİ 13. Bölge Müdürü Özgür'e Ziyaret

  Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Elmalı Kaymakamı Mustafa Adil Tekeli ve Demre Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür’ü makamında ziyaret etti. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Aa Finans Masası'na Konuk Oldu

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Aa Finans Masası'na Konuk Oldu

  Ekonomi Bakanı Zeybekci AA Finans Masası'nda: (1)- "Türkiye, Fed'den etkilenecektir ama Avrupa Birliği'nden etkilenmesiyle, Fed'den negatif etkilenme nötrolize olacaktır, hatta artıya geçecektir"- "Dolayısıyla burada çekingen olmamak lazım, burada cesur olmak lazım, burada faiz indirimine gitmek lazım"- "Ben AA'yı çok sık takip ediyorum ve AA'da bir şey yoksa ona pek itibar etmemeye çalışıyoruz"- "Güncel habelerinizdeki güvenilirlirlik, sağlamlık ve hız ile ekonomide de finansta da aynı (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Aa Finans Masası'nda Açıklaması

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Aa Finans Masası'nda Açıklaması

  "Türkiye, Fed'den etkilenecektir ama Avrupa Birliği'nden etkilenmesiyle, Fed'den negatif etkilenme nötrolize olacaktır, hatta artıya geçecektir" "Dolayısıyla burada çekingen olmamak lazım, burada cesur olmak lazım, burada faiz indirimine gitmek lazım" "Ben AA'yı çok sık takip ediyorum ve AA'da bir şey. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  Dev Patlıcanlar Yetiştirdi

  Manisa'nın Sarıgöl ilçesindeki bir çiftçi, bahçesinde dev patlıcanlar yetiştirdi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Milli Tekvandoculardan 41 Madalya

  Slovenya'da düzenlenen 36. Balkan Şampiyonası'nda milli tekvandocular, 41 madalya kazandı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Milli Tekvandoculardan Madalya Yağmuru

  Milli Tekvandocular, Slovenya’da düzenlenen 36. Balkan Tekvando Şampiyonası’nda 41 madalya kazandı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Akçakoca Vııı. Palamut Briç Turnuvasının Ödül Töreni Gerçekleşti

  Akçakoca Vııı. Palamut Briç Turnuvasının Ödül Töreni Gerçekleşti

  Düzce’nin Akçakoca ilçesinde bu yıl VIII. yapılan Palamut Briç Turnuvasının ödül töreni gerçekleşti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Voleybol: Erkekler 1. Lig

  Voleybol: Erkekler 1. Lig

  Halkbank: 3 Maliye Milli Piyango: 1. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bediüzzaman Anlaşılsaydı Kobani Olayları, Kürt Meselesi Olmazdı'

  Bediüzzaman Anlaşılsaydı Kobani Olayları, Kürt Meselesi Olmazdı"

  Yeni Asya gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kazım Güleçyüz, Bediüzzaman'ın devlet yöneticileri tarafından yeterince anlaşılamadığını belirterek "Eğer anlaşılabilmiş olsaydı, gerekleri yapılabilmiş olsaydı bu sıkıntıları yaşamazdık. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Son Şampiyon Halkbank Ligde Sahne Alacak

  Son Şampiyon Halkbank Ligde Sahne Alacak

  Geçen sezon 18 yıllık şampiyonluk özlemine son veren Halkbank, yarın oynanacak karşılaşmalarla Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi’ne başlayacak. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Şampiyonlar Kupası Halkbank'ın

  Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından düzenlenen Erkekler Spor Toto Şampiyonlar Kupası'nı, Fenerbahçe'yi 3-1 yenen Halkbank kazandı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Şemdinli'de Asker İntihar Etti

  Şemdinli'de Asker İntihar Etti

  Hakkari'de er olarak vatani görevini yapan Ö.D. isimli asker, piyade tüfeğiyle kendini vurarak yaşamına son verdi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 19:06:54. #1.13#