SON DAKİKA TEKELİ HABERLERİ

Son Dakika Tekeli Haberleri

 • 18:05Bakan Ala: Jandarmayı Kesinlikle İçişleri Bakanlığı'na Bağlayacağızİçişleri Bakanı Efkan Ala, jandarma teşkilatının İçişleri Bakanlığı'na bağlanacağını açıkladı.
 • 10:16Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Düziçi, Kadirli, Sumbas ve Düziçi ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:11Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Kadirli, Merkez ve Düziçi ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:42Baykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizBaykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 'Komşuda yangın var' diye o yangında perişan olanları nüfusumuza kaydetmeye mecbur değiliz. Türkiye'nin çevresine yardımcı olabilmesi için önce kendisine sahip çıkması lazım. Kendisi olmaya devam edebilmesi lazım" dedi.
 • 11:25Deniz Baykal: Suriyelileri Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizDeniz Baykal: Suriyelileri Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizEski CHP Genel Başkanı Baykal, "Komşuda yangın var diye, o yangında perişan olan insanları nüfusumuza kaydetmeye mecbur değiliz" dedi. Baykal, bayramda deniz keyfi yaptı.
 • 10:27Baykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizBaykal: Komşuda Yangın Var Diye Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur DeğilizChp Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 'Komşuda yangın var' diye o yangında perişan olanları nüfusumuza kaydetmeye mecbur değiliz. Türkiye'nin çevresine yardımcı olabilmesi için önce kendisine sahip çıkması lazım. Kendisi olmaya devam edebilmesi lazım" dedi.
 • 09:10Eski CHP Genel Başkanı Baykal Antalya'daEski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı ve Antalya milletvekili Deniz Baykal, yaşanan terör olaylarına dikkati çekerek, "Bizim özellikle inancımızı, İslamiyeti teröre karşı korumamız lazım." dedi.
 • 08:35Deniz Baykal: Deniz Baykal: "Suriyelileri Nüfusumuza Kaydetmeye Mecbur Değiliz"CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkiye’nin zor durumdaki komşularına karşı görevini yerine getirdiğini vurgulayarak, "Elbette komşuda acı çekenlere yardımcı olmak görevimizdir, bunu yapıyoruz.
 • 09:40Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Kadirli, merkez ve Düziçi ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 19:21İsrail-Filistin Barış Sürecinde ABD'nin Tekeli Kırıldı"Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın üst düzey danışmanı Mohammed Shtayyeh, Fransa'nın İsrail ve Filistin arasındaki barış sürecininin yeniden başlaması yönündeki girişiminin ABD'nin barış görüşmelerindeki tekelini kırdığını söyledi.
 • 10:17Osmaniye'de Elektrik KesintisiOsmaniye’nin Kadirli, Düziçi ve Hasanbeyli ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:42Tütün Yine Çiftçinin Umudu OlduTütün Yine Çiftçinin Umudu OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tütün tarlasından görüntüler Tütünün çapa yapılmasından görüntüler Tütün yetiştiricisi Taner Deniz ile ropörtaj Evde tütün dizilmesinden görüntüler Tütün dizen ailenin görüntüsü Hasan Ali Ünal ile ropörtaj Kurutulan tütünlerin görüntüler Tütün yine çiftçinin umudu oldu Samsun'un Bafra ilçesinde 15 yıl önce üretimi 18 bin tondan 2 bin tona kadar düşen tütün, son yıllarda fiyatların yükselmesiyle yeniden çiftçinin umudu olmaya başladı Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner: "57 köyde 6 bin çiftçimiz tütün ekimi yapıyor.
 • 12:02Tütün Yine Çiftçinin Umudu OlduTütün Yine Çiftçinin Umudu OlduBafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, yaptığı açıklamada, 2001 yılında tütün ekimine ilişkin yapılan düzenlemelerin ardından Bafra Ovası'nda tütün üretiminin düşüşe geçtiğini söyledi.
 • 11:56Tütün Yine Çiftçinin Umudu OlduSamsun'un Bafra ilçesinde 15 yıl önce üretimi 18 bin tondan 2 bin tona kadar düşen tütün, son yıllarda fiyatların yükselmesiyle tekrar çiftçinin gözde ürünü olmaya başladı.
 • 13:23Bozüyük'te Tekeli Ailesinden Anlamlı İftarBozüyük'te Tekeli Ailesinden Anlamlı İftarBilecik’in Bozüyük ilçesinin köklü ve tanınmış iş adamlarından Osman ve Sabri Tekeli kardeşlerin düzenledikleri iftar yemeğinin onur konukları şehit aileleri ve gaziler oldu.
 • 13:57Deutsche Welle: Brexit'in Kazananı PutinDeutsche Welle: Brexit'in Kazananı PutinDeutsche Welle'den Ingo Mannteufel yorumunda Kremlin'den gelen diplomatik tepkilere rağmen Rus yönetiminin Brexit kararından içten içe memnun olduğunu belirtiyor.
 • 19:18Yargıtay, 12 Eylül Davasında Kararını Açıkladı (2)Yargıtay 16. Ceza Dairesi, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren ile eski Hava Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Tahsin Şahinkaya'nın yargılandığı 12 Eylül davasının temyiz incelemesini tamamladı.
 • 18:13Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneğinden Vali Elban'a ZiyaretBozüyük Girişimciliği Destekleme Derneğinden Vali Elban'a ZiyaretBilecik’in Bozüyük ilçesinde faaliyet gösteren Girişimciliği Destekleme Derneği yöneticileri, Bilecik Valiliğine atanan Vali Süleyman Elban’ı ziyaret etti.
 • 16:26Ereğli'de Yetimlere İftar ProgramıEreğli'de Yetimlere İftar ProgramıKonya’nın Ereğli İlçe Belediyesi her yıl Ramazan Ayı’nın 15’inde kutlanan Dünya Yetimler Günü dolayısıyla iftar programı düzenledi.
 • 12:23Kuzgun Acar'ın 'Kuşlar'ı Yeniden Hayat BulduKuzgun Acar'ın 'Kuşlar'ı Yeniden Hayat BulduTürkiye'deki heykel sanatının önemli isimlerinden Kuzgun Acar'ın, 1967 yılında İstanbul Manifaturacılar Çarşısı'na yerleştirilen "Kuşlar - Soyut Kompozisyon" isimli eserinin restorasyonu tamamlandı.
 • 14:52Başkan Yılmaz, Bolu 2'inci Komando Tugayı'nı Ziyaret EttiHakkari'nin Şemdinli İlçesi Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesine PKK'lı teröristlerin düzenlediği saldırıda 2 şehit veren Bolu 2. Komando Tugayı'na Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz taziye ziyaretinde bulundu.
 • 14:15Belediye Başkanı Yılmaz'dan Komandolara ZiyaretBelediye Başkanı Yılmaz'dan Komandolara ZiyaretBolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Güneydoğuda terörle mücadele eden ve geçtiğimiz hafta iki şehit veren Bolu 2’inci Komando Tugayı’na taziye ziyaretinde bulundu.
 • 01:15TBMM Başkanı Kahraman'dan İftar DavetiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Başkanı Kahraman'dan iftar daveti TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın gelişi ve katılımcılar ile tokalaşması Bülent Arınç'ın gelişi ve tokalaşması Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in gelişi ve tokalaşması Kuran-ı Kerim tilaveti Başbakan Binali Yıldırım ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman'dan detaylar TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın konuşması Başbakan Binali Yıldırım'ın ayrılışı TBMM Başkanı Kahraman'dan iftar daveti Kahraman, Meclis Şeref Kapısı önünde eski ve yeni TBMM üyeleri onuruna iftar verdi TBMM Başkanı Kahraman: "Türkiyemiz, egemenliğin bir zümre, şahıs veya bir kuruma değil, kayıtsız ve şartsız millete ait olduğu bilincinde olan, millet hakimiyetine dayalı, gücünü milletinden alan, merkezinde ve öznesinde insan olan, çoğulcu demokrasiye, çağdaş hukuk devleti ilkelerine sahip bir devlet olarak, birlik ve bütünlük içinde mutlu bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir" TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Türkiyemiz, egemenliğin bir zümre, şahıs veya bir kuruma değil, kayıtsız ve şartsız millete ait olduğu bilincinde olan, millet hakimiyetine dayalı, gücünü milletinden alan, merkezinde ve öznesinde insan olan, çoğulcu demokrasiye, çağdaş hukuk devleti ilkelerine sahip bir devlet olarak, birlik ve bütünlük içinde mutlu bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.
 • 23:00TBMM Başkanı Kahraman'dan İftar DavetiTBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Türkiyemiz, egemenliğin bir zümre, şahıs veya bir kuruma değil, kayıtsız ve şartsız millete ait olduğu bilincinde olan, millet hakimiyetine dayalı, gücünü milletinden alan, merkezinde ve öznesinde insan olan, çoğulcu demokrasiye, çağdaş hukuk devleti ilkelerine sahip bir devlet olarak, birlik ve bütünlük içinde mutlu bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.
 • 15:26Serik'te Teog Birincileri Altın ile ÖdüllendirildiAntalya’nın Serik ilçesi’nde Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplandırarak Türkiye birincisi olan öğrenciler Belediye Başkanı Ramazan Çalık tarafından altınla ödüllendirildi.
 • 15:02Aksaraylı Şehit Gözyaşlarıyla Toprağa VerildiAksaraylı Şehit Gözyaşlarıyla Toprağa VerildiHakkari’nin Şemdinli ilçesi Tekeli Tabur Komutanlığı’na bağlı üs bölgesine PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırı sonrası çıkan çatışmada şehit olan 23 yaşındaki Uzman Çavuş İsmail Yüksel’in cenazesi memleketi Aksaray’da toprağa verildi.
 • 14:50Aksaraylı Şehit Gözyaşlarıyla Toprağa VerildiAksaraylı Şehit Gözyaşlarıyla Toprağa VerildiHakkari'nin Şemdinli ilçesi'ndeki Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesine PKK'lı teröristlerin düzenlediği saldırı sonrası çıkan çatışmada şehit olan 23 yaşındaki Aksaraylı Uzman Çavuş İsmail Yüksel'in cenazesi bugün memleketi Aksaray'da toprağa verildi.
 • 21:48Bitlis Şehit Uzman Çavuş Ardıç, 7 Bin Kişinin Katıldığı Törenle Toprağa VerildiBitlis Şehit Uzman Çavuş Ardıç, 7 Bin Kişinin Katıldığı Törenle Toprağa VerildiŞehit uzman çavuş Ardıç, 7 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildiHAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesinde PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit olan 2 askerden uzman çavuş Mesut Ardıç'ın cenazesi, memleketi Bitlis'in Ahlat İlçesi'nde 7 bin kişinin katıldığı törenle, gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 21:36Ahlat Şehidini UğurladıAhlat Şehidini UğurladıBİTLİS (İHA) – Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Tekeli Askeri Üs Bölgesi’ne teröristlerce yapılan saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç, memleketi Bitlis’in Ahlat ilçesinde binlerce kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 21:24Şehit Uzman Çavuş Ardıç, 7 Bin Kişinin Katıldığı Törenle Toprağa VerildiŞehit Uzman Çavuş Ardıç, 7 Bin Kişinin Katıldığı Törenle Toprağa Verildi– HAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesinde PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit olan 2 askerden uzman çavuş Mesut Ardıç'ın cenazesi, memleketi Bitlis'in Ahlat İlçesi'nde 7 bin kişinin katıldığı törenle, gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 17:59Şemdinli Şehitlerine Hüzünlü TörenŞemdinli Şehitlerine Hüzünlü TörenHakkari'nin Şemdinli İlçesi'nin Irak sınırına yakın Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesinde PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit olan uzman çavuşlar Mesut Ardıç ve İsmail Yüksel için Van'da uğurlama töreni düzenlendi.
 • 17:53Şemdinli Şehitlerinin Cenazeleri Memleketlerine UğurlandıŞemdinli Şehitlerinin Cenazeleri Memleketlerine UğurlandıHakkari’nin Şemdinli ilçesi Tekeli Askeri Üs Bölgesine terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan 2 asker düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı.
 • 17:24Şendinli Şehitleri İçin Van'da Tören DüzenleniyorŞendinli Şehitleri İçin Van'da Tören DüzenleniyorHakkari’nin Şemdinli ilçesi Tekeli Askeri Üs Bölgesine terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan 2 asker için Van’da tören düzenleniyor.
 • 13:42Aksaray?a Şehit Ateşi DüştüAksaray?a Şehit Ateşi DüştüAksaray'a şehit ateşi düştüHakkari'nin Şemdinli İlçesi Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesine PKK'lı teröristlerin düzenlediği saldırı sonrası çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş 23 yaşındaki İsmail Yüksel'in Aksaray'ın Ağaçören İlçesi'ndeki baba ocağına acı haber ulaştı.
 • 13:12Aksaray'a Şehit Ateşi DüştüAksaray'a Şehit Ateşi DüştüHakkari'nin Şemdinli ilçesindeki Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesine, PKK'lı teröristlerin düzenlediği saldırı sonrası çıkan çatışmada şehit olan 23 yaşındaki Aksaraylı Uzman Çavuş İsmail Yüksel'in, Aksaray'ın Ağaçören ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.
 • 13:07Aksaray'a Şehit Ateşi DüştüAksaray'a Şehit Ateşi DüştüHakkari’nin Şemdinli İlçesi’ndeki Tekeli Tabur Komutanlığı’na bağlı üs bölgesine PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırı sonrası çıkan çatışmada şehit olan 23 yaşındaki Uzman Çavuş İsmail Yüksel’in Aksaray’ın Ağaçören İlçesi’ndeki baba ocağına ateş düştü.
 • 12:47Aksaray'a Şehit Ateşi DüştüAksaray'a Şehit Ateşi DüştüHakkari'nin Şemdinli İlçesi Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesine dün akşam PKK'lı teröristlerin düzenlediği saldırı sonrası çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş 23 yaşındaki İsmail Yüksel'in Aksaray'ın Ağaçören İlçesi'ndeki baba ocağına acı haber ulaştı.
 • 09:37Menderes Spor Alanlarına KavuşuyorMenderes Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak spor komplekslerinde çalışmalar hızla sürüyor.
 • 09:28Cihan Haber Ajansı Gündemi-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birlik Vakfı'nın 36. Geleneksel iftar programına katılacak.
 • 08:31Şemdinli Şehidi, 20 Gün Önce Evlendi; Hakkari'de Şehit DüştüŞemdinli Şehidi, 20 Gün Önce Evlendi; Hakkari'de Şehit DüştüHakkari'nin Şemdinli ilçesinde teröristlerin yaptığı saldırı sonucu şehit olan Uzman Çavuş Mesut Ardıç'ın 20 gün önce evlendiği ortaya çıktı.
 • 06:56Hakkari'deki Terör SaldırısıHakkari'deki Terör SaldırısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit yakınlarının İzmir Adnan Menderes Havalimanına gelişinden görüntüler Şehidin İzmir'de 20 gün önce evlendiği eşi Ayşe Ardıç'tan görüntüler Havalimanının içinde şehit yakınlarının bekleyişinden görüntüler Şehidin babası Mürsel Ardıç'ın açıklaması Hakkari'deki terör saldırısı Şehit Ardıç'ın İzmir'de yaşayan ailesi hava yoluyla cenazenin defnedileceği Bitlis'e hareket etti Şehit Ardıç'ın acılı babası Mürsel Ardıç: "Vatan sağolsun, sizler sağolun, evlatlarımızı bugünler için yetiştirmiştik. Beni üzen kısa bir süre önce, bir ay önce evlilik yapması ama böyle şahadet mertebesine ulaşması beni gururlandırıyor" Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki askeri üs bölgesine terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç'ın İzmir'de yaşayan yakınları, şehidin toprağa verileceği Bitlis'in Ahlat ilçesine gitmek üzere yola çıktı.
 • 06:08Hakkari'deki Terör SaldırısıHakkari'nin Şemdinli ilçesindeki askeri üs bölgesine terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç'ın İzmir'de yaşayan yakınları, şehidin toprağa verileceği Bitlis'in Ahlat ilçesine gitmek üzere yola çıktı.
 • 06:07Şehit Babası: Şehit Babası: "Oğlumun Şehit Olmasıyla Gurur Duyuyorum"Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Tekeli Askeri Üs Bölgesine terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç’ın babası Mürsel Ardıç, “Oğlumun şehit olmasıyla gurur duyuyorum” dedi.
 • 05:43İzmir- Yirmi Gün Önce Evlenen Şehidin Eşi ve Yakınları Bitlis'e Hareket Ettiİzmir- Yirmi Gün Önce Evlenen Şehidin Eşi ve Yakınları Bitlis'e Hareket EttiHakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde, bölücü terör örgütü PKK tarafından Irak sınırına yakın bir bölgede bulunan Tekeli Tabur Komutanlığı'na düzenlenen saldırıda şehit düşen 26 yaşındaki Uzman Çavuş Mesut Ardıç'ın İzmir'in Buca İlçesi'nde yaşayan ailesi ve 20 gün önce evlendiği eşi şehidin toprağa verileceği Bitlis'in Ahlat İlçesi'ne gitmek üzere yola çıktı.
 • 02:04Bitlis-Ahlat'a Şehit Ateşi DüştüBitlis-Ahlat'a Şehit Ateşi DüştüDha Yurt -Ahlat'a şehit ateşi düştüHAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesine PKK'lı teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan uzman çavuş Mesut Ardıç'ın Biltis'in Ahlat İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.
 • 01:48Ahlat'a Şehit Ateşi DüştüAhlat'a Şehit Ateşi DüştüHakkari'nin Şemdinli İlçesi Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesine PKK'lı teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan uzman çavuş Mesut Ardıç'ın Biltis'in Ahlat İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.
 • 01:40Hakkari'deki Terör SaldırısıHakkari'deki Terör SaldırısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 1-Şehidin bayrak asılı evi 2-Detaylar 3-Ambulansın şehit evine gelişi 4-Şehidin yakınları ve komşularının gelişleri Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki askeri üs bölgesine terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç'ın yakınlarına acı haber ulaştı.
 • 01:31Ahlat'a Şehit Ateşi DüştüHakkari’nin Şemdinli ilçesi Tekeli Askeri Üs Bölgesine terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç’ın Bitlis’in Ahlat ilçesindeki ailesine şehadet haberi iletildi.
 • 00:56Hakkari'deki Terör SaldırısıHakkari'nin Şemdinli ilçesindeki askeri üs bölgesine terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç'ın yakınlarına acı haber ulaştı.
 • 00:52Hakkari'de Tabura Saldırı: 2 ŞehitHakkari'nin Şemdinli ilçesinde bulunan Tekeli Tabur Komutanlığı'na bağlı üs bölgesine PKK'lı teröristler tarafından saldırı düzenlendi.