SON DAKİKA TEKIRDAG CORLU HABERLERİ

Son Dakika Tekırdag Corlu Haberleri

15:26
Gaziantep CHP'li Öztrak Yanlış Politikaların Faturası 16 Milyar Dolar CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, AK Parti iktidarının uyguladığı yanlış politikalarının ülkeye faturasının 16 milyar dolar olduğunu söyledi.
Gaziantep CHP'li Öztrak Yanlış Politikaların Faturası 16 Milyar Dolar
14:40
CHP Heyeti Gaziantep'te Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile 10 milletvekili Gaziantep’e geldi.
CHP Heyeti Gaziantep'te
14:34
Kosgeb 3. Kobi ve Girişimcilik Ödül Töreni KOSGEB Başkanı Biçer: "İşletmelerimizin yüzde 99'unu oluşturan, ihracatımızın yüzde 60'ını ve istihdamın yüzde 76'sını gerçekleştiren KOBİ'ler, yeni iş alanları ve istihdam potansiyelleriyle ülkemizin kalkınmasında, sosyal adaletin ve toplumsal dengenin idamesinde yeri doldurulamaz bir öneme sahip"
14:29
CHP'li Öztrak: Yanlış Politikaların Faturası 16 Milyar Dolar Chp Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, AK Parti iktidarının uyguladığı yanlış politikalarının ülkeye faturasının 16 milyar dolar olduğunu söyledi.
CHP'li Öztrak: Yanlış Politikaların Faturası 16 Milyar Dolar
14:21
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor Trakya Elektrik Perakende Satış AŞ (TREPAŞ), müşteri ilişkileri, tahakkuk faturalama, tahsilat ve raporlama süreçleri için kullandığı mevcut bilişim altyapısını daha entegre, tutarlı ve efektif bir sistemle değiştirerek teknolojik yatırımlarını sürdürüyor.
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor
13:04
Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesinde "Mahalle Etkin Olsun" Önerisi Önerinin sahipi AK Parti İstanbul Milletvekili Uçma: "Mahallenin namusu bir deyiştir, mecazi bir söylemdir.
12:52
Birinci Seansta Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri ile birinci seanstaki değişim oranları şöyle:
12:17
TZOB: Büyükşehir Sınırları İçindeki Kırsal Nüfus Belirlenmeli Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yasayla sayıları 30'a çıkarılan büyükşehir belediyelerindeki kırsal nüfusun belirlenmesini istedi.
12:12
Çorlu Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Yapıldı Çorlu Kent Konseyi 2015 Ocak dönemi genel kurul toplantısı yapıldı.
Çorlu Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
11:16
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: "Büyükşehir Belediyelerindeki Kırsal Nüfus Belirlenmeli" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yasayla sayıları 30’a çıkarılan büyükşehir belediyelerindeki tüm köy ve beldelerin mahalle haline getirilmesiyle o köy ve beldelerde yaşayanların il ve ilçe merkezlerinde yaşıyor gibi gösterildiğini belirterek, “O köy ve beldelerdeki yaşam koşullarında bir değişiklik olmamıştır.
10:23
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), müşteri ilişkileri, tahakkuk faturalama, tahsilat ve raporlama süreçleri için kullandığı mevcut bilişim alt yapısını daha entegre, tutarlı ve efektif bir sistemle değiştirerek teknolojik yatırımlarını sürdürüyor.
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor
10:14
Çerkezköy'de Tren Raylarında Bonzai İçti, Komaya Girdi Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde tren istasyonunda sentetik uyuşturucu kullanan ve komaya giren genç hastaneye kaldırıldı.
Çerkezköy'de Tren Raylarında Bonzai İçti, Komaya Girdi
09:43
Tren Raylarında Bonzai İçti, Komaya Girdi Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde tren istasyonunda sentetik uyuşturucu kullanan ve komaya giren genç hastaneye kaldırıldı.
Tren Raylarında Bonzai İçti, Komaya Girdi
09:39
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Öge: "Hepimiz Çerkezköylüyüz" Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öge, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyde Akbay birlikte Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret etti.
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Öge: 'Hepimiz Çerkezköylüyüz'
09:33
Çerkezköy Tso'ya 1 Yılda 429 Yeni Üye Kaydı Yapıldı Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), 2015 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Çerkezköy Tso'ya 1 Yılda 429 Yeni Üye Kaydı Yapıldı
04:54
Evinde İntihar Etti Tekirdağ’da bir kişi evinde kendini iple tavana asarak intihar etti.
Evinde İntihar Etti
03:08
Evinde İntihar Etti Tekirdağ’da bir kişi evinde kendini iple tavana asarak intihar etti.
Evinde İntihar Etti
20:25
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde kutlama yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
19:59
Polisten Uyuşturucu Satıcılarına Darbe: 3 Tutuklama Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ve Malkara ilçesinde polis ekiplerince yapılan eş zamanlı baskında 3 şahıs, yüklü miktarda sentetik uyuşturucuyla yakalandı.
Polisten Uyuşturucu Satıcılarına Darbe: 3 Tutuklama
18:33
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, bugün birinci ve ikinci seans kapanışları, en düşük ve en yüksek değerleri ile günlük değişim oranları şöyle:
18:09
Tekirdağ'ın Nüfusu 906 Bin 732 Oldu Tekirdağ’ın nüfusu 2013 yılına göre 32 bin 257 kişi artarak 906 bin 732’ye yükseldi.
17:47
Tekirdağ'ı Mesken Edinen Kardeş Hırsızlar Tutuklandı Tekirdağ’da evlerin kapılarını zorlayıp açarak hırsızlık yapan kardeş 2 kadın hırsız tutuklandı.
Tekirdağ'ı Mesken Edinen Kardeş Hırsızlar Tutuklandı
17:05
Çerkezköy Belediye Meclisi 2 Şubat Pazartesi Günü Toplanıyor Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediyesi’nin Şubat ayı Meclis toplantısı, 2 Şubat Pazartesi günü 14.00’da Belediye Başkanı Vahap Akay Başkanlığı’nda Belediye Meclis Salonu’nda yapılacak.
Çerkezköy Belediye Meclisi 2 Şubat Pazartesi Günü Toplanıyor
16:36
Karacakılavuzlu Kadınlar Kanser Taramasından Geçti Süleymanpaşa Belediyesi, Kanser taramalarına Karacakılavuz Mahallesi ile devam etti.
Karacakılavuzlu Kadınlar Kanser Taramasından Geçti
16:16
Çorlu'da Sağanak Çorlu'da etkili olan sağanak yaşamı olumsuz etkiledi.
Çorlu'da Sağanak
16:16
Hayrabolu SGK Müdürü Yıldırımhan, Göreve Başladı Hayrabolu Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğüne atanan Hakan Yıldırımhan, görevine başladı.
16:13
Çorlu Belediye Başkanı Baysan, Muhtarlarla Bir Araya Geldi Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Gönül Sohbetleri toplantıları kapsamında mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
16:10
Çorlu Kaymakamı Kılıç Açıklaması "2014 yılında Çorlu'da kişilere karşı işlenen suçlar yüzde 16.6, mal varlığına karşı işlenen suçlar ise yüzde 14.3 oranında azalma gösterdi"
15:57
AK Parti Muş Milletvekili Işık Açıklaması "AK Parti Hasköy ilçe kongresinin yapıldığı yer Kur'an kursu değil. Burası SODES dahilinde, Kalkınma Bakanlığı ödenekleri ile yapılmış çok amaçlı bir konferans salonu"
AK Parti Muş Milletvekili Işık Açıklaması
15:53
Süleymanpaşa Belediyesi'nden "Okullarda Temizlik Harekatı" Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2014 - 2015 eğitim öğretim yılı ara tatilini değerlendirerek Süleymanpaşa ilçesindeki tüm okullarda temizlik çalışması başlattı.
Süleymanpaşa Belediyesi'nden 'Okullarda Temizlik Harekatı'
15:46
Çorlu'da Otomobil Dere Yatağına Uçtu: 1 Yaralı Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil dere yatağına düştü.
Çorlu'da Otomobil Dere Yatağına Uçtu: 1 Yaralı
13:58
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Süleymanpaşa Belediyesi okullarda temizlik çalışması başlattı.
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
13:12
Birinci Seansta Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri ile birinci seanstaki değişim oranları şöyle:
12:30
Trakyaka 2014 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık Dönemi Sonuçları Belli Oldu Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA), 2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Kasım-Aralık döneminde gelen başvurular arasından destek almaya hak kazananları belirledi.
12:12
İl İl Türkiye Nüfusu Türkiye nüfusunun yüzde 18,5’inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişi ile en çok nüfusa sahip olan il oldu.
İl İl Türkiye Nüfusu
12:03
Trakya Kahvaltılarının Tatlı Lezzeti: Bulama Bağcılıkla uğraşan üreticilerin, tatlı üzüm şırasını çöğen suyuyla karıştırarak yaptığı katı pekmez bulama, yörenin vazgeçilmez tatları arasında yer alıyor Tekirdağ Bağcılık Araştırma İstasyonu Gıda Teknolojileri Bölüm Başkanı Gülcü, bulamanın İçeriğinde zengin miktarda demir bulunduğunu söyledi.
Trakya Kahvaltılarının Tatlı Lezzeti: Bulama
11:43
Tekirdağ'da Okullarda Temizlik Harekatı Başladı Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ara tatilini değerlendirerek tüm okullarda temizlik çalışması başlattı.
Tekirdağ'da Okullarda Temizlik Harekatı Başladı
11:34
Nkü Muratlı Yüksekokul Binası Teslim Edildi Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Muratlı Meslek Yüksekokulu binasının inşaatının yapım işini üstlenen Aktaş İnşaat firması bina inşaatını, Muratlı Yüksek Öğretim Gönüllüleri Derneği’ne devretti.
Nkü Muratlı Yüksekokul Binası Teslim Edildi
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:57
Kapaklı'da Araba Kavgası Kanlı Bitti Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde bir kişi, arabasını vermeyen arkadaşını ayağından vurarak kayıplara karıştı.
Kapaklı'da Araba Kavgası Kanlı Bitti
10:42
Çerkezköy Tso'nun Kurumsallaşma Eğitimi Sona Erdi Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Proje Geliştirme Birimi tarafından Trakya Kalkınma Ajansı Destek Programı’na sunulan ve kabul edilen proje kapsamında, Oda yönetimi ve personeline yönelik düzenlenen Kurumsallaşma Eğitimi tamamlandı.
Çerkezköy Tso'nun Kurumsallaşma Eğitimi Sona Erdi
10:40
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı Tekirdağ'da bulunan ve Trakların Anadolu’ya gelişinden itibaren uzun süre Trak yerleşimi olan 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı
10:29
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı Tekirdağ'da 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı
10:24
Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'la Bir Araya... Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa’da yapılan Kent Konseyi Kadın Meclisi seçiminde başkan seçilen Hilal Kızılözen ve Yönetim Kurulu üyeleri Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ziyaret etti.
Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'la Bir Araya...
10:15
Tekirdağ'da Karacakılavuz Mahallesi Sakinleri Kanser Taramasından Geçti Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen kanser taramaları kapsamında Karacakılavuz Mahallesi kadınları kanser taramasından geçti.
Tekirdağ'da Karacakılavuz Mahallesi Sakinleri Kanser Taramasından Geçti
10:14
MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan: "İl Merkezi ve İlçeleriyle Harabe Görüntüsü Veren Tekirdağ... MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, Tekirdağ’daki CHP’li belediyeleri eleştirerek il merkezi ve ilçeleriyle Tekirdağ’ın harabe görüntüsünde olduğunu ve Tekirdağ’ın bunu hak etmediğini söyledi.
MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan: 'İl Merkezi ve İlçeleriyle Harabe Görüntüsü Veren Tekirdağ...
10:13
Add Tekirdağ Şubesi, MHP Tekirdağ İl Başkanlığını Ziyaret Etti Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Tekirdağ Şube Başkanı Servet Gürkan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Tekirdağ İl Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Add Tekirdağ Şubesi, MHP Tekirdağ İl Başkanlığını Ziyaret Etti
09:47
Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Yavuz Akbulut: "23 Nisan'da Çerkezköy Devlet Hastanesini Açıyoruz" Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yapımına başlanan Çerkezköy Devlet Hastanesinde sona yaklaşıldığını belirten Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Yavuz Akbulut, "İnşaatın yüzde 70’i bitti.
Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Yavuz Akbulut: '23 Nisan'da Çerkezköy Devlet Hastanesini Açıyoruz'
09:37
Ölen Yavrusunun Başında Yas Tuttu Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bir köpek, otomobilin çarpması sonucu ölen yavrusunun başında bekleyerek saatlerce yas tuttu.
Ölen Yavrusunun Başında Yas Tuttu
09:35
TREDAŞ, Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine Karşı Uyardı Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. Tekirdağ'da Çorlu İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ, Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine Karşı Uyardı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 16:24:37. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TEKIRDAG CORLU HABERLERİ
[Hata Bildir]