22:4600
SON DAKİKA TEKİRDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Tekirdağ Haberleri

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Çorlu'da

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Çorlu'da- Kılıçdaroğlu: "(Bahçeli'ye yapılan Tunceli çağrısı)Gider tabi arkadaşlar, yabancı bir ülkemi orası, Türkiye. Yani o da oraya gidecek"TEKİRDAĞ (AA) - Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliye yaptığı Tunceli çağrısı ile ilgili, "Gider tabi arkadaşlar, yabancı bir ülkemi orası, Türkiye. Yani o da oraya gidecek" dedi. (Bugün 19:07)

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Çorlu'da

  Kılıçdaroğlu: "(Bahçeli'ye yapılan Tunceli çağrısı)Gider tabi arkadaşlar, yabancı bir ülkemi orası, Türkiye. Yani o da oraya gidecek'' (Bugün 18:30)

   

  Çorlu?da Esnafı Ziyaret Etti

  Çorlu?da Esnafı Ziyaret Etti

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne'deki toplantının ardından karayoluyla geldiği Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde bir alışveriş merkezindeki esnafı dolaştı. (Bugün 18:16)

   

  18. Uluslararası İş Forumu

  18. Uluslararası İş Forumu

  IBF Başkanı Yarar: "İki finans merkezi var, New York ve Londra. Biri borsa, diğeri de para açısından finans merkezi. İstanbul, İslami finansın merkezi olmalıdır. (Bugün 14:28)

   

  Bölge İşadamları Çanakkale Boğaz Köprüsü'nün Hızla Yapılmasını İstiyor

  Çanakkale'de toplanan çevre illerin oda başkanları, Çanakkale Boğazı'nda düşünülen köprünün bir önce yapılmasını isteyerek, bölgenin ekonomisine katkı sağlayacağını söyledi. (Bugün 13:55)

   

  Kılıçdaroğlu: Meclis Başkanı Çiçek Özür Dilesin

  Kılıçdaroğlu: Meclis Başkanı Çiçek Özür Dilesin

  Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Çiçek'in milletin önünde kendisinden özür dilemesini isteyerek, "Parlamentonun itibarını koruyan benim, ayaklar altına alan sensin." dedi. (Bugün 13:55)

   

  Sağlık Bakanlığı 'Sezaryen Haritası' Çıkardı

  Sağlık Bakanlığı 'Sezaryen Haritası' Çıkardı

  Sağlık Bakanlığı, Türkiye'nin sezaryen haritasını çıkardı. Doğumların 173 bin 231'i yani yüzde 36,4'lük kısmı sezaryen. Sezaryen oranlarında ilk sırada Tunceli yer aldı. (Bugün 12:47)

   

  Edirne'den Kısa Kısa

  Edirne'den Kısa Kısa

  Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü'nden ziyaret. (Bugün 10:31)

   

  Tekirdağ'da Hava Durumu

  Tekirdağ'da Hava Durumu

  Kent merkezinde ve ilçelerde hafta sonu sağanak bekleniyor. (Bugün 10:27)

   

  Yağlı Tohumlar Kongre Yapacak

  Yağlı Tohumlar Kongre Yapacak

  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesi Yağlı Tohumlar Kooperatifi Olağan Kongresi 30 Kasım'da yapılacak. (Bugün 09:45)

   

  Elazığ'ın İsmi 'Elaziz' Olacak

  Elazığ'ın İsmi "Elaziz" Olacak

  Davutoğlu'nun grup toplantısındaki konuşmasının ardından Elazığ milletvekilleri şehirlerinin adının tekrar Elaziz olarak değiştirilmesi için harekete geçti. (Bugün 09:07)

   

  42 Havalimanında Özel Sağlık Hizmetleri Durduruldu

  42 Havalimanında Özel Sağlık Hizmetleri Durduruldu

  Devlet hava Meydanları İşletmesi'ne (DHMİ) bağlı 42 havalimanında 2009 yılından beri sağlık hizmeti veren özel sağlık kuruluşu olan Portclinic, Ankara 5. İdare Mahkemesi tarafından alınan karar gereği, sunulan hizmetlerin bu gece yarısından itibaren durdurulacağını açıkladı. (Dün 22:13)

   

  42 Havalimanında Özel Sağlık Hizmeti Durduruldu

  42 Havalimanında Özel Sağlık Hizmeti Durduruldu

  Ankara 5. İdare Mahkemesi'nin aldığı kararla Devlet Hava Meydanları İşletmesi'ne (DHMİ) bağlı 42 havalimanında özel sağlık hizmetlerinin kaldırıldığı belirtildi. (Dün 22:00)

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Osmanlı Eserlerini Ziyaret Etti

  TBMM Başkanı Çiçek, Osmanlı Eserlerini Ziyaret Etti

  TBMM Başkanı Çiçek, Arnavutluk'ta- Çiçek: "(1915 iddialarına ilişkin bazı parlamentoların karar alması) Biz tarihle yüzleşmeye hazırız ama parlamentolar, uluslararası ceza mahkemesi değildir, bir bilim kurulu, tarihçiler kurulu değildir. (Dün 21:27)

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Arnavutluk'ta

  Çiçek: "(1915 iddialarına ilişkin bazı parlamentoların karar alması) Biz tarihle yüzleşmeye hazırız ama parlamentolar, uluslararası ceza mahkemesi değildir, bir bilim kurulu, tarihçiler kurulu değildir. (Dün 20:02)

   

  Tekirdağ'da Kaçak 15 Suriyeli Yakalandı

  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan 2'si çocuk, 6'sı kadın 15 Suriyeli yakalandı. (Dün 19:52)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 22:46:09. #1.12#