17:0500
SON DAKİKA TEKİRDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Tekirdağ Haberleri

   

  Türkiye Ve Dünya Gündeminden Haberler (Son Dakika Haberler)

  Türkiye Ve Dünya Gündeminden Haberler (Son Dakika Haberler)

  Türkiye'nin en çok satan gazeteleri ve son dakika haberler. En çok satan Gazete manşetleri - gazetelerden detaylar. Hangi gazete nasıl manşet attı? Türkiye ve Dünya gündeminden haberler. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi. Son dakika, güncel, magazin, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde haberler. Hızlı ve güvenilir haber. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  BUDO, Bazı Seferlerini İptal Etti

  BUDO, Bazı Seferlerini İptal Etti

  Bursa Deniz Otobüsleri, bazı deniz otobüsü seferlerini iptal etti. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  24. Ayçiçeği Festivali'

  24. Ayçiçeği Festivali"

  Festival kapsamında motokros yarışları düzenlendi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Hayrabolu'da Motokros Festivali

  Hayrabolu'da Motokros Festivali

  Tekirdağ Hayrabolu ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından 24’üncüsü düzenlenen Ayçiçeği Festivalinde Türkiye Motorsiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Motokros Festivali Hayrabolu Belediyesi Motokros parkurunda yapıldı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Tekirdağ'da Şüpheli Ölüm

  Lüleburgaz ilçesinde yalnız yaşayan kişi evinde ölü bulundu. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Meteoroloji'den Yağış ve Hortum Uyarısı

  Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü ve AKOM, Marmara’nın kuzey bölgesinde şiddetli yağışın etkili olacağını duyurdu. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İstanbul'da Beklenen Yağış Başladı

  İstanbul'da Beklenen Yağış Başladı

  Meteoroloji İşler Genel Müdürlüğü ve Afet Koordinasyon Merkezi'nin İstanbul'da yaptığı şiddetli yağış ve hortum uyarısının ardından beklenen yağmur başladı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İstanbul İçin Kuvvetli Yağmur Uyarısı

  Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü ve AKOM Meteoroloji biriminin açıklamasına göre İstanbul'un Batı kesimleri, bugün saat 16: 00'dan itibaren Balkanlar üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisi altına girecek. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Onun Kimsesi Benim" Projesi

  Proje çerçevesinde kardeşlik bağları kuran kimsesiz çocuklar ile imam hatip liselerinde okuyan öğrenciler şenlikte buluştu ÖNDER Genel Başkanı Korkut: "Gün boyu oyun parkurları, lunapark eğlenceleri, illüzyon gösterileri ve grup etkinlikleriyle eğlenecek çocuklar, ömür boyu bu paylaşımı unutmayacaklardır. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Hayrabolu Şevval Sam'la Coştu

  Hayrabolu Şevval Sam'la Coştu

  Tekirdağ Hayrabolu ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından 24’üncüsü düzenlenen Ayçiçeği Festivaline katılan ünlü sanatçı Şevval Sam söylediği şarkılarla coşturdu. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 17:05:02. #1.11#