SON DAKİKA TEKKEKÖY HABERLERİ

Son Dakika Tekkeköy Haberleri

19:03
Davutoğlu Toplu Açılış Töreninde Konuştu Açıklaması "Türkiye'nin sınırlarında gerektiğinde her türlü tedbiri alırız. Bu aziz vatana herhangi bir şekilde çevredeki ateş çemberinden herhangi bir yangının sıçramasına da izin vermeyiz" "Açık tavır sergilediğinizde hemen pozisyon değiştiren muhalefet partilerine buradan sesleniyorum: Türkiye'nin ulusal güvenliği, milli güvenliği söz konusu olduğunda, çevre, kardeş halkların kaderi, uluslararası barış ve istikrar söz konusu olduğunda, zalimlere karşı mazlumları desteklemek söz konusu olduğunda bir
20:51
Samsun'da Kasa Hırsızlığına 3 Tutuklama Samsun'da 6 ay içinde 8 ayrı fabrika ve iş yerinden çalınan çelik para kasası hırsızlığıyla ilgili adliyeye sevk edilen 3 kişi tutuklandı.
14:39
Karı-Koca Keşif Yaptı, Arkadaşları Soydu Samsun’da 6 ay içinde 8 ayrı fabrika ve iş yerinden çelik para kasası hırsızlığı olayına karıştıkları iddia edilen 1’i bayan toplam 7 kişi, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
Karı-Koca Keşif Yaptı, Arkadaşları Soydu
15:29
Samsun'daki Çelik Para Kasası Hırsızlıkları İl genelinde 8 ayrı iş yerinden çelik para kasalarından hırsızlıklarla ilgili biri kadın 7 kişi gözaltına alındı.
Samsun'daki Çelik Para Kasası Hırsızlıkları
15:01
Kasa Hırsızlığına 7 Gözaltı Samsun'da 6 ay içinde 8 ayrı fabrika ve işyerinden çelik kasaları açarak para, senet, çek ve değerli eşya çaldıkları iddia edilen biri kadın 7 kişi polis tarafından gözaltına alındı.
Kasa Hırsızlığına 7 Gözaltı
14:11
Kasa Hırsızları 6 Aylık Takip Sonucu Yakalandı Samsun’da 6 ay içinde 8 ayrı fabrika ve iş yerinden çelik para kasası hırsızlığı olayına karıştıkları iddia edilen 1’i bayan toplam 7 kişi, polisin 6 ay süren teknik ve fiziki tabibi sonucu yakalanarak gözaltına alındı.
Kasa Hırsızları 6 Aylık Takip Sonucu Yakalandı
13:50
Kasa Hırsızlığına 7 Gözaltı Samsun'da 6 ay içinde 8 ayrı fabrika ve işyerinden çelik kasaları açarak para, senet, çek ve değerli eşya çaldıkları iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı.
Kasa Hırsızlığına 7 Gözaltı
15:40
Öğrencilerin Dolabından Parasını Çalan Şahıs Tutuklandı Samsun’da bir lisedeki öğrencilerin kilitli dolaplarından parasını çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.
Öğrencilerin Dolabından Parasını Çalan Şahıs Tutuklandı
12:27
Tekkeköy'de Yol Çalışması Tekkeköy Belediyesi, ilçenin çeşitli bölgelerinde yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Tekkeköy'de Yol Çalışması
16:35
Samsun'un Milli Eğitim Müdürleri Çarşamba'da Toplandı Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 2014 yılı ikinci istişare toplantısı, Çarşamba ilçesinde yapıldı.
Samsun'un Milli Eğitim Müdürleri Çarşamba'da Toplandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:43:46. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TEKKEKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]