18:0900
SON DAKİKA TEPEBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Tepebaşı Haberleri

   

  Eskişehir'deki Okullarda Atık Yağ Toplama Kampanyası Başlatıldı

  Eskişehir Tepebaşı ve Odunpazarı belediyeleri, 2014-2015 eğitim öğretim döneminde ilkokul, ortaokul ve liseler arasında çevre duyarlılığını artırmak için ‘Bitkisel atık yağ toplama kampanyası’ başlattı. (Bugün 13:11)

   

  100 Yılın Galası.

  100 Yılın Galası.

  Darülbedayi'nin sahnelenen ilk oyunu Çürük Temel, Şehir Tiyatroları'nın kuruluşunun 100. yılında düzenlenen galayla 100 yıl sonra tekrar izleyicinin beğenisine sunuldu. (Dün 16:22)

   

  İlçelerin Seçim Kurulu Sayısı İkiye Çıkarıldı

  İlçelerin Seçim Kurulu Sayısı İkiye Çıkarıldı

  YSK, 21 Ağustos 2014 itibarıyla nüfusu 200 bini aşan bazı ilçelerin seçim kurulu sayısını ikiye çıkardığını açıkladı. (Dün 12:50)

   

  Tepebaşı'nda Öğretmenlerin Geleneksel Buluşması

  Tepebaşı'nda Öğretmenlerin Geleneksel Buluşması

  Tepebaşı Belediyesi her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebi ile gerçekleştirdiği geleneksel buluşmasını bu yıl da geniş katılımla gerçekleştirdi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Koyverdin Gittin Beni' Filminin Galası Yapıldı

  Koyverdin Gittin Beni" Filminin Galası Yapıldı

  "Koyverdin Gittin Beni" filminin galası yapıldı- Türk Sineması'nın 100.yılı münasebetiyle TRT'nin hayata geçirdiği "Senin Senaryon Senin Filmin" projesi kapsamında çekilen "Koyverdin Gittin Beni" filminin galası gerçekleştirildi İSTANBUL (AA) - Türk Sineması'nın 100.yılı münasebetiyle TRT'nin hayata geçirdiği "Senin Senaryon Senin Filmin" projesi kapsamında çekilen "Koyverdin Gittin Beni" filminin galası gerçekleştirildi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  'Koyverdin Gittin Beni' Filminin Galası Yapıldı

  "Koyverdin Gittin Beni" Filminin Galası Yapıldı

  TRT'nin hayata geçirdiği "Senin Senaryon Senin Filmin" projesi kapsamında çekilen "Koyverdin Gittin Beni" filminin galası gerçekleştirildi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kullanılmayan Poliklinik Binasında Yangın Paniği

  Kullanılmayan Poliklinik Binasında Yangın Paniği

  Eskişehir’de Sağlık Müdürlüğüne ait kullanılmayan bir poliklinik binasında çıkan yangın korkuttu. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Semiha Berksoy'un İlk Sergisi 'Halüsinasyon Duvarı 'Ziyarete Açıldı

  Semiha Berksoy'un İlk Sergisi "Halüsinasyon Duvarı "Ziyarete Açıldı

  Semiha Berksoy'un ilk galeri sergisi 'Halüsinasyon Duvarı', iş ve sanat dünyasının ünlü isimlerini buluşturan Gala Gecesi ile birlikte Galerist'te ziyarete açıldı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kon-Er'in Kampanyasında 60 Bin Lira Bağış Toplandı

  Konya Ermenekliler Kültür Sanat ve Sosyal Dayanışma Derneği (KON-ER) tarafından yapılan toplantıda Ermenek’te yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin aileleri için başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde banka hesabına yatırılanlarla birlikte 60 bin liralık bağış toplandığı açıklandı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cep Telefonlarına Güneş Enerjisinden Ücretsiz Şarj

  Cep Telefonlarına Güneş Enerjisinden Ücretsiz Şarj

  Eskişehir’de Tepebaşı Belediyesi tarafından 3 noktaya kurulan ‘Güneş Enerjili Şarj İstasyonları’, günümüzde insanların vazgeçilmezi olan telefonlarını şarj etme konusunda büyük kolaylık sağlıyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Odunpazarı'nda Belediye Personeline Yangın Eğitimi

  Odunpazarı Belediyesi personeline, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, yangın eğitimi verdi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Zonguldak'ta Mahalle Sakinlerinden 2b Eylemi

  Zonguldak'ta Mahalle Sakinlerinden 2b Eylemi

  Zonguldak’ta 4 mahallenin sakinleri toplanarak, evlerinin 2B kapsamındaki rayiç bedellerinin yüksek olmasını protesto etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  2b' Eylemi

  2b" Eylemi

  Zonguldak'ta "2B" eylemi- 2B kapsamındaki arazilerinin rayiç bedelini yüksek bulan 4 mahallenin sakinleri, eylem yaptıZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ta, kamuoyunda 2B olarak bilinen, orman vasfını kaybetmiş Hazine arazilerinin rayiç bedelini yüksek bulan mahalle sakinleri, eylem yaptı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Zonguldak'ta '2B' Eylemi

  Zonguldak'ta "2B" Eylemi

  Zonguldak'ta 2B kapsamındaki arazilerinin rayiç bedelini yüksek bulan 4 mahallenin sakinleri, eylem yaptı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Zonguldak'ta '2B' Eylemi

  Zonguldak'ta '2B' Eylemi

  Zonguldak'ta, orman alanı dışına çıkarılan ve hazine adına tescillenen '2B' arazileri için belirlenen bedeli yüksek bulan mahalle sakinleri, Valilik binasına yürüdü. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  - Cep Telefonlarına Güneş Enerjisinden Ücretsiz Şarj

  - Cep Telefonlarına Güneş Enerjisinden Ücretsiz Şarj

  Eskişehir’de Tepebaşı Belediyesi tarafından 3 noktaya kurulan ‘Güneş Enerjili Şarj İstasyonları’, günümüzde insanların vazgeçilmezi olan telefonlarını şarj etme konusunda büyük kolaylık sağlıyor. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Haftanın Tarihine Bakış

  Atatürk'ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981'den itibaren Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehir'de AK Parti Tepebaşı 3'üncü Olağan Kongresi

  Eskişehir'de AK Parti Tepebaşı 3'üncü Olağan Kongresi

  Eskişehir’de AK Parti Tepebaşı 3’üncü Olağan Kongresi düzenlendi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Lise Öğrencilerine İş Güvenliği Bilinci Semineri

  Lise Öğrencilerine İş Güvenliği Bilinci Semineri

  Türk Metal Sendikası’nın örgütlü olduğu GKN Eskişehir Otomotiv Ürünleri Üretim ve Satış ve A.Ş. ile Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği, lise öğrencilerine yönelik iş güveliği bilincinin arttırılması için seminer düzenlenecek. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bilecik'te Vatandaşlara Aşure İkramı

  Bilecik'te Vatandaşlara Aşure İkramı

  Bilecik’te hayırsever bir vatandaş ile Bilecik Devlet Hastanesi ameliyathane bölümü çalışanları tarafından vatandaşlara pilav ve aşure ikram etti. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ali İsmail'in İsmi Gençlik Merkezi'nde Yaşayacak

  Ali İsmail'in İsmi Gençlik Merkezi'nde Yaşayacak

  Tepebaşı Belediyesi’nin 2. Gençlik Merkezine “29 Ekim Gençlik Merkezi”, merkez içinde yer alan sahneye de “Ali İsmail Korkmaz” ismi verildi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ali İsmail, Gençlik Merkezinde Yaşayacak

  Ali İsmail, Gençlik Merkezinde Yaşayacak

  Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin gençlere kazandırdığı 2. gençlik merkezine 29 Ekim Gençlik Merkezi, merkez içinde yer alan sahneye de 'Ali İsmail Korkmaz' ismi verildi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 18:09:03. #1.12#