SON DAKİKA TEPEBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Tepebaşı Haberleri

12:34
2014 Nüfus Sayım Sonuçları Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre 2014 yılı sonu itibarı ile Eskişehir nüfusu ise 812 bin 320 bine ulaştı.
2014 Nüfus Sayım Sonuçları
13:52
Çocuk Senfoni Orkestrasına Büyük İlgi Uğur Mumcu Anma Etkinliği için Eskişehir’de bulunan Hürriyet Gazetesi yazarı Melis Alphan ve Fox Tv Haber Spikeri Fatih Portakal ile eşi Armağan Portakal, Tepebaşı Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası’nın çalışmasına konuk oldu.
Çocuk Senfoni Orkestrasına Büyük İlgi
16:31
Eskişehir Ülkü Evleri 2. Geleneksel Birlik Beraberlik ve İstişare Yemeği Düzenlendi Eskişehir’de Eskişehir Ülkü Ocakları ve Ülkü Evleri Eskişehir Mütevelli Heyeti tarafından, 2. geleneksel birlik beraberlik ve istişare yemeği düzenledi.
20:22
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" "5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi"- Eskişehir'de düzenlenen uluslararası sergide, 3 boyutlu eserler de sanatseverlerin beğenisine sunuldu Eskişehir'de Trakya Ressamlar Derneği'nin düzenlediği "5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" 4 ülkeden sanatçıların katılımıyla açıldı.
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi'
18:34
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" Eskişehir'de düzenlenen uluslararası sergide, 3 boyutlu eserler de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
13:40
Tepebaşı Ziraat Odası Başkanlığı Seçimi Eskişehir’in Turgutlar Köyü Muhtarı Fazlı Turgut, Tepebaşı Ziraat Odası Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.
Tepebaşı Ziraat Odası Başkanlığı Seçimi
18:27
AK Parti Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Güneri, Oldu AK Parti Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Şadan Güneri, seçildi.
14:34
Tepebaşı Belediyesi Personeline İndirimli Sağlık Hizmeti Tepebaşı Belediyesi ile Acıbadem Eskişehir Hastanesi arasında, personelin indirimli sağlık hizmeti alabilmesi için protokol imzalandı.
Tepebaşı Belediyesi Personeline İndirimli Sağlık Hizmeti
17:53
AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları Başkanı Çizmelioğlu Açıklaması "Düğün havasında, kardeşlik içinde başlayan kongrelerimiz, demokratik bir biçimde delegelerimizin oy kullanması ile gerçekleşiyor"
16:06
Eskişehir'de Kar Temizleme Çalışmaları Devam Ediyor Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü, Tepebaşı'nda kar ve buzlanmaya anında müdahale ediyor.
14:00
Tepebaşı Gençlik Meclisi Çalışmalarını Sürdürüyor Tepebaşı Gençlik Meclisi, 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde çalışmalarını sürdürüyor.
Tepebaşı Gençlik Meclisi Çalışmalarını Sürdürüyor
22:39
Taksim Dayanışması Ali İsmail Korkmaz Davası İçin Yola Çıktı Taksim Dayanışma Grubu, Kayseri’de görülecek olan Ali İsmail Korkmaz davasına destek için İstanbul’dan yola çıktı.
Taksim Dayanışması Ali İsmail Korkmaz Davası İçin Yola Çıktı
22:08
Taksim Dayanışması Ali İsmail Korkmaz Davası İçin Yola Çıktı Taksim Dayanışma Grubu, Kayseri’de görülecek olan Ali İsmail Korkmaz davasına destek için İstanbul’dan yola çıktı.
21:57
Taksim Dayanışması, Ali İsmail Korkmaz Davası İçin Kayseri'ye Gitti Taksim Dayanışması üyeleri, yarın Kayseri'de görülecek olan Ali İsmail Korkmaz Davası'nın duruşmasına katılmak için 2 otobüsle İstanbul'dan yola çıktı.
Taksim Dayanışması, Ali İsmail Korkmaz Davası İçin Kayseri'ye Gitti
21:55
Taksim Dayanışması, Ali İsmail Korkmaz Davası İçin Kayseri'ye Gitti Taksim Dayanışması üyeleri, yarın Kayseri'de görülecek olan Ali İsmail Korkmaz Davasının duruşmasına katılmak için 2 otobüsle İstanbul'dan yola çıktı.
Taksim Dayanışması, Ali İsmail Korkmaz Davası İçin Kayseri'ye Gitti
15:11
Güler Yüzlü Tepebaşı Ailesi Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, gerçekleştirdiği ev ziyaretleri ile Tepebaşı’nın kadınları ile bir araya geliyor.
Güler Yüzlü Tepebaşı Ailesi
14:06
Kentsel Dönüşüm Beyoğlu'nda Emlak Fiyatlarını 50 Kat Artırdı Beyoğlu'nda kentsel dönüşümün uygulamaya konulduğu Tarlabaşı'ndaki emlak fiyatları dudak uçuklatıyor. Fiyatlarda 50 kata varan artışlar yaşanıyor.
Kentsel Dönüşüm Beyoğlu'nda Emlak Fiyatlarını 50 Kat Artırdı
11:17
Tepebaşı Ag" Uygulaması CHP Genel Merkezinde Tepebaşı Belediyesi’nin artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak geliştirdiği ve Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hediye edilen “Tepebaşı AG”, parti genel merkez binasına yerleştirildi.
Tepebaşı Ag' Uygulaması CHP Genel Merkezinde
15:09
Bakan Avcı´dan Gündeme İlişkin Açıklamalar Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de Valilikte düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin soruları cevaplandırdı.
Bakan Avcı´dan Gündeme İlişkin Açıklamalar
09:24
Sakarya'da Elektrik Kesintisi Protestosu Sakarya'da bir grup uzun süreli elektrik kesintilerini protesto etti.
Sakarya'da Elektrik Kesintisi Protestosu
23:25
Sakarya'da Mahalleli Elektrik Kurumu Bastı Sakarya'da 3 gündür elektrikleri kesik olan mahalleli elektrik kurumu bastı.
Sakarya'da Mahalleli Elektrik Kurumu Bastı
23:12
Sakarya'da 3 Gündür Elektrikleri Kesik Olan Mahalleli Elektrik Kurumu Bastı SAKARYA Bölgesinde etkili olan kar yağışı sonrasında enerji hatlarında meydana gelen arızalar nedeniyle elektrik şirketi Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.'ye olan tepkiler sürüyor.
Sakarya'da 3 Gündür Elektrikleri Kesik Olan Mahalleli Elektrik Kurumu Bastı
21:28
Avcı: 'Karı da İcat Etmedik Kış da Yeni Değil' Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı 'Atatürk Caddesi’ni yeni icat etmedik, karı da yeni icat etmedik, kış da yeni değil. Bu konuda tüm sorumluların sorumluluklarının bilincinde hareket etmeleri gerekir, Eskişehir de bunu hak eder. Biz doğayla mücadele etmelerini istemiyoruz, yollarımızı açsınlar' dedi.
Avcı: 'Karı da İcat Etmedik Kış da Yeni Değil'
18:29
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Eskişehir'de Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Valilik Makamında düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin kent gündemi ile ilgili sorularını yanıtladı.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Eskişehir'de
12:12
Mavi Kelebek Kültür ve Sanat Derneği Karşıyaka'da Açıldı 10 yıllık mozaik sanatçısı Şükriye Işıkal'ın Kurucu Başkanlığı'nı yaptığı Mavi Kelebek Kültür ve Sanat Derneği'nin açılışı 10 Ocak Cumartesi günü Karşıyaka'da gerçekleştirildi.
Mavi Kelebek Kültür ve Sanat Derneği Karşıyaka'da Açıldı
11:40
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde hemen hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirdi.
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi
11:18
Çiftçimizi 2015 de Afetlerle Karşıladı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde kuraklık ve don başta olmak üzere hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirerek, “Çiftçimizi 2015 de afetlerle karşıladı.
11:11
TOKİ'den Arsa Yatırımcısına 2015'in İlk Fırsatı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), arsa yatırımcısına 2015’in ilk fırsatını sunuyor.
10:55
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması "Çiftçimiz, bu üretim sezonuna da afetlerle başladı" "31 Aralık 2014’ten sonraki doğal afetlerden zarar gören çiftçilerimizin kredi borçları ertelenmeli"
18:31
Tepebaşı Belediyesi Sağlıklı Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Eskişehir’de Tepebaşı Belediyesi Sağlıklı Kent Konseyi’nin Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
Tepebaşı Belediyesi Sağlıklı Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı
17:14
Oda Yöneticilerinden Koordinasyon Toplantısı Seyyar Tuhafiyeciler ve İşportacılar Odası’nda 2015 yılı koordinasyon toplantısı yapıldı.
Oda Yöneticilerinden Koordinasyon Toplantısı
10:45
(Özel) Kadınlar Canlı Bomba Olmaya Daha Yatkın Türkiye, son yıllarda çeşitli terörist gruplarının bombalı eylemlerine maruz kaldı.
(Özel) Kadınlar Canlı Bomba Olmaya Daha Yatkın
10:36
Türkiye'deki Kadın Canlı Bomba Eylemleri Uzmanlar, canlı bomba seçiminde özellikle kadınların daha elverişli olduğuna dikkat çekti. Türkiye'de son 19 yılda 10 kadın kendini patlattı!
Türkiye'deki Kadın Canlı Bomba Eylemleri
14:11
Eto Başkanı Güler, Başarılı Sporculara Bir Araya Geldi Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler, futsal ve grekoromen güreşte il birincisi, masa tenisinde ise il ikincisi olan Eskişehir Ticaret Odası Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi.
15:47
Eskişehir'de Kar Yağışı Tarım Alanlarına Zarar Verdi Yağış nedeniyle 872 dekar örtü altı tarım alanının zarar gördüğü bildirildi.
Eskişehir'de Kar Yağışı Tarım Alanlarına Zarar Verdi
14:48
Kar Yağışı Seraları Vurdu Eskişehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Salih Söğüt, yoğun kar yağışı sebebi ile Sarıcakaya, Mihalgazi, İnönü ve Tepebaşı’nda 445 çiftçiye ait 872 dekar örtü altı tarım alanlarında zarara neden olduğunun tespit edildiğini açıkladı.
10:01
Kmü'nün "Karanlıktan Aydınlığa" Projesi Çığ Gibi Büyüyor Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) öğrencileri “Karanlıktan Aydınlığa Küçük Bir Çığ” projesi ile ilkokullara yönelik yardım kampanyasına devam ediyor.
Kmü'nün 'Karanlıktan Aydınlığa' Projesi Çığ Gibi Büyüyor
12:05
Eğitim Bir Sen Üyesi, Sendikanın Seçimi 'Şaibeli' Diye Mahkemeye Başvurdu Eskişehir’de Eğitim Bir Sen’in geçtiğimiz günlerde yapılan başkanlık seçimi mahkemelik oldu.
17:43
Seraların Çökmesi ile Ürünü Karın Altında Kalan Çiftçiden Yardım Çağrısı Eskişehir’de Orta Sakarya’yı içine alan Sarıcakaya, Mihalgazi, Bilecik-Söğüt, Çaltı ve İnhisar bölgesindeki yağış nedeniyle çok sayıda serası kar yığınları altında kalan çiftçiler hükümetten yardım bekliyor.
Seraların Çökmesi ile Ürünü Karın Altında Kalan Çiftçiden Yardım Çağrısı
15:55
MHP Tepebaşı İlçe Başkan Adayı Sağsöz Açıklaması "Önümüzdeki ilk genel seçimde milliyetçi hareket olarak seçimleri mutlaka kazanmalı ve gözü yollarda bizi bekleyen soydaşlarımıza, dindaşlarımıza biran önce kavuşmalıyız"
15:47
İsa Sağsöz MHP Tepebaşı İlçe Başkan Adayı Oldu Milliyetçilik Hareket Partisi Tepebaşı İlçe Başkan adaylığını açıklayan İsa Sağsöz, “Biz ettiğimiz yemine sadık kalarak, kara sevdamız olan kutsal vatan toprakları üzerinde yapılmak istenen bölme ve parçalama operasyonuna ülkücü, milliyetçi hareket mensupları olarak izin vermeyeceğiz” dedi.
İsa Sağsöz MHP Tepebaşı İlçe Başkan Adayı Oldu
14:43
Sokak Hayvanları İçin Tepebaşı'ndan Özel Ekip Yoğun kar yağışı ile yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için Tepebaşı Belediyesi özel ekipler oluşturdu.
Sokak Hayvanları İçin Tepebaşı'ndan Özel Ekip
12:15
Belçika'dan Eskişehir Şairler Derneği'ne Ziyaret Belçika’nın en etkili sivil toplum kuruluşundan olan Emirdağ ve Yöresi Yardımlaşma Derneği (EYAD)’ın Onursal Başkanı ve Avrupa-Türkiye Emirdağlılar Platformu (ATEP)’in Başkanı İşadamı Metin Edeer ile, EYAD ikinci Başkanı ve EYAD Türkiye Temsilcisi Necati Şevik, Eskişehir’deki Eskişehir-Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB)’ı ziyaret ettiler.
Belçika'dan Eskişehir Şairler Derneği'ne Ziyaret
17:42
Tepebaşı Tarım Ekibinden Çiftçilere Hububat Eğitimi Tepebaşı Belediyesi Tarım Ekibi, Sivrihisar ve Köyleri Derneği ile birlikte Sivrihisar ilçe merkezi ve bağlı bulunan mahallelerde çiftçilikle uğraşan vatandaşlara hububat eğitimi verdi.
Tepebaşı Tarım Ekibinden Çiftçilere Hububat Eğitimi
15:50
Asit Bidonunda Sahte İçki Ankara'da yılbaşında piyasaya sürmek üzere sahte içki üreten biri yabancı uyruklu 3 kişi gözaltına alındı İnsan sağlığını hiçe sayan zanlıların ürettikleri sahte içkiyi sülfürik asit bidonlarında sakladıkları belirlendi Polis, 8 bidon sahte rakı, votka ve cin ile 700 şişe kaçak içkiye el koydu.
17:43
Eskişehir'den Kısa Kısa Öğrencilere çevre eğitimi verildi.
13:14
Eskişehir'de "Evlilik ve Aile" Konferansı Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü işbirliğiyle "Evlilik ve Aile" konulu konferans gerçekleştirildi.
12:31
Eskişehir Hayme Ana Kadın Derneği'de 'Arapaşı Eğlence Gecesi' Eskişehir Hayme Ana Kadın Derneği yöneticileri, Odunpazarı Türkdem Evi’nde konuklarına arapaşı, mercimekli bulgur pilavı ve un helvası ikram etti.
Eskişehir Hayme Ana Kadın Derneği'de 'Arapaşı Eğlence Gecesi'
09:02
Eskişehirliler Yağmur ve Soğuğa Rağmen Erol Evgin İle Coştular Eskişehir Büyükşehir, Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyelerinin ortaklaşa düzenlediği, 'Erol Evgin ile Yeni Yıl Konseri'ni Eskişehirliler yağmur ve soğuğa rağmen sonuna kadar coşkuyla izlediler.
Eskişehirliler Yağmur ve Soğuğa Rağmen Erol Evgin İle Coştular
17:21
Erol Evgin ile Yeni Yıl Konseri" Eskişehir'de, sanatçı Erol Evgin verdiği konserle, yağmur ve soğuğa rağmen sevenlerini coşturdu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:14:35. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TEPEBAŞI HABERLERİ
[Hata Bildir]